Program for Lyngby Open 2011
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Ottesen Jeanette | 1987 | KVIK | 8728AB | 25 m | 24.02 | |
2 | 290 | Blume Pernille | 1994 | BIRKERØD | 9498AC | 50 m | 25.09 | |
3 | 292 | Lauridsen Line Præst | 1989 | WEST SWIM | 8994AA | 50 m | 25.21 | |
4 | 93 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | AR9288 | 50 m | 25.57 | |
5 | 337 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 25 m | 25.84 | |
6 | 502 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 25 m | 26.28 | |
7 | 121 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 25 m | 26.35 | |
8 | 396 | Pedersen Mette | 1993 | KVIK | 9364AJ | 25 m | 26.52 | |
9 | 98 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 26.85 | |
10 | 114 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 26.99 | |
11 | 34 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 27.15 | |
12 | 351 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 27.18 | |
13 | 358 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 27.33 | |
14 | 116 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 25 m | 27.39 | |
15 | 412 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 27.40 | |
16 | 27 | Matthiassen Frederikke | 1996 | A6 | 9676AB | 25 m | 27.42 | |
17 | 233 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 27.59 | |
18 | 105 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 27.61 | |
19 | 546 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 25 m | 27.65 | |
20 | 381 | Wael Emma | 1993 | SK-SYD | 9374AL | 25 m | 27.71 | |
21 | 25 | Langhorn Julie | 1994 | A6 | 9488AG | 25 m | 27.71 | |
22 | 28 | Petersen Melizza | 1994 | A6 | 9486AK | 25 m | 27.75 | |
23 | 36 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 27.80 | |
24 | 72 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 27.81 | |
25 | 118 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 25 m | 27.92 | |
26 | 74 | Delani Louise | 1984 | GI40HERMES | 8414AA | 25 m | 27.94 | |
27 | 222 | Petersen Mette Louise | 1995 | BIRKERØD | 9504AG | 25 m | 28.00 | |
28 | 490 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 28.03 | |
29 | 486 | Bro Sarah | 1996 | LYNGBY | 9686AE | 25 m | 28.16 | |
30 | 161 | Runeke Josephine | 1991 | KARLSKRONA | AV0491 | 25 m | 28.16 | |
31 | 534 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 28.18 | |
32 | 229 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 28.27 | |
33 | 117 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | AIF | 9468AG | 50 m | 28.28 | |
34 | 686 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | HILLERØD | 9162AE | 25 m | 28.30 | |
35 | 495 | Jepsen Anna Klüver | 1993 | LYNGBY | 9392AI | 25 m | 28.41 | |
36 | 682 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 25 m | 28.48 | |
37 | 232 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 28.50 | |
38 | 83 | Møller Miriam Stupak | 1994 | GI40HERMES | 9414AJ | 25 m | 28.55 | |
39 | 215 | Semberlund Sandra | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 28.56 | |
40 | 112 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 28.56 | |
41 | 489 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 28.60 | |
42 | 18 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 25 m | 28.67 | |
43 | 331 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 50 m | 28.68 | |
44 | 711 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 28.70 | |
45 | 378 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | SK-SYD | 9448AA | 25 m | 28.75 | |
46 | 88 | Hörnbäck Lina | 1996 | KARLSHAMN | AA0596 | 25 m | 28.81 | |
47 | 26 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 28.86 | |
48 | 22 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | A6 | 9624AB | 25 m | 28.87 | |
49 | 133 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 50 m | 28.95 | |
50 | 415 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 25 m | 29.06 | |
51 | 239 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 50 m | 29.07 | |
52 | 150 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 29.11 | |
53 | 627 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 29.11 | |
54 | 706 | Meier Trine | 1995 | HVIDOVRE | 9564AH | 25 m | 29.13 | |
55 | 207 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 29.13 | |
56 | 698 | Hansen Mie | 1991 | HVIDOVRE | 9108AL | 25 m | 29.16 | |
57 | 531 | Buhl Caroline | 1995 | HØRSHOLM | 9564AB | 25 m | 29.23 | |
58 | 628 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 29.23 | |
59 | 401 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 29.31 | |
60 | 153 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 29.36 | |
61 | 693 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 25 m | 29.43 | |
62 | 464 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 25 m | 29.50 | |
63 | 340 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 29.50 | |
64 | 424 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 29.51 | |
65 | 144 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 25 m | 29.51 | |
66 | 657 | Gjerløff Karen | 1998 | A6 | 9862AD | 25 m | 29.57 | |
67 | 267 | Wibom Marie-Louise | 1996 | HILLERØD | 9656AP | 25 m | 29.57 | |
68 | 84 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 29.59 | |
69 | 35 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 29.65 | |
70 | 245 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 50 m | 29.74 | |
71 | 97 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 29.82 | |
72 | 380 | Vander-Ploeg Cecilie | 1992 | SK-SYD | 9246AE | 25 m | 29.85 | |
73 | 338 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 29.89 | |
74 | 466 | Nielsen Simone | 1996 | HERLUFSHOL | 9658AQ | 25 m | 29.91 | |
75 | 333 | Larsson Maika | 1993 | GLADSAXE | 9388AL | 50 m | 30.00 | |
76 | 68 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 30.01 | |
77 | 544 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 30.02 | |
78 | 58 | Dalgaard Frida | 1995 | RINGSTED | 9508AF | 25 m | 30.03 | |
79 | 71 | Brylov Isabel | 1994 | GI40HERMES | 9452AJ | 25 m | 30.03 | |
80 | 330 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 50 m | 30.17 | |
81 | 491 | Hall Frederikke | 1992 | LYNGBY | 9224AD | 50 m | 30.19 | |
82 | 81 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 30.24 | |
83 | 123 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 30.25 | |
84 | 507 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 50 m | 30.31 | |
85 | 547 | Florin Fie Bay | 1996 | HELSINGØR | 9616AF | 25 m | 30.33 | |
86 | 697 | Hansen Benedicte Ø. | 1995 | HVIDOVRE | 9578AM | 25 m | 30.35 | |
87 | 658 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 30.38 | |
88 | 152 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 25 m | 30.42 | |
89 | 146 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 25 m | 30.42 | ||
90 | 148 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 30.51 | |
91 | 597 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 30.55 | |
92 | 237 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 30.57 | |
93 | 243 | Larsen Randi | 1996 | AALBORG | 9678AD | 25 m | 30.59 | |
94 | 423 | Madsen Klara Tetzschner | 1997 | GLADSAXE | 9736AH | 25 m | 30.61 | |
95 | 206 | Bitsch-Olsen Astrid | 1993 | VORDINGB | 9358AL | 25 m | 30.62 | |
96 | 211 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 30.67 | |
97 | 606 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 30.72 | |
98 | 537 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HØRSHOLM | 9598AP | 25 m | 30.73 | |
99 | 670 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 30.77 | |
100 | 262 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | HILLERØD | 9784AA | 25 m | 30.80 | |
101 | 609 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 30.81 | |
102 | 694 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 30.86 | |
103 | 147 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 25 m | 30.89 | |
104 | 561 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 30.91 | |
105 | 617 | Petersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 30.93 | |
106 | 113 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 25 m | 31.02 | |
107 | 49 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 25 m | 31.09 | |
108 | 465 | Nielsen Johanne Juul | 1996 | HERLUFSHOL | 9672AC | 25 m | 31.11 | |
109 | 235 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 50 m | 31.31 | |
110 | 625 | Palmqvist Thilde | 1998 | HVETLANDA | AY1298 | 25 m | 31.31 | |
111 | 332 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 31.47 | |
112 | 409 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 25 m | 31.50 | |
113 | 414 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 50 m | 31.54 | |
114 | 571 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 31.54 | |
115 | 620 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 31.70 | |
116 | 55 | Winther Rebecca | 1996 | GENTOFTE | 9608AN | 25 m | 31.73 | |
117 | 339 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 50 m | 31.84 | |
118 | 92 | Åkesson Lovisa | 1994 | KARLSHAMN | AK3894 | 25 m | 31.87 | |
119 | 425 | Østerby Cirkeline | 1997 | GLADSAXE | 9796AL | 25 m | 31.91 | |
120 | 143 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 25 m | 32.00 | |
121 | 707 | Rasmussen Eva | 1996 | HVIDOVRE | 9638AA | 25 m | 32.03 | |
122 | 265 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 25 m | 32.07 | |
123 | 558 | Hansen Laura Rimmer | 1998 | GLADSAXE | 9858AK | 25 m | 32.15 | |
124 | 361 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 32.19 | |
125 | 44 | Dam-Hendriksen Christina | 1996 | GENTOFTE | 9612AD | 25 m | 32.22 | |
126 | 33 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 9658AX | 25 m | 32.30 | |
127 | 539 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 32.31 | |
128 | 570 | Rath Julie | 1998 | GENTOFTE | 9846AH | 25 m | 32.41 | |
129 | 710 | Vegge Pernille | 1995 | HVIDOVRE | 25 m | 32.55 | ||
130 | 134 | Johansen Camilla | 1994 | NAKSKOV | 9404AG | 25 m | 32.66 | |
131 | 349 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 32.70 | |
132 | 580 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 25 m | 32.74 | |
133 | 23 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 32.76 | |
134 | 204 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 32.77 | |
135 | 91 | Zielinski Frida | 1995 | KARLSHAMN | AE3495 | 25 m | 32.82 | |
136 | 626 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 25 m | 32.87 | |
137 | 579 | Petersons Felicia | 1998 | KARLSKRONA | AU4698 | 25 m | 32.88 | |
138 | 680 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 25 m | 33.01 | |
139 | 43 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 25 m | 33.11 | ||
140 | 125 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 50 m | 33.16 | |
141 | 654 | Hansen Natasja | 1998 | VORDINGB | 9858AQ | 25 m | 33.25 | |
142 | 422 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 33.35 | |
143 | 149 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 33.44 | |
144 | 602 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 33.53 | |
145 | 408 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 33.56 | |
146 | 632 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 33.64 | |
147 | 385 | Eskildsen Mie | 1997 | KVIK | 9748AD | 25 m | 33.65 | |
148 | 601 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 33.79 | |
149 | 388 | Hartwig Sascha | 1996 | KVIK | 9628AO | 25 m | 33.82 | |
150 | 96 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 33.85 | |
151 | 156 | Eckernäs Anna | 1997 | KARLSKRONA | AX8697 | 25 m | 33.94 | |
152 | 543 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 33.97 | |
153 | 145 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 33.98 | |
154 | 550 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 25 m | 33.99 | |
155 | 462 | Jensen Mathilde | 1997 | HERLUFSHOL | 9772AX | 25 m | 34.39 | |
156 | 530 | Buhl Alexandra | 1997 | HØRSHOLM | 9732AH | 25 m | 34.44 | |
157 | 651 | Legin Natalie Løwe | 1998 | TRITON B | 9854AG | 25 m | 34.54 | |
158 | 421 | Christensen Siri | 1997 | GLADSAXE | 9708AH | 25 m | 34.57 | |
159 | 594 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 34.71 | |
160 | 642 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 34.77 | |
161 | 649 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 25 m | 34.94 | |
162 | 559 | Hvid Katrine | 1998 | GLADSAXE | 9882AH | 25 m | 35.13 | |
163 | 138 | Pedersen Anna | 1997 | NAKSKOV | 9794AM | 25 m | 35.29 | |
164 | 644 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 35.51 | |
165 | 699 | Ishøy Cecilie | 1996 | HVIDOVRE | 9652AJ | 25 m | 35.55 | |
166 | 548 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 35.81 | |
167 | 266 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 35.91 | |
168 | 565 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 35.99 | |
169 | 213 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 35.99 | |
170 | 212 | Orland Kirstine | 1997 | VORDINGB | 9752AW | 25 m | 36.10 | |
171 | 578 | Persson Lina | 1998 | KARLSKRONA | AP0898 | 25 m | 36.23 | |
172 | 591 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 9832AX | 25 m | 36.66 | |
173 | 581 | Andersen Sarah Lisby | 1998 | AIF | 9862AY | 25 m | 37.96 | |
174 | 652 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 25 m | 38.03 | |
175 | 469 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 38.04 | |
176 | 653 | Møhncke Sofie Amalie | 1998 | TRITON B | 9898AG | 25 m | 38.89 | |
177 | 157 | Eckernäs Elin | 1997 | KARLSKRONA | AX7697 | 25 m | 39.03 | |
178 | 575 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 25 m | 39.29 | |
179 | 667 | Mogensen Astrid Blix | 1998 | LYNGBY | 9834AT | 25 m | 39.36 | |
180 | 374 | Høier Celine | 1997 | SK-SYD | 9774AW | 25 m | 40.20 | |
181 | 592 | Mariner Sarah | 1998 | DRAGØR | 9882AI | 25 m | 40.36 | |
182 | 638 | Jepsen Julie | 1998 | NAKSKOV | 9808AK | 25 m | 42.03 | |
183 | 640 | Pedersen Julie P. | 1998 | NAKSKOV | 9892AT | 25 m | 42.93 | |
184 | 208 | Hansen Caroline Ege | 1997 | VORDINGB | 9702AY | 25 m | 44.50 | |
185 | 633 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 45.01 | |
186 | 379 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 46.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 22.67 | |
2 | 289 | Blume Anders | 1990 | FARUM | 9071AA | 50 m | 22.79 | |
3 | 223 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 23.17 | |
4 | 504 | Skotte Peter | 1991 | LYNGBY | 9197AD | 25 m | 23.41 | |
5 | 110 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 25 m | 23.42 | |
6 | 492 | Hansen Martin Hersom | 1986 | LYNGBY | 8685AA | 25 m | 23.68 | |
7 | 226 | Steenberg Thomas | 1994 | BIRKERØD | 9403AE | 25 m | 23.85 | |
8 | 82 | Ludvigsen Victor G. | 1992 | GI40HERMES | 9233AE | 25 m | 23.88 | |
9 | 551 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 25 m | 23.91 | |
10 | 403 | Dahl Søren | 1993 | AGF | 9397AC | 25 m | 24.00 | |
11 | 257 | Kristiansen Hansotto | 1992 | SLAGELSE | 9239AH | 25 m | 24.41 | |
12 | 19 | Fisker Frederik | 1994 | A6 | 9493AF | 25 m | 24.68 | |
13 | 371 | Christensen Jonas | 1992 | SK-SYD | 9239AB | 25 m | 24.83 | |
14 | 461 | Højbøge Patrick | 1992 | HERLUFSHOL | 9271AI | 25 m | 24.92 | |
15 | 328 | Hesselberg Patrick | 1991 | GLADSAXE | 9177AE | 50 m | 25.00 | |
16 | 336 | Rasmussen Mads Sune | 1990 | GLADSAXE | 9047AD | 50 m | 25.00 | |
17 | 260 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 25.01 | |
18 | 128 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 25.02 | |
19 | 151 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 25.04 | |
20 | 214 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 25.11 | |
21 | 496 | Larsen Rasmus Højriis | 1992 | LYNGBY | 9229AF | 25 m | 25.12 | |
22 | 188 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 25 m | 25.22 | |
23 | 106 | Frederiksen Frederik | 1992 | GSK | 9255AI | 25 m | 25.35 | |
24 | 141 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 25.47 | |
25 | 30 | Weitling Jonathan | 1993 | A6 | 9321AI | 25 m | 25.48 | |
26 | 256 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 25 m | 25.49 | |
27 | 131 | Hansen Anders | 1995 | NAKSKOV | 9517AA | 25 m | 25.51 | |
28 | 394 | Nørregaard Christian | 1993 | KVIK | 9381AJ | 25 m | 25.55 | |
29 | 488 | Døi Tom | 1993 | LYNGBY | 9391AF | 25 m | 25.61 | |
30 | 75 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 25 m | 25.62 | |
31 | 140 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 25.71 | |
32 | 130 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 25.73 | |
33 | 227 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 25.77 | |
34 | 499 | Pagh Marcus | 1993 | LYNGBY | 9351AF | 25 m | 25.98 | |
35 | 705 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 25.98 | |
36 | 107 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 26.09 | |
37 | 258 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 26.10 | |
38 | 244 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 26.12 | |
39 | 529 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 26.16 | |
40 | 187 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 26.18 | |
41 | 120 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 50 m | 26.19 | |
42 | 696 | Broberg Jesper | 1994 | HVIDOVRE | 9497AF | 25 m | 26.23 | |
43 | 236 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 50 m | 26.25 | |
44 | 254 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 26.31 | |
45 | 508 | Welling Harald | 1993 | LYNGBY | 9369AG | 25 m | 26.36 | |
46 | 210 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 26.38 | |
47 | 184 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 26.41 | |
48 | 69 | Thomé Malte | 1993 | RINGSTED | 9397AI | 25 m | 26.46 | |
49 | 362 | Østermann Nicklas | 1991 | TRITON B | 9153AD | 25 m | 26.54 | |
50 | 80 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 26.55 | |
51 | 500 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 26.59 | |
52 | 246 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 50 m | 26.70 | |
53 | 159 | Hjalmarsson Andreas | 1994 | KARLSKRONA | AS7794 | 50 m | 26.70 | |
54 | 577 | Ahlberg Alfred | 1996 | KARLSKRONA | AE0396 | 25 m | 26.72 | |
55 | 560 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 26.78 | |
56 | 695 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 26.87 | |
57 | 241 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 50 m | 26.87 | |
58 | 326 | Hagemann William | 1994 | GLADSAXE | 9483AC | 50 m | 26.93 | |
59 | 708 | Svendsen Anders | 1993 | HVIDOVRE | 9371AC | 25 m | 26.94 | |
60 | 599 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 27.09 | |
61 | 48 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 27.16 | |
62 | 86 | Willems Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9329AB | 25 m | 27.34 | |
63 | 348 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 27.47 | |
64 | 687 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | HILLERØD | 9521AE | 25 m | 27.49 | |
65 | 689 | Kempff-Andersen Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9647AB | 25 m | 27.51 | |
66 | 663 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 27.51 | |
67 | 136 | Madsen Mathias | 1994 | NAKSKOV | 9453AD | 25 m | 27.60 | |
68 | 656 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | A6 | 9655AG | 25 m | 27.73 | |
69 | 567 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 27.76 | |
70 | 90 | Sabo Denniz | 1995 | KARLSHAMN | AN4395 | 25 m | 27.77 | |
71 | 181 | Postema Tom | 1994 | SJÖBO SS | AV8394 | 25 m | 27.79 | |
72 | 613 | Johansen Magnus | 1996 | HERLUFSHOL | 9661AE | 25 m | 27.83 | |
73 | 248 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 50 m | 27.83 | |
74 | 205 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 27.84 | |
75 | 158 | Eckernäs Hugo | 1994 | KARLSKRONA | AH2394 | 25 m | 27.90 | |
76 | 557 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 27.94 | |
77 | 675 | Kimon Kommatas | 1996 | GREECE | 50 m | 27.95 | ||
78 | 61 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 27.96 | |
79 | 542 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 28.09 | |
80 | 639 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 25 m | 28.09 | |
81 | 692 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 28.12 | |
82 | 631 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 28.13 | |
83 | 607 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 25 m | 28.26 | |
84 | 635 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 28.30 | |
85 | 59 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 28.31 | |
86 | 572 | Wied Magnus | 1996 | GENTOFTE | 9641AQ | 25 m | 28.42 | |
87 | 556 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 28.42 | |
88 | 598 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 25 m | 28.51 | |
89 | 497 | Nielsen Kristian Mohr | 1993 | LYNGBY | 9377AB | 25 m | 28.54 | |
90 | 203 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 25 m | 28.56 | |
91 | 569 | Lykkesfeldt Gustav Plum | 1996 | GENTOFTE | 9631AC | 25 m | 28.61 | |
92 | 85 | Sandager Tobias N | 1993 | GI40HERMES | 9369AE | 50 m | 28.72 | |
93 | 573 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 28.75 | |
94 | 259 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 28.83 | |
95 | 532 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 28.92 | |
96 | 377 | Rasmussen Simon | 1995 | SK-SYD | 9545AH | 25 m | 29.55 | |
97 | 629 | Frederiksen Malte | 1996 | HØRSHOLM | 9613AI | 25 m | 29.90 | |
98 | 563 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 29.98 | |
99 | 564 | Dalsgaard Marius | 1996 | GENTOFTE | 9659AB | 25 m | 30.80 | |
100 | 142 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 30.80 | |
101 | 709 | Svensson Rolf | 1994 | HVIDOVRE | 9479AD | 25 m | 30.84 | |
102 | 132 | Hansen Mads | 1995 | NAKSKOV | 9539AK | 25 m | 31.15 | |
103 | 610 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 31.51 | |
104 | 618 | Esbjerg Mathias | 1996 | HILLERØD | 9639AM | 25 m | 31.54 | |
105 | 612 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 31.82 | |
106 | 600 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 25 m | 31.90 | |
107 | 370 | Andersen Lukas | 1995 | SK-SYD | 9521AH | 25 m | 32.53 | |
108 | 593 | Norup Esben | 1996 | DRAGØR | 25 m | 37.21 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Ottesen Jeanette | 1987 | KVIK | 8728AB | 25 m | 25.17 | |
2 | 93 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | AR9288 | 25 m | 26.59 | |
3 | 95 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 27.79 | |
4 | 114 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 28.18 | |
5 | 121 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 25 m | 28.45 | |
6 | 396 | Pedersen Mette | 1993 | KVIK | 9364AJ | 25 m | 28.46 | |
7 | 94 | Lindborg Eleonor | 1992 | MKK | BB9892 | 25 m | 28.59 | |
8 | 232 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 28.96 | |
9 | 229 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 29.00 | |
10 | 73 | Christiansen Anna-Marie | 1990 | GI40HERMES | 9044AA | 50 m | 29.01 | |
11 | 118 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 25 m | 29.20 | |
12 | 489 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 29.30 | |
13 | 17 | Duijm Marianne | 1993 | A6 | 9316AL | 25 m | 29.34 | |
14 | 53 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 29.42 | |
15 | 487 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 25 m | 29.63 | |
16 | 98 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 29.69 | |
17 | 31 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 29.79 | |
18 | 383 | Christensen Cecilie | 1997 | KVIK | 9782AD | 25 m | 29.80 | |
19 | 119 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 29.92 | |
20 | 117 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | AIF | 9468AG | 25 m | 29.94 | |
21 | 108 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 25 m | 29.95 | |
22 | 21 | Jacobsen Line Hedmann | 1993 | A6 | 9374AA | 25 m | 30.01 | |
23 | 701 | Jensen Sigrid | 1990 | HVIDOVRE | 9038AC | 25 m | 30.12 | |
24 | 538 | Kjær Freja | 1995 | HØRSHOLM | 9558AF | 25 m | 30.24 | |
25 | 28 | Petersen Melizza | 1994 | A6 | 9486AK | 25 m | 30.27 | |
26 | 329 | Jensen Charlotte | 1992 | GLADSAXE | 9262AL | 25 m | 30.36 | |
27 | 546 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 25 m | 30.38 | |
28 | 109 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 25 m | 30.52 | |
29 | 678 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | HILLERØD | 9658AB | 25 m | 30.56 | |
30 | 161 | Runeke Josephine | 1991 | KARLSKRONA | AV0491 | 25 m | 30.62 | |
31 | 24 | Jensen Cæcilie Kisby | 1993 | A6 | 9366AB | 25 m | 30.64 | |
32 | 535 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 30.69 | |
33 | 505 | Svensson Regitze | 1995 | LYNGBY | 9598AJ | 25 m | 30.70 | |
34 | 691 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 30.82 | |
35 | 327 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 30.87 | |
36 | 397 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 30.88 | |
37 | 27 | Matthiassen Frederikke | 1996 | A6 | 9676AB | 25 m | 30.93 | |
38 | 88 | Hörnbäck Lina | 1996 | KARLSHAMN | AA0596 | 25 m | 31.04 | |
39 | 406 | Krusell Anna | 1994 | AGF | 9464AI | 50 m | 31.07 | |
40 | 76 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | GI40HERMES | 8924AD | 25 m | 31.10 | |
41 | 51 | Mikkelsen Amalie | 1997 | GENTOFTE | 9728AA | 25 m | 31.26 | |
42 | 627 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 31.28 | |
43 | 502 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 25 m | 31.28 | |
44 | 220 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 31.28 | |
45 | 182 | Svensson Therese | 1991 | SJÖBO SS | AX7891 | 25 m | 31.29 | |
46 | 590 | Kadoglu Georgia | 1998 | VARNA | 50 m | 31.29 | ||
47 | 252 | Bøgh Mie | 1991 | SLAGELSE | 9184AA | 25 m | 31.31 | |
48 | 544 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 31.70 | |
49 | 325 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 25 m | 31.83 | |
50 | 703 | Larsen Nathja | 1995 | HVIDOVRE | 9534AF | 25 m | 31.97 | |
51 | 683 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 32.09 | |
52 | 78 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 25 m | 32.36 | |
53 | 658 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 32.37 | |
