Program för Aquarapid International 2010
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1, 100 m FRITT FL E |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 338 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 1:16.32 | |
2 | 310 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 1:16.58 | |
3 | 537 | Jonsson Jenny | 2000 | TÄBY SIM | AF6400 | 25 m | 1:28.46 | |
4 | 562 | Alem Hermella | 2000 | POLISEN | AK1600 | 25 m | 1:29.50 | |
5 | 241 | Eriksson Mathilda | 2001 | UPPLANDS-B | AE2201 | 25 m | 1:33.97 | |
6 | 29 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 1:39.35 | |
7 | 125 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 1:39.58 | |
8 | 502 | Falk Liv | 2000 | ÅKERSBERGA | ai3400 | 25 m | 1:48.31 | |
9 | 566 | Balczar Felicia | 2000 | POLISEN | AG5800 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 2, 100 m FRITT PO E |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 442 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 1:23.91 | |
2 | 719 | Nurm Oskar | 2000 | POLISEN | 25 m | 1:27.84 | EFT | |
3 | 710 | Skogman Måns | 2001 | SALTSJÖB | ad1701 | 25 m | 1:28.65 | |
4 | 31 | Kask Linus | 2000 | SALTSJÖB | AI2700 | 25 m | 1:43.02 | |
5 | 444 | Hadzialic Dennis | 2000 | SKURU IK | AG2900 | 25 m | 2:00.62 | |
6 | 549 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 3, 200 m FRITT FL D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 618 | Davidsen Karina | 1998 | Lambertset | 25 m | 2:31.69 | ||
2 | 627 | Løvberg Marte | 1999 | Lambertset | 25 m | 2:32.81 | ||
3 | 341 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 2:34.18 | |
4 | 640 | Rosmo Caroline | 1998 | Lambertset | 25 m | 2:36.55 | ||
5 | 339 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 2:36.98 | |
6 | 340 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 2:38.08 | |
7 | 204 | Edlund Sofia | 1998 | TÄBY SIM | AI0498 | 25 m | 2:39.20 | |
8 | 511 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 2:43.88 | |
9 | 328 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 2:44.38 | |
10 | 532 | Grundin Lisa | 1998 | TÄBY SIM | AQ3898 | 25 m | 2:45.92 | |
11 | 484 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 2:46.32 | |
12 | 647 | Øseth Marie | 1998 | Lambertset | 25 m | 2:47.89 | ||
13 | 408 | Fircks Linda von | 1998 | POLISEN | BD8298 | 25 m | 2:51.61 | |
14 | 294 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 25 m | 2:53.44 | |
15 | 469 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 2:54.14 | |
16 | 84 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 2:56.42 | |
17 | 541 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 2:56.60 | |
18 | 151 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 25 m | 2:56.61 | |
19 | 403 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 2:57.46 | |
20 | 104 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 2:58.12 | |
21 | 538 | Korssell Caroline | 1999 | TÄBY SIM | AE0499 | 25 m | 2:58.78 | |
22 | 474 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 3:00.08 | |
23 | 185 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 50 m | 3:03.57 | |
24 | 542 | Mikalsen Julia | 1999 | TÄBY SIM | AK1499 | 25 m | 3:04.08 | |
25 | 267 | Werner Alva | 1998 | WISBY SS | AE6498 | 25 m | 3:06.46 | |
26 | 577 | Rezene Sefanit | 1998 | POLISEN | AX4898 | 25 m | 3:07.57 | |
27 | 570 | Enström Josefin | 1998 | POLISEN | BC6498 | 25 m | 3:10.17 | |
28 | 385 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS | AM1898 | 50 m | 3:11.17 | |
29 | 695 | Karlsson Marlene | 1998 | IFÅ | 25 m | 3:15.30 | ||
30 | 109 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 3:15.53 | |
31 | 454 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 3:17.09 | |
32 | 92 | Abenius Ninni | 1998 | SKK | AZ8698 | 25 m | 3:17.68 | |
33 | 596 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 3:18.84 | |
34 | 569 | Doland Veronica | 1998 | POLISEN | AP1698 | 50 m | 3:19.78 | |
35 | 510 | Ingvarsson Malin | 1998 | SPÅRVÄGEN | AV1498 | 25 m | 3:21.62 | |
36 | 103 | Göransson Melina | 1998 | SKK | BF4898 | 25 m | ||
37 | 93 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | ||
38 | 116 | Mehrstedt Susanna | 1999 | SKK | AU0899 | 25 m | ||
39 | 699 | Loqvist Cajsa | 1999 | SÖDERTÖRN | AW4299 | 25 m | ||
40 | 108 | Jacobsson Hanna | 1999 | SKK | AZ4299 | 25 m | ||
41 | 119 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | ||
42 | 129 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | ||
43 | 580 | Tillqvist-Larsson Wilma | 1999 | POLISEN | AZ0299 | 25 m | ||
44 | 578 | Robdyee Sandra Eisa | 1999 | POLISEN | AP1699 | 25 m | ||
45 | 390 | Thune Viktoria | 1998 | HELLAS | AH7898 | 25 m | ||
46 | 22 | Norrby Rebecka | 1998 | HEMSE BK | AX9298 | 25 m | ||
47 | 540 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | ||
48 | 529 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | ||
49 | 512 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | ||
50 | 243 | Hargsten Hanna | 1999 | UPPLANDS-B | AH8899 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 4, 200 m FRITT PO D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 25 m | 2:18.85 | |
2 | 461 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 2:27.30 | |
3 | 438 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 2:32.80 | |
4 | 228 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 2:33.29 | |
5 | 406 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 2:35.43 | |
