Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2021
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Arrangör: |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 nov 2021 till den 28 nov 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 37, 200m Bröstsim Damer C
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
676 |
1 |
|
Ingrid Josefson |
2007 |
VARBERG |
3:12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
462 |
2 |
|
Ella Jansson |
2007 |
NÄSSJÖ |
3:11.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
563 |
3 |
|
Amanda Nordberg |
2008 |
S02 |
3:08.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Celina Lyamouri Flesche |
2008 |
Lambertset |
3:08.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
766 |
5 |
|
Moa Eiving |
2008 |
ÅKERSBERGA |
3:08.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
6 |
|
Isabella Isomaa |
2007 |
JÖNKÖPING |
3:11.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Neela Elyssé Lidström Ladegård |
2008 |
Lambertset |
3:12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 37, 200m Bröstsim Damer C |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
1 |
|
Sara Mathiesen Laskemoen |
2007 |
Lambertset |
3:05.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
719 |
2 |
|
Amanda Grönlund |
2008 |
VÄNERSBORG |
3:04.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
484 |
3 |
|
Fanny Falk |
2008 |
S 77 |
3:02.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
433 |
4 |
|
Gilma Janesjö |
2007 |
MASS |
2:59.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
5 |
|
Elin Johannesson |
2007 |
GÖTEBORG |
3:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
6 |
|
Julia Blomqvist |
2008 |
GÖTEBORG |
3:03.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
728 |
7 |
|
Agnes Pehrsson |
2007 |
VÄXJÖ SS |
3:04.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
465 |
8 |
|
My Persson Sjölander |
2007 |
NÄSSJÖ |
3:07.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 37, 200m Bröstsim Damer C |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
317 |
1 |
|
Filippa Sundqvist |
2007 |
KUNGSBACKA |
2:58.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
2 |
|
Emma Bergqvist |
2007 |
JÖNKÖPING |
2:57.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
642 |
3 |
|
Szofia Zana |
2008 |
TROLLHÄTTA |
2:56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
569 |
4 |
|
Louise Ahlstedt |
2008 |
S02 |
2:45.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
577 |
5 |
|
Tova Axelsson |
2007 |
S02 |
2:47.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
6 |
|
Isabella Dinic |
2007 |
KALMAR SS |
2:56.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
739 |
7 |
|
Amelia Hultqvist |
2007 |
VÄXJÖ SS |
2:58.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
8 |
|
Edith Fredriksson |
2007 |
ELFSBORG |
2:59.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-27 12:54:07 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben S02 |
|
|
|
|