54 | 554 | Zachariasen Trine | 1994 | HELSINGØR | 9436AE | 25 m | 32.40 | |
55 | 553 | Zachariasen Emilie | 1994 | HELSINGØR | 9426AE | 25 m | 32.41 | |
56 | 402 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 32.43 | |
57 | 64 | Rasmussen Signe | 1995 | RINGSTED | 9516AG | 25 m | 32.50 | |
58 | 74 | Delani Louise | 1984 | GI40HERMES | 8414AA | 25 m | 32.68 | |
59 | 713 | Efrosini Rakopouloou | 1997 | GREECE | 50 m | 32.70 | ||
60 | 147 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 25 m | 32.71 | |
61 | 152 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 25 m | 32.71 | |
62 | 144 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 25 m | 32.72 | |
63 | 207 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 32.97 | |
64 | 704 | Lindecrona Clara | 1993 | HVIDOVRE | 9308AA | 25 m | 33.05 | |
65 | 34 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 33.06 | |
66 | 36 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 50 m | 33.08 | |
67 | 424 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 33.09 | |
68 | 547 | Florin Fie Bay | 1996 | HELSINGØR | 9616AF | 25 m | 33.12 | |
69 | 466 | Nielsen Simone | 1996 | HERLUFSHOL | 9658AQ | 25 m | 33.13 | |
70 | 146 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 25 m | 33.13 | ||
71 | 237 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 50 m | 33.20 | |
72 | 334 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 50 m | 33.25 | |
73 | 263 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 33.25 | |
74 | 97 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 33.38 | |
75 | 503 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 33.38 | |
76 | 153 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 33.44 | |
77 | 596 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 25 m | 33.44 | |
78 | 139 | Wiecker Siri | 1994 | NAKSKOV | 9494AM | 25 m | 33.46 | |
79 | 679 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 25 m | 33.53 | |
80 | 84 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 33.70 | |
81 | 681 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 25 m | 33.71 | |
82 | 693 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 50 m | 33.71 | |
83 | 702 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 33.72 | |
84 | 697 | Hansen Benedicte Ø. | 1995 | HVIDOVRE | 9578AM | 25 m | 33.85 | |
85 | 366 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 50 m | 33.90 | |
86 | 335 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 50 m | 34.02 | |
87 | 359 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 50 m | 34.06 | |
88 | 657 | Gjerløff Karen | 1998 | A6 | 9862AD | 25 m | 34.18 | |
89 | 537 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HØRSHOLM | 9598AP | 50 m | 34.43 | |
90 | 380 | Vander-Ploeg Cecilie | 1992 | SK-SYD | 9246AE | 25 m | 34.44 | |
91 | 707 | Rasmussen Eva | 1996 | HVIDOVRE | 9638AA | 25 m | 34.67 | |
92 | 608 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 34.75 | |
93 | 533 | Donde Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9496AB | 25 m | 34.87 | |
94 | 684 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 34.88 | |
95 | 234 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 50 m | 34.94 | |
96 | 33 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 9658AX | 25 m | 34.95 | |
97 | 65 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 50 m | 35.00 | |
98 | 668 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 35.13 | |
99 | 597 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 35.22 | |
100 | 609 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 35.37 | |
101 | 665 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 35.50 | |
102 | 70 | Albek Clara | 1996 | GI40HERMES | 9606AD | 25 m | 35.91 | |
103 | 580 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 25 m | 36.00 | |
104 | 91 | Zielinski Frida | 1995 | KARLSHAMN | AE3495 | 25 m | 36.15 | |
105 | 625 | Palmqvist Thilde | 1998 | HVETLANDA | AY1298 | 25 m | 36.39 | |
106 | 661 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 36.52 | |
107 | 571 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 36.70 | |
108 | 619 | Krarup Silje | 1998 | HILLERØD | 9858AB | 25 m | 36.84 | |
109 | 45 | Deigaard Marie | 1996 | GENTOFTE | 9644AA | 25 m | 36.86 | |
110 | 650 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 36.99 | |
111 | 145 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 37.18 | |
112 | 143 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 25 m | 37.49 | |
113 | 470 | Nielsen Camilla Strunge | 1997 | GSK | 9718AD | 25 m | 37.51 | |
114 | 43 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 25 m | 37.64 | ||
115 | 617 | Petersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 38.27 | |
116 | 23 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 38.53 | |
117 | 626 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 25 m | 38.70 | |
118 | 559 | Hvid Katrine | 1998 | GLADSAXE | 9882AH | 25 m | 38.71 | |
119 | 459 | Flibo Stine | 1997 | HERLUFSHOL | 9798AE | 25 m | 39.38 | |
120 | 662 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 25 m | 39.49 | |
121 | 96 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 39.50 | |
122 | 669 | Pedersen Alberte Gertz | 1998 | LYNGBY | 9862AO | 25 m | 39.62 | |
123 | 671 | Warming Nadja | 1998 | LYNGBY | 9866AM | 25 m | 39.98 | |
124 | 630 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 40.00 | |
125 | 636 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 25 m | 40.72 | |
126 | 578 | Persson Lina | 1998 | KARLSKRONA | AP0898 | 25 m | 41.24 | |
127 | 604 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 42.79 | |
128 | 594 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 42.95 | |
129 | 562 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 43.42 | |
130 | 212 | Orland Kirstine | 1997 | VORDINGB | 9752AW | 25 m | 44.14 | |
131 | 653 | Møhncke Sofie Amalie | 1998 | TRITON B | 9898AG | 25 m | 51.22 | |
132 | 135 | Johansen Christina | 1997 | NAKSKOV | 9788AO | 25 m | 54.98 | |
133 | 637 | Hansen Majken Lillegaard | 1998 | NAKSKOV | 9868AQ | 25 m | 1:10.07 | |
134 | 137 | Maric Alexsandra | 1997 | NAKSKOV | 9704AW | 50 m | ||
135 | 122 | Vikingsdottír Rósa | 1993 | VI39 | 9376AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 25 m | 24.08 | |
2 | 110 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 25 m | 24.58 | |
3 | 492 | Hansen Martin Hersom | 1986 | LYNGBY | 8685AA | 25 m | 24.94 | |
4 | 504 | Skotte Peter | 1991 | LYNGBY | 9197AD | 25 m | 25.28 | |
5 | 129 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 50 m | 25.54 | |
6 | 20 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 25.62 | |
7 | 291 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 25.73 | |
8 | 236 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 25 m | 26.27 | |
9 | 29 | Skelsager Jacob | 1993 | A6 | 9313AG | 25 m | 26.44 | |
10 | 552 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 26.48 | |
11 | 82 | Ludvigsen Victor G. | 1992 | GI40HERMES | 9233AE | 25 m | 26.48 | |
12 | 494 | Iversen Magnus | 1991 | LYNGBY | 9159AC | 25 m | 26.54 | |
13 | 217 | Nilsson Christoffer | 1988 | POSEIDON | AO1988 | 50 m | 26.58 | |
14 | 371 | Christensen Jonas | 1992 | SK-SYD | 9239AB | 25 m | 26.66 | |
15 | 488 | Døi Tom | 1993 | LYNGBY | 9391AF | 25 m | 26.71 | |
16 | 155 | Bornerheim Emil | 1993 | KARLSKRONA | AJ9793 | 25 m | 26.78 | |
17 | 151 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 26.79 | |
18 | 336 | Rasmussen Mads Sune | 1990 | GLADSAXE | 9047AD | 50 m | 27.00 | |
19 | 510 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 27.06 | |
20 | 411 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 25 m | 27.28 | |
21 | 249 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 50 m | 27.32 | |
22 | 106 | Frederiksen Frederik | 1992 | GSK | 9255AI | 25 m | 27.36 | |
23 | 185 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 27.39 | |
24 | 700 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 25 m | 27.42 | |
25 | 75 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 25 m | 27.57 | |
26 | 250 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 50 m | 27.57 | |
27 | 131 | Hansen Anders | 1995 | NAKSKOV | 9517AA | 25 m | 27.58 | |
28 | 140 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 27.60 | |
29 | 501 | Rasmussen Kasper Flemming | 1992 | LYNGBY | 9261AE | 25 m | 27.61 | |
30 | 695 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 27.67 | |
31 | 159 | Hjalmarsson Andreas | 1994 | KARLSKRONA | AS7794 | 25 m | 27.76 | |
32 | 541 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443AO | 25 m | 27.76 | |
33 | 536 | Halding Mark | 1991 | HØRSHOLM | 9171AE | 25 m | 27.78 | |
34 | 257 | Kristiansen Hansotto | 1992 | SLAGELSE | 9239AH | 25 m | 27.78 | |
35 | 63 | Rasmussen Jakob | 1992 | RINGSTED | 9215AI | 25 m | 27.83 | |
36 | 231 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 27.85 | |
37 | 183 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 27.98 | |
38 | 186 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 27.99 | |
39 | 242 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 50 m | 28.06 | |
40 | 209 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 28.06 | |
41 | 346 | Pashalis Gatidis | 1995 | GREECE | 50 m | 28.11 | ||
42 | 485 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 28.13 | |
43 | 130 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 28.13 | |
44 | 258 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 28.14 | |
45 | 367 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 28.15 | |
46 | 493 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 28.56 | |
47 | 362 | Østermann Nicklas | 1991 | TRITON B | 9153AD | 25 m | 28.60 | |
48 | 376 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 25 m | 28.75 | |
49 | 238 | Graversen Jonas | 1990 | AALBORG | 9061AE | 50 m | 28.85 | |
50 | 79 | Hvid Mathias | 1994 | GI40HERMES | 9435AL | 50 m | 29.00 | |
51 | 708 | Svendsen Anders | 1993 | HVIDOVRE | 9371AC | 25 m | 29.10 | |
52 | 251 | Tracey Sebastian | 1993 | AALBORG | 9359AG | 25 m | 29.29 | |
53 | 86 | Willems Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9329AB | 25 m | 29.36 | |
54 | 90 | Sabo Denniz | 1995 | KARLSHAMN | AN4395 | 25 m | 29.53 | |
55 | 241 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 25 m | 29.56 | |
56 | 560 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 29.69 | |
57 | 696 | Broberg Jesper | 1994 | HVIDOVRE | 9497AF | 25 m | 29.71 | |
58 | 154 | Blivik Martin | 1995 | KARLSKRONA | AM0395 | 25 m | 29.76 | |
59 | 216 | Skamriis David | 1994 | VORDINGB | 9433AK | 25 m | 29.84 | |
60 | 124 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 29.87 | |
61 | 248 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 50 m | 29.89 | |
62 | 705 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 29.96 | |
63 | 256 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 50 m | 30.17 | |
64 | 692 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 30.46 | |
65 | 80 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 30.64 | |
66 | 635 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 30.82 | |
67 | 404 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 31.12 | |
68 | 603 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 31.34 | |
69 | 136 | Madsen Mathias | 1994 | NAKSKOV | 9453AD | 25 m | 31.58 | |
70 | 500 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 31.62 | |
71 | 664 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 31.74 | |
72 | 613 | Johansen Magnus | 1996 | HERLUFSHOL | 9661AE | 25 m | 31.81 | |
73 | 631 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 31.88 | |
74 | 567 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 31.92 | |
75 | 573 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 31.99 | |
76 | 656 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | A6 | 9655AG | 25 m | 32.00 | |
77 | 655 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 32.01 | |
78 | 375 | Larsen Kim Brun | 1993 | SK-SYD | 9301AA | 25 m | 32.05 | |
79 | 160 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 25 m | 32.09 | |
80 | 688 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 32.36 | |
81 | 240 | Klemmensen Jeppe | 1994 | AALBORG | 9437AQ | 50 m | 32.36 | |
82 | 457 | Brønsvig Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9645AL | 25 m | 32.81 | |
83 | 659 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 33.36 | |
84 | 598 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 25 m | 33.89 | |
85 | 259 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 50 m | 33.91 | |
86 | 614 | Larsen André | 1996 | HERLUFSHOL | 9627AK | 50 m | 34.48 | |
87 | 572 | Wied Magnus | 1996 | GENTOFTE | 9641AQ | 25 m | 34.58 | |
88 | 132 | Hansen Mads | 1995 | NAKSKOV | 9539AK | 25 m | 35.38 | |
89 | 709 | Svensson Rolf | 1994 | HVIDOVRE | 9479AD | 25 m | 36.55 | |
90 | 610 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 36.57 | |
91 | 618 | Esbjerg Mathias | 1996 | HILLERØD | 9639AM | 25 m | 37.25 | |
92 | 600 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 25 m | 38.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 337 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 25 m | 27.65 | |
2 | 93 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | AR9288 | 25 m | 27.92 | |
3 | 95 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 29.25 | |
4 | 94 | Lindborg Eleonor | 1992 | MKK | BB9892 | 25 m | 29.35 | |
5 | 109 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 25 m | 29.60 | |
6 | 73 | Christiansen Anna-Marie | 1990 | GI40HERMES | 9044AA | 25 m | 29.64 | |
7 | 355 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 29.91 | |
8 | 105 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 30.00 | |
9 | 352 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 30.30 | |
10 | 31 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 30.47 | |
11 | 351 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 30.67 | |
12 | 108 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 25 m | 31.08 | |
13 | 83 | Møller Miriam Stupak | 1994 | GI40HERMES | 9414AJ | 25 m | 31.30 | |
14 | 98 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 31.43 | |
15 | 486 | Bro Sarah | 1996 | LYNGBY | 9686AE | 25 m | 31.64 | |
16 | 25 | Langhorn Julie | 1994 | A6 | 9488AG | 25 m | 31.80 | |
17 | 112 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 31.87 | |
18 | 535 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 31.89 | |
19 | 490 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 31.90 | |
20 | 215 | Semberlund Sandra | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 31.98 | |
21 | 340 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 31.98 | |
22 | 531 | Buhl Caroline | 1995 | HØRSHOLM | 9564AB | 25 m | 32.11 | |
23 | 133 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 32.15 | |
24 | 53 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 32.32 | |
25 | 520 | Pedersen Camilla Tschikai | 1991 | FARUM | 9148AB | 50 m | 32.45 | |
26 | 678 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | HILLERØD | 9658AB | 25 m | 32.47 | |
27 | 333 | Larsson Maika | 1993 | GLADSAXE | 9388AL | 50 m | 32.50 | |
28 | 342 | Panagiota Margeti | 1995 | GREECE | 50 m | 32.50 | ||
29 | 534 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 32.59 | |
30 | 24 | Jensen Cæcilie Kisby | 1993 | A6 | 9366AB | 25 m | 32.60 | |
31 | 71 | Brylov Isabel | 1994 | GI40HERMES | 9452AJ | 25 m | 32.70 | |
32 | 383 | Christensen Cecilie | 1997 | KVIK | 9782AD | 25 m | 32.71 | |
33 | 489 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 32.81 | |
34 | 153 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 32.94 | |
35 | 89 | Lomnitz Martina | 1995 | KARLSHAMN | AA2895 | 25 m | 32.96 | |
36 | 711 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 33.01 | |
37 | 144 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 25 m | 33.02 | |
38 | 363 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 33.20 | |
39 | 17 | Duijm Marianne | 1993 | A6 | 9316AL | 25 m | 33.48 | |
40 | 668 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 33.51 | |
41 | 177 | Larsson Linnea | 1995 | SJÖBO SS | AL1695 | 25 m | 33.52 | |
42 | 57 | Asmussen Malene | 1995 | RINGSTED | 9524AE | 25 m | 33.64 | |
43 | 68 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 50 m | 33.72 | |
44 | 627 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 33.84 | |
45 | 464 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 25 m | 34.09 | |
46 | 679 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 25 m | 34.10 | |
47 | 72 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 34.10 | |
48 | 686 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | HILLERØD | 9162AE | 25 m | 34.21 | |
49 | 235 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 50 m | 34.42 | |
50 | 325 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 34.91 | |
51 | 372 | Hansen Camilla | 1995 | SK-SYD | 9592AD | 25 m | 34.99 | |
52 | 545 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 35.12 | |
53 | 547 | Florin Fie Bay | 1996 | HELSINGØR | 9616AF | 25 m | 35.13 | |
54 | 247 | Stage Amalie | 1993 | AALBORG | 9326AC | 50 m | 35.16 | |
55 | 113 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 25 m | 35.17 | |
56 | 706 | Meier Trine | 1995 | HVIDOVRE | 9564AH | 25 m | 35.20 | |
57 | 691 | Andersen Kristina Delff | 1997 | KORSØR | 9732AL | 25 m | 35.24 | |
58 | 49 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 25 m | 35.24 | |
59 | 62 | Nielsen Maria Engberg | 1996 | RINGSTED | 9622AD | 25 m | 35.30 | |
60 | 393 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 35.31 | |
61 | 597 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 35.46 | |
62 | 211 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 35.49 | |
63 | 409 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 25 m | 35.56 | |
64 | 608 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 35.59 | |
65 | 97 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 35.68 | |
66 | 253 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 35.75 | |
67 | 630 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 35.84 | |
68 | 672 | Maria Kallitsi | 1998 | GREECE | 50 m | 35.87 | ||
69 | 467 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 35.88 | |
70 | 558 | Hansen Laura Rimmer | 1998 | GLADSAXE | 9858AK | 25 m | 35.93 | |
71 | 580 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 25 m | 36.03 | |
72 | 422 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 36.18 | |
73 | 554 | Zachariasen Trine | 1994 | HELSINGØR | 9436AE | 25 m | 36.29 | |
74 | 65 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 36.38 | |
75 | 350 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 36.41 | |
76 | 693 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 50 m | 36.44 | |
77 | 702 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 36.50 | |
78 | 262 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | HILLERØD | 9784AA | 25 m | 36.64 | |
79 | 456 | Andersen Camilla | 1995 | HERLUFSHOL | 9588AW | 25 m | 36.69 | |
80 | 530 | Buhl Alexandra | 1997 | HØRSHOLM | 9732AH | 25 m | 36.77 | |
81 | 407 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 50 m | 36.88 | |
82 | 658 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 37.02 | |
83 | 345 | Vasiliki Avgousti | 1997 | GREECE | 50 m | 37.31 | ||
84 | 134 | Johansen Camilla | 1994 | NAKSKOV | 9404AG | 25 m | 37.69 | |
85 | 44 | Dam-Hendriksen Christina | 1996 | GENTOFTE | 9612AD | 25 m | 37.75 | |
86 | 462 | Jensen Mathilde | 1997 | HERLUFSHOL | 9772AX | 25 m | 37.87 | |
87 | 338 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 37.95 | |
88 | 127 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 25 m | 38.13 | |
89 | 339 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 38.33 | |
90 | 125 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 25 m | 38.56 | |
91 | 265 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 25 m | 38.60 | |
92 | 206 | Bitsch-Olsen Astrid | 1993 | VORDINGB | 9358AL | 25 m | 38.69 | |
93 | 602 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 38.70 | |
94 | 670 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 38.92 | |
95 | 423 | Madsen Klara Tetzschner | 1997 | GLADSAXE | 9736AH | 25 m | 39.20 | |
96 | 620 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 39.21 | |
97 | 661 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 39.56 | |
98 | 96 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 40.01 | |
99 | 604 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 40.05 | |
100 | 548 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 40.23 | |
101 | 699 | Ishøy Cecilie | 1996 | HVIDOVRE | 9652AJ | 25 m | 40.32 | |
102 | 143 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 25 m | 40.46 | |
103 | 626 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 25 m | 40.48 | |
104 | 625 | Palmqvist Thilde | 1998 | HVETLANDA | AY1298 | 25 m | 40.52 | |
105 | 578 | Persson Lina | 1998 | KARLSKRONA | AP0898 | 25 m | 40.96 | |
106 | 606 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 41.02 | |
107 | 23 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 41.26 | |
108 | 666 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 25 m | 41.54 | |
109 | 43 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 25 m | 41.74 | ||
110 | 575 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 25 m | 42.00 | |
111 | 543 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 42.03 | |
112 | 138 | Pedersen Anna | 1997 | NAKSKOV | 9794AM | 25 m | 42.20 | |
113 | 264 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 25 m | 42.47 | |
114 | 671 | Warming Nadja | 1998 | LYNGBY | 9866AM | 25 m | 42.89 | |
115 | 565 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 42.95 | |
116 | 579 | Petersons Felicia | 1998 | KARLSKRONA | AU4698 | 25 m | 43.32 | |
117 | 594 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 43.79 | |
118 | 156 | Eckernäs Anna | 1997 | KARLSKRONA | AX8697 | 25 m | 44.22 | |
119 | 212 | Orland Kirstine | 1997 | VORDINGB | 9752AW | 25 m | 44.63 | |
120 | 213 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 44.69 | |
121 | 581 | Andersen Sarah Lisby | 1998 | AIF | 9862AY | 25 m | 44.98 | |
122 | 633 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 45.31 | |
123 | 157 | Eckernäs Elin | 1997 | KARLSKRONA | AX7697 | 25 m | 45.60 | |
124 | 649 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 25 m | 46.00 | |
125 | 374 | Høier Celine | 1997 | SK-SYD | 9774AW | 25 m | 46.34 | |
126 | 652 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 25 m | 47.25 | |
127 | 208 | Hansen Caroline Ege | 1997 | VORDINGB | 9702AY | 50 m | 48.00 | |
128 | 592 | Mariner Sarah | 1998 | DRAGØR | 9882AI | 25 m | 50.21 | |
129 | 641 | Stærke Agnes | 1998 | NAKSKOV | 9802AT | 25 m | 50.27 | |
130 | 122 | Vikingsdottír Rósa | 1993 | VI39 | 9376AK | 50 m | ||
131 | 651 | Legin Natalie Løwe | 1998 | TRITON B | 9854AG | 50 m | ||
132 | 638 | Jepsen Julie | 1998 | NAKSKOV | 9808AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 25.04 | |
2 | 223 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 25.43 | |
3 | 551 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 25 m | 26.10 | |
4 | 403 | Dahl Søren | 1993 | AGF | 9397AC | 25 m | 26.90 | |
5 | 110 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 25 m | 27.07 | |
6 | 501 | Rasmussen Kasper Flemming | 1992 | LYNGBY | 9261AE | 25 m | 27.07 | |
7 | 336 | Rasmussen Mads Sune | 1990 | GLADSAXE | 9047AD | 50 m | 28.00 | |
8 | 494 | Iversen Magnus | 1991 | LYNGBY | 9159AC | 25 m | 28.17 | |
9 | 260 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 28.20 | |
10 | 185 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 28.41 | |
11 | 413 | Ravn Christoffer | 1992 | AGF | 9285AH | 25 m | 28.42 | |
12 | 254 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 28.43 | |
13 | 328 | Hesselberg Patrick | 1991 | GLADSAXE | 9177AE | 50 m | 28.50 | |
14 | 217 | Nilsson Christoffer | 1988 | POSEIDON | AO1988 | 50 m | 28.52 | |
15 | 493 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 28.61 | |
16 | 75 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 25 m | 28.69 | |
17 | 529 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 28.90 | |
18 | 461 | Højbøge Patrick | 1992 | HERLUFSHOL | 9271AI | 25 m | 28.91 | |
19 | 492 | Hansen Martin Hersom | 1986 | LYNGBY | 8685AA | 50 m | 28.92 | |
20 | 79 | Hvid Mathias | 1994 | GI40HERMES | 9435AL | 25 m | 29.16 | |
21 | 705 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 29.27 | |
22 | 496 | Larsen Rasmus Højriis | 1992 | LYNGBY | 9229AF | 25 m | 29.41 | |
23 | 218 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | 29.57 | |
24 | 257 | Kristiansen Hansotto | 1992 | SLAGELSE | 9239AH | 25 m | 29.57 | |
25 | 347 | Georgios Thomos | 1995 | GREECE | 50 m | 29.77 | ||
26 | 357 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 29.78 | |
27 | 541 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443AO | 25 m | 29.91 | |
28 | 249 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 50 m | 30.35 | |
29 | 209 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 30.43 | |
30 | 183 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 30.64 | |
31 | 346 | Pashalis Gatidis | 1995 | GREECE | 50 m | 30.76 | ||
32 | 63 | Rasmussen Jakob | 1992 | RINGSTED | 9215AI | 25 m | 30.87 | |
33 | 210 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 30.90 | |
34 | 66 | Suhr Morten | 1993 | RINGSTED | 50 m | 31.00 | ||
35 | 577 | Ahlberg Alfred | 1996 | KARLSKRONA | AE0396 | 25 m | 31.06 | |
36 | 90 | Sabo Denniz | 1995 | KARLSHAMN | AN4395 | 25 m | 31.53 | |
37 | 556 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 31.66 | |
38 | 61 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 31.83 | |
39 | 639 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 25 m | 32.09 | |
40 | 375 | Larsen Kim Brun | 1993 | SK-SYD | 9301AA | 25 m | 32.22 | |
41 | 656 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | A6 | 9655AG | 25 m | 33.02 | |
42 | 614 | Larsen André | 1996 | HERLUFSHOL | 9627AK | 25 m | 33.16 | |
43 | 563 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 33.26 | |