6 | 67 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 25 m | 2:38.38 | |
7 | 400 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 50 m | 2:39.19 | |
8 | 639 | Richardsen Viktor Husø | 1998 | Lambertset | 25 m | 2:39.36 | ||
9 | 631 | Mørk Fridtjov | 1998 | Lambertset | 25 m | 2:42.39 | ||
10 | 314 | Fann Frederick Holmer | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 2:45.86 | |
11 | 122 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 2:48.71 | |
12 | 533 | Hambraeus Joel | 1998 | TÄBY SIM | AL8198 | 25 m | 2:50.02 | |
13 | 343 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 2:51.30 | |
14 | 136 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 2:54.42 | |
15 | 551 | Wowern William von | 1999 | TÄBY SIM | AE1199 | 25 m | 2:55.20 | |
16 | 101 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 2:59.29 | |
17 | 571 | Ericsson Philip | 1998 | POLISEN | AI7998 | 50 m | 3:03.94 | |
18 | 544 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 25 m | 3:14.49 | |
19 | 5 | Carlstedt Felix | 1998 | BOTK-RÖNN | AU5997 | 50 m | 3:15.15 | |
20 | 564 | Araya Adel | 1998 | POLISEN | AL5998 | 50 m | 3:26.45 | |
21 | 18 | Toma Elias | 1998 | BOTK-RÖNN | AN0798 | 25 m | 3:29.73 | |
22 | 513 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 25 m | 3:30.97 | |
23 | 34 | Olsson Joakim | 1998 | SALTSJÖB | AH8998 | 25 m | 3:35.88 | |
24 | 552 | Zarrabi Mattin | 1998 | TÄBY SIM | AJ9998 | 25 m | ||
25 | 265 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | ||
26 | 263 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | ||
27 | 95 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | ||
28 | 545 | Sande Erik Olsson | 1999 | TÄBY SIM | AE8999 | 25 m | ||
29 | 20 | Niklasson Emrik | 1998 | HEMSE BK | AP9798 | 25 m | ||
30 | 127 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 5, 200 m FRITT FL C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 420 | Vainio Rosa | 1996 | MiUS | 96A495 | 25 m | 2:12.74 | |
2 | 503 | Nordberg Stina-Victoria | 1996 | Oslo IL | 25 m | 2:17.49 | ||
3 | 325 | Olsson Hanna | 1996 | SS04 | AG9296 | 25 m | 2:20.74 | |
4 | 616 | Berggren Ada-Emilie Bekk | 1996 | Lambertset | 25 m | 2:22.23 | ||
5 | 708 | Suits Alice | 1996 | SKURU IK | BB9696 | 25 m | 2:23.30 | EFT |
6 | 256 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 25 m | 2:23.40 | |
7 | 46 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 25 m | 2:24.30 | |
8 | 534 | Hambraeus Åsa | 1996 | TÄBY SIM | BE5696 | 25 m | 2:24.41 | |
9 | 72 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 25 m | 2:24.42 | |
10 | 547 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 25 m | 2:28.34 | |
11 | 231 | Timbäck Elin | 1997 | TÄBY SIM | AI9897 | 25 m | 2:28.92 | |
12 | 135 | Bouveng Matilda | 1996 | TUREBERG | AG6496 | 25 m | 2:29.09 | |
13 | 463 | Mcpheat Enya | 1997 | SKURU IK | AS4697 | 25 m | 2:29.45 | |
14 | 88 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 2:29.76 | |
15 | 556 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 50 m | 2:29.92 | |
16 | 300 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 2:29.96 | |
17 | 160 | Härmat Linda | 1996 | TYRESÖ SS | AR6296 | 25 m | 2:30.62 | |
18 | 395 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 2:32.07 | |
19 | 453 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 2:32.49 | |
20 | 630 | Myhr Ida Amalie | 1997 | Lambertset | 25 m | 2:32.50 | ||
21 | 623 | Henanger Line | 1997 | Lambertset | 25 m | 2:32.52 | ||
22 | 342 | Fors Felicia | 1996 | SK STRÄNGN | BL6296 | 25 m | 2:32.83 | |
23 | 275 | Törnquist Freja | 1997 | ÅKERSBERGA | AG5697 | 25 m | 2:33.49 | |
24 | 614 | Avlund Ada Jakobsen | 1997 | Lambertset | 25 m | 2:33.95 | ||
25 | 455 | Lian Isabella | 1996 | SKURU IK | AY8296 | 25 m | 2:34.35 | |
26 | 344 | Porshagen Madeleine | 1997 | SK STRÄNGN | AG6897 | 25 m | 2:34.61 | |
27 | 202 | Bergh Madeleine | 1996 | TÄBY SIM | AZ7696 | 25 m | 2:35.01 | |
28 | 393 | Delfin Alice | 1996 | POLISEN | AO3296 | 25 m | 2:36.39 | |
29 | 481 | Sydow Sofia von | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 2:36.54 | |
30 | 643 | Solheim Emilie Nilsen | 1997 | Lambertset | 25 m | 2:37.21 | ||
31 | 397 | Lienert Claudia | 1996 | POLISEN | AT3896 | 25 m | 2:37.61 | |
32 | 658 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 50 m | 2:37.77 | |
33 | 645 | Stubdal Lotte | 1997 | Lambertset | 25 m | 2:38.18 | ||
34 | 607 | Virta Linda | 1996 | IFÅ | 96A259 | 25 m | 2:38.31 | |
35 | 642 | Ruud Karla | 1997 | Lambertset | 25 m | 2:38.75 | ||
36 | 166 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 2:42.70 | |
37 | 250 | Gardarfve Fanny | 1996 | WISBY SS | AA4696 | 25 m | 2:44.39 | |
38 | 683 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 25 m | 2:44.47 | |
39 | 296 | Askari Anahit | 1996 | SS04 | AZ4896 | 25 m | 2:44.58 | |
40 | 357 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 2:46.57 | |
41 | 320 | Nordmark Louise | 1996 | SS04 | AZ7896 | 50 m | 2:46.86 | |
42 | 621 | Hallingby Ylva | 1997 | Lambertset | 25 m | 2:48.57 | ||
43 | 402 | Pavicevic Daniela | 1997 | POLISEN | AQ5497 | 25 m | 2:48.90 | |
44 | 268 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 2:49.55 | |
45 | 619 | Finstad Anna | 1996 | Lambertset | 25 m | 2:49.59 | ||
46 | 625 | Klepp Helene | 1996 | Lambertset | 25 m | 2:49.60 | ||
47 | 595 | Donning Ebba | 1997 | IFÅ | 97A223 | 50 m | 2:50.26 | |
