Startliste for Vestkyst Cup 2010
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 30, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 143 | Jacobsen Jasmin Koefoed | 1998 | WEST SWIM | 9834AA | 25 m | 2:33.46 | |
2 | 265 | Hededal Maria J. V. | 1995 | TRITON V | 9586AS | 25 m | 2:33.75 | |
3 | 103 | Jensen Anne-Mette | 1995 | VEJEN | 9546AI | 25 m | 2:36.12 | |
4 | 251 | Christiansen Agnes Astrup | 1997 | TRITON V | 9746AR | 25 m | 2:37.32 | |
5 | 186 | Bjerre Signe | 1998 | FR.SUND | 9854AB | 25 m | 2:38.79 | |
6 | 83 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 2:38.81 | |
7 | 104 | Jensen Charlotte | 1992 | VEJEN | 9232AF | 25 m | 2:41.78 | |
8 | 152 | Theilgaard Kirstine | 1997 | WEST SWIM | 9734AV | 25 m | 2:44.05 | |
9 | 223 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | 2:44.10 | |
10 | 19 | Bøgebjerg Amalie | 1995 | ERRITSØ | 9504AW | 25 m | 2:45.65 | |
11 | 92 | Meyer Silke | 1998 | NYBORG | 9886AE | 25 m | 2:45.76 | |
12 | 334 | Frandsen Louise Kronborg | 1999 | WEST SWIM | 9924AA | 25 m | 2:46.39 | |
13 | 303 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SØNDERBORG | 9832AA | 25 m | 2:47.52 | |
14 | 233 | Dzafic Selina | 1997 | ST ESBJERG | 9792AL | 25 m | 2:47.57 | |
15 | 197 | Kallestrup Cathrine | 1993 | FR.SUND | 9382AB | 25 m | 2:47.77 | |
16 | 69 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 2:48.67 | |
17 | 301 | Jespersen Sofie | 1997 | SØNDERBORG | 9784AR | 25 m | 2:49.18 | |
18 | 209 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | 2:50.00 | |
19 | 147 | Lauridsen Sabrina H. | 1996 | WEST SWIM | 9698AQ | 25 m | 2:50.34 | |
20 | 263 | Hededal Anna J. V. | 1998 | TRITON V | 9874AS | 25 m | 2:50.69 | |
21 | 293 | Aagaard Lise B. | 1996 | TRITON V | 9622AS | 25 m | 2:51.34 | |
22 | 313 | Ravn Emilie Andresen | 1998 | SØNDERBORG | 9828AU | 25 m | 2:53.92 | |
23 | 327 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:54.52 | |
24 | 272 | Kristensen Simone | 1996 | TRITON V | 9684AU | 25 m | 2:55.43 | |
25 | 174 | Larsen Simone | 1996 | TEMPO | 9664AT | 25 m | 2:56.28 | |
26 | 189 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 25 m | 2:56.92 | |
27 | 71 | Nielsen Bolette | 1995 | S 68 | 9522AR | 25 m | 2:58.29 | |
28 | 8 | Frandsen Maria Fuglsang | 1997 | BRÆDSTRUP | 9716AW | 25 m | 2:58.35 | |
29 | 210 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | 3:00.52 | |
30 | 256 | Eriksen Isabell | 1999 | TRITON V | 9978AM | 25 m | 3:01.29 | |
31 | 266 | Hyldgaard Freja K. | 1998 | TRITON V | 9866AT | 25 m | 3:01.33 | |
32 | 108 | Larsen Louise B. | 1996 | VEJEN | 9652AU | 25 m | 3:01.82 | |
33 | 360 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 3:05.07 | |
34 | 176 | Pedersen Line | 1997 | TEMPO | 9706AV | 25 m | 3:05.90 | |
35 | 245 | Zysek Sarah | 1998 | ST ESBJERG | 9856AL | 25 m | 3:09.48 | |
36 | 342 | Turin Noa | 2000 | WEST SWIM | 0072AJ | 25 m | 3:10.00 | |
37 | 117 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 3:10.15 | |
38 | 317 | Terp Signe | 1998 | SØNDERBORG | 9876AM | 25 m | 3:10.64 | |
39 | 338 | Nielsen Camilla Heide | 2000 | WEST SWIM | 0024AK | 25 m | 3:11.00 | |
40 | 114 | Wildenschild Ane | 2000 | VEJEN | 0024AC | 25 m | 3:11.44 | |
41 | 31 | Laursen Anne-Line | 1996 | ERRITSØ | 9636AW | 25 m | 3:19.97 | |
42 | 381 | Hansen Julie | 1999 | AIA-TRANBJ | 9956BA | 25 m | 3:20.56 | |
43 | 343 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | WEST SWIM | 0046AC | 25 m | 3:30.00 | |
44 | 204 | Ringgaard Victoria | 2000 | FR.SUND | 0016AH | 25 m | 3:33.11 | |
45 | 337 | Larsen Line | 2000 | WEST SWIM | 0028AC | 25 m | 3:50.00 | |
46 | 215 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 25 m | 3:59.81 | |
47 | 302 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 25 m | 4:10.11 | ||
48 | 22 | Christoffersen Maria | 1999 | ERRITSØ | 9962AX | 25 m | ||
49 | 296 | Christensen Therese E. | 1999 | SØNDERBORG | 9942AR | 25 m | ||
50 | 213 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | ||
51 | 225 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | ||
52 | 67 | Yu Victoria | 2000 | LYSENG | 0058AO | 25 m | ||
53 | 201 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 25 m | ||
54 | 309 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 25 m | ||
55 | 295 | Buch Camilla | 1999 | SØNDERBORG | 9922AR | 25 m | ||
56 | 169 | Elkjær Laura Mathilde | 1998 | TEMPO | 9804BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 01 november 2011 |
Licens til Swim Team Esbjerg | Udskriftstidspunkt | 23:50 |