Program for NUSS Äldre och Yngre 50m 2011
Below are all entry- and startlists shown by session.
Gren 1, 50m Fjäril Damer 16-oä |
16 - 99 år: Rebecka Palm (1990) 28.01 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 264 | Törnström Tove | 1991 | LASS | AT9891 | 25 m | 29.37 | |
2 | 407 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 50 m | 30.08 | |
3 | 76 | Fahlberg Linnéa | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 25 m | 30.18 | |
4 | 135 | Johansson Emma | 1997 | JÖNKÖPING | AO8497 | 25 m | 30.41 | |
5 | 422 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 25 m | 30.45 | |
6 | 254 | Settland Erika | 1996 | LASS | AP0296 | 25 m | 31.04 | |
7 | 468 | Skoglund Johanna | 1996 | VÄSTERVIK | BC4496 | 50 m | 31.06 | |
8 | 342 | Klipic Hanna | 1996 | NKK | AO0896 | 50 m | 31.24 | |
9 | 143 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 50 m | 31.26 | |
10 | 243 | Magnusson Linnea | 1996 | LASS | AG6296 | 25 m | 31.39 | |
11 | 330 | Ericsson Sally | 1997 | NKK | AW9297 | 25 m | 31.50 | |
12 | 250 | Palm Sofie | 1996 | LASS | AZ5696 | 25 m | 31.53 | |
13 | 457 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 50 m | 31.56 | |
14 | 36 | Fjørtoft-Wolf Madelen | 1996 | Sandefjord | 25 m | 31.66 | ||
15 | 117 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 50 m | 31.71 | |
16 | 351 | Nyman Ebba | 1998 | NKK | AA8898 | 25 m | 31.98 | |
17 | 311 | Zand Sofia | 1997 | MOTALA SS | AL0697 | 25 m | 32.00 | |
18 | 35 | Stolpestad Stine | 1998 | Sandefjord | 25 m | 32.02 | ||
19 | 307 | Isaksson Ronja | 1997 | MOTALA SS | AW8297 | 25 m | 32.07 | |
20 | 452 | Johansson Annie | 1998 | HVETLANDA | BL5698 | 50 m | 32.11 | |
21 | 112 | Johansson Ive | 1998 | FILIPSTAD | AG9898 | 50 m | 32.59 | |
22 | 290 | Lindén Linnea | 1995 | LUDVIKA SS | BA2895 | 25 m | 33.03 | |
23 | 111 | Lundin-Bornström Amanda | 1998 | FAGERSTA | AB8698 | 25 m | 33.16 | |
24 | 55 | Bengtsson Stina | 1998 | ALVESTA SS | AS5498 | 50 m | 33.18 | |
25 | 44 | Bjørklie Stine | 1997 | Setermoen | 50 m | 33.23 | ||
26 | 101 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | SK ENA | AD0895 | 25 m | 33.74 | |
27 | 216 | Gidlöf Emelie | 1997 | LASS | AF6697 | 25 m | 34.09 | |
28 | 360 | Sterner Linnea | 1996 | NKK | AZ2296 | 25 m | 34.10 | |
29 | 403 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 34.12 | |
30 | 414 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 34.29 | |
31 | 21 | Jensen Silje Marie | 1998 | Sandefjord | 25 m | 34.43 | ||
32 | 512 | Hallberg Ellen | 1998 | ÖSA | AS0898 | 25 m | 34.65 | |
33 | 366 | Vestgård Andrea | 1998 | NKK | AN6698 | 25 m | 34.81 | |
34 | 459 | Björnberg Maria | 1998 | VÄSTERVIK | AK2698 | 25 m | 35.11 | |
35 | 343 | Klipic Irma | 1996 | NKK | AO9696 | 25 m | 35.97 | |
36 | 18 | Godaker-Furre Vilde | 1998 | Sandefjord | 25 m | 36.50 | ||
37 | 560 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 50 m | 36.65 | |
38 | 526 | Smedberg AnnCharlott | 1998 | ÖSA | AP0298 | 50 m | 38.54 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 2, 50m Fjärilsim Damer 14-15 |
14 - 15 år: Anna Eriksson (1999) 29.71 2013-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 417 | Karlson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 29.69 | |
2 | 71 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 25 m | 30.38 | |
3 | 3 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 50 m | 30.60 | |
4 | 291 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 30.73 | |
5 | 454 | Ljunggren Elin | 2000 | HVETLANDA | AC5200 | 50 m | 31.12 | |
6 | 569 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 31.44 | |
7 | 574 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 31.54 | |
8 | 150 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | AB7899 | 50 m | 32.05 | |
9 | 41 | Klingenberg Cecilie | 2000 | Tromsø SK | 50 m | 32.31 | ||
10 | 105 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 50 m | 32.41 | |
11 | 451 | Danlid Wilma | 2000 | HVETLANDA | AR2200 | 50 m | 32.46 | |
12 | 1 | Mølstre Hanna Amilie | 2000 | Horten SK | 50 m | 32.67 | ||
13 | 443 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 32.69 | |
14 | 288 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 32.75 | |
15 | 284 | Jansson Maja | 2000 | LUDVIKA SS | AQ3200 | 25 m | 32.77 | |
16 | 86 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 25 m | 32.82 | |
17 | 430 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 32.82 | |
18 | 578 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 32.85 | |
19 | 363 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 32.93 | |
20 | 425 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 32.98 | |
21 | 154 | Stark Angelica | 1999 | JÖNKÖPING | AA7699 | 50 m | 33.00 | |
22 | 524 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 50 m | 33.20 | |
23 | 221 | Gunnarsson Johanna | 1999 | LASS | BA5699 | 50 m | 33.27 | |
24 | 113 | Omic Ajla | 1999 | FILIPSTAD | AH5299 | 50 m | 33.30 | |
25 | 279 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 50 m | 33.30 | |
26 | 428 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 33.37 | |
27 | 523 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | 33.39 | |
28 | 294 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 33.54 | |
29 | 419 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 33.63 | |
30 | 521 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 50 m | 33.63 | |
31 | 453 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 50 m | 33.77 | |
32 | 9 | Viken-Refseth Ane | 2000 | Vestbyen | 50 m | 33.81 | ||
33 | 253 | Savén Matilda | 2000 | LASS | BI0400 | 50 m | 33.83 | |
34 | 350 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 50 m | 33.85 | |
35 | 210 | Bergdahl Vendela | 2000 | LASS | AS3800 | 25 m | 33.87 | |
36 | 93 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 25 m | 33.88 | |
37 | 255 | Smedbäck Felicia | 2000 | LASS | BL6600 | 50 m | 34.02 | |
38 | 490 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 34.06 | |
39 | 74 | Deák Janka | 2000 | ELFSBORG | BF7400 | 50 m | 34.29 | |
40 | 432 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 35.18 | |
41 | 444 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 35.18 | |
42 | 43 | Søderholm Stine | 2000 | Alta SK | 50 m | 35.26 | ||
43 | 564 | Ärlegård Linnéa | 1999 | HK SIM | AL7699 | 50 m | 35.28 | |
44 | 581 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 50 m | 35.39 | |
45 | 470 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 50 m | 35.54 | |
46 | 57 | Leijon Klara | 1999 | ALVESTA SS | AT8499 | 50 m | 35.72 | |
47 | 375 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 35.88 | |
48 | 447 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 35.96 | |
49 | 467 | Ragnarsson Tilda | 2000 | VÄSTERVIK | AU3800 | 50 m | 36.30 | |
50 | 214 | Frössberg Ida | 2000 | LASS | BF3800 | 50 m | 36.42 | |
51 | 238 | Linné Hilda | 2000 | LASS | BG1800 | 25 m | 36.83 | |
52 | 75 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 36.95 | |
53 | 78 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 25 m | 36.97 | |
54 | 65 | Nyqvist Alva | 1999 | DEJE SS | AM8399 | 25 m | 37.12 | |
55 | 12 | Steen Sigrid | 1999 | Vestbyen | 50 m | 37.63 | ||
56 | 423 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 37.79 | |
57 | 159 | Thollström Evelina | 1999 | JÖNKÖPING | BQ1299 | 25 m | 38.33 | |
58 | 310 | Stråhlin Wilma | 2000 | MOTALA SS | AM4600 | 25 m | 38.40 | |
59 | 333 | Eriksson Ebba | 2000 | NKK | AM1600 | 25 m | 38.97 | |
60 | 244 | Malm Olivia | 2000 | LASS | AQ9600 | 25 m | 39.07 | |
61 | 183 | Hjort Emma | 2000 | KARLSTAD | AZ4800 | 50 m | 39.88 | |
62 | 82 | Kurtovic Sabina | 2000 | ELFSBORG | BF8400 | 50 m | 40.09 | |
63 | 85 | Maltesson Lina | 2000 | ELFSBORG | BF0600 | 25 m | 40.26 | |
64 | 557 | Nabi Pour Awaz | 2000 | HK SIM | BE3800 | 50 m | 42.35 | |
65 | 49 | Rossi Dina | 1999 | Fauske SK | 50 m | 44.14 | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer 12-13 |
12 - 13 år: Rebecca Diaz-Nilsson (1996) 30.68 2009-07-11 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Liverød Aleksandra | 2002 | Sandefjord | 25 m | 32.21 | ||
2 | 136 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 32.66 | |
3 | 572 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 32.82 | |
4 | 339 | Härdelin Josefine | 2001 | NKK | AF4601 | 25 m | 32.91 | |
5 | 424 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 32.92 | |
6 | 77 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 25 m | 33.55 | |
7 | 115 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 50 m | 33.70 | |
8 | 16 | Berggren Sanne | 2001 | Sandefjord | 50 m | 33.78 | ||
9 | 554 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 33.95 | |
10 | 508 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 50 m | 33.99 | |
11 | 542 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | BILLINGEN | AB7401 | 25 m | 34.12 | |
12 | 489 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 34.45 | |
13 | 579 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 50 m | 34.47 | |
14 | 390 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 50 m | 34.87 | |
15 | 486 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 35.00 | |
16 | 261 | Tudegård Erika | 2001 | LASS | AR8801 | 25 m | 35.01 | |
17 | 421 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 35.01 | |
18 | 220 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | AJ6802 | 25 m | 35.28 | |
19 | 142 | Melander Thyra | 2001 | JÖNKÖPING | AJ7401 | 50 m | 35.37 | |
20 | 62 | Bergerstam Sandra | 2001 | BÅLSTA SK | AI1401 | 50 m | 35.44 | |
21 | 409 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 35.52 | |
22 | 283 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 35.62 | |
23 | 66 | Apelqvist Tove | 2002 | ELFSBORG | AO6802 | 50 m | 35.84 | |
24 | 319 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | AR4601 | 50 m | 35.96 | |
25 | 278 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 36.06 | |
26 | 152 | Sabic Nadija | 2002 | JÖNKÖPING | AI7802 | 25 m | 36.09 | |
27 | 499 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 36.10 | |
28 | 312 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 25 m | 36.11 | |
29 | 550 | Lindahl Felicia | 2001 | SOLSTA | AG3801 | 25 m | 36.28 | |
30 | 369 | Öhrn Lovisa | 2002 | NKK | AJ8802 | 50 m | 36.36 | |
31 | 17 | Godaker-Furre Kaja | 2001 | Sandefjord | 25 m | 36.44 | ||
32 | 511 | Gustafsson Lovisa | 2002 | ÖSA | BG4402 | 50 m | 36.45 | |
33 | 487 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 36.46 | |
34 | 139 | Klasson Fanny | 2001 | JÖNKÖPING | AJ4401 | 25 m | 36.49 | |
35 | 91 | Trollsfjord Filippa | 2001 | ELFSBORG | BE4601 | 50 m | 36.58 | |
36 | 245 | Mokhtari Sandra | 2001 | LASS | AR7801 | 50 m | 36.68 | |
37 | 267 | Årebo Lena | 2002 | LASS | AJ1202 | 25 m | 36.73 | |
38 | 576 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 36.76 | |
39 | 345 | Lagher Hanna | 2002 | NKK | AP8402 | 25 m | 36.82 | |
40 | 211 | Bjerlöw Ia | 2002 | LASS | AA7602 | 50 m | 36.83 | |
41 | 460 | Claesén Felicia | 2001 | VÄSTERVIK | BO4201 | 25 m | 36.83 | |
42 | 365 | Westerberg Sofia | 2002 | NKK | AP9402 | 25 m | 36.84 | |
43 | 394 | Bengtsson Molly | 2001 | SKENE SIM | BL5401 | 25 m | 36.88 | |
44 | 212 | Bylehn Hanna | 2002 | LASS | BE9802 | 50 m | 36.93 | |
45 | 148 | Prior Emilia | 2001 | JÖNKÖPING | AA9801 | 25 m | 37.12 | |
46 | 228 | Järvikari Felicia | 2002 | LASS | AH9802 | 25 m | 37.34 | |
47 | 122 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | AK7202 | 25 m | 37.36 | |
48 | 570 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 37.45 | |
49 | 408 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 37.67 | |
50 | 493 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 37.73 | |
51 | 377 | Wiberg-Jansson Paula | 2001 | NYKÖPING | AX4801 | 25 m | 37.74 | |
52 | 531 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 50 m | 37.87 | |
53 | 479 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 38.01 | |
54 | 260 | Thörnros Alice | 2001 | LASS | AT8601 | 50 m | 38.55 | |
55 | 496 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 38.58 | |
56 | 79 | Johansson Alma | 2001 | ELFSBORG | BE9401 | 25 m | 38.83 | |
57 | 364 | Ullstrand Ida | 2001 | NKK | BG8601 | 25 m | 38.87 | |
58 | 404 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 39.03 | |
59 | 293 | Rydelius Lisa | 2001 | LUDVIKA SS | AF8401 | 25 m | 39.09 | |
60 | 109 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 39.23 | |
61 | 83 | Lilja Astrid | 2002 | ELFSBORG | AE3602 | 25 m | 39.26 | |
62 | 224 | Holmertz Tuva | 2001 | LASS | AU0601 | 50 m | 39.31 | |
63 | 335 | Gårdman Klara | 2002 | NKK | BF8402 | 25 m | 39.43 | |
64 | 484 | Grabmüller Andrea | 2002 | VÄSTERÅS | AZ3802 | 25 m | 39.53 | |
65 | 138 | Jungåker Paula | 2001 | JÖNKÖPING | AS7801 | 25 m | 39.62 | |
66 | 347 | Lindroth Ella | 2001 | NKK | AE1201 | 25 m | 39.96 | |
67 | 61 | Mild Matilda | 2001 | ANDERSTORP | AK1401 | 25 m | 40.06 | |
68 | 483 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 40.09 | |
69 | 192 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 50 m | 40.12 | |
70 | 556 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 41.06 | |
71 | 48 | Rossi Andrea | 2001 | Fauske SK | 50 m | 41.12 | ||
72 | 352 | O´Brian Ellie | 2002 | NKK | AZ3402 | 50 m | 41.21 | |
73 | 559 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 41.65 | |
74 | 309 | Rosén Isadora | 2002 | MOTALA SS | BL9802 | 25 m | 41.88 | |
75 | 208 | Barkehed Felicia | 2002 | LASS | AZ8402 | 25 m | 42.11 | |
76 | 118 | Brink Matilda | 2001 | JÖNKÖPING | AJ2401 | 25 m | 42.38 | |
77 | 455 | Steindl Alva | 2002 | HVETLANDA | AC3402 | 50 m | 42.40 | |
78 | 281 | Gustafsson Alice | 2002 | LUDVIKA SS | AB0802 | 25 m | 42.45 | |
79 | 218 | Grynning Johanna | 2002 | LASS | AI2202 | 50 m | 42.99 | |
80 | 379 | Flaa Lisa | 2002 | NÄSSJÖ | AC3102 | 25 m | 43.09 | |
81 | 140 | Lindström Tilda | 2002 | JÖNKÖPING | AC0602 | 50 m | 43.23 | |
82 | 462 | Grimvall Mira | 2002 | VÄSTERVIK | BC5402 | 25 m | 43.23 | |
83 | 436 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 43.33 | |
84 | 161 | Wilhelmsson Ebba | 2001 | JÖNKÖPING | AJ8401 | 50 m | 43.36 | |
85 | 558 | Sibelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 43.48 | |
86 | 50 | Olsen Emilie Sofie | 2001 | Fauske SK | 50 m | 44.69 | ||
87 | 223 | Haywood Helen | 2002 | LASS | BK6202 | 50 m | 44.95 | |
88 | 68 | Askengren Cajsa | 2002 | ELFSBORG | AO5802 | 50 m | 44.97 | |
89 | 413 | Gunneriusson Julia | 2002 | SKK | AX7402 | 25 m | 45.38 | |
90 | 465 | Liljeblad Emelie | 2002 | VÄSTERVIK | BM5802 | 50 m | 46.48 | |
91 | 134 | Holsmark Moa | 2002 | JÖNKÖPING | BA4802 | 25 m | 47.13 | |
92 | 402 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | 47.25 | |
93 | 226 | Högberg Alva | 2002 | LASS | BF0202 | 50 m | 48.89 | |
94 | 301 | Bengtsson Emma | 2002 | MOTALA SS | AQ1502 | 25 m | 51.20 | |
95 | 182 | Hedin Emmy | 2001 | KARLSTAD | BO5401 | 25 m | 51.62 | |
96 | 547 | Jonsson Maja | 2002 | SOLSTA | BD2402 | 25 m | 51.87 | |
97 | 81 | Karamovic Julia | 2001 | ELFSBORG | BP3801 | 50 m | ||
98 | 285 | Jirenius Filippa | 2002 | LUDVIKA SS | AI1202 | 50 m | ||
99 | 552 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 4, 50m Fjäril Damer 11 o Y |
11 år och yngre: Ellen Olsson 34.36 2006-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 128 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 50 m | 34.33 | |
2 | 448 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 35.19 | |
3 | 401 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 35.33 | |
4 | 513 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 50 m | 35.61 | |
5 | 58 | Jingmark Jennifer | 2003 | ANDERSTORP | AO0603 | 25 m | 35.68 | |
6 | 232 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | AI8403 | 50 m | 35.74 | |
7 | 286 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 36.43 | |
8 | 225 | Holmertz Wilma | 2003 | LASS | AD1803 | 50 m | 36.47 | |
9 | 188 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 50 m | 36.56 | |
10 | 492 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 36.58 | |
11 | 300 | Kapron Nikita | 2003 | MARIESTAD | AL2803 | 50 m | 36.72 | |
12 | 543 | Forss Trine | 2003 | BILLINGEN | AD8403 | 25 m | 37.30 | |
13 | 124 | Egelrud Matilda | 2003 | JÖNKÖPING | AB2603 | 25 m | 37.40 | |
14 | 231 | Karlsson Martina | 2003 | LASS | AA9603 | 25 m | 38.12 | |
15 | 317 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 25 m | 38.39 | |
16 | 327 | Broden Hilma | 2003 | NKK | AS8203 | 25 m | 39.42 | |
17 | 235 | Koutchinskaia Darja | 2003 | LASS | AQ5203 | 25 m | 39.75 | |
18 | 553 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 39.94 | |
19 | 87 | Moberg Tindra | 2003 | ELFSBORG | AU5403 | 25 m | 40.35 | |
20 | 383 | Myrlander Nellie | 2003 | NÄSSJÖ | AA9203 | 25 m | 40.71 | |
21 | 520 | Momats Alicia | 2003 | ÖSA | AE8803 | 50 m | 41.01 | |
22 | 126 | Elgh Jane | 2004 | JÖNKÖPING | AB1604 | 50 m | 41.35 | |
23 | 119 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | AI6403 | 25 m | 41.57 | |
24 | 399 | Åstedt Sofia | 2003 | SKENE SIM | AF1403 | 25 m | 41.70 | |
25 | 158 | Tellfjord Tilda | 2003 | JÖNKÖPING | AC9203 | 25 m | 42.52 | |
26 | 256 | Smedbäck Thilde | 2004 | LASS | AD3404 | 25 m | 42.73 | |
27 | 144 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | AD0804 | 25 m | 42.75 | |
28 | 178 | Roslund Ellen | 2003 | KARLSBORG | AT4403 | 50 m | 43.32 | |
29 | 445 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 44.09 | |
30 | 176 | Henningsson Sofia | 2004 | KARLSBORG | AH8204 | 25 m | 44.25 | |
31 | 354 | Petrovic Stefanie | 2003 | NKK | AL3803 | 25 m | 44.49 | |
32 | 70 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 25 m | 44.72 | |
33 | 222 | Gustafsson Olivia | 2004 | LASS | AA8604 | 50 m | 44.83 | |
34 | 488 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 45.04 | |
35 | 463 | Jansson Tuva | 2003 | VÄSTERVIK | AE7803 | 25 m | 45.11 | |
36 | 133 | Holmquist Moa | 2004 | JÖNKÖPING | AG1604 | 50 m | 45.32 | |
37 | 198 | Eriksson Sofia | 2004 | KUNGÄLV | AE4604 | 50 m | 45.70 | |
38 | 450 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 46.24 | |
39 | 575 | Hyllbrant Emma | 2003 | STRÄNGNÄS | AN7203 | 25 m | 46.38 | |
40 | 359 | Stahlberg Ebba | 2003 | NKK | BF0403 | 25 m | 47.29 | |
41 | 494 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 47.35 | |
42 | 229 | Kardfall Alice | 2003 | LASS | AI0603 | 25 m | 47.51 | |
43 | 336 | Hazard Ebba | 2004 | NKK | AC5204 | 50 m | 47.93 | |
44 | 338 | Holgersson Ebba | 2005 | NKK | AE7205 | 50 m | 49.17 | |
45 | 302 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | AM2603 | 25 m | 49.27 | |
46 | 237 | Linné Elsa | 2003 | LASS | AX4803 | 50 m | 49.71 | |
47 | 380 | Jansson Thea | 2003 | NÄSSJÖ | AO1603 | 25 m | 50.02 | |
48 | 63 | Bakken Joline | 2005 | DEJE SS | AC1405 | 50 m | 50.09 | |
49 | 104 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 50 m | 51.35 | |
50 | 155 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | AL3403 | 25 m | 51.76 | |
51 | 303 | Eriksson Emilia | 2004 | MOTALA SS | AG3604 | 25 m | 52.91 | |
52 | 378 | Appelberg Lowa | 2003 | NÄSSJÖ | AM8803 | 25 m | 53.24 | |
53 | 157 | Svensson Wilma | 2004 | JÖNKÖPING | AG6604 | 25 m | 53.99 | |
54 | 348 | Lovinge Ellen | 2004 | NKK | AC6204 | 25 m | 55.27 | |
55 | 108 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 50 m | 59.02 | |
56 | 175 | Fredriksson Maja | 2004 | KARLSBORG | AH4404 | 25 m | 59.29 | |
57 | 103 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 50 m | ||
58 | 530 | Wallin Elin | 2003 | ÖSA | BF2403 | 50 m | ||
59 | 549 | Lindahl Cecilia | 2004 | SOLSTA | AS1204 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 5, 50m Fjäril Herrar 16 o Ä |
16 - 99 år: Marcus Piehl 25.82 2004-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 510 | Finnström Dennis | 1995 | ÖSA | AP9195 | 25 m | 26.64 | |
2 | 263 | Törnström Thomas | 1992 | LASS | AG1592 | 25 m | 26.84 | |
3 | 120 | Clemedtson Jakob | 1996 | JÖNKÖPING | AG1196 | 25 m | 27.26 | |
4 | 384 | Myrlander William | 1997 | NÄSSJÖ | AA1197 | 50 m | 27.31 | |
5 | 389 | Doder Viktor | 1994 | SALA SS | AA6594 | 50 m | 28.04 | |
6 | 357 | Renåker Oskar | 1996 | NKK | AM6196 | 25 m | 28.08 | |
7 | 427 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 28.12 | |
8 | 280 | Fredriksson Oscar | 1994 | LUDVIKA SS | AC3594 | 50 m | 28.17 | |
9 | 25 | Olafsson Sebastian | 1996 | Sandefjord | 25 m | 28.38 | ||
10 | 507 | Bergquist Simon | 1996 | ÖSA | AI8996 | 25 m | 28.43 | |
11 | 102 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 28.47 | |
12 | 376 | Eriksson Nicklas | 1996 | NYKÖPING | AW0796 | 25 m | 28.64 | |
13 | 289 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 29.01 | |
14 | 10 | Viken-Refseth Ådne | 1997 | Vestbyen | 50 m | 29.53 | ||
15 | 340 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 50 m | 29.62 | |
16 | 40 | Hoe-Skog Richard | 1995 | Tromsø SK | 50 m | 29.66 | ||
17 | 426 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 30.28 | |
18 | 204 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 30.29 | |
19 | 277 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 30.55 | |
20 | 509 | Daggert Lucas | 1997 | ÖSA | AT1997 | 50 m | 30.59 | |
21 | 362 | Theander Christoffer | 1997 | NKK | AO5997 | 25 m | 30.91 | |
22 | 84 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 31.23 | |
23 | 37 | Steigen Kristian | 1995 | Tromsø SK | 50 m | 31.24 | ||
24 | 4 | Ansnes Erlend | 1997 | Vestbyen | 50 m | 33.02 | ||
25 | 39 | Jørgensen Marius | 1997 | Tromsø SK | 50 m | 33.39 | ||
26 | 332 | Eriksson Axel | 1998 | NKK | AM5598 | 50 m | 33.98 | |
27 | 5 | Bekkavik Tom-Erik | 1998 | Vestbyen | 50 m | 34.38 | ||
28 | 64 | Johansson Niklas | 1996 | DEJE SS | AW3996 | 25 m | 43.00 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 6, 50m Fjärilsim Herrar14-15 |
14 - 15 år: Albin Lövgren (1999) 27.65 2013-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 179 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 28.63 | |
2 | 456 | Steindl Anton | 2000 | HVETLANDA | AB2900 | 50 m | 28.66 | |
3 | 429 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 29.04 | |
4 | 466 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 29.19 | |
5 | 11 | Roseth Jonas | 1999 | Vestbyen | 50 m | 29.21 | ||
6 | 92 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 29.69 | |
7 | 6 | Johansen Thomas | 1999 | Vestbyen | 50 m | 29.75 | ||
8 | 230 | Karlsson Daniel | 2000 | LASS | AW3100 | 50 m | 29.77 | |
9 | 334 | Granberg Alexander | 1999 | NKK | AO1399 | 25 m | 29.89 | |
10 | 121 | Danielsson Jesper | 2000 | JÖNKÖPING | AP2500 | 50 m | 29.95 | |
11 | 156 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 50 m | 29.99 | |
12 | 515 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 50 m | 30.18 | |
13 | 349 | Lovinge Victor | 2000 | NKK | AD6300 | 25 m | 30.24 | |
14 | 202 | Almén Sixten | 1999 | LASS | AP7999 | 50 m | 30.67 | |
15 | 28 | Stensrud Christoffer | 1999 | Sandefjord | 25 m | 30.69 | ||
16 | 478 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 30.74 | |
17 | 382 | Myrlander Jonathan | 2000 | NÄSSJÖ | AA7300 | 50 m | 30.86 | |
18 | 19 | Sydow-Haugen Mikael | 1999 | Sandefjord | 25 m | 30.98 | ||
19 | 151 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 25 m | 31.11 | |
20 | 405 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 31.25 | |
21 | 80 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 31.38 | |
22 | 22 | Jenssen Sebastian | 1999 | Sandefjord | 25 m | 31.39 | ||
23 | 123 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 50 m | 31.39 | |
24 | 434 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 31.50 | |
25 | 257 | Staaf Albin | 2000 | LASS | AO8700 | 25 m | 31.89 | |
26 | 20 | Heggestad Isak | 2000 | Sandefjord | 25 m | 32.23 | ||
27 | 314 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 50 m | 32.23 | |
28 | 24 | Holmbek-Nilsen Henrik | 2000 | Sandefjord | 25 m | 32.74 | ||
29 | 141 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 25 m | 32.76 | |
30 | 480 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 50 m | 32.83 | |
31 | 562 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 50 m | 32.88 | |
32 | 132 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 50 m | 32.96 | |
33 | 506 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 33.66 | |
34 | 196 | Ekström Lundemo Tim | 1999 | KATRINEHOL | AT8799 | 25 m | 34.08 | |
35 | 527 | Törnvall Herman | 1999 | ÖSA | AW5799 | 50 m | 34.08 | |
36 | 563 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 50 m | 34.10 | |
37 | 234 | Kilander Anton | 1999 | LASS | AS9399 | 25 m | 34.38 | |
38 | 67 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 34.57 | |
39 | 464 | Jönsson Jesper | 2000 | VÄSTERVIK | AP2900 | 50 m | 34.87 | |
40 | 287 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 34.97 | |
41 | 282 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 35.17 | |
42 | 185 | Larsson Ludwig | 2000 | KARLSTAD | AU1700 | 50 m | 35.48 | |
43 | 13 | Orbog Iver | 1999 | Vestbyen | 50 m | 36.48 | ||
44 | 236 | Lindqvist Wilhelm | 2000 | LASS | AH6300 | 50 m | 36.64 | |
45 | 88 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 36.72 | |
46 | 412 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 36.99 | |
47 | 54 | Gjeskvål Knut Johan | 2000 | Fauske SK | 50 m | 37.02 | ||
48 | 555 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 37.69 | |
49 | 525 | Pasztor Theodor | 2000 | ÖSA | AY4500 | 50 m | 40.86 | |
50 | 368 | Wåhlin Kevin | 2000 | NKK | AD8300 | 50 m | 41.14 | |
51 | 514 | Kurt Robert | 2000 | ÖSA | AY5500 | 50 m | 42.89 | |
52 | 529 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 43.11 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 7, 50m Fjärilsim Herrar12-13 |
12 - 13 år: Oskar Ekström 29.12 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 391 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 50 m | 31.21 | |
2 | 59 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 25 m | 31.57 | |
3 | 329 | Engström Max | 2001 | NKK | AC9301 | 25 m | 32.51 | |
4 | 195 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 32.83 | |
5 | 233 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 25 m | 33.32 | |
6 | 469 | Torlakovic Edvin | 2001 | VÄSTERVIK | AG5301 | 50 m | 33.43 | |
7 | 130 | Hegmegi Oscar | 2001 | JÖNKÖPING | AB9301 | 25 m | 33.52 | |
8 | 471 | Öberg Felix | 2001 | VÄSTERVIK | AS9301 | 50 m | 33.67 | |
9 | 322 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 25 m | 33.99 | |
10 | 315 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 25 m | 34.31 | |
11 | 418 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 34.35 | |
12 | 435 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 35.11 | |
13 | 186 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 35.47 | |
14 | 415 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 35.55 | |
15 | 561 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 35.55 | |
16 | 180 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 50 m | 35.63 | |
17 | 544 | Svensson Anton | 2001 | BILLINGEN | AR6701 | 25 m | 35.67 | |
18 | 246 | Nilsson Sebastian | 2002 | LASS | AM2302 | 25 m | 35.69 | |
19 | 517 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 50 m | 36.48 | |
20 | 184 | Krohn Victor | 2002 | KARLSTAD | AK0702 | 25 m | 37.39 | |
21 | 90 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 50 m | 37.49 | |
22 | 177 | Niklasson Ted | 2001 | KARLSBORG | AD4701 | 50 m | 37.86 | |
23 | 145 | Nukovic Eldin | 2002 | JÖNKÖPING | AE5102 | 50 m | 38.29 | |
24 | 433 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 38.33 | |
25 | 328 | Brolin John | 2002 | NKK | AB6302 | 25 m | 38.43 | |
26 | 114 | Agestav Daniel | 2002 | JÖNKÖPING | AB7102 | 50 m | 40.23 | |
27 | 125 | Ekström William | 2002 | JÖNKÖPING | AC5902 | 25 m | 40.30 | |
28 | 416 | Kamstedt Elias | 2001 | SKK | AV6901 | 25 m | 40.81 | |
29 | 344 | Könemann David | 2001 | NKK | AD0101 | 25 m | 40.89 | |
30 | 546 | Clarito Simon | 2002 | SOLSTA | AO8102 | 25 m | 41.64 | |
31 | 258 | Staaf Ruben | 2002 | LASS | AI2702 | 50 m | 41.66 | |
32 | 431 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 41.84 | |
33 | 146 | Petkoczi Patrik | 2002 | JÖNKÖPING | AG3702 | 50 m | 42.25 | |
34 | 201 | Addenbrooke Freke | 2001 | LASS | AP8701 | 50 m | 42.31 | |
35 | 516 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 50 m | 42.40 | |
36 | 239 | Lundqvist Nicola | 2002 | LASS | AM0302 | 25 m | 43.53 | |
37 | 477 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 43.56 | |
38 | 248 | Oscarsson Albert | 2001 | LASS | AH0101 | 50 m | 44.44 | |
39 | 73 | Deák Bálint | 2002 | ELFSBORG | AG1902 | 25 m | 44.77 | |
40 | 505 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 44.85 | |
41 | 190 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 47.47 | |
42 | 203 | Andersson Måns | 2002 | LASS | AH5102 | 25 m | 48.44 | |
43 | 241 | Lust Isak | 2002 | LASS | AJ8902 | 25 m | 49.38 | |
44 | 410 | Gadler Sebastian | 2002 | SKK | AO4302 | 25 m | 50.44 | |
45 | 498 | Söderqvist Erik | 2002 | VÄSTERÅS | AS0302 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 8, 50m Fjäril Herrar 11o Y |
11 år och yngre: Linus Junefeldt 32.57 2003-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 387 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 32.20 | |
2 | 265 | Wallin Erik | 2003 | LASS | AH0103 | 25 m | 38.36 | |
3 | 577 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 38.46 | |
4 | 306 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 50 m | 38.76 | |
5 | 449 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 38.91 | |
6 | 153 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | AF2703 | 50 m | 40.57 | |
7 | 209 | Barkehed William | 2003 | LASS | AH3903 | 25 m | 40.87 | |
8 | 476 | Berglund Vilgot | 2003 | VÄSTERÅS | AH6703 | 25 m | 41.92 | |
9 | 497 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 50 m | 42.50 | |
10 | 199 | Löfdahl Oscar | 2004 | KUNGÄLV | AA0504 | 25 m | 44.74 | |
11 | 321 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 25 m | 44.88 | |
12 | 107 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 45.47 | |
13 | 308 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 50 m | 45.74 | |
14 | 187 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 50 m | 46.03 | |
15 | 316 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 25 m | 46.92 | |
16 | 318 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 25 m | 47.43 | |
17 | 69 | Askengren Gustav | 2004 | ELFSBORG | AA9904 | 25 m | 47.77 | |
18 | 320 | Petersson Viggo | 2003 | MASS | AF3103 | 25 m | 49.47 | |
19 | 206 | Axelsson David | 2004 | LASS | AC3704 | 25 m | 49.55 | |
20 | 207 | Aziz Kristian | 2003 | LASS | AH2503 | 25 m | 50.14 | |
21 | 217 | Gidlöf Filip | 2003 | LASS | AB9303 | 25 m | 51.99 | |
22 | 129 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | AA2105 | 25 m | 52.26 | |
23 | 305 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | AC1305 | 50 m | ||
24 | 353 | Petrovic Nikola | 2004 | NKK | AF5704 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 9, 100m Rygg Damer 16 o Ä |
16 - 99 år: Beatrice Andersson 1:05.82 2010-07-03 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 311 | Zand Sofia | 1997 | MOTALA SS | AL0697 | 25 m | 1:07.24 | |
2 | 330 | Ericsson Sally | 1997 | NKK | AW9297 | 25 m | 1:08.80 | |
3 | 343 | Klipic Irma | 1996 | NKK | AO9696 | 25 m | 1:09.46 | |
4 | 250 | Palm Sofie | 1996 | LASS | AZ5696 | 25 m | 1:09.88 | |
5 | 76 | Fahlberg Linnéa | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 25 m | 1:10.62 | |
6 | 381 | Myrlander Annie | 1995 | NÄSSJÖ | AB5295 | 50 m | 1:10.95 | |
7 | 36 | Fjørtoft-Wolf Madelen | 1996 | Sandefjord | 25 m | 1:11.08 | ||
8 | 468 | Skoglund Johanna | 1996 | VÄSTERVIK | BC4496 | 50 m | 1:12.03 | |
9 | 242 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 25 m | 1:12.08 | |
10 | 46 | Strand-Brustad Siri | 1998 | Fauske SK | 50 m | 1:12.92 | ||
11 | 111 | Lundin-Bornström Amanda | 1998 | FAGERSTA | AB8698 | 25 m | 1:13.42 | |
12 | 351 | Nyman Ebba | 1998 | NKK | AA8898 | 25 m | 1:13.87 | |
13 | 342 | Klipic Hanna | 1996 | NKK | AO0896 | 25 m | 1:13.91 | |
14 | 406 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 1:13.93 | |
15 | 127 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 25 m | 1:14.05 | |
16 | 143 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 1:15.24 | |
