Ohjelma Grand Prix 3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 10, 200m Medley Damer |
Världsrekord Seniorer: Ariana Kukors (1989) 2:06.15 2009-07-27 |
Europarekord Seniorer: Katinka Hosszu (1989) 2:07.46 2009-07-27 |
SR: Stina Gardell (1990) 2:13.52 2009-07-26 |
SR Juniorer: Stina Gardell (1990) 2:13.52 2009-07-26 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 242 | Kylliäinen Tanja | 1993 | FINLAND | 25 m | 2:12.18 | ||
2 | 64 | Ekström Vilma | 1994 | LASS | AE4494 | 25 m | 2:16.41 | |
3 | 241 | Pikkarainen Emilia | 1992 | FINLAND | 50 m | 2:16.80 | ||
4 | 192 | Thydén Sara | 1989 | VÄSBY SS | AL9289 | 50 m | 2:17.07 | |
5 | 194 | Berggren Frida | 1994 | VÄSTERÅS | AE1894 | 25 m | 2:17.18 | |
6 | 73 | Öhgren Sanna | 1991 | LASS | AN4291 | 25 m | 2:19.42 | |
7 | 95 | Dahlberg Jonna | 1995 | SK NEPTUN | AP9895 | 25 m | 2:20.31 | |
8 | 245 | Vesala Kati | 1995 | FINLAND | 25 m | 2:20.60 | ||
9 | 77 | Jörlund Hanna | 1991 | MKK | BL6891 | 25 m | 2:21.38 | |
10 | 251 | Kortejärvi Hilla | 1996 | FINLAND | 25 m | 2:21.61 | ||
11 | 243 | Laukkanen Jenna | 1995 | FINLAND | 50 m | 2:21.68 | ||
12 | 110 | Fransson Johanna | 1994 | S 71 | AG1894 | 25 m | 2:21.70 | |
13 | 45 | Andersson Beatrice | 1989 | JÖNKÖPING | AS8889 | 50 m | 2:21.92 | |
14 | 68 | Jakobsson Frida | 1992 | LASS | AX7292 | 25 m | 2:22.40 | |
15 | 85 | Bånnsgård Miranda | 1992 | MASS | AY3492 | 50 m | 2:22.50 | |
16 | 229 | Ekman Christine | 1994 | POLISEN | AE8294 | 25 m | 2:23.94 | |
17 | 143 | Lillieström Anna | 1992 | SÖDERTÖRN | AM6292 | 50 m | 2:24.28 | |
18 | 112 | Lundahl Maria | 1991 | S 71 | AP5291 | 25 m | 2:24.94 | |
19 | 188 | Robertsson Julia | 1995 | VÄSBY SS | AM9295 | 50 m | 2:25.40 | |
20 | 140 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 50 m | 2:25.41 | |
21 | 51 | Falkeman-Brink Jenny | 1993 | ÖSA | BO1293 | 25 m | 2:25.44 | |
22 | 279 | Ruohoniemi Jenni | 1991 | CETUS | 50 m | 2:25.87 | ||
23 | 183 | Hippi Jaqueline | 1996 | VÄSBY SS | AJ8496 | 50 m | 2:26.51 | |
24 | 136 | Eriksson Jessica | 1993 | SÖDERTÖRN | AT2293 | 50 m | 2:26.93 | |
25 | 278 | Stolze Jessika | 1989 | CETUS | 50 m | 2:27.92 | ||
26 | 28 | Bengtsson Andrea | 1991 | GÖTEBORG | BW6691 | 25 m | 2:27.96 | |
27 | 92 | Westman Malin | 1995 | MASS | AA1695 | 50 m | 2:29.30 | |
28 | 252 | Routsalainen Vilma | 1996 | FINLAND | 50 m | 2:29.32 | ||
29 | 239 | Suominen Siina-Karoliina | 1994 | AUi | 50 m | 2:30.01 | ||
30 | 225 | Olofsson Sandra | 1990 | UDDEVALLA | AK8290 | 25 m | 2:30.14 | |
31 | 298 | Lahtinen Emilia | 1996 | KOOVE | 25 m | 2:30.89 | ||
32 | 318 | Kristjánsdóttir Maríanna | 1993 | AEGIR ISL | 50 m | 2:30.89 | ||
33 | 249 | Vihdanmäki Melina | 1995 | FINLAND | 25 m | 2:30.94 | ||
34 | 4 | Forsgren Madeleine | 1993 | JÄRFÄLLA S | BV5493 | 50 m | 2:31.78 | |
35 | 189 | Salih Milana | 1997 | VÄSBY SS | AX4697 | 25 m | 2:32.54 | |
36 | 167 | Åberg Louise | 1995 | TÄBY SIM | AM6895 | 50 m | 2:39.08 | |
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 25 mars 2011 |
Licensierad till: Svenska Simförbundet | Utskriftstid | 10:50 |