48 | 352 | Baser Selin | 1996 | POLISEN | BF6496 | 25 m | 2:50.37 | |
49 | 299 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 2:50.46 | |
50 | 703 | Waldheim Gerd | 1996 | SÖDERTÖRN | AU8496 | 25 m | 2:50.97 | |
51 | 396 | Grigorenko Nathalie | 1997 | POLISEN | BN3897 | 50 m | 2:51.91 | |
52 | 63 | Jansson Julia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BK2496 | 25 m | 2:52.68 | |
53 | 576 | Munhzaya Anuka | 1996 | POLISEN | BT5296 | 50 m | 2:54.52 | |
54 | 39 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 2:54.98 | |
55 | 247 | Tärnroth Johanna | 1996 | UPPLANDS-B | AW5896 | 25 m | 2:55.16 | |
56 | 605 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 96A765 | 25 m | 2:55.74 | |
57 | 617 | Dahl Kristine Fløystad | 1997 | Lambertset | 25 m | 2:56.63 | ||
58 | 572 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 50 m | 2:57.09 | |
59 | 579 | Tillqvist-Larsson Klara | 1997 | POLISEN | BL0897 | 50 m | 3:00.41 | |
60 | 441 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 25 m | 3:07.60 | |
61 | 598 | Eker Nicole | 1996 | IFÅ | 96B098 | 25 m | 3:17.23 | |
62 | 638 | Quach Victoria | 1997 | Lambertset | 25 m | 3:27.22 | ||
63 | 505 | Boje Ida | 1997 | SPÅRVÄGEN | BG7497 | 25 m | 3:31.95 | |
64 | 21 | Niklasson Vendla | 1997 | HEMSE BK | BM1297 | 25 m | ||
65 | 620 | Fuglesang Elise Hagen | 1997 | Lambertset | 25 m | |||
66 | 629 | Makosi Julie Marie Atieno | 1996 | Lambertset | 25 m | |||
67 | 602 | Linde Mathilda | 1997 | IFÅ | 97A928 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 6, 200 m FRITT PO C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 637 | Porobic Armin | 1996 | Lambertset | 25 m | 2:09.60 | ||
2 | 164 | Jonsberg Niclas | 1996 | TYRESÖ SS | AS1596 | 25 m | 2:11.47 | |
3 | 694 | Myhrers Grunde | 1996 | Oslo IL | 25 m | 2:11.95 | ||
4 | 372 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 25 m | 2:15.27 | |
5 | 439 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 2:16.02 | |
6 | 209 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 25 m | 2:16.51 | |
7 | 375 | Hammarlind Dennis Q | 1996 | POLISEN | AH0596 | 25 m | 2:17.50 | |
8 | 429 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 25 m | 2:19.19 | |
9 | 336 | Tisell Axel | 1996 | SS04 | AD6596 | 25 m | 2:20.14 | |
10 | 134 | Bolle Henrik | 1996 | TUREBERG | AO3196 | 50 m | 2:21.25 | |
11 | 47 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 50 m | 2:23.70 | |
12 | 416 | Paajanen Ari | 1996 | MiUS | 96A502 | 25 m | 2:24.98 | |
13 | 62 | Höckerfelt Elias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AL2196 | 25 m | 2:25.30 | |
14 | 702 | Stalberg David | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ8596 | 25 m | 2:27.67 | |
15 | 446 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 2:27.68 | |
16 | 126 | Rior Niklas | 1997 | SKK | AR4197 | 25 m | 2:27.90 | |
17 | 451 | Jansson Nisse | 1997 | SKURU IK | AH4797 | 25 m | 2:30.74 | |
18 | 94 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 25 m | 2:30.75 | |
19 | 218 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 2:31.26 | |
20 | 355 | Blomquist Martin | 1997 | POLISEN | AS0797 | 25 m | 2:32.37 | |
21 | 457 | Lindberg Petter | 1997 | SKURU IK | AJ2797 | 25 m | 2:32.95 | |
22 | 641 | Rosmo Kristoffer | 1996 | Lambertset | 25 m | 2:34.72 | ||
23 | 89 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 2:35.29 | |
24 | 60 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 25 m | 2:36.22 | EFT |
25 | 435 | Ekholm Erland | 1996 | SKURU IK | AT7196 | 25 m | 2:36.34 | |
26 | 636 | Nygård Marius | 1997 | Lambertset | 25 m | 2:37.70 | ||
27 | 262 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 25 m | 2:38.64 | |
28 | 264 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 50 m | 2:39.31 | |
29 | 239 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 25 m | 2:39.37 | |
30 | 8 | Groth Carl | 1996 | BOTK-RÖNN | AS6596 | 25 m | 2:41.97 | |
31 | 261 | Sjödahl Gustav | 1996 | WISBY SS | AL3996 | 25 m | 2:44.69 | |
32 | 568 | Andrade Cristian de | 1996 | POLISEN | AT6796 | 25 m | 2:46.79 | |
33 | 422 | Viitamies Eino | 1997 | MiUS | 97A589 | 50 m | 2:47.62 | |
34 | 387 | Karlsson Viktor | 1996 | HELLAS | AK1996 | 50 m | 2:48.89 | |
35 | 405 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 25 m | 2:48.98 | |
36 | 644 | Strømmen Karl-Fredrik | 1996 | Lambertset | 25 m | 2:51.65 | ||
37 | 394 | Gabri Alexander | 1997 | POLISEN | AU5197 | 50 m | 2:52.64 | |
38 | 458 | Lindfors Charlie | 1996 | SKURU IK | AT1196 | 25 m | 3:01.80 | |
39 | 252 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 50 m | 3:02.35 | |
40 | 123 | Pohl Alfred | 1997 | SKK | AQ4797 | 25 m | 3:02.55 | |
41 | 2 | Andersson Axel | 1997 | BOTK-RÖNN | AM4197 | 25 m | 3:09.48 | |
42 | 559 | Andersson Viktor | 1996 | SK STRÄNGN | AF5596 | 25 m | 3:15.24 | |
43 | 120 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 3:16.83 | |
44 | 10 | Kingdingstad-Spaak Tim | 1997 | BOTK-RÖNN | AT8597 | 50 m | 3:25.12 | |
45 | 504 | Alvgren Filip | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ2797 | 25 m | 3:26.19 | |
46 | 260 | Sjöberg Viktor | 1997 | WISBY SS | AG3597 | 25 m | ||
47 | 404 | Svanberg Simon | 1997 | POLISEN | AW2197 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 7, 400 m FRITT FL B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 44 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 25 m | 4:52.14 | |