44 | 708 | Svendsen Anders | 1993 | HVIDOVRE | 9371AC | 25 m | 33.58 | |
45 | 410 | Pedersen Anton B. | 1993 | AGF | 9307AK | 25 m | 33.59 | |
46 | 629 | Frederiksen Malte | 1996 | HØRSHOLM | 9613AI | 25 m | 33.97 | |
47 | 689 | Kempff-Andersen Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9647AB | 25 m | 33.97 | |
48 | 645 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 34.04 | |
49 | 659 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 34.29 | |
50 | 203 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 25 m | 34.36 | |
51 | 181 | Postema Tom | 1994 | SJÖBO SS | AV8394 | 25 m | 34.62 | |
52 | 567 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 35.07 | |
53 | 160 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 25 m | 35.48 | |
54 | 457 | Brønsvig Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9645AL | 25 m | 35.62 | |
55 | 600 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 25 m | 35.77 | |
56 | 259 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 36.05 | |
57 | 142 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 36.19 | |
58 | 709 | Svensson Rolf | 1994 | HVIDOVRE | 9479AD | 25 m | 37.82 | |
59 | 370 | Andersen Lukas | 1995 | SK-SYD | 9521AH | 25 m | 39.22 | |
60 | 500 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 50 m | 40.00 | |
61 | 510 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 50 m | 49.77 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Mårtensson Elin | 1993 | SJÖBO SS | AT1893 | 25 m | 32.47 | |
2 | 354 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 32.56 | |
3 | 293 | Leth-Espensen Julie | 1992 | GI40HERMES | 9274AF | 50 m | 32.79 | |
4 | 220 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 33.03 | |
5 | 502 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 25 m | 33.26 | |
6 | 22 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | A6 | 9624AB | 25 m | 33.27 | |
7 | 329 | Jensen Charlotte | 1992 | GLADSAXE | 9262AL | 25 m | 33.41 | |
8 | 491 | Hall Frederikke | 1992 | LYNGBY | 9224AD | 25 m | 33.43 | |
9 | 98 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 34.14 | |
10 | 358 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 34.26 | |
11 | 360 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 34.47 | |
12 | 683 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 34.63 | |
13 | 414 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 25 m | 34.78 | |
14 | 76 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | GI40HERMES | 8924AD | 25 m | 34.94 | |
15 | 495 | Jepsen Anna Klüver | 1993 | LYNGBY | 9392AI | 25 m | 35.12 | |
16 | 632 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 35.18 | |
17 | 505 | Svensson Regitze | 1995 | LYNGBY | 9598AJ | 25 m | 35.42 | |
18 | 490 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 35.47 | |
19 | 698 | Hansen Mie | 1991 | HVIDOVRE | 9108AL | 25 m | 35.55 | |
20 | 703 | Larsen Nathja | 1995 | HVIDOVRE | 9534AF | 25 m | 35.62 | |
21 | 150 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 35.76 | |
22 | 263 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 35.91 | |
23 | 533 | Donde Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9496AB | 25 m | 36.04 | |
24 | 161 | Runeke Josephine | 1991 | KARLSKRONA | AV0491 | 25 m | 36.05 | |
25 | 81 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 36.14 | |
26 | 711 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 36.16 | |
27 | 261 | Jeppesen Stephanie | 1988 | SEAHAWKS | 50 m | 36.22 | ||
28 | 498 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 36.28 | |
29 | 701 | Jensen Sigrid | 1990 | HVIDOVRE | 9038AC | 25 m | 36.54 | |
30 | 109 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 25 m | 36.60 | |
31 | 359 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 36.62 | |
32 | 123 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 36.69 | |
33 | 680 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 25 m | 36.88 | |
34 | 349 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 36.91 | |
35 | 28 | Petersen Melizza | 1994 | A6 | 9486AK | 25 m | 37.15 | |
36 | 332 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 37.21 | |
37 | 70 | Albek Clara | 1996 | GI40HERMES | 9606AD | 25 m | 37.30 | |
38 | 58 | Dalgaard Frida | 1995 | RINGSTED | 9508AF | 25 m | 37.31 | |
39 | 627 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 37.35 | |
40 | 116 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 25 m | 37.38 | |
41 | 590 | Kadoglu Georgia | 1998 | VARNA | 50 m | 37.50 | ||
42 | 88 | Hörnbäck Lina | 1996 | KARLSHAMN | AA0596 | 25 m | 37.58 | |
43 | 111 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 25 m | 37.64 | |
44 | 523 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 25 m | 37.66 | |
45 | 55 | Winther Rebecca | 1996 | GENTOFTE | 9608AN | 25 m | 37.96 | |
46 | 704 | Lindecrona Clara | 1993 | HVIDOVRE | 9308AA | 25 m | 38.20 | |
47 | 628 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 38.34 | |
48 | 152 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 25 m | 38.35 | |
49 | 366 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 25 m | 38.45 | |
50 | 252 | Bøgh Mie | 1991 | SLAGELSE | 9184AA | 25 m | 38.46 | |
51 | 361 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 38.48 | |
52 | 694 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 38.50 | |
53 | 253 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 38.60 | |
54 | 387 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 38.67 | |
55 | 503 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 38.82 | |
56 | 626 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 25 m | 38.96 | |
57 | 553 | Zachariasen Emilie | 1994 | HELSINGØR | 9426AE | 25 m | 39.06 | |
58 | 204 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 39.14 | |
59 | 45 | Deigaard Marie | 1996 | GENTOFTE | 9644AA | 25 m | 39.14 | |
60 | 266 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 39.40 | |
61 | 64 | Rasmussen Signe | 1995 | RINGSTED | 9516AG | 50 m | 39.50 | |
62 | 344 | Konstantina Taktikou | 1996 | GREECE | 50 m | 39.52 | ||
63 | 267 | Wibom Marie-Louise | 1996 | HILLERØD | 9656AP | 25 m | 39.56 | |
64 | 327 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 39.70 | |
65 | 119 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 39.74 | |
66 | 147 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 25 m | 39.97 | |
67 | 707 | Rasmussen Eva | 1996 | HVIDOVRE | 9638AA | 25 m | 39.98 | |
68 | 507 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 50 m | 40.00 | |
69 | 596 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 25 m | 40.08 | |
70 | 264 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 25 m | 40.13 | |
71 | 243 | Larsen Randi | 1996 | AALBORG | 9678AD | 50 m | 40.18 | |
72 | 469 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 40.38 | |
73 | 97 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 40.47 | |
74 | 591 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 9832AX | 25 m | 40.55 | |
75 | 126 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 25 m | 40.87 | |
76 | 571 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 41.01 | |
77 | 562 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 41.05 | |
78 | 385 | Eskildsen Mie | 1997 | KVIK | 9748AD | 25 m | 41.24 | |
79 | 388 | Hartwig Sascha | 1996 | KVIK | 9628AO | 25 m | 41.26 | |
80 | 550 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 25 m | 41.28 | |
81 | 601 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 41.72 | |
82 | 421 | Christensen Siri | 1997 | GLADSAXE | 9708AH | 25 m | 41.77 | |
83 | 650 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 41.83 | |
84 | 44 | Dam-Hendriksen Christina | 1996 | GENTOFTE | 9612AD | 25 m | 41.88 | |
85 | 127 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 25 m | 41.92 | |
86 | 148 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 42.00 | |
87 | 146 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 50 m | 42.35 | ||
88 | 537 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HØRSHOLM | 9598AP | 50 m | 42.62 | |
89 | 149 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 42.83 | |
90 | 96 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 42.84 | |
91 | 579 | Petersons Felicia | 1998 | KARLSKRONA | AU4698 | 25 m | 43.32 | |
92 | 23 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 43.44 | |
93 | 699 | Ishøy Cecilie | 1996 | HVIDOVRE | 9652AJ | 25 m | 43.46 | |
94 | 543 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 43.58 | |
95 | 561 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 43.73 | |
96 | 213 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 43.83 | |
97 | 570 | Rath Julie | 1998 | GENTOFTE | 9846AH | 25 m | 43.83 | |
98 | 211 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 50 m | 44.09 | |
99 | 425 | Østerby Cirkeline | 1997 | GLADSAXE | 9796AL | 25 m | 44.14 | |
100 | 548 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 44.66 | |
101 | 671 | Warming Nadja | 1998 | LYNGBY | 9866AM | 50 m | 44.67 | |
102 | 60 | Magnusdottir Freydis | 1995 | RINGSTED | 9582AY | 25 m | 45.64 | |
103 | 662 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 25 m | 46.44 | |
104 | 605 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 47.19 | |
105 | 565 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 48.07 | |
106 | 156 | Eckernäs Anna | 1997 | KARLSKRONA | AX8697 | 25 m | 48.79 | |
107 | 578 | Persson Lina | 1998 | KARLSKRONA | AP0898 | 25 m | 48.92 | |
108 | 137 | Maric Alexsandra | 1997 | NAKSKOV | 9704AW | 25 m | 49.19 | |
109 | 665 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 50.74 | |
110 | 379 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 51.21 | |
111 | 135 | Johansen Christina | 1997 | NAKSKOV | 9788AO | 25 m | 54.24 | |
112 | 633 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 55.99 | |
113 | 640 | Pedersen Julie P. | 1998 | NAKSKOV | 9892AT | 25 m | 57.29 | |
114 | 208 | Hansen Caroline Ege | 1997 | VORDINGB | 9702AY | 25 m | 57.37 | |
115 | 641 | Stærke Agnes | 1998 | NAKSKOV | 9802AT | 25 m | 58.39 | |
116 | 642 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 50 m | ||
117 | 637 | Hansen Majken Lillegaard | 1998 | NAKSKOV | 9868AQ | 50 m | ||
118 | 386 | Gregersen Line | 1994 | KVIK | 9422AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 391 | Klingberg Emil | 1987 | KVIK | 8705AB | 25 m | 28.36 | |
2 | 231 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 30.09 | |
3 | 129 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 30.17 | |
4 | 187 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 30.41 | |
5 | 700 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 25 m | 30.42 | |
6 | 508 | Welling Harald | 1993 | LYNGBY | 9369AG | 25 m | 30.52 | |
7 | 30 | Weitling Jonathan | 1993 | A6 | 9321AI | 25 m | 30.90 | |
8 | 107 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 31.11 | |
9 | 85 | Sandager Tobias N | 1993 | GI40HERMES | 9369AE | 25 m | 31.31 | |
10 | 405 | Gemke Jesper | 1993 | AGF | 9361AF | 25 m | 31.37 | |
11 | 504 | Skotte Peter | 1991 | LYNGBY | 9197AD | 50 m | 31.41 | |
12 | 227 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 31.68 | |
13 | 260 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 31.70 | |
14 | 536 | Halding Mark | 1991 | HØRSHOLM | 9171AE | 25 m | 31.86 | |
15 | 184 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 32.26 | |
16 | 485 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 32.72 | |
17 | 496 | Larsen Rasmus Højriis | 1992 | LYNGBY | 9229AF | 25 m | 32.74 | |
18 | 214 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 32.81 | |
19 | 251 | Tracey Sebastian | 1993 | AALBORG | 9359AG | 50 m | 32.85 | |
20 | 180 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 25 m | 32.93 | |
21 | 499 | Pagh Marcus | 1993 | LYNGBY | 9351AF | 25 m | 33.09 | |
22 | 258 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 33.19 | |
23 | 130 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 33.41 | |
24 | 140 | Andersen Jakob H. | 1993 | KALUNDBORG | 9373AE | 25 m | 33.64 | |
25 | 607 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 25 m | 33.73 | |
26 | 552 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 33.87 | |
27 | 254 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 33.94 | |
28 | 69 | Thomé Malte | 1993 | RINGSTED | 9397AI | 25 m | 34.00 | |
29 | 356 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 34.06 | |
30 | 673 | Nikolaos Rallis | 1996 | GREECE | 50 m | 34.22 | ||
31 | 348 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 34.22 | |
32 | 56 | Vitten Kasper | 1995 | GENTOFTE | 9529AA | 25 m | 34.23 | |
33 | 29 | Skelsager Jacob | 1993 | A6 | 9313AG | 25 m | 34.48 | |
34 | 692 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 34.78 | |
35 | 244 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 50 m | 34.79 | |
36 | 256 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 50 m | 34.88 | |
37 | 186 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 34.97 | |
38 | 663 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 35.01 | |
39 | 500 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 35.07 | |
40 | 241 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 50 m | 35.37 | |
41 | 532 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 35.62 | |
42 | 326 | Hagemann William | 1994 | GLADSAXE | 9483AC | 25 m | 36.64 | |
43 | 695 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 36.70 | |
44 | 205 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 36.96 | |
45 | 158 | Eckernäs Hugo | 1994 | KARLSKRONA | AH2394 | 25 m | 37.13 | |
46 | 518 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 50 m | 37.29 | |
47 | 557 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 37.48 | |
48 | 567 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 37.88 | |
49 | 572 | Wied Magnus | 1996 | GENTOFTE | 9641AQ | 25 m | 38.24 | |
50 | 238 | Graversen Jonas | 1990 | AALBORG | 9061AE | 50 m | 39.05 | |
51 | 142 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 40.07 | |
52 | 259 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 50 m | 47.97 | |
53 | 612 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 48.58 | |
54 | 136 | Madsen Mathias | 1994 | NAKSKOV | 9453AD | 50 m | ||
55 | 394 | Nørregaard Christian | 1993 | KVIK | 9381AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | AIF | 9468AG | 25 m | 4:11.27 | |
2 | 294 | Nielsen Randi Fogh | 1989 | OSLF | 8948AC | 50 m | 4:17.15 | |
3 | 381 | Wael Emma | 1993 | SK-SYD | 9374AL | 25 m | 4:20.06 | |
4 | 118 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 25 m | 4:22.34 | |
5 | 84 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 4:22.90 | |
6 | 526 | Vedel Ida Marie | 1994 | FARUM | 9484AE | 50 m | 4:25.22 | |
7 | 139 | Wiecker Siri | 1994 | NAKSKOV | 9494AM | 25 m | 4:30.61 | |
8 | 513 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 25 m | 4:31.13 | |
9 | 228 | Hansen Maj Lindberg | 1992 | ALLERØD | 9206AB | 25 m | 4:33.36 | |
10 | 412 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 4:36.55 | |
11 | 514 | Gadfelt Julie Marie | 1996 | FARUM | 9602AB | 50 m | 4:40.04 | |
12 | 150 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 4:40.44 | |
13 | 540 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 4:41.01 | |
14 | 215 | Semberlund Sandra | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 4:41.50 | |
15 | 681 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 25 m | 4:42.61 | |
16 | 528 | Wied-Christiansen Amalie | 1996 | FARUM | 9624AC | 50 m | 4:43.30 | |
17 | 18 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 25 m | 4:43.97 | |
18 | 364 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 50 m | 4:46.02 | |
19 | 350 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 4:47.99 | |
20 | 341 | Dimitra Avgousti | 1994 | GREECE | 50 m | 4:48.04 | ||
21 | 89 | Lomnitz Martina | 1995 | KARLSHAMN | AA2895 | 25 m | 4:49.45 | |
22 | 615 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 4:50.00 | |
23 | 590 | Kadoglu Georgia | 1998 | VARNA | 50 m | 4:50.00 | ||
24 | 384 | Christiansen Cecilie Emma | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 4:50.11 | |
25 | 219 | Baht-Hagen Katrine | 1994 | BIRKERØD | 9458AI | 50 m | 4:51.11 | |
26 | 245 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 50 m | 4:51.43 | |
27 | 710 | Vegge Pernille | 1995 | HVIDOVRE | 25 m | 4:53.11 | ||
28 | 239 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 50 m | 4:53.79 | |
29 | 50 | Lindhardt Sophie | 1996 | GENTOFTE | 9622AG | 25 m | 4:54.27 | |
30 | 247 | Stage Amalie | 1993 | AALBORG | 9326AC | 50 m | 4:54.31 | |
31 | 407 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 4:57.72 | |
32 | 372 | Hansen Camilla | 1995 | SK-SYD | 9592AD | 25 m | 4:57.83 | |
33 | 415 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 25 m | 4:58.21 | |
34 | 378 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | SK-SYD | 9448AA | 25 m | 4:59.90 | |
35 | 697 | Hansen Benedicte Ø. | 1995 | HVIDOVRE | 9578AM | 25 m | 5:00.62 | |
36 | 402 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 5:00.89 | |
37 | 98 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 5:02.83 | |
38 | 498 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 5:06.16 | |
39 | 369 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 25 m | 5:06.82 | |
40 | 234 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 5:07.28 | |
41 | 458 | Deleuran Anna | 1995 | HERLUFSHOL | 9536AB | 25 m | 5:07.59 | |
42 | 406 | Krusell Anna | 1994 | AGF | 9464AI | 25 m | 5:08.82 | |
43 | 393 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 5:09.21 | |
44 | 408 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 5:09.24 | |
45 | 57 | Asmussen Malene | 1995 | RINGSTED | 9524AE | 50 m | 5:10.00 | |
46 | 401 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 5:10.14 | |
47 | 509 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 5:13.70 | |
48 | 523 | Taagholt Martine Mørck | 1997 | FARUM | 9726AB | 25 m | 5:15.13 | |
49 | 539 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 5:23.79 | |
50 | 92 | Åkesson Lovisa | 1994 | KARLSHAMN | AK3894 | 25 m | 5:28.77 | |
51 | 361 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 50 m | 5:31.05 | |
52 | 580 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 25 m | 5:31.34 | |
53 | 666 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 25 m | 5:31.34 | |
54 | 619 | Krarup Silje | 1998 | HILLERØD | 9858AB | 25 m | 5:32.80 | |
55 | 570 | Rath Julie | 1998 | GENTOFTE | 9846AH | 25 m | 5:33.29 | |
56 | 97 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 50 m | 5:34.50 | |
57 | 565 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 5:34.86 | |
58 | 654 | Hansen Natasja | 1998 | VORDINGB | 9858AQ | 25 m | 5:35.00 | |
59 | 644 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 5:36.82 | |
60 | 111 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 25 m | 5:39.42 | |
61 | 517 | Korch Caroline S. | 1996 | FARUM | 9636AB | 25 m | 5:42.08 | |
62 | 669 | Pedersen Alberte Gertz | 1998 | LYNGBY | 9862AO | 25 m | 5:42.09 | |
63 | 96 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 5:44.68 | |
64 | 387 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 5:47.32 | |
65 | 579 | Petersons Felicia | 1998 | KARLSKRONA | AU4698 | 25 m | 5:51.58 | |
66 | 667 | Mogensen Astrid Blix | 1998 | LYNGBY | 9834AT | 25 m | 6:02.31 | |
67 | 636 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 25 m | 6:13.61 | |
68 | 602 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 6:22.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 291 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 3:50.78 | |
2 | 521 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 50 m | 3:54.90 | |
3 | 120 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 3:59.60 | |
4 | 128 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 4:02.18 | |
5 | 188 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 25 m | 4:03.74 | |
6 | 527 | Vedel Karsten | 1992 | FARUM | 9209AC | 50 m | 4:04.65 | |
7 | 515 | Hansen Jonas | 1991 | FARUM | 9123AG | 50 m | 4:05.22 | |
8 | 368 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 4:07.10 | |
9 | 151 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 4:07.39 | |
10 | 250 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 50 m | 4:10.08 | |
11 | 511 | Ammekilde Nikolai | 1990 | FARUM | 9007AE | 25 m | 4:10.52 | |
12 | 124 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 4:11.93 | |
13 | 411 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 25 m | 4:16.06 | |
14 | 80 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 4:16.34 | |
15 | 214 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 4:16.58 | |
16 | 371 | Christensen Jonas | 1992 | SK-SYD | 9239AB | 25 m | 4:17.05 | |
17 | 242 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 4:18.49 | |
18 | 599 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 4:19.21 | |
19 | 410 | Pedersen Anton B. | 1993 | AGF | 9307AK | 25 m | 4:22.47 | |
20 | 700 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 50 m | 4:23.11 | |
21 | 141 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 4:23.62 | |
22 | 676 | Evagelos Aivaliotis | 1996 | GREECE | 50 m | 4:24.88 | ||
23 | 365 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 50 m | 4:25.00 | |
24 | 154 | Blivik Martin | 1995 | KARLSKRONA | AM0395 | 25 m | 4:25.42 | |
25 | 405 | Gemke Jesper | 1993 | AGF | 9361AF | 25 m | 4:30.90 | |
26 | 209 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 4:31.58 | |
27 | 404 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 4:31.86 | |
28 | 240 | Klemmensen Jeppe | 1994 | AALBORG | 9437AQ | 25 m | 4:32.04 | |
29 | 524 | Taagholt Miki Mørck | 1994 | FARUM | 9427AI | 50 m | 4:33.06 | |
30 | 688 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 4:33.89 | |
31 | 413 | Ravn Christoffer | 1992 | AGF | 9285AH | 25 m | 4:33.89 | |
32 | 246 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 50 m | 4:34.34 | |
33 | 569 | Lykkesfeldt Gustav Plum | 1996 | GENTOFTE | 9631AC | 25 m | 4:35.49 | |
34 | 377 | Rasmussen Simon | 1995 | SK-SYD | 9545AH | 25 m | 4:35.77 | |
35 | 216 | Skamriis David | 1994 | VORDINGB | 9433AK | 25 m | 4:38.97 | |
36 | 205 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 4:40.83 | |
37 | 48 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 4:41.82 | |
38 | 664 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 4:42.51 | |
39 | 497 | Nielsen Kristian Mohr | 1993 | LYNGBY | 9377AB | 25 m | 4:43.23 | |
40 | 689 | Kempff-Andersen Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9647AB | 25 m | 4:44.97 | |
41 | 645 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 4:48.50 | |
42 | 690 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 25 m | 4:48.56 | |
43 | 635 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 4:51.61 | |
44 | 564 | Dalsgaard Marius | 1996 | GENTOFTE | 9659AB | 25 m | 4:53.63 | |
45 | 687 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | HILLERØD | 9521AE | 25 m | 4:57.93 | |
46 | 655 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 5:00.55 | |
47 | 203 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 50 m | 5:02.00 | |
48 | 59 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 5:02.08 | |
49 | 639 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 25 m | 5:02.22 | |
50 | 598 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 25 m | 5:10.39 | |
51 | 160 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 50 m | 5:12.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 11, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | AIF | 9468AG | 25 m | 4:43.41 | |
2 | 293 | Leth-Espensen Julie | 1992 | GI40HERMES | 9274AF | 50 m | 4:43.95 | |
3 | 229 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 4:46.29 | |
4 | 78 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 25 m | 4:52.89 | |
5 | 220 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 5:03.79 | |
6 | 179 | Nilsson Sandra | 1988 | SJÖBO SS | AT5888 | 50 m | 5:04.52 | |
7 | 487 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 25 m | 5:04.61 | |
8 | 233 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 5:05.97 | |
9 | 108 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 25 m | 5:09.99 | |
10 | 114 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 5:10.07 | |
11 | 360 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 5:11.14 | |
12 | 340 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 5:12.73 | |
13 | 232 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 5:14.12 | |
14 | 540 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 5:14.84 | |
15 | 678 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | HILLERØD | 9658AB | 25 m | 5:18.88 | |
16 | 387 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 5:20.06 | |
17 | 355 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 5:20.57 | |
18 | 686 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | HILLERØD | 9162AE | 50 m | 5:22.96 | |
19 | 711 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 5:23.80 | |
20 | 683 | Lisbjerg Clara Amalie | 1996 | HILLERØD | 9692AJ | 25 m | 5:26.03 | |
21 | 150 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 5:26.08 | |
22 | 35 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 5:26.14 | |
23 | 327 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 50 m | 5:32.27 | |
24 | 89 | Lomnitz Martina | 1995 | KARLSHAMN | AA2895 | 25 m | 5:32.47 | |
25 | 81 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 5:35.34 | |
26 | 247 | Stage Amalie | 1993 | AALBORG | 9326AC | 50 m | 5:35.36 | |
27 | 146 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 50 m | 5:35.57 | ||
28 | 237 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 50 m | 5:39.65 | |
29 | 253 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 5:40.23 | |
30 | 139 | Wiecker Siri | 1994 | NAKSKOV | 9494AM | 50 m | 5:41.29 | |
31 | 72 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 5:42.47 | |
32 | 409 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 25 m | 5:43.16 | |
33 | 113 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 25 m | 5:44.14 | |
34 | 153 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 5:44.15 | |