17 | 35 | Stolpestad Stine | 1998 | Sandefjord | 25 m | 1:15.64 | ||
18 | 117 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 25 m | 1:15.74 | |
19 | 307 | Isaksson Ronja | 1997 | MOTALA SS | AW8297 | 25 m | 1:15.77 | |
20 | 388 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 50 m | 1:18.11 | |
21 | 21 | Jensen Silje Marie | 1998 | Sandefjord | 25 m | 1:18.49 | ||
22 | 101 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | SK ENA | AD0895 | 25 m | 1:18.52 | |
23 | 137 | Jonsson Malin | 1998 | JÖNKÖPING | BB0698 | 50 m | 1:20.14 | |
24 | 512 | Hallberg Ellen | 1998 | ÖSA | AS0898 | 25 m | 1:20.54 | |
25 | 526 | Smedberg AnnCharlott | 1998 | ÖSA | AP0298 | 25 m | 1:20.59 | RES |
26 | 55 | Bengtsson Stina | 1998 | ALVESTA SS | AS5498 | 25 m | 1:21.55 | RES |
27 | 459 | Björnberg Maria | 1998 | VÄSTERVIK | AK2698 | 25 m | 1:22.16 | RES |
28 | 560 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 25 m | 1:24.99 | RES |
29 | 452 | Johansson Annie | 1998 | HVETLANDA | BL5698 | 50 m | 1:31.23 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 10, 100m Ryggsim Damer 14-15 |
14 - 15 år: Sara Thydén 1:09.03 2004-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 569 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 1:07.34 | |
2 | 291 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 1:07.50 | |
3 | 94 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 25 m | 1:08.30 | |
4 | 423 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 1:09.36 | |
5 | 363 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 1:10.39 | |
6 | 41 | Klingenberg Cecilie | 2000 | Tromsø SK | 50 m | 1:11.06 | ||
7 | 375 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 1:11.16 | |
8 | 288 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 1:11.52 | |
9 | 428 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 1:11.59 | |
10 | 149 | Ristl Elin | 1999 | JÖNKÖPING | AD1499 | 50 m | 1:11.83 | |
11 | 574 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 1:12.39 | |
12 | 12 | Steen Sigrid | 1999 | Vestbyen | 50 m | 1:13.61 | ||
13 | 521 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 1:13.71 | |
14 | 93 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 25 m | 1:14.10 | |
15 | 147 | Prior Antonia | 1999 | JÖNKÖPING | AB2499 | 25 m | 1:14.16 | |
16 | 294 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 1:14.50 | |
17 | 71 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 25 m | 1:14.65 | |
18 | 113 | Omic Ajla | 1999 | FILIPSTAD | AH5299 | 25 m | 1:15.23 | |
19 | 75 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 1:15.30 | |
20 | 453 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 50 m | 1:16.49 | |
21 | 443 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 1:17.07 | |
22 | 523 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | 1:17.19 | |
23 | 451 | Danlid Wilma | 2000 | HVETLANDA | AR2200 | 50 m | 1:18.16 | |
24 | 284 | Jansson Maja | 2000 | LUDVIKA SS | AQ3200 | 25 m | 1:18.38 | |
25 | 470 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 25 m | 1:18.49 | RES |
26 | 105 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 1:19.07 | RES |
27 | 249 | Palm Andrea | 2000 | LASS | AF7200 | 25 m | 1:19.31 | RES |
28 | 313 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 25 m | 1:19.44 | RES |
29 | 253 | Savén Matilda | 2000 | LASS | BI0400 | 50 m | 1:19.64 | RES |
30 | 490 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 1:19.70 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 11, 100m Ryggsim Damer 12-13 |
12 - 13 år: Lova Andersson (2000) 1:10.52 2013-07-05 |
12 - 13 år: Tilda Öhman 1:10.52 2013-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 489 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 1:13.64 | |
2 | 136 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 25 m | 1:14.91 | |
3 | 77 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 25 m | 1:15.34 | |
4 | 339 | Härdelin Josefine | 2001 | NKK | AF4601 | 25 m | 1:15.64 | |
5 | 572 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 1:15.73 | |
6 | 554 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:15.94 | |
7 | 576 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 1:16.07 | |
8 | 409 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:16.69 | |
9 | 312 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 25 m | 1:16.72 | |
10 | 542 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | BILLINGEN | AB7401 | 25 m | 1:16.79 | |
11 | 278 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 1:17.18 | |
12 | 260 | Thörnros Alice | 2001 | LASS | AT8601 | 25 m | 1:17.27 | |
13 | 496 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 1:17.27 | |
14 | 115 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 50 m | 1:17.41 | |
15 | 499 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 1:17.54 | |
16 | 424 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 1:17.87 | |
17 | 110 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 1:18.13 | |
18 | 579 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 1:18.21 | |
19 | 347 | Lindroth Ella | 2001 | NKK | AE1201 | 25 m | 1:18.45 | |
20 | 267 | Årebo Lena | 2002 | LASS | AJ1202 | 25 m | 1:18.50 | |
21 | 142 | Melander Thyra | 2001 | JÖNKÖPING | AJ7401 | 25 m | 1:19.22 | |
22 | 211 | Bjerlöw Ia | 2002 | LASS | AA7602 | 25 m | 1:19.63 | |
23 | 228 | Järvikari Felicia | 2002 | LASS | AH9802 | 25 m | 1:20.00 | |
24 | 152 | Sabic Nadija | 2002 | JÖNKÖPING | AI7802 | 25 m | 1:20.40 | |
25 | 508 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 25 m | 1:20.82 | RES |
26 | 81 | Karamovic Julia | 2001 | ELFSBORG | BP3801 | 25 m | 1:21.67 | RES |
27 | 486 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 1:22.15 | RES |
28 | 148 | Prior Emilia | 2001 | JÖNKÖPING | AA9801 | 25 m | 1:22.33 | RES |
29 | 377 | Wiberg-Jansson Paula | 2001 | NYKÖPING | AX4801 | 25 m | 1:22.53 | RES |
30 | 345 | Lagher Hanna | 2002 | NKK | AP8402 | 25 m | 1:22.59 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 12, 100m Ryggsim Damer 11o Y |
11 år och yngre: Jeanette Reinert 1:19.15 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 128 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 25 m | 1:18.39 | |
2 | 225 | Holmertz Wilma | 2003 | LASS | AD1803 | 25 m | 1:19.45 | |
3 | 58 | Jingmark Jennifer | 2003 | ANDERSTORP | AO0603 | 25 m | 1:21.03 | |
4 | 232 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | AI8403 | 25 m | 1:21.29 | |
5 | 543 | Forss Trine | 2003 | BILLINGEN | AD8403 | 50 m | 1:22.63 | |
6 | 513 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 25 m | 1:22.76 | |
7 | 286 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 1:23.43 | |
8 | 401 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 1:23.47 | |
9 | 492 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 50 m | 1:24.51 | |
10 | 124 | Egelrud Matilda | 2003 | JÖNKÖPING | AB2603 | 25 m | 1:25.58 | |
11 | 300 | Kapron Nikita | 2003 | MARIESTAD | AL2803 | 50 m | 1:25.97 | |
12 | 87 | Moberg Tindra | 2003 | ELFSBORG | AU5403 | 25 m | 1:26.88 | |
13 | 327 | Broden Hilma | 2003 | NKK | AS8203 | 25 m | 1:27.15 | |
14 | 119 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | AI6403 | 25 m | 1:28.10 | |
15 | 235 | Koutchinskaia Darja | 2003 | LASS | AQ5203 | 25 m | 1:28.52 | |
16 | 520 | Momats Alicia | 2003 | ÖSA | AE8803 | 25 m | 1:29.66 | |
17 | 445 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 1:29.96 | |
18 | 553 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 1:30.16 | |
19 | 133 | Holmquist Moa | 2004 | JÖNKÖPING | AG1604 | 50 m | 1:31.17 | |
20 | 256 | Smedbäck Thilde | 2004 | LASS | AD3404 | 25 m | 1:31.45 | |
21 | 188 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 1:31.55 | |
22 | 317 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 25 m | 1:32.00 | |
23 | 158 | Tellfjord Tilda | 2003 | JÖNKÖPING | AC9203 | 25 m | 1:32.18 | |
24 | 448 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 1:32.36 | |
25 | 144 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | AD0804 | 25 m | 1:32.71 | RES |
26 | 463 | Jansson Tuva | 2003 | VÄSTERVIK | AE7803 | 25 m | 1:32.89 | RES |
27 | 126 | Elgh Jane | 2004 | JÖNKÖPING | AB1604 | 50 m | 1:33.09 | RES |
28 | 176 | Henningsson Sofia | 2004 | KARLSBORG | AH8204 | 25 m | 1:33.27 | RES |
29 | 494 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 1:33.78 | RES |
30 | 231 | Karlsson Martina | 2003 | LASS | AA9603 | 25 m | 1:34.04 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 13, 100m Rygg Herrar 16 o Ä |
16 - 99 år: Carl Holmertz (1990) 1:01.95 2010-07-03 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 389 | Doder Viktor | 1994 | SALA SS | AA6594 | 50 m | 1:02.77 | |
2 | 357 | Renåker Oskar | 1996 | NKK | AM6196 | 25 m | 1:04.68 | |
3 | 84 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 1:05.53 | |
4 | 289 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 1:06.02 | |
5 | 519 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 50 m | 1:06.10 | |
6 | 507 | Bergquist Simon | 1996 | ÖSA | AI8996 | 25 m | 1:06.40 | |
7 | 411 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 1:07.03 | |
8 | 384 | Myrlander William | 1997 | NÄSSJÖ | AA1197 | 50 m | 1:07.23 | |
9 | 340 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 25 m | 1:07.53 | |
10 | 204 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 1:11.44 | |
11 | 38 | Iversen-Herland Tarjei | 1998 | Tromsø SK | 50 m | 1:12.06 | ||
12 | 39 | Jørgensen Marius | 1997 | Tromsø SK | 50 m | 1:12.54 | ||
13 | 60 | Mild Gustaf | 1997 | ANDERSTORP | AE6397 | 50 m | 1:13.71 | |
14 | 4 | Ansnes Erlend | 1997 | Vestbyen | 50 m | 1:13.81 | ||
15 | 509 | Daggert Lucas | 1997 | ÖSA | AT1997 | 25 m | 1:14.25 | |
16 | 277 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 1:15.75 | |
17 | 64 | Johansson Niklas | 1996 | DEJE SS | AW3996 | 25 m | 1:34.17 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 14, 100m Ryggsim Herrar 14-15 |
14 - 15 år: Adam Ackerstierna (1995) 1:05.78 2010-07-03 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 179 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 1:03.65 | |
2 | 131 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 25 m | 1:05.89 | |
3 | 89 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 1:06.20 | |
4 | 478 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:09.01 | |
5 | 11 | Roseth Jonas | 1999 | Vestbyen | 50 m | 1:09.49 | ||
6 | 563 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 1:09.61 | |
7 | 19 | Sydow-Haugen Mikael | 1999 | Sandefjord | 25 m | 1:09.78 | ||
8 | 72 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 25 m | 1:09.87 | |
9 | 123 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 1:10.48 | |
10 | 141 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 50 m | 1:11.28 | |
11 | 466 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 1:11.37 | |
12 | 28 | Stensrud Christoffer | 1999 | Sandefjord | 25 m | 1:11.80 | ||
13 | 230 | Karlsson Daniel | 2000 | LASS | AW3100 | 50 m | 1:11.83 | |
14 | 262 | Tykesson Oliver | 2000 | LASS | AJ3700 | 25 m | 1:11.97 | |
15 | 515 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | 1:13.00 | |
16 | 282 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 1:13.31 | |
17 | 314 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 25 m | 1:13.74 | |
18 | 506 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 1:14.19 | |
19 | 382 | Myrlander Jonathan | 2000 | NÄSSJÖ | AA7300 | 50 m | 1:14.23 | |
20 | 480 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:16.73 | |
21 | 518 | Lindberg Jesper | 1999 | ÖSA | AU4399 | 25 m | 1:17.10 | |
22 | 22 | Jenssen Sebastian | 1999 | Sandefjord | 25 m | 1:17.96 | ||
23 | 464 | Jönsson Jesper | 2000 | VÄSTERVIK | AP2900 | 25 m | 1:19.10 | |
24 | 20 | Heggestad Isak | 2000 | Sandefjord | 25 m | 1:19.15 | ||
25 | 287 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:19.19 | RES |
26 | 527 | Törnvall Herman | 1999 | ÖSA | AW5799 | 25 m | 1:19.37 | RES |
27 | 562 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 1:20.04 | RES |
28 | 528 | Valjus Eric | 2000 | ÖSA | AE9100 | 25 m | 1:20.16 | RES |
29 | 236 | Lindqvist Wilhelm | 2000 | LASS | AH6300 | 25 m | 1:20.31 | RES |
30 | 358 | Rudberg Oscar | 1999 | NKK | AS0599 | 25 m | 1:20.92 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 15, 100m Ryggsim Herrar 12-13 |
12 - 13 år: Linus Junefeldt 1:09.47 2004-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 329 | Engström Max | 2001 | NKK | AC9301 | 25 m | 1:09.69 | |
2 | 322 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 25 m | 1:12.25 | |
3 | 469 | Torlakovic Edvin | 2001 | VÄSTERVIK | AG5301 | 25 m | 1:13.57 | |
4 | 130 | Hegmegi Oscar | 2001 | JÖNKÖPING | AB9301 | 25 m | 1:14.20 | |
5 | 59 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 25 m | 1:14.30 | |
6 | 471 | Öberg Felix | 2001 | VÄSTERVIK | AS9301 | 25 m | 1:14.44 | |
7 | 435 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:15.19 | |
8 | 177 | Niklasson Ted | 2001 | KARLSBORG | AD4701 | 25 m | 1:16.94 | |
9 | 315 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 25 m | 1:17.19 | |
10 | 197 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 1:18.73 | |
11 | 233 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 25 m | 1:18.91 | |
12 | 418 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 1:19.67 | |
13 | 517 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 1:20.95 | |
14 | 90 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 25 m | 1:22.85 | |
15 | 180 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 50 m | 1:23.02 | |
16 | 328 | Brolin John | 2002 | NKK | AB6302 | 25 m | 1:23.86 | |
17 | 145 | Nukovic Eldin | 2002 | JÖNKÖPING | AE5102 | 25 m | 1:24.56 | |
18 | 246 | Nilsson Sebastian | 2002 | LASS | AM2302 | 25 m | 1:24.71 | |
19 | 561 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 1:25.11 | |
20 | 415 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 1:25.87 | |
21 | 186 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 1:26.46 | |
22 | 546 | Clarito Simon | 2002 | SOLSTA | AO8102 | 25 m | 1:27.12 | |
23 | 516 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 25 m | 1:27.49 | |
24 | 433 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 1:27.52 | |
25 | 337 | Hoffner Linus | 2001 | NKK | AR8101 | 25 m | 1:28.06 | RES |
26 | 477 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 50 m | 1:28.84 | RES |
27 | 505 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 50 m | 1:29.74 | RES |
28 | 248 | Oscarsson Albert | 2001 | LASS | AH0101 | 25 m | 1:30.03 | RES |
29 | 73 | Deák Bálint | 2002 | ELFSBORG | AG1902 | 25 m | 1:30.04 | RES |
30 | 146 | Petkoczi Patrik | 2002 | JÖNKÖPING | AG3702 | 25 m | 1:30.05 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 16, 100m Ryggsim Herrar 11o Y |
11 år och yngre: Linus Junefeldt 1:13.17 2003-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 387 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 1:14.05 | |
2 | 265 | Wallin Erik | 2003 | LASS | AH0103 | 25 m | 1:23.25 | |
3 | 153 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | AF2703 | 25 m | 1:25.97 | |
4 | 449 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:27.41 | |
5 | 306 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 25 m | 1:28.11 | |
6 | 321 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 25 m | 1:28.26 | |
7 | 497 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 50 m | 1:28.93 | |
8 | 129 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | AA2105 | 25 m | 1:30.60 | |
9 | 209 | Barkehed William | 2003 | LASS | AH3903 | 50 m | 1:31.14 | |
10 | 577 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 1:31.95 | |
11 | 318 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 50 m | 1:33.54 | |
12 | 187 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 1:33.68 | |
13 | 398 | W.Persson Felix | 2003 | SKENE SIM | AB8903 | 25 m | 1:34.51 | |
14 | 199 | Löfdahl Oscar | 2004 | KUNGÄLV | AA0504 | 25 m | 1:37.27 | |
15 | 316 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 25 m | 1:37.35 | |
16 | 107 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:39.59 | |
17 | 207 | Aziz Kristian | 2003 | LASS | AH2503 | 25 m | 1:40.44 | |
18 | 320 | Petersson Viggo | 2003 | MASS | AF3103 | 25 m | 1:41.67 | |
19 | 217 | Gidlöf Filip | 2003 | LASS | AB9303 | 25 m | 1:43.06 | |
20 | 247 | Oscarson Ture | 2004 | LASS | AE9904 | 25 m | 1:44.10 | |
21 | 308 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 25 m | 1:50.04 | |
22 | 481 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:52.33 | |
23 | 206 | Axelsson David | 2004 | LASS | AC3704 | 25 m | 1:53.45 | |
24 | 69 | Askengren Gustav | 2004 | ELFSBORG | AA9904 | 25 m | 1:54.48 | |
25 | 213 | Edlund Gustav | 2004 | LASS | AG7504 | 50 m | 1:54.97 | RES |
26 | 305 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | AC1305 | 25 m | 1:55.08 | RES |
27 | 240 | Lundqvist Robin | 2005 | LASS | AC4505 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 17, 200m Fjäril Damer 16 o Ä |
16 - 99 år: Rebecka Palm (1990) 2:22.95 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 264 | Törnström Tove | 1991 | LASS | AT9891 | 50 m | 2:18.69 | |
2 | 407 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 2:28.57 | |
3 | 135 | Johansson Emma | 1997 | JÖNKÖPING | AO8497 | 25 m | 2:30.70 | |
4 | 76 | Fahlberg Linnéa | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 25 m | 2:33.48 | |
5 | 112 | Johansson Ive | 1998 | FILIPSTAD | AG9898 | 25 m | 2:58.89 | |
6 | 101 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | SK ENA | AD0895 | 25 m | 3:08.63 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 18, 200m Fjärilsim Damer14-15 |
14 - 15 år: Sara Thydén 2:25.07 2004-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 419 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 2:33.71 | |
2 | 569 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 2:42.29 | |
3 | 425 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 2:42.86 | |
4 | 215 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 25 m | 2:43.37 | |
5 | 574 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 2:44.77 | |
6 | 443 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 2:48.34 | |
7 | 524 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 50 m | 2:49.34 | |
8 | 47 | Hansen Karoline | 1999 | Fauske SK | 50 m | 2:52.39 | ||
9 | 564 | Ärlegård Linnéa | 1999 | HK SIM | AL7699 | 25 m | 3:05.27 | |
10 | 288 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 3:11.95 | |
11 | 214 | Frössberg Ida | 2000 | LASS | BF3800 | 25 m | 3:19.39 | |
12 | 279 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 3:21.80 | |
13 | 238 | Linné Hilda | 2000 | LASS | BG1800 | 50 m | 3:40.24 | |
14 | 284 | Jansson Maja | 2000 | LUDVIKA SS | AQ3200 | 50 m | ||
15 | 294 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 50 m | ||
16 | 557 | Nabi Pour Awaz | 2000 | HK SIM | BE3800 | 50 m | ||
17 | 291 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 19, 200m Fjäril Herrar16 o Ä |
16 - 99 år: Jacob Larsson (1992) 2:13.24 2010-07-03 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 120 | Clemedtson Jakob | 1996 | JÖNKÖPING | AG1196 | 25 m | 2:16.97 | |
2 | 102 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 2:19.38 | |
3 | 427 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 2:23.10 | |
4 | 60 | Mild Gustaf | 1997 | ANDERSTORP | AE6397 | 50 m | 2:26.80 | |
5 | 277 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 2:43.62 | |
6 | 289 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 20, 200m Fjäril Herrar 14-15 |
14 - 15 år: Markus Malm (1997) 2:16.14 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 429 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 2:19.97 | |
2 | 219 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 50 m | 2:23.00 | |
3 | 478 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 2:32.98 | |
4 | 80 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 2:34.19 | |
5 | 92 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 2:34.78 | |
6 | 405 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 2:50.16 | |
7 | 6 | Johansen Thomas | 1999 | Vestbyen | 50 m | 2:52.32 | ||
8 | 234 | Kilander Anton | 1999 | LASS | AS9399 | 50 m | 2:55.86 | |
9 | 282 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 3:10.07 | |
10 | 156 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 25 m | 3:32.66 | |
11 | 287 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 21, 1500m Frisim Herrar |
0 år och äldre: Tobias Svensson 17:08.31 2008-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Olafsson Sebastian | 1996 | Sandefjord | 25 m | 16:43.62 | ||
2 | 405 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 17:27.03 | |
3 | 89 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 17:51.05 | |
4 | 60 | Mild Gustaf | 1997 | ANDERSTORP | AE6397 | 50 m | 18:04.05 | |
5 | 482 | Eklund Jesper | 1998 | VÄSTERÅS | AJ0198 | 25 m | 18:06.52 | |
6 | 262 | Tykesson Oliver | 2000 | LASS | AJ3700 | 50 m | 18:24.68 | |
7 | 426 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 18:38.22 | |
8 | 24 | Holmbek-Nilsen Henrik | 2000 | Sandefjord | 25 m | 18:45.00 | ||
9 | 563 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 18:47.44 | |
10 | 202 | Almén Sixten | 1999 | LASS | AP7999 | 50 m | 19:04.91 | |
11 | 412 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 19:22.37 | |
12 | 5 | Bekkavik Tom-Erik | 1998 | Vestbyen | 50 m | 20:00.00 | ||
13 | 177 | Niklasson Ted | 2001 | KARLSBORG | AD4701 | 50 m | 20:32.47 | |
14 | 282 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 20:56.52 | |
15 | 433 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 21:21.91 | |
16 | 418 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 21:32.42 | |
17 | 517 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 50 m | 21:41.38 | RES |
18 | 146 | Petkoczi Patrik | 2002 | JÖNKÖPING | AG3702 | 25 m | 22:04.53 | RES |
19 | 449 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 23:22.16 | RES |
20 | 287 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 50 m | RES | |
21 | 516 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 22, 400m Fri Damer 16 o Ä |
16 - 99 år: Caroline Palm (1992) 4:33.09 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 407 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 4:40.17 | |
2 | 571 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 4:41.11 | |
3 | 252 | Rönnbäck Erika | 1998 | LASS | AF9498 | 25 m | 4:53.68 | |
4 | 388 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 4:54.00 | |
5 | 18 | Godaker-Furre Vilde | 1998 | Sandefjord | 25 m | 4:54.67 | ||
6 | 117 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 50 m | 4:57.21 | |
7 | 406 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 5:00.82 | |
8 | 351 | Nyman Ebba | 1998 | NKK | AA8898 | 25 m | 5:01.36 | |
9 | 420 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 5:04.01 | |
10 | 446 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 5:18.76 | |
11 | 101 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | SK ENA | AD0895 | 25 m | 5:19.14 | |
12 | 55 | Bengtsson Stina | 1998 | ALVESTA SS | AS5498 | 25 m | 5:26.10 | |
13 | 44 | Bjørklie Stine | 1997 | Setermoen | 50 m | 5:29.43 | ||
14 | 560 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 25 m | 5:47.80 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 23, 400m Frisim Damer 14-15 |
14 - 15 år: Frida Jakobsson 4:40.67 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 288 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 4:38.69 | |
2 | 41 | Klingenberg Cecilie | 2000 | Tromsø SK | 50 m | 4:43.35 | ||
3 | 47 | Hansen Karoline | 1999 | Fauske SK | 50 m | 4:45.18 | ||
4 | 419 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 4:47.02 | |
5 | 425 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 4:47.51 | |
6 | 423 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 4:47.55 | |
7 | 569 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 4:49.53 | |
8 | 291 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 4:50.02 | |
9 | 375 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 4:50.24 | |
10 | 400 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 4:50.36 | |
11 | 249 | Palm Andrea | 2000 | LASS | AF7200 | 25 m | 4:52.67 | |
12 | 428 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 4:56.11 | |
13 | 430 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 4:59.94 | |
14 | 255 | Smedbäck Felicia | 2000 | LASS | BL6600 | 25 m | 5:00.99 | |
15 | 215 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 25 m | 5:01.63 | |
16 | 86 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 25 m | 5:03.70 | |
17 | 93 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 25 m | 5:04.84 | RES |
18 | 154 | Stark Angelica | 1999 | JÖNKÖPING | AA7699 | 50 m | 5:05.27 | RES |
19 | 432 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 50 m | 5:08.51 | RES |
20 | 284 | Jansson Maja | 2000 | LUDVIKA SS | AQ3200 | 25 m | 5:09.68 | RES |
21 | 116 | Arberg Alice | 2000 | JÖNKÖPING | AK5600 | 25 m | 5:11.79 | RES |
22 | 259 | Sundberg Alva | 2000 | LASS | AQ5600 | 25 m | 5:12.55 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 24, 400m Frisim Damer 12-13 |
12 - 13 år: Elin Podéus (1997) 4:38.66 2010-07-04 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 110 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 4:49.02 | |
2 | 136 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 25 m | 4:52.10 | |
3 | 260 | Thörnros Alice | 2001 | LASS | AT8601 | 25 m | 4:53.00 | |
4 | 115 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 25 m | 5:02.25 | |
5 | 579 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 5:04.27 | |
6 | 424 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 5:06.04 | |
7 | 409 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 5:12.06 | |
8 | 228 | Järvikari Felicia | 2002 | LASS | AH9802 | 25 m | 5:18.36 | |
9 | 496 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 5:20.97 | |
10 | 554 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 5:21.60 | |
11 | 245 | Mokhtari Sandra | 2001 | LASS | AR7801 | 25 m | 5:22.48 | |
12 | 142 | Melander Thyra | 2001 | JÖNKÖPING | AJ7401 | 25 m | 5:24.53 | |
13 | 118 | Brink Matilda | 2001 | JÖNKÖPING | AJ2401 | 25 m | 5:24.64 | |
14 | 109 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 5:24.97 | |
15 | 408 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 50 m | 5:26.94 | |
16 | 572 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 5:27.49 | |
17 | 278 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 5:27.79 | RES |
18 | 404 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 5:28.52 | RES |
19 | 220 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | AJ6802 | 25 m | 5:28.58 | RES |
20 | 283 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 5:29.10 | RES |
21 | 211 | Bjerlöw Ia | 2002 | LASS | AA7602 | 25 m | 5:32.06 | RES |
22 | 66 | Apelqvist Tove | 2002 | ELFSBORG | AO6802 | 50 m | 5:33.46 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 25, 400m Frisim Damer 11o Y |
11 år och yngre: Jeanette Reinert 5:08.98 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 401 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 5:23.72 | |
2 | 225 | Holmertz Wilma | 2003 | LASS | AD1803 | 25 m | 5:29.60 | |
3 | 181 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 25 m | 5:29.97 | |
4 | 128 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 25 m | 5:39.31 | |
5 | 188 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 5:46.39 | |
6 | 286 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 5:48.44 | |
7 | 256 | Smedbäck Thilde | 2004 | LASS | AD3404 | 25 m | 5:52.32 | |
8 | 232 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | AI8403 | 25 m | 5:52.36 | |
9 | 231 | Karlsson Martina | 2003 | LASS | AA9603 | 25 m | 5:53.20 | |
10 | 513 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 25 m | 6:01.54 | |
11 | 448 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 6:09.75 | |
12 | 176 | Henningsson Sofia | 2004 | KARLSBORG | AH8204 | 25 m | 6:19.40 | |
13 | 178 | Roslund Ellen | 2003 | KARLSBORG | AT4403 | 25 m | 6:29.69 | |
14 | 450 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 50 m | 6:31.45 | |
15 | 445 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 6:33.90 | |
16 | 157 | Svensson Wilma | 2004 | JÖNKÖPING | AG6604 | 50 m | ||
17 | 58 | Jingmark Jennifer | 2003 | ANDERSTORP | AO0603 | 50 m | RES | |
18 | 63 | Bakken Joline | 2005 | DEJE SS | AC1405 | 50 m | RES | |
19 | 70 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 50 m | RES | |
20 | 124 | Egelrud Matilda | 2003 | JÖNKÖPING | AB2603 | 50 m | RES | |
21 | 126 | Elgh Jane | 2004 | JÖNKÖPING | AB1604 | 50 m | RES | |
22 | 383 | Myrlander Nellie | 2003 | NÄSSJÖ | AA9203 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 26, 400m Fri Herrar 16 o Ä |
16 - 99 år: Niclas Granström 4:21.88 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Olafsson Sebastian | 1996 | Sandefjord | 25 m | 4:08.04 | ||
2 | 482 | Eklund Jesper | 1998 | VÄSTERÅS | AJ0198 | 25 m | 4:29.32 | |
3 | 60 | Mild Gustaf | 1997 | ANDERSTORP | AE6397 | 50 m | 4:31.41 | |
4 | 289 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 4:33.50 | |
5 | 509 | Daggert Lucas | 1997 | ÖSA | AT1997 | 25 m | 4:37.96 | |
6 | 39 | Jørgensen Marius | 1997 | Tromsø SK | 50 m | 4:47.86 | ||
7 | 5 | Bekkavik Tom-Erik | 1998 | Vestbyen | 50 m | 4:50.12 | ||
8 | 277 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 4:50.15 | |
9 | 426 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 50 m | 4:57.78 | |
10 | 64 | Johansson Niklas | 1996 | DEJE SS | AW3996 | 50 m | 6:07.85 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 27, 400m Frisim Herrar 14-15 |
14 - 15 år: Markus Malm (1997) 4:19.11 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 179 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 4:22.51 | |
2 | 219 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 25 m | 4:27.55 | |
3 | 89 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 4:30.32 | |
4 | 405 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 4:30.72 | |
5 | 24 | Holmbek-Nilsen Henrik | 2000 | Sandefjord | 25 m | 4:32.97 | ||
6 | 141 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 50 m | 4:35.35 | |
7 | 151 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 50 m | 4:35.40 | |
8 | 131 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 50 m | 4:35.79 | |
9 | 478 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 4:36.99 | |
10 | 262 | Tykesson Oliver | 2000 | LASS | AJ3700 | 25 m | 4:38.16 | |
11 | 132 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 50 m | 4:39.33 | |
12 | 429 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 4:40.77 | |
13 | 563 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 4:43.18 | |
14 | 156 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 25 m | 4:45.37 | |
15 | 506 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 4:52.16 | |
16 | 72 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 25 m | 4:52.35 | |
17 | 412 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 4:54.28 | RES |
18 | 123 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 4:58.23 | RES |
19 | 518 | Lindberg Jesper | 1999 | ÖSA | AU4399 | 25 m | 5:02.81 | RES |
20 | 287 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 50 m | 5:06.88 | RES |
21 | 282 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 50 m | 5:10.44 | RES |
22 | 257 | Staaf Albin | 2000 | LASS | AO8700 | 50 m | 5:14.71 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 28, 400m Frisim Herrar 12-13 |
12 - 13 år: Daniel Forndal (1997) 4:29.78 2010-07-04 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 59 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 25 m | 4:53.00 | |
2 | 322 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 25 m | 4:57.59 | |
3 | 177 | Niklasson Ted | 2001 | KARLSBORG | AD4701 | 25 m | 4:57.62 | |
4 | 329 | Engström Max | 2001 | NKK | AC9301 | 25 m | 4:58.66 | |
5 | 233 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 25 m | 4:59.53 | |
6 | 391 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 50 m | 4:59.99 | |
7 | 180 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 5:04.87 | |
8 | 186 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 5:07.10 | |
9 | 315 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 25 m | 5:10.57 | |