2 | 45 | Cedergårdh Frida | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG6695 | 25 m | 4:54.15 | |
3 | 480 | Sydow Hanna von | 1994 | SKURU IK | BB9694 | 25 m | 5:02.36 | |
4 | 114 | Lönnberg Danielle | 1995 | SKK | AH3695 | 25 m | 5:02.37 | |
5 | 353 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 25 m | 5:05.92 | |
6 | 382 | Walsh Hannah | 1994 | POLISEN | BL4694 | 25 m | 5:07.14 | |
7 | 350 | Arpvall Sara | 1995 | POLISEN | BA8295 | 25 m | 5:13.97 | |
8 | 632 | Nilsen Elisabeth | 1994 | Lambertset | 25 m | 5:15.63 | ||
9 | 624 | Karlsen Marthe | 1994 | Lambertset | 25 m | 5:16.35 | ||
10 | 626 | Lundgren Anna | 1995 | Lambertset | 25 m | 5:16.49 | ||
11 | 266 | Tinge Elin | 1995 | WISBY SS | BQ7295 | 25 m | 5:17.91 | |
12 | 367 | Hansson Emmeli | 1995 | POLISEN | AZ0295 | 50 m | 5:25.31 | |
13 | 9 | Heldring Lovisa | 1995 | BOTK-RÖNN | BL3695 | 25 m | 5:25.38 | |
14 | 603 | Lindholm Julia | 1995 | IFÅ | 95A428 | 25 m | 5:26.30 | |
15 | 257 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 25 m | 5:28.92 | |
16 | 418 | Simola Linda | 1995 | MiUS | 95A900 | 25 m | 5:32.57 | |
17 | 115 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 25 m | 5:35.38 | |
18 | 259 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 5:49.89 | |
19 | 600 | Jansson Ida | 1995 | IFÅ | 95B221 | 25 m | 6:17.67 | |
20 | 4 | Bengtsson Beatrice | 1994 | BOTK-RÖNN | BX2494 | 25 m | 6:20.26 | |
21 | 391 | Väntönen Minna | 1995 | HELLAS | AH5295 | 25 m | 6:28.79 | |
22 | 609 | Ingelstam Freja | 1994 | KANAANS SS | BZ0894 | 25 m | ||
23 | 113 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | ||
24 | 415 | Nikitin Olga | 1994 | MiUS | 94A634 | 25 m | ||
25 | 155 | Lindqvist Tove Fransson | 1995 | TYRESÖ SS | BT5295 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 8, 400 m FRITT PO B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 83 | Thorstrand Gustav | 1994 | SPÅRVÄGEN | AL2994 | 25 m | 4:12.60 | |
2 | 37 | Ali Ali Adel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AZ5394 | 50 m | 4:17.46 | |
3 | 38 | Ali Haider Adel | 1995 | SPÅRVÄGEN | AY8395 | 50 m | 4:25.87 | |
4 | 365 | Gomez Anton | 1995 | POLISEN | BA2395 | 25 m | 4:28.36 | |
5 | 64 | Karlsson Adam | 1994 | SPÅRVÄGEN | AC7594 | 25 m | 4:28.52 | |
6 | 661 | Hedman Mattias | 1994 | SUNDSVALL | AM9594 | 25 m | 4:28.54 | |
7 | 518 | Lind David | 1994 | SÖDERTÖRN | AK6994 | 25 m | 4:30.03 | |
8 | 649 | Øvrebø Torbjørn | 1994 | Lambertset | 25 m | 4:33.89 | ||
9 | 362 | Ericsson Pontus | 1995 | POLISEN | BA3395 | 25 m | 4:35.35 | |
10 | 413 | Karvonen Tero | 1994 | MiUS | 94A637 | 25 m | 4:37.67 | |
11 | 309 | Eriksson Max | 1994 | SS04 | AS8594 | 25 m | 4:38.09 | |
12 | 200 | Assarsson Mikael | 1994 | TÄBY SIM | AW0994 | 25 m | 4:39.04 | |
13 | 366 | Gustafsson Robin | 1995 | POLISEN | BA4395 | 25 m | 4:40.49 | |
14 | 437 | Falk Jesper | 1994 | SKURU IK | AN3394 | 25 m | 4:42.06 | |
15 | 622 | Henanger Kristian | 1994 | Lambertset | 25 m | 4:43.63 | ||
16 | 25 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 4:45.02 | |
17 | 604 | Manelius Frans | 1995 | IFÅ | 95A859 | 25 m | 4:47.26 | |
18 | 412 | Hyrkkänen Juho | 1994 | MiUS | 94A636 | 25 m | 4:48.61 | |
19 | 102 | Gudehn Felix | 1995 | SKK | AR1195 | 25 m | 4:49.31 | |
20 | 555 | Häggblad Wictor | 1994 | ÅKERSBERGA | AJ8194 | 25 m | 4:49.48 | |
21 | 478 | Uhlin Joakim | 1994 | SKURU IK | AN6394 | 25 m | 4:54.47 | |
22 | 646 | Tomren Jonas | 1994 | Lambertset | 25 m | 5:00.43 | ||
23 | 347 | Altin Love | 1995 | POLISEN | BA1395 | 50 m | 5:00.94 | |
24 | 251 | Hansson Rasmus | 1995 | WISBY SS | AL6995 | 25 m | 5:06.16 | |
25 | 421 | Valkonen Joni | 1995 | MiUS | 95A819 | 25 m | 5:07.17 | |
26 | 452 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 5:07.34 | |
27 | 380 | Wall Theodor | 1995 | POLISEN | AN9395 | 25 m | 5:10.77 | |
28 | 634 | Nygård Didrik | 1994 | Lambertset | 25 m | 5:15.68 | ||
29 | 414 | Lahdenpää Veikka | 1995 | MiUS | 95A356 | 25 m | 5:19.10 | |
30 | 696 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 5:34.54 | |
31 | 411 | Aherto Miika | 1995 | MiUS | 95A377 | 25 m | 5:34.58 | |
32 | 417 | Raski Reino | 1994 | MiUS | 94A339 | 25 m | 5:53.73 | |
33 | 594 | Andziulaitis Edgaras | 1995 | IFÅ | 25 m | 6:30.60 | ||
34 | 156 | Frogvall Dan | 1995 | TYRESÖ SS | BA6795 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 9, 400 m FRITT FL A |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 214 | Jacobson Sara | 1993 | TÄBY SIM | AM0493 | 25 m | 4:36.11 | |
2 | 106 | Huuva Renee | 1990 | SKK | AP0490 | 25 m | 4:36.76 | |
3 | 322 | Norrena Angelica | 1991 | SS04 | AE8691 | 25 m | 4:40.27 | |
4 | 348 | Andersson Desirée | 1990 | POLISEN | AU3890 | 25 m | 4:44.79 | |
5 | 111 | Lindqvist Olivia | 1993 | SKK | AH4293 | 25 m | 4:45.78 | |
6 | 419 | Vainio Emmi | 1993 | MiUS | 93A279 | 25 m | 4:47.58 | |
7 | 303 | Broberg Emma | 1993 | SS04 | AL8693 | 25 m | 4:49.85 | |
8 | 324 | Näsman Linnea | 1992 | SS04 | AV2692 | 25 m | 4:50.40 | |
9 | 254 | Juhlin Stina | 1992 | WISBY SS | AE0492 | 25 m | 4:53.64 | |
10 | 317 | Lindberg Jenny | 1993 | SS04 | BR9493 | 25 m | 4:57.16 | |
11 | 245 | Lillqvist Jenna | 1993 | UPPLANDS-B | BV6493 | 25 m | 5:07.26 | |
12 | 520 | Sundin Malin | 1992 | SÖDERTÖRN | AV6892 | 25 m | 5:07.79 | |
13 | 78 | Pros Maria | 1992 | SPÅRVÄGEN | AZ4892 | 25 m | 5:08.48 | |
14 | 706 | Onegård Elin | 1993 | TYRESÖ SS | BD4893 | 50 m | 5:09.85 | |
15 | 205 | Ekmark Hedvig | 1992 | TÄBY SIM | AX0692 | 25 m | 5:19.30 | |
