Startliste for Lyngby Open 2011 - Trongården
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 21
|
Stævne navn |
Lyngby Open 2011 Trongaarden |
|
Udskriftsdato |
28 januar 2011 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
12:50 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Løb 21, 200m Medley Damer |
Finaler (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
285 |
1 |
Julie Stampe Meier |
2001 |
0166AC |
BIRKERØD |
|
25m |
3:50.00 |
933 |
2 |
Emma Bjørnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
25m |
3:47.79 |
996 |
3 |
Mia Walter |
2000 |
0032AL |
LYNGBY |
|
25m |
3:41.79 |
332 |
4 |
Amalie Drud Nielsen |
2000 |
0058AI |
GLADSAXE |
|
25m |
3:43.32 |
324 |
5 |
Klara Henum |
2001 |
0114AD |
GLADSAXE |
|
25m |
3:49.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
885 |
1 |
Nana Thorngreen |
1999 |
9984AH |
HØRSHOLM |
|
25m |
3:40.00 |
318 |
2 |
Christine Duedahl-Olesen |
1999 |
9998AH |
GLADSAXE |
|
25m |
3:39.00 |
931 |
3 |
Josefine Søgaard Andresen |
2000 |
0008AO |
LYNGBY |
|
25m |
3:38.79 |
167 |
4 |
Delphine Møller |
1999 |
9908AK |
GSK |
|
25m |
3:38.91 |
78 |
5 |
Rosemarie Blicher |
2000 |
0076AO |
GENTOFTE |
|
25m |
3:39.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
109 |
1 |
Mathilde Nielsen |
2001 |
0118AD |
GENTOFTE |
|
25m |
3:38.70 |
5 |
2 |
Alberte Kjærsgaard |
2001 |
0102AA |
A6 |
|
25m |
3:36.41 |
477 |
3 |
Pernille Weberg |
1999 |
9992AC |
ALLERØD |
|
25m |
3:35.91 |
905 |
4 |
Mathilde Kaadtmann |
2000 |
0078AB |
HELSINGØR |
|
25m |
3:36.21 |
3 |
5 |
Fie Hansen |
1999 |
9924AC |
A6 |
|
25m |
3:38.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
981 |
1 |
Hannah Pilgaard |
1999 |
9974AO |
LYNGBY |
|
25m |
3:35.79 |
75 |
2 |
Nicole Bennetsen |
2000 |
0048AA |
GENTOFTE |
|
25m |
3:33.61 |
165 |
3 |
Jessica Yu Mortensen |
2000 |
0072AG |
GSK |
|
50m |
3:32.46 |
950 |
4 |
Irene Halck |
1999 |
9998AN |
LYNGBY |
|
25m |
3:32.79 |
12 |
5 |
Sebine Møller |
1999 |
9948AG |
A6 |
|
25m |
3:34.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
862 |
1 |
Christine Matilde Heineke |
2000 |
0092AO |
HØRSHOLM |
|
25m |
3:31.91 |
982 |
2 |
Klara Reeh |
1999 |
9934AO |
LYNGBY |
|
25m |
3:29.79 |
475 |
3 |
Camilla Taylor |
2000 |
0082AA |
ALLERØD |
|
25m |
3:28.97 |
218 |
4 |
Victoria Wolsted |
2000 |
0054AH |
FR.SUND |
|
25m |
3:29.00 |
28 |
5 |
Eline Victoria Rasmussen |
2000 |
0076AC |
DRAGØR |
|
25m |
3:30.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
994 |
1 |
Rachel Townsend |
2000 |
0002AP |
LYNGBY |
|
25m |
3:26.79 |
958 |
2 |
Naya Jacobsen |
1999 |
9996AO |
LYNGBY |
|
25m |
3:20.66 |
983 |
3 |
Sara Krell Refn |
1999 |
9944AN |
LYNGBY |
|
25m |
3:20.66 |
965 |
4 |
Helena Kornerup Klejstrup |
1999 |
9986AN |
LYNGBY |
|
25m |
3:20.66 |
269 |
5 |
Andrea M. Lang Bolvig |
2000 |
0048AE |
BIRKERØD |
|
25m |
3:25.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
10 |
1 |
Mira Mass |
2000 |
0012AA |
A6 |
|
25m |
3:18.59 |
278 |
2 |
Ditte Friis |
1999 |
9912AJ |
BIRKERØD |
|
25m |
3:17.87 |
13 |
3 |
Lærke Toft Ruby |
1999 |
9996AG |
A6 |
|
25m |
3:13.34 |
471 |
4 |
Cecilie Reesbøll |
1999 |
9954AN |
ALLERØD |
|
25m |
3:17.78 |
156 |
5 |
Cecilie Wiuff |
2000 |
0072AB |
AIF |
|
25m |
3:18.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
320 |
1 |
Freja Gram |
1999 |
9962AL |
GLADSAXE |
|
25m |
3:10.55 |
813 |
2 |
Mia Ishøj Nielsen |
2000 |
0066AB |
FARUM |
|
25m |
3:05.89 |
323 |
3 |
Amalie Henum |
1999 |
9968AH |
GLADSAXE |
|
25m |
3:04.87 |
537 |
4 |
Josefine Pedersen |
1999 |
9928AB |
MK 31 |
|
25m |
3:05.34 |
807 |
5 |
Anne Sofie Gadfelt |
1999 |
9948AE |
FARUM |
|
25m |
3:06.33 |
|
|
Heat 9 (10) (11 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
96 |
1 |
Caroline Hørlykke |
2000 |
0032AH |
GENTOFTE |
|
25m |
3:04.99 |
301 |
2 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEB K |
|
25m |
3:02.88 |
516 |
3 |
Sara Sylvest |
2000 |
0086AD |
KVIK |
|
25m |
2:48.50 |
4 |
4 |
Julie Kepp Jensen |
2000 |
0042AA |
A6 |
|
25m |
2:48.96 |
866 |
5 |
Julia Jønsson |
2000 |
0048AL |
HØRSHOLM |
|
25m |
3:04.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
503 |
1 |
Celina Lohmann |
1999 |
9938AD |
KVIK |
|
25m |
3:04.58 |
93 |
2 |
Frederikke Gunni |
1999 |
9952AD |
GENTOFTE |
|
25m |
2:53.40 |
629 |
3 |
Cecilie Høgskilde |
1999 |
9922AD |
VI39 |
|
25m |
2:46.17 |
532 |
4 |
Deirdre Ø. Hansen |
1999 |
9978AB |
MK 31 |
|
25m |
2:52.63 |
82 |
5 |
Nicoline Christensen |
1999 |
9934AL |
GENTOFTE |
|
25m |
3:00.01 |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 |
Udskriftsdato |
28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:50 |
|