10 | 469 | Torlakovic Edvin | 2001 | VÄSTERVIK | AG5301 | 50 m | 5:10.83 | |
11 | 418 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 5:15.17 | |
12 | 471 | Öberg Felix | 2001 | VÄSTERVIK | AS9301 | 25 m | 5:21.05 | |
13 | 433 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 50 m | 5:26.18 | |
14 | 517 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 50 m | 5:30.06 | |
15 | 90 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 25 m | 5:30.58 | |
16 | 146 | Petkoczi Patrik | 2002 | JÖNKÖPING | AG3702 | 50 m | 5:32.65 | |
17 | 246 | Nilsson Sebastian | 2002 | LASS | AM2302 | 25 m | 5:32.70 | RES |
18 | 561 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 5:35.22 | RES |
19 | 130 | Hegmegi Oscar | 2001 | JÖNKÖPING | AB9301 | 25 m | 5:36.95 | RES |
20 | 45 | Nesbø Simon | 2002 | Lørenskog | 50 m | 5:37.35 | RES | |
21 | 435 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 5:39.68 | RES |
22 | 415 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 5:45.45 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 29, 400m Frisim Herrar 11 o Y |
11 år och yngre: Linus Junefeldt 4:44.91 2003-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 387 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 5:18.62 | |
2 | 265 | Wallin Erik | 2003 | LASS | AH0103 | 25 m | 5:58.08 | |
3 | 321 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 25 m | 6:00.15 | |
4 | 187 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 6:00.16 | |
5 | 577 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 6:04.26 | |
6 | 209 | Barkehed William | 2003 | LASS | AH3903 | 25 m | 6:12.90 | |
7 | 449 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 6:16.90 | |
8 | 199 | Löfdahl Oscar | 2004 | KUNGÄLV | AA0504 | 25 m | 6:22.37 | |
9 | 316 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 6:23.66 | |
10 | 153 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | AF2703 | 50 m | 6:24.76 | |
11 | 217 | Gidlöf Filip | 2003 | LASS | AB9303 | 25 m | 6:30.15 | |
12 | 320 | Petersson Viggo | 2003 | MASS | AF3103 | 25 m | 6:34.03 | |
13 | 318 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 25 m | 6:39.44 | |
14 | 306 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 50 m | ||
15 | 497 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 50 m | ||
16 | 568 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 50 m | ||
17 | 308 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 30, 50m Rygg Damer 16 o Ä |
16 - 99 år: Rebecka Palm (1990) 31.05 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 46 | Strand-Brustad Siri | 1998 | Fauske SK | 50 m | 31.76 | ||
2 | 330 | Ericsson Sally | 1997 | NKK | AW9297 | 25 m | 31.80 | |
3 | 571 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 31.94 | |
4 | 250 | Palm Sofie | 1996 | LASS | AZ5696 | 25 m | 32.01 | |
5 | 76 | Fahlberg Linnéa | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 25 m | 32.23 | |
6 | 343 | Klipic Irma | 1996 | NKK | AO9696 | 25 m | 32.70 | |
7 | 381 | Myrlander Annie | 1995 | NÄSSJÖ | AB5295 | 50 m | 32.74 | |
8 | 35 | Stolpestad Stine | 1998 | Sandefjord | 25 m | 33.23 | ||
9 | 36 | Fjørtoft-Wolf Madelen | 1996 | Sandefjord | 25 m | 33.26 | ||
10 | 242 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 25 m | 33.33 | |
11 | 468 | Skoglund Johanna | 1996 | VÄSTERVIK | BC4496 | 50 m | 33.51 | |
12 | 111 | Lundin-Bornström Amanda | 1998 | FAGERSTA | AB8698 | 25 m | 33.67 | |
13 | 101 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | SK ENA | AD0895 | 25 m | 33.69 | |
14 | 307 | Isaksson Ronja | 1997 | MOTALA SS | AW8297 | 25 m | 34.01 | |
15 | 243 | Magnusson Linnea | 1996 | LASS | AG6296 | 25 m | 34.21 | |
16 | 127 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 25 m | 34.29 | |
17 | 406 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 35.04 | |
18 | 342 | Klipic Hanna | 1996 | NKK | AO0896 | 25 m | 35.11 | |
19 | 512 | Hallberg Ellen | 1998 | ÖSA | AS0898 | 25 m | 35.63 | |
20 | 324 | Adolfsson Vilma | 1997 | NKK | BG0297 | 25 m | 35.65 | |
21 | 252 | Rönnbäck Erika | 1998 | LASS | AF9498 | 25 m | 36.01 | |
22 | 21 | Jensen Silje Marie | 1998 | Sandefjord | 25 m | 36.12 | ||
23 | 112 | Johansson Ive | 1998 | FILIPSTAD | AG9898 | 25 m | 36.41 | |
24 | 137 | Jonsson Malin | 1998 | JÖNKÖPING | BB0698 | 50 m | 36.60 | |
25 | 55 | Bengtsson Stina | 1998 | ALVESTA SS | AS5498 | 50 m | 37.01 | |
26 | 135 | Johansson Emma | 1997 | JÖNKÖPING | AO8497 | 25 m | 37.10 | |
27 | 366 | Vestgård Andrea | 1998 | NKK | AN6698 | 25 m | 37.33 | |
28 | 526 | Smedberg AnnCharlott | 1998 | ÖSA | AP0298 | 25 m | 38.57 | |
29 | 560 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 25 m | 39.73 | |
30 | 459 | Björnberg Maria | 1998 | VÄSTERVIK | AK2698 | 50 m | 40.52 | |
31 | 452 | Johansson Annie | 1998 | HVETLANDA | BL5698 | 50 m | 40.84 | |
32 | 325 | Axelsson Emma | 1998 | NKK | AN7298 | 25 m | 42.21 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 31, 50m Ryggsim Damer 14-15 |
14 - 15 år: Jessica Allberg (1995) 32.54 2010-07-04 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 25 m | 31.47 | |
2 | 569 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 32.12 | |
3 | 291 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 32.39 | |
4 | 423 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 32.57 | |
5 | 417 | Karlson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 32.81 | |
6 | 375 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 33.00 | |
7 | 363 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 33.03 | |
8 | 288 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 33.49 | |
9 | 149 | Ristl Elin | 1999 | JÖNKÖPING | AD1499 | 50 m | 33.50 | |
10 | 41 | Klingenberg Cecilie | 2000 | Tromsø SK | 50 m | 33.56 | ||
11 | 221 | Gunnarsson Johanna | 1999 | LASS | BA5699 | 25 m | 33.88 | |
12 | 86 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 25 m | 33.92 | |
13 | 521 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 34.33 | |
14 | 574 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 34.34 | |
15 | 12 | Steen Sigrid | 1999 | Vestbyen | 50 m | 34.39 | ||
16 | 71 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 25 m | 34.42 | |
17 | 428 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 34.48 | |
18 | 9 | Viken-Refseth Ane | 2000 | Vestbyen | 50 m | 34.77 | ||
19 | 447 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 34.77 | |
20 | 75 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 35.03 | |
21 | 294 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 35.13 | |
22 | 74 | Deák Janka | 2000 | ELFSBORG | BF7400 | 50 m | 35.16 | |
23 | 147 | Prior Antonia | 1999 | JÖNKÖPING | AB2499 | 50 m | 35.22 | |
24 | 443 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 35.32 | |
25 | 453 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 50 m | 35.32 | |
26 | 451 | Danlid Wilma | 2000 | HVETLANDA | AR2200 | 50 m | 35.35 | |
27 | 253 | Savén Matilda | 2000 | LASS | BI0400 | 25 m | 35.64 | |
28 | 284 | Jansson Maja | 2000 | LUDVIKA SS | AQ3200 | 25 m | 35.65 | |
29 | 470 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 25 m | 35.72 | |
30 | 105 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 35.86 | |
31 | 523 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 50 m | 35.91 | |
32 | 1 | Mølstre Hanna Amilie | 2000 | Horten SK | 50 m | 35.95 | ||
33 | 524 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 50 m | 36.10 | |
34 | 238 | Linné Hilda | 2000 | LASS | BG1800 | 25 m | 36.11 | |
35 | 350 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 25 m | 36.35 | |
36 | 210 | Bergdahl Vendela | 2000 | LASS | AS3800 | 25 m | 36.51 | |
37 | 57 | Leijon Klara | 1999 | ALVESTA SS | AT8499 | 50 m | 36.70 | |
38 | 444 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 36.70 | |
39 | 255 | Smedbäck Felicia | 2000 | LASS | BL6600 | 25 m | 36.86 | |
40 | 65 | Nyqvist Alva | 1999 | DEJE SS | AM8399 | 25 m | 36.91 | |
41 | 490 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 36.96 | |
42 | 7 | Ilstad Thea | 1999 | Vestbyen | 50 m | 37.07 | ||
43 | 191 | Thyberg Michaela | 2000 | KARLSTAD | AL6600 | 50 m | 37.85 | |
44 | 183 | Hjort Emma | 2000 | KARLSTAD | AZ4800 | 25 m | 37.92 | |
45 | 467 | Ragnarsson Tilda | 2000 | VÄSTERVIK | AU3800 | 50 m | 38.23 | |
46 | 214 | Frössberg Ida | 2000 | LASS | BF3800 | 25 m | 38.49 | |
47 | 78 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 25 m | 38.55 | |
48 | 313 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 25 m | 38.73 | |
49 | 279 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 50 m | 38.74 | |
50 | 454 | Ljunggren Elin | 2000 | HVETLANDA | AC5200 | 50 m | 38.97 | |
51 | 367 | Wågman Ebba | 1999 | NKK | BR9499 | 25 m | 39.09 | |
52 | 259 | Sundberg Alva | 2000 | LASS | AQ5600 | 25 m | 39.27 | |
53 | 52 | Sletteng Marlene | 2000 | Fauske SK | 50 m | 39.51 | ||
54 | 43 | Søderholm Stine | 2000 | Alta SK | 50 m | 39.71 | ||
55 | 249 | Palm Andrea | 2000 | LASS | AF7200 | 25 m | 39.89 | |
56 | 85 | Maltesson Lina | 2000 | ELFSBORG | BF0600 | 50 m | 39.91 | |
57 | 310 | Stråhlin Wilma | 2000 | MOTALA SS | AM4600 | 25 m | 40.01 | |
58 | 581 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 50 m | 40.43 | |
59 | 333 | Eriksson Ebba | 2000 | NKK | AM1600 | 25 m | 41.16 | |
60 | 557 | Nabi Pour Awaz | 2000 | HK SIM | BE3800 | 50 m | 42.37 | |
61 | 244 | Malm Olivia | 2000 | LASS | AQ9600 | 25 m | 42.41 | |
62 | 159 | Thollström Evelina | 1999 | JÖNKÖPING | BQ1299 | 50 m | 42.71 | |
63 | 53 | Skår Maria | 2000 | Fauske SK | 50 m | 45.10 | ||
64 | 564 | Ärlegård Linnéa | 1999 | HK SIM | AL7699 | 50 m | 45.35 | |
65 | 49 | Rossi Dina | 1999 | Fauske SK | 50 m | 45.50 | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 32, 50m Ryggsim Damer 12-13 |
12 - 13 år: Lova Andersson (2000) 31.64 2013-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 312 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 25 m | 33.48 | |
2 | 138 | Jungåker Paula | 2001 | JÖNKÖPING | AS7801 | 25 m | 34.26 | |
3 | 554 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 34.51 | |
4 | 339 | Härdelin Josefine | 2001 | NKK | AF4601 | 25 m | 35.00 | |
5 | 489 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 35.01 | |
6 | 77 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 25 m | 35.26 | |
7 | 260 | Thörnros Alice | 2001 | LASS | AT8601 | 25 m | 35.27 | |
8 | 542 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | BILLINGEN | AB7401 | 25 m | 35.53 | |
9 | 115 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 25 m | 35.58 | |
10 | 136 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 35.78 | |
11 | 409 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 35.80 | |
12 | 556 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 36.33 | |
13 | 572 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 36.33 | |
14 | 81 | Karamovic Julia | 2001 | ELFSBORG | BP3801 | 25 m | 36.49 | |
15 | 110 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 36.64 | |
16 | 152 | Sabic Nadija | 2002 | JÖNKÖPING | AI7802 | 25 m | 36.70 | |
17 | 267 | Årebo Lena | 2002 | LASS | AJ1202 | 25 m | 36.70 | |
18 | 499 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 36.73 | |
19 | 508 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 50 m | 36.73 | |
20 | 576 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 50 m | 36.81 | |
21 | 278 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 36.88 | |
22 | 62 | Bergerstam Sandra | 2001 | BÅLSTA SK | AI1401 | 50 m | 37.12 | |
23 | 496 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 37.27 | |
24 | 211 | Bjerlöw Ia | 2002 | LASS | AA7602 | 25 m | 37.40 | |
25 | 390 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 50 m | 37.63 | |
26 | 200 | Eklund Malin | 2001 | KÖPINGS SS | AL9201 | 50 m | 37.68 | |
27 | 345 | Lagher Hanna | 2002 | NKK | AP8402 | 25 m | 37.76 | |
28 | 421 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 37.90 | |
29 | 142 | Melander Thyra | 2001 | JÖNKÖPING | AJ7401 | 25 m | 38.00 | |
30 | 377 | Wiberg-Jansson Paula | 2001 | NYKÖPING | AX4801 | 25 m | 38.15 | |
31 | 148 | Prior Emilia | 2001 | JÖNKÖPING | AA9801 | 25 m | 38.21 | |
32 | 245 | Mokhtari Sandra | 2001 | LASS | AR7801 | 25 m | 38.39 | |
33 | 228 | Järvikari Felicia | 2002 | LASS | AH9802 | 25 m | 38.46 | |
34 | 424 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 38.47 | |
35 | 139 | Klasson Fanny | 2001 | JÖNKÖPING | AJ4401 | 50 m | 38.77 | |
36 | 486 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 38.77 | |
37 | 212 | Bylehn Hanna | 2002 | LASS | BE9802 | 25 m | 38.92 | |
38 | 347 | Lindroth Ella | 2001 | NKK | AE1201 | 50 m | 39.04 | |
39 | 460 | Claesén Felicia | 2001 | VÄSTERVIK | BO4201 | 25 m | 39.08 | |
40 | 369 | Öhrn Lovisa | 2002 | NKK | AJ8802 | 25 m | 39.19 | |
41 | 558 | Sibelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 39.23 | |
42 | 17 | Godaker-Furre Kaja | 2001 | Sandefjord | 25 m | 39.24 | ||
43 | 261 | Tudegård Erika | 2001 | LASS | AR8801 | 25 m | 39.25 | |
44 | 293 | Rydelius Lisa | 2001 | LUDVIKA SS | AF8401 | 25 m | 39.48 | |
45 | 396 | Lidbom Nora | 2002 | SKENE SIM | AP0202 | 25 m | 39.55 | |
46 | 531 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 50 m | 39.71 | |
47 | 436 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 39.72 | |
48 | 224 | Holmertz Tuva | 2001 | LASS | AU0601 | 25 m | 39.73 | |
49 | 364 | Ullstrand Ida | 2001 | NKK | BG8601 | 25 m | 40.01 | |
50 | 335 | Gårdman Klara | 2002 | NKK | BF8402 | 25 m | 40.10 | |
51 | 570 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 40.19 | |
52 | 394 | Bengtsson Molly | 2001 | SKENE SIM | BL5401 | 25 m | 40.26 | |
53 | 550 | Lindahl Felicia | 2001 | SOLSTA | AG3801 | 25 m | 40.35 | |
54 | 140 | Lindström Tilda | 2002 | JÖNKÖPING | AC0602 | 25 m | 40.44 | |
55 | 106 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 40.60 | |
56 | 511 | Gustafsson Lovisa | 2002 | ÖSA | BG4402 | 50 m | 40.72 | |
57 | 283 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 40.83 | |
58 | 479 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 40.88 | |
59 | 487 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 40.94 | |
60 | 118 | Brink Matilda | 2001 | JÖNKÖPING | AJ2401 | 25 m | 41.18 | |
61 | 408 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 41.20 | |
62 | 365 | Westerberg Sofia | 2002 | NKK | AP9402 | 25 m | 41.22 | |
63 | 552 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 41.22 | |
64 | 161 | Wilhelmsson Ebba | 2001 | JÖNKÖPING | AJ8401 | 50 m | 41.68 | |
65 | 483 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 41.73 | |
66 | 281 | Gustafsson Alice | 2002 | LUDVIKA SS | AB0802 | 25 m | 41.92 | |
67 | 109 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 42.26 | |
68 | 455 | Steindl Alva | 2002 | HVETLANDA | AC3402 | 50 m | 42.38 | |
69 | 83 | Lilja Astrid | 2002 | ELFSBORG | AE3602 | 50 m | 42.41 | |
70 | 122 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | AK7202 | 25 m | 42.49 | |
71 | 192 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 50 m | 42.68 | |
72 | 220 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | AJ6802 | 25 m | 42.73 | |
73 | 309 | Rosén Isadora | 2002 | MOTALA SS | BL9802 | 25 m | 43.30 | |
74 | 79 | Johansson Alma | 2001 | ELFSBORG | BE9401 | 50 m | 43.40 | |
75 | 208 | Barkehed Felicia | 2002 | LASS | AZ8402 | 25 m | 43.79 | |
76 | 462 | Grimvall Mira | 2002 | VÄSTERVIK | BC5402 | 25 m | 43.99 | |
77 | 404 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 44.24 | |
78 | 218 | Grynning Johanna | 2002 | LASS | AI2202 | 50 m | 44.37 | |
79 | 326 | Axelsson Maja | 2002 | NKK | AJ7802 | 25 m | 44.54 | |
80 | 493 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 44.57 | |
81 | 559 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 45.70 | |
82 | 223 | Haywood Helen | 2002 | LASS | BK6202 | 50 m | 45.99 | |
83 | 402 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | 46.14 | |
84 | 319 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | AR4601 | 25 m | 46.41 | |
85 | 182 | Hedin Emmy | 2001 | KARLSTAD | BO5401 | 25 m | 47.07 | |
86 | 301 | Bengtsson Emma | 2002 | MOTALA SS | AQ1502 | 50 m | 47.16 | |
87 | 465 | Liljeblad Emelie | 2002 | VÄSTERVIK | BM5802 | 50 m | 47.33 | |
88 | 352 | O´Brian Ellie | 2002 | NKK | AZ3402 | 25 m | 47.49 | |
89 | 522 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | BL9202 | 50 m | 48.45 | |
90 | 547 | Jonsson Maja | 2002 | SOLSTA | BD2402 | 25 m | 48.57 | |
91 | 413 | Gunneriusson Julia | 2002 | SKK | AX7402 | 25 m | 48.93 | |
92 | 285 | Jirenius Filippa | 2002 | LUDVIKA SS | AI1202 | 25 m | 49.13 | |
93 | 134 | Holsmark Moa | 2002 | JÖNKÖPING | BA4802 | 25 m | 49.77 | |
94 | 226 | Högberg Alva | 2002 | LASS | BF0202 | 50 m | 51.06 | |
95 | 504 | Alriksson Sara | 2001 | ÖSA | BR8201 | 50 m | 51.29 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 33, 50m Ryggsim Damer 11 o Y |
11 år och yngre: Linda Fredriksson (2002) 36.33 2013-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 181 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 25 m | 36.94 | |
2 | 543 | Forss Trine | 2003 | BILLINGEN | AD8403 | 25 m | 37.02 | |
3 | 232 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | AI8403 | 25 m | 37.04 | |
4 | 128 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 25 m | 37.13 | |
5 | 225 | Holmertz Wilma | 2003 | LASS | AD1803 | 25 m | 37.84 | |
6 | 58 | Jingmark Jennifer | 2003 | ANDERSTORP | AO0603 | 50 m | 37.90 | |
7 | 286 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 38.72 | |
8 | 401 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 38.99 | |
9 | 317 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 25 m | 39.07 | |
10 | 492 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 39.17 | |
11 | 300 | Kapron Nikita | 2003 | MARIESTAD | AL2803 | 25 m | 39.20 | |
12 | 450 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 39.39 | |
13 | 513 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 50 m | 40.31 | |
14 | 124 | Egelrud Matilda | 2003 | JÖNKÖPING | AB2603 | 50 m | 40.45 | |
15 | 383 | Myrlander Nellie | 2003 | NÄSSJÖ | AA9203 | 25 m | 40.46 | |
16 | 327 | Broden Hilma | 2003 | NKK | AS8203 | 25 m | 41.02 | |
17 | 155 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | AL3403 | 25 m | 41.06 | |
18 | 448 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 41.14 | |
19 | 188 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 41.25 | |
20 | 256 | Smedbäck Thilde | 2004 | LASS | AD3404 | 25 m | 41.44 | |
21 | 520 | Momats Alicia | 2003 | ÖSA | AE8803 | 50 m | 41.52 | |
22 | 133 | Holmquist Moa | 2004 | JÖNKÖPING | AG1604 | 50 m | 41.53 | |
23 | 119 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | AI6403 | 50 m | 41.74 | |
24 | 87 | Moberg Tindra | 2003 | ELFSBORG | AU5403 | 25 m | 41.78 | |
25 | 103 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 41.79 | |
26 | 176 | Henningsson Sofia | 2004 | KARLSBORG | AH8204 | 25 m | 41.85 | |
27 | 144 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | AD0804 | 25 m | 42.15 | |
28 | 222 | Gustafsson Olivia | 2004 | LASS | AA8604 | 25 m | 42.40 | |
29 | 463 | Jansson Tuva | 2003 | VÄSTERVIK | AE7803 | 25 m | 42.65 | |
30 | 399 | Åstedt Sofia | 2003 | SKENE SIM | AF1403 | 25 m | 42.68 | |
31 | 198 | Eriksson Sofia | 2004 | KUNGÄLV | AE4604 | 25 m | 43.07 | |
32 | 235 | Koutchinskaia Darja | 2003 | LASS | AQ5203 | 25 m | 43.21 | |
33 | 445 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 43.24 | |
34 | 126 | Elgh Jane | 2004 | JÖNKÖPING | AB1604 | 25 m | 43.54 | |
35 | 178 | Roslund Ellen | 2003 | KARLSBORG | AT4403 | 25 m | 43.74 | |
36 | 336 | Hazard Ebba | 2004 | NKK | AC5204 | 25 m | 43.81 | |
37 | 104 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 43.99 | |
38 | 553 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 44.32 | |
39 | 157 | Svensson Wilma | 2004 | JÖNKÖPING | AG6604 | 25 m | 44.65 | |
40 | 158 | Tellfjord Tilda | 2003 | JÖNKÖPING | AC9203 | 50 m | 45.00 | |
41 | 359 | Stahlberg Ebba | 2003 | NKK | BF0403 | 50 m | 45.37 | |
42 | 231 | Karlsson Martina | 2003 | LASS | AA9603 | 50 m | 45.97 | |
43 | 551 | Segerström Erica | 2004 | SOLSTA | AR9804 | 25 m | 46.33 | |
44 | 63 | Bakken Joline | 2005 | DEJE SS | AC1405 | 25 m | 46.60 | |
45 | 575 | Hyllbrant Emma | 2003 | STRÄNGNÄS | AN7203 | 25 m | 46.67 | |
46 | 354 | Petrovic Stefanie | 2003 | NKK | AL3803 | 25 m | 46.91 | |
47 | 302 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | AM2603 | 25 m | 47.17 | |
48 | 380 | Jansson Thea | 2003 | NÄSSJÖ | AO1603 | 25 m | 47.36 | |
49 | 175 | Fredriksson Maja | 2004 | KARLSBORG | AH4404 | 25 m | 47.59 | |
50 | 303 | Eriksson Emilia | 2004 | MOTALA SS | AG3604 | 25 m | 47.72 | |
51 | 530 | Wallin Elin | 2003 | ÖSA | BF2403 | 50 m | 47.82 | |
52 | 488 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 47.84 | |
53 | 549 | Lindahl Cecilia | 2004 | SOLSTA | AS1204 | 25 m | 47.93 | |
54 | 378 | Appelberg Lowa | 2003 | NÄSSJÖ | AM8803 | 25 m | 48.14 | |
55 | 491 | Lindgren Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AG5804 | 50 m | 48.17 | |
56 | 331 | Ericsson Selma | 2004 | NKK | AG8604 | 25 m | 48.83 | |
57 | 237 | Linné Elsa | 2003 | LASS | AX4803 | 50 m | 48.87 | |
58 | 229 | Kardfall Alice | 2003 | LASS | AI0603 | 25 m | 49.07 | |
59 | 348 | Lovinge Ellen | 2004 | NKK | AC6204 | 25 m | 50.31 | |
60 | 338 | Holgersson Ebba | 2005 | NKK | AE7205 | 25 m | 50.48 | |
61 | 545 | Svensson Mathilda | 2003 | BILLINGEN | AI8603 | 25 m | 52.02 | |
62 | 108 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 50 m | 56.43 | |
63 | 205 | Arildsson Julia | 2005 | LASS | AE6805 | 25 m | 58.57 | |
64 | 251 | Persson Hanna | 2004 | LASS | AF2204 | 25 m | 59.29 | |
65 | 227 | Högfeldt Märta | 2005 | LASS | AM0805 | 50 m | ||
66 | 266 | Wallin Sofia | 2005 | LASS | AE2405 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 34, 50m Rygg Herrar 16 o Ä |
16 - 99 år: Michael Berndtsson 27.98 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 389 | Doder Viktor | 1994 | SALA SS | AA6594 | 50 m | 28.59 | |
2 | 263 | Törnström Thomas | 1992 | LASS | AG1592 | 25 m | 29.72 | |
3 | 289 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 29.85 | |
4 | 384 | Myrlander William | 1997 | NÄSSJÖ | AA1197 | 50 m | 29.92 | |
5 | 102 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 29.98 | |
6 | 519 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 50 m | 30.04 | |
7 | 84 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 30.37 | |
8 | 427 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 30.39 | |
9 | 376 | Eriksson Nicklas | 1996 | NYKÖPING | AW0796 | 25 m | 30.52 | |
10 | 120 | Clemedtson Jakob | 1996 | JÖNKÖPING | AG1196 | 25 m | 30.62 | |
11 | 357 | Renåker Oskar | 1996 | NKK | AM6196 | 25 m | 30.63 | |
12 | 393 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 50 m | 30.73 | |
13 | 507 | Bergquist Simon | 1996 | ÖSA | AI8996 | 25 m | 30.90 | |
14 | 39 | Jørgensen Marius | 1997 | Tromsø SK | 50 m | 31.00 | ||
15 | 340 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 25 m | 31.20 | |
16 | 510 | Finnström Dennis | 1995 | ÖSA | AP9195 | 25 m | 31.51 | |
17 | 411 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 31.53 | |
18 | 362 | Theander Christoffer | 1997 | NKK | AO5997 | 25 m | 32.05 | |
19 | 38 | Iversen-Herland Tarjei | 1998 | Tromsø SK | 50 m | 33.57 | ||
20 | 277 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 33.58 | |
21 | 4 | Ansnes Erlend | 1997 | Vestbyen | 50 m | 34.24 | ||
22 | 64 | Johansson Niklas | 1996 | DEJE SS | AW3996 | 25 m | 42.48 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 35, 50m Ryggsim Herrar 14-15 |
14 - 15 år: Oskar Gannholm-Johansson (1996) 30.21 2011-07-03 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 88 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 30.10 | |
2 | 89 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 30.60 | |
3 | 131 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 25 m | 31.36 | |
4 | 72 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 25 m | 31.54 | |
5 | 11 | Roseth Jonas | 1999 | Vestbyen | 50 m | 31.93 | ||
6 | 456 | Steindl Anton | 2000 | HVETLANDA | AB2900 | 50 m | 31.95 | |
7 | 349 | Lovinge Victor | 2000 | NKK | AD6300 | 25 m | 32.07 | |
8 | 563 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 32.37 | |
9 | 19 | Sydow-Haugen Mikael | 1999 | Sandefjord | 25 m | 32.38 | ||
10 | 141 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 50 m | 32.42 | |
11 | 92 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 32.43 | |
12 | 230 | Karlsson Daniel | 2000 | LASS | AW3100 | 25 m | 32.52 | |
13 | 466 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 32.68 | |
14 | 80 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 32.97 | |
15 | 28 | Stensrud Christoffer | 1999 | Sandefjord | 25 m | 33.17 | ||
16 | 282 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 33.31 | |
17 | 156 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 25 m | 33.45 | |
18 | 314 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 25 m | 33.98 | |
19 | 382 | Myrlander Jonathan | 2000 | NÄSSJÖ | AA7300 | 50 m | 34.29 | |
20 | 518 | Lindberg Jesper | 1999 | ÖSA | AU4399 | 25 m | 34.32 | |
21 | 515 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | 34.63 | |
22 | 506 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 50 m | 34.73 | |
23 | 480 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 34.83 | |
24 | 121 | Danielsson Jesper | 2000 | JÖNKÖPING | AP2500 | 25 m | 34.87 | |
25 | 341 | Klingspor Alexander | 1999 | NKK | AG2399 | 25 m | 35.34 | |
26 | 185 | Larsson Ludwig | 2000 | KARLSTAD | AU1700 | 25 m | 35.38 | |
27 | 24 | Holmbek-Nilsen Henrik | 2000 | Sandefjord | 25 m | 35.62 | ||
28 | 464 | Jönsson Jesper | 2000 | VÄSTERVIK | AP2900 | 25 m | 35.96 | |
29 | 287 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 36.22 | |
30 | 20 | Heggestad Isak | 2000 | Sandefjord | 25 m | 36.30 | ||
31 | 555 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 36.60 | |
32 | 525 | Pasztor Theodor | 2000 | ÖSA | AY4500 | 50 m | 36.70 | |
33 | 562 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 50 m | 37.00 | |
34 | 196 | Ekström Lundemo Tim | 1999 | KATRINEHOL | AT8799 | 25 m | 37.38 | |
35 | 67 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 37.49 | |
36 | 358 | Rudberg Oscar | 1999 | NKK | AS0599 | 25 m | 37.74 | |
37 | 54 | Gjeskvål Knut Johan | 2000 | Fauske SK | 50 m | 38.02 | ||
38 | 527 | Törnvall Herman | 1999 | ÖSA | AW5799 | 50 m | 38.02 | |
39 | 355 | Piotrowski Blazej | 2000 | NKK | AX0300 | 25 m | 38.08 | |
40 | 234 | Kilander Anton | 1999 | LASS | AS9399 | 25 m | 38.19 | |
41 | 236 | Lindqvist Wilhelm | 2000 | LASS | AH6300 | 25 m | 38.96 | |
42 | 361 | Sundberg Oscar | 2000 | NKK | AH1500 | 50 m | 39.46 | |
43 | 368 | Wåhlin Kevin | 2000 | NKK | AD8300 | 25 m | 40.11 | |
44 | 485 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 40.42 | |
45 | 257 | Staaf Albin | 2000 | LASS | AO8700 | 25 m | 40.46 | |
46 | 2 | Näslund Johannes | 1999 | NKK | AL9399 | 50 m | 42.78 | |
47 | 514 | Kurt Robert | 2000 | ÖSA | AY5500 | 50 m | 44.17 | |
48 | 529 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 45.75 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 36, 50m Ryggsim Herrar 12-13 |
12 - 13 år: Johan Rydahl (2001) 31.89 2013-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 329 | Engström Max | 2001 | NKK | AC9301 | 25 m | 32.25 | |
2 | 130 | Hegmegi Oscar | 2001 | JÖNKÖPING | AB9301 | 25 m | 33.83 | |
3 | 322 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 25 m | 33.97 | |
4 | 195 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 35.39 | |
5 | 469 | Torlakovic Edvin | 2001 | VÄSTERVIK | AG5301 | 25 m | 35.40 | |
6 | 197 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 35.45 | |
7 | 435 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 35.52 | |
8 | 315 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 50 m | 35.79 | |
9 | 471 | Öberg Felix | 2001 | VÄSTERVIK | AS9301 | 25 m | 35.90 | |
10 | 233 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 25 m | 35.99 | |
11 | 177 | Niklasson Ted | 2001 | KARLSBORG | AD4701 | 25 m | 36.04 | |
12 | 561 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 36.97 | |
13 | 415 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 37.21 | |
14 | 246 | Nilsson Sebastian | 2002 | LASS | AM2302 | 25 m | 37.61 | |
15 | 186 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 37.99 | |
16 | 517 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 38.17 | |
17 | 90 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 50 m | 38.24 | |
18 | 180 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 50 m | 38.62 | |
19 | 114 | Agestav Daniel | 2002 | JÖNKÖPING | AB7102 | 25 m | 39.34 | |
20 | 418 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 39.48 | |
21 | 145 | Nukovic Eldin | 2002 | JÖNKÖPING | AE5102 | 50 m | 40.01 | |
22 | 516 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 25 m | 40.01 | |
23 | 546 | Clarito Simon | 2002 | SOLSTA | AO8102 | 25 m | 41.30 | |
24 | 73 | Deák Bálint | 2002 | ELFSBORG | AG1902 | 50 m | 41.85 | |
25 | 146 | Petkoczi Patrik | 2002 | JÖNKÖPING | AG3702 | 25 m | 41.96 | |
26 | 544 | Svensson Anton | 2001 | BILLINGEN | AR6701 | 25 m | 42.03 | |
27 | 184 | Krohn Victor | 2002 | KARLSTAD | AK0702 | 50 m | 42.05 | |
28 | 248 | Oscarsson Albert | 2001 | LASS | AH0101 | 25 m | 42.40 | |
29 | 45 | Nesbø Simon | 2002 | Lørenskog | 50 m | 42.79 | ||
30 | 203 | Andersson Måns | 2002 | LASS | AH5102 | 25 m | 42.85 | |
31 | 477 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 42.94 | |
32 | 125 | Ekström William | 2002 | JÖNKÖPING | AC5902 | 25 m | 43.26 | |
33 | 505 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 43.37 | |
34 | 201 | Addenbrooke Freke | 2001 | LASS | AP8701 | 50 m | 43.60 | |
35 | 410 | Gadler Sebastian | 2002 | SKK | AO4302 | 25 m | 43.75 | |
36 | 239 | Lundqvist Nicola | 2002 | LASS | AM0302 | 25 m | 43.91 | |
37 | 433 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 44.34 | |
38 | 304 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | AJ6902 | 25 m | 44.52 | |
39 | 416 | Kamstedt Elias | 2001 | SKK | AV6901 | 25 m | 44.96 | |
40 | 344 | Könemann David | 2001 | NKK | AD0101 | 25 m | 45.05 | |
41 | 258 | Staaf Ruben | 2002 | LASS | AI2702 | 25 m | 45.65 | |
42 | 241 | Lust Isak | 2002 | LASS | AJ8902 | 25 m | 45.82 | |
43 | 431 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 47.49 | |
44 | 190 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 48.80 | |
45 | 498 | Söderqvist Erik | 2002 | VÄSTERÅS | AS0302 | 25 m | 50.43 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 37, 50m Ryggsim Herrar 11 o Y |
11 år och yngre: Linus Junefeldt 33.65 2003-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 387 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 33.05 | |
2 | 153 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | AF2703 | 25 m | 38.37 | |
3 | 497 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 38.77 | |
4 | 265 | Wallin Erik | 2003 | LASS | AH0103 | 25 m | 39.33 | |
5 | 321 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 25 m | 40.34 | |
6 | 306 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 25 m | 40.45 | |
7 | 476 | Berglund Vilgot | 2003 | VÄSTERÅS | AH6703 | 25 m | 40.72 | |
8 | 209 | Barkehed William | 2003 | LASS | AH3903 | 25 m | 41.05 | |
9 | 199 | Löfdahl Oscar | 2004 | KUNGÄLV | AA0504 | 25 m | 42.23 | |
10 | 577 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 42.54 | |
11 | 129 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | AA2105 | 25 m | 42.72 | |
12 | 356 | Piotrowski Lukasz | 2003 | NKK | AN3103 | 25 m | 43.03 | |
13 | 449 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 43.15 | |
14 | 398 | W.Persson Felix | 2003 | SKENE SIM | AB8903 | 25 m | 44.13 | |
15 | 187 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 44.36 | |
16 | 568 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 45.06 | |
17 | 318 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 25 m | 45.45 | |
18 | 308 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 25 m | 45.79 | |
19 | 217 | Gidlöf Filip | 2003 | LASS | AB9303 | 25 m | 46.00 | |
20 | 107 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 46.53 | |
21 | 207 | Aziz Kristian | 2003 | LASS | AH2503 | 25 m | 47.37 | |
22 | 353 | Petrovic Nikola | 2004 | NKK | AF5704 | 25 m | 47.56 | |
23 | 395 | Lidbom Max | 2004 | SKENE SIM | AC0104 | 25 m | 47.71 | |
24 | 247 | Oscarson Ture | 2004 | LASS | AE9904 | 25 m | 48.08 | |