16 | 318 | Mörtberg Anna | 1993 | SS04 | BR1693 | 25 m | 6:03.66 | |
17 | 388 | Lindberg Rebeca | 1993 | HELLAS | CF5293 | 25 m | 6:28.25 | |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 10, 400 m FRITT PO A |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 11 | Konrad Christian | 1989 | BOTK-RÖNN | AG2589 | 25 m | 4:06.19 | |
2 | 337 | Wik Fredrik | 1993 | SS04 | AW2793 | 25 m | 4:10.04 | |
3 | 376 | Hammarlind Joakim Q | 1993 | POLISEN | AM7593 | 25 m | 4:12.79 | |
4 | 97 | Björklund Philip | 1992 | SKK | AG2192 | 25 m | 4:13.43 | |
5 | 138 | Haglund Anders | 1961 | TUREBERG | AA8561 | 25 m | 4:18.33 | |
6 | 124 | Regnstrand Rasmus | 1985 | SKK | AD5585 | 50 m | 4:18.59 | |
7 | 635 | Nygård Kristian | 1991 | Lambertset | 25 m | 4:19.46 | ||
8 | 709 | Westergren Pelle | 1985 | SKK | aa9785 | 25 m | 4:20.35 | EFT |
9 | 248 | Cederqvist Daniel | 1986 | WISBY SS | AE4986 | 25 m | 4:21.87 | |
10 | 519 | Persson Kristian | 1993 | SÖDERTÖRN | AI7193 | 25 m | 4:22.64 | |
11 | 327 | Sallhed Victor | 1993 | SS04 | AX2793 | 25 m | 4:25.22 | |
12 | 521 | Winsa Ernst | 1993 | SÖDERTÖRN | AR4793 | 25 m | 4:27.19 | |
13 | 628 | Madsen Mathias | 1992 | Lambertset | 25 m | 4:29.60 | ||
14 | 648 | Øvern Aksel | 1993 | Lambertset | 25 m | 4:33.45 | ||
15 | 249 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | AM8589 | 25 m | 4:34.73 | |
16 | 253 | Högberg Niclas | 1992 | WISBY SS | AF6992 | 25 m | 4:36.34 | |
17 | 633 | Nordahl Jonn Magnus | 1993 | Lambertset | 25 m | 4:38.05 | ||
18 | 331 | Söderström Philip | 1993 | SS04 | AK2993 | 25 m | 5:00.16 | |
19 | 450 | Jansson Nicklas | 1992 | SKURU IK | AY5192 | 25 m | 5:13.40 | |
20 | 410 | Aherto Joona | 1993 | MiUS | 93A233 | 25 m | 5:25.90 | |
21 | 242 | Fineman Fredrik | 1991 | UPPLANDS-B | AM3391 | 25 m | ||
22 | 212 | Holmqvist Anton | 1993 | TÄBY SIM | BC5993 | 25 m | ||
23 | 23 | Tingström Emil | 1993 | HEMSE BK | AZ9993 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 11, 50 m BRÖST FL E |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 502 | Falk Liv | 2000 | ÅKERSBERGA | ai3400 | 25 m | 44.34 | |
2 | 338 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 47.00 | |
3 | 537 | Jonsson Jenny | 2000 | TÄBY SIM | AF6400 | 25 m | 48.04 | |
4 | 310 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 49.59 | |
5 | 566 | Balczar Felicia | 2000 | POLISEN | AG5800 | 25 m | 51.24 | |
6 | 482 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 53.34 | |
7 | 241 | Eriksson Mathilda | 2001 | UPPLANDS-B | AE2201 | 25 m | 53.70 | |
8 | 29 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 54.00 | |
9 | 562 | Alem Hermella | 2000 | POLISEN | AK1600 | 50 m | 54.05 | |
10 | 436 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 54.22 | |
11 | 279 | Billgren Maja | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AK4200 | 25 m | 54.42 | |
12 | 24 | Andreasen Julia | 2000 | SALTSJÖB | AO4800 | 25 m | 55.06 | |
13 | 59 | Henning Matilda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR6200 | 50 m | 55.32 | |
14 | 283 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AF1400 | 25 m | 55.75 | |
15 | 677 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 56.41 | |
16 | 466 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 57.32 | |
17 | 525 | Orr Josefine | 2000 | TYRESÖ SS | AJ4400 | 25 m | 57.58 | |
18 | 82 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 59.03 | |
19 | 483 | Öberg Erica | 2001 | SKURU IK | AL7801 | 25 m | 1:02.42 | |
20 | 27 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 1:04.35 | |
21 | 711 | Zemikal Saron | 2000 | POLISEN | 25 m | EFT | ||
22 | 479 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | ||
23 | 284 | Jonsson Linnea | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AV1600 | 25 m | ||
24 | 650 | Amouri Mirjam | 2000 | POLISEN | 25 m | |||
25 | 125 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | ||
26 | 655 | Ringblom Veronika | 2000 | POLISEN | 25 m | |||
27 | 657 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 25 m | ||
28 | 26 | Rietz Thea Boij Du | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | ||
29 | 468 | Norin Emma | 2001 | SKURU IK | AE4801 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 12, 50 m BRÖST PO E |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 549 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 47.64 | |
2 | 710 | Skogman Måns | 2001 | SALTSJÖB | ad1701 | 25 m | 52.02 | |
3 | 442 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 52.05 | |
4 | 444 | Hadzialic Dennis | 2000 | SKURU IK | AG2900 | 25 m | 56.47 | |
5 | 55 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 25 m | 1:00.82 | |
6 | 73 | Nyström Markus | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE4701 | 25 m | 1:02.38 | |
7 | 720 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | EFT | |
8 | 653 | Mogos Kiflom | 2001 | POLISEN | 25 m | |||
9 | 285 | Jonsson Pontus | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AM5300 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 13, 100 m BRÖST FL D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 207 | Ewerbring Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI8298 | 25 m | 1:19.81 | |
2 | 340 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:25.56 | |
3 | 339 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 1:26.03 | |
4 | 532 | Grundin Lisa | 1998 | TÄBY SIM | AQ3898 | 25 m | 1:27.05 | |