35 | 49 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 25 m | 5:45.07 | |
36 | 245 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 50 m | 5:46.51 | |
37 | 211 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 50 m | 5:47.50 | |
38 | 503 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 5:49.75 | |
39 | 684 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 5:49.95 | |
40 | 704 | Lindecrona Clara | 1993 | HVIDOVRE | 9308AA | 50 m | 5:55.12 | |
41 | 350 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 50 m | 5:55.34 | |
42 | 57 | Asmussen Malene | 1995 | RINGSTED | 9524AE | 50 m | 5:55.55 | |
43 | 147 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 25 m | 5:57.88 | |
44 | 148 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 50 m | 6:00.21 | |
45 | 152 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 25 m | 6:02.33 | |
46 | 343 | Maria Kraniti | 1996 | GREECE | 50 m | 6:02.56 | ||
47 | 422 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 6:03.36 | |
48 | 266 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 6:12.46 | |
49 | 548 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 6:31.96 | |
50 | 156 | Eckernäs Anna | 1997 | KARLSKRONA | AX8697 | 50 m | ||
51 | 349 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 12, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Frederiksen Frederik | 1992 | GSK | 9255AI | 25 m | 4:28.82 | |
2 | 151 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 4:36.25 | |
3 | 368 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 4:37.59 | |
4 | 357 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 4:43.94 | |
5 | 227 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 4:47.68 | |
6 | 120 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 4:47.95 | |
7 | 128 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 4:53.06 | |
8 | 258 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 4:56.76 | |
9 | 255 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 5:03.07 | |
10 | 348 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 5:06.31 | |
11 | 186 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 5:06.76 | |
12 | 249 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 50 m | 5:11.92 | |
13 | 85 | Sandager Tobias N | 1993 | GI40HERMES | 9369AE | 25 m | 5:13.02 | |
14 | 376 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 50 m | 5:13.41 | |
15 | 48 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 5:20.54 | |
16 | 210 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 50 m | 5:25.00 | |
17 | 246 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 50 m | 5:25.31 | |
18 | 506 | Thonesen Sune | 1983 | LYNGBY | 8391AA | 50 m | 5:30.00 | |
19 | 154 | Blivik Martin | 1995 | KARLSKRONA | AM0395 | 50 m | 6:00.36 | |
20 | 142 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 50 m | 6:05.01 | |
21 | 259 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 6:07.11 | |
22 | 240 | Klemmensen Jeppe | 1994 | AALBORG | 9437AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 13, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 489 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 2:24.41 | |
2 | 18 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 25 m | 2:27.05 | |
3 | 122 | Vikingsdottír Rósa | 1993 | VI39 | 9376AK | 25 m | 2:28.00 | |
4 | 119 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 2:28.75 | |
5 | 334 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 50 m | 2:34.38 | |
6 | 207 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 2:39.60 | |
7 | 339 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 2:39.77 | |
8 | 330 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 50 m | 2:40.14 | |
9 | 167 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 2:41.05 | |
10 | 36 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 2:41.08 | |
11 | 681 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 25 m | 2:41.30 | |
12 | 234 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 2:41.83 | |
13 | 402 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 2:42.98 | |
14 | 702 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 2:43.24 | |
15 | 341 | Dimitra Avgousti | 1994 | GREECE | 50 m | 2:44.77 | ||
16 | 679 | Hauerbach Karoline | 1995 | HILLERØD | 9568AO | 50 m | 2:45.22 | |
17 | 359 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 2:47.48 | |
18 | 704 | Lindecrona Clara | 1993 | HVIDOVRE | 9308AA | 25 m | 2:48.11 | |
19 | 383 | Christensen Cecilie | 1997 | KVIK | 9782AD | 25 m | 2:49.12 | |
20 | 406 | Krusell Anna | 1994 | AGF | 9464AI | 50 m | 2:52.24 | |
21 | 697 | Hansen Benedicte Ø. | 1995 | HVIDOVRE | 9578AM | 25 m | 2:52.96 | |
22 | 145 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 2:56.59 | |
23 | 470 | Nielsen Camilla Strunge | 1997 | GSK | 9718AD | 25 m | 3:16.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 14, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 291 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 1:58.38 | |
2 | 110 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 25 m | 2:00.05 | |
3 | 106 | Frederiksen Frederik | 1992 | GSK | 9255AI | 25 m | 2:06.87 | |
4 | 20 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 2:08.44 | |
5 | 29 | Skelsager Jacob | 1993 | A6 | 9313AG | 25 m | 2:11.09 | |
6 | 399 | Sigsgaard Kevin | 1993 | KVIK | 9393AF | 25 m | 2:11.43 | |
7 | 695 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 2:11.57 | |
8 | 66 | Suhr Morten | 1993 | RINGSTED | 50 m | 2:12.00 | ||
9 | 155 | Bornerheim Emil | 1993 | KARLSKRONA | AJ9793 | 25 m | 2:12.40 | |
10 | 75 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 25 m | 2:12.83 | |
11 | 552 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 2:13.44 | |
12 | 159 | Hjalmarsson Andreas | 1994 | KARLSKRONA | AS7794 | 25 m | 2:13.49 | |
13 | 188 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 25 m | 2:14.17 | |
14 | 510 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 2:14.76 | |
15 | 209 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 2:17.31 | |
16 | 242 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 50 m | 2:17.31 | |
17 | 394 | Nørregaard Christian | 1993 | KVIK | 9381AJ | 25 m | 2:18.17 | |
18 | 328 | Hesselberg Patrick | 1991 | GLADSAXE | 9177AE | 50 m | 2:20.00 | |
19 | 86 | Willems Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9329AB | 25 m | 2:20.46 | |
20 | 124 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 2:20.85 | |
21 | 542 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 2:21.29 | |
22 | 674 | Iosif Zapandiots | 1996 | GREECE | 50 m | 2:21.40 | ||
23 | 488 | Døi Tom | 1993 | LYNGBY | 9391AF | 25 m | 2:21.67 | |
24 | 367 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 2:23.13 | |
25 | 128 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 2:23.67 | |
26 | 631 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 2:25.29 | |
27 | 162 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 2:25.59 | |
28 | 404 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 50 m | 2:27.47 | |
29 | 573 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 2:29.36 | |
30 | 216 | Skamriis David | 1994 | VORDINGB | 9433AK | 25 m | 2:29.56 | |
31 | 676 | Evagelos Aivaliotis | 1996 | GREECE | 50 m | 2:30.00 | ||
32 | 251 | Tracey Sebastian | 1993 | AALBORG | 9359AG | 50 m | 2:30.95 | |
33 | 90 | Sabo Denniz | 1995 | KARLSHAMN | AN4395 | 25 m | 2:31.45 | |
34 | 79 | Hvid Mathias | 1994 | GI40HERMES | 9435AL | 50 m | 2:38.00 | |
35 | 655 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 2:42.78 | |
36 | 248 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 50 m | 2:44.44 | |
37 | 411 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 25 m | 2:56.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 15, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Mårtensson Elin | 1993 | SJÖBO SS | AT1893 | 25 m | 2:27.44 | |
2 | 293 | Leth-Espensen Julie | 1992 | GI40HERMES | 9274AF | 50 m | 2:28.89 | |
3 | 491 | Hall Frederikke | 1992 | LYNGBY | 9224AD | 25 m | 2:30.36 | |
4 | 392 | Liljedahl Katrine | 1995 | KVIK | 9578AX | 25 m | 2:34.71 | |
5 | 22 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | A6 | 9624AB | 25 m | 2:35.59 | |
6 | 47 | Frey Olivia Ane | 1994 | GENTOFTE | 9466AJ | 25 m | 2:36.61 | |
7 | 261 | Jeppesen Stephanie | 1988 | SEAHAWKS | 50 m | 2:36.65 | ||
8 | 358 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 2:40.32 | |
9 | 490 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 2:40.74 | |
10 | 360 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 2:41.77 | |
11 | 76 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | GI40HERMES | 8924AD | 25 m | 2:41.96 | |
12 | 150 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 2:42.44 | |
13 | 81 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 2:42.95 | |
14 | 680 | Jacobsen Nicoline | 1996 | HILLERØD | 9692AQ | 25 m | 2:43.33 | |
15 | 414 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 25 m | 2:43.96 | |
16 | 632 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 2:44.73 | |
17 | 98 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 2:46.23 | |
18 | 585 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:47.67 | |
19 | 78 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 50 m | 2:48.00 | |
20 | 366 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 25 m | 2:48.87 | |
21 | 590 | Kadoglu Georgia | 1998 | VARNA | 50 m | 2:49.00 | ||
22 | 387 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 2:50.41 | |
23 | 123 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 2:50.45 | |
24 | 711 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 2:50.57 | |
25 | 112 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 2:51.25 | |
26 | 332 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 2:52.54 | |
27 | 349 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 2:52.96 | |
28 | 703 | Larsen Nathja | 1995 | HVIDOVRE | 9534AF | 25 m | 2:52.98 | |
29 | 35 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 2:53.94 | |
30 | 70 | Albek Clara | 1996 | GI40HERMES | 9606AD | 25 m | 2:54.21 | |
31 | 401 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 2:54.46 | |
32 | 83 | Møller Miriam Stupak | 1994 | GI40HERMES | 9414AJ | 50 m | 2:55.00 | |
33 | 553 | Zachariasen Emilie | 1994 | HELSINGØR | 9426AE | 25 m | 2:55.48 | |
34 | 64 | Rasmussen Signe | 1995 | RINGSTED | 9516AG | 25 m | 2:57.89 | |
35 | 58 | Dalgaard Frida | 1995 | RINGSTED | 9508AF | 25 m | 2:57.98 | |
36 | 596 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 50 m | 2:58.08 | |
37 | 55 | Winther Rebecca | 1996 | GENTOFTE | 9608AN | 25 m | 2:58.16 | |
38 | 533 | Donde Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9496AB | 25 m | 2:58.26 | |
39 | 694 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 2:58.58 | |
40 | 264 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 25 m | 2:58.80 | |
41 | 68 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 2:59.12 | |
42 | 469 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 2:59.18 | |
43 | 126 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 25 m | 2:59.20 | |
44 | 388 | Hartwig Sascha | 1996 | KVIK | 9628AO | 25 m | 2:59.98 | |
45 | 146 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 25 m | 3:00.31 | ||
46 | 627 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 3:00.35 | |
47 | 204 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 3:00.38 | |
48 | 111 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 25 m | 3:00.92 | |
49 | 148 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 3:01.84 | |
50 | 45 | Deigaard Marie | 1996 | GENTOFTE | 9644AA | 25 m | 3:02.26 | |
51 | 176 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 3:02.36 | |
52 | 458 | Deleuran Anna | 1995 | HERLUFSHOL | 9536AB | 25 m | 3:02.93 | |
53 | 147 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 25 m | 3:03.42 | |
54 | 253 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 3:03.45 | |
55 | 421 | Christensen Siri | 1997 | GLADSAXE | 9708AH | 25 m | 3:03.48 | |
56 | 650 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 3:03.89 | |
57 | 243 | Larsen Randi | 1996 | AALBORG | 9678AD | 50 m | 3:04.73 | |
58 | 587 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 3:04.89 | |
59 | 344 | Konstantina Taktikou | 1996 | GREECE | 50 m | 3:05.21 | ||
60 | 168 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 3:06.01 | |
61 | 591 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 9832AX | 25 m | 3:07.32 | |
62 | 60 | Magnusdottir Freydis | 1995 | RINGSTED | 9582AY | 25 m | 3:07.52 | |
63 | 361 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 3:07.83 | |
64 | 554 | Zachariasen Trine | 1994 | HELSINGØR | 9436AE | 25 m | 3:08.52 | |
65 | 44 | Dam-Hendriksen Christina | 1996 | GENTOFTE | 9612AD | 25 m | 3:10.29 | |
66 | 707 | Rasmussen Eva | 1996 | HVIDOVRE | 9638AA | 25 m | 3:10.57 | |
67 | 425 | Østerby Cirkeline | 1997 | GLADSAXE | 9796AL | 25 m | 3:10.80 | |
68 | 601 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 3:12.75 | |
69 | 555 | Kjeldsen Nikoline | 1998 | GLADSAXE | 9884AT | 25 m | 3:13.76 | |
70 | 671 | Warming Nadja | 1998 | LYNGBY | 9866AM | 25 m | 3:14.04 | |
71 | 149 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 3:17.57 | |
72 | 642 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 3:17.60 | |
73 | 626 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 25 m | 3:18.16 | |
74 | 169 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 3:18.93 | |
75 | 96 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 3:20.14 | |
76 | 699 | Ishøy Cecilie | 1996 | HVIDOVRE | 9652AJ | 25 m | 3:20.43 | |
77 | 543 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 3:23.66 | |
78 | 400 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | BIRKERØD | 9722AO | 25 m | 3:24.76 | |
79 | 97 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 3:26.11 | |
80 | 579 | Petersons Felicia | 1998 | KARLSKRONA | AU4698 | 50 m | 3:30.47 | |
81 | 23 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 3:31.77 | |
82 | 213 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 3:32.82 | |
83 | 621 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 3:35.00 | |
84 | 509 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 3:35.17 | |
85 | 649 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 25 m | 3:36.74 | |
86 | 670 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 3:40.57 | |
87 | 171 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 3:46.75 | |
88 | 654 | Hansen Natasja | 1998 | VORDINGB | 9858AQ | 50 m | 3:47.50 | |
89 | 677 | Aarestrup Matilde | 1998 | GSK | 9834AK | 50 m | 4:01.46 | |
90 | 652 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 50 m | ||
91 | 137 | Maric Alexsandra | 1997 | NAKSKOV | 9704AW | 50 m | ||
92 | 637 | Hansen Majken Lillegaard | 1998 | NAKSKOV | 9868AQ | 50 m | ||
93 | 135 | Johansen Christina | 1997 | NAKSKOV | 9788AO | 50 m | ||
94 | 163 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 50 m | ||
95 | 611 | Andersen Freja | 1998 | HERLUFSHOL | 9838AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 16, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 25 m | 2:10.02 | |
2 | 391 | Klingberg Emil | 1987 | KVIK | 8705AB | 25 m | 2:13.36 | |
3 | 504 | Skotte Peter | 1991 | LYNGBY | 9197AD | 25 m | 2:20.39 | |
4 | 187 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 2:22.15 | |
5 | 231 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 2:22.81 | |
6 | 508 | Welling Harald | 1993 | LYNGBY | 9369AG | 25 m | 2:23.82 | |
7 | 85 | Sandager Tobias N | 1993 | GI40HERMES | 9369AE | 25 m | 2:25.60 | |
8 | 151 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 2:26.28 | |
9 | 536 | Halding Mark | 1991 | HØRSHOLM | 9171AE | 25 m | 2:26.88 | |
10 | 700 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 25 m | 2:27.84 | |
11 | 230 | Olczyk Andreas | 1992 | ALLERØD | 9293AI | 25 m | 2:29.47 | |
12 | 405 | Gemke Jesper | 1993 | AGF | 9361AF | 25 m | 2:29.48 | |
13 | 485 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 2:31.87 | |
14 | 673 | Nikolaos Rallis | 1996 | GREECE | 50 m | 2:34.57 | ||
15 | 607 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 25 m | 2:34.58 | |
16 | 30 | Weitling Jonathan | 1993 | A6 | 9321AI | 25 m | 2:34.65 | |
17 | 214 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 2:35.34 | |
18 | 348 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 2:36.82 | |
19 | 499 | Pagh Marcus | 1993 | LYNGBY | 9351AF | 25 m | 2:37.23 | |
20 | 663 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 2:38.36 | |
21 | 180 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 25 m | 2:39.03 | |
22 | 250 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 25 m | 2:39.72 | |
23 | 356 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 2:40.07 | |
24 | 69 | Thomé Malte | 1993 | RINGSTED | 9397AI | 25 m | 2:40.44 | |
25 | 552 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 2:41.37 | |
26 | 532 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 2:45.03 | |
27 | 549 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 2:46.92 | |
28 | 569 | Lykkesfeldt Gustav Plum | 1996 | GENTOFTE | 9631AC | 25 m | 2:47.63 | |
29 | 75 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 50 m | 2:48.00 | |
30 | 664 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 2:48.19 | |
31 | 255 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 2:48.29 | |
32 | 584 | Vinterberg Benjamin R. | 1996 | ALLERØD | 9695AB | 25 m | 2:50.32 | |
33 | 205 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 2:50.98 | |
34 | 244 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 50 m | 2:51.85 | |
35 | 259 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 2:55.83 | |
36 | 375 | Larsen Kim Brun | 1993 | SK-SYD | 9301AA | 25 m | 2:56.43 | |
37 | 599 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 2:57.78 | |
38 | 583 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 2:59.99 | |
39 | 593 | Norup Esben | 1996 | DRAGØR | 25 m | 3:15.72 | ||
40 | 600 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 25 m | 3:45.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 17, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 1:01.05 | |
2 | 94 | Lindborg Eleonor | 1992 | MKK | BB9892 | 25 m | 1:02.35 | |
3 | 109 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 25 m | 1:03.02 | |
4 | 355 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 1:03.63 | |
5 | 105 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 1:03.73 | |
6 | 352 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 1:04.31 | |
7 | 351 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 1:04.36 | |
8 | 337 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 50 m | 1:04.50 | |
9 | 179 | Nilsson Sandra | 1988 | SJÖBO SS | AT5888 | 25 m | 1:05.37 | |
10 | 108 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 25 m | 1:05.73 | |
11 | 353 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 1:06.12 | |
12 | 31 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 1:06.29 | |
13 | 486 | Bro Sarah | 1996 | LYNGBY | 9686AE | 25 m | 1:06.82 | |
14 | 215 | Semberlund Sandra | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 1:06.98 | |
15 | 340 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 1:07.30 | |
16 | 535 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 1:07.53 | |
17 | 382 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 1:07.70 | |
18 | 71 | Brylov Isabel | 1994 | GI40HERMES | 9452AJ | 25 m | 1:08.00 | |
19 | 21 | Jacobsen Line Hedmann | 1993 | A6 | 9374AA | 25 m | 1:08.16 | |
20 | 112 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 1:08.23 | |
21 | 393 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 1:08.45 | |
22 | 24 | Jensen Cæcilie Kisby | 1993 | A6 | 9366AB | 25 m | 1:08.69 | |
23 | 177 | Larsson Linnea | 1995 | SJÖBO SS | AL1695 | 25 m | 1:08.72 | |
24 | 133 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 1:08.86 | |
25 | 363 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 1:09.09 | |
26 | 89 | Lomnitz Martina | 1995 | KARLSHAMN | AA2895 | 25 m | 1:09.10 | |
27 | 342 | Panagiota Margeti | 1995 | GREECE | 50 m | 1:09.31 | ||
28 | 98 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 1:10.12 | |
29 | 330 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 25 m | 1:10.15 | |
30 | 119 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 1:10.16 | |
31 | 384 | Christiansen Cecilie Emma | 1995 | KVIK | 9582AP | 25 m | 1:10.33 | |
32 | 333 | Larsson Maika | 1993 | GLADSAXE | 9388AL | 50 m | 1:10.69 | |
33 | 325 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 1:10.94 | |
34 | 144 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 25 m | 1:10.98 | |
35 | 26 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 1:11.10 | |
36 | 116 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 25 m | 1:11.37 | |
37 | 463 | Kann Elisabeth | 1994 | HERLUFSHOL | 9478AE | 25 m | 1:11.41 | |
38 | 534 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 1:11.45 | |
39 | 122 | Vikingsdottír Rósa | 1993 | VI39 | 9376AK | 25 m | 1:11.46 | |
40 | 57 | Asmussen Malene | 1995 | RINGSTED | 9524AE | 25 m | 1:11.73 | |
41 | 252 | Bøgh Mie | 1991 | SLAGELSE | 9184AA | 25 m | 1:11.78 | |
42 | 164 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 1:11.84 | |
43 | 658 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 1:12.54 | |
44 | 546 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 25 m | 1:12.59 | |
45 | 68 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 1:12.68 | |
46 | 547 | Florin Fie Bay | 1996 | HELSINGØR | 9616AF | 25 m | 1:13.10 | |
47 | 464 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 25 m | 1:13.13 | |
48 | 49 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 25 m | 1:13.16 | |
49 | 235 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 50 m | 1:13.28 | |
50 | 407 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:13.30 | |
51 | 72 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 1:13.36 | |
52 | 222 | Petersen Mette Louise | 1995 | BIRKERØD | 9504AG | 25 m | 1:13.44 | |
53 | 588 | Reich Andrea | 1998 | BIRKERØD | 9898AN | 25 m | 1:13.61 | |
54 | 422 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 1:13.61 | |
55 | 52 | Saur Sara | 1997 | GENTOFTE | 9704AA | 25 m | 1:13.70 | |
56 | 668 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 1:13.94 | |
57 | 597 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 1:14.09 | |
58 | 334 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 25 m | 1:14.32 | |
59 | 566 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 1:14.52 | |
60 | 706 | Meier Trine | 1995 | HVIDOVRE | 9564AH | 25 m | 1:14.54 | |
61 | 211 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 1:14.56 | |
62 | 558 | Hansen Laura Rimmer | 1998 | GLADSAXE | 9858AK | 25 m | 1:14.64 | |
63 | 113 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 25 m | 1:14.66 | |
64 | 372 | Hansen Camilla | 1995 | SK-SYD | 9592AD | 25 m | 1:14.68 | |
65 | 615 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 1:14.83 | |
66 | 531 | Buhl Caroline | 1995 | HØRSHOLM | 9564AB | 25 m | 1:15.29 | |
67 | 62 | Nielsen Maria Engberg | 1996 | RINGSTED | 9622AD | 25 m | 1:15.42 | |
68 | 608 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:15.60 | |
69 | 253 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 1:15.71 | |
70 | 467 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 1:15.73 | |
71 | 50 | Lindhardt Sophie | 1996 | GENTOFTE | 9622AG | 25 m | 1:16.07 | |
72 | 409 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 25 m | 1:16.33 | |
73 | 168 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 1:16.38 | |
74 | 630 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 1:16.40 | |
75 | 587 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 1:16.45 | |
76 | 554 | Zachariasen Trine | 1994 | HELSINGØR | 9436AE | 25 m | 1:16.76 | |
77 | 627 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 1:16.85 | |
78 | 672 | Maria Kallitsi | 1998 | GREECE | 50 m | 1:16.92 | ||
79 | 545 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 1:16.96 | |
80 | 97 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 1:17.06 | |
81 | 530 | Buhl Alexandra | 1997 | HØRSHOLM | 9732AH | 25 m | 1:17.18 | |
82 | 580 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 25 m | 1:17.41 | |
83 | 456 | Andersen Camilla | 1995 | HERLUFSHOL | 9588AW | 25 m | 1:17.42 | |
84 | 503 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 1:17.43 | |
85 | 622 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:17.80 | |
86 | 176 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:17.80 | |
87 | 243 | Larsen Randi | 1996 | AALBORG | 9678AD | 25 m | 1:17.94 | |
88 | 505 | Svensson Regitze | 1995 | LYNGBY | 9598AJ | 50 m | 1:18.03 | |
89 | 65 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 1:18.12 | |
90 | 182 | Svensson Therese | 1991 | SJÖBO SS | AX7891 | 25 m | 1:18.18 | |
91 | 582 | Hemmingsen Henriette | 1998 | ALLERØD | 9858AA | 25 m | 1:18.19 | |
92 | 702 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 1:18.39 | |
93 | 359 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:18.49 | |
94 | 366 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 25 m | 1:18.76 | |
95 | 127 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 25 m | 1:19.36 | |
96 | 345 | Vasiliki Avgousti | 1997 | GREECE | 50 m | 1:19.45 | ||
97 | 92 | Åkesson Lovisa | 1994 | KARLSHAMN | AK3894 | 25 m | 1:19.60 | |
98 | 571 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 1:19.68 | |
99 | 408 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 1:19.78 | |
100 | 267 | Wibom Marie-Louise | 1996 | HILLERØD | 9656AP | 25 m | 1:20.01 | |
101 | 338 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 1:20.29 | |
102 | 605 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:20.72 | |
103 | 206 | Bitsch-Olsen Astrid | 1993 | VORDINGB | 9358AL | 25 m | 1:20.87 | |
104 | 152 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 25 m | 1:20.93 | |
105 | 265 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 25 m | 1:20.95 | |
106 | 369 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 25 m | 1:21.22 | |