25 | 69 | Askengren Gustav | 2004 | ELFSBORG | AA9904 | 25 m | 48.15 | |
26 | 316 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 25 m | 48.51 | |
27 | 206 | Axelsson David | 2004 | LASS | AC3704 | 25 m | 49.75 | |
28 | 240 | Lundqvist Robin | 2005 | LASS | AC4505 | 50 m | 50.08 | |
29 | 213 | Edlund Gustav | 2004 | LASS | AG7504 | 25 m | 50.66 | |
30 | 481 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 51.60 | |
31 | 305 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | AC1305 | 25 m | 51.68 | |
32 | 573 | Fahlstedt Elias | 2003 | STRÄNGNÄS | AR9103 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 38, 100m Bröst Damer 16 o Ä |
16 - 99 år: Rebecka Palm (1990) 1:15.00 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 143 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 1:15.91 | |
2 | 216 | Gidlöf Emelie | 1997 | LASS | AF6697 | 25 m | 1:16.13 | |
3 | 117 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 50 m | 1:19.18 | |
4 | 414 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:20.97 | |
5 | 127 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 25 m | 1:21.00 | |
6 | 36 | Fjørtoft-Wolf Madelen | 1996 | Sandefjord | 25 m | 1:21.35 | ||
7 | 403 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 1:22.22 | |
8 | 101 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | SK ENA | AD0895 | 25 m | 1:22.71 | |
9 | 351 | Nyman Ebba | 1998 | NKK | AA8898 | 25 m | 1:22.71 | |
10 | 307 | Isaksson Ronja | 1997 | MOTALA SS | AW8297 | 50 m | 1:22.83 | |
11 | 457 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 50 m | 1:23.19 | |
12 | 324 | Adolfsson Vilma | 1997 | NKK | BG0297 | 25 m | 1:23.25 | |
13 | 388 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 50 m | 1:23.95 | |
14 | 290 | Lindén Linnea | 1995 | LUDVIKA SS | BA2895 | 25 m | 1:24.17 | |
15 | 137 | Jonsson Malin | 1998 | JÖNKÖPING | BB0698 | 25 m | 1:24.40 | |
16 | 452 | Johansson Annie | 1998 | HVETLANDA | BL5698 | 50 m | 1:24.67 | |
17 | 330 | Ericsson Sally | 1997 | NKK | AW9297 | 25 m | 1:25.79 | |
18 | 111 | Lundin-Bornström Amanda | 1998 | FAGERSTA | AB8698 | 25 m | 1:26.74 | |
19 | 18 | Godaker-Furre Vilde | 1998 | Sandefjord | 25 m | 1:26.79 | ||
20 | 112 | Johansson Ive | 1998 | FILIPSTAD | AG9898 | 25 m | 1:27.69 | |
21 | 21 | Jensen Silje Marie | 1998 | Sandefjord | 25 m | 1:27.99 | ||
22 | 44 | Bjørklie Stine | 1997 | Setermoen | 50 m | 1:28.13 | ||
23 | 360 | Sterner Linnea | 1996 | NKK | AZ2296 | 25 m | 1:28.77 | |
24 | 459 | Björnberg Maria | 1998 | VÄSTERVIK | AK2698 | 25 m | 1:29.79 | |
25 | 560 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 25 m | 1:32.83 | RES |
26 | 325 | Axelsson Emma | 1998 | NKK | AN7298 | 25 m | 1:38.18 | RES |
27 | 526 | Smedberg AnnCharlott | 1998 | ÖSA | AP0298 | 25 m | 1:38.42 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 39, 100m Bröstsim Damer 14-15 |
14 - 15 år: Victoria Forsman (1995) 1:16.95 2010-07-04 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 3 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 50 m | 1:15.64 | |
2 | 279 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 1:16.67 | |
3 | 284 | Jansson Maja | 2000 | LUDVIKA SS | AQ3200 | 25 m | 1:17.37 | |
4 | 578 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 1:19.20 | |
5 | 288 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 1:19.53 | |
6 | 78 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 25 m | 1:19.79 | |
7 | 75 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 1:20.50 | |
8 | 350 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 25 m | 1:20.58 | |
9 | 524 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 1:20.66 | |
10 | 523 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | 1:21.63 | |
11 | 57 | Leijon Klara | 1999 | ALVESTA SS | AT8499 | 50 m | 1:22.08 | |
12 | 85 | Maltesson Lina | 2000 | ELFSBORG | BF0600 | 50 m | 1:22.25 | |
13 | 215 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 25 m | 1:23.16 | |
14 | 291 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 1:23.75 | |
15 | 490 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 1:24.20 | |
16 | 1 | Mølstre Hanna Amilie | 2000 | Horten SK | 50 m | 1:25.22 | ||
17 | 521 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 1:25.59 | |
18 | 150 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | AB7899 | 25 m | 1:25.96 | |
19 | 470 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 25 m | 1:26.43 | |
20 | 313 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 25 m | 1:27.03 | |
21 | 71 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 50 m | 1:27.23 | |
22 | 581 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 1:27.84 | |
23 | 451 | Danlid Wilma | 2000 | HVETLANDA | AR2200 | 50 m | 1:28.38 | |
24 | 191 | Thyberg Michaela | 2000 | KARLSTAD | AL6600 | 50 m | 1:28.72 | |
25 | 454 | Ljunggren Elin | 2000 | HVETLANDA | AC5200 | 50 m | 1:28.76 | RES |
26 | 294 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 1:29.76 | RES |
27 | 82 | Kurtovic Sabina | 2000 | ELFSBORG | BF8400 | 50 m | 1:30.22 | RES |
28 | 93 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 25 m | 1:31.91 | RES |
29 | 548 | Larsson Emelie | 2000 | SOLSTA | AY8600 | 50 m | 1:32.77 | RES |
30 | 333 | Eriksson Ebba | 2000 | NKK | AM1600 | 25 m | 1:33.31 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 40, 100m Bröstsim Damer 12-13 |
12 - 13 år: Hannah Brunzell (2001) 1:16.67 2013-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 136 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 25 m | 1:17.18 | |
2 | 347 | Lindroth Ella | 2001 | NKK | AE1201 | 25 m | 1:17.35 | |
3 | 499 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 1:20.12 | |
4 | 283 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 1:20.71 | |
5 | 319 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | AR4601 | 25 m | 1:21.11 | |
6 | 200 | Eklund Malin | 2001 | KÖPINGS SS | AL9201 | 50 m | 1:22.22 | |
7 | 404 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 1:22.50 | |
8 | 409 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:23.34 | |
9 | 16 | Berggren Sanne | 2001 | Sandefjord | 25 m | 1:23.48 | ||
10 | 576 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 1:24.34 | |
11 | 267 | Årebo Lena | 2002 | LASS | AJ1202 | 25 m | 1:24.41 | |
12 | 106 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:24.64 | |
13 | 461 | Ekström Thea | 2001 | VÄSTERVIK | AW5801 | 25 m | 1:25.04 | |
14 | 278 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 1:26.48 | |
15 | 572 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 1:26.51 | |
16 | 261 | Tudegård Erika | 2001 | LASS | AR8801 | 25 m | 1:26.88 | |
17 | 23 | Liverød Aleksandra | 2002 | Sandefjord | 25 m | 1:27.15 | ||
18 | 142 | Melander Thyra | 2001 | JÖNKÖPING | AJ7401 | 25 m | 1:27.53 | |
19 | 293 | Rydelius Lisa | 2001 | LUDVIKA SS | AF8401 | 25 m | 1:27.87 | |
20 | 224 | Holmertz Tuva | 2001 | LASS | AU0601 | 50 m | 1:27.90 | |
21 | 312 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 25 m | 1:28.32 | |
22 | 369 | Öhrn Lovisa | 2002 | NKK | AJ8802 | 25 m | 1:28.36 | |
23 | 152 | Sabic Nadija | 2002 | JÖNKÖPING | AI7802 | 25 m | 1:28.60 | |
24 | 579 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 1:28.71 | |
25 | 489 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 1:29.43 | RES |
26 | 79 | Johansson Alma | 2001 | ELFSBORG | BE9401 | 50 m | 1:29.51 | RES |
27 | 68 | Askengren Cajsa | 2002 | ELFSBORG | AO5802 | 25 m | 1:29.74 | RES |
28 | 260 | Thörnros Alice | 2001 | LASS | AT8601 | 25 m | 1:30.21 | RES |
29 | 486 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 1:30.76 | RES |
30 | 460 | Claesén Felicia | 2001 | VÄSTERVIK | BO4201 | 25 m | 1:30.95 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 41, 100m Bröstsim Damer 11o Y |
11 år och yngre: Lina Berggren (1998) 1:25.97 2009-07-12 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 181 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 25 m | 1:22.17 | |
2 | 401 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 1:27.06 | |
3 | 225 | Holmertz Wilma | 2003 | LASS | AD1803 | 25 m | 1:27.99 | |
4 | 286 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 1:29.81 | |
5 | 128 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 25 m | 1:32.22 | |
6 | 70 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 25 m | 1:33.48 | |
7 | 300 | Kapron Nikita | 2003 | MARIESTAD | AL2803 | 50 m | 1:35.07 | |
8 | 119 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | AI6403 | 25 m | 1:35.21 | |
9 | 231 | Karlsson Martina | 2003 | LASS | AA9603 | 25 m | 1:35.26 | |
10 | 232 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | AI8403 | 25 m | 1:36.38 | |
11 | 530 | Wallin Elin | 2003 | ÖSA | BF2403 | 50 m | 1:36.47 | |
12 | 445 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 1:36.91 | |
13 | 492 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 1:37.01 | |
14 | 383 | Myrlander Nellie | 2003 | NÄSSJÖ | AA9203 | 25 m | 1:37.28 | |
15 | 188 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 25 m | 1:37.95 | |
16 | 399 | Åstedt Sofia | 2003 | SKENE SIM | AF1403 | 25 m | 1:39.89 | |
17 | 176 | Henningsson Sofia | 2004 | KARLSBORG | AH8204 | 25 m | 1:40.63 | |
18 | 222 | Gustafsson Olivia | 2004 | LASS | AA8604 | 50 m | 1:41.13 | |
19 | 327 | Broden Hilma | 2003 | NKK | AS8203 | 25 m | 1:42.30 | |
20 | 235 | Koutchinskaia Darja | 2003 | LASS | AQ5203 | 25 m | 1:42.61 | |
21 | 488 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 1:42.81 | |
22 | 520 | Momats Alicia | 2003 | ÖSA | AE8803 | 25 m | 1:43.35 | |
23 | 463 | Jansson Tuva | 2003 | VÄSTERVIK | AE7803 | 50 m | 1:45.63 | |
24 | 157 | Svensson Wilma | 2004 | JÖNKÖPING | AG6604 | 50 m | 1:46.25 | |
25 | 354 | Petrovic Stefanie | 2003 | NKK | AL3803 | 25 m | 1:46.45 | RES |
26 | 553 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 1:47.05 | RES |
27 | 317 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 25 m | 1:47.16 | RES |
28 | 302 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | AM2603 | 25 m | 1:47.65 | RES |
29 | 545 | Svensson Mathilda | 2003 | BILLINGEN | AI8603 | 25 m | 1:49.06 | RES |
30 | 397 | Lilja Hannah | 2004 | SKENE SIM | AE2604 | 50 m | 1:49.13 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 42, 100m Bröst Herrar 16 o Ä |
16 - 99 år: Philip Carlsson (1990) 1:07.64 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 204 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 1:07.77 | |
2 | 580 | Westerlund Andreas | 1996 | STRÄNGNÄS | AV0396 | 25 m | 1:10.81 | |
3 | 482 | Eklund Jesper | 1998 | VÄSTERÅS | AJ0198 | 25 m | 1:11.20 | |
4 | 357 | Renåker Oskar | 1996 | NKK | AM6196 | 25 m | 1:11.46 | |
5 | 277 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 1:11.77 | |
6 | 10 | Viken-Refseth Ådne | 1997 | Vestbyen | 50 m | 1:11.78 | ||
7 | 25 | Olafsson Sebastian | 1996 | Sandefjord | 25 m | 1:11.92 | ||
8 | 102 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 1:12.70 | |
9 | 60 | Mild Gustaf | 1997 | ANDERSTORP | AE6397 | 50 m | 1:12.85 | |
10 | 289 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 1:14.11 | |
11 | 426 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:16.02 | |
12 | 340 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 25 m | 1:16.45 | |
13 | 509 | Daggert Lucas | 1997 | ÖSA | AT1997 | 25 m | 1:16.82 | |
14 | 37 | Steigen Kristian | 1995 | Tromsø SK | 50 m | 1:20.74 | ||
15 | 84 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 1:20.86 | |
16 | 362 | Theander Christoffer | 1997 | NKK | AO5997 | 25 m | 1:22.83 | |
17 | 56 | Glemne Viktor | 1996 | ALVESTA SS | AW1796 | 25 m | 1:24.89 | |
18 | 38 | Iversen-Herland Tarjei | 1998 | Tromsø SK | 50 m | 1:26.64 | ||
19 | 4 | Ansnes Erlend | 1997 | Vestbyen | 50 m | 1:31.40 | ||
20 | 5 | Bekkavik Tom-Erik | 1998 | Vestbyen | 50 m | 1:33.39 | ||
21 | 39 | Jørgensen Marius | 1997 | Tromsø SK | 50 m | 1:43.36 | ||
22 | 64 | Johansson Niklas | 1996 | DEJE SS | AW3996 | 25 m | 1:46.32 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 43, 100m Bröst Herrar 14-15 |
14 - 15 år: Alexander Morgan (1996) 1:08.07 2010-07-04 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 88 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 1:11.35 | |
2 | 405 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 1:11.62 | |
3 | 179 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 1:12.50 | |
4 | 434 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:14.54 | |
5 | 92 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 1:15.58 | |
6 | 67 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 1:15.74 | |
7 | 160 | Vilhelmsson Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AC2500 | 50 m | 1:17.13 | |
8 | 466 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 1:17.20 | |
9 | 22 | Jenssen Sebastian | 1999 | Sandefjord | 25 m | 1:18.02 | ||
10 | 123 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 50 m | 1:18.63 | |
11 | 478 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:18.96 | |
12 | 13 | Orbog Iver | 1999 | Vestbyen | 50 m | 1:19.03 | ||
13 | 292 | Rydelius Jacob | 1999 | LUDVIKA SS | AL9799 | 25 m | 1:19.60 | |
14 | 456 | Steindl Anton | 2000 | HVETLANDA | AB2900 | 50 m | 1:19.84 | |
15 | 11 | Roseth Jonas | 1999 | Vestbyen | 50 m | 1:19.91 | ||
16 | 80 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 1:21.56 | |
17 | 132 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 25 m | 1:21.59 | |
18 | 515 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | 1:21.85 | |
19 | 412 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:22.23 | |
20 | 518 | Lindberg Jesper | 1999 | ÖSA | AU4399 | 25 m | 1:22.46 | |
21 | 314 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 50 m | 1:23.03 | |
22 | 287 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:23.17 | |
23 | 282 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 1:23.90 | |
24 | 555 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 50 m | 1:24.22 | |
25 | 257 | Staaf Albin | 2000 | LASS | AO8700 | 25 m | 1:24.89 | RES |
26 | 506 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 1:25.82 | RES |
27 | 361 | Sundberg Oscar | 2000 | NKK | AH1500 | 50 m | 1:28.16 | RES |
28 | 355 | Piotrowski Blazej | 2000 | NKK | AX0300 | 25 m | 1:29.13 | RES |
29 | 51 | Strand-Brustad Håvard | 2000 | Fauske SK | 50 m | 1:30.22 | RES | |
30 | 562 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 1:30.58 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 44, 100m Bröst Herrar 12-13 |
12 - 13 år: Oskar Ekström 1:17.60 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 469 | Torlakovic Edvin | 2001 | VÄSTERVIK | AG5301 | 25 m | 1:17.31 | |
2 | 59 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 25 m | 1:19.88 | |
3 | 186 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 1:21.28 | |
4 | 322 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 25 m | 1:23.69 | |
5 | 418 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 1:24.50 | |
6 | 544 | Svensson Anton | 2001 | BILLINGEN | AR6701 | 25 m | 1:26.02 | |
7 | 328 | Brolin John | 2002 | NKK | AB6302 | 25 m | 1:27.15 | |
8 | 177 | Niklasson Ted | 2001 | KARLSBORG | AD4701 | 25 m | 1:27.85 | |
9 | 315 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 25 m | 1:28.95 | |
10 | 233 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 25 m | 1:29.37 | |
11 | 433 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 1:29.75 | |
12 | 546 | Clarito Simon | 2002 | SOLSTA | AO8102 | 25 m | 1:30.36 | |
13 | 114 | Agestav Daniel | 2002 | JÖNKÖPING | AB7102 | 25 m | 1:33.54 | |
14 | 415 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 1:33.82 | |
15 | 248 | Oscarsson Albert | 2001 | LASS | AH0101 | 25 m | 1:33.94 | |
16 | 146 | Petkoczi Patrik | 2002 | JÖNKÖPING | AG3702 | 25 m | 1:34.16 | |
17 | 337 | Hoffner Linus | 2001 | NKK | AR8101 | 25 m | 1:36.15 | |
18 | 435 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:36.77 | |
19 | 416 | Kamstedt Elias | 2001 | SKK | AV6901 | 25 m | 1:37.84 | |
20 | 561 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 1:37.92 | |
21 | 246 | Nilsson Sebastian | 2002 | LASS | AM2302 | 25 m | 1:38.54 | |
22 | 190 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 1:38.79 | |
23 | 505 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 1:39.10 | |
24 | 431 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 50 m | 1:39.36 | |
25 | 344 | Könemann David | 2001 | NKK | AD0101 | 25 m | 1:39.51 | RES |
26 | 184 | Krohn Victor | 2002 | KARLSTAD | AK0702 | 50 m | 1:41.36 | RES |
27 | 258 | Staaf Ruben | 2002 | LASS | AI2702 | 25 m | 1:41.41 | RES |
28 | 45 | Nesbø Simon | 2002 | Lørenskog | 50 m | 1:42.58 | RES | |
29 | 239 | Lundqvist Nicola | 2002 | LASS | AM0302 | 25 m | 1:42.64 | RES |
30 | 517 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 1:43.16 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 45, 100m Bröst Herrar 11 o Y |
11 år och yngre: Daniel Forndal 1:24.71 2008-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 387 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 1:28.62 | |
2 | 306 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 25 m | 1:30.98 | |
3 | 265 | Wallin Erik | 2003 | LASS | AH0103 | 25 m | 1:31.97 | |
4 | 577 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 1:35.94 | |
5 | 321 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 25 m | 1:36.68 | |
6 | 497 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 50 m | 1:37.35 | |
7 | 209 | Barkehed William | 2003 | LASS | AH3903 | 25 m | 1:37.84 | |
8 | 153 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | AF2703 | 25 m | 1:39.58 | |
9 | 476 | Berglund Vilgot | 2003 | VÄSTERÅS | AH6703 | 25 m | 1:39.63 | |
10 | 187 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 1:40.50 | |
11 | 320 | Petersson Viggo | 2003 | MASS | AF3103 | 25 m | 1:42.42 | |
12 | 449 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:44.54 | |
13 | 398 | W.Persson Felix | 2003 | SKENE SIM | AB8903 | 25 m | 1:44.68 | |
14 | 107 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 50 m | 1:45.54 | |
15 | 318 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 50 m | 1:46.20 | |
16 | 481 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:46.21 | |
17 | 207 | Aziz Kristian | 2003 | LASS | AH2503 | 25 m | 1:51.74 | |
18 | 316 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 25 m | 1:52.66 | |
19 | 129 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | AA2105 | 25 m | 1:54.10 | |
20 | 308 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 25 m | 1:54.88 | |
21 | 217 | Gidlöf Filip | 2003 | LASS | AB9303 | 25 m | 1:59.85 | |
22 | 206 | Axelsson David | 2004 | LASS | AC3704 | 50 m | 1:59.95 | |
23 | 69 | Askengren Gustav | 2004 | ELFSBORG | AA9904 | 25 m | 2:00.27 | |
24 | 213 | Edlund Gustav | 2004 | LASS | AG7504 | 50 m | 2:04.68 | |
25 | 247 | Oscarson Ture | 2004 | LASS | AE9904 | 50 m | 2:18.97 | RES |
26 | 305 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | AC1305 | 50 m | RES | |
27 | 353 | Petrovic Nikola | 2004 | NKK | AF5704 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 46, 4X50m Frisim Damer |
14 - 99 år: LASS 1:48.91 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 583 | Strängnäs Tjejer 1 | 1998 | STRÄNGNÄS | 25 m | 1:54.58 | ||
2 | 275 | Lass Lag 1 | 2000 | LASS | 25 m | 1:54.74 | ||
3 | 97 | Elfsborg Damer [1994] | 1994 | ELFSBORG | 25 m | 1:54.79 | ||
4 | 437 | Skk Damer [1999]lag 1 | 1999 | SKK | 50 m | 1:55.45 | ||
5 | 165 | Jönköping Damer 2000 | 2000 | JÖNKÖPING | 25 m | 1:56.32 | ||
6 | 296 | Ludvika Ss Damer 1 | 1999 | LUDVIKA SS | 25 m | 1:56.97 | ||
7 | 164 | Jönköping 2000 Lag 2 | 2000 | JÖNKÖPING | 25 m | 1:57.73 | ||
8 | 458 | Hvetlanda Damer [1998] | 1998 | HVETLANDA | 25 m | 1:59.47 | ||
9 | 27 | Sandefjord Sk J1 | 2000 | Sandefjord | 50 m | 1:59.68 | ||
10 | 276 | Lass Lag 2 | 2000 | LASS | 25 m | 1:59.77 | ||
11 | 438 | Skk Damer [1999]lag 2 | 1999 | SKK | 50 m | 1:59.85 | ||
12 | 270 | Lass Damer Lag 3 [1999] | 1999 | LASS | 25 m | 2:01.37 | ||
13 | 474 | Västervik Damer [1996] | 1996 | VÄSTERVIK | 25 m | 2:02.37 | ||
14 | 14 | Vestbyen J 1 | 2000 | Vestbyen | 50 m | 2:03.24 | ||
15 | 98 | Elfsborg Damer [1996] | 1996 | ELFSBORG | 25 m | 2:03.98 | ||
16 | 371 | Nkk Damer Lag 1 | 2000 | NKK | 50 m | 2:03.99 | ||
17 | 538 | Ösa Damer Lag 1 | 1998 | ÖSA | 25 m | 2:04.32 | ||
18 | 298 | Ludvika Ss Damer 2 | 2000 | LUDVIKA SS | 50 m | 2:21.90 | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 47, 4X50m Frisim Herrar |
14 - 99 år: NKK 1:38.36 2004-07-03 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 539 | Ösa Herrar | 1994 | ÖSA | 25 m | 1:46.06 | ||
2 | 373 | Nkk Herrar | 2000 | NKK | 50 m | 1:47.47 | ||
3 | 299 | Ludvika Ss Herrar | 2000 | LUDVIKA SS | 50 m | 1:47.62 | ||
4 | 271 | Lass Herrar 1 | 2000 | LASS | 25 m | 1:47.83 | ||
5 | 15 | Vestbyen G 1 | 2000 | Vestbyen | 50 m | 1:48.52 | ||
6 | 95 | Elfsborg 1 Herrar | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 1:49.03 | ||
7 | 441 | Skk Herrar [1999] | 1999 | SKK | 50 m | 1:49.05 | ||
8 | 42 | Tromsø Svømmeklubb | 2000 | Tromsø SK | 50 m | 1:50.70 | ||
9 | 162 | Jönköping 2000 Lag 1 | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:50.71 | ||
10 | 26 | Sandefjord Sk G1 | 2000 | Sandefjord | 50 m | 1:54.11 | ||
11 | 565 | Hk Sim Herrar | 1999 | HK SIM | 25 m | 1:56.80 | ||
12 | 163 | Jönköping 2000 Lag 2 | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 1:56.92 | ||
13 | 502 | Västerås Herrar Lag 1 | 2000 | VÄSTERÅS | 50 m | 1:57.20 | ||
14 | 272 | Lass Herrar 2 | 2000 | LASS | 50 m | 1:59.40 | ||
15 | 475 | Västervik Herrar [2000] | 2000 | VÄSTERVIK | 25 m | 2:00.48 | ||
16 | 96 | Elfsborg 2 Herrar | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 2:05.42 | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 48, 100m Frisim Damer 16 o Ä |
16 - 99 år: Rebecka Palm (1990) 57.94 2010-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 571 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 58.86 | |
2 | 243 | Magnusson Linnea | 1996 | LASS | AG6296 | 25 m | 59.70 | |
3 | 264 | Törnström Tove | 1991 | LASS | AT9891 | 25 m | 1:00.11 | |
4 | 342 | Klipic Hanna | 1996 | NKK | AO0896 | 25 m | 1:00.28 | |
5 | 242 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 25 m | 1:00.29 | |
6 | 35 | Stolpestad Stine | 1998 | Sandefjord | 25 m | 1:00.94 | ||
7 | 381 | Myrlander Annie | 1995 | NÄSSJÖ | AB5295 | 50 m | 1:01.58 | |
8 | 143 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 1:02.09 | |
9 | 254 | Settland Erika | 1996 | LASS | AP0296 | 25 m | 1:03.01 | |
10 | 250 | Palm Sofie | 1996 | LASS | AZ5696 | 25 m | 1:03.11 | |
11 | 343 | Klipic Irma | 1996 | NKK | AO9696 | 25 m | 1:03.69 | |
12 | 330 | Ericsson Sally | 1997 | NKK | AW9297 | 25 m | 1:03.86 | |
13 | 18 | Godaker-Furre Vilde | 1998 | Sandefjord | 25 m | 1:04.01 | ||
14 | 388 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 50 m | 1:04.46 | |
15 | 44 | Bjørklie Stine | 1997 | Setermoen | 50 m | 1:05.02 | ||
16 | 112 | Johansson Ive | 1998 | FILIPSTAD | AG9898 | 25 m | 1:05.03 | |
17 | 406 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 1:05.07 | |
18 | 117 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 50 m | 1:05.46 | |
19 | 127 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 25 m | 1:05.48 | |
20 | 137 | Jonsson Malin | 1998 | JÖNKÖPING | BB0698 | 25 m | 1:05.93 | |
21 | 55 | Bengtsson Stina | 1998 | ALVESTA SS | AS5498 | 25 m | 1:06.15 | |
22 | 351 | Nyman Ebba | 1998 | NKK | AA8898 | 25 m | 1:06.38 | |
23 | 307 | Isaksson Ronja | 1997 | MOTALA SS | AW8297 | 25 m | 1:06.44 | |
24 | 290 | Lindén Linnea | 1995 | LUDVIKA SS | BA2895 | 25 m | 1:06.51 | |
25 | 101 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | SK ENA | AD0895 | 25 m | 1:07.35 | RES |
26 | 420 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 1:07.56 | RES |
27 | 446 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 50 m | 1:07.88 | RES |
28 | 324 | Adolfsson Vilma | 1997 | NKK | BG0297 | 25 m | 1:08.51 | RES |
29 | 21 | Jensen Silje Marie | 1998 | Sandefjord | 25 m | 1:08.53 | RES | |
30 | 360 | Sterner Linnea | 1996 | NKK | AZ2296 | 25 m | 1:08.74 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 49, 100m Frisim Damer 14-15 |
14 - 15 år: Vera Johansson (1995) 1:00.20 2010-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 147 | Prior Antonia | 1999 | JÖNKÖPING | AB2499 | 25 m | 1:01.23 | |
2 | 417 | Karlson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:01.25 | |
3 | 400 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 1:01.60 | |
4 | 569 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 1:01.79 | |
5 | 94 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 25 m | 1:02.16 | |
6 | 86 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 25 m | 1:02.37 | |
7 | 288 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 1:02.51 | |
8 | 425 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 1:02.86 | |
9 | 375 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 1:03.01 | |
10 | 291 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 1:03.03 | |
11 | 41 | Klingenberg Cecilie | 2000 | Tromsø SK | 50 m | 1:03.04 | ||
12 | 154 | Stark Angelica | 1999 | JÖNKÖPING | AA7699 | 50 m | 1:03.31 | |
13 | 363 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 1:03.36 | |
14 | 294 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 1:03.37 | |
15 | 419 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 1:03.46 | |
16 | 8 | Rasmussen Nora-Kristine | 1999 | Vestbyen | 50 m | 1:03.53 | ||
17 | 71 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 25 m | 1:03.72 | |
18 | 447 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:03.72 | |
19 | 574 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 1:03.72 | |
20 | 149 | Ristl Elin | 1999 | JÖNKÖPING | AD1499 | 25 m | 1:03.80 | |
21 | 428 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 1:04.35 | |
22 | 93 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 25 m | 1:04.51 | |
23 | 423 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 1:04.60 | |
24 | 255 | Smedbäck Felicia | 2000 | LASS | BL6600 | 25 m | 1:04.88 | |
25 | 284 | Jansson Maja | 2000 | LUDVIKA SS | AQ3200 | 25 m | 1:05.28 | RES |
26 | 432 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 50 m | 1:05.34 | RES |
27 | 430 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:05.70 | RES |
28 | 249 | Palm Andrea | 2000 | LASS | AF7200 | 25 m | 1:06.09 | RES |
29 | 150 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | AB7899 | 50 m | 1:06.16 | RES |
30 | 524 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 1:06.20 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:25 |
Gren 50, 100m Frisim Damer 12-13 |
12 - 13 år: Marlene Pavlu Lewin (1997) 1:02.44 2010-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 136 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 1:04.40 | |
2 | 579 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 1:04.53 | |
3 | 110 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 1:05.15 | |
4 | 572 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 1:05.15 | |
5 | 542 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | BILLINGEN | AB7401 | 25 m | 1:05.63 | |
6 | 347 | Lindroth Ella | 2001 | NKK | AE1201 | 25 m | 1:06.08 | |
7 | 409 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:06.16 | |
8 | 424 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 1:06.36 | |
9 | 77 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 25 m | 1:06.52 | |
10 | 339 | Härdelin Josefine | 2001 | NKK | AF4601 | 25 m | 1:06.52 | |
11 | 386 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | AB8201 | 25 m | 1:06.72 | |
12 | 200 | Eklund Malin | 2001 | KÖPINGS SS | AL9201 | 50 m | 1:06.80 | |
13 | 421 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 50 m | 1:06.82 | |
14 | 62 | Bergerstam Sandra | 2001 | BÅLSTA SK | AI1401 | 50 m | 1:07.06 | |
15 | 260 | Thörnros Alice | 2001 | LASS | AT8601 | 25 m | 1:07.41 | |
16 | 278 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 1:07.44 | |
17 | 489 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 1:07.65 | |
18 | 576 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 1:07.73 | |
19 | 312 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 25 m | 1:07.75 | |
20 | 220 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | AJ6802 | 25 m | 1:08.11 | |
21 | 115 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 25 m | 1:08.29 | |
22 | 390 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 1:08.77 | |
23 | 142 | Melander Thyra | 2001 | JÖNKÖPING | AJ7401 | 25 m | 1:09.00 | |
24 | 408 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 1:09.15 | |
25 | 554 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:09.32 | RES |
26 | 496 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 1:09.33 | RES |
27 | 261 | Tudegård Erika | 2001 | LASS | AR8801 | 25 m | 1:09.39 | RES |
28 | 245 | Mokhtari Sandra | 2001 | LASS | AR7801 | 25 m | 1:09.54 | RES |
29 | 508 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 25 m | 1:09.59 | RES |
30 | 16 | Berggren Sanne | 2001 | Sandefjord | 25 m | 1:09.76 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 51, 100m Frisim Damer 11 o Y |
99 år och yngre: Jeanette Reinert 1:07.59 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 286 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 1:08.30 | |
2 | 181 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 25 m | 1:09.08 | |
3 | 401 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 1:09.80 | |
4 | 128 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 50 m | 1:10.23 | |
5 | 225 | Holmertz Wilma | 2003 | LASS | AD1803 | 25 m | 1:11.59 | |
6 | 188 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 50 m | 1:11.69 | |
7 | 492 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 50 m | 1:12.78 | |
8 | 232 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | AI8403 | 25 m | 1:13.94 | |
9 | 448 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 1:14.20 | |
10 | 124 | Egelrud Matilda | 2003 | JÖNKÖPING | AB2603 | 25 m | 1:14.83 | |
11 | 158 | Tellfjord Tilda | 2003 | JÖNKÖPING | AC9203 | 25 m | 1:15.33 | |
12 | 543 | Forss Trine | 2003 | BILLINGEN | AD8403 | 50 m | 1:15.40 | |
13 | 58 | Jingmark Jennifer | 2003 | ANDERSTORP | AO0603 | 25 m | 1:15.66 | |
14 | 513 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 25 m | 1:15.69 | |
15 | 87 | Moberg Tindra | 2003 | ELFSBORG | AU5403 | 25 m | 1:16.33 | |
16 | 231 | Karlsson Martina | 2003 | LASS | AA9603 | 50 m | 1:16.44 | |
17 | 327 | Broden Hilma | 2003 | NKK | AS8203 | 25 m | 1:17.04 | |
18 | 300 | Kapron Nikita | 2003 | MARIESTAD | AL2803 | 50 m | 1:17.62 | |
19 | 383 | Myrlander Nellie | 2003 | NÄSSJÖ | AA9203 | 25 m | 1:18.31 | |
20 | 133 | Holmquist Moa | 2004 | JÖNKÖPING | AG1604 | 50 m | 1:18.76 | |
21 | 553 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 1:19.35 | |
22 | 235 | Koutchinskaia Darja | 2003 | LASS | AQ5203 | 25 m | 1:19.66 | |
23 | 222 | Gustafsson Olivia | 2004 | LASS | AA8604 | 25 m | 1:20.06 | |
24 | 256 | Smedbäck Thilde | 2004 | LASS | AD3404 | 25 m | 1:20.12 | |
25 | 176 | Henningsson Sofia | 2004 | KARLSBORG | AH8204 | 50 m | 1:20.59 | RES |
26 | 126 | Elgh Jane | 2004 | JÖNKÖPING | AB1604 | 50 m | 1:21.08 | RES |
27 | 399 | Åstedt Sofia | 2003 | SKENE SIM | AF1403 | 25 m | 1:21.82 | RES |
28 | 520 | Momats Alicia | 2003 | ÖSA | AE8803 | 25 m | 1:22.16 | RES |
29 | 119 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | AI6403 | 25 m | 1:22.35 | RES |
30 | 317 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 25 m | 1:22.69 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 52, 100m Frisim Herrar 16 o Ä |
16 - 99 år: Marcus Piehl 52.21 2004-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 263 | Törnström Thomas | 1992 | LASS | AG1592 | 25 m | 53.50 | |
2 | 389 | Doder Viktor | 1994 | SALA SS | AA6594 | 50 m | 55.30 | |
3 | 120 | Clemedtson Jakob | 1996 | JÖNKÖPING | AG1196 | 25 m | 55.67 | |
4 | 346 | Lindroth Calle | 1998 | NKK | AC8998 | 25 m | 55.74 | |
5 | 510 | Finnström Dennis | 1995 | ÖSA | AP9195 | 25 m | 56.13 | |
6 | 25 | Olafsson Sebastian | 1996 | Sandefjord | 25 m | 56.24 | ||
7 | 39 | Jørgensen Marius | 1997 | Tromsø SK | 50 m | 56.33 | ||
8 | 40 | Hoe-Skog Richard | 1995 | Tromsø SK | 50 m | 56.58 | ||
9 | 507 | Bergquist Simon | 1996 | ÖSA | AI8996 | 25 m | 57.05 | |
10 | 204 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 57.17 | |