5 | 277 | Östervall Maria | 1998 | ÅKERSBERGA | AD4498 | 25 m | 1:27.44 | |
6 | 118 | Nylander Ebba | 1998 | SKK | AV7898 | 25 m | 1:29.05 | |
7 | 403 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 1:29.45 | |
8 | 328 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 1:30.01 | |
9 | 321 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 1:30.07 | |
10 | 512 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 1:30.10 | |
11 | 640 | Rosmo Caroline | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:30.62 | ||
12 | 627 | Løvberg Marte | 1999 | Lambertset | 25 m | 1:30.68 | ||
13 | 53 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:31.91 | |
14 | 201 | Augustsson Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI9298 | 25 m | 1:32.05 | |
15 | 293 | Häggblad Alva | 1999 | Ö-VIKS ASS | AK8899 | 25 m | 1:32.32 | |
16 | 474 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:34.17 | |
17 | 445 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:34.32 | |
18 | 529 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 1:34.78 | |
19 | 582 | Mcdonald Ronja | 1998 | POLISEN | bh9898 | 25 m | 1:35.10 | |
20 | 484 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 1:35.24 | |
21 | 540 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | 1:36.54 | |
22 | 315 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 1:36.55 | |
23 | 341 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:37.03 | |
24 | 332 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 1:37.23 | |
25 | 50 | Franzén Alice | 1998 | SPÅRVÄGEN | AZ0898 | 25 m | 1:37.42 | |
26 | 538 | Korssell Caroline | 1999 | TÄBY SIM | AE0499 | 25 m | 1:37.46 | |
27 | 104 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:37.62 | |
28 | 93 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 1:37.66 | |
29 | 294 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 25 m | 1:38.16 | |
30 | 409 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 1:39.03 | |
31 | 510 | Ingvarsson Malin | 1998 | SPÅRVÄGEN | AV1498 | 25 m | 1:40.70 | |
32 | 84 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 1:40.93 | |
33 | 98 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 1:41.06 | |
34 | 469 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 1:41.18 | |
35 | 70 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 25 m | 1:41.36 | |
36 | 570 | Enström Josefin | 1998 | POLISEN | BC6498 | 25 m | 1:42.03 | |
37 | 144 | Vezzoli Beatrice | 1998 | TUREBERG | AR7498 | 50 m | 1:42.67 | |
38 | 577 | Rezene Sefanit | 1998 | POLISEN | AX4898 | 25 m | 1:42.90 | |
39 | 17 | Tannous Nicole | 1998 | BOTK-RÖNN | AY6298 | 25 m | 1:43.61 | |
40 | 618 | Davidsen Karina | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:43.79 | ||
41 | 541 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:44.43 | |
42 | 103 | Göransson Melina | 1998 | SKK | BF4898 | 25 m | 1:44.66 | |
43 | 185 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 1:44.73 | |
44 | 267 | Werner Alva | 1998 | WISBY SS | AE6498 | 25 m | 1:44.81 | |
45 | 184 | Orr Johanna | 1999 | TYRESÖ SS | AR8899 | 25 m | 1:45.24 | |
46 | 542 | Mikalsen Julia | 1999 | TÄBY SIM | AK1499 | 25 m | 1:45.90 | |
47 | 40 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 1:46.82 | |
48 | 666 | Eriksson Elin | 1998 | SÖDERTÖRN | AX2898 | 25 m | 1:46.87 | |
49 | 681 | Westerlund Lena | 1998 | SÖDERTÖRN | BB8298 | 50 m | 1:47.02 | |
50 | 508 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 1:47.54 | |
51 | 506 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 1:47.80 | |
52 | 560 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 1:48.44 | |
53 | 92 | Abenius Ninni | 1998 | SKK | AZ8698 | 25 m | 1:48.49 | |
54 | 699 | Loqvist Cajsa | 1999 | SÖDERTÖRN | AW4299 | 25 m | 1:48.51 | |
55 | 188 | Poutos Dimi | 1999 | TYRESÖ SS | AU9499 | 25 m | 1:49.05 | |
56 | 116 | Mehrstedt Susanna | 1999 | SKK | AU0899 | 25 m | 1:49.84 | |
57 | 507 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 50 m | 1:50.48 | |
58 | 14 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | 1:50.51 | |
59 | 91 | Wiberg Klara | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO4298 | 25 m | 1:50.58 | |
60 | 447 | Holmberg Amanda | 1998 | SKURU IK | AR5498 | 25 m | 1:50.68 | |
61 | 561 | Hyllbrandt Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 1:50.78 | |
62 | 139 | Mickelsson Alva | 1999 | TUREBERG | AK3499 | 25 m | 1:52.01 | |
63 | 48 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:52.43 | |
64 | 647 | Øseth Marie | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:53.68 | ||
65 | 569 | Doland Veronica | 1998 | POLISEN | AP1698 | 25 m | 1:53.69 | |
66 | 580 | Tillqvist-Larsson Wilma | 1999 | POLISEN | AZ0299 | 50 m | 1:53.79 | |
67 | 109 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 50 m | 1:54.01 | |
68 | 77 | Pernkrans Sandra | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB0299 | 25 m | 1:54.24 | |
69 | 390 | Thune Viktoria | 1998 | HELLAS | AH7898 | 25 m | 1:55.98 | |
70 | 574 | Kuhner Sara | 1999 | POLISEN | BD8699 | 50 m | 1:56.08 | |
71 | 596 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 1:56.22 | |
72 | 565 | Asgedum Betty | 1999 | POLISEN | BD9699 | 50 m | 2:00.35 | |
73 | 22 | Norrby Rebecka | 1998 | HEMSE BK | AX9298 | 25 m | 2:02.55 | |
74 | 56 | Lindberg Olivia Good | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA7899 | 50 m | 2:04.24 | |