107 | 91 | Zielinski Frida | 1995 | KARLSHAMN | AE3495 | 25 m | 1:21.35 | |
108 | 462 | Jensen Mathilde | 1997 | HERLUFSHOL | 9772AX | 25 m | 1:21.42 | |
109 | 60 | Magnusdottir Freydis | 1995 | RINGSTED | 9582AY | 25 m | 1:21.54 | |
110 | 134 | Johansen Camilla | 1994 | NAKSKOV | 9404AG | 25 m | 1:21.90 | |
111 | 661 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 1:22.05 | |
112 | 70 | Albek Clara | 1996 | GI40HERMES | 9606AD | 25 m | 1:22.07 | |
113 | 561 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 1:22.12 | |
114 | 620 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 1:22.29 | |
115 | 498 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 1:22.60 | |
116 | 602 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 1:22.70 | |
117 | 548 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 1:22.88 | |
118 | 173 | Mortensen Caroline | 1997 | HOLBÆK | 9752AB | 25 m | 1:23.09 | |
119 | 606 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 1:23.10 | |
120 | 625 | Palmqvist Thilde | 1998 | HVETLANDA | AY1298 | 25 m | 1:23.58 | |
121 | 125 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 25 m | 1:23.74 | |
122 | 585 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 1:23.98 | |
123 | 239 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 50 m | 1:24.15 | |
124 | 699 | Ishøy Cecilie | 1996 | HVIDOVRE | 9652AJ | 25 m | 1:24.27 | |
125 | 604 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 1:24.55 | |
126 | 149 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 1:24.57 | |
127 | 626 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 25 m | 1:25.21 | |
128 | 175 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 1:25.27 | |
129 | 459 | Flibo Stine | 1997 | HERLUFSHOL | 9798AE | 25 m | 1:25.49 | |
130 | 96 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 1:27.22 | |
131 | 138 | Pedersen Anna | 1997 | NAKSKOV | 9794AM | 25 m | 1:27.31 | |
132 | 143 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 25 m | 1:27.35 | |
133 | 651 | Legin Natalie Løwe | 1998 | TRITON B | 9854AG | 25 m | 1:29.14 | |
134 | 562 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 1:29.14 | |
135 | 662 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 25 m | 1:29.65 | |
136 | 43 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 50 m | 1:30.00 | ||
137 | 667 | Mogensen Astrid Blix | 1998 | LYNGBY | 9834AT | 25 m | 1:30.47 | |
138 | 565 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 1:30.52 | |
139 | 669 | Pedersen Alberte Gertz | 1998 | LYNGBY | 9862AO | 50 m | 1:31.34 | |
140 | 649 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 25 m | 1:32.48 | |
141 | 578 | Persson Lina | 1998 | KARLSKRONA | AP0898 | 25 m | 1:32.70 | |
142 | 666 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 25 m | 1:33.43 | |
143 | 156 | Eckernäs Anna | 1997 | KARLSKRONA | AX8697 | 25 m | 1:33.88 | |
144 | 652 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 25 m | 1:34.06 | |
145 | 633 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 50 m | 1:35.00 | |
146 | 594 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 1:35.52 | |
147 | 575 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 25 m | 1:36.36 | |
148 | 653 | Møhncke Sofie Amalie | 1998 | TRITON B | 9898AG | 25 m | 1:37.07 | |
149 | 621 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 50 m | 1:37.55 | |
150 | 213 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 1:38.83 | |
151 | 157 | Eckernäs Elin | 1997 | KARLSKRONA | AX7697 | 25 m | 1:41.10 | |
152 | 212 | Orland Kirstine | 1997 | VORDINGB | 9752AW | 25 m | 1:42.64 | |
153 | 174 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 50 m | 1:45.99 | |
154 | 574 | Jakobsen Laura Gub | 1998 | MK 31 | 9808AX | 50 m | 1:48.00 | |
155 | 640 | Pedersen Julie P. | 1998 | NAKSKOV | 9892AT | 25 m | 1:54.17 | |
156 | 171 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 50 m | ||
157 | 581 | Andersen Sarah Lisby | 1998 | AIF | 9862AY | 50 m | ||
158 | 623 | Olesen Katrine Normann | 1998 | HOLBÆK | 9852AO | 50 m | ||
159 | 264 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 18, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 53.89 | |
2 | 110 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 25 m | 55.66 | |
3 | 551 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 25 m | 55.94 | |
4 | 501 | Rasmussen Kasper Flemming | 1992 | LYNGBY | 9261AE | 25 m | 57.78 | |
5 | 403 | Dahl Søren | 1993 | AGF | 9397AC | 25 m | 58.70 | |
6 | 75 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 25 m | 59.51 | |
7 | 254 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 1:00.20 | |
8 | 185 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 1:00.62 | |
9 | 413 | Ravn Christoffer | 1992 | AGF | 9285AH | 25 m | 1:00.77 | |
10 | 404 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 1:00.92 | |
11 | 328 | Hesselberg Patrick | 1991 | GLADSAXE | 9177AE | 50 m | 1:01.00 | |
12 | 493 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 1:01.29 | |
13 | 461 | Højbøge Patrick | 1992 | HERLUFSHOL | 9271AI | 25 m | 1:01.67 | |
14 | 529 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 1:02.10 | |
15 | 494 | Iversen Magnus | 1991 | LYNGBY | 9159AC | 25 m | 1:02.33 | |
16 | 496 | Larsen Rasmus Højriis | 1992 | LYNGBY | 9229AF | 25 m | 1:02.47 | |
17 | 368 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | 1:02.56 | |
18 | 257 | Kristiansen Hansotto | 1992 | SLAGELSE | 9239AH | 25 m | 1:03.10 | |
19 | 217 | Nilsson Christoffer | 1988 | POSEIDON | AO1988 | 50 m | 1:03.29 | |
20 | 347 | Georgios Thomos | 1995 | GREECE | 50 m | 1:03.44 | ||
21 | 705 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 1:03.44 | |
22 | 236 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 25 m | 1:03.53 | |
23 | 218 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | 1:04.25 | |
24 | 357 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 1:04.70 | |
25 | 244 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 25 m | 1:04.70 | |
26 | 556 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 1:04.73 | |
27 | 131 | Hansen Anders | 1995 | NAKSKOV | 9517AA | 25 m | 1:04.99 | |
28 | 154 | Blivik Martin | 1995 | KARLSKRONA | AM0395 | 25 m | 1:05.20 | |
29 | 79 | Hvid Mathias | 1994 | GI40HERMES | 9435AL | 25 m | 1:05.41 | |
30 | 183 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 1:05.77 | |
31 | 210 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 1:06.22 | |
32 | 375 | Larsen Kim Brun | 1993 | SK-SYD | 9301AA | 25 m | 1:06.32 | |
33 | 170 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 1:06.32 | |
34 | 61 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 1:07.15 | |
35 | 124 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 1:07.42 | |
36 | 166 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 1:07.47 | |
37 | 577 | Ahlberg Alfred | 1996 | KARLSKRONA | AE0396 | 25 m | 1:07.55 | |
38 | 659 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 1:07.97 | |
39 | 162 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 1:08.24 | |
40 | 376 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 25 m | 1:08.54 | |
41 | 695 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 1:08.86 | |
42 | 85 | Sandager Tobias N | 1993 | GI40HERMES | 9369AE | 25 m | 1:09.09 | |
43 | 639 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 25 m | 1:09.45 | |
44 | 410 | Pedersen Anton B. | 1993 | AGF | 9307AK | 25 m | 1:09.66 | |
45 | 629 | Frederiksen Malte | 1996 | HØRSHOLM | 9613AI | 25 m | 1:10.00 | |
46 | 614 | Larsen André | 1996 | HERLUFSHOL | 9627AK | 25 m | 1:10.14 | |
47 | 377 | Rasmussen Simon | 1995 | SK-SYD | 9545AH | 25 m | 1:10.56 | |
48 | 603 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 1:10.92 | |
49 | 136 | Madsen Mathias | 1994 | NAKSKOV | 9453AD | 25 m | 1:11.41 | |
50 | 181 | Postema Tom | 1994 | SJÖBO SS | AV8394 | 25 m | 1:11.47 | |
51 | 600 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 25 m | 1:13.45 | |
52 | 563 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 1:13.54 | |
53 | 80 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 1:13.64 | |
54 | 572 | Wied Magnus | 1996 | GENTOFTE | 9641AQ | 25 m | 1:14.25 | |
55 | 655 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 1:14.94 | |
56 | 690 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 25 m | 1:15.14 | |
57 | 203 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 25 m | 1:16.20 | |
58 | 576 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 25 m | 1:16.30 | |
59 | 598 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 25 m | 1:16.63 | |
60 | 610 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 1:18.57 | |
61 | 573 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 1:19.42 | |
62 | 370 | Andersen Lukas | 1995 | SK-SYD | 9521AH | 25 m | 1:23.09 | |
63 | 172 | Lauritsen Jonas | 1994 | HOLBÆK | 9421AK | 25 m | 1:23.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 19, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Ottesen Jeanette | 1987 | KVIK | 8728AB | 25 m | 51.90 | |
2 | 93 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | AR9288 | 25 m | 54.20 | |
3 | 290 | Blume Pernille | 1994 | BIRKERØD | 9498AC | 50 m | 54.49 | |
4 | 292 | Lauridsen Line Præst | 1989 | WEST SWIM | 8994AA | 50 m | 56.21 | |
5 | 396 | Pedersen Mette | 1993 | KVIK | 9364AJ | 25 m | 57.05 | |
6 | 121 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 25 m | 57.25 | |
7 | 502 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 25 m | 57.74 | |
8 | 114 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 57.99 | |
9 | 229 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 58.19 | |
10 | 34 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 58.54 | |
11 | 358 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 58.61 | |
12 | 546 | Cawley Nina | 1994 | HELSINGØR | 9496AG | 25 m | 58.86 | |
13 | 117 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | AIF | 9468AG | 25 m | 58.90 | |
14 | 412 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 59.15 | |
15 | 381 | Wael Emma | 1993 | SK-SYD | 9374AL | 25 m | 59.15 | |
16 | 118 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 25 m | 59.16 | |
17 | 487 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 25 m | 59.27 | |
18 | 98 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 59.36 | |
19 | 139 | Wiecker Siri | 1994 | NAKSKOV | 9494AM | 25 m | 59.60 | |
20 | 83 | Møller Miriam Stupak | 1994 | GI40HERMES | 9414AJ | 25 m | 59.76 | |
21 | 28 | Petersen Melizza | 1994 | A6 | 9486AK | 25 m | 59.83 | |
22 | 36 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 59.94 | |
23 | 27 | Matthiassen Frederikke | 1996 | A6 | 9676AB | 25 m | 1:00.12 | |
24 | 78 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 25 m | 1:00.29 | |
25 | 329 | Jensen Charlotte | 1992 | GLADSAXE | 9262AL | 25 m | 1:00.51 | |
26 | 490 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 1:00.53 | |
27 | 74 | Delani Louise | 1984 | GI40HERMES | 8414AA | 25 m | 1:00.56 | |
28 | 486 | Bro Sarah | 1996 | LYNGBY | 9686AE | 25 m | 1:00.57 | |
29 | 161 | Runeke Josephine | 1991 | KARLSKRONA | AV0491 | 25 m | 1:00.90 | |
30 | 495 | Jepsen Anna Klüver | 1993 | LYNGBY | 9392AI | 25 m | 1:01.03 | |
31 | 22 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | A6 | 9624AB | 25 m | 1:01.20 | |
32 | 17 | Duijm Marianne | 1993 | A6 | 9316AL | 25 m | 1:01.30 | |
33 | 382 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 25 m | 1:01.45 | |
34 | 26 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 1:01.51 | |
35 | 489 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:01.59 | |
36 | 586 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 1:01.63 | |
37 | 72 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 1:01.66 | |
38 | 505 | Svensson Regitze | 1995 | LYNGBY | 9598AJ | 25 m | 1:01.67 | |
39 | 678 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | HILLERØD | 9658AB | 25 m | 1:01.76 | |
40 | 76 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | GI40HERMES | 8924AD | 25 m | 1:01.94 | |
41 | 540 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 1:02.00 | |
42 | 215 | Semberlund Sandra | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 1:02.07 | |
43 | 682 | Lindgreen Caroline | 1995 | HILLERØD | 9538AO | 25 m | 1:02.11 | |
44 | 378 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | SK-SYD | 9448AA | 25 m | 1:02.13 | |
45 | 686 | Olsson Cecilie Lagerbon | 1991 | HILLERØD | 9162AE | 50 m | 1:02.14 | |
46 | 31 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 1:02.44 | |
47 | 150 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 1:02.59 | |
48 | 133 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 50 m | 1:02.60 | |
49 | 415 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 25 m | 1:02.61 | |
50 | 146 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 25 m | 1:02.63 | ||
51 | 331 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 50 m | 1:02.80 | |
52 | 239 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 50 m | 1:02.87 | |
53 | 252 | Bøgh Mie | 1991 | SLAGELSE | 9184AA | 25 m | 1:02.90 | |
54 | 698 | Hansen Mie | 1991 | HVIDOVRE | 9108AL | 25 m | 1:02.92 | |
55 | 219 | Baht-Hagen Katrine | 1994 | BIRKERØD | 9458AI | 50 m | 1:02.95 | |
56 | 24 | Jensen Cæcilie Kisby | 1993 | A6 | 9366AB | 25 m | 1:02.96 | |
57 | 711 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 1:02.98 | |
58 | 703 | Larsen Nathja | 1995 | HVIDOVRE | 9534AF | 25 m | 1:02.98 | |
59 | 84 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 1:03.17 | |
60 | 397 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 25 m | 1:03.17 | |
61 | 153 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 1:03.28 | |
62 | 706 | Meier Trine | 1995 | HVIDOVRE | 9564AH | 25 m | 1:03.43 | |
63 | 335 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 50 m | 1:03.53 | |
64 | 71 | Brylov Isabel | 1994 | GI40HERMES | 9452AJ | 50 m | 1:03.56 | |
65 | 68 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 1:03.66 | |
66 | 207 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 1:03.73 | |
67 | 531 | Buhl Caroline | 1995 | HØRSHOLM | 9564AB | 25 m | 1:03.82 | |
68 | 247 | Stage Amalie | 1993 | AALBORG | 9326AC | 25 m | 1:03.82 | |
69 | 35 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:03.85 | |
70 | 491 | Hall Frederikke | 1992 | LYNGBY | 9224AD | 25 m | 1:03.88 | |
71 | 222 | Petersen Mette Louise | 1995 | BIRKERØD | 9504AG | 50 m | 1:03.94 | |
72 | 424 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 1:04.02 | |
73 | 176 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:04.17 | |
74 | 685 | Lohse Thea Mundt | 1994 | HILLERØD | 9452AQ | 25 m | 1:04.20 | |
75 | 464 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 25 m | 1:04.20 | |
76 | 177 | Larsson Linnea | 1995 | SJÖBO SS | AL1695 | 25 m | 1:04.26 | |
77 | 406 | Krusell Anna | 1994 | AGF | 9464AI | 25 m | 1:04.28 | |
78 | 144 | Nicolaisen Pia | 1994 | KALUNDBORG | 9422AO | 25 m | 1:04.57 | |
79 | 713 | Efrosini Rakopouloou | 1997 | GREECE | 50 m | 1:04.57 | ||
80 | 534 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 1:04.62 | |
81 | 267 | Wibom Marie-Louise | 1996 | HILLERØD | 9656AP | 25 m | 1:04.64 | |
82 | 380 | Vander-Ploeg Cecilie | 1992 | SK-SYD | 9246AE | 25 m | 1:04.65 | |
83 | 628 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 1:04.70 | |
84 | 627 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 1:04.75 | |
85 | 88 | Hörnbäck Lina | 1996 | KARLSHAMN | AA0596 | 25 m | 1:04.94 | |
86 | 372 | Hansen Camilla | 1995 | SK-SYD | 9592AD | 25 m | 1:04.95 | |
87 | 364 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 50 m | 1:04.96 | |
88 | 18 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 25 m | 1:04.97 | |
89 | 350 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 50 m | 1:05.12 | |
90 | 665 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 1:05.14 | |
91 | 402 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 1:05.15 | |
92 | 544 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 1:05.16 | |
93 | 463 | Kann Elisabeth | 1994 | HERLUFSHOL | 9478AE | 25 m | 1:05.25 | |
94 | 710 | Vegge Pernille | 1995 | HVIDOVRE | 25 m | 1:05.28 | ||
95 | 657 | Gjerløff Karen | 1998 | A6 | 9862AD | 25 m | 1:05.36 | |
96 | 245 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 50 m | 1:05.36 | |
97 | 81 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 1:05.51 | |
98 | 338 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 50 m | 1:05.57 | |
99 | 123 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 1:05.61 | |
100 | 466 | Nielsen Simone | 1996 | HERLUFSHOL | 9658AQ | 25 m | 1:05.73 | |
101 | 167 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 1:05.76 | |
102 | 235 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 50 m | 1:05.85 | |
103 | 206 | Bitsch-Olsen Astrid | 1993 | VORDINGB | 9358AL | 25 m | 1:05.85 | |
104 | 697 | Hansen Benedicte Ø. | 1995 | HVIDOVRE | 9578AM | 25 m | 1:05.98 | |
105 | 234 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 1:06.08 | |
106 | 507 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 25 m | 1:06.09 | |
107 | 164 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 1:06.17 | |
108 | 509 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 1:06.29 | |
109 | 702 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 1:06.31 | |
110 | 694 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 1:06.32 | |
111 | 407 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:06.40 | |
112 | 401 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 1:06.44 | |
113 | 327 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 50 m | 1:06.45 | |
114 | 152 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 25 m | 1:06.49 | |
115 | 58 | Dalgaard Frida | 1995 | RINGSTED | 9508AF | 25 m | 1:06.72 | |
116 | 545 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 1:06.76 | |
117 | 597 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 1:06.99 | |
118 | 596 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 25 m | 1:07.01 | |
119 | 237 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 50 m | 1:07.05 | |
120 | 148 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:07.05 | |
121 | 465 | Nielsen Johanne Juul | 1996 | HERLUFSHOL | 9672AC | 25 m | 1:07.09 | |
122 | 622 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:07.17 | |
123 | 608 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 1:07.20 | |
124 | 561 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 1:07.20 | |
125 | 609 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:07.23 | |
126 | 97 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 1:07.45 | |
127 | 704 | Lindecrona Clara | 1993 | HVIDOVRE | 9308AA | 25 m | 1:07.55 | |
128 | 414 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 25 m | 1:07.58 | |
129 | 383 | Christensen Cecilie | 1997 | KVIK | 9782AD | 25 m | 1:07.72 | |
130 | 393 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 1:07.81 | |
131 | 498 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 1:07.86 | |
132 | 147 | Uglebjerg Louise | 1994 | KALUNDBORG | 9472AG | 25 m | 1:07.89 | |
133 | 64 | Rasmussen Signe | 1995 | RINGSTED | 9516AG | 50 m | 1:08.00 | |
134 | 588 | Reich Andrea | 1998 | BIRKERØD | 9898AN | 25 m | 1:08.04 | |
135 | 50 | Lindhardt Sophie | 1996 | GENTOFTE | 9622AG | 25 m | 1:08.14 | |
136 | 339 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 1:08.17 | |
137 | 332 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 1:08.22 | |
138 | 408 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 1:08.51 | |
139 | 262 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | HILLERØD | 9784AA | 25 m | 1:08.52 | |
140 | 537 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HØRSHOLM | 9598AP | 50 m | 1:08.55 | |
141 | 55 | Winther Rebecca | 1996 | GENTOFTE | 9608AN | 25 m | 1:08.67 | |
142 | 617 | Petersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 1:08.95 | |
143 | 606 | Mundt Maria Kaisa | 1998 | HELSINGØR | 9896AA | 25 m | 1:09.08 | |
144 | 684 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 25 m | 1:09.33 | |
145 | 423 | Madsen Klara Tetzschner | 1997 | GLADSAXE | 9736AH | 25 m | 1:09.39 | |
146 | 587 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 1:09.48 | |
147 | 204 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 1:09.63 | |
148 | 70 | Albek Clara | 1996 | GI40HERMES | 9606AD | 25 m | 1:09.75 | |
149 | 143 | Larsen Natasja | 1996 | KALUNDBORG | 9694AC | 25 m | 1:09.86 | |
150 | 668 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:09.95 | |
151 | 422 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 1:09.99 | |
152 | 425 | Østerby Cirkeline | 1997 | GLADSAXE | 9796AL | 25 m | 1:10.15 | |
153 | 45 | Deigaard Marie | 1996 | GENTOFTE | 9644AA | 25 m | 1:10.21 | |
154 | 670 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 50 m | 1:10.43 | |
155 | 175 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 1:10.58 | |
156 | 361 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 1:10.67 | |
157 | 111 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 25 m | 1:10.72 | |
158 | 539 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 1:10.76 | |
159 | 400 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | BIRKERØD | 9722AO | 25 m | 1:10.81 | |
160 | 91 | Zielinski Frida | 1995 | KARLSHAMN | AE3495 | 25 m | 1:11.06 | |
161 | 134 | Johansen Camilla | 1994 | NAKSKOV | 9404AG | 25 m | 1:11.14 | |
162 | 163 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 1:11.17 | |
163 | 60 | Magnusdottir Freydis | 1995 | RINGSTED | 9582AY | 25 m | 1:11.34 | |
164 | 707 | Rasmussen Eva | 1996 | HVIDOVRE | 9638AA | 25 m | 1:11.38 | |
165 | 570 | Rath Julie | 1998 | GENTOFTE | 9846AH | 25 m | 1:11.42 | |
166 | 530 | Buhl Alexandra | 1997 | HØRSHOLM | 9732AH | 25 m | 1:11.43 | |
167 | 44 | Dam-Hendriksen Christina | 1996 | GENTOFTE | 9612AD | 25 m | 1:11.48 | |
168 | 605 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:11.50 | |
169 | 602 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 1:11.54 | |
170 | 349 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 1:11.59 | |
171 | 62 | Nielsen Maria Engberg | 1996 | RINGSTED | 9622AD | 25 m | 1:11.88 | |
172 | 625 | Palmqvist Thilde | 1998 | HVETLANDA | AY1298 | 25 m | 1:12.09 | |
173 | 125 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 25 m | 1:12.12 | |
174 | 127 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 25 m | 1:12.28 | |
175 | 149 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 1:12.29 | |
176 | 23 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 1:12.33 | |
177 | 169 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 1:12.44 | |
178 | 470 | Nielsen Camilla Strunge | 1997 | GSK | 9718AD | 25 m | 1:12.46 | |
179 | 644 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 1:12.52 | |
180 | 661 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 1:12.60 | |
181 | 173 | Mortensen Caroline | 1997 | HOLBÆK | 9752AB | 25 m | 1:12.76 | |
182 | 580 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 25 m | 1:13.00 | |
183 | 171 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 1:13.08 | |
184 | 388 | Hartwig Sascha | 1996 | KVIK | 9628AO | 25 m | 1:13.32 | |
185 | 559 | Hvid Katrine | 1998 | GLADSAXE | 9882AH | 25 m | 1:13.39 | |
186 | 145 | Nielsen Pernille Thunbo | 1995 | KALUNDBORG | 9568AA | 25 m | 1:13.39 | |
187 | 630 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 1:13.54 | |
188 | 96 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 1:13.62 | |
189 | 601 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 50 m | 1:13.70 | |
190 | 654 | Hansen Natasja | 1998 | VORDINGB | 9858AQ | 25 m | 1:13.92 | |
191 | 650 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 1:13.95 | |
192 | 174 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 25 m | 1:14.30 | |
193 | 562 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 1:14.54 | |
194 | 626 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 25 m | 1:14.67 | |
195 | 611 | Andersen Freja | 1998 | HERLUFSHOL | 9838AL | 25 m | 1:14.74 | |
196 | 43 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 50 m | 1:15.00 | ||
197 | 156 | Eckernäs Anna | 1997 | KARLSKRONA | AX8697 | 25 m | 1:15.01 | |
198 | 543 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 1:15.04 | |
199 | 555 | Kjeldsen Nikoline | 1998 | GLADSAXE | 9884AT | 25 m | 1:15.48 | |
200 | 579 | Petersons Felicia | 1998 | KARLSKRONA | AU4698 | 50 m | 1:15.64 | |
201 | 138 | Pedersen Anna | 1997 | NAKSKOV | 9794AM | 25 m | 1:16.07 | |
202 | 126 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 25 m | 1:16.16 | |
203 | 669 | Pedersen Alberte Gertz | 1998 | LYNGBY | 9862AO | 25 m | 1:16.22 | |
204 | 666 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 25 m | 1:16.31 | |
205 | 642 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 1:16.45 | |
206 | 594 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 1:16.46 | |
207 | 565 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 1:16.82 | |
208 | 651 | Legin Natalie Løwe | 1998 | TRITON B | 9854AG | 25 m | 1:17.18 | |
209 | 636 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 25 m | 1:18.33 | |
210 | 548 | Kastrup Emilie Torp | 1997 | HELSINGØR | 9712AN | 25 m | 1:19.15 | |
211 | 578 | Persson Lina | 1998 | KARLSKRONA | AP0898 | 25 m | 1:19.60 | |
212 | 671 | Warming Nadja | 1998 | LYNGBY | 9866AM | 50 m | 1:19.96 | |
213 | 667 | Mogensen Astrid Blix | 1998 | LYNGBY | 9834AT | 25 m | 1:21.20 | |
214 | 213 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 25 m | 1:21.44 | |
215 | 212 | Orland Kirstine | 1997 | VORDINGB | 9752AW | 25 m | 1:22.16 | |
216 | 621 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 1:22.62 | |
217 | 469 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 1:22.76 | |
218 | 591 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 9832AX | 25 m | 1:24.01 | |
219 | 135 | Johansen Christina | 1997 | NAKSKOV | 9788AO | 25 m | 1:25.39 | |
220 | 374 | Høier Celine | 1997 | SK-SYD | 9774AW | 25 m | 1:26.30 | |
221 | 581 | Andersen Sarah Lisby | 1998 | AIF | 9862AY | 25 m | 1:26.44 | |
222 | 165 | Drejer Cille | 1997 | HOLBÆK | 9828AO | 25 m | 1:27.15 | |