11 | 384 | Myrlander William | 1997 | NÄSSJÖ | AA1197 | 50 m | 57.25 | |
12 | 289 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 57.27 | |
13 | 427 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 57.41 | |
14 | 580 | Westerlund Andreas | 1996 | STRÄNGNÄS | AV0396 | 25 m | 57.90 | |
15 | 393 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 50 m | 58.19 | |
16 | 519 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 25 m | 58.98 | |
17 | 482 | Eklund Jesper | 1998 | VÄSTERÅS | AJ0198 | 25 m | 59.08 | |
18 | 411 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 59.60 | |
19 | 277 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 59.75 | |
20 | 102 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 59.84 | |
21 | 509 | Daggert Lucas | 1997 | ÖSA | AT1997 | 25 m | 1:00.30 | |
22 | 56 | Glemne Viktor | 1996 | ALVESTA SS | AW1796 | 25 m | 1:00.83 | |
23 | 84 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 1:01.07 | |
24 | 362 | Theander Christoffer | 1997 | NKK | AO5997 | 25 m | 1:01.73 | |
25 | 332 | Eriksson Axel | 1998 | NKK | AM5598 | 25 m | 1:01.73 | RES |
26 | 38 | Iversen-Herland Tarjei | 1998 | Tromsø SK | 50 m | 1:03.51 | RES | |
27 | 37 | Steigen Kristian | 1995 | Tromsø SK | 50 m | 1:03.65 | RES | |
28 | 4 | Ansnes Erlend | 1997 | Vestbyen | 50 m | 1:04.67 | RES | |
29 | 5 | Bekkavik Tom-Erik | 1998 | Vestbyen | 50 m | 1:06.43 | RES | |
30 | 64 | Johansson Niklas | 1996 | DEJE SS | AW3996 | 25 m | 1:16.90 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 53, 100m Frisim Herrar 14-15 |
14 - 15 år: Grim Sjöberg (1995) 55.70 2010-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 179 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 56.60 | |
2 | 334 | Granberg Alexander | 1999 | NKK | AO1399 | 25 m | 57.00 | |
3 | 88 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 57.34 | |
4 | 456 | Steindl Anton | 2000 | HVETLANDA | AB2900 | 50 m | 58.50 | |
5 | 151 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 50 m | 58.56 | |
6 | 429 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 59.01 | |
7 | 80 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 59.25 | |
8 | 6 | Johansen Thomas | 1999 | Vestbyen | 50 m | 59.40 | ||
9 | 72 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 25 m | 59.62 | |
10 | 141 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 50 m | 59.65 | |
11 | 19 | Sydow-Haugen Mikael | 1999 | Sandefjord | 25 m | 59.72 | ||
12 | 131 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 50 m | 59.94 | |
13 | 478 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:00.08 | |
14 | 89 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 1:00.11 | |
15 | 466 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 1:00.14 | |
16 | 92 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 1:00.23 | |
17 | 132 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 25 m | 1:00.35 | |
18 | 563 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 1:00.56 | |
19 | 11 | Roseth Jonas | 1999 | Vestbyen | 50 m | 1:01.21 | ||
20 | 349 | Lovinge Victor | 2000 | NKK | AD6300 | 25 m | 1:01.54 | |
21 | 262 | Tykesson Oliver | 2000 | LASS | AJ3700 | 25 m | 1:02.05 | |
22 | 156 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 25 m | 1:02.52 | |
23 | 202 | Almén Sixten | 1999 | LASS | AP7999 | 25 m | 1:02.60 | |
24 | 24 | Holmbek-Nilsen Henrik | 2000 | Sandefjord | 25 m | 1:03.16 | ||
25 | 292 | Rydelius Jacob | 1999 | LUDVIKA SS | AL9799 | 25 m | 1:03.47 | RES |
26 | 555 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 1:03.58 | RES |
27 | 382 | Myrlander Jonathan | 2000 | NÄSSJÖ | AA7300 | 50 m | 1:03.61 | RES |
28 | 28 | Stensrud Christoffer | 1999 | Sandefjord | 25 m | 1:03.77 | RES | |
29 | 518 | Lindberg Jesper | 1999 | ÖSA | AU4399 | 25 m | 1:03.80 | RES |
30 | 412 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:04.01 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 54, 100m Frisim Herrar 12-13 |
12 - 13 år: Oskar Ekström 59.79 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 189 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 57.50 | |
2 | 391 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 50 m | 1:01.72 | |
3 | 195 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 1:02.03 | |
4 | 59 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 25 m | 1:03.42 | |
5 | 177 | Niklasson Ted | 2001 | KARLSBORG | AD4701 | 25 m | 1:03.55 | |
6 | 469 | Torlakovic Edvin | 2001 | VÄSTERVIK | AG5301 | 25 m | 1:04.38 | |
7 | 329 | Engström Max | 2001 | NKK | AC9301 | 25 m | 1:04.44 | |
8 | 418 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 1:04.57 | |
9 | 322 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 25 m | 1:04.68 | |
10 | 233 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 25 m | 1:05.26 | |
11 | 186 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 1:06.70 | |
12 | 315 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 25 m | 1:06.82 | |
13 | 435 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:07.05 | |
14 | 544 | Svensson Anton | 2001 | BILLINGEN | AR6701 | 50 m | 1:07.70 | |
15 | 471 | Öberg Felix | 2001 | VÄSTERVIK | AS9301 | 25 m | 1:07.82 | |
16 | 130 | Hegmegi Oscar | 2001 | JÖNKÖPING | AB9301 | 25 m | 1:08.43 | |
17 | 561 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 1:08.44 | |
18 | 180 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 50 m | 1:08.58 | |
19 | 246 | Nilsson Sebastian | 2002 | LASS | AM2302 | 25 m | 1:09.24 | |
20 | 433 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 1:09.70 | |
21 | 517 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 1:10.13 | |
22 | 415 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 50 m | 1:10.32 | |
23 | 197 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 1:10.52 | |
24 | 416 | Kamstedt Elias | 2001 | SKK | AV6901 | 50 m | 1:12.22 | |
25 | 145 | Nukovic Eldin | 2002 | JÖNKÖPING | AE5102 | 25 m | 1:12.70 | RES |
26 | 328 | Brolin John | 2002 | NKK | AB6302 | 25 m | 1:13.08 | RES |
27 | 90 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 25 m | 1:13.18 | RES |
28 | 45 | Nesbø Simon | 2002 | Lørenskog | 50 m | 1:13.29 | RES | |
29 | 337 | Hoffner Linus | 2001 | NKK | AR8101 | 50 m | 1:13.51 | RES |
30 | 114 | Agestav Daniel | 2002 | JÖNKÖPING | AB7102 | 25 m | 1:13.65 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 55, 100m Frisim Herrar 11 o Y |
11 år och yngre: Linus Junefeldt 1:04.91 2003-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 387 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 1:05.96 | |
2 | 153 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | AF2703 | 25 m | 1:11.61 | |
3 | 265 | Wallin Erik | 2003 | LASS | AH0103 | 50 m | 1:13.95 | |
4 | 321 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 25 m | 1:15.86 | |
5 | 577 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 1:16.18 | |
6 | 449 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:17.07 | |
7 | 306 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 25 m | 1:17.65 | |
8 | 187 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 1:18.13 | |
9 | 209 | Barkehed William | 2003 | LASS | AH3903 | 50 m | 1:19.15 | |
10 | 398 | W.Persson Felix | 2003 | SKENE SIM | AB8903 | 25 m | 1:19.64 | |
11 | 107 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 50 m | 1:20.21 | |
12 | 497 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 50 m | 1:21.32 | |
13 | 318 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 25 m | 1:22.47 | |
14 | 199 | Löfdahl Oscar | 2004 | KUNGÄLV | AA0504 | 25 m | 1:23.71 | |
15 | 129 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | AA2105 | 25 m | 1:24.17 | |
16 | 316 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 1:24.22 | |
17 | 320 | Petersson Viggo | 2003 | MASS | AF3103 | 25 m | 1:24.29 | |
18 | 217 | Gidlöf Filip | 2003 | LASS | AB9303 | 25 m | 1:24.45 | |
19 | 476 | Berglund Vilgot | 2003 | VÄSTERÅS | AH6703 | 25 m | 1:25.84 | |
20 | 207 | Aziz Kristian | 2003 | LASS | AH2503 | 25 m | 1:26.36 | |
21 | 308 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 25 m | 1:28.03 | |
22 | 206 | Axelsson David | 2004 | LASS | AC3704 | 50 m | 1:28.22 | |
23 | 481 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:30.92 | |
24 | 69 | Askengren Gustav | 2004 | ELFSBORG | AA9904 | 25 m | 1:31.94 | |
25 | 568 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 1:32.35 | RES |
26 | 247 | Oscarson Ture | 2004 | LASS | AE9904 | 50 m | 1:39.60 | RES |
27 | 213 | Edlund Gustav | 2004 | LASS | AG7504 | 50 m | 1:42.62 | RES |
28 | 395 | Lidbom Max | 2004 | SKENE SIM | AC0104 | 25 m | 1:45.66 | RES |
29 | 305 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | AC1305 | 25 m | 1:58.13 | RES |
30 | 353 | Petrovic Nikola | 2004 | NKK | AF5704 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 56, 200m Bröst Damer 16 o Ä |
16 - 99 år: Therése Bergström (1987) 2:34.92 2010-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 143 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 2:44.98 | |
2 | 216 | Gidlöf Emelie | 1997 | LASS | AF6697 | 25 m | 2:47.21 | |
3 | 46 | Strand-Brustad Siri | 1998 | Fauske SK | 50 m | 2:51.74 | ||
4 | 127 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 25 m | 2:53.26 | |
5 | 403 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 2:54.08 | |
6 | 414 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 2:54.46 | |
7 | 388 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 50 m | 2:59.01 | |
8 | 101 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | SK ENA | AD0895 | 25 m | 2:59.30 | |
9 | 137 | Jonsson Malin | 1998 | JÖNKÖPING | BB0698 | 25 m | 3:03.98 | |
10 | 325 | Axelsson Emma | 1998 | NKK | AN7298 | 25 m | 3:32.70 | |
11 | 452 | Johansson Annie | 1998 | HVETLANDA | BL5698 | 50 m | 3:35.28 | |
12 | 560 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 57, 200m Bröstsim Damer 14-15 |
14 - 15 år: Lina Berggren (1998) 2:46.09 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 3 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 50 m | 2:46.48 | |
2 | 279 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 2:48.37 | |
3 | 78 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 50 m | 2:54.29 | |
4 | 523 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | 2:55.43 | |
5 | 75 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 2:55.76 | |
6 | 57 | Leijon Klara | 1999 | ALVESTA SS | AT8499 | 25 m | 2:56.96 | |
7 | 350 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 50 m | 2:57.19 | |
8 | 291 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 2:57.64 | |
9 | 578 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 2:58.42 | |
10 | 1 | Mølstre Hanna Amilie | 2000 | Horten SK | 50 m | 3:01.86 | ||
11 | 85 | Maltesson Lina | 2000 | ELFSBORG | BF0600 | 25 m | 3:02.30 | |
12 | 313 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 25 m | 3:02.97 | |
13 | 284 | Jansson Maja | 2000 | LUDVIKA SS | AQ3200 | 50 m | 3:03.18 | |
14 | 581 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 3:07.06 | |
15 | 191 | Thyberg Michaela | 2000 | KARLSTAD | AL6600 | 50 m | 3:07.29 | |
16 | 490 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 3:08.76 | |
17 | 82 | Kurtovic Sabina | 2000 | ELFSBORG | BF8400 | 50 m | 3:16.11 | RES |
18 | 564 | Ärlegård Linnéa | 1999 | HK SIM | AL7699 | 25 m | 3:17.67 | RES |
19 | 294 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 3:19.17 | RES |
20 | 52 | Sletteng Marlene | 2000 | Fauske SK | 50 m | 3:20.31 | RES | |
21 | 548 | Larsson Emelie | 2000 | SOLSTA | AY8600 | 50 m | 3:20.75 | RES |
22 | 443 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 3:26.12 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 58, 200m Bröst Herrar 16 o Ä |
16 - 99 år: Karl-Fredrik Gudjonsson (1993) 2:27.22 2010-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 204 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 2:27.86 | |
2 | 482 | Eklund Jesper | 1998 | VÄSTERÅS | AJ0198 | 25 m | 2:32.13 | |
3 | 60 | Mild Gustaf | 1997 | ANDERSTORP | AE6397 | 50 m | 2:38.90 | |
4 | 580 | Westerlund Andreas | 1996 | STRÄNGNÄS | AV0396 | 25 m | 2:39.32 | |
5 | 10 | Viken-Refseth Ådne | 1997 | Vestbyen | 50 m | 2:42.70 | ||
6 | 426 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 2:43.81 | |
7 | 277 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 2:44.44 | |
8 | 289 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 2:46.45 | |
9 | 56 | Glemne Viktor | 1996 | ALVESTA SS | AW1796 | 25 m | 3:00.81 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 59, 200m Bröst Herrar 14-15 |
14 - 15 år: Alexander Morgan (1996) 2:34.38 2010-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 88 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 2:32.68 | |
2 | 219 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 25 m | 2:36.46 | |
3 | 405 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 2:37.77 | |
4 | 434 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 2:41.36 | |
5 | 480 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 2:42.54 | |
6 | 67 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 2:44.15 | |
7 | 123 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 50 m | 2:48.54 | |
8 | 160 | Vilhelmsson Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AC2500 | 50 m | 2:50.00 | |
9 | 13 | Orbog Iver | 1999 | Vestbyen | 50 m | 2:50.03 | ||
10 | 314 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 25 m | 2:54.06 | |
11 | 334 | Granberg Alexander | 1999 | NKK | AO1399 | 25 m | 2:58.21 | |
12 | 478 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 3:02.12 | |
13 | 282 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 3:04.88 | |
14 | 555 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 3:08.64 | |
15 | 51 | Strand-Brustad Håvard | 2000 | Fauske SK | 50 m | 3:13.24 | ||
16 | 257 | Staaf Albin | 2000 | LASS | AO8700 | 25 m | 3:16.07 | |
17 | 358 | Rudberg Oscar | 1999 | NKK | AS0599 | 25 m | 3:26.96 | RES |
18 | 562 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 3:29.96 | RES |
19 | 234 | Kilander Anton | 1999 | LASS | AS9399 | 25 m | 3:31.40 | RES |
20 | 2 | Näslund Johannes | 1999 | NKK | AL9399 | 50 m | 3:37.47 | RES |
21 | 368 | Wåhlin Kevin | 2000 | NKK | AD8300 | 25 m | 3:39.47 | RES |
22 | 485 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 50 m | 3:41.79 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 60, 100m Fjäril Damer 16 o Ä |
16 - 99 år: Emilia Nilsson 1:03.29 2004-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 264 | Törnström Tove | 1991 | LASS | AT9891 | 50 m | 1:04.20 | |
2 | 407 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 1:06.42 | |
3 | 422 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 25 m | 1:06.45 | |
4 | 76 | Fahlberg Linnéa | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 25 m | 1:06.83 | |
5 | 135 | Johansson Emma | 1997 | JÖNKÖPING | AO8497 | 50 m | 1:07.52 | |
6 | 254 | Settland Erika | 1996 | LASS | AP0296 | 25 m | 1:09.19 | |
7 | 351 | Nyman Ebba | 1998 | NKK | AA8898 | 25 m | 1:11.14 | |
8 | 342 | Klipic Hanna | 1996 | NKK | AO0896 | 25 m | 1:12.95 | |
9 | 101 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | SK ENA | AD0895 | 25 m | 1:14.53 | |
10 | 55 | Bengtsson Stina | 1998 | ALVESTA SS | AS5498 | 25 m | 1:14.62 | |
11 | 117 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 25 m | 1:14.69 | |
12 | 35 | Stolpestad Stine | 1998 | Sandefjord | 25 m | 1:15.94 | ||
13 | 112 | Johansson Ive | 1998 | FILIPSTAD | AG9898 | 25 m | 1:16.67 | |
14 | 360 | Sterner Linnea | 1996 | NKK | AZ2296 | 25 m | 1:16.84 | |
15 | 307 | Isaksson Ronja | 1997 | MOTALA SS | AW8297 | 25 m | 1:17.26 | |
16 | 457 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 50 m | 1:17.42 | |
17 | 111 | Lundin-Bornström Amanda | 1998 | FAGERSTA | AB8698 | 25 m | 1:18.39 | |
18 | 290 | Lindén Linnea | 1995 | LUDVIKA SS | BA2895 | 25 m | 1:18.63 | |
19 | 366 | Vestgård Andrea | 1998 | NKK | AN6698 | 25 m | 1:20.64 | |
20 | 512 | Hallberg Ellen | 1998 | ÖSA | AS0898 | 50 m | 1:22.04 | |
21 | 560 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 25 m | 1:34.33 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 61, 100m Fjäril Damer 14-15 |
14 - 15 år: Sara Thydén 1:05.11 2004-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 417 | Karlson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:05.38 | |
2 | 569 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 1:08.69 | |
3 | 47 | Hansen Karoline | 1999 | Fauske SK | 50 m | 1:09.60 | ||
4 | 288 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 1:10.20 | |
5 | 419 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 1:11.09 | |
6 | 291 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 1:11.72 | |
7 | 574 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 1:11.81 | |
8 | 41 | Klingenberg Cecilie | 2000 | Tromsø SK | 50 m | 1:12.09 | ||
9 | 425 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 1:12.29 | |
10 | 71 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 25 m | 1:12.48 | |
11 | 150 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | AB7899 | 50 m | 1:12.58 | |
12 | 215 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 25 m | 1:12.63 | |
13 | 524 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 50 m | 1:13.31 | |
14 | 430 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:13.85 | |
15 | 443 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 1:14.10 | |
16 | 454 | Ljunggren Elin | 2000 | HVETLANDA | AC5200 | 50 m | 1:14.57 | |
17 | 154 | Stark Angelica | 1999 | JÖNKÖPING | AA7699 | 50 m | 1:14.77 | |
18 | 284 | Jansson Maja | 2000 | LUDVIKA SS | AQ3200 | 25 m | 1:15.04 | |
19 | 105 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 1:15.44 | |
20 | 400 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 1:15.72 | |
21 | 523 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 50 m | 1:15.93 | |
22 | 255 | Smedbäck Felicia | 2000 | LASS | BL6600 | 25 m | 1:16.09 | |
23 | 93 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 25 m | 1:17.11 | |
24 | 86 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 25 m | 1:17.23 | |
25 | 564 | Ärlegård Linnéa | 1999 | HK SIM | AL7699 | 25 m | 1:18.52 | RES |
26 | 279 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 1:18.63 | RES |
27 | 113 | Omic Ajla | 1999 | FILIPSTAD | AH5299 | 50 m | 1:18.90 | RES |
28 | 210 | Bergdahl Vendela | 2000 | LASS | AS3800 | 25 m | 1:18.95 | RES |
29 | 521 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 1:19.26 | RES |
30 | 581 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 50 m | 1:22.95 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 62, 100m Fjäril Damer 12-13 |
12 - 13 år: Elin Podéus (1997) 1:08.16 2010-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 424 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 1:11.87 | |
2 | 23 | Liverød Aleksandra | 2002 | Sandefjord | 25 m | 1:12.85 | ||
3 | 136 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 1:14.11 | |
4 | 386 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | AB8201 | 25 m | 1:15.36 | |
5 | 339 | Härdelin Josefine | 2001 | NKK | AF4601 | 25 m | 1:15.65 | |
6 | 408 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 1:16.37 | |
7 | 489 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 1:16.67 | |
8 | 579 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 1:17.32 | |
9 | 115 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 50 m | 1:17.33 | |
10 | 554 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 50 m | 1:18.50 | |
11 | 409 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:18.66 | |
12 | 312 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 25 m | 1:18.96 | |
13 | 572 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 1:19.18 | |
14 | 550 | Lindahl Felicia | 2001 | SOLSTA | AG3801 | 25 m | 1:20.27 | |
15 | 220 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | AJ6802 | 25 m | 1:20.38 | |
16 | 421 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 50 m | 1:20.46 | |
17 | 283 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 1:20.92 | |
18 | 390 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 1:21.17 | |
19 | 486 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 1:22.16 | |
20 | 542 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | BILLINGEN | AB7401 | 25 m | 1:22.23 | |
21 | 319 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | AR4601 | 25 m | 1:22.27 | |
22 | 493 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 1:22.40 | |
23 | 499 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 1:23.72 | |
24 | 508 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 50 m | 1:23.95 | |
25 | 261 | Tudegård Erika | 2001 | LASS | AR8801 | 25 m | 1:24.25 | RES |
26 | 278 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 1:24.42 | RES |
27 | 139 | Klasson Fanny | 2001 | JÖNKÖPING | AJ4401 | 25 m | 1:24.95 | RES |
28 | 570 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 1:25.06 | RES |
29 | 496 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 1:25.07 | RES |
30 | 404 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 1:25.24 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 63, 100m Fjäril Damer 11 o Y |
11 år och yngre: Martina Granström 1:15.26 2002-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 401 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 1:17.50 | |
2 | 128 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 25 m | 1:19.79 | |
3 | 448 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 1:22.17 | |
4 | 181 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 25 m | 1:22.55 | |
5 | 58 | Jingmark Jennifer | 2003 | ANDERSTORP | AO0603 | 25 m | 1:25.91 | |
6 | 513 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 50 m | 1:28.32 | |
7 | 300 | Kapron Nikita | 2003 | MARIESTAD | AL2803 | 25 m | 1:28.97 | |
8 | 286 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 1:32.78 | |
9 | 124 | Egelrud Matilda | 2003 | JÖNKÖPING | AB2603 | 25 m | 1:34.48 | |
10 | 256 | Smedbäck Thilde | 2004 | LASS | AD3404 | 25 m | 1:36.89 | |
11 | 231 | Karlsson Martina | 2003 | LASS | AA9603 | 25 m | 1:37.68 | |
12 | 317 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 25 m | 1:39.30 | |
13 | 144 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | AD0804 | 50 m | 1:41.55 | |
14 | 553 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 1:42.22 | |
15 | 158 | Tellfjord Tilda | 2003 | JÖNKÖPING | AC9203 | 50 m | 1:49.71 | |
16 | 232 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | AI8403 | 25 m | 1:50.12 | |
17 | 445 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 1:53.04 | |
18 | 178 | Roslund Ellen | 2003 | KARLSBORG | AT4403 | 50 m | 1:54.97 | |
19 | 176 | Henningsson Sofia | 2004 | KARLSBORG | AH8204 | 50 m | ||
20 | 188 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 50 m | ||
21 | 488 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 50 m | ||
22 | 543 | Forss Trine | 2003 | BILLINGEN | AD8403 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 64, 100m Fjäril Herrar 16 o Ä |
16 - 99 år: Jonathan Kling (1993) 59.30 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 120 | Clemedtson Jakob | 1996 | JÖNKÖPING | AG1196 | 25 m | 1:00.62 | |
2 | 25 | Olafsson Sebastian | 1996 | Sandefjord | 25 m | 1:00.67 | ||
3 | 510 | Finnström Dennis | 1995 | ÖSA | AP9195 | 50 m | 1:01.08 | |
4 | 263 | Törnström Thomas | 1992 | LASS | AG1592 | 25 m | 1:01.39 | |
5 | 357 | Renåker Oskar | 1996 | NKK | AM6196 | 25 m | 1:01.42 | |
6 | 427 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 1:01.44 | |
7 | 102 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 1:02.80 | |
8 | 340 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 25 m | 1:04.71 | |
9 | 426 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:07.22 | |
10 | 289 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 1:07.23 | |
11 | 37 | Steigen Kristian | 1995 | Tromsø SK | 50 m | 1:08.69 | ||
12 | 84 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 1:10.74 | |
13 | 509 | Daggert Lucas | 1997 | ÖSA | AT1997 | 25 m | 1:10.74 | |
14 | 393 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 50 m | 1:11.27 | |
15 | 277 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 1:11.82 | |
16 | 38 | Iversen-Herland Tarjei | 1998 | Tromsø SK | 50 m | 1:25.09 | ||
17 | 64 | Johansson Niklas | 1996 | DEJE SS | AW3996 | 25 m | 1:37.58 | |
18 | 362 | Theander Christoffer | 1997 | NKK | AO5997 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 65, 100m Fjäril Herrar 14-15 |
14 - 15 år: Markus Malm (1997) 1:01.03 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 219 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 25 m | 1:02.39 | |
2 | 179 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 1:03.12 | |
3 | 429 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 1:03.59 | |
4 | 92 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 1:04.58 | |
5 | 466 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 1:06.03 | |
6 | 156 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 50 m | 1:06.92 | |
7 | 6 | Johansen Thomas | 1999 | Vestbyen | 50 m | 1:07.03 | ||
8 | 230 | Karlsson Daniel | 2000 | LASS | AW3100 | 50 m | 1:07.13 | |
9 | 121 | Danielsson Jesper | 2000 | JÖNKÖPING | AP2500 | 50 m | 1:08.55 | |
10 | 515 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | 1:09.15 | |
11 | 478 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:09.26 | |
12 | 24 | Holmbek-Nilsen Henrik | 2000 | Sandefjord | 25 m | 1:09.43 | ||
13 | 382 | Myrlander Jonathan | 2000 | NÄSSJÖ | AA7300 | 50 m | 1:09.89 | |
14 | 202 | Almén Sixten | 1999 | LASS | AP7999 | 25 m | 1:09.93 | |
15 | 80 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 1:10.06 | |
16 | 151 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 50 m | 1:10.92 | |
17 | 123 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 1:11.25 | |
18 | 257 | Staaf Albin | 2000 | LASS | AO8700 | 25 m | 1:13.23 | |
19 | 314 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 25 m | 1:14.44 | |
20 | 89 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 1:15.36 | |
21 | 234 | Kilander Anton | 1999 | LASS | AS9399 | 25 m | 1:17.70 | |
22 | 196 | Ekström Lundemo Tim | 1999 | KATRINEHOL | AT8799 | 25 m | 1:18.94 | |
23 | 282 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 1:22.13 | |
24 | 67 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 1:23.81 | |
25 | 287 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:23.89 | RES |
26 | 236 | Lindqvist Wilhelm | 2000 | LASS | AH6300 | 25 m | 1:24.81 | RES |
27 | 185 | Larsson Ludwig | 2000 | KARLSTAD | AU1700 | 50 m | 1:25.73 | RES |
28 | 480 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 50 m | 1:28.59 | RES |
29 | 563 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 66, 100m Fjäril Herrar 12-13 |
12 - 13 år: Oskar Ekström 1:06.38 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 189 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 1:02.31 | |
2 | 59 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 25 m | 1:09.90 | |
3 | 391 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 50 m | 1:12.30 | |
4 | 435 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 1:16.72 | |
5 | 329 | Engström Max | 2001 | NKK | AC9301 | 25 m | 1:16.86 | |
6 | 469 | Torlakovic Edvin | 2001 | VÄSTERVIK | AG5301 | 50 m | 1:17.04 | |
7 | 433 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 1:17.85 | |
8 | 322 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 25 m | 1:18.54 | |
9 | 186 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 1:18.63 | |
10 | 315 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 25 m | 1:18.71 | |
11 | 233 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 25 m | 1:19.48 | |
12 | 544 | Svensson Anton | 2001 | BILLINGEN | AR6701 | 50 m | 1:19.58 | |
13 | 418 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 1:19.92 | |
14 | 471 | Öberg Felix | 2001 | VÄSTERVIK | AS9301 | 25 m | 1:20.53 | |
15 | 180 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 50 m | 1:20.88 | |
16 | 415 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 1:21.64 | |
17 | 130 | Hegmegi Oscar | 2001 | JÖNKÖPING | AB9301 | 25 m | 1:21.77 | |
18 | 517 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 50 m | 1:24.71 | |
19 | 177 | Niklasson Ted | 2001 | KARLSBORG | AD4701 | 25 m | 1:25.17 | |
20 | 328 | Brolin John | 2002 | NKK | AB6302 | 25 m | 1:28.45 | |
21 | 416 | Kamstedt Elias | 2001 | SKK | AV6901 | 50 m | 1:29.01 | |
22 | 246 | Nilsson Sebastian | 2002 | LASS | AM2302 | 25 m | 1:29.98 | |
23 | 431 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 1:34.10 | |
24 | 344 | Könemann David | 2001 | NKK | AD0101 | 50 m | 1:38.70 | |
25 | 45 | Nesbø Simon | 2002 | Lørenskog | 50 m | 1:51.35 | RES | |
26 | 125 | Ekström William | 2002 | JÖNKÖPING | AC5902 | 50 m | RES | |
27 | 516 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 67, 100m Fjäril Herrar 11 o Y |
99 år och yngre: Linus Junefeldt 1:14.27 2003-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 387 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 50 m | 1:17.99 | |
2 | 449 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:30.76 | |
3 | 577 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 1:31.72 | |
4 | 321 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 25 m | 1:44.32 | |
5 | 187 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 50 m | ||
6 | 265 | Wallin Erik | 2003 | LASS | AH0103 | 50 m | ||
7 | 306 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 68, 4X50m Medley Damer |
14 - 99 år: LASS 2:04.65 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 275 | Lass Lag 1 | 2000 | LASS | 25 m | 2:05.55 | ||
2 | 583 | Strängnäs Tjejer 1 | 1998 | STRÄNGNÄS | 25 m | 2:06.44 | ||
3 | 97 | Elfsborg Damer [1994] | 1994 | ELFSBORG | 25 m | 2:06.62 | ||
4 | 437 | Skk Damer [1999]lag 1 | 1999 | SKK | 50 m | 2:08.62 | ||
5 | 297 | Ludvika Ss Damer 1 | 2000 | LUDVIKA SS | 50 m | 2:09.60 | ||
6 | 458 | Hvetlanda Damer [1998] | 1998 | HVETLANDA | 25 m | 2:10.91 | ||
7 | 164 | Jönköping 2000 Lag 2 | 2000 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:11.72 | ||
8 | 165 | Jönköping Damer 2000 | 2000 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:12.79 | ||
9 | 438 | Skk Damer [1999]lag 2 | 1999 | SKK | 50 m | 2:13.28 | ||
10 | 27 | Sandefjord Sk J1 | 2000 | Sandefjord | 50 m | 2:13.60 | ||
11 | 371 | Nkk Damer Lag 1 | 2000 | NKK | 50 m | 2:14.52 | ||
12 | 538 | Ösa Damer Lag 1 | 1998 | ÖSA | 25 m | 2:17.38 | ||
13 | 98 | Elfsborg Damer [1996] | 1996 | ELFSBORG | 25 m | 2:17.51 | ||
14 | 276 | Lass Lag 2 | 2000 | LASS | 25 m | 2:17.57 | ||
15 | 270 | Lass Damer Lag 3 [1999] | 1999 | LASS | 25 m | 2:18.28 | ||
16 | 474 | Västervik Damer [1996] | 1996 | VÄSTERVIK | 25 m | 2:18.78 | ||
17 | 14 | Vestbyen J 1 | 2000 | Vestbyen | 50 m | 2:23.25 | ||
18 | 298 | Ludvika Ss Damer 2 | 2000 | LUDVIKA SS | 50 m | 2:44.13 | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 69, 4X50m Medley Herrar |
14 - 99 år: SK Elfsborg 1:53.96 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 539 | Ösa Herrar | 1994 | ÖSA | 25 m | 1:54.86 | ||
2 | 271 | Lass Herrar 1 | 2000 | LASS | 25 m | 1:59.52 | ||
3 | 299 | Ludvika Ss Herrar | 2000 | LUDVIKA SS | 50 m | 1:59.65 | ||
4 | 95 | Elfsborg 1 Herrar | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 1:59.69 | ||
5 | 373 | Nkk Herrar | 2000 | NKK | 50 m | 2:00.00 | ||
6 | 441 | Skk Herrar [1999] | 1999 | SKK | 50 m | 2:01.49 | ||
7 | 15 | Vestbyen G 1 | 2000 | Vestbyen | 50 m | 2:01.92 | ||
8 | 162 | Jönköping 2000 Lag 1 | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:03.47 | ||
9 | 42 | Tromsø Svømmeklubb | 2000 | Tromsø SK | 50 m | 2:05.74 | ||
10 | 502 | Västerås Herrar Lag 1 | 2000 | VÄSTERÅS | 50 m | 2:05.90 | ||
11 | 26 | Sandefjord Sk G1 | 2000 | Sandefjord | 50 m | 2:06.29 | ||
12 | 163 | Jönköping 2000 Lag 2 | 2000 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:06.63 | ||
13 | 475 | Västervik Herrar [2000] | 2000 | VÄSTERVIK | 25 m | 2:11.30 | ||
14 | 96 | Elfsborg 2 Herrar | 2000 | ELFSBORG | 50 m | 2:11.38 | ||
15 | 565 | Hk Sim Herrar | 1999 | HK SIM | 25 m | 2:14.75 | ||
16 | 272 | Lass Herrar 2 | 2000 | LASS | 50 m | 2:15.32 | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 70, 200m Medley Damer 16 o Ä |
16 - 99 år: Rebecka Palm (1990) 2:21.13 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 571 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 2:26.73 | |