75 | 129 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 2:05.21 | |
76 | 243 | Hargsten Hanna | 1999 | UPPLANDS-B | AH8899 | 25 m | 2:16.21 | |
77 | 192 | Sundberg Ellen | 1998 | TYRESÖ SS | BE0298 | 25 m | ||
78 | 578 | Robdyee Sandra Eisa | 1999 | POLISEN | AP1699 | 25 m | ||
79 | 667 | Hagström Jessica | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ3499 | 25 m | ||
80 | 718 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | 25 m | EFT | ||
81 | 292 | Öhlen Felicia | 1998 | ÄLVSJÖ AIK | BA7898 | 25 m | ||
82 | 528 | Whitfield Hanna | 1998 | TYRESÖ SS | BD2298 | 25 m | ||
83 | 291 | Wettergren Hedda | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | AS6899 | 25 m | ||
84 | 278 | Bergelv Emma | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | BF3499 | 25 m | ||
85 | 433 | Egnel Lovisa | 1999 | SKURU IK | AK4699 | 25 m | ||
86 | 119 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | ||
87 | 695 | Karlsson Marlene | 1998 | IFÅ | 25 m | |||
88 | 715 | Jaensson Erica | 1998 | POLISEN | 25 m | EFT | ||
89 | 182 | Nyström Terése | 1999 | TYRESÖ SS | AR7899 | 25 m | ||
90 | 162 | Johansson Frida | 1998 | TYRESÖ SS | BG2298 | 25 m | ||
91 | 157 | Fröström Matilda | 1999 | TYRESÖ SS | AR0899 | 25 m | ||
92 | 146 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 25 m | ||
93 | 485 | Österberg Alice | 1999 | SKURU IK | BB1699 | 25 m | ||
94 | 108 | Jacobsson Hanna | 1999 | SKK | AZ4299 | 25 m | ||
95 | 76 | Olthoff Ellen | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA9899 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 14, 100 m BRÖST PO D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 211 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 25 m | 1:24.20 | |
2 | 228 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 1:25.32 | |
3 | 461 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 1:26.44 | |
4 | 67 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 25 m | 1:29.17 | |
5 | 438 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:30.14 | |
6 | 698 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 1:31.38 | |
7 | 631 | Mørk Fridtjov | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:34.01 | ||
8 | 136 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 1:34.72 | |
9 | 522 | Carlsson Anton | 1998 | TYRESÖ SS | AO3798 | 25 m | 1:37.48 | |
10 | 639 | Richardsen Viktor Husø | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:38.75 | ||
11 | 406 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 1:38.95 | |
12 | 697 | Chong Kevin | 1998 | SÖDERTÖRN | AE9798 | 25 m | 1:40.00 | |
13 | 551 | Wowern William von | 1999 | TÄBY SIM | AE1199 | 25 m | 1:40.59 | |
14 | 314 | Fann Frederick Holmer | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 1:40.65 | |
15 | 533 | Hambraeus Joel | 1998 | TÄBY SIM | AL8198 | 25 m | 1:40.86 | |
16 | 407 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 1:40.88 | |
17 | 95 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 1:41.69 | |
18 | 564 | Araya Adel | 1998 | POLISEN | AL5998 | 25 m | 1:42.55 | |
19 | 20 | Niklasson Emrik | 1998 | HEMSE BK | AP9798 | 25 m | 1:42.97 | |
20 | 122 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 1:44.17 | |
21 | 552 | Zarrabi Mattin | 1998 | TÄBY SIM | AJ9998 | 25 m | 1:44.60 | |
22 | 170 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 25 m | 1:46.55 | |
23 | 34 | Olsson Joakim | 1998 | SALTSJÖB | AH8998 | 25 m | 1:47.76 | |
24 | 343 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:48.76 | |
25 | 101 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 1:48.77 | |
26 | 487 | Ekström Jack Hyvén | 1998 | SKURU IK | ap1798 | 25 m | 1:49.13 | |
27 | 571 | Ericsson Philip | 1998 | POLISEN | AI7998 | 25 m | 1:49.62 | |
28 | 545 | Sande Erik Olsson | 1999 | TÄBY SIM | AE8999 | 25 m | 1:49.70 | |
29 | 544 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 25 m | 1:49.97 | |
30 | 265 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 1:51.05 | |
31 | 523 | Engstrand Martin | 1999 | TYRESÖ SS | AJ5199 | 25 m | 1:51.88 | |
32 | 180 | Nyman Jesper | 1998 | TYRESÖ SS | AP2598 | 25 m | 1:53.83 | |
33 | 448 | Hägg Hans | 1998 | SKURU IK | AO9798 | 25 m | 1:53.96 | |
34 | 198 | Österman Olle | 1998 | TYRESÖ SS | AQ2198 | 25 m | 1:56.83 | |
35 | 263 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | 1:56.98 | |
36 | 58 | Hahn Victor | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN0799 | 25 m | 1:58.38 | |
37 | 669 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 1:58.55 | |
38 | 174 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 1:59.00 | |
39 | 195 | Wallmon Thimmy | 1998 | TYRESÖ SS | AK8198 | 25 m | 1:59.15 | |
40 | 194 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 50 m | 2:00.38 | |
41 | 673 | Novevski Kristjan | 1998 | SÖDERTÖRN | AM0998 | 25 m | 2:04.58 | |
42 | 61 | Hägerlund Mikael | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN1799 | 50 m | 2:52.66 | |
43 | 66 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | ||
44 | 68 | Larsson Ted | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN3799 | 25 m | ||
45 | 81 | Ahlström Daniel Sjöblom | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | ||
46 | 150 | Dahlén Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AR2998 | 25 m | ||
47 | 680 | Wennberg-Adevik William | 1999 | SÖDERTÖRN | AI1399 | 25 m | ||
48 | 467 | Nordegren Sixten | 1998 | SKURU IK | AS3998 | 25 m | ||