223 | 157 | Eckernäs Elin | 1997 | KARLSKRONA | AX7697 | 25 m | 1:27.42 | |
224 | 677 | Aarestrup Matilde | 1998 | GSK | 9834AK | 50 m | 1:28.25 | |
225 | 633 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 1:28.66 | |
226 | 575 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 25 m | 1:29.11 | |
227 | 653 | Møhncke Sofie Amalie | 1998 | TRITON B | 9898AG | 50 m | 1:30.00 | |
228 | 137 | Maric Alexsandra | 1997 | NAKSKOV | 9704AW | 25 m | 1:30.77 | |
229 | 641 | Stærke Agnes | 1998 | NAKSKOV | 9802AT | 25 m | 1:32.53 | |
230 | 574 | Jakobsen Laura Gub | 1998 | MK 31 | 9808AX | 25 m | 1:32.76 | |
231 | 638 | Jepsen Julie | 1998 | NAKSKOV | 9808AK | 25 m | 1:39.35 | |
232 | 208 | Hansen Caroline Ege | 1997 | VORDINGB | 9702AY | 25 m | 1:39.74 | |
233 | 265 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 50 m | ||
234 | 590 | Kadoglu Georgia | 1998 | VARNA | 50 m | |||
235 | 623 | Olesen Katrine Normann | 1998 | HOLBÆK | 9852AO | 50 m | ||
236 | 637 | Hansen Majken Lillegaard | 1998 | NAKSKOV | 9868AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 20, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 48.61 | |
2 | 289 | Blume Anders | 1990 | FARUM | 9071AA | 50 m | 49.72 | |
3 | 110 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 25 m | 51.17 | |
4 | 223 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 51.30 | |
5 | 504 | Skotte Peter | 1991 | LYNGBY | 9197AD | 25 m | 51.56 | |
6 | 225 | Skytte Jacob Lercke | 1984 | BIRKERØD | 8431AA | 25 m | 51.76 | |
7 | 226 | Steenberg Thomas | 1994 | BIRKERØD | 9403AE | 25 m | 51.89 | |
8 | 82 | Ludvigsen Victor G. | 1992 | GI40HERMES | 9233AE | 25 m | 52.34 | |
9 | 492 | Hansen Martin Hersom | 1986 | LYNGBY | 8685AA | 25 m | 53.12 | |
10 | 257 | Kristiansen Hansotto | 1992 | SLAGELSE | 9239AH | 25 m | 53.13 | |
11 | 371 | Christensen Jonas | 1992 | SK-SYD | 9239AB | 25 m | 53.20 | |
12 | 188 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 25 m | 53.29 | |
13 | 128 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 53.44 | |
14 | 19 | Fisker Frederik | 1994 | A6 | 9493AF | 25 m | 53.48 | |
15 | 151 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 53.59 | |
16 | 79 | Hvid Mathias | 1994 | GI40HERMES | 9435AL | 25 m | 54.04 | |
17 | 501 | Rasmussen Kasper Flemming | 1992 | LYNGBY | 9261AE | 25 m | 54.07 | |
18 | 494 | Iversen Magnus | 1991 | LYNGBY | 9159AC | 25 m | 54.15 | |
19 | 159 | Hjalmarsson Andreas | 1994 | KARLSKRONA | AS7794 | 25 m | 54.27 | |
20 | 700 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 25 m | 54.34 | |
21 | 496 | Larsen Rasmus Højriis | 1992 | LYNGBY | 9229AF | 25 m | 54.40 | |
22 | 214 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 54.52 | |
23 | 250 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 50 m | 54.59 | |
24 | 120 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 54.62 | |
25 | 20 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 55.08 | |
26 | 141 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 55.13 | |
27 | 493 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 55.18 | |
28 | 260 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 55.32 | |
29 | 499 | Pagh Marcus | 1993 | LYNGBY | 9351AF | 25 m | 55.41 | |
30 | 413 | Ravn Christoffer | 1992 | AGF | 9285AH | 25 m | 55.45 | |
31 | 365 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 25 m | 55.46 | |
32 | 131 | Hansen Anders | 1995 | NAKSKOV | 9517AA | 25 m | 55.53 | |
33 | 258 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 55.68 | |
34 | 29 | Skelsager Jacob | 1993 | A6 | 9313AG | 25 m | 55.68 | |
35 | 705 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 55.73 | |
36 | 238 | Graversen Jonas | 1990 | AALBORG | 9061AE | 50 m | 55.83 | |
37 | 485 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 55.91 | |
38 | 227 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 55.95 | |
39 | 410 | Pedersen Anton B. | 1993 | AGF | 9307AK | 25 m | 55.98 | |
40 | 66 | Suhr Morten | 1993 | RINGSTED | 50 m | 56.00 | ||
41 | 394 | Nørregaard Christian | 1993 | KVIK | 9381AJ | 25 m | 56.24 | |
42 | 488 | Døi Tom | 1993 | LYNGBY | 9391AF | 25 m | 56.37 | |
43 | 529 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 56.41 | |
44 | 30 | Weitling Jonathan | 1993 | A6 | 9321AI | 25 m | 56.42 | |
45 | 411 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 25 m | 56.44 | |
46 | 80 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 56.52 | |
47 | 209 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 56.59 | |
48 | 130 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 56.76 | |
49 | 246 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 50 m | 57.08 | |
50 | 107 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 57.14 | |
51 | 541 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443AO | 25 m | 57.22 | |
52 | 254 | Haugaard Andreas | 1993 | SLAGELSE | 9343AH | 25 m | 57.22 | |
53 | 599 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 57.36 | |
54 | 236 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 50 m | 57.53 | |
55 | 405 | Gemke Jesper | 1993 | AGF | 9361AF | 25 m | 57.64 | |
56 | 460 | Hansen Tore | 1992 | HERLUFSHOL | 9295AH | 25 m | 57.69 | |
57 | 249 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 50 m | 57.70 | |
58 | 696 | Broberg Jesper | 1994 | HVIDOVRE | 9497AF | 25 m | 57.78 | |
59 | 69 | Thomé Malte | 1993 | RINGSTED | 9397AI | 25 m | 57.92 | |
60 | 241 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 50 m | 57.94 | |
61 | 508 | Welling Harald | 1993 | LYNGBY | 9369AG | 25 m | 57.95 | |
62 | 170 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 58.11 | |
63 | 255 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 58.22 | |
64 | 242 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 25 m | 58.28 | |
65 | 362 | Østermann Nicklas | 1991 | TRITON B | 9153AD | 25 m | 58.30 | |
66 | 560 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 58.54 | |
67 | 675 | Kimon Kommatas | 1996 | GREECE | 50 m | 58.66 | ||
68 | 326 | Hagemann William | 1994 | GLADSAXE | 9483AC | 50 m | 58.74 | |
69 | 708 | Svendsen Anders | 1993 | HVIDOVRE | 9371AC | 25 m | 58.74 | |
70 | 376 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 50 m | 58.74 | |
71 | 166 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 58.81 | |
72 | 542 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 58.89 | |
73 | 510 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 50 m | 59.08 | |
74 | 86 | Willems Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9329AB | 25 m | 59.08 | |
75 | 251 | Tracey Sebastian | 1993 | AALBORG | 9359AG | 50 m | 59.09 | |
76 | 48 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 59.11 | |
77 | 500 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 59.19 | |
78 | 59 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 59.22 | |
79 | 577 | Ahlberg Alfred | 1996 | KARLSKRONA | AE0396 | 25 m | 59.27 | |
80 | 656 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | A6 | 9655AG | 25 m | 59.28 | |
81 | 639 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 25 m | 59.35 | |
82 | 518 | Nielsen Kasper Emil | 1995 | FARUM | 9537AJ | 25 m | 59.36 | |
83 | 689 | Kempff-Andersen Sebastian | 1996 | HILLERØD | 9647AB | 25 m | 59.42 | |
84 | 688 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 59.42 | |
85 | 184 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 59.53 | |
86 | 367 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 59.61 | |
87 | 186 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 59.73 | |
88 | 248 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 50 m | 59.83 | |
89 | 205 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 59.92 | |
90 | 506 | Thonesen Sune | 1983 | LYNGBY | 8391AA | 50 m | 1:00.00 | |
91 | 90 | Sabo Denniz | 1995 | KARLSHAMN | AN4395 | 25 m | 1:00.30 | |
92 | 136 | Madsen Mathias | 1994 | NAKSKOV | 9453AD | 25 m | 1:00.40 | |
93 | 497 | Nielsen Kristian Mohr | 1993 | LYNGBY | 9377AB | 25 m | 1:00.51 | |
94 | 613 | Johansen Magnus | 1996 | HERLUFSHOL | 9661AE | 25 m | 1:00.75 | |
95 | 158 | Eckernäs Hugo | 1994 | KARLSKRONA | AH2394 | 25 m | 1:00.80 | |
96 | 181 | Postema Tom | 1994 | SJÖBO SS | AV8394 | 25 m | 1:00.85 | |
97 | 598 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 25 m | 1:00.90 | |
98 | 567 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 1:00.96 | |
99 | 216 | Skamriis David | 1994 | VORDINGB | 9433AK | 25 m | 1:01.28 | |
100 | 572 | Wied Magnus | 1996 | GENTOFTE | 9641AQ | 25 m | 1:01.29 | |
101 | 635 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 1:01.54 | |
102 | 631 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 1:01.56 | |
103 | 687 | Olsson Jonas Lagerbon | 1995 | HILLERØD | 9521AE | 25 m | 1:01.57 | |
104 | 557 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 1:01.69 | |
105 | 663 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 1:02.03 | |
106 | 240 | Klemmensen Jeppe | 1994 | AALBORG | 9437AQ | 50 m | 1:02.06 | |
107 | 377 | Rasmussen Simon | 1995 | SK-SYD | 9545AH | 25 m | 1:02.28 | |
108 | 61 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 1:02.33 | |
109 | 712 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 50 m | 1:02.33 | |
110 | 607 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 25 m | 1:02.77 | |
111 | 259 | Petersen Emil R. | 1995 | SLAGELSE | 9501AL | 25 m | 1:03.05 | |
112 | 589 | Thorsen Robin | 1996 | BIRKERØD | 9601AK | 25 m | 1:03.13 | |
113 | 576 | Steenfos Hannibal | 1996 | GI40HERMES | 9647AA | 25 m | 1:03.49 | |
114 | 573 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 1:03.57 | |
115 | 203 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 25 m | 1:03.63 | |
116 | 645 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 1:03.77 | |
117 | 659 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 1:04.46 | |
118 | 549 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 1:04.73 | |
119 | 629 | Frederiksen Malte | 1996 | HØRSHOLM | 9613AI | 25 m | 1:04.84 | |
120 | 709 | Svensson Rolf | 1994 | HVIDOVRE | 9479AD | 25 m | 1:05.06 | |
121 | 532 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 1:05.20 | |
122 | 457 | Brønsvig Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9645AL | 25 m | 1:05.45 | |
123 | 564 | Dalsgaard Marius | 1996 | GENTOFTE | 9659AB | 25 m | 1:05.61 | |
124 | 142 | Guldberg Filip | 1995 | KALUNDBORG | 9593AR | 25 m | 1:06.21 | |
125 | 132 | Hansen Mads | 1995 | NAKSKOV | 9539AK | 25 m | 1:06.46 | |
126 | 563 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 1:06.67 | |
127 | 172 | Lauritsen Jonas | 1994 | HOLBÆK | 9421AK | 25 m | 1:06.70 | |
128 | 160 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 25 m | 1:07.69 | |
129 | 610 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 1:09.24 | |
130 | 370 | Andersen Lukas | 1995 | SK-SYD | 9521AH | 25 m | 1:11.07 | |
131 | 600 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 25 m | 1:11.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 293 | Leth-Espensen Julie | 1992 | GI40HERMES | 9274AF | 50 m | 2:15.02 | |
2 | 229 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 2:17.68 | |
3 | 179 | Nilsson Sandra | 1988 | SJÖBO SS | AT5888 | 25 m | 2:20.11 | |
4 | 396 | Pedersen Mette | 1993 | KVIK | 9364AJ | 25 m | 2:20.97 | |
5 | 17 | Duijm Marianne | 1993 | A6 | 9316AL | 25 m | 2:24.15 | |
6 | 398 | Petersen Julie Brøndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 25 m | 2:25.93 | |
7 | 83 | Møller Miriam Stupak | 1994 | GI40HERMES | 9414AJ | 25 m | 2:26.23 | |
8 | 355 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 25 m | 2:26.85 | |
9 | 78 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 25 m | 2:27.05 | |
10 | 233 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 2:27.59 | |
11 | 28 | Petersen Melizza | 1994 | A6 | 9486AK | 25 m | 2:28.02 | |
12 | 139 | Wiecker Siri | 1994 | NAKSKOV | 9494AM | 25 m | 2:28.11 | |
13 | 489 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 2:28.72 | |
14 | 711 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 2:29.19 | |
15 | 47 | Frey Olivia Ane | 1994 | GENTOFTE | 9466AJ | 25 m | 2:29.63 | |
16 | 18 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 25 m | 2:30.46 | |
17 | 261 | Jeppesen Stephanie | 1988 | SEAHAWKS | 50 m | 2:30.94 | ||
18 | 490 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 2:31.07 | |
19 | 219 | Baht-Hagen Katrine | 1994 | BIRKERØD | 9458AI | 25 m | 2:31.28 | |
20 | 387 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 2:31.29 | |
21 | 232 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 2:32.02 | |
22 | 237 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 25 m | 2:32.18 | |
23 | 150 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 2:32.38 | |
24 | 703 | Larsen Nathja | 1995 | HVIDOVRE | 9534AF | 25 m | 2:32.62 | |
25 | 390 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 25 m | 2:33.00 | |
26 | 247 | Stage Amalie | 1993 | AALBORG | 9326AC | 50 m | 2:33.40 | |
27 | 586 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 2:34.50 | |
28 | 119 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 2:34.78 | |
29 | 88 | Hörnbäck Lina | 1996 | KARLSHAMN | AA0596 | 25 m | 2:34.87 | |
30 | 98 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 2:35.00 | |
31 | 76 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | GI40HERMES | 8924AD | 25 m | 2:35.65 | |
32 | 252 | Bøgh Mie | 1991 | SLAGELSE | 9184AA | 25 m | 2:35.76 | |
33 | 153 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 2:36.05 | |
34 | 658 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 2:36.63 | |
35 | 35 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 2:36.71 | |
36 | 215 | Semberlund Sandra | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 2:36.91 | |
37 | 84 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 2:37.09 | |
38 | 327 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 50 m | 2:37.26 | |
39 | 359 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 2:37.39 | |
40 | 596 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 25 m | 2:38.05 | |
41 | 71 | Brylov Isabel | 1994 | GI40HERMES | 9452AJ | 25 m | 2:38.23 | |
42 | 253 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 2:38.23 | |
43 | 401 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 2:38.28 | |
44 | 81 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 2:38.40 | |
45 | 495 | Jepsen Anna Klüver | 1993 | LYNGBY | 9392AI | 25 m | 2:38.64 | |
46 | 702 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 2:39.23 | |
47 | 72 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 2:39.44 | |
48 | 207 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 2:39.83 | |
49 | 704 | Lindecrona Clara | 1993 | HVIDOVRE | 9308AA | 25 m | 2:39.86 | |
50 | 630 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 2:40.02 | |
51 | 89 | Lomnitz Martina | 1995 | KARLSHAMN | AA2895 | 25 m | 2:40.17 | |
52 | 568 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 2:40.26 | |
53 | 176 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 2:40.55 | |
54 | 152 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 25 m | 2:41.89 | |
55 | 211 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 2:41.92 | |
56 | 694 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 2:43.35 | |
57 | 537 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HØRSHOLM | 9598AP | 25 m | 2:43.42 | |
58 | 263 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 2:44.03 | |
59 | 50 | Lindhardt Sophie | 1996 | GENTOFTE | 9622AG | 25 m | 2:44.12 | |
60 | 113 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 25 m | 2:44.59 | |
61 | 70 | Albek Clara | 1996 | GI40HERMES | 9606AD | 25 m | 2:44.63 | |
62 | 615 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 2:45.28 | |
63 | 330 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 50 m | 2:45.50 | |
64 | 339 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 2:45.51 | |
65 | 97 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 2:45.93 | |
66 | 617 | Petersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 2:46.63 | |
67 | 697 | Hansen Benedicte Ø. | 1995 | HVIDOVRE | 9578AM | 25 m | 2:47.20 | |
68 | 627 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 2:47.46 | |
69 | 419 | Lisakowski Julia | 1994 | MK 31 | 9444AP | 25 m | 2:48.10 | |
70 | 338 | Trandum Ida Agerbak | 1996 | GLADSAXE | 9688AO | 25 m | 2:48.37 | |
71 | 332 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 2:48.39 | |
72 | 609 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 2:48.56 | |
73 | 706 | Meier Trine | 1995 | HVIDOVRE | 9564AH | 25 m | 2:48.61 | |
74 | 45 | Deigaard Marie | 1996 | GENTOFTE | 9644AA | 25 m | 2:49.42 | |
75 | 582 | Hemmingsen Henriette | 1998 | ALLERØD | 9858AA | 25 m | 2:49.67 | |
76 | 62 | Nielsen Maria Engberg | 1996 | RINGSTED | 9622AD | 25 m | 2:49.84 | |
77 | 650 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 2:50.97 | |
78 | 580 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 25 m | 2:50.99 | |
79 | 266 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 2:51.01 | |
80 | 46 | Frey Agnes Marie | 1997 | GENTOFTE | 9782AL | 25 m | 2:51.58 | |
81 | 587 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 2:52.06 | |
82 | 409 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 25 m | 2:52.39 | |
83 | 408 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 2:52.42 | |
84 | 400 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | BIRKERØD | 9722AO | 25 m | 2:52.82 | |
85 | 55 | Winther Rebecca | 1996 | GENTOFTE | 9608AN | 25 m | 2:53.22 | |
86 | 65 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 2:53.80 | |
87 | 619 | Krarup Silje | 1998 | HILLERØD | 9858AB | 25 m | 2:53.92 | |
88 | 149 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 2:54.59 | |
89 | 91 | Zielinski Frida | 1995 | KARLSHAMN | AE3495 | 25 m | 2:54.60 | |
90 | 125 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 25 m | 2:54.78 | |
91 | 509 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 2:55.76 | |
92 | 77 | Fixdahl Anna | 1997 | GI40HERMES | 9726AW | 25 m | 2:56.17 | |
93 | 243 | Larsen Randi | 1996 | AALBORG | 9678AD | 50 m | 2:56.23 | |
94 | 126 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 25 m | 2:56.78 | |
95 | 507 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 25 m | 2:56.84 | |
96 | 385 | Eskildsen Mie | 1997 | KVIK | 9748AD | 25 m | 2:56.93 | |
97 | 267 | Wibom Marie-Louise | 1996 | HILLERØD | 9656AP | 25 m | 2:56.95 | |
98 | 469 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 2:57.27 | |
99 | 550 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 25 m | 2:58.05 | |
100 | 343 | Maria Kraniti | 1996 | GREECE | 50 m | 2:58.13 | ||
101 | 386 | Gregersen Line | 1994 | KVIK | 9422AA | 50 m | 2:59.32 | |
102 | 570 | Rath Julie | 1998 | GENTOFTE | 9846AH | 25 m | 3:00.51 | |
103 | 699 | Ishøy Cecilie | 1996 | HVIDOVRE | 9652AJ | 25 m | 3:00.95 | |
104 | 127 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 25 m | 3:01.97 | |
105 | 625 | Palmqvist Thilde | 1998 | HVETLANDA | AY1298 | 25 m | 3:02.32 | |
106 | 23 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 3:02.94 | |
107 | 671 | Warming Nadja | 1998 | LYNGBY | 9866AM | 25 m | 3:04.22 | |
108 | 420 | Petersen Clara | 1996 | MK 31 | 9638AN | 25 m | 3:04.26 | |
109 | 96 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 3:05.12 | |
110 | 605 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 3:05.96 | |
111 | 604 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 3:07.18 | |
112 | 662 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 25 m | 3:07.31 | |
113 | 626 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 25 m | 3:09.10 | |
114 | 642 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 3:09.32 | |
115 | 470 | Nielsen Camilla Strunge | 1997 | GSK | 9718AD | 25 m | 3:11.54 | |
116 | 578 | Persson Lina | 1998 | KARLSKRONA | AP0898 | 25 m | 3:11.90 | |
117 | 138 | Pedersen Anna | 1997 | NAKSKOV | 9794AM | 25 m | 3:12.22 | |
118 | 555 | Kjeldsen Nikoline | 1998 | GLADSAXE | 9884AT | 25 m | 3:12.58 | |
119 | 594 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 3:15.66 | |
120 | 213 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 50 m | 3:20.00 | |
121 | 601 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 3:21.09 | |
122 | 212 | Orland Kirstine | 1997 | VORDINGB | 9752AW | 50 m | 3:22.00 | |
123 | 591 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 9832AX | 50 m | 3:40.60 | |
124 | 137 | Maric Alexsandra | 1997 | NAKSKOV | 9704AW | 25 m | 3:57.31 | |
125 | 653 | Møhncke Sofie Amalie | 1998 | TRITON B | 9898AG | 50 m | 4:02.84 | |
126 | 565 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 4:05.58 | |
127 | 171 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 2:00.73 | |
2 | 291 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 2:02.13 | |
3 | 516 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 2:03.48 | |
4 | 151 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 2:07.77 | |
5 | 700 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 25 m | 2:08.89 | |
6 | 75 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 25 m | 2:08.91 | |
7 | 166 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 2:10.89 | |
8 | 260 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 2:14.26 | |
9 | 510 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 2:15.75 | |
10 | 66 | Suhr Morten | 1993 | RINGSTED | 50 m | 2:16.00 | ||
11 | 552 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 2:16.62 | |
12 | 328 | Hesselberg Patrick | 1991 | GLADSAXE | 9177AE | 50 m | 2:18.00 | |
13 | 107 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 2:18.31 | |
14 | 485 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 2:18.35 | |
15 | 187 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 2:18.39 | |
16 | 508 | Welling Harald | 1993 | LYNGBY | 9369AG | 25 m | 2:18.50 | |
17 | 79 | Hvid Mathias | 1994 | GI40HERMES | 9435AL | 25 m | 2:18.98 | |
18 | 389 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 2:19.10 | |
19 | 29 | Skelsager Jacob | 1993 | A6 | 9313AG | 25 m | 2:19.19 | |
20 | 224 | Schäfer Bjarke | 1993 | BIRKERØD | 9305AB | 25 m | 2:20.08 | |
21 | 695 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 2:20.53 | |
22 | 705 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 2:20.93 | |
23 | 236 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 25 m | 2:21.60 | |
24 | 461 | Højbøge Patrick | 1992 | HERLUFSHOL | 9271AI | 25 m | 2:21.71 | |
25 | 30 | Weitling Jonathan | 1993 | A6 | 9321AI | 25 m | 2:22.60 | |
26 | 599 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 2:22.85 | |
27 | 496 | Larsen Rasmus Højriis | 1992 | LYNGBY | 9229AF | 25 m | 2:22.86 | |
28 | 186 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 2:23.16 | |
29 | 80 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 2:23.58 | |
30 | 250 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 50 m | 2:24.25 | |
31 | 221 | Gustafsson Frederik | 1993 | BIRKERØD | 9387AC | 50 m | 2:25.50 | |
32 | 227 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 2:25.50 | |
33 | 230 | Olczyk Andreas | 1992 | ALLERØD | 9293AI | 25 m | 2:25.54 | |
34 | 367 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 2:26.13 | |
35 | 85 | Sandager Tobias N | 1993 | GI40HERMES | 9369AE | 25 m | 2:26.56 | |
36 | 541 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443AO | 25 m | 2:27.78 | |
37 | 249 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 50 m | 2:28.35 | |
38 | 82 | Ludvigsen Victor G. | 1992 | GI40HERMES | 9233AE | 50 m | 2:28.46 | |
39 | 248 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | 2:28.52 | |
40 | 375 | Larsen Kim Brun | 1993 | SK-SYD | 9301AA | 25 m | 2:28.69 | |
41 | 244 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 50 m | 2:29.04 | |
42 | 656 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | A6 | 9655AG | 25 m | 2:29.32 | |
43 | 708 | Svendsen Anders | 1993 | HVIDOVRE | 9371AC | 25 m | 2:29.52 | |
44 | 241 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 50 m | 2:29.53 | |
45 | 86 | Willems Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9329AB | 25 m | 2:29.91 | |
46 | 674 | Iosif Zapandiots | 1996 | GREECE | 50 m | 2:30.14 | ||
47 | 19 | Fisker Frederik | 1994 | A6 | 9493AF | 25 m | 2:30.25 | |
48 | 87 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 2:30.77 | |
49 | 607 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 25 m | 2:31.15 | |
50 | 659 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 2:31.29 | |
51 | 226 | Steenberg Thomas | 1994 | BIRKERØD | 9403AE | 50 m | 2:31.80 | |
52 | 549 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 2:33.15 | |
53 | 210 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 2:33.95 | |
54 | 567 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 2:36.77 | |
55 | 136 | Madsen Mathias | 1994 | NAKSKOV | 9453AD | 25 m | 2:37.44 | |
56 | 712 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 50 m | 2:38.97 | |
57 | 655 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 2:44.30 | |
58 | 598 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 25 m | 2:46.92 | |
59 | 457 | Brønsvig Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9645AL | 25 m | 2:47.62 | |
60 | 709 | Svensson Rolf | 1994 | HVIDOVRE | 9479AD | 25 m | 2:48.42 | |
61 | 563 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 2:52.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 23, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Ottesen Jeanette | 1987 | KVIK | 8728AB | 25 m | 1:57.18 | |
2 | 290 | Blume Pernille | 1994 | BIRKERØD | 9498AC | 50 m | 1:58.18 | |
3 | 93 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | AR9288 | 50 m | 1:59.18 | |
4 | 117 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | AIF | 9468AG | 25 m | 2:02.30 | |
5 | 292 | Lauridsen Line Præst | 1989 | WEST SWIM | 8994AA | 50 m | 2:03.53 | |
6 | 118 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 25 m | 2:04.17 | |
7 | 121 | Svanbergsson Anna Maria | 1993 | VI39 | 9316AB | 25 m | 2:04.85 | |
8 | 381 | Wael Emma | 1993 | SK-SYD | 9374AL | 25 m | 2:05.64 | |
9 | 114 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 2:05.69 | |
10 | 487 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 25 m | 2:06.54 | |
11 | 502 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 25 m | 2:07.53 | |
12 | 353 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 2:07.99 | |
13 | 84 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 2:08.67 | |
14 | 26 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 2:08.71 | |
15 | 36 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 2:08.88 | |
16 | 74 | Delani Louise | 1984 | GI40HERMES | 8414AA | 25 m | 2:10.74 | |
17 | 495 | Jepsen Anna Klüver | 1993 | LYNGBY | 9392AI | 25 m | 2:11.73 | |
18 | 133 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 2:11.88 | |
19 | 34 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 2:12.53 | |
20 | 220 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 2:13.37 | |
21 | 424 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 2:13.42 | |
22 | 335 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 50 m | 2:13.56 | |
23 | 540 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 2:14.08 | |
24 | 222 | Petersen Mette Louise | 1995 | BIRKERØD | 9504AG | 50 m | 2:14.29 | |
25 | 358 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 2:14.31 | |
26 | 71 | Brylov Isabel | 1994 | GI40HERMES | 9452AJ | 25 m | 2:14.34 | |
27 | 331 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 50 m | 2:14.34 | |
28 | 710 | Vegge Pernille | 1995 | HVIDOVRE | 25 m | 2:15.11 | ||
29 | 98 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 2:15.79 | |
30 | 586 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 2:15.95 | |
31 | 150 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 50 m | 2:17.02 | |
32 | 176 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 2:17.56 | |
33 | 534 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 2:18.05 | |
34 | 364 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 50 m | 2:18.33 | |
35 | 239 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 50 m | 2:19.27 | |
36 | 590 | Kadoglu Georgia | 1998 | VARNA | 50 m | 2:19.30 | ||
37 | 350 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 2:19.81 | |
38 | 628 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 2:19.90 | |
39 | 334 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 50 m | 2:20.06 | |
40 | 352 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 50 m | 2:20.08 | |
41 | 163 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 2:20.19 | |
42 | 378 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | SK-SYD | 9448AA | 25 m | 2:20.30 | |
43 | 380 | Vander-Ploeg Cecilie | 1992 | SK-SYD | 9246AE | 25 m | 2:20.44 | |
44 | 406 | Krusell Anna | 1994 | AGF | 9464AI | 25 m | 2:20.55 | |
45 | 245 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 50 m | 2:20.66 | |
46 | 341 | Dimitra Avgousti | 1994 | GREECE | 50 m | 2:20.90 | ||
47 | 68 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 2:21.12 | |
48 | 50 | Lindhardt Sophie | 1996 | GENTOFTE | 9622AG | 25 m | 2:21.41 | |
49 | 206 | Bitsch-Olsen Astrid | 1993 | VORDINGB | 9358AL | 25 m | 2:21.47 | |
50 | 81 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 2:21.53 | |
51 | 505 | Svensson Regitze | 1995 | LYNGBY | 9598AJ | 25 m | 2:21.82 | |
52 | 706 | Meier Trine | 1995 | HVIDOVRE | 9564AH | 25 m | 2:22.17 | |
53 | 702 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 2:22.47 | |
54 | 369 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 25 m | 2:22.62 | |
55 | 167 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 2:23.33 | |
56 | 419 | Lisakowski Julia | 1994 | MK 31 | 9444AP | 25 m | 2:23.47 | |
57 | 697 | Hansen Benedicte Ø. | 1995 | HVIDOVRE | 9578AM | 25 m | 2:24.02 | |
58 | 545 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 2:25.26 | |
59 | 465 | Nielsen Johanne Juul | 1996 | HERLUFSHOL | 9672AC | 25 m | 2:25.53 | |
60 | 32 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 25 m | 2:25.75 | |
61 | 498 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 2:25.92 | |
62 | 491 | Hall Frederikke | 1992 | LYNGBY | 9224AD | 50 m | 2:26.00 | |
63 | 703 | Larsen Nathja | 1995 | HVIDOVRE | 9534AF | 25 m | 2:26.28 | |
64 | 597 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 2:26.40 | |
65 | 164 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 2:26.55 | |
66 | 622 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:27.17 | |
67 | 204 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 2:27.36 | |
68 | 33 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 9658AX | 25 m | 2:27.38 | |
69 | 632 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 2:27.62 | |
70 | 234 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 50 m | 2:27.98 | |
71 | 571 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 2:28.09 | |
72 | 503 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 2:28.15 | |
73 | 531 | Buhl Caroline | 1995 | HØRSHOLM | 9564AB | 50 m | 2:29.01 | |
74 | 168 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 2:29.11 | |
75 | 530 | Buhl Alexandra | 1997 | HØRSHOLM | 9732AH | 25 m | 2:29.67 | |
76 | 519 | Nielsen Naja Ishøj | 1996 | FARUM | 9662AE | 50 m | 2:29.78 | |
77 | 65 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 50 m | 2:30.00 | |
78 | 44 | Dam-Hendriksen Christina | 1996 | GENTOFTE | 9612AD | 25 m | 2:31.25 | |
79 | 627 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 2:31.36 | |
80 | 539 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 2:32.42 | |
81 | 665 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 2:32.62 | |
82 | 585 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:32.84 | |
83 | 670 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 2:33.27 | |
84 | 423 | Madsen Klara Tetzschner | 1997 | GLADSAXE | 9736AH | 25 m | 2:35.45 | |
85 | 421 | Christensen Siri | 1997 | GLADSAXE | 9708AH | 25 m | 2:37.07 | |
86 | 134 | Johansen Camilla | 1994 | NAKSKOV | 9404AG | 25 m | 2:37.76 | |
87 | 169 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 2:38.72 | |
88 | 595 | Korch Sofie S. | 1998 | FARUM | 9864AA | 25 m | 2:39.00 | |
89 | 624 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 2:39.03 | |
90 | 175 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 2:39.27 | |
91 | 361 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 2:39.49 | |
92 | 388 | Hartwig Sascha | 1996 | KVIK | 9628AO | 25 m | 2:39.90 | |
93 | 605 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 2:40.29 | |
94 | 654 | Hansen Natasja | 1998 | VORDINGB | 9858AQ | 25 m | 2:40.52 | |
95 | 517 | Korch Caroline S. | 1996 | FARUM | 9636AB | 25 m | 2:41.27 | |
96 | 666 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 25 m | 2:41.33 | |
97 | 393 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 2:43.24 | |
98 | 602 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 2:43.68 | |
99 | 97 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 2:43.77 | |
100 | 625 | Palmqvist Thilde | 1998 | HVETLANDA | AY1298 | 25 m | 2:44.26 | |
101 | 420 | Petersen Clara | 1996 | MK 31 | 9638AN | 25 m | 2:44.46 | |
102 | 418 | Ferdinansen Rikke | 1997 | MK 31 | 9726AZ | 25 m | 2:44.88 | |
103 | 96 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 2:45.67 | |
104 | 669 | Pedersen Alberte Gertz | 1998 | LYNGBY | 9862AO | 25 m | 2:45.69 | |
105 | 668 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 2:45.89 | |
106 | 174 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 50 m | 2:45.99 | |
107 | 707 | Rasmussen Eva | 1996 | HVIDOVRE | 9638AA | 25 m | 2:46.58 | |
108 | 111 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 50 m | 2:46.84 | |
109 | 626 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 25 m | 2:48.37 | |
110 | 651 | Legin Natalie Løwe | 1998 | TRITON B | 9854AG | 25 m | 2:49.33 | |
111 | 579 | Petersons Felicia | 1998 | KARLSKRONA | AU4698 | 25 m | 2:49.34 | |
112 | 667 | Mogensen Astrid Blix | 1998 | LYNGBY | 9834AT | 25 m | 2:52.98 | |
113 | 644 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 2:53.48 | |
114 | 417 | Brylov Sarah | 1997 | MK 31 | 9742AH | 25 m | 2:55.33 | |
115 | 416 | Andersen Regitze | 1996 | MK 31 | 9628AG | 25 m | 2:55.80 | |
116 | 661 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 2:56.26 | |
117 | 677 | Aarestrup Matilde | 1998 | GSK | 9834AK | 50 m | 2:57.99 | |
118 | 636 | Thorsen Simone | 1998 | SK-SYD | 9868AN | 25 m | 2:59.80 | |
119 | 649 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 50 m | 3:01.31 | |
120 | 43 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 25 m | 3:01.51 | ||
121 | 652 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 50 m | 3:08.04 | |
122 | 575 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 25 m | 3:10.00 | |
123 | 157 | Eckernäs Elin | 1997 | KARLSKRONA | AX7697 | 25 m | 3:10.04 | |
124 | 135 | Johansen Christina | 1997 | NAKSKOV | 9788AO | 25 m | 3:23.19 | |
125 | 574 | Jakobsen Laura Gub | 1998 | MK 31 | 9808AX | 25 m | 3:25.00 | |
126 | 637 | Hansen Majken Lillegaard | 1998 | NAKSKOV | 9868AQ | 50 m | ||
127 | 641 | Stærke Agnes | 1998 | NAKSKOV | 9802AT | 50 m | ||
128 | 262 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | HILLERØD | 9784AA | 50 m | ||
129 | 621 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Blume Anders | 1990 | FARUM | 9071AA | 50 m | 1:50.84 | |
2 | 226 | Steenberg Thomas | 1994 | BIRKERØD | 9403AE | 25 m | 1:53.08 | |
3 | 128 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 1:53.37 | |
4 | 120 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 1:53.92 | |
5 | 188 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 25 m | 1:54.24 | |
6 | 257 | Kristiansen Hansotto | 1992 | SLAGELSE | 9239AH | 25 m | 1:55.21 | |
7 | 371 | Christensen Jonas | 1992 | SK-SYD | 9239AB | 25 m | 1:55.65 | |
8 | 525 | Wagner Martin | 1991 | FARUM | 9167AA | 50 m | 1:56.69 | |
9 | 214 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 1:58.36 | |
10 | 159 | Hjalmarsson Andreas | 1994 | KARLSKRONA | AS7794 | 25 m | 1:58.87 | |
11 | 411 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 25 m | 2:00.36 | |
12 | 124 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 2:00.46 | |
13 | 493 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 2:01.08 | |
14 | 499 | Pagh Marcus | 1993 | LYNGBY | 9351AF | 25 m | 2:01.51 | |
15 | 496 | Larsen Rasmus Højriis | 1992 | LYNGBY | 9229AF | 25 m | 2:01.71 | |
16 | 410 | Pedersen Anton B. | 1993 | AGF | 9307AK | 25 m | 2:01.73 | |
17 | 258 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 2:02.59 | |
18 | 599 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 2:02.80 | |
19 | 255 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 2:02.99 | |
20 | 80 | Larsen Kristoffer Weber | 1993 | GI40HERMES | 9357AC | 25 m | 2:03.04 | |
21 | 209 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 2:03.31 | |
22 | 357 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 2:03.42 | |
23 | 19 | Fisker Frederik | 1994 | A6 | 9493AF | 25 m | 2:03.90 | |
24 | 75 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 25 m | 2:04.57 | |
25 | 368 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 50 m | 2:05.23 | |
26 | 246 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 50 m | 2:05.27 | |
27 | 705 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 2:06.23 | |
28 | 488 | Døi Tom | 1993 | LYNGBY | 9391AF | 25 m | 2:07.16 | |
29 | 170 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 2:07.33 | |
30 | 365 | Korch Casper S. | 1994 | ALLERØD | 9425AF | 50 m | 2:07.87 | |
31 | 251 | Tracey Sebastian | 1993 | AALBORG | 9359AG | 50 m | 2:08.14 | |
32 | 708 | Svendsen Anders | 1993 | HVIDOVRE | 9371AC | 25 m | 2:08.48 | |
33 | 326 | Hagemann William | 1994 | GLADSAXE | 9483AC | 50 m | 2:08.57 | |
34 | 242 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 50 m | 2:08.63 | |
35 | 639 | Nielsen Martin | 1996 | NAKSKOV | 9653AB | 25 m | 2:09.73 | |
36 | 675 | Kimon Kommatas | 1996 | GREECE | 50 m | 2:09.95 | ||
37 | 542 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 2:10.43 | |
38 | 497 | Nielsen Kristian Mohr | 1993 | LYNGBY | 9377AB | 25 m | 2:10.47 | |
39 | 216 | Skamriis David | 1994 | VORDINGB | 9433AK | 25 m | 2:10.71 | |
40 | 205 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 2:10.75 | |
41 | 635 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 2:11.18 | |
42 | 377 | Rasmussen Simon | 1995 | SK-SYD | 9545AH | 25 m | 2:11.24 | |
43 | 631 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 2:11.29 | |
44 | 131 | Hansen Anders | 1995 | NAKSKOV | 9517AA | 25 m | 2:11.44 | |
45 | 569 | Lykkesfeldt Gustav Plum | 1996 | GENTOFTE | 9631AC | 25 m | 2:11.45 | |
46 | 162 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 2:11.47 | |
47 | 90 | Sabo Denniz | 1995 | KARLSHAMN | AN4395 | 25 m | 2:11.95 | |
48 | 59 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 2:12.56 | |
49 | 663 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 2:12.69 | |
50 | 348 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 2:13.19 | |
51 | 48 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 2:13.32 | |
52 | 572 | Wied Magnus | 1996 | GENTOFTE | 9641AQ | 25 m | 2:14.66 | |
53 | 573 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 2:14.75 | |
54 | 240 | Klemmensen Jeppe | 1994 | AALBORG | 9437AQ | 50 m | 2:17.30 | |
55 | 629 | Frederiksen Malte | 1996 | HØRSHOLM | 9613AI | 25 m | 2:17.92 | |
56 | 598 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 25 m | 2:19.25 | |
57 | 645 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 2:19.98 | |
58 | 564 | Dalsgaard Marius | 1996 | GENTOFTE | 9659AB | 25 m | 2:20.39 | |
59 | 172 | Lauritsen Jonas | 1994 | HOLBÆK | 9421AK | 25 m | 2:20.82 | |
60 | 676 | Evagelos Aivaliotis | 1996 | GREECE | 50 m | 2:22.45 | ||
61 | 589 | Thorsen Robin | 1996 | BIRKERØD | 9601AK | 25 m | 2:22.54 | |
62 | 203 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 25 m | 2:22.75 | |
63 | 160 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 25 m | 2:27.56 | |
64 | 132 | Hansen Mads | 1995 | NAKSKOV | 9539AK | 25 m | 2:27.82 | |
65 | 709 | Svensson Rolf | 1994 | HVIDOVRE | 9479AD | 25 m | 2:31.09 | |
66 | 618 | Esbjerg Mathias | 1996 | HILLERØD | 9639AM | 25 m | 2:33.61 | |
67 | 600 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 25 m | 2:34.03 | |
68 | 370 | Andersen Lukas | 1995 | SK-SYD | 9521AH | 25 m | 2:35.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 25, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 2:09.58 | |
2 | 94 | Lindborg Eleonor | 1992 | MKK | BB9892 | 25 m | 2:13.53 | |
3 | 352 | Hemdorff Julie-Sofie | 1991 | TRITON B | 9144AE | 25 m | 2:16.41 | |
4 | 105 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 2:16.58 | |
5 | 108 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 25 m | 2:17.92 | |
6 | 109 | Pedersen Christine | 1993 | GSK | 9308AG | 25 m | 2:18.47 | |
7 | 353 | Holmboe-Olesen Christina | 1993 | TRITON B | 9382AJ | 25 m | 2:18.89 | |
8 | 412 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 2:18.96 | |
9 | 351 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 2:20.90 | |
10 | 486 | Bro Sarah | 1996 | LYNGBY | 9686AE | 25 m | 2:22.35 | |
11 | 31 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 2:23.50 | |
12 | 340 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 50 m | 2:24.88 | |
13 | 535 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 2:25.33 | |
14 | 390 | Johansen Monique | 1994 | KVIK | 9426AF | 25 m | 2:25.54 | |
15 | 337 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 50 m | 2:26.00 | |
16 | 393 | Nissen Hannah | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 2:26.06 | |
17 | 363 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALLERØD | 9678AH | 25 m | 2:26.29 | |
18 | 89 | Lomnitz Martina | 1995 | KARLSHAMN | AA2895 | 25 m | 2:29.28 | |
19 | 116 | Rønbøg Camilla | 1992 | AIF | 9218AG | 25 m | 2:29.65 | |
20 | 342 | Panagiota Margeti | 1995 | GREECE | 50 m | 2:29.77 | ||
21 | 711 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 2:30.80 | |
22 | 26 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 2:31.18 | |
23 | 177 | Larsson Linnea | 1995 | SJÖBO SS | AL1695 | 25 m | 2:32.77 | |
24 | 68 | Sørensen Karina | 1995 | RINGSTED | 9514AI | 25 m | 2:34.38 | |
25 | 325 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 2:34.55 | |
26 | 372 | Hansen Camilla | 1995 | SK-SYD | 9592AD | 25 m | 2:34.59 | |
27 | 407 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 2:34.67 | |
28 | 235 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 50 m | 2:35.75 | |
29 | 112 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 2:36.09 | |
30 | 253 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 2:36.85 | |
31 | 364 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 25 m | 2:37.49 | |
32 | 422 | Larsen Thea Hovmand | 1997 | GLADSAXE | 9746AH | 25 m | 2:37.80 | |
33 | 608 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 2:37.82 | |
34 | 360 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 2:38.13 | |
35 | 615 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 2:38.39 | |
36 | 72 | Christensen Julie F. V. | 1995 | GI40HERMES | 9592AJ | 25 m | 2:38.39 | |
37 | 57 | Asmussen Malene | 1995 | RINGSTED | 9524AE | 25 m | 2:38.62 | |
38 | 62 | Nielsen Maria Engberg | 1996 | RINGSTED | 9622AD | 25 m | 2:38.62 | |
39 | 588 | Reich Andrea | 1998 | BIRKERØD | 9898AN | 25 m | 2:38.82 | |
40 | 464 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 25 m | 2:39.66 | |
41 | 113 | Christiansen Katrine | 1996 | AIF | 9648AI | 25 m | 2:39.73 | |
42 | 409 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 25 m | 2:39.87 | |
43 | 345 | Vasiliki Avgousti | 1997 | GREECE | 50 m | 2:40.77 | ||
44 | 397 | Petersen Caroline | 1995 | KVIK | 9592AF | 50 m | 2:41.22 | |
45 | 211 | Jensen Kathrine Bernhøft | 1995 | VORDINGB | 9558AY | 25 m | 2:41.28 | |
46 | 359 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 2:41.43 | |
47 | 350 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 2:41.60 | |
48 | 77 | Fixdahl Anna | 1997 | GI40HERMES | 9726AW | 50 m | 2:42.00 | |
49 | 247 | Stage Amalie | 1993 | AALBORG | 9326AC | 50 m | 2:42.60 | |
50 | 622 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:42.80 | |
51 | 168 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 2:43.29 | |
52 | 408 | Madsen Sandra Bram | 1995 | AGF | 9538AT | 25 m | 2:43.48 | |
53 | 415 | Aamann Line | 1993 | AGF | 9332AP | 25 m | 2:43.55 | |
54 | 587 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 2:43.76 | |
55 | 467 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 2:43.76 | |
56 | 545 | Brinch Maja L. | 1996 | HELSINGØR | 9654AK | 25 m | 2:44.09 | |
57 | 97 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 2:44.51 | |
58 | 65 | Steffensen Emilie | 1997 | RINGSTED | 9798AP | 25 m | 2:44.76 | |
59 | 458 | Deleuran Anna | 1995 | HERLUFSHOL | 9536AB | 25 m | 2:46.17 | |
60 | 580 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 25 m | 2:46.26 | |
61 | 239 | Jakobsen Julie Sundahl | 1995 | AALBORG | 9526AM | 50 m | 2:47.00 | |
62 | 507 | Vange Sif | 1997 | LYNGBY | 9754AB | 25 m | 2:47.93 | |
63 | 383 | Christensen Cecilie | 1997 | KVIK | 9782AD | 25 m | 2:48.52 | |
64 | 92 | Åkesson Lovisa | 1994 | KARLSHAMN | AK3894 | 25 m | 2:49.44 | |
65 | 265 | Lauritsen Lærke Lindgreen | 1997 | HILLERØD | 9708AK | 25 m | 2:49.82 | |
66 | 509 | Vistisen Helene | 1997 | LYNGBY | 9732AR | 25 m | 2:49.85 | |
67 | 585 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 2:50.93 | |
68 | 661 | Østergaard Maja | 1998 | A6 | 9808AJ | 25 m | 2:50.98 | |
69 | 627 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 2:51.27 | |
70 | 343 | Maria Kraniti | 1996 | GREECE | 50 m | 2:51.66 | ||
71 | 204 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 2:52.42 | |
72 | 361 | Thomsen Bolette | 1997 | TRITON B | 9786AI | 25 m | 2:52.70 | |
73 | 127 | Jesse Katja | 1996 | STT | 9674AM | 25 m | 2:53.10 | |
74 | 349 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 2:53.14 | |
75 | 400 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | BIRKERØD | 9722AO | 25 m | 2:53.80 | |
76 | 163 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 2:54.88 | |
77 | 416 | Andersen Regitze | 1996 | MK 31 | 9628AG | 25 m | 2:56.32 | |
78 | 699 | Ishøy Cecilie | 1996 | HVIDOVRE | 9652AJ | 25 m | 2:56.66 | |
79 | 385 | Eskildsen Mie | 1997 | KVIK | 9748AD | 25 m | 2:58.04 | |
80 | 602 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 2:58.60 | |
81 | 173 | Mortensen Caroline | 1997 | HOLBÆK | 9752AB | 50 m | 3:00.00 | |
82 | 642 | Bergmann Natacha | 1998 | KVIK | 9856AB | 25 m | 3:02.61 | |
83 | 96 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 3:07.82 | |
84 | 149 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 3:10.00 | |
85 | 626 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 25 m | 3:14.29 | |
86 | 555 | Kjeldsen Nikoline | 1998 | GLADSAXE | 9884AT | 25 m | 3:14.86 | |
87 | 601 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 3:15.16 | |
88 | 667 | Mogensen Astrid Blix | 1998 | LYNGBY | 9834AT | 50 m | 3:22.63 | |
89 | 594 | Strøm Emilie | 1998 | DRAGØR | 9814AJ | 25 m | 3:23.70 | |
90 | 565 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 3:25.48 | |
91 | 638 | Jepsen Julie | 1998 | NAKSKOV | 9808AK | 50 m | ||
92 | 640 | Pedersen Julie P. | 1998 | NAKSKOV | 9892AT | 50 m | ||
93 | 138 | Pedersen Anna | 1997 | NAKSKOV | 9794AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 26, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Schiellerup Andreas | 1993 | BIRKERØD | 9301AD | 25 m | 2:00.74 | |
2 | 551 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 25 m | 2:02.04 | |
3 | 404 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 25 m | 2:08.64 | |
4 | 328 | Hesselberg Patrick | 1991 | GLADSAXE | 9177AE | 50 m | 2:09.00 | |
5 | 188 | Olsen Thomas | 1992 | VEST | 9209AH | 25 m | 2:11.92 | |
6 | 413 | Ravn Christoffer | 1992 | AGF | 9285AH | 25 m | 2:12.20 | |
7 | 151 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 2:13.95 | |
8 | 529 | Bang Jesper | 1995 | HØRSHOLM | 9573AD | 25 m | 2:14.13 | |
9 | 357 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 2:15.28 | |
10 | 705 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 25 m | 2:16.69 | |
11 | 375 | Larsen Kim Brun | 1993 | SK-SYD | 9301AA | 25 m | 2:17.73 | |
12 | 154 | Blivik Martin | 1995 | KARLSKRONA | AM0395 | 25 m | 2:19.77 | |
13 | 347 | Georgios Thomos | 1995 | GREECE | 50 m | 2:20.74 | ||
14 | 218 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | 2:22.28 | |
15 | 61 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 2:24.05 | |
16 | 577 | Ahlberg Alfred | 1996 | KARLSKRONA | AE0396 | 25 m | 2:24.52 | |
17 | 87 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 2:24.97 | |
18 | 377 | Rasmussen Simon | 1995 | SK-SYD | 9545AH | 25 m | 2:29.29 | |
19 | 629 | Frederiksen Malte | 1996 | HØRSHOLM | 9613AI | 25 m | 2:30.36 | |
20 | 603 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 2:30.74 | |
21 | 82 | Ludvigsen Victor G. | 1992 | GI40HERMES | 9233AE | 50 m | 2:34.00 | |
22 | 600 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 25 m | 2:36.07 | |
23 | 655 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 2:36.18 | |
24 | 563 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 2:37.26 | |
25 | 370 | Andersen Lukas | 1995 | SK-SYD | 9521AH | 25 m | 2:55.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 27, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 395 | Ottesen Jeanette | 1987 | KVIK | 8728AB | 25 m | 55.86 | |
2 | 522 | Refn Mie | 1993 | FARUM | 9342AB | 50 m | 1:02.19 | |
3 | 94 | Lindborg Eleonor | 1992 | MKK | BB9892 | 25 m | 1:02.40 | |
4 | 232 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 1:02.45 | |
5 | 179 | Nilsson Sandra | 1988 | SJÖBO SS | AT5888 | 25 m | 1:02.99 | |
6 | 95 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 1:03.05 | |
7 | 17 | Duijm Marianne | 1993 | A6 | 9316AL | 25 m | 1:03.85 | |
8 | 114 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF | 9668AA | 25 m | 1:04.49 | |
9 | 489 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 25 m | 1:04.54 | |
10 | 229 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 1:04.89 | |
11 | 538 | Kjær Freja | 1995 | HØRSHOLM | 9558AF | 25 m | 1:05.85 | |
12 | 119 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39 | 9616AD | 25 m | 1:05.85 | |
13 | 487 | Caspersen Bettina | 1992 | LYNGBY | 9218AB | 25 m | 1:06.66 | |
14 | 21 | Jacobsen Line Hedmann | 1993 | A6 | 9374AA | 25 m | 1:06.72 | |
15 | 713 | Efrosini Rakopouloou | 1997 | GREECE | 50 m | 1:06.72 | ||
16 | 108 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 50 m | 1:06.79 | |
17 | 351 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 25 m | 1:06.86 | |
18 | 122 | Vikingsdottír Rósa | 1993 | VI39 | 9376AK | 25 m | 1:07.04 | |
19 | 535 | Gøtzsche Pernille Krogh | 1996 | HØRSHOLM | 9654AI | 25 m | 1:07.16 | |
20 | 18 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 25 m | 1:07.29 | |
21 | 398 | Petersen Julie Brøndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 25 m | 1:07.52 | |
22 | 98 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 1:07.98 | |
23 | 540 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 1:08.74 | |
24 | 78 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 25 m | 1:09.27 | |
25 | 133 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 1:09.37 | |
26 | 406 | Krusell Anna | 1994 | AGF | 9464AI | 25 m | 1:09.50 | |
27 | 233 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 25 m | 1:09.88 | |
28 | 327 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 25 m | 1:09.89 | |
29 | 590 | Kadoglu Georgia | 1998 | VARNA | 50 m | 1:10.00 | ||
30 | 182 | Svensson Therese | 1991 | SJÖBO SS | AX7891 | 25 m | 1:10.01 | |
31 | 64 | Rasmussen Signe | 1995 | RINGSTED | 9516AG | 25 m | 1:10.42 | |
32 | 334 | Pedersen Laura Strøm | 1995 | GLADSAXE | 9538AA | 50 m | 1:10.60 | |
33 | 383 | Christensen Cecilie | 1997 | KVIK | 9782AD | 25 m | 1:10.90 | |
34 | 34 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 1:11.00 | |
35 | 627 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 1:11.28 | |
36 | 88 | Hörnbäck Lina | 1996 | KARLSHAMN | AA0596 | 50 m | 1:11.33 | |
37 | 534 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 1:11.34 | |