2 | 422 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 25 m | 2:29.48 | |
3 | 135 | Johansson Emma | 1997 | JÖNKÖPING | AO8497 | 25 m | 2:32.63 | |
4 | 143 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 50 m | 2:32.79 | |
5 | 117 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 50 m | 2:33.89 | |
6 | 254 | Settland Erika | 1996 | LASS | AP0296 | 25 m | 2:34.07 | |
7 | 46 | Strand-Brustad Siri | 1998 | Fauske SK | 50 m | 2:35.22 | ||
8 | 351 | Nyman Ebba | 1998 | NKK | AA8898 | 25 m | 2:36.00 | |
9 | 36 | Fjørtoft-Wolf Madelen | 1996 | Sandefjord | 25 m | 2:37.13 | ||
10 | 76 | Fahlberg Linnéa | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 25 m | 2:37.27 | |
11 | 406 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 2:39.87 | |
12 | 101 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | SK ENA | AD0895 | 25 m | 2:42.38 | |
13 | 137 | Jonsson Malin | 1998 | JÖNKÖPING | BB0698 | 25 m | 2:42.58 | |
14 | 468 | Skoglund Johanna | 1996 | VÄSTERVIK | BC4496 | 50 m | 2:43.38 | |
15 | 127 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 25 m | 2:45.14 | |
16 | 307 | Isaksson Ronja | 1997 | MOTALA SS | AW8297 | 25 m | 2:45.86 | |
17 | 366 | Vestgård Andrea | 1998 | NKK | AN6698 | 25 m | 2:53.07 | RES |
18 | 457 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 50 m | 2:57.32 | RES |
19 | 560 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 25 m | 3:03.61 | RES |
20 | 325 | Axelsson Emma | 1998 | NKK | AN7298 | 25 m | 3:09.16 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 71, 200m Medley Damer 14-15 |
14 - 15 år: Sara Thydén 2:25.42 2004-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 291 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 2:27.27 | |
2 | 288 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 2:30.81 | |
3 | 41 | Klingenberg Cecilie | 2000 | Tromsø SK | 50 m | 2:31.62 | ||
4 | 3 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 50 m | 2:33.42 | |
5 | 569 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 2:33.42 | |
6 | 400 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 2:35.58 | |
7 | 574 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 2:36.08 | |
8 | 419 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 2:38.26 | |
9 | 524 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 2:40.12 | |
10 | 523 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 50 m | 2:40.30 | |
11 | 375 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 2:40.77 | |
12 | 215 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 25 m | 2:41.41 | |
13 | 154 | Stark Angelica | 1999 | JÖNKÖPING | AA7699 | 25 m | 2:41.50 | |
14 | 86 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 25 m | 2:41.77 | |
15 | 71 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 25 m | 2:42.10 | |
16 | 93 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 50 m | 2:42.66 | |
17 | 521 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 2:43.38 | RES |
18 | 284 | Jansson Maja | 2000 | LUDVIKA SS | AQ3200 | 25 m | 2:44.20 | RES |
19 | 75 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 2:46.04 | RES |
20 | 1 | Mølstre Hanna Amilie | 2000 | Horten SK | 50 m | 2:46.61 | RES | |
21 | 150 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | AB7899 | 50 m | 2:47.15 | RES |
22 | 294 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 2:47.49 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 72, 200m Medley Damer 12-13 |
12 - 13 år: Elin Podéus (1997) 2:33.87 2010-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 136 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 2:35.02 | |
2 | 572 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 2:41.98 | |
3 | 347 | Lindroth Ella | 2001 | NKK | AE1201 | 25 m | 2:42.13 | |
4 | 499 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 2:43.40 | |
5 | 579 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 2:44.52 | |
6 | 115 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 25 m | 2:45.14 | |
7 | 260 | Thörnros Alice | 2001 | LASS | AT8601 | 25 m | 2:45.64 | |
8 | 312 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 25 m | 2:46.17 | |
9 | 16 | Berggren Sanne | 2001 | Sandefjord | 25 m | 2:46.67 | ||
10 | 409 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 2:46.87 | |
11 | 424 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 2:47.41 | |
12 | 386 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | AB8201 | 25 m | 2:47.66 | |
13 | 489 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 2:47.80 | |
14 | 142 | Melander Thyra | 2001 | JÖNKÖPING | AJ7401 | 25 m | 2:48.04 | |
15 | 228 | Järvikari Felicia | 2002 | LASS | AH9802 | 25 m | 2:48.48 | |
16 | 576 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 2:49.01 | |
17 | 77 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 25 m | 2:49.88 | RES |
18 | 283 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 2:50.18 | RES |
19 | 319 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | AR4601 | 25 m | 2:50.33 | RES |
20 | 404 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 2:50.55 | RES |
21 | 496 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 2:50.97 | RES |
22 | 267 | Årebo Lena | 2002 | LASS | AJ1202 | 25 m | 2:51.15 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 73, 200m Medley Damer 11 o Y |
11 år och yngre: Jeanette Reinert 2:46.44 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 181 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 25 m | 2:50.34 | |
2 | 401 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 2:51.61 | |
3 | 128 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 50 m | 2:52.32 | |
4 | 225 | Holmertz Wilma | 2003 | LASS | AD1803 | 25 m | 2:56.24 | |
5 | 188 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 50 m | 2:59.41 | |
6 | 300 | Kapron Nikita | 2003 | MARIESTAD | AL2803 | 50 m | 3:03.78 | |
7 | 232 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | AI8403 | 50 m | 3:06.28 | |
8 | 492 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 3:06.47 | |
9 | 58 | Jingmark Jennifer | 2003 | ANDERSTORP | AO0603 | 25 m | 3:07.67 | |
10 | 513 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 25 m | 3:09.02 | |
11 | 231 | Karlsson Martina | 2003 | LASS | AA9603 | 50 m | 3:10.47 | |
12 | 327 | Broden Hilma | 2003 | NKK | AS8203 | 50 m | 3:10.76 | |
13 | 448 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 3:13.79 | |
14 | 176 | Henningsson Sofia | 2004 | KARLSBORG | AH8204 | 50 m | 3:15.25 | |
15 | 553 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 50 m | 3:18.91 | |
16 | 222 | Gustafsson Olivia | 2004 | LASS | AA8604 | 50 m | 3:19.22 | |
17 | 235 | Koutchinskaia Darja | 2003 | LASS | AQ5203 | 50 m | 3:20.58 | RES |
18 | 87 | Moberg Tindra | 2003 | ELFSBORG | AU5403 | 50 m | 3:21.19 | RES |
19 | 317 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 25 m | 3:22.42 | RES |
20 | 445 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 3:23.31 | RES |
21 | 256 | Smedbäck Thilde | 2004 | LASS | AD3404 | 50 m | 3:23.58 | RES |
22 | 286 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 3:25.71 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 74, 200m Medley Herrar 16 o Ä |
16 - 99 år: Anton Andersson (1993) 2:13.02 2010-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Olafsson Sebastian | 1996 | Sandefjord | 25 m | 2:12.40 | ||
2 | 357 | Renåker Oskar | 1996 | NKK | AM6196 | 25 m | 2:16.68 | |
3 | 102 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 2:18.33 | |
4 | 427 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 2:23.24 | |
5 | 60 | Mild Gustaf | 1997 | ANDERSTORP | AE6397 | 50 m | 2:23.88 | |
6 | 580 | Westerlund Andreas | 1996 | STRÄNGNÄS | AV0396 | 25 m | 2:24.05 | |
7 | 289 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 2:25.10 | |
8 | 204 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 50 m | 2:25.31 | |
9 | 340 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 25 m | 2:26.48 | |
10 | 393 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 50 m | 2:27.83 | |
11 | 277 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 2:27.88 | |
12 | 84 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 2:28.98 | |
13 | 411 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 2:30.27 | |
14 | 519 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 50 m | 2:34.34 | |
15 | 362 | Theander Christoffer | 1997 | NKK | AO5997 | 25 m | 2:34.67 | |
16 | 509 | Daggert Lucas | 1997 | ÖSA | AT1997 | 50 m | 2:35.41 | |
17 | 332 | Eriksson Axel | 1998 | NKK | AM5598 | 25 m | 2:38.32 | RES |
18 | 39 | Jørgensen Marius | 1997 | Tromsø SK | 50 m | 2:38.69 | RES | |
19 | 64 | Johansson Niklas | 1996 | DEJE SS | AW3996 | 25 m | 3:14.18 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 75, 200m Medley Herrar 14-15 |
14 - 15 år: Adam Ackerstierna (1995) 2:18.26 2010-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 179 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 2:17.17 | |
2 | 219 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 25 m | 2:21.16 | |
3 | 92 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 2:21.34 | |
4 | 88 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 2:22.33 | |
5 | 405 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 2:24.58 | |
6 | 123 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 2:27.28 | |
7 | 89 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 2:27.64 | |
8 | 131 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 25 m | 2:28.00 | |
9 | 478 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 2:28.97 | |
10 | 6 | Johansen Thomas | 1999 | Vestbyen | 50 m | 2:30.25 | ||
11 | 28 | Stensrud Christoffer | 1999 | Sandefjord | 25 m | 2:34.19 | ||
12 | 67 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 2:35.45 | |
13 | 156 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 25 m | 2:36.64 | |
14 | 132 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 50 m | 2:37.97 | |
15 | 314 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 25 m | 2:38.58 | |
16 | 22 | Jenssen Sebastian | 1999 | Sandefjord | 25 m | 2:39.26 | ||
17 | 13 | Orbog Iver | 1999 | Vestbyen | 50 m | 2:41.69 | RES | |
18 | 506 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 2:41.76 | RES |
19 | 257 | Staaf Albin | 2000 | LASS | AO8700 | 25 m | 2:42.81 | RES |
20 | 480 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 50 m | 2:44.08 | RES |
21 | 555 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:44.31 | RES |
22 | 518 | Lindberg Jesper | 1999 | ÖSA | AU4399 | 25 m | 2:44.61 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 76, 200m Medley Herrar 12-13 |
12 - 13 år: Carl Norlander (1997) 2:26.78 2010-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 189 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 2:22.57 | |
2 | 59 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 25 m | 2:34.04 | |
3 | 322 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 25 m | 2:35.61 | |
4 | 469 | Torlakovic Edvin | 2001 | VÄSTERVIK | AG5301 | 25 m | 2:37.20 | |
5 | 329 | Engström Max | 2001 | NKK | AC9301 | 25 m | 2:39.58 | |
6 | 195 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 2:44.31 | |
7 | 186 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 2:44.79 | |
8 | 391 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 50 m | 2:44.93 | |
9 | 418 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 2:45.18 | |
10 | 233 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 25 m | 2:46.20 | |
11 | 177 | Niklasson Ted | 2001 | KARLSBORG | AD4701 | 25 m | 2:46.48 | |
12 | 315 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 25 m | 2:48.02 | |
13 | 435 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 2:48.13 | |
14 | 471 | Öberg Felix | 2001 | VÄSTERVIK | AS9301 | 25 m | 2:49.83 | |
15 | 415 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 2:49.90 | |
16 | 433 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 2:51.35 | |
17 | 180 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 50 m | 2:52.11 | RES |
18 | 517 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 2:55.12 | RES |
19 | 544 | Svensson Anton | 2001 | BILLINGEN | AR6701 | 25 m | 2:56.56 | RES |
20 | 246 | Nilsson Sebastian | 2002 | LASS | AM2302 | 25 m | 2:59.01 | RES |
21 | 90 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 50 m | 3:02.25 | RES |
22 | 561 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 3:02.66 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 77, 200m Medley Herrar 11 o Y |
11 år och yngre: Linus Junefeldt 2:36.55 2003-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 387 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 2:46.07 | |
2 | 265 | Wallin Erik | 2003 | LASS | AH0103 | 25 m | 3:03.76 | |
3 | 449 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 3:06.10 | |
4 | 306 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 50 m | 3:10.39 | |
5 | 577 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 3:11.76 | |
6 | 321 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 3:13.68 | |
7 | 497 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 50 m | 3:15.68 | |
8 | 209 | Barkehed William | 2003 | LASS | AH3903 | 50 m | 3:18.62 | |
9 | 187 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 50 m | 3:21.26 | |
10 | 107 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 50 m | 3:28.08 | |
11 | 308 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 50 m | 3:30.01 | |
12 | 316 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 3:35.52 | |
13 | 199 | Löfdahl Oscar | 2004 | KUNGÄLV | AA0504 | 25 m | 3:35.75 | |
14 | 305 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | AC1305 | 50 m | ||
15 | 320 | Petersson Viggo | 2003 | MASS | AF3103 | 50 m | ||
16 | 568 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 50 m | ||
17 | 318 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 78, 50m Bröstsim Damer 16 o Ä |
16 - 99 år: Elin Andersson 33.09 2008-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 216 | Gidlöf Emelie | 1997 | LASS | AF6697 | 25 m | 34.81 | |
2 | 143 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 35.14 | |
3 | 36 | Fjørtoft-Wolf Madelen | 1996 | Sandefjord | 25 m | 36.11 | ||
4 | 307 | Isaksson Ronja | 1997 | MOTALA SS | AW8297 | 25 m | 36.15 | |
5 | 457 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 50 m | 36.74 | |
6 | 351 | Nyman Ebba | 1998 | NKK | AA8898 | 25 m | 37.20 | |
7 | 127 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 50 m | 37.29 | |
8 | 290 | Lindén Linnea | 1995 | LUDVIKA SS | BA2895 | 25 m | 37.68 | |
9 | 117 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 50 m | 37.75 | |
10 | 324 | Adolfsson Vilma | 1997 | NKK | BG0297 | 25 m | 37.92 | |
11 | 414 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 38.20 | |
12 | 101 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | SK ENA | AD0895 | 25 m | 38.43 | |
13 | 403 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 38.63 | |
14 | 388 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 50 m | 38.66 | |
15 | 21 | Jensen Silje Marie | 1998 | Sandefjord | 25 m | 39.24 | ||
16 | 111 | Lundin-Bornström Amanda | 1998 | FAGERSTA | AB8698 | 25 m | 39.52 | |
17 | 468 | Skoglund Johanna | 1996 | VÄSTERVIK | BC4496 | 50 m | 40.21 | |
18 | 44 | Bjørklie Stine | 1997 | Setermoen | 50 m | 40.40 | ||
19 | 459 | Björnberg Maria | 1998 | VÄSTERVIK | AK2698 | 25 m | 40.88 | |
20 | 360 | Sterner Linnea | 1996 | NKK | AZ2296 | 25 m | 41.24 | |
21 | 560 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 50 m | 43.30 | |
22 | 325 | Axelsson Emma | 1998 | NKK | AN7298 | 25 m | 45.96 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 79, 50m Bröstsim Damer 14-15 |
14 - 15 år: Johanna Niklasson (1996) 36.00 2011-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 279 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 35.42 | |
2 | 578 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 25 m | 35.80 | |
3 | 284 | Jansson Maja | 2000 | LUDVIKA SS | AQ3200 | 25 m | 36.61 | |
4 | 288 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 36.73 | |
5 | 78 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 25 m | 36.90 | |
6 | 350 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 25 m | 37.03 | |
7 | 75 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 37.08 | |
8 | 57 | Leijon Klara | 1999 | ALVESTA SS | AT8499 | 50 m | 38.11 | |
9 | 1 | Mølstre Hanna Amilie | 2000 | Horten SK | 50 m | 38.23 | ||
10 | 451 | Danlid Wilma | 2000 | HVETLANDA | AR2200 | 50 m | 38.32 | |
11 | 291 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 38.35 | |
12 | 523 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 50 m | 38.35 | |
13 | 71 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 25 m | 38.79 | |
14 | 581 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 38.98 | |
15 | 191 | Thyberg Michaela | 2000 | KARLSTAD | AL6600 | 50 m | 39.44 | |
16 | 490 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 25 m | 39.50 | |
17 | 470 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 25 m | 39.58 | |
18 | 85 | Maltesson Lina | 2000 | ELFSBORG | BF0600 | 50 m | 39.76 | |
19 | 294 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 40.31 | |
20 | 313 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 25 m | 40.61 | |
21 | 82 | Kurtovic Sabina | 2000 | ELFSBORG | BF8400 | 50 m | 40.84 | |
22 | 105 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 41.15 | |
23 | 9 | Viken-Refseth Ane | 2000 | Vestbyen | 50 m | 41.61 | ||
24 | 453 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 50 m | 41.72 | |
25 | 548 | Larsson Emelie | 2000 | SOLSTA | AY8600 | 25 m | 42.59 | |
26 | 52 | Sletteng Marlene | 2000 | Fauske SK | 50 m | 43.54 | ||
27 | 367 | Wågman Ebba | 1999 | NKK | BR9499 | 25 m | 43.62 | |
28 | 333 | Eriksson Ebba | 2000 | NKK | AM1600 | 25 m | 43.77 | |
29 | 238 | Linné Hilda | 2000 | LASS | BG1800 | 25 m | 44.49 | |
30 | 183 | Hjort Emma | 2000 | KARLSTAD | AZ4800 | 50 m | 44.84 | |
31 | 443 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 45.68 | |
32 | 159 | Thollström Evelina | 1999 | JÖNKÖPING | BQ1299 | 25 m | 45.77 | |
33 | 244 | Malm Olivia | 2000 | LASS | AQ9600 | 25 m | 45.86 | |
34 | 65 | Nyqvist Alva | 1999 | DEJE SS | AM8399 | 25 m | 46.02 | |
35 | 7 | Ilstad Thea | 1999 | Vestbyen | 50 m | 46.16 | ||
36 | 564 | Ärlegård Linnéa | 1999 | HK SIM | AL7699 | 50 m | 46.17 | |
37 | 253 | Savén Matilda | 2000 | LASS | BI0400 | 25 m | 46.21 | |
38 | 557 | Nabi Pour Awaz | 2000 | HK SIM | BE3800 | 50 m | 46.49 | |
39 | 444 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 46.76 | |
40 | 53 | Skår Maria | 2000 | Fauske SK | 50 m | 47.12 | ||
41 | 214 | Frössberg Ida | 2000 | LASS | BF3800 | 25 m | 49.35 | |
42 | 310 | Stråhlin Wilma | 2000 | MOTALA SS | AM4600 | 25 m | 50.00 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 80, 50m Bröstsim Damer 12-13 |
12 - 13 år: Vilma Ekström 35.36 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 347 | Lindroth Ella | 2001 | NKK | AE1201 | 25 m | 35.57 | |
2 | 136 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 25 m | 36.62 | |
3 | 499 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 36.96 | |
4 | 283 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 50 m | 37.28 | |
5 | 200 | Eklund Malin | 2001 | KÖPINGS SS | AL9201 | 50 m | 37.38 | |
6 | 404 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 37.58 | |
7 | 409 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 37.93 | |
8 | 16 | Berggren Sanne | 2001 | Sandefjord | 25 m | 38.19 | ||
9 | 576 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 39.15 | |
10 | 152 | Sabic Nadija | 2002 | JÖNKÖPING | AI7802 | 50 m | 39.30 | |
11 | 278 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 39.33 | |
12 | 319 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | AR4601 | 50 m | 39.60 | |
13 | 17 | Godaker-Furre Kaja | 2001 | Sandefjord | 25 m | 39.71 | ||
14 | 142 | Melander Thyra | 2001 | JÖNKÖPING | AJ7401 | 50 m | 39.85 | |
15 | 461 | Ekström Thea | 2001 | VÄSTERVIK | AW5801 | 50 m | 39.98 | |
16 | 23 | Liverød Aleksandra | 2002 | Sandefjord | 25 m | 40.09 | ||
17 | 106 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 50 m | 40.10 | |
18 | 369 | Öhrn Lovisa | 2002 | NKK | AJ8802 | 25 m | 40.23 | |
19 | 79 | Johansson Alma | 2001 | ELFSBORG | BE9401 | 50 m | 40.39 | |
20 | 267 | Årebo Lena | 2002 | LASS | AJ1202 | 25 m | 40.51 | |
21 | 224 | Holmertz Tuva | 2001 | LASS | AU0601 | 25 m | 40.80 | |
22 | 579 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 25 m | 40.80 | |
23 | 486 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 41.01 | |
24 | 293 | Rydelius Lisa | 2001 | LUDVIKA SS | AF8401 | 25 m | 41.11 | |
25 | 460 | Claesén Felicia | 2001 | VÄSTERVIK | BO4201 | 50 m | 41.12 | |
26 | 522 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | BL9202 | 50 m | 41.14 | |
27 | 496 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 41.25 | |
28 | 312 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 25 m | 41.30 | |
29 | 77 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 25 m | 41.44 | |
30 | 572 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 41.48 | |
31 | 261 | Tudegård Erika | 2001 | LASS | AR8801 | 25 m | 41.68 | |
32 | 68 | Askengren Cajsa | 2002 | ELFSBORG | AO5802 | 50 m | 41.69 | |
33 | 489 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 50 m | 41.95 | |
34 | 260 | Thörnros Alice | 2001 | LASS | AT8601 | 25 m | 42.12 | |
35 | 122 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | AK7202 | 25 m | 42.90 | |
36 | 552 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 42.95 | |
37 | 386 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | AB8201 | 25 m | 43.04 | |
38 | 83 | Lilja Astrid | 2002 | ELFSBORG | AE3602 | 25 m | 43.35 | |
39 | 559 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 43.47 | |
40 | 394 | Bengtsson Molly | 2001 | SKENE SIM | BL5401 | 25 m | 43.52 | |
41 | 455 | Steindl Alva | 2002 | HVETLANDA | AC3402 | 50 m | 43.55 | |
42 | 61 | Mild Matilda | 2001 | ANDERSTORP | AK1401 | 25 m | 43.59 | |
43 | 493 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 43.68 | |
44 | 118 | Brink Matilda | 2001 | JÖNKÖPING | AJ2401 | 25 m | 44.03 | |
45 | 479 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 44.13 | |
46 | 91 | Trollsfjord Filippa | 2001 | ELFSBORG | BE4601 | 25 m | 44.34 | |
47 | 421 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 44.43 | |
48 | 208 | Barkehed Felicia | 2002 | LASS | AZ8402 | 25 m | 44.49 | |
49 | 554 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 44.67 | |
50 | 364 | Ullstrand Ida | 2001 | NKK | BG8601 | 50 m | 44.76 | |
51 | 462 | Grimvall Mira | 2002 | VÄSTERVIK | BC5402 | 25 m | 44.82 | |
52 | 48 | Rossi Andrea | 2001 | Fauske SK | 50 m | 44.95 | ||
53 | 487 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 45.01 | |
54 | 228 | Järvikari Felicia | 2002 | LASS | AH9802 | 25 m | 45.19 | |
55 | 413 | Gunneriusson Julia | 2002 | SKK | AX7402 | 25 m | 45.21 | |
56 | 62 | Bergerstam Sandra | 2001 | BÅLSTA SK | AI1401 | 50 m | 45.38 | |
57 | 558 | Sibelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 45.49 | |
58 | 483 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 45.69 | |
59 | 542 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | BILLINGEN | AB7401 | 25 m | 45.73 | |
60 | 379 | Flaa Lisa | 2002 | NÄSSJÖ | AC3102 | 25 m | 45.87 | |
61 | 408 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 45.99 | |
62 | 109 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 46.05 | |
63 | 220 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | AJ6802 | 25 m | 46.23 | |
64 | 424 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 46.24 | |
65 | 50 | Olsen Emilie Sofie | 2001 | Fauske SK | 50 m | 46.54 | ||
66 | 182 | Hedin Emmy | 2001 | KARLSTAD | BO5401 | 25 m | 46.72 | |
67 | 212 | Bylehn Hanna | 2002 | LASS | BE9802 | 50 m | 47.04 | |
68 | 161 | Wilhelmsson Ebba | 2001 | JÖNKÖPING | AJ8401 | 25 m | 47.21 | |
69 | 531 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 50 m | 47.66 | |
70 | 550 | Lindahl Felicia | 2001 | SOLSTA | AG3801 | 25 m | 47.86 | |
71 | 81 | Karamovic Julia | 2001 | ELFSBORG | BP3801 | 50 m | 47.97 | |
72 | 218 | Grynning Johanna | 2002 | LASS | AI2202 | 25 m | 48.21 | |
73 | 245 | Mokhtari Sandra | 2001 | LASS | AR7801 | 25 m | 48.29 | |
74 | 484 | Grabmüller Andrea | 2002 | VÄSTERÅS | AZ3802 | 25 m | 48.57 | |
75 | 115 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 25 m | 48.96 | |
76 | 226 | Högberg Alva | 2002 | LASS | BF0202 | 50 m | 49.00 | |
77 | 326 | Axelsson Maja | 2002 | NKK | AJ7802 | 25 m | 49.04 | |
78 | 402 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | 49.20 | |
79 | 192 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 50 m | 49.72 | |
80 | 570 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 49.83 | |
81 | 281 | Gustafsson Alice | 2002 | LUDVIKA SS | AB0802 | 25 m | 50.21 | |
82 | 465 | Liljeblad Emelie | 2002 | VÄSTERVIK | BM5802 | 50 m | 50.94 | |
83 | 134 | Holsmark Moa | 2002 | JÖNKÖPING | BA4802 | 25 m | 51.20 | |
84 | 556 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 51.77 | |
85 | 138 | Jungåker Paula | 2001 | JÖNKÖPING | AS7801 | 50 m | 51.95 | |
86 | 223 | Haywood Helen | 2002 | LASS | BK6202 | 50 m | 54.11 | |
87 | 547 | Jonsson Maja | 2002 | SOLSTA | BD2402 | 25 m | 54.22 | |
88 | 436 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 56.04 | |
89 | 285 | Jirenius Filippa | 2002 | LUDVIKA SS | AI1202 | 25 m | 56.19 | |
90 | 504 | Alriksson Sara | 2001 | ÖSA | BR8201 | 50 m | 59.32 | |
91 | 511 | Gustafsson Lovisa | 2002 | ÖSA | BG4402 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 81, 50m Bröstsim Damer 11 o Y |
11 år och yngre: Vilma Ekström 39.03 2005-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 181 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 25 m | 38.88 | |
2 | 225 | Holmertz Wilma | 2003 | LASS | AD1803 | 25 m | 40.66 | |
3 | 286 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 41.62 | |
4 | 300 | Kapron Nikita | 2003 | MARIESTAD | AL2803 | 25 m | 42.51 | |
5 | 188 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 50 m | 43.02 | |
6 | 530 | Wallin Elin | 2003 | ÖSA | BF2403 | 50 m | 43.84 | |
7 | 222 | Gustafsson Olivia | 2004 | LASS | AA8604 | 25 m | 44.26 | |
8 | 401 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 44.55 | |
9 | 445 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 44.61 | |
10 | 70 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 50 m | 44.87 | |
11 | 492 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 44.98 | |
12 | 128 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 25 m | 45.16 | |
13 | 119 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | AI6403 | 25 m | 45.21 | |
14 | 176 | Henningsson Sofia | 2004 | KARLSBORG | AH8204 | 25 m | 45.27 | |
15 | 399 | Åstedt Sofia | 2003 | SKENE SIM | AF1403 | 25 m | 45.28 | |
16 | 383 | Myrlander Nellie | 2003 | NÄSSJÖ | AA9203 | 25 m | 45.32 | |
17 | 231 | Karlsson Martina | 2003 | LASS | AA9603 | 25 m | 45.97 | |
18 | 232 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | AI8403 | 50 m | 46.22 | |
19 | 198 | Eriksson Sofia | 2004 | KUNGÄLV | AE4604 | 25 m | 47.23 | |
20 | 397 | Lilja Hannah | 2004 | SKENE SIM | AE2604 | 25 m | 47.48 | |
21 | 317 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 25 m | 47.51 | |
22 | 235 | Koutchinskaia Darja | 2003 | LASS | AQ5203 | 25 m | 47.78 | |
23 | 520 | Momats Alicia | 2003 | ÖSA | AE8803 | 50 m | 48.46 | |
24 | 133 | Holmquist Moa | 2004 | JÖNKÖPING | AG1604 | 50 m | 49.03 | |
25 | 157 | Svensson Wilma | 2004 | JÖNKÖPING | AG6604 | 50 m | 49.29 | |
26 | 463 | Jansson Tuva | 2003 | VÄSTERVIK | AE7803 | 50 m | 49.31 | |
27 | 144 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | AD0804 | 25 m | 49.42 | |
28 | 327 | Broden Hilma | 2003 | NKK | AS8203 | 25 m | 49.45 | |
29 | 354 | Petrovic Stefanie | 2003 | NKK | AL3803 | 25 m | 49.63 | |
30 | 256 | Smedbäck Thilde | 2004 | LASS | AD3404 | 25 m | 49.81 | |
31 | 178 | Roslund Ellen | 2003 | KARLSBORG | AT4403 | 25 m | 50.30 | |
32 | 302 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | AM2603 | 25 m | 50.68 | |
33 | 488 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 50.92 | |
34 | 338 | Holgersson Ebba | 2005 | NKK | AE7205 | 25 m | 51.73 | |
35 | 551 | Segerström Erica | 2004 | SOLSTA | AR9804 | 25 m | 51.75 | |
36 | 553 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 25 m | 51.79 | |
37 | 303 | Eriksson Emilia | 2004 | MOTALA SS | AG3604 | 25 m | 51.81 | |
38 | 359 | Stahlberg Ebba | 2003 | NKK | BF0403 | 25 m | 52.11 | |
39 | 545 | Svensson Mathilda | 2003 | BILLINGEN | AI8603 | 25 m | 52.27 | |
40 | 155 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | AL3403 | 25 m | 52.63 | |
41 | 229 | Kardfall Alice | 2003 | LASS | AI0603 | 50 m | 52.64 | |
42 | 87 | Moberg Tindra | 2003 | ELFSBORG | AU5403 | 25 m | 54.23 | |
43 | 549 | Lindahl Cecilia | 2004 | SOLSTA | AS1204 | 25 m | 54.52 | |
44 | 158 | Tellfjord Tilda | 2003 | JÖNKÖPING | AC9203 | 25 m | 55.17 | |
45 | 104 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 55.27 | |
46 | 378 | Appelberg Lowa | 2003 | NÄSSJÖ | AM8803 | 25 m | 55.74 | |
47 | 108 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 56.13 | |
48 | 251 | Persson Hanna | 2004 | LASS | AF2204 | 25 m | 56.87 | |
49 | 336 | Hazard Ebba | 2004 | NKK | AC5204 | 25 m | 57.11 | |
50 | 175 | Fredriksson Maja | 2004 | KARLSBORG | AH4404 | 25 m | 57.76 | |
51 | 237 | Linné Elsa | 2003 | LASS | AX4803 | 50 m | 58.48 | |
52 | 63 | Bakken Joline | 2005 | DEJE SS | AC1405 | 25 m | 1:01.12 | |
53 | 266 | Wallin Sofia | 2005 | LASS | AE2405 | 25 m | 1:01.47 | |
54 | 331 | Ericsson Selma | 2004 | NKK | AG8604 | 25 m | 1:02.34 | |
55 | 205 | Arildsson Julia | 2005 | LASS | AE6805 | 50 m | 1:04.06 | |
56 | 227 | Högfeldt Märta | 2005 | LASS | AM0805 | 50 m | 1:04.15 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 82, 50m Bröst Herrar 16 o Ä |
16 - 99 år: Philip Carlsson (1990) 30.47 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 10 | Viken-Refseth Ådne | 1997 | Vestbyen | 50 m | 31.64 | ||
2 | 204 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 31.79 | |
3 | 384 | Myrlander William | 1997 | NÄSSJÖ | AA1197 | 50 m | 31.83 | |
4 | 580 | Westerlund Andreas | 1996 | STRÄNGNÄS | AV0396 | 25 m | 32.23 | |
5 | 277 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 32.89 | |
6 | 482 | Eklund Jesper | 1998 | VÄSTERÅS | AJ0198 | 25 m | 32.89 | |
7 | 60 | Mild Gustaf | 1997 | ANDERSTORP | AE6397 | 50 m | 33.19 | |
8 | 289 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 33.39 | |
9 | 510 | Finnström Dennis | 1995 | ÖSA | AP9195 | 25 m | 33.65 | |
10 | 357 | Renåker Oskar | 1996 | NKK | AM6196 | 25 m | 33.73 | |
11 | 509 | Daggert Lucas | 1997 | ÖSA | AT1997 | 25 m | 34.28 | |
12 | 426 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 35.14 | |
13 | 84 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 35.48 | |
14 | 340 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 25 m | 35.71 | |
15 | 37 | Steigen Kristian | 1995 | Tromsø SK | 50 m | 36.20 | ||
16 | 332 | Eriksson Axel | 1998 | NKK | AM5598 | 25 m | 36.23 | |
17 | 519 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 50 m | 36.69 | |
18 | 38 | Iversen-Herland Tarjei | 1998 | Tromsø SK | 50 m | 37.41 | ||
19 | 56 | Glemne Viktor | 1996 | ALVESTA SS | AW1796 | 50 m | 37.72 | |
20 | 4 | Ansnes Erlend | 1997 | Vestbyen | 50 m | 39.84 | ||
21 | 39 | Jørgensen Marius | 1997 | Tromsø SK | 50 m | 41.58 | ||
22 | 64 | Johansson Niklas | 1996 | DEJE SS | AW3996 | 25 m | 48.33 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 83, 50m Bröstsim Herrar 14-15 |
14 - 15 år: Alexander Morgan (1996) 31.46 2010-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 480 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 50 m | 32.41 | |
2 | 88 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 32.62 | |
3 | 405 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 32.94 | |
4 | 456 | Steindl Anton | 2000 | HVETLANDA | AB2900 | 50 m | 33.76 | |
5 | 466 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 34.24 | |
6 | 434 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 34.25 | |
7 | 160 | Vilhelmsson Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AC2500 | 50 m | 34.47 | |
8 | 11 | Roseth Jonas | 1999 | Vestbyen | 50 m | 34.61 | ||
