Program för Sum-Sim Regionfinal 2021, Kristianstad
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3 Söndag 14 november 2021 kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim regionfinal Kristianstad
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tivolibadet |
Arrangör: |
Skånes Simförbund/KSLS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 nov 2021 till den 14 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 48, 200m Bröstsim F13-14
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
383 |
1 |
|
Alma Olofsson |
2007 |
RONNEBY SS |
3:32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
381 |
2 |
|
Penny Kennerwall |
2008 |
RONNEBY SS |
3:30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
3 |
|
Fideli Ekstrand |
2007 |
OSBY SS |
3:21.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
4 |
|
Sienna Anker |
2008 |
POSEIDON |
3:18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
5 |
|
Izabella Wong Maspers |
2007 |
SK RAN |
3:19.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
338 |
6 |
|
Isabella Ahlfors-Braun |
2008 |
SK RAN |
3:29.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
7 |
|
Astrid Zetterström |
2008 |
POSEIDON |
3:37.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
8 |
|
Pia Drazdziule |
2008 |
POSEIDON |
3:33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 48, 200m Bröstsim F13-14 |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
1 |
|
Nicole Persson |
2008 |
KSLS |
3:15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
2 |
|
Julia Thorsén |
2008 |
KSLS |
3:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
393 |
3 |
|
Valentina Fanu |
2007 |
S 71 |
3:09.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
366 |
4 |
|
Karla Rosvall |
2008 |
SK RAN |
3:06.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
5 |
|
Hennie Bergquist |
2008 |
POSEIDON |
3:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
368 |
6 |
|
Wilma Sonesson |
2007 |
SK RAN |
3:11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
7 |
|
Signe Malmberg |
2008 |
OSBY SS |
3:14.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
339 |
8 |
|
Ellen Ahlström |
2007 |
SK RAN |
3:18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 48, 200m Bröstsim F13-14 |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
310 |
1 |
|
Tyra Ekeberg |
2007 |
POSEIDON |
3:04.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
|
Emina Wigow |
2007 |
KARLSKRONA |
2:59.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
534 |
3 |
|
Isabella Hua |
2007 |
RINGSJÖ SK |
2:54.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
4 |
|
Vicky Luc |
2007 |
KSLS |
2:46.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
470 |
5 |
|
Lilly Frost |
2008 |
VELLINGE-N |
2:53.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
384 |
6 |
|
Freja Malmgren |
2007 |
S 71 |
2:58.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
340 |
7 |
|
Elin Alsalim |
2007 |
SK RAN |
3:04.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
8 |
|
Elsa Källemark |
2007 |
KARLSKRONA |
3:05.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-14 08:02:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|