38 | 340 | Øhrstrøm Caroline | 1995 | GLADSAXE | 9598AG | 25 m | 1:11.39 | |
39 | 31 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 1:11.50 | |
40 | 74 | Delani Louise | 1984 | GI40HERMES | 8414AA | 25 m | 1:11.57 | |
41 | 503 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 1:11.58 | |
42 | 219 | Baht-Hagen Katrine | 1994 | BIRKERØD | 9458AI | 25 m | 1:11.59 | |
43 | 402 | Brund Anne Sofie J. | 1995 | AGF | 9526AA | 25 m | 1:11.89 | |
44 | 167 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 1:12.09 | |
45 | 330 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 50 m | 1:12.11 | |
46 | 245 | Nielsen Lise L. | 1996 | AALBORG | 9634AG | 25 m | 1:12.45 | |
47 | 36 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 1:12.47 | |
48 | 657 | Gjerløff Karen | 1998 | A6 | 9862AD | 25 m | 1:12.57 | |
49 | 658 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 1:12.77 | |
50 | 153 | Ringgaard Amalie | 1996 | FR.SUND | 9602AJ | 25 m | 1:12.85 | |
51 | 207 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 1:12.86 | |
52 | 672 | Maria Kallitsi | 1998 | GREECE | 50 m | 1:13.89 | ||
53 | 624 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 1:14.06 | |
54 | 586 | Lüders Emilia | 1998 | BIRKERØD | 9898AB | 25 m | 1:14.19 | |
55 | 702 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 25 m | 1:14.29 | |
56 | 466 | Nielsen Simone | 1996 | HERLUFSHOL | 9658AQ | 25 m | 1:14.52 | |
57 | 325 | Everland Linnea Lau | 1996 | GLADSAXE | 9606AF | 50 m | 1:14.83 | |
58 | 237 | Elkjær Frederikke | 1996 | AALBORG | 9658AA | 50 m | 1:15.04 | |
59 | 97 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 1:15.10 | |
60 | 704 | Lindecrona Clara | 1993 | HVIDOVRE | 9308AA | 25 m | 1:15.41 | |
61 | 424 | Sørensen Sofie | 1997 | GLADSAXE | 9762AR | 25 m | 1:15.45 | |
62 | 339 | Wilhelmsen Lærke | 1996 | GLADSAXE | 9692AC | 25 m | 1:15.46 | |
63 | 331 | Kjær Line | 1996 | GLADSAXE | 9648AS | 50 m | 1:15.58 | |
64 | 152 | Nissen Katja | 1995 | FR.SUND | 9566AC | 25 m | 1:16.20 | |
65 | 697 | Hansen Benedicte Ø. | 1995 | HVIDOVRE | 9578AM | 25 m | 1:16.31 | |
66 | 537 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HØRSHOLM | 9598AP | 25 m | 1:16.34 | |
67 | 234 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 50 m | 1:17.17 | |
68 | 235 | Bruun Maja Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9554AF | 50 m | 1:17.46 | |
69 | 597 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 1:17.54 | |
70 | 33 | Kjaergaard Eva | 1996 | DRAGØR | 9658AX | 25 m | 1:17.65 | |
71 | 596 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 25 m | 1:18.95 | |
72 | 609 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:19.05 | |
73 | 707 | Rasmussen Eva | 1996 | HVIDOVRE | 9638AA | 25 m | 1:19.74 | |
74 | 559 | Hvid Katrine | 1998 | GLADSAXE | 9882AH | 25 m | 1:20.19 | |
75 | 91 | Zielinski Frida | 1995 | KARLSHAMN | AE3495 | 25 m | 1:20.92 | |
76 | 561 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 1:21.07 | |
77 | 630 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 1:22.06 | |
78 | 617 | Petersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 1:22.39 | |
79 | 206 | Bitsch-Olsen Astrid | 1993 | VORDINGB | 9358AL | 50 m | 1:23.00 | |
80 | 470 | Nielsen Camilla Strunge | 1997 | GSK | 9718AD | 25 m | 1:23.89 | |
81 | 558 | Hansen Laura Rimmer | 1998 | GLADSAXE | 9858AK | 25 m | 1:24.09 | |
82 | 650 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 25 m | 1:24.54 | |
83 | 580 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 50 m | 1:24.67 | |
84 | 164 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 1:24.75 | |
85 | 539 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 1:24.78 | |
86 | 625 | Palmqvist Thilde | 1998 | HVETLANDA | AY1298 | 25 m | 1:25.38 | |
87 | 32 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 25 m | 1:25.64 | |
88 | 423 | Madsen Klara Tetzschner | 1997 | GLADSAXE | 9736AH | 25 m | 1:25.82 | |
89 | 173 | Mortensen Caroline | 1997 | HOLBÆK | 9752AB | 25 m | 1:26.85 | |
90 | 651 | Legin Natalie Løwe | 1998 | TRITON B | 9854AG | 25 m | 1:27.26 | |
91 | 619 | Krarup Silje | 1998 | HILLERØD | 9858AB | 25 m | 1:29.05 | |
92 | 671 | Warming Nadja | 1998 | LYNGBY | 9866AM | 25 m | 1:35.88 | |
93 | 669 | Pedersen Alberte Gertz | 1998 | LYNGBY | 9862AO | 25 m | 1:40.12 | |
94 | 626 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 25 m | 1:40.22 | |
95 | 637 | Hansen Majken Lillegaard | 1998 | NAKSKOV | 9868AQ | 25 m | 1:44.52 | |
96 | 171 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 28, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Sørensen Jonas | 1990 | GSK | 9023AA | 25 m | 53.81 | |
2 | 291 | Bromer Viktor B. | 1993 | AGF | 9337AB | 50 m | 54.81 | |
3 | 129 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 55.14 | |
4 | 492 | Hansen Martin Hersom | 1986 | LYNGBY | 8685AA | 25 m | 55.38 | |
5 | 20 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 56.48 | |
6 | 371 | Christensen Jonas | 1992 | SK-SYD | 9239AB | 25 m | 58.30 | |
7 | 250 | Sørensen Mikkel Munk | 1992 | AALBORG | 9249AB | 50 m | 58.56 | |
8 | 700 | Jensen Christian | 1987 | HVIDOVRE | 8783AA | 25 m | 58.57 | |
9 | 29 | Skelsager Jacob | 1993 | A6 | 9313AG | 25 m | 58.62 | |
10 | 552 | Wich Christian | 1993 | HELSINGØR | 9347AI | 25 m | 58.97 | |
11 | 221 | Gustafsson Frederik | 1993 | BIRKERØD | 9387AC | 25 m | 58.98 | |
12 | 488 | Døi Tom | 1993 | LYNGBY | 9391AF | 25 m | 59.05 | |
13 | 501 | Rasmussen Kasper Flemming | 1992 | LYNGBY | 9261AE | 25 m | 59.37 | |
14 | 510 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 25 m | 59.44 | |
15 | 155 | Bornerheim Emil | 1993 | KARLSKRONA | AJ9793 | 25 m | 59.70 | |
16 | 217 | Nilsson Christoffer | 1988 | POSEIDON | AO1988 | 50 m | 59.71 | |
17 | 67 | Suhr Morten | 1983 | RINGSTED | 50 m | 59.80 | ||
18 | 494 | Iversen Magnus | 1991 | LYNGBY | 9159AC | 25 m | 1:00.13 | |
19 | 186 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 1:00.43 | |
20 | 159 | Hjalmarsson Andreas | 1994 | KARLSKRONA | AS7794 | 25 m | 1:00.45 | |
21 | 695 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 25 m | 1:00.66 | |
22 | 75 | Dideriksen Sigurd Greve | 1992 | GI40HERMES | 9275AA | 25 m | 1:00.70 | |
23 | 120 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 1:01.11 | |
24 | 249 | Sørensen Mads Munk | 1994 | AALBORG | 9459AH | 50 m | 1:01.40 | |
25 | 185 | Holm Søren | 1993 | VEST | 9365AI | 25 m | 1:01.41 | |
26 | 411 | Pedersen Magnus B. | 1994 | AGF | 9407AK | 25 m | 1:01.60 | |
27 | 236 | Carstensen Lasse Thor | 1994 | AALBORG | 9425AB | 50 m | 1:01.77 | |
28 | 183 | Melander Tobias Grønbæk | 1994 | VEST | 9477AB | 25 m | 1:01.82 | |
29 | 257 | Kristiansen Hansotto | 1992 | SLAGELSE | 9239AH | 25 m | 1:01.93 | |
30 | 242 | Larsen Michael Grønlund | 1993 | AALBORG | 9301AH | 50 m | 1:02.00 | |
31 | 209 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 25 m | 1:02.06 | |
32 | 346 | Pashalis Gatidis | 1995 | GREECE | 50 m | 1:02.30 | ||
33 | 258 | Kristiansen Jensjakob | 1994 | SLAGELSE | 9467AD | 25 m | 1:02.34 | |
34 | 162 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 1:02.76 | |
35 | 244 | Larsen Søren | 1993 | AALBORG | 9333AD | 50 m | 1:03.38 | |
36 | 131 | Hansen Anders | 1995 | NAKSKOV | 9517AA | 25 m | 1:03.41 | |
37 | 493 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 25 m | 1:03.41 | |
38 | 124 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 1:03.44 | |
39 | 461 | Højbøge Patrick | 1992 | HERLUFSHOL | 9271AI | 25 m | 1:03.66 | |
40 | 367 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 1:03.67 | |
41 | 376 | Müller Emil | 1995 | SK-SYD | 9555AB | 50 m | 1:03.74 | |
42 | 106 | Frederiksen Frederik | 1992 | GSK | 9255AI | 25 m | 1:03.92 | |
43 | 248 | Sørensen Kasper | 1994 | AALBORG | 9433AD | 25 m | 1:04.23 | |
44 | 541 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443AO | 25 m | 1:04.33 | |
45 | 251 | Tracey Sebastian | 1993 | AALBORG | 9359AG | 50 m | 1:04.39 | |
46 | 130 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 1:04.46 | |
47 | 674 | Iosif Zapandiots | 1996 | GREECE | 50 m | 1:04.67 | ||
48 | 86 | Willems Jonathan | 1993 | GI40HERMES | 9329AB | 25 m | 1:04.78 | |
49 | 238 | Graversen Jonas | 1990 | AALBORG | 9061AE | 50 m | 1:04.82 | |
50 | 708 | Svendsen Anders | 1993 | HVIDOVRE | 9371AC | 25 m | 1:04.91 | |
51 | 224 | Schäfer Bjarke | 1993 | BIRKERØD | 9305AB | 50 m | 1:05.08 | |
52 | 664 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 1:05.36 | |
53 | 542 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 1:05.54 | |
54 | 90 | Sabo Denniz | 1995 | KARLSHAMN | AN4395 | 25 m | 1:05.58 | |
55 | 87 | Voigt Christoffer | 1995 | GI40HERMES | 9589AO | 25 m | 1:05.59 | |
56 | 560 | Pedersen Nicolai Møbius | 1996 | GLADSAXE | 9647AJ | 25 m | 1:05.63 | |
57 | 362 | Østermann Nicklas | 1991 | TRITON B | 9153AD | 25 m | 1:05.82 | |
58 | 410 | Pedersen Anton B. | 1993 | AGF | 9307AK | 25 m | 1:05.95 | |
59 | 54 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 1:06.15 | |
60 | 631 | Nielsen Tobias Engell | 1996 | HØRSHOLM | 9643AC | 25 m | 1:06.85 | |
61 | 216 | Skamriis David | 1994 | VORDINGB | 9433AK | 25 m | 1:07.12 | |
62 | 635 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 1:07.24 | |
63 | 255 | Jensen Frederik Aavang | 1994 | SLAGELSE | 9427AH | 25 m | 1:08.37 | |
64 | 160 | Karlsson Sebastian | 1993 | KARLSKRONA | AW2993 | 50 m | 1:09.10 | |
65 | 659 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 1:09.50 | |
66 | 573 | Drevskich Victor | 1996 | MK 31 | 9631AE | 25 m | 1:09.71 | |
67 | 557 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 1:10.16 | |
68 | 556 | Balle Ditlev | 1996 | GLADSAXE | 9677AH | 25 m | 1:10.70 | |
69 | 655 | Jørgensen Rasmus | 1996 | VORDINGB | 9697AA | 25 m | 1:10.84 | |
70 | 48 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 25 m | 1:10.95 | |
71 | 500 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 1:11.63 | |
72 | 240 | Klemmensen Jeppe | 1994 | AALBORG | 9437AQ | 50 m | 1:11.65 | |
73 | 567 | Krøll Gustav | 1996 | GENTOFTE | 9661AC | 25 m | 1:14.51 | |
74 | 589 | Thorsen Robin | 1996 | BIRKERØD | 9601AK | 25 m | 1:15.00 | |
75 | 598 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 25 m | 1:15.49 | |
76 | 712 | Jensen Benjamin | 1994 | KVIK | 9489AJ | 50 m | 1:15.76 | |
77 | 656 | Bækkegård Daniel Lund | 1996 | A6 | 9655AG | 25 m | 1:15.91 | |
78 | 457 | Brønsvig Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9645AL | 25 m | 1:16.35 | |
79 | 172 | Lauritsen Jonas | 1994 | HOLBÆK | 9421AK | 25 m | 1:19.28 | |
80 | 645 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 25 m | 1:21.27 | |
81 | 132 | Hansen Mads | 1995 | NAKSKOV | 9539AK | 25 m | 1:21.89 | |
82 | 709 | Svensson Rolf | 1994 | HVIDOVRE | 9479AD | 25 m | 1:24.31 | |
83 | 203 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 25 m | 1:27.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 29, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 590 | Kadoglu Georgia | 1998 | VARNA | 50 m | 1:05.00 | ||
2 | 178 | Mårtensson Elin | 1993 | SJÖBO SS | AT1893 | 25 m | 1:08.59 | |
3 | 293 | Leth-Espensen Julie | 1992 | GI40HERMES | 9274AF | 50 m | 1:09.19 | |
4 | 354 | Holten Cecilie | 1996 | TRITON B | 9608AF | 25 m | 1:10.76 | |
5 | 491 | Hall Frederikke | 1992 | LYNGBY | 9224AD | 25 m | 1:10.84 | |
6 | 502 | Rasmussen Kelly Riber | 1994 | LYNGBY | 9472AL | 25 m | 1:10.91 | |
7 | 392 | Liljedahl Katrine | 1995 | KVIK | 9578AX | 25 m | 1:11.82 | |
8 | 22 | Jacobsen Louise Hedmann | 1996 | A6 | 9624AB | 25 m | 1:11.84 | |
9 | 220 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 25 m | 1:11.89 | |
10 | 261 | Jeppesen Stephanie | 1988 | SEAHAWKS | 50 m | 1:13.00 | ||
11 | 358 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | 1:13.98 | |
12 | 490 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 25 m | 1:14.41 | |
13 | 414 | Toft Ulrika | 1995 | AGF | 9512AC | 25 m | 1:15.05 | |
14 | 632 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 1:15.18 | |
15 | 76 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | GI40HERMES | 8924AD | 25 m | 1:15.43 | |
16 | 495 | Jepsen Anna Klüver | 1993 | LYNGBY | 9392AI | 25 m | 1:15.48 | |
17 | 105 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK | 9514AB | 25 m | 1:15.87 | |
18 | 78 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | GI40HERMES | 9488AF | 25 m | 1:16.19 | |
19 | 150 | Dresler Mie Astrup | 1996 | FR.SUND | 9622AJ | 25 m | 1:16.20 | |
20 | 360 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 25 m | 1:16.34 | |
21 | 161 | Runeke Josephine | 1991 | KARLSKRONA | AV0491 | 25 m | 1:16.92 | |
22 | 81 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 1:16.93 | |
23 | 505 | Svensson Regitze | 1995 | LYNGBY | 9598AJ | 25 m | 1:17.39 | |
24 | 359 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 25 m | 1:17.61 | |
25 | 698 | Hansen Mie | 1991 | HVIDOVRE | 9108AL | 25 m | 1:17.66 | |
26 | 627 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 1:18.61 | |
27 | 98 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 1:18.73 | |
28 | 711 | Wagner Elina | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 25 m | 1:18.85 | |
29 | 263 | Gustafson Rebekka | 1997 | HILLERØD | 9792AD | 25 m | 1:19.05 | |
30 | 401 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 1:19.12 | |
31 | 498 | Nielsen Signe | 1996 | LYNGBY | 9616AI | 25 m | 1:19.33 | |
32 | 703 | Larsen Nathja | 1995 | HVIDOVRE | 9534AF | 25 m | 1:19.39 | |
33 | 123 | Zornic Dena | 1996 | VI39 | 9662AA | 25 m | 1:19.41 | |
34 | 349 | Bengtsen Helena L. | 1996 | TRITON B | 9602AI | 25 m | 1:19.58 | |
35 | 139 | Wiecker Siri | 1994 | NAKSKOV | 9494AM | 25 m | 1:19.60 | |
36 | 387 | Grundtvig Iben | 1997 | KVIK | 9762AK | 25 m | 1:19.61 | |
37 | 585 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 25 m | 1:19.73 | |
38 | 332 | Larsen Kamilla | 1996 | GLADSAXE | 9636AQ | 25 m | 1:19.89 | |
39 | 533 | Donde Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9496AB | 25 m | 1:20.10 | |
40 | 28 | Petersen Melizza | 1994 | A6 | 9486AK | 25 m | 1:20.36 | |
41 | 58 | Dalgaard Frida | 1995 | RINGSTED | 9508AF | 25 m | 1:21.70 | |
42 | 55 | Winther Rebecca | 1996 | GENTOFTE | 9608AN | 25 m | 1:21.86 | |
43 | 45 | Deigaard Marie | 1996 | GENTOFTE | 9644AA | 25 m | 1:22.16 | |
44 | 111 | Sørensen Katrine V. | 1996 | GSK | 9616AH | 25 m | 1:22.45 | |
45 | 35 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:22.86 | |
46 | 628 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 1:22.99 | |
47 | 486 | Bro Sarah | 1996 | LYNGBY | 9686AE | 25 m | 1:23.10 | |
48 | 204 | Andersen Laura | 1997 | VORDINGB | 9704AM | 25 m | 1:23.16 | |
49 | 366 | Riisberg Emilie | 1996 | ALLERØD | 9608AD | 50 m | 1:23.26 | |
50 | 694 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 1:23.82 | |
51 | 253 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 25 m | 1:23.90 | |
52 | 596 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 25 m | 1:23.94 | |
53 | 243 | Larsen Randi | 1996 | AALBORG | 9678AD | 50 m | 1:24.10 | |
54 | 34 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 1:24.37 | |
55 | 84 | Sandager Amanda | 1995 | GI40HERMES | 9598AI | 25 m | 1:24.50 | |
56 | 264 | Gustafson Sara | 1997 | HILLERØD | 9724AE | 25 m | 1:24.54 | |
57 | 469 | Nielsen Sascha Meinild | 1997 | STT | 9762AI | 25 m | 1:24.95 | |
58 | 388 | Hartwig Sascha | 1996 | KVIK | 9628AO | 25 m | 1:25.53 | |
59 | 561 | Skrindo Camilla | 1998 | GLADSAXE | 9838AG | 25 m | 1:25.57 | |
60 | 126 | Hartoft Mian | 1996 | STT | 9682AA | 25 m | 1:25.59 | |
61 | 252 | Bøgh Mie | 1991 | SLAGELSE | 9184AA | 25 m | 1:25.69 | |
62 | 83 | Møller Miriam Stupak | 1994 | GI40HERMES | 9414AJ | 25 m | 1:26.08 | |
63 | 266 | Nielsen Julie R. Hartmann | 1997 | HILLERØD | 9774AP | 25 m | 1:26.13 | |
64 | 458 | Deleuran Anna | 1995 | HERLUFSHOL | 9536AB | 25 m | 1:26.16 | |
65 | 350 | Blemholt Rikke | 1996 | TRITON B | 9656AF | 25 m | 1:26.19 | |
66 | 60 | Magnusdottir Freydis | 1995 | RINGSTED | 9582AY | 25 m | 1:26.21 | |
67 | 587 | Petersen Kristin Blach | 1998 | BIRKERØD | 9878AB | 25 m | 1:26.42 | |
68 | 176 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:26.54 | |
69 | 562 | Storm Veronika | 1998 | GLADSAXE | 9884AK | 25 m | 1:26.67 | |
70 | 57 | Asmussen Malene | 1995 | RINGSTED | 9524AE | 50 m | 1:27.00 | |
71 | 591 | Berry Tania | 1998 | DRAGØR | 9832AX | 25 m | 1:27.19 | |
72 | 168 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 1:27.26 | |
73 | 421 | Christensen Siri | 1997 | GLADSAXE | 9708AH | 25 m | 1:27.36 | |
74 | 215 | Semberlund Sandra | 1994 | VORDINGB | 9472AD | 25 m | 1:27.55 | |
75 | 344 | Konstantina Taktikou | 1996 | GREECE | 50 m | 1:27.80 | ||
76 | 704 | Lindecrona Clara | 1993 | HVIDOVRE | 9308AA | 50 m | 1:28.44 | |
77 | 622 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:28.50 | |
78 | 644 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 1:28.92 | |
79 | 207 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 1:29.01 | |
80 | 626 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 25 m | 1:29.03 | |
81 | 601 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 1:29.33 | |
82 | 571 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 1:29.53 | |
83 | 419 | Lisakowski Julia | 1994 | MK 31 | 9444AP | 50 m | 1:29.54 | |
84 | 369 | Oxholm Caroline | 1997 | BIRKERØD | 9788AF | 25 m | 1:29.66 | |
85 | 335 | Pedersen Siv Nilsson | 1995 | GLADSAXE | 9526AB | 50 m | 1:29.70 | |
86 | 668 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 25 m | 1:29.80 | |
87 | 550 | Rasmussen Emma | 1996 | HELSINGØR | 9674AW | 25 m | 1:30.10 | |
88 | 97 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 1:30.17 | |
89 | 555 | Kjeldsen Nikoline | 1998 | GLADSAXE | 9884AT | 25 m | 1:30.34 | |
90 | 149 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 25 m | 1:30.53 | |
91 | 44 | Dam-Hendriksen Christina | 1996 | GENTOFTE | 9612AD | 25 m | 1:30.78 | |
92 | 425 | Østerby Cirkeline | 1997 | GLADSAXE | 9796AL | 25 m | 1:30.99 | |
93 | 670 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 25 m | 1:31.54 | |
94 | 624 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 1:31.66 | |
95 | 125 | Hansen Amalie Lynggård | 1996 | STT | 9676AE | 25 m | 1:31.80 | |
96 | 96 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 1:31.82 | |
97 | 378 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | SK-SYD | 9448AA | 25 m | 1:32.16 | |
98 | 579 | Petersons Felicia | 1998 | KARLSKRONA | AU4698 | 25 m | 1:33.12 | |
99 | 570 | Rath Julie | 1998 | GENTOFTE | 9846AH | 25 m | 1:34.18 | |
100 | 169 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 1:34.42 | |
101 | 707 | Rasmussen Eva | 1996 | HVIDOVRE | 9638AA | 25 m | 1:34.56 | |
102 | 213 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 50 m | 1:35.00 | |
103 | 588 | Reich Andrea | 1998 | BIRKERØD | 9898AN | 25 m | 1:35.00 | |
104 | 517 | Korch Caroline S. | 1996 | FARUM | 9636AB | 50 m | 1:35.00 | |
105 | 23 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 1:35.16 | |
106 | 77 | Fixdahl Anna | 1997 | GI40HERMES | 9726AW | 25 m | 1:35.74 | |
107 | 418 | Ferdinansen Rikke | 1997 | MK 31 | 9726AZ | 25 m | 1:36.49 | |
108 | 400 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | BIRKERØD | 9722AO | 25 m | 1:36.51 | |
109 | 559 | Hvid Katrine | 1998 | GLADSAXE | 9882AH | 25 m | 1:36.74 | |
110 | 32 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 25 m | 1:36.78 | |
111 | 417 | Brylov Sarah | 1997 | MK 31 | 9742AH | 25 m | 1:37.13 | |
112 | 621 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 1:37.31 | |
113 | 175 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 1:37.32 | |
114 | 699 | Ishøy Cecilie | 1996 | HVIDOVRE | 9652AJ | 25 m | 1:37.51 | |
115 | 666 | Jersild Emilie Elmeros | 1998 | LYNGBY | 9826AT | 25 m | 1:38.41 | |
116 | 582 | Hemmingsen Henriette | 1998 | ALLERØD | 9858AA | 25 m | 1:40.00 | |
117 | 174 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 25 m | 1:40.04 | |
118 | 662 | Andersen Marie Skov | 1998 | LYNGBY | 9874AN | 25 m | 1:40.51 | |
119 | 649 | Jacobsen Diana | 1998 | TRITON B | 9838AK | 25 m | 1:42.37 | |
120 | 604 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 1:44.27 | |
121 | 574 | Jakobsen Laura Gub | 1998 | MK 31 | 9808AX | 25 m | 1:45.00 | |
122 | 595 | Korch Sofie S. | 1998 | FARUM | 9864AA | 25 m | 1:45.00 | |
123 | 623 | Olesen Katrine Normann | 1998 | HOLBÆK | 9852AO | 50 m | 1:45.00 | |
124 | 602 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 1:45.71 | |
125 | 654 | Hansen Natasja | 1998 | VORDINGB | 9858AQ | 25 m | 1:45.73 | |
126 | 652 | Mathiasen Stine | 1998 | TRITON B | 9874AR | 25 m | 1:46.73 | |
127 | 171 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 1:46.94 | |
128 | 677 | Aarestrup Matilde | 1998 | GSK | 9834AK | 50 m | 1:47.02 | |
129 | 578 | Persson Lina | 1998 | KARLSKRONA | AP0898 | 25 m | 1:47.49 | |
130 | 137 | Maric Alexsandra | 1997 | NAKSKOV | 9704AW | 25 m | 1:48.16 | |
131 | 575 | Mørch Karen | 1998 | MK 31 | 9846AK | 25 m | 1:48.75 | |
132 | 653 | Møhncke Sofie Amalie | 1998 | TRITON B | 9898AG | 25 m | 1:50.12 | |
133 | 581 | Andersen Sarah Lisby | 1998 | AIF | 9862AY | 25 m | 1:52.57 | |
134 | 665 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 25 m | 1:53.07 | |
135 | 135 | Johansen Christina | 1997 | NAKSKOV | 9788AO | 25 m | 1:54.02 | |
136 | 641 | Stærke Agnes | 1998 | NAKSKOV | 9802AT | 25 m | 2:01.89 | |
137 | 638 | Jepsen Julie | 1998 | NAKSKOV | 9808AK | 25 m | 2:02.68 | |
138 | 640 | Pedersen Julie P. | 1998 | NAKSKOV | 9892AT | 25 m | 2:03.58 | |
139 | 379 | Rübner-Petersen Trine | 1997 | SK-SYD | 9702AZ | 25 m | 2:05.32 | |
140 | 592 | Mariner Sarah | 1998 | DRAGØR | 9882AI | 25 m | 2:08.28 | |
141 | 208 | Hansen Caroline Ege | 1997 | VORDINGB | 9702AY | 25 m | 2:15.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |
Løb 30, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Klarskov Morten | 1992 | AIF | 9229AB | 25 m | 1:00.48 | |
2 | 512 | Andersen Mathias | 1991 | FARUM | 9163AF | 25 m | 1:01.15 | |
3 | 391 | Klingberg Emil | 1987 | KVIK | 8705AB | 25 m | 1:01.24 | |
4 | 501 | Rasmussen Kasper Flemming | 1992 | LYNGBY | 9261AE | 25 m | 1:03.89 | |
5 | 504 | Skotte Peter | 1991 | LYNGBY | 9197AD | 25 m | 1:04.37 | |
6 | 231 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 1:05.02 | |
7 | 187 | Mirkovic Oliver | 1993 | VEST | 9379AH | 25 m | 1:05.61 | |
8 | 508 | Welling Harald | 1993 | LYNGBY | 9369AG | 25 m | 1:06.26 | |
9 | 151 | Mathiesen Martin | 1994 | FR.SUND | 9439AE | 25 m | 1:06.74 | |
10 | 107 | Jungersen Søren | 1993 | GSK | 9325AF | 25 m | 1:07.16 | |
11 | 85 | Sandager Tobias N | 1993 | GI40HERMES | 9369AE | 25 m | 1:07.80 | |
12 | 405 | Gemke Jesper | 1993 | AGF | 9361AF | 25 m | 1:08.15 | |
13 | 30 | Weitling Jonathan | 1993 | A6 | 9321AI | 25 m | 1:08.19 | |
14 | 536 | Halding Mark | 1991 | HØRSHOLM | 9171AE | 25 m | 1:08.20 | |
15 | 166 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 50 m | 1:08.32 | |
16 | 230 | Olczyk Andreas | 1992 | ALLERØD | 9293AI | 25 m | 1:08.33 | |
17 | 260 | Tingsgaard Jakob | 1993 | SLAGELSE | 9301AB | 25 m | 1:08.33 | |
18 | 227 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 25 m | 1:10.10 | |
19 | 607 | Parnel Mathias | 1996 | HELSINGØR | 9637AA | 25 m | 1:10.70 | |
20 | 180 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 25 m | 1:11.09 | |
21 | 673 | Nikolaos Rallis | 1996 | GREECE | 50 m | 1:11.17 | ||
22 | 485 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 9455AH | 25 m | 1:11.20 | |
23 | 184 | Hansen Rasmus | 1994 | VEST | 9449AB | 25 m | 1:11.56 | |
24 | 130 | Vidkjær Piet Jon | 1995 | STT | 9593AE | 25 m | 1:11.83 | |
25 | 499 | Pagh Marcus | 1993 | LYNGBY | 9351AF | 25 m | 1:12.02 | |
26 | 663 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 1:12.06 | |
27 | 214 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 25 m | 1:12.11 | |
28 | 69 | Thomé Malte | 1993 | RINGSTED | 9397AI | 25 m | 1:12.58 | |
29 | 496 | Larsen Rasmus Højriis | 1992 | LYNGBY | 9229AF | 25 m | 1:13.45 | |
30 | 356 | Kirketerp Marco | 1995 | TRITON B | 9589AF | 25 m | 1:14.27 | |
31 | 348 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 1:14.53 | |
32 | 500 | Rasmussen Frederik V. | 1994 | LYNGBY | 9483AK | 25 m | 1:15.66 | |
33 | 404 | Frandsen Kasper Fiil | 1994 | AGF | 9483AJ | 50 m | 1:16.03 | |
34 | 494 | Iversen Magnus | 1991 | LYNGBY | 9159AC | 50 m | 1:16.48 | |
35 | 557 | Berding Jonas Vibsig | 1996 | GLADSAXE | 9693AA | 25 m | 1:16.58 | |
36 | 241 | Larsen Mads | 1994 | AALBORG | 9475AB | 50 m | 1:16.89 | |
37 | 186 | Læbel Julian Kressner | 1992 | VEST | 9279AB | 25 m | 1:17.06 | |
38 | 549 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 1:17.26 | |
39 | 389 | Härstedt Rasmus | 1994 | KVIK | 9455AA | 25 m | 1:17.55 | |
40 | 497 | Nielsen Kristian Mohr | 1993 | LYNGBY | 9377AB | 25 m | 1:17.61 | |
41 | 584 | Vinterberg Benjamin R. | 1996 | ALLERØD | 9695AB | 25 m | 1:18.23 | |
42 | 532 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 1:18.24 | |
43 | 326 | Hagemann William | 1994 | GLADSAXE | 9483AC | 25 m | 1:19.06 | |
44 | 170 | Kristiansen Sebastian | 1993 | HOLBÆK | 9349AD | 25 m | 1:19.31 | |
45 | 569 | Lykkesfeldt Gustav Plum | 1996 | GENTOFTE | 9631AC | 25 m | 1:19.83 | |
46 | 158 | Eckernäs Hugo | 1994 | KARLSKRONA | AH2394 | 25 m | 1:19.85 | |
47 | 664 | Högborg Mads | 1996 | LYNGBY | 9687AF | 25 m | 1:19.92 | |
48 | 205 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 25 m | 1:20.09 | |
49 | 599 | Fritzbøger Søren | 1996 | FR.SUND | 9671AB | 25 m | 1:20.23 | |
50 | 82 | Ludvigsen Victor G. | 1992 | GI40HERMES | 9233AE | 25 m | 1:21.16 | |
51 | 246 | Nielsen Steffen L. | 1993 | AALBORG | 9331AI | 50 m | 1:22.79 | |
52 | 572 | Wied Magnus | 1996 | GENTOFTE | 9641AQ | 25 m | 1:23.42 | |
53 | 210 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 25 m | 1:24.58 | |
54 | 564 | Dalsgaard Marius | 1996 | GENTOFTE | 9659AB | 25 m | 1:28.42 | |
55 | 593 | Norup Esben | 1996 | DRAGØR | 25 m | 1:30.66 | ||
56 | 600 | Kallestrup Sebastian | 1996 | FR.SUND | 9607AA | 25 m | 1:41.50 | |
57 | 618 | Esbjerg Mathias | 1996 | HILLERØD | 9639AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 28 januar 2011 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 12:54 |