9 | 22 | Jenssen Sebastian | 1999 | Sandefjord | 25 m | 34.65 | ||
10 | 13 | Orbog Iver | 1999 | Vestbyen | 50 m | 35.23 | ||
11 | 67 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 35.66 | |
12 | 515 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 50 m | 36.20 | |
13 | 92 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 36.21 | |
14 | 292 | Rydelius Jacob | 1999 | LUDVIKA SS | AL9799 | 25 m | 36.51 | |
15 | 314 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 25 m | 36.67 | |
16 | 334 | Granberg Alexander | 1999 | NKK | AO1399 | 25 m | 36.70 | |
17 | 123 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 50 m | 36.91 | |
18 | 80 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 37.23 | |
19 | 72 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 25 m | 37.28 | |
20 | 151 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 25 m | 37.90 | |
21 | 355 | Piotrowski Blazej | 2000 | NKK | AX0300 | 25 m | 39.06 | |
22 | 555 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 39.06 | |
23 | 257 | Staaf Albin | 2000 | LASS | AO8700 | 25 m | 39.10 | |
24 | 282 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 39.14 | |
25 | 287 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 39.89 | |
26 | 412 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 40.31 | |
27 | 234 | Kilander Anton | 1999 | LASS | AS9399 | 50 m | 40.59 | |
28 | 20 | Heggestad Isak | 2000 | Sandefjord | 25 m | 40.68 | ||
29 | 562 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 50 m | 40.73 | |
30 | 464 | Jönsson Jesper | 2000 | VÄSTERVIK | AP2900 | 25 m | 42.05 | |
31 | 368 | Wåhlin Kevin | 2000 | NKK | AD8300 | 25 m | 42.92 | |
32 | 527 | Törnvall Herman | 1999 | ÖSA | AW5799 | 50 m | 42.94 | |
33 | 358 | Rudberg Oscar | 1999 | NKK | AS0599 | 25 m | 43.37 | |
34 | 236 | Lindqvist Wilhelm | 2000 | LASS | AH6300 | 25 m | 43.71 | |
35 | 563 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 43.74 | |
36 | 54 | Gjeskvål Knut Johan | 2000 | Fauske SK | 50 m | 45.52 | ||
37 | 525 | Pasztor Theodor | 2000 | ÖSA | AY4500 | 50 m | 45.80 | |
38 | 514 | Kurt Robert | 2000 | ÖSA | AY5500 | 50 m | 47.65 | |
39 | 529 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 50 m | 53.33 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 84, 50m Bröstsim Herrar 12-13 |
12 - 13 år: Adam Albringer (1999) 35.17 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 189 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 34.83 | |
2 | 469 | Torlakovic Edvin | 2001 | VÄSTERVIK | AG5301 | 50 m | 34.84 | |
3 | 59 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 25 m | 36.65 | |
4 | 186 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 36.66 | |
5 | 418 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 38.67 | |
6 | 177 | Niklasson Ted | 2001 | KARLSBORG | AD4701 | 25 m | 39.50 | |
7 | 322 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 25 m | 39.60 | |
8 | 544 | Svensson Anton | 2001 | BILLINGEN | AR6701 | 25 m | 40.19 | |
9 | 315 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 25 m | 40.42 | |
10 | 328 | Brolin John | 2002 | NKK | AB6302 | 25 m | 40.89 | |
11 | 546 | Clarito Simon | 2002 | SOLSTA | AO8102 | 25 m | 41.37 | |
12 | 114 | Agestav Daniel | 2002 | JÖNKÖPING | AB7102 | 25 m | 41.69 | |
13 | 248 | Oscarsson Albert | 2001 | LASS | AH0101 | 25 m | 41.90 | |
14 | 233 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 25 m | 42.66 | |
15 | 561 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 43.59 | |
16 | 180 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 50 m | 43.64 | |
17 | 433 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 43.70 | |
18 | 415 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 43.95 | |
19 | 184 | Krohn Victor | 2002 | KARLSTAD | AK0702 | 25 m | 44.19 | |
20 | 337 | Hoffner Linus | 2001 | NKK | AR8101 | 50 m | 44.27 | |
21 | 246 | Nilsson Sebastian | 2002 | LASS | AM2302 | 50 m | 44.42 | |
22 | 517 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 50 m | 44.68 | |
23 | 416 | Kamstedt Elias | 2001 | SKK | AV6901 | 25 m | 45.02 | |
24 | 146 | Petkoczi Patrik | 2002 | JÖNKÖPING | AG3702 | 25 m | 45.05 | |
25 | 90 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 50 m | 45.45 | |
26 | 344 | Könemann David | 2001 | NKK | AD0101 | 25 m | 45.94 | |
27 | 258 | Staaf Ruben | 2002 | LASS | AI2702 | 25 m | 46.44 | |
28 | 505 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 46.47 | |
29 | 190 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 46.68 | |
30 | 239 | Lundqvist Nicola | 2002 | LASS | AM0302 | 25 m | 46.96 | |
31 | 435 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 48.36 | |
32 | 431 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 48.51 | |
33 | 477 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 48.92 | |
34 | 45 | Nesbø Simon | 2002 | Lørenskog | 50 m | 49.57 | ||
35 | 203 | Andersson Måns | 2002 | LASS | AH5102 | 50 m | 50.44 | |
36 | 125 | Ekström William | 2002 | JÖNKÖPING | AC5902 | 50 m | 51.29 | |
37 | 201 | Addenbrooke Freke | 2001 | LASS | AP8701 | 50 m | 51.76 | |
38 | 304 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | AJ6902 | 25 m | 52.07 | |
39 | 73 | Deák Bálint | 2002 | ELFSBORG | AG1902 | 50 m | 52.34 | |
40 | 516 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 25 m | 53.90 | |
41 | 241 | Lust Isak | 2002 | LASS | AJ8902 | 25 m | 54.02 | |
42 | 410 | Gadler Sebastian | 2002 | SKK | AO4302 | 25 m | 54.82 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 85, 50m Bröst Herrar 11 o Y |
11 år och yngre: Daniel Forndal 39.04 2008-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 387 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 40.83 | |
2 | 306 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 25 m | 43.85 | |
3 | 321 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 25 m | 44.14 | |
4 | 265 | Wallin Erik | 2003 | LASS | AH0103 | 50 m | 44.59 | |
5 | 209 | Barkehed William | 2003 | LASS | AH3903 | 25 m | 44.71 | |
6 | 153 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | AF2703 | 25 m | 44.76 | |
7 | 497 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 44.81 | |
8 | 353 | Petrovic Nikola | 2004 | NKK | AF5704 | 25 m | 45.49 | |
9 | 577 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 50 m | 45.58 | |
10 | 398 | W.Persson Felix | 2003 | SKENE SIM | AB8903 | 25 m | 47.12 | |
11 | 356 | Piotrowski Lukasz | 2003 | NKK | AN3103 | 25 m | 47.29 | |
12 | 187 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 47.42 | |
13 | 320 | Petersson Viggo | 2003 | MASS | AF3103 | 25 m | 47.76 | |
14 | 129 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | AA2105 | 25 m | 47.83 | |
15 | 476 | Berglund Vilgot | 2003 | VÄSTERÅS | AH6703 | 25 m | 47.86 | |
16 | 318 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 25 m | 48.51 | |
17 | 107 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 48.97 | |
18 | 481 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 49.37 | |
19 | 206 | Axelsson David | 2004 | LASS | AC3704 | 25 m | 50.22 | |
20 | 449 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 50.45 | |
21 | 308 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 25 m | 50.67 | |
22 | 207 | Aziz Kristian | 2003 | LASS | AH2503 | 25 m | 52.46 | |
23 | 69 | Askengren Gustav | 2004 | ELFSBORG | AA9904 | 25 m | 52.84 | |
24 | 217 | Gidlöf Filip | 2003 | LASS | AB9303 | 25 m | 54.18 | |
25 | 316 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 25 m | 55.20 | |
26 | 213 | Edlund Gustav | 2004 | LASS | AG7504 | 50 m | 55.59 | |
27 | 199 | Löfdahl Oscar | 2004 | KUNGÄLV | AA0504 | 25 m | 55.71 | |
28 | 395 | Lidbom Max | 2004 | SKENE SIM | AC0104 | 25 m | 56.55 | |
29 | 247 | Oscarson Ture | 2004 | LASS | AE9904 | 25 m | 1:01.94 | |
30 | 568 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 1:03.10 | |
31 | 305 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | AC1305 | 25 m | 1:04.05 | |
32 | 573 | Fahlstedt Elias | 2003 | STRÄNGNÄS | AR9103 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 86, 200m Frisim Damer 16 o Ä |
16 - 99 år: Rebecka Palm (1990) 2:05.88 2010-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 571 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 2:08.90 | |
2 | 243 | Magnusson Linnea | 1996 | LASS | AG6296 | 25 m | 2:09.21 | |
3 | 264 | Törnström Tove | 1991 | LASS | AT9891 | 50 m | 2:13.10 | |
4 | 242 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 25 m | 2:14.68 | |
5 | 18 | Godaker-Furre Vilde | 1998 | Sandefjord | 25 m | 2:17.34 | ||
6 | 388 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 50 m | 2:20.17 | |
7 | 35 | Stolpestad Stine | 1998 | Sandefjord | 25 m | 2:21.03 | ||
8 | 406 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 2:23.96 | |
9 | 44 | Bjørklie Stine | 1997 | Setermoen | 50 m | 2:24.08 | ||
10 | 137 | Jonsson Malin | 1998 | JÖNKÖPING | BB0698 | 50 m | 2:26.01 | |
11 | 21 | Jensen Silje Marie | 1998 | Sandefjord | 25 m | 2:26.98 | ||
12 | 55 | Bengtsson Stina | 1998 | ALVESTA SS | AS5498 | 25 m | 2:27.51 | |
13 | 420 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 2:28.82 | |
14 | 446 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 2:29.40 | |
15 | 101 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | SK ENA | AD0895 | 25 m | 2:29.72 | |
16 | 366 | Vestgård Andrea | 1998 | NKK | AN6698 | 25 m | 2:30.43 | |
17 | 560 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 25 m | 2:37.96 | RES |
18 | 459 | Björnberg Maria | 1998 | VÄSTERVIK | AK2698 | 50 m | 2:43.12 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 87, 200m Frisim Damer 14-15 |
14 - 15 år: Sara Thydén 2:11.63 2004-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 400 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 2:11.19 | |
2 | 288 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 2:13.90 | |
3 | 291 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 2:15.55 | |
4 | 569 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 2:15.81 | |
5 | 425 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 2:15.92 | |
6 | 419 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 2:16.26 | |
7 | 363 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 2:16.48 | |
8 | 86 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 25 m | 2:17.10 | |
9 | 41 | Klingenberg Cecilie | 2000 | Tromsø SK | 50 m | 2:17.26 | ||
10 | 94 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 25 m | 2:17.32 | |
11 | 375 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 2:18.38 | |
12 | 423 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 2:18.45 | |
13 | 154 | Stark Angelica | 1999 | JÖNKÖPING | AA7699 | 25 m | 2:19.80 | |
14 | 47 | Hansen Karoline | 1999 | Fauske SK | 50 m | 2:20.38 | ||
15 | 147 | Prior Antonia | 1999 | JÖNKÖPING | AB2499 | 50 m | 2:20.81 | |
16 | 255 | Smedbäck Felicia | 2000 | LASS | BL6600 | 25 m | 2:22.14 | |
17 | 93 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 50 m | 2:22.34 | RES |
18 | 430 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 2:23.46 | RES |
19 | 149 | Ristl Elin | 1999 | JÖNKÖPING | AD1499 | 25 m | 2:23.48 | RES |
20 | 428 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 50 m | 2:24.04 | RES |
21 | 524 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 50 m | 2:24.20 | RES |
22 | 294 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 2:25.59 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 88, 200m Frisim Herrar 16 o Ä |
16 - 99 år: Anton Andersson (1993) 1:59.38 2010-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 263 | Törnström Thomas | 1992 | LASS | AG1592 | 25 m | 1:58.77 | |
2 | 25 | Olafsson Sebastian | 1996 | Sandefjord | 25 m | 2:00.37 | ||
3 | 120 | Clemedtson Jakob | 1996 | JÖNKÖPING | AG1196 | 25 m | 2:01.22 | |
4 | 40 | Hoe-Skog Richard | 1995 | Tromsø SK | 50 m | 2:05.46 | ||
5 | 427 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 2:05.53 | |
6 | 289 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 2:06.46 | |
7 | 39 | Jørgensen Marius | 1997 | Tromsø SK | 50 m | 2:08.33 | ||
8 | 393 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 50 m | 2:10.27 | |
9 | 482 | Eklund Jesper | 1998 | VÄSTERÅS | AJ0198 | 25 m | 2:11.51 | |
10 | 60 | Mild Gustaf | 1997 | ANDERSTORP | AE6397 | 50 m | 2:12.32 | |
11 | 507 | Bergquist Simon | 1996 | ÖSA | AI8996 | 50 m | 2:12.39 | |
12 | 509 | Daggert Lucas | 1997 | ÖSA | AT1997 | 25 m | 2:13.40 | |
13 | 332 | Eriksson Axel | 1998 | NKK | AM5598 | 25 m | 2:16.88 | |
14 | 277 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 2:19.50 | |
15 | 56 | Glemne Viktor | 1996 | ALVESTA SS | AW1796 | 25 m | 2:23.42 | |
16 | 4 | Ansnes Erlend | 1997 | Vestbyen | 50 m | 2:30.59 | ||
17 | 64 | Johansson Niklas | 1996 | DEJE SS | AW3996 | 50 m | 2:54.40 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 89, 200m Frisim Herrar 14-15 |
14 - 15 år: Markus Malm (1997) 2:01.18 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 179 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 2:00.99 | |
2 | 478 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 2:09.08 | |
3 | 151 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 25 m | 2:09.28 | |
4 | 219 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 25 m | 2:09.37 | |
5 | 131 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 25 m | 2:09.45 | |
6 | 141 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 50 m | 2:10.01 | |
7 | 405 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 2:10.25 | |
8 | 429 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 2:10.78 | |
9 | 89 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 2:11.10 | |
10 | 80 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 2:11.19 | |
11 | 19 | Sydow-Haugen Mikael | 1999 | Sandefjord | 25 m | 2:12.00 | ||
12 | 334 | Granberg Alexander | 1999 | NKK | AO1399 | 25 m | 2:12.59 | |
13 | 24 | Holmbek-Nilsen Henrik | 2000 | Sandefjord | 25 m | 2:13.30 | ||
14 | 466 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 2:15.00 | |
15 | 132 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 50 m | 2:15.04 | |
16 | 6 | Johansen Thomas | 1999 | Vestbyen | 50 m | 2:15.19 | ||
17 | 434 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 2:15.72 | RES |
18 | 11 | Roseth Jonas | 1999 | Vestbyen | 50 m | 2:18.00 | RES | |
19 | 412 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 2:18.59 | RES |
20 | 156 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 50 m | 2:19.23 | RES |
21 | 72 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 25 m | 2:19.31 | RES |
22 | 456 | Steindl Anton | 2000 | HVETLANDA | AB2900 | 50 m | 2:19.44 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 90, 800m Frisim Damer Öppen |
0 år och äldre: Madelene Andersson (1995) 9:36.45 2010-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 288 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 9:37.47 | |
2 | 407 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 9:38.88 | |
3 | 425 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 9:46.24 | |
4 | 419 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 9:46.82 | |
5 | 291 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 9:49.06 | |
6 | 110 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 9:57.02 | |
7 | 423 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 9:58.56 | |
8 | 400 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 10:05.28 | |
9 | 428 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 10:11.32 | |
10 | 249 | Palm Andrea | 2000 | LASS | AF7200 | 50 m | 10:15.63 | |
11 | 569 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 50 m | 10:17.59 | |
12 | 430 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 10:22.82 | |
13 | 200 | Eklund Malin | 2001 | KÖPINGS SS | AL9201 | 50 m | 10:25.41 | |
14 | 136 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 25 m | 10:28.68 | |
15 | 260 | Thörnros Alice | 2001 | LASS | AT8601 | 50 m | 10:31.44 | |
16 | 424 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 10:34.53 | |
17 | 420 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 10:41.03 | |
18 | 116 | Arberg Alice | 2000 | JÖNKÖPING | AK5600 | 50 m | 10:45.96 | |
19 | 294 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 10:53.27 | |
20 | 432 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 10:55.58 | |
21 | 259 | Sundberg Alva | 2000 | LASS | AQ5600 | 50 m | 10:57.34 | |
22 | 115 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 25 m | 11:06.68 | |
23 | 446 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 25 m | 11:07.40 | |
24 | 496 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 11:14.47 | |
25 | 421 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 11:16.39 | RES |
26 | 228 | Järvikari Felicia | 2002 | LASS | AH9802 | 50 m | 11:18.86 | RES |
27 | 404 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 11:21.54 | RES |
28 | 557 | Nabi Pour Awaz | 2000 | HK SIM | BE3800 | 25 m | 11:23.36 | RES |
29 | 408 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 11:23.43 | RES |
30 | 443 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 11:26.36 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 91, 4X50m Frisim Damer |
13 år och yngre: SK Elfsborg 1:57.16 2013-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 370 | Nkk Damer Lag 1 | 2001 | NKK | 50 m | 1:54.55 | ||
2 | 166 | Jönköping Flickor Lag 1 | 2001 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:04.54 | ||
3 | 582 | Strängnäs Damer [2001] | 2001 | STRÄNGNÄS | 25 m | 2:04.95 | ||
4 | 500 | Västerås Damer Lag1[2001] | 2001 | VÄSTERÅS | 50 m | 2:05.30 | ||
5 | 269 | Lass 2 | 2002 | LASS | 25 m | 2:06.64 | ||
6 | 295 | Ludvika Ss Damer [2003] | 2003 | LUDVIKA SS | 25 m | 2:06.81 | ||
7 | 439 | Skk Damer [2001] Lag 1 | 2001 | SKK | 50 m | 2:07.46 | ||
8 | 99 | Elfsborg Damer [2002] | 2002 | ELFSBORG | 25 m | 2:08.13 | ||
9 | 532 | Ösa [2001] | 2001 | ÖSA | 25 m | 2:09.72 | ||
10 | 268 | Lass | 2002 | LASS | 25 m | 2:11.31 | ||
11 | 566 | Hk Sim Lag 1 | 2001 | HK SIM | 25 m | 2:12.95 | ||
12 | 167 | Jönköping Flickor Lag 2 | 2001 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:13.60 | ||
13 | 503 | Västerås Lag 2 | 2001 | VÄSTERÅS | 50 m | 2:13.60 | ||
14 | 168 | Jönköping Flickor Lag 3 | 2001 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:13.86 | ||
15 | 193 | Karlstad Damer [2001] | 2001 | KARLSTAD | 25 m | 2:14.99 | ||
16 | 372 | Nkk Damer Lag 2 | 2001 | NKK | 50 m | 2:14.99 | ||
17 | 169 | Jönköping Flickor Lag 4 | 2001 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:15.36 | ||
18 | 535 | Ösa Damer [2001] Lag 2 | 2001 | ÖSA | 25 m | 2:21.25 | ||
19 | 440 | Skk Damer [2001] Lag 2 | 2001 | SKK | 50 m | 2:21.39 | ||
20 | 472 | Västervik Damer | 2001 | VÄSTERVIK | 25 m | 2:21.82 | ||
21 | 100 | Elfsborg Damer [2003] | 2003 | ELFSBORG | 25 m | 2:22.69 | ||
22 | 172 | Jönköping Flickor Lag 5 | 2001 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:25.18 | ||
23 | 385 | Nässjö Sls | 2002 | NÄSSJÖ | 25 m | 2:36.21 | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 92, 4X50m Frisim Herrar |
13 år och yngre: Jönköpings SS (2000) 1:54.39 2013-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 194 | Karlstad Herrar [2001] | 2001 | KARLSTAD | 25 m | 2:02.53 | ||
2 | 442 | Skk Herrar [2001] | 2001 | SKK | 50 m | 2:03.37 | ||
3 | 374 | Nkk Herrar [2002] | 2002 | NKK | 50 m | 2:04.24 | ||
4 | 273 | Lass Herrar 2[2001] | 2001 | LASS | 25 m | 2:06.55 | ||
5 | 174 | Jönköping Pojkar Lag 1 | 2001 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:08.96 | ||
6 | 323 | Mass Killar 1 | 2001 | MASS | 50 m | 2:13.00 | ||
7 | 540 | Ösa Herrar [2001] | 2001 | ÖSA | 50 m | 2:16.88 | ||
8 | 501 | Västerås Herrar Lag 1 | 2001 | VÄSTERÅS | 50 m | 2:30.10 | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 93, 400m Medley Damer 16 o Ä |
16 - 99 år: Astrid Armgarth 5:00.96 2006-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 407 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 5:13.21 | |
2 | 571 | Eriksson Lisa | 1998 | STRÄNGNÄS | AN3898 | 25 m | 5:13.52 | |
3 | 143 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 50 m | 5:38.56 | |
4 | 406 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 5:41.57 | |
5 | 101 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | SK ENA | AD0895 | 25 m | 5:51.29 | |
6 | 560 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 25 m | 6:35.55 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 94, 400m Medley Damer 14-15 |
14 - 15 år: Frida Jakobsson 5:19.90 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 47 | Hansen Karoline | 1999 | Fauske SK | 50 m | 5:24.34 | ||
2 | 288 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 5:27.36 | |
3 | 419 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 5:28.10 | |
4 | 291 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 5:28.77 | |
5 | 574 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 5:30.03 | |
6 | 524 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 5:40.20 | |
7 | 78 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 25 m | 5:54.12 | |
8 | 294 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 5:57.48 | |
9 | 432 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 50 m | 6:03.44 | |
10 | 443 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 6:05.23 | |
11 | 581 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 50 m | 6:12.33 | |
12 | 564 | Ärlegård Linnéa | 1999 | HK SIM | AL7699 | 25 m | 6:13.97 | |
13 | 191 | Thyberg Michaela | 2000 | KARLSTAD | AL6600 | 50 m | 6:26.98 | |
14 | 557 | Nabi Pour Awaz | 2000 | HK SIM | BE3800 | 25 m | 6:43.41 | |
15 | 238 | Linné Hilda | 2000 | LASS | BG1800 | 25 m | 6:50.05 | |
16 | 444 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 95, 400m Medley Herrar 16 o Ä |
16 - 99 år: Tobias Törnström 4:51.97 2006-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Olafsson Sebastian | 1996 | Sandefjord | 25 m | 4:38.52 | ||
2 | 102 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 4:48.94 | |
3 | 60 | Mild Gustaf | 1997 | ANDERSTORP | AE6397 | 50 m | 5:05.43 | |
4 | 580 | Westerlund Andreas | 1996 | STRÄNGNÄS | AV0396 | 25 m | 5:23.84 | |
5 | 277 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 5:28.81 | |
6 | 332 | Eriksson Axel | 1998 | NKK | AM5598 | 25 m | 5:43.01 | |
7 | 289 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 6:01.59 | |
8 | 64 | Johansson Niklas | 1996 | DEJE SS | AW3996 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 96, 400m Medley Herrar 14-15 |
14 - 15 år: Adam Ackerstierna (1995) 4:59.42 2010-07-07 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 219 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 25 m | 4:51.02 | |
2 | 92 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 4:54.10 | |
3 | 179 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 4:56.85 | |
4 | 405 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 5:01.32 | |
5 | 478 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 5:11.02 | |
6 | 466 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 25 m | 5:21.39 | |
7 | 123 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 5:30.61 | |
8 | 28 | Stensrud Christoffer | 1999 | Sandefjord | 25 m | 5:35.00 | ||
9 | 156 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 50 m | 5:39.07 | |
10 | 282 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 5:57.61 | |
11 | 234 | Kilander Anton | 1999 | LASS | AS9399 | 25 m | 7:51.01 | |
12 | 287 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 50 m | ||
13 | 555 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 97, 50m Frisim Damer 16 o Ä |
16 - 99 år: Erika Carlén (1994) 27.40 2010-07-07 |
16 -99 år: Caroline Palm 27.40 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 342 | Klipic Hanna | 1996 | NKK | AO0896 | 25 m | 27.69 | |
2 | 35 | Stolpestad Stine | 1998 | Sandefjord | 25 m | 27.78 | ||
3 | 243 | Magnusson Linnea | 1996 | LASS | AG6296 | 25 m | 28.04 | |
4 | 381 | Myrlander Annie | 1995 | NÄSSJÖ | AB5295 | 50 m | 28.08 | |
5 | 242 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 25 m | 28.37 | |
6 | 250 | Palm Sofie | 1996 | LASS | AZ5696 | 25 m | 28.52 | |
7 | 135 | Johansson Emma | 1997 | JÖNKÖPING | AO8497 | 25 m | 28.56 | |
8 | 143 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 28.73 | |
9 | 264 | Törnström Tove | 1991 | LASS | AT9891 | 25 m | 28.76 | |
10 | 422 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 25 m | 28.86 | |
11 | 36 | Fjørtoft-Wolf Madelen | 1996 | Sandefjord | 25 m | 29.03 | ||
12 | 55 | Bengtsson Stina | 1998 | ALVESTA SS | AS5498 | 25 m | 29.23 | |
13 | 468 | Skoglund Johanna | 1996 | VÄSTERVIK | BC4496 | 50 m | 29.27 | |
14 | 127 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 50 m | 29.42 | |
15 | 76 | Fahlberg Linnéa | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 25 m | 29.45 | |
16 | 117 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 50 m | 29.50 | |
17 | 254 | Settland Erika | 1996 | LASS | AP0296 | 25 m | 29.57 | |
18 | 216 | Gidlöf Emelie | 1997 | LASS | AF6697 | 25 m | 29.74 | |
19 | 111 | Lundin-Bornström Amanda | 1998 | FAGERSTA | AB8698 | 25 m | 29.75 | |
20 | 18 | Godaker-Furre Vilde | 1998 | Sandefjord | 25 m | 29.77 | ||
21 | 406 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 29.99 | |
22 | 388 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 50 m | 30.06 | |
23 | 457 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 50 m | 30.12 | |
24 | 101 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | SK ENA | AD0895 | 25 m | 30.33 | |
25 | 414 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 30.45 | |
26 | 137 | Jonsson Malin | 1998 | JÖNKÖPING | BB0698 | 50 m | 30.64 | |
27 | 290 | Lindén Linnea | 1995 | LUDVIKA SS | BA2895 | 25 m | 30.88 | |
28 | 403 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 30.96 | |
29 | 21 | Jensen Silje Marie | 1998 | Sandefjord | 25 m | 31.01 | ||
30 | 324 | Adolfsson Vilma | 1997 | NKK | BG0297 | 25 m | 31.15 | |
31 | 360 | Sterner Linnea | 1996 | NKK | AZ2296 | 25 m | 31.23 | |
32 | 446 | Hofvander Ida | 1998 | SÖDERTÄLJE | AQ8898 | 50 m | 31.28 | |
33 | 560 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 25 m | 31.37 | |
34 | 512 | Hallberg Ellen | 1998 | ÖSA | AS0898 | 25 m | 31.50 | |
35 | 366 | Vestgård Andrea | 1998 | NKK | AN6698 | 25 m | 31.58 | |
36 | 459 | Björnberg Maria | 1998 | VÄSTERVIK | AK2698 | 50 m | 31.59 | |
37 | 325 | Axelsson Emma | 1998 | NKK | AN7298 | 25 m | 33.50 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 98, 50m Frisim Damer 14-15 |
14 - 15 år: Vera Johansson (1995) 27.85 2010-07-07 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 417 | Karlson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 28.05 | |
2 | 71 | Berntsson Michelle | 2000 | ELFSBORG | BD6200 | 25 m | 28.07 | |
3 | 94 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 25 m | 28.38 | |
4 | 569 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 28.49 | |
5 | 400 | Brockmar Nikki | 1999 | SKÖVDE SS | AR2299 | 50 m | 28.51 | |
6 | 447 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 28.58 | |
7 | 86 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 25 m | 28.84 | |
8 | 147 | Prior Antonia | 1999 | JÖNKÖPING | AB2499 | 50 m | 28.86 | |
9 | 8 | Rasmussen Nora-Kristine | 1999 | Vestbyen | 50 m | 28.90 | ||
10 | 363 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 28.94 | |
11 | 375 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 28.98 | |
12 | 294 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 29.04 | |
13 | 574 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 29.14 | |
14 | 288 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 29.27 | |
15 | 291 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 29.27 | |
16 | 154 | Stark Angelica | 1999 | JÖNKÖPING | AA7699 | 25 m | 29.37 | |
17 | 284 | Jansson Maja | 2000 | LUDVIKA SS | AQ3200 | 25 m | 29.39 | |
18 | 454 | Ljunggren Elin | 2000 | HVETLANDA | AC5200 | 50 m | 29.44 | |
19 | 425 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 29.46 | |
20 | 75 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 29.50 | |
21 | 451 | Danlid Wilma | 2000 | HVETLANDA | AR2200 | 50 m | 29.80 | |
22 | 428 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 29.83 | |
23 | 9 | Viken-Refseth Ane | 2000 | Vestbyen | 50 m | 29.94 | ||
24 | 578 | Nyström Adina | 1999 | STRÄNGNÄS | BD3699 | 50 m | 29.97 | |
25 | 93 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 25 m | 29.99 | |
26 | 253 | Savén Matilda | 2000 | LASS | BI0400 | 50 m | 30.05 | |
27 | 432 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 30.10 | |
28 | 423 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 30.12 | |
29 | 12 | Steen Sigrid | 1999 | Vestbyen | 50 m | 30.21 | ||
30 | 430 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 30.23 | |
31 | 150 | Roos Emma | 1999 | JÖNKÖPING | AB7899 | 50 m | 30.29 | |
32 | 249 | Palm Andrea | 2000 | LASS | AF7200 | 25 m | 30.31 | |
33 | 419 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 30.40 | |
34 | 43 | Søderholm Stine | 2000 | Alta SK | 50 m | 30.42 | ||
35 | 1 | Mølstre Hanna Amilie | 2000 | Horten SK | 50 m | 30.63 | ||
36 | 255 | Smedbäck Felicia | 2000 | LASS | BL6600 | 25 m | 30.70 | |
37 | 470 | Wedel Agnes | 2000 | VÄSTERVIK | AX7200 | 25 m | 30.74 | |
38 | 350 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 25 m | 30.77 | |
39 | 57 | Leijon Klara | 1999 | ALVESTA SS | AT8499 | 50 m | 30.99 | |
40 | 279 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 30.99 | |
41 | 210 | Bergdahl Vendela | 2000 | LASS | AS3800 | 25 m | 31.15 | |
42 | 453 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 50 m | 31.16 | |
43 | 74 | Deák Janka | 2000 | ELFSBORG | BF7400 | 50 m | 31.22 | |
44 | 581 | Westerlund Helena | 1999 | STRÄNGNÄS | BE1699 | 25 m | 31.35 | |
45 | 105 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 31.39 | |
46 | 238 | Linné Hilda | 2000 | LASS | BG1800 | 25 m | 31.48 | |
47 | 65 | Nyqvist Alva | 1999 | DEJE SS | AM8399 | 25 m | 31.73 | |
48 | 443 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 31.73 | |
49 | 467 | Ragnarsson Tilda | 2000 | VÄSTERVIK | AU3800 | 50 m | 31.82 | |
50 | 183 | Hjort Emma | 2000 | KARLSTAD | AZ4800 | 50 m | 32.57 | |
51 | 557 | Nabi Pour Awaz | 2000 | HK SIM | BE3800 | 25 m | 32.72 | |
52 | 564 | Ärlegård Linnéa | 1999 | HK SIM | AL7699 | 25 m | 32.72 | |
53 | 259 | Sundberg Alva | 2000 | LASS | AQ5600 | 25 m | 32.76 | |
54 | 313 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 25 m | 32.77 | |
55 | 78 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 25 m | 32.87 | |
56 | 214 | Frössberg Ida | 2000 | LASS | BF3800 | 50 m | 32.94 | |
57 | 333 | Eriksson Ebba | 2000 | NKK | AM1600 | 25 m | 33.15 | |
58 | 85 | Maltesson Lina | 2000 | ELFSBORG | BF0600 | 50 m | 33.32 | |
59 | 490 | Lindgren Elin | 2000 | VÄSTERÅS | AP4600 | 50 m | 33.46 | |
60 | 444 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 33.50 | |
61 | 367 | Wågman Ebba | 1999 | NKK | BR9499 | 50 m | 33.65 | |
62 | 7 | Ilstad Thea | 1999 | Vestbyen | 50 m | 34.19 | ||
63 | 159 | Thollström Evelina | 1999 | JÖNKÖPING | BQ1299 | 50 m | 34.20 | |
64 | 82 | Kurtovic Sabina | 2000 | ELFSBORG | BF8400 | 50 m | 34.94 | |
65 | 52 | Sletteng Marlene | 2000 | Fauske SK | 50 m | 34.96 | ||
66 | 244 | Malm Olivia | 2000 | LASS | AQ9600 | 50 m | 35.13 | |
67 | 310 | Stråhlin Wilma | 2000 | MOTALA SS | AM4600 | 25 m | 35.24 | |
68 | 548 | Larsson Emelie | 2000 | SOLSTA | AY8600 | 25 m | 35.77 | |
69 | 49 | Rossi Dina | 1999 | Fauske SK | 50 m | 37.43 | ||
70 | 53 | Skår Maria | 2000 | Fauske SK | 50 m | 38.60 | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 99, 50m Frisim Damer 12-13 |
12 - 13 år: Lova Andersson (2000) 28.34 2013-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 386 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | AB8201 | 25 m | 29.17 | |
2 | 77 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 25 m | 29.49 | |
3 | 136 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 25 m | 29.76 | |
4 | 579 | Wennerberg Wilma | 2001 | STRÄNGNÄS | AG3201 | 50 m | 30.13 | |
5 | 409 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 30.25 | |
6 | 110 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 30.30 | |
7 | 572 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 50 m | 30.33 | |
8 | 542 | Emanuelsson Fransson Vera | 2001 | BILLINGEN | AB7401 | 25 m | 30.48 | |
9 | 62 | Bergerstam Sandra | 2001 | BÅLSTA SK | AI1401 | 50 m | 30.59 | |
10 | 283 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 30.82 | |
11 | 499 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 25 m | 30.97 | |
12 | 508 | Cullberg Emma | 2002 | ÖSA | BA8202 | 50 m | 31.09 | |
13 | 424 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 31.14 | |
14 | 421 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 31.18 | |
15 | 200 | Eklund Malin | 2001 | KÖPINGS SS | AL9201 | 50 m | 31.28 | |
16 | 576 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 50 m | 31.31 | |
17 | 312 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | AI7401 | 25 m | 31.35 | |
18 | 260 | Thörnros Alice | 2001 | LASS | AT8601 | 25 m | 31.38 | |
19 | 489 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 31.38 | |
20 | 148 | Prior Emilia | 2001 | JÖNKÖPING | AA9801 | 25 m | 31.42 | |
21 | 278 | Carlsson Elin | 2001 | LUDVIKA SS | AV0201 | 25 m | 31.44 | |
22 | 220 | Gunnarsson Elin | 2002 | LASS | AJ6802 | 25 m | 31.48 | |
23 | 115 | Arberg Agnes | 2001 | JÖNKÖPING | AF6201 | 25 m | 31.63 | |
24 | 142 | Melander Thyra | 2001 | JÖNKÖPING | AJ7401 | 50 m | 31.66 | |
25 | 152 | Sabic Nadija | 2002 | JÖNKÖPING | AI7802 | 25 m | 31.69 | |
26 | 486 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 31.70 | |
27 | 261 | Tudegård Erika | 2001 | LASS | AR8801 | 25 m | 31.86 | |
28 | 211 | Bjerlöw Ia | 2002 | LASS | AA7602 | 25 m | 31.92 | |
29 | 460 | Claesén Felicia | 2001 | VÄSTERVIK | BO4201 | 50 m | 31.95 | |
30 | 16 | Berggren Sanne | 2001 | Sandefjord | 25 m | 32.03 | ||
31 | 554 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 32.07 | |
32 | 66 | Apelqvist Tove | 2002 | ELFSBORG | AO6802 | 25 m | 32.11 | |
33 | 245 | Mokhtari Sandra | 2001 | LASS | AR7801 | 25 m | 32.12 | |
34 | 496 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 32.40 | |
35 | 390 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 50 m | 32.55 | |
36 | 139 | Klasson Fanny | 2001 | JÖNKÖPING | AJ4401 | 25 m | 32.56 | |
37 | 404 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 32.64 | |
38 | 556 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 32.69 | |
39 | 91 | Trollsfjord Filippa | 2001 | ELFSBORG | BE4601 | 50 m | 32.73 | |
40 | 17 | Godaker-Furre Kaja | 2001 | Sandefjord | 25 m | 32.83 | ||
41 | 267 | Årebo Lena | 2002 | LASS | AJ1202 | 25 m | 32.92 | |
42 | 484 | Grabmüller Andrea | 2002 | VÄSTERÅS | AZ3802 | 50 m | 32.95 | |
43 | 319 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | AR4601 | 50 m | 32.98 | |
44 | 293 | Rydelius Lisa | 2001 | LUDVIKA SS | AF8401 | 25 m | 32.99 | |
45 | 531 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 25 m | 33.03 | |
46 | 228 | Järvikari Felicia | 2002 | LASS | AH9802 | 25 m | 33.12 | |
47 | 364 | Ullstrand Ida | 2001 | NKK | BG8601 | 25 m | 33.13 | |
48 | 224 | Holmertz Tuva | 2001 | LASS | AU0601 | 25 m | 33.15 | |
49 | 347 | Lindroth Ella | 2001 | NKK | AE1201 | 50 m | 33.17 | |
50 | 212 | Bylehn Hanna | 2002 | LASS | BE9802 | 25 m | 33.18 | |
51 | 487 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 33.19 | |
52 | 570 | Bäckström Saga | 2002 | STRÄNGNÄS | AD9202 | 25 m | 33.20 | |
53 | 109 | Ålander Hannele | 2001 | SK ENA | AC8601 | 25 m | 33.28 | |
54 | 345 | Lagher Hanna | 2002 | NKK | AP8402 | 25 m | 33.29 | |
55 | 461 | Ekström Thea | 2001 | VÄSTERVIK | AW5801 | 25 m | 33.30 | |
56 | 140 | Lindström Tilda | 2002 | JÖNKÖPING | AC0602 | 25 m | 33.49 | |
57 | 479 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 33.57 | |
58 | 408 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 33.71 | |
59 | 79 | Johansson Alma | 2001 | ELFSBORG | BE9401 | 50 m | 33.80 | |
60 | 83 | Lilja Astrid | 2002 | ELFSBORG | AE3602 | 25 m | 33.80 | |
61 | 106 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 33.84 | |
62 | 118 | Brink Matilda | 2001 | JÖNKÖPING | AJ2401 | 25 m | 33.87 | |
63 | 48 | Rossi Andrea | 2001 | Fauske SK | 50 m | 34.05 | ||
64 | 61 | Mild Matilda | 2001 | ANDERSTORP | AK1401 | 25 m | 34.14 | |
65 | 138 | Jungåker Paula | 2001 | JÖNKÖPING | AS7801 | 25 m | 34.19 | |
66 | 394 | Bengtsson Molly | 2001 | SKENE SIM | BL5401 | 25 m | 34.39 | |
67 | 369 | Öhrn Lovisa | 2002 | NKK | AJ8802 | 25 m | 34.42 | |
68 | 550 | Lindahl Felicia | 2001 | SOLSTA | AG3801 | 25 m | 34.42 | |
69 | 552 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 34.63 | |
70 | 483 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 34.76 | |
71 | 365 | Westerberg Sofia | 2002 | NKK | AP9402 | 25 m | 34.82 | |
72 | 122 | Davis Emmie | 2002 | JÖNKÖPING | AK7202 | 50 m | 34.91 | |
73 | 558 | Sibelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 34.95 | |
74 | 455 | Steindl Alva | 2002 | HVETLANDA | AC3402 | 50 m | 35.00 | |
75 | 161 | Wilhelmsson Ebba | 2001 | JÖNKÖPING | AJ8401 | 50 m | 35.03 | |
76 | 81 | Karamovic Julia | 2001 | ELFSBORG | BP3801 | 50 m | 35.04 | |
77 | 559 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 35.21 | |
78 | 511 | Gustafsson Lovisa | 2002 | ÖSA | BG4402 | 50 m | 35.27 | |
79 | 182 | Hedin Emmy | 2001 | KARLSTAD | BO5401 | 50 m | 35.32 | |
80 | 281 | Gustafsson Alice | 2002 | LUDVIKA SS | AB0802 | 25 m | 35.51 | |
81 | 396 | Lidbom Nora | 2002 | SKENE SIM | AP0202 | 25 m | 35.71 | |
82 | 192 | Träff Michelle | 2002 | KARLSTAD | BE0602 | 50 m | 36.22 | |
83 | 402 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | 36.35 | |
84 | 50 | Olsen Emilie Sofie | 2001 | Fauske SK | 50 m | 36.42 | ||
85 | 309 | Rosén Isadora | 2002 | MOTALA SS | BL9802 | 25 m | 36.47 | |
86 | 493 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 36.86 | |
87 | 547 | Jonsson Maja | 2002 | SOLSTA | BD2402 | 50 m | 36.91 | |
88 | 413 | Gunneriusson Julia | 2002 | SKK | AX7402 | 25 m | 37.01 | |
89 | 379 | Flaa Lisa | 2002 | NÄSSJÖ | AC3102 | 25 m | 37.15 | |
90 | 326 | Axelsson Maja | 2002 | NKK | AJ7802 | 25 m | 37.48 | |
91 | 208 | Barkehed Felicia | 2002 | LASS | AZ8402 | 25 m | 37.82 | |
92 | 218 | Grynning Johanna | 2002 | LASS | AI2202 | 25 m | 37.93 | |
93 | 223 | Haywood Helen | 2002 | LASS | BK6202 | 25 m | 37.97 | |
94 | 134 | Holsmark Moa | 2002 | JÖNKÖPING | BA4802 | 50 m | 38.12 | |
95 | 462 | Grimvall Mira | 2002 | VÄSTERVIK | BC5402 | 25 m | 38.55 | |
96 | 68 | Askengren Cajsa | 2002 | ELFSBORG | AO5802 | 25 m | 38.90 | |
97 | 465 | Liljeblad Emelie | 2002 | VÄSTERVIK | BM5802 | 25 m | 39.13 | |
98 | 301 | Bengtsson Emma | 2002 | MOTALA SS | AQ1502 | 50 m | 40.12 | |
99 | 226 | Högberg Alva | 2002 | LASS | BF0202 | 25 m | 40.48 | |
100 | 504 | Alriksson Sara | 2001 | ÖSA | BR8201 | 50 m | 42.49 | |
101 | 285 | Jirenius Filippa | 2002 | LUDVIKA SS | AI1202 | 25 m | 42.52 | |
102 | 522 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | BL9202 | 25 m | 45.87 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 100, 50m Frisim Damer 11 o Y |
11 år och yngre: Linda Fredriksson (2002) 31.17 2013-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 181 | Englund Linnéa | 2003 | KARLSTAD | AI5403 | 25 m | 31.41 | |
2 | 128 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | AA1403 | 25 m | 31.49 | |
3 | 286 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 31.56 | |
4 | 188 | Rydahl Isabelle | 2003 | KARLSTAD | AC0203 | 50 m | 32.04 | |
5 | 225 | Holmertz Wilma | 2003 | LASS | AD1803 | 25 m | 32.79 | |
6 | 401 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | AD2203 | 50 m | 32.96 | |
7 | 543 | Forss Trine | 2003 | BILLINGEN | AD8403 | 50 m | 33.02 | |
8 | 448 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 33.15 | |
9 | 232 | Karlsson Vera | 2003 | LASS | AI8403 | 50 m | 33.33 | |
10 | 492 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 33.36 | |
11 | 124 | Egelrud Matilda | 2003 | JÖNKÖPING | AB2603 | 25 m | 33.40 | |
12 | 133 | Holmquist Moa | 2004 | JÖNKÖPING | AG1604 | 50 m | 33.77 | |
13 | 317 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | AJ5204 | 25 m | 33.93 | |
14 | 520 | Momats Alicia | 2003 | ÖSA | AE8803 | 50 m | 34.42 | |
15 | 513 | Johansson Cornelia | 2003 | ÖSA | AF1803 | 50 m | 34.52 | |
16 | 383 | Myrlander Nellie | 2003 | NÄSSJÖ | AA9203 | 25 m | 34.56 | |
17 | 300 | Kapron Nikita | 2003 | MARIESTAD | AL2803 | 50 m | 34.81 | |
18 | 222 | Gustafsson Olivia | 2004 | LASS | AA8604 | 25 m | 34.86 | |
19 | 231 | Karlsson Martina | 2003 | LASS | AA9603 | 25 m | 34.86 | |
20 | 58 | Jingmark Jennifer | 2003 | ANDERSTORP | AO0603 | 25 m | 34.94 | |
21 | 87 | Moberg Tindra | 2003 | ELFSBORG | AU5403 | 50 m | 34.95 | |
22 | 399 | Åstedt Sofia | 2003 | SKENE SIM | AF1403 | 25 m | 35.05 | |
23 | 327 | Broden Hilma | 2003 | NKK | AS8203 | 50 m | 35.19 | |
24 | 256 | Smedbäck Thilde | 2004 | LASS | AD3404 | 50 m | 35.26 | |
25 | 198 | Eriksson Sofia | 2004 | KUNGÄLV | AE4604 | 25 m | 35.30 | |
26 | 445 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 35.45 | |
27 | 235 | Koutchinskaia Darja | 2003 | LASS | AQ5203 | 50 m | 35.89 | |
28 | 575 | Hyllbrant Emma | 2003 | STRÄNGNÄS | AN7203 | 25 m | 36.08 | |
29 | 104 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 50 m | 36.11 | |
30 | 553 | Hagsten Skarda Magdalena | 2003 | HK SIM | AO6603 | 50 m | 36.12 | |
31 | 119 | Carlheim Wilma | 2003 | JÖNKÖPING | AI6403 | 25 m | 36.38 | |
32 | 158 | Tellfjord Tilda | 2003 | JÖNKÖPING | AC9203 | 25 m | 36.43 | |
33 | 126 | Elgh Jane | 2004 | JÖNKÖPING | AB1604 | 50 m | 36.79 | |
34 | 144 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | AD0804 | 25 m | 37.35 | |
35 | 157 | Svensson Wilma | 2004 | JÖNKÖPING | AG6604 | 25 m | 37.45 | |
36 | 103 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 37.47 | |
37 | 450 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 37.57 | |
38 | 336 | Hazard Ebba | 2004 | NKK | AC5204 | 50 m | 37.61 | |
39 | 463 | Jansson Tuva | 2003 | VÄSTERVIK | AE7803 | 50 m | 38.02 | |
40 | 359 | Stahlberg Ebba | 2003 | NKK | BF0403 | 50 m | 38.51 | |
41 | 545 | Svensson Mathilda | 2003 | BILLINGEN | AI8603 | 50 m | 38.63 | |
42 | 155 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | AL3403 | 25 m | 38.79 | |
43 | 303 | Eriksson Emilia | 2004 | MOTALA SS | AG3604 | 25 m | 39.23 | |
44 | 354 | Petrovic Stefanie | 2003 | NKK | AL3803 | 25 m | 39.51 | |
45 | 63 | Bakken Joline | 2005 | DEJE SS | AC1405 | 25 m | 39.57 | |
46 | 70 | Askengren Stråhle Nelly | 2003 | ELFSBORG | AE7403 | 25 m | 39.83 | |
47 | 302 | Carlsson Tilda | 2003 | MOTALA SS | AM2603 | 25 m | 39.85 | |
48 | 549 | Lindahl Cecilia | 2004 | SOLSTA | AS1204 | 25 m | 40.49 | |
49 | 551 | Segerström Erica | 2004 | SOLSTA | AR9804 | 50 m | 40.62 | |
50 | 237 | Linné Elsa | 2003 | LASS | AX4803 | 50 m | 41.32 | |
51 | 530 | Wallin Elin | 2003 | ÖSA | BF2403 | 25 m | 41.83 | |
52 | 380 | Jansson Thea | 2003 | NÄSSJÖ | AO1603 | 25 m | 41.86 | |
53 | 229 | Kardfall Alice | 2003 | LASS | AI0603 | 25 m | 42.01 | |
54 | 338 | Holgersson Ebba | 2005 | NKK | AE7205 | 50 m | 42.18 | |
55 | 488 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 42.28 | |
56 | 331 | Ericsson Selma | 2004 | NKK | AG8604 | 25 m | 42.44 | |
57 | 378 | Appelberg Lowa | 2003 | NÄSSJÖ | AM8803 | 25 m | 42.64 | |
58 | 348 | Lovinge Ellen | 2004 | NKK | AC6204 | 25 m | 43.13 | |
59 | 251 | Persson Hanna | 2004 | LASS | AF2204 | 50 m | 45.78 | |
60 | 108 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 50 m | 47.45 | |
61 | 266 | Wallin Sofia | 2005 | LASS | AE2405 | 50 m | 54.86 | |
62 | 205 | Arildsson Julia | 2005 | LASS | AE6805 | 25 m | 55.44 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 101, 50m Frisim Herrar 16 o Ä |
16 - 99 år: Kristofer Johansson 24.19 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 263 | Törnström Thomas | 1992 | LASS | AG1592 | 25 m | 24.92 | |
2 | 389 | Doder Viktor | 1994 | SALA SS | AA6594 | 50 m | 25.16 | |
3 | 120 | Clemedtson Jakob | 1996 | JÖNKÖPING | AG1196 | 25 m | 25.29 | |
4 | 280 | Fredriksson Oscar | 1994 | LUDVIKA SS | AC3594 | 25 m | 25.43 | |
5 | 376 | Eriksson Nicklas | 1996 | NYKÖPING | AW0796 | 25 m | 25.44 | |
6 | 384 | Myrlander William | 1997 | NÄSSJÖ | AA1197 | 50 m | 25.46 | |
7 | 510 | Finnström Dennis | 1995 | ÖSA | AP9195 | 50 m | 25.50 | |
8 | 346 | Lindroth Calle | 1998 | NKK | AC8998 | 25 m | 25.54 | |
9 | 507 | Bergquist Simon | 1996 | ÖSA | AI8996 | 25 m | 25.93 | |
10 | 427 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 25.94 | |
11 | 40 | Hoe-Skog Richard | 1995 | Tromsø SK | 50 m | 25.99 | ||
12 | 39 | Jørgensen Marius | 1997 | Tromsø SK | 50 m | 26.04 | ||
13 | 10 | Viken-Refseth Ådne | 1997 | Vestbyen | 50 m | 26.12 | ||
14 | 25 | Olafsson Sebastian | 1996 | Sandefjord | 25 m | 26.17 | ||
15 | 289 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 26.28 | |
16 | 580 | Westerlund Andreas | 1996 | STRÄNGNÄS | AV0396 | 25 m | 26.35 | |
17 | 204 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 26.65 | |
18 | 357 | Renåker Oskar | 1996 | NKK | AM6196 | 25 m | 27.11 | |
19 | 393 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 50 m | 27.12 | |
20 | 277 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 27.17 | |
21 | 340 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 25 m | 27.31 | |
22 | 411 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 27.45 | |
23 | 519 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 50 m | 27.52 | |
24 | 56 | Glemne Viktor | 1996 | ALVESTA SS | AW1796 | 50 m | 27.69 | |
25 | 509 | Daggert Lucas | 1997 | ÖSA | AT1997 | 25 m | 27.79 | |
26 | 332 | Eriksson Axel | 1998 | NKK | AM5598 | 25 m | 27.80 | |
27 | 362 | Theander Christoffer | 1997 | NKK | AO5997 | 25 m | 27.94 | |
28 | 426 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 27.97 | |
29 | 84 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 28.04 | |
30 | 482 | Eklund Jesper | 1998 | VÄSTERÅS | AJ0198 | 25 m | 28.30 | |
31 | 4 | Ansnes Erlend | 1997 | Vestbyen | 50 m | 28.60 | ||
32 | 5 | Bekkavik Tom-Erik | 1998 | Vestbyen | 50 m | 30.40 | ||
33 | 392 | Sandberg Oskar | 1998 | SALA SS | AG0998 | 50 m | 33.06 | |
34 | 64 | Johansson Niklas | 1996 | DEJE SS | AW3996 | 25 m | 34.51 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 102, 50m Frisim Herrar 14-15 |
14 - 15 år: Björn Gunnarsson 25.88 2004-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 456 | Steindl Anton | 2000 | HVETLANDA | AB2900 | 50 m | 26.04 | |
2 | 88 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 26.38 | |
3 | 334 | Granberg Alexander | 1999 | NKK | AO1399 | 25 m | 26.46 | |
4 | 466 | Ohlsén Erik | 2000 | VÄSTERVIK | AF4300 | 50 m | 26.85 | |
5 | 6 | Johansen Thomas | 1999 | Vestbyen | 50 m | 26.88 | ||
6 | 11 | Roseth Jonas | 1999 | Vestbyen | 50 m | 26.92 | ||
7 | 429 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 26.99 | |
8 | 72 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 25 m | 27.01 | |
9 | 80 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 27.46 | |
10 | 19 | Sydow-Haugen Mikael | 1999 | Sandefjord | 25 m | 27.49 | ||
11 | 151 | Sabic Ishak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 25 m | 27.69 | |
12 | 22 | Jenssen Sebastian | 1999 | Sandefjord | 25 m | 27.87 | ||
13 | 131 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 50 m | 27.88 | |
14 | 132 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 25 m | 27.98 | |
15 | 89 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 28.18 | |
16 | 515 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 50 m | 28.22 | |
17 | 563 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 28.24 | |
18 | 141 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 50 m | 28.37 | |
19 | 562 | Thungren Daniel | 1999 | HK SIM | AV9599 | 25 m | 28.54 | |
20 | 292 | Rydelius Jacob | 1999 | LUDVIKA SS | AL9799 | 25 m | 28.74 | |
21 | 518 | Lindberg Jesper | 1999 | ÖSA | AU4399 | 25 m | 28.74 | |
22 | 123 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 50 m | 28.80 | |
23 | 405 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 28.90 | |
24 | 434 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 29.00 | |
25 | 28 | Stensrud Christoffer | 1999 | Sandefjord | 25 m | 29.14 | ||
26 | 24 | Holmbek-Nilsen Henrik | 2000 | Sandefjord | 25 m | 29.18 | ||
27 | 480 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 29.19 | |
28 | 382 | Myrlander Jonathan | 2000 | NÄSSJÖ | AA7300 | 50 m | 29.27 | |
29 | 121 | Danielsson Jesper | 2000 | JÖNKÖPING | AP2500 | 25 m | 29.28 | |
30 | 282 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 29.39 | |
31 | 506 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 29.39 | |
32 | 314 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 25 m | 29.46 | |
33 | 287 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 29.58 | |
34 | 555 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 50 m | 29.58 | |
35 | 528 | Valjus Eric | 2000 | ÖSA | AE9100 | 50 m | 29.79 | |
36 | 54 | Gjeskvål Knut Johan | 2000 | Fauske SK | 50 m | 29.81 | ||
37 | 412 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 29.94 | |
38 | 257 | Staaf Albin | 2000 | LASS | AO8700 | 25 m | 30.00 | |
39 | 160 | Vilhelmsson Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AC2500 | 50 m | 30.08 | |
40 | 527 | Törnvall Herman | 1999 | ÖSA | AW5799 | 25 m | 30.15 | |
41 | 196 | Ekström Lundemo Tim | 1999 | KATRINEHOL | AT8799 | 25 m | 30.57 | |
42 | 341 | Klingspor Alexander | 1999 | NKK | AG2399 | 25 m | 30.57 | |
43 | 525 | Pasztor Theodor | 2000 | ÖSA | AY4500 | 50 m | 30.64 | |
44 | 67 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 31.31 | |
45 | 464 | Jönsson Jesper | 2000 | VÄSTERVIK | AP2900 | 25 m | 31.37 | |
46 | 236 | Lindqvist Wilhelm | 2000 | LASS | AH6300 | 25 m | 31.82 | |
47 | 92 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 50 m | 32.33 | |
48 | 185 | Larsson Ludwig | 2000 | KARLSTAD | AU1700 | 25 m | 32.42 | |
49 | 368 | Wåhlin Kevin | 2000 | NKK | AD8300 | 25 m | 32.42 | |
50 | 358 | Rudberg Oscar | 1999 | NKK | AS0599 | 25 m | 32.60 | |
51 | 51 | Strand-Brustad Håvard | 2000 | Fauske SK | 50 m | 33.42 | ||
52 | 234 | Kilander Anton | 1999 | LASS | AS9399 | 25 m | 33.93 | |
53 | 529 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 34.93 | |
54 | 514 | Kurt Robert | 2000 | ÖSA | AY5500 | 50 m | 36.86 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 103, 50m Frisim Herrar 12-13 |
12 - 13 år: Oskar Ekström 27.02 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 189 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 50 m | 27.21 | |
2 | 195 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 27.62 | |
3 | 391 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 50 m | 28.36 | |
4 | 329 | Engström Max | 2001 | NKK | AC9301 | 25 m | 28.65 | |
5 | 418 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 28.98 | |
6 | 59 | Kerman William | 2001 | ANDERSTORP | AA6501 | 25 m | 29.66 | |
7 | 233 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 25 m | 29.75 | |
8 | 322 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 25 m | 30.00 | |
9 | 315 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | AE2301 | 25 m | 30.15 | |
10 | 469 | Torlakovic Edvin | 2001 | VÄSTERVIK | AG5301 | 25 m | 30.19 | |
11 | 246 | Nilsson Sebastian | 2002 | LASS | AM2302 | 25 m | 30.41 | |
12 | 561 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 30.44 | |
13 | 130 | Hegmegi Oscar | 2001 | JÖNKÖPING | AB9301 | 25 m | 30.53 | |
14 | 544 | Svensson Anton | 2001 | BILLINGEN | AR6701 | 50 m | 30.71 | |
15 | 186 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 30.88 | |
16 | 435 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 30.93 | |
17 | 517 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 50 m | 31.71 | |
18 | 114 | Agestav Daniel | 2002 | JÖNKÖPING | AB7102 | 50 m | 31.81 | |
19 | 415 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 31.91 | |
20 | 471 | Öberg Felix | 2001 | VÄSTERVIK | AS9301 | 25 m | 32.07 | |
21 | 328 | Brolin John | 2002 | NKK | AB6302 | 25 m | 32.61 | |
22 | 431 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 32.76 | |
23 | 197 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 32.77 | |
24 | 433 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 32.97 | |
25 | 416 | Kamstedt Elias | 2001 | SKK | AV6901 | 25 m | 33.12 | |
26 | 546 | Clarito Simon | 2002 | SOLSTA | AO8102 | 50 m | 33.69 | |
27 | 90 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 25 m | 33.74 | |
28 | 180 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 50 m | 33.74 | |
29 | 125 | Ekström William | 2002 | JÖNKÖPING | AC5902 | 25 m | 33.92 | |
30 | 145 | Nukovic Eldin | 2002 | JÖNKÖPING | AE5102 | 50 m | 33.95 | |
31 | 337 | Hoffner Linus | 2001 | NKK | AR8101 | 50 m | 33.96 | |
32 | 516 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 50 m | 34.20 | |
33 | 45 | Nesbø Simon | 2002 | Lørenskog | 50 m | 34.35 | ||
34 | 239 | Lundqvist Nicola | 2002 | LASS | AM0302 | 25 m | 34.45 | |
35 | 184 | Krohn Victor | 2002 | KARLSTAD | AK0702 | 25 m | 34.65 | |
36 | 146 | Petkoczi Patrik | 2002 | JÖNKÖPING | AG3702 | 25 m | 34.79 | |
37 | 505 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 50 m | 35.61 | |
38 | 248 | Oscarsson Albert | 2001 | LASS | AH0101 | 25 m | 36.29 | |
39 | 203 | Andersson Måns | 2002 | LASS | AH5102 | 25 m | 36.65 | |
40 | 258 | Staaf Ruben | 2002 | LASS | AI2702 | 25 m | 37.48 | |
41 | 73 | Deák Bálint | 2002 | ELFSBORG | AG1902 | 50 m | 37.56 | |
42 | 410 | Gadler Sebastian | 2002 | SKK | AO4302 | 25 m | 37.89 | |
43 | 477 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 38.28 | |
44 | 241 | Lust Isak | 2002 | LASS | AJ8902 | 25 m | 38.50 | |
45 | 304 | Eriksson Henrik | 2002 | MOTALA SS | AJ6902 | 25 m | 38.96 | |
46 | 201 | Addenbrooke Freke | 2001 | LASS | AP8701 | 25 m | 39.42 | |
47 | 190 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 40.68 | |
48 | 498 | Söderqvist Erik | 2002 | VÄSTERÅS | AS0302 | 25 m | 40.78 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 104, 50m Frisim Herrar 11 o Y |
11 år och yngre: Linus Junefeldt 30.14 2003-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 387 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 29.71 | |
2 | 153 | Sanders Job | 2003 | JÖNKÖPING | AF2703 | 25 m | 32.70 | |
3 | 265 | Wallin Erik | 2003 | LASS | AH0103 | 25 m | 32.89 | |
4 | 321 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 25 m | 33.98 | |
5 | 306 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 50 m | 34.25 | |
6 | 449 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 34.68 | |
7 | 577 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 35.08 | |
8 | 209 | Barkehed William | 2003 | LASS | AH3903 | 25 m | 35.13 | |
9 | 398 | W.Persson Felix | 2003 | SKENE SIM | AB8903 | 25 m | 35.44 | |
10 | 497 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 35.80 | |
11 | 199 | Löfdahl Oscar | 2004 | KUNGÄLV | AA0504 | 25 m | 35.84 | |
12 | 187 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 50 m | 35.95 | |
13 | 129 | Hegmegi Anton | 2005 | JÖNKÖPING | AA2105 | 25 m | 36.76 | |
14 | 316 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 25 m | 37.43 | |
15 | 318 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 25 m | 37.58 | |
16 | 217 | Gidlöf Filip | 2003 | LASS | AB9303 | 25 m | 37.62 | |
17 | 476 | Berglund Vilgot | 2003 | VÄSTERÅS | AH6703 | 25 m | 37.64 | |
18 | 308 | Lundberg Lukas | 2004 | MOTALA SS | AD0104 | 25 m | 37.79 | |
19 | 107 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 50 m | 38.20 | |
20 | 207 | Aziz Kristian | 2003 | LASS | AH2503 | 25 m | 38.37 | |
21 | 320 | Petersson Viggo | 2003 | MASS | AF3103 | 25 m | 38.41 | |
22 | 568 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 39.10 | |
23 | 206 | Axelsson David | 2004 | LASS | AC3704 | 50 m | 39.14 | |
24 | 481 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 39.71 | |
25 | 69 | Askengren Gustav | 2004 | ELFSBORG | AA9904 | 25 m | 39.83 | |
26 | 395 | Lidbom Max | 2004 | SKENE SIM | AC0104 | 25 m | 40.33 | |
27 | 353 | Petrovic Nikola | 2004 | NKK | AF5704 | 25 m | 42.25 | |
28 | 247 | Oscarson Ture | 2004 | LASS | AE9904 | 25 m | 43.14 | |
29 | 213 | Edlund Gustav | 2004 | LASS | AG7504 | 25 m | 46.45 | |
30 | 240 | Lundqvist Robin | 2005 | LASS | AC4505 | 50 m | 47.32 | |
31 | 305 | Fahlström Gustav | 2005 | MOTALA SS | AC1305 | 25 m | 50.59 | |
32 | 573 | Fahlstedt Elias | 2003 | STRÄNGNÄS | AR9103 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 105, 200m Ryggsim Damer 16 o Ä |
16 - 99 år: Beatrice Andersson 2:20.76 2010-07-07 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 46 | Strand-Brustad Siri | 1998 | Fauske SK | 50 m | 2:32.07 | ||
2 | 250 | Palm Sofie | 1996 | LASS | AZ5696 | 25 m | 2:32.94 | |
3 | 381 | Myrlander Annie | 1995 | NÄSSJÖ | AB5295 | 50 m | 2:36.93 | |
4 | 111 | Lundin-Bornström Amanda | 1998 | FAGERSTA | AB8698 | 25 m | 2:41.65 | |
5 | 137 | Jonsson Malin | 1998 | JÖNKÖPING | BB0698 | 25 m | 2:47.09 | |
6 | 21 | Jensen Silje Marie | 1998 | Sandefjord | 25 m | 2:48.10 | ||
7 | 526 | Smedberg AnnCharlott | 1998 | ÖSA | AP0298 | 25 m | 2:52.58 | |
8 | 101 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | SK ENA | AD0895 | 25 m | 2:55.96 | |
9 | 325 | Axelsson Emma | 1998 | NKK | AN7298 | 25 m | 3:02.58 | |
10 | 459 | Björnberg Maria | 1998 | VÄSTERVIK | AK2698 | 25 m | 3:05.10 | |
11 | 560 | Thungren Alexandra | 1997 | HK SIM | BR1897 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 106, 200m Ryggsim Damer 14-15 |
14 - 15 år: Amanada Löfgren (1997) 2:31.12 2012-07-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 569 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 2:26.43 | |
2 | 291 | Miram Anna | 1999 | LUDVIKA SS | AG7299 | 25 m | 2:27.12 | |
3 | 423 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 2:27.30 | |
4 | 94 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 25 m | 2:31.01 | |
5 | 375 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 2:31.98 | |
6 | 428 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 2:32.54 | |
7 | 149 | Ristl Elin | 1999 | JÖNKÖPING | AD1499 | 50 m | 2:39.34 | |
8 | 12 | Steen Sigrid | 1999 | Vestbyen | 50 m | 2:39.52 | ||
9 | 521 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 2:40.37 | |
10 | 75 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 2:41.06 | |
11 | 524 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 50 m | 2:41.67 | |
12 | 93 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 25 m | 2:41.87 | |
13 | 523 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | 2:41.90 | |
14 | 294 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 2:42.50 | |
15 | 313 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 25 m | 2:47.79 | |
16 | 288 | Lannhard Frida | 2000 | LUDVIKA SS | AB6800 | 25 m | 2:50.09 | |
17 | 249 | Palm Andrea | 2000 | LASS | AF7200 | 25 m | 2:50.68 | RES |
18 | 105 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 2:51.19 | RES |
19 | 444 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 2:56.37 | RES |
20 | 191 | Thyberg Michaela | 2000 | KARLSTAD | AL6600 | 50 m | 2:56.82 | RES |
21 | 214 | Frössberg Ida | 2000 | LASS | BF3800 | 25 m | 2:58.00 | RES |
22 | 74 | Deák Janka | 2000 | ELFSBORG | BF7400 | 50 m | 2:58.56 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 107, 200m Rygg Herrar 16 o Ä |
16 - 99 år: Samuel Bälter 2:18.74 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 102 | Johansson Sean | 1997 | SK ENA | AO1197 | 25 m | 2:16.55 | |
2 | 411 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 2:23.52 | |
3 | 84 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 2:25.39 | |
4 | 340 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 25 m | 2:26.04 | |
5 | 362 | Theander Christoffer | 1997 | NKK | AO5997 | 25 m | 2:26.86 | |
6 | 289 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 2:27.39 | |
7 | 60 | Mild Gustaf | 1997 | ANDERSTORP | AE6397 | 50 m | 2:30.13 | |
8 | 519 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 50 m | 2:32.84 | |
9 | 4 | Ansnes Erlend | 1997 | Vestbyen | 50 m | 2:35.76 | ||
10 | 392 | Sandberg Oskar | 1998 | SALA SS | AG0998 | 50 m | 2:57.43 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 108, 200m Ryggsim Herrar 14-15 |
14 - 15 år: Jacob Fredriksson 2:23.77 2007-07-01 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 179 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 2:17.82 | |
2 | 131 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 25 m | 2:23.88 | |
3 | 89 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 2:25.80 | |
4 | 478 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 2:28.17 | |
5 | 19 | Sydow-Haugen Mikael | 1999 | Sandefjord | 25 m | 2:29.21 | ||
6 | 141 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 50 m | 2:29.21 | |
7 | 456 | Steindl Anton | 2000 | HVETLANDA | AB2900 | 25 m | 2:31.11 | |
8 | 563 | Tillquist Dennis | 1999 | HK SIM | AP5999 | 25 m | 2:31.33 | |
9 | 72 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 25 m | 2:32.21 | |
10 | 282 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 2:35.27 | |
11 | 506 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 2:44.71 | |
12 | 382 | Myrlander Jonathan | 2000 | NÄSSJÖ | AA7300 | 50 m | 2:45.88 | |
13 | 464 | Jönsson Jesper | 2000 | VÄSTERVIK | AP2900 | 25 m | 2:49.87 | |
14 | 185 | Larsson Ludwig | 2000 | KARLSTAD | AU1700 | 25 m | 2:55.76 | |
15 | 236 | Lindqvist Wilhelm | 2000 | LASS | AH6300 | 25 m | 3:00.35 | |
16 | 358 | Rudberg Oscar | 1999 | NKK | AS0599 | 25 m | 3:02.85 | |
17 | 257 | Staaf Albin | 2000 | LASS | AO8700 | 25 m | 3:05.45 | RES |
18 | 527 | Törnvall Herman | 1999 | ÖSA | AW5799 | 50 m | 3:13.47 | RES |
19 | 287 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 3:24.58 | RES |
20 | 480 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 3:26.99 | RES |
21 | 368 | Wåhlin Kevin | 2000 | NKK | AD8300 | 50 m | RES | |
22 | 529 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 109, 4X50m Medley Damer |
13 år och yngre: SK Elfsborg 2:11.03 2013-07-05 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 370 | Nkk Damer Lag 1 | 2001 | NKK | 50 m | 2:07.55 | ||
2 | 166 | Jönköping Flickor Lag 1 | 2001 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:18.19 | ||
3 | 500 | Västerås Damer Lag1[2001] | 2001 | VÄSTERÅS | 50 m | 2:18.70 | ||
4 | 439 | Skk Damer [2001] Lag 1 | 2001 | SKK | 50 m | 2:19.63 | ||
5 | 582 | Strängnäs Damer [2001] | 2001 | STRÄNGNÄS | 25 m | 2:22.13 | ||
6 | 99 | Elfsborg Damer [2002] | 2002 | ELFSBORG | 25 m | 2:22.54 | ||
7 | 268 | Lass | 2002 | LASS | 25 m | 2:22.56 | ||
8 | 295 | Ludvika Ss Damer [2003] | 2003 | LUDVIKA SS | 25 m | 2:23.58 | ||
9 | 534 | Ösa [2001] | 2001 | ÖSA | 50 m | 2:24.16 | ||
10 | 269 | Lass 2 | 2002 | LASS | 25 m | 2:25.02 | ||
11 | 566 | Hk Sim Lag 1 | 2001 | HK SIM | 25 m | 2:26.79 | ||
12 | 168 | Jönköping Flickor Lag 3 | 2001 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:28.52 | ||
13 | 503 | Västerås Lag 2 | 2001 | VÄSTERÅS | 50 m | 2:29.60 | ||
14 | 372 | Nkk Damer Lag 2 | 2001 | NKK | 50 m | 2:30.31 | ||
15 | 167 | Jönköping Flickor Lag 2 | 2001 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:30.64 | ||
16 | 535 | Ösa Damer [2001] Lag 2 | 2001 | ÖSA | 25 m | 2:33.12 | ||
17 | 193 | Karlstad Damer [2001] | 2001 | KARLSTAD | 25 m | 2:33.44 | ||
18 | 100 | Elfsborg Damer [2003] | 2003 | ELFSBORG | 25 m | 2:33.85 | ||
19 | 169 | Jönköping Flickor Lag 4 | 2001 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:37.29 | ||
20 | 172 | Jönköping Flickor Lag 5 | 2001 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:44.53 | ||
21 | 472 | Västervik Damer | 2001 | VÄSTERVIK | 25 m | 2:48.27 | ||
22 | 385 | Nässjö Sls | 2002 | NÄSSJÖ | 25 m | 2:56.58 | ||
23 | 440 | Skk Damer [2001] Lag 2 | 2001 | SKK | 50 m | 2:58.13 | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |
Gren 110, 4X50m Medley Herrar |
13 år och yngre: Jönköpings SS 2:10.96 2013-06-07 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 194 | Karlstad Herrar [2001] | 2001 | KARLSTAD | 25 m | 2:15.44 | ||
2 | 374 | Nkk Herrar [2002] | 2002 | NKK | 50 m | 2:18.18 | ||
3 | 442 | Skk Herrar [2001] | 2001 | SKK | 50 m | 2:24.51 | ||
4 | 174 | Jönköping Pojkar Lag 1 | 2001 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:27.50 | ||
5 | 273 | Lass Herrar 2[2001] | 2001 | LASS | 25 m | 2:28.82 | ||
6 | 323 | Mass Killar 1 | 2001 | MASS | 50 m | 2:29.00 | ||
7 | 540 | Ösa Herrar [2001] | 2001 | ÖSA | 25 m | 2:38.32 | ||
8 | 501 | Västerås Herrar Lag 1 | 2001 | VÄSTERÅS | 50 m | 2:45.30 | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 17 juni 2014 |
Licensierad till: Norrköpings Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 22:26 |