49 | 127 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 15, 100 m BRÖST FL C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 536 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 25 m | 1:13.18 | |
2 | 539 | Korssell Pauline | 1997 | TÄBY SIM | AI8897 | 25 m | 1:17.53 | |
3 | 503 | Nordberg Stina-Victoria | 1996 | Oslo IL | 25 m | 1:19.13 | ||
4 | 42 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 50 m | 1:20.40 | |
5 | 708 | Suits Alice | 1996 | SKURU IK | BB9696 | 25 m | 1:21.21 | EFT |
6 | 455 | Lian Isabella | 1996 | SKURU IK | AY8296 | 25 m | 1:21.74 | |
7 | 325 | Olsson Hanna | 1996 | SS04 | AG9296 | 25 m | 1:21.83 | |
8 | 463 | Mcpheat Enya | 1997 | SKURU IK | AS4697 | 25 m | 1:22.75 | |
9 | 46 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 1:23.09 | |
10 | 54 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 25 m | 1:25.14 | |
11 | 623 | Henanger Line | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:25.38 | ||
12 | 645 | Stubdal Lotte | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:25.85 | ||
13 | 202 | Bergh Madeleine | 1996 | TÄBY SIM | AZ7696 | 25 m | 1:26.06 | |
14 | 619 | Finstad Anna | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:26.29 | ||
15 | 256 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 25 m | 1:26.61 | |
16 | 357 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 1:26.87 | |
17 | 268 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 1:26.95 | |
18 | 606 | Thurin Julia | 1996 | IFÅ | 96A121 | 25 m | 1:26.97 | |
19 | 342 | Fors Felicia | 1996 | SK STRÄNGN | BL6296 | 25 m | 1:27.09 | |
20 | 231 | Timbäck Elin | 1997 | TÄBY SIM | AI9897 | 25 m | 1:27.19 | |
21 | 526 | Poutos Nicki | 1997 | TYRESÖ SS | BD2297 | 25 m | 1:27.82 | |
22 | 80 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 25 m | 1:27.95 | |
23 | 72 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 25 m | 1:28.08 | |
24 | 420 | Vainio Rosa | 1996 | MiUS | 96A495 | 25 m | 1:29.08 | |
25 | 630 | Myhr Ida Amalie | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:30.62 | ||
26 | 614 | Avlund Ada Jakobsen | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:31.01 | ||
27 | 87 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 1:31.12 | |
28 | 250 | Gardarfve Fanny | 1996 | WISBY SS | AA4696 | 25 m | 1:31.19 | |
29 | 658 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 1:31.64 | |
30 | 607 | Virta Linda | 1996 | IFÅ | 96A259 | 25 m | 1:32.75 | |
31 | 426 | Blom Ulrika | 1997 | SKURU IK | AN1297 | 25 m | 1:32.86 | |
32 | 298 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 1:33.22 | |
33 | 683 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 25 m | 1:33.70 | |
34 | 133 | Älmeby Caroline | 1996 | SKK | AO8696 | 50 m | 1:33.77 | |
35 | 481 | Sydow Sofia von | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 1:33.95 | |
36 | 643 | Solheim Emilie Nilsen | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:34.00 | ||
37 | 642 | Ruud Karla | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:34.01 | ||
38 | 402 | Pavicevic Daniela | 1997 | POLISEN | AQ5497 | 25 m | 1:34.18 | |
39 | 616 | Berggren Ada-Emilie Bekk | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:34.26 | ||
40 | 300 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 1:34.26 | |
41 | 215 | Jansson Elin | 1997 | TÄBY SIM | AO3297 | 25 m | 1:34.69 | |
42 | 166 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 1:34.73 | |
43 | 220 | Larsson-Udd Sofia | 1996 | TÄBY SIM | BE4696 | 25 m | 1:34.79 | |
44 | 30 | Herlitz Emilia | 1997 | SALTSJÖB | AP7497 | 25 m | 1:35.57 | |
45 | 299 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:35.95 | |
46 | 344 | Porshagen Madeleine | 1997 | SK STRÄNGN | AG6897 | 25 m | 1:36.59 | |
47 | 199 | Assarsson Johanna | 1996 | TÄBY SIM | BP0296 | 25 m | 1:36.64 | |
48 | 74 | Nyström Sara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ8897 | 25 m | 1:36.81 | |
49 | 305 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 25 m | 1:37.33 | |
50 | 320 | Nordmark Louise | 1996 | SS04 | AZ7896 | 25 m | 1:37.99 | |
51 | 90 | Westerberg Hanna | 1997 | SPÅRVÄGEN | BA1297 | 25 m | 1:38.16 | |
52 | 705 | Widmark Julia | 1997 | SÖDERTÖRN | AS8897 | 25 m | 1:38.86 | |
53 | 297 | Assadi Sepideh | 1996 | SS04 | BK0296 | 25 m | 1:38.99 | |
54 | 179 | Starck Sofia Nyberg | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 1:40.28 | |
55 | 441 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 25 m | 1:40.38 | |
56 | 88 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 1:42.17 | |
57 | 165 | Jägenstedt Nora | 1997 | TYRESÖ SS | BL3497 | 25 m | 1:42.33 | |
58 | 389 | Svensson Ulrica | 1997 | HELLAS | AA1697 | 25 m | 1:42.48 | |
59 | 396 | Grigorenko Nathalie | 1997 | POLISEN | BN3897 | 25 m | 1:42.52 | |
60 | 221 | Lundgren Julia | 1997 | TÄBY SIM | BJ0497 | 25 m | 1:43.81 | |
61 | 486 | Österberg Elin | 1997 | SKURU IK | BI7697 | 25 m | 1:43.99 | |
62 | 572 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 1:44.09 | |
63 | 629 | Makosi Julie Marie Atieno | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:44.21 | ||
64 | 620 | Fuglesang Elise Hagen | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:44.62 | ||
65 | 617 | Dahl Kristine Fløystad | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:45.33 | ||
66 | 676 | Shahmalekpour Elmira | 1997 | SÖDERTÖRN | BJ6297 | 25 m | 1:45.57 | |
67 | 703 | Waldheim Gerd | 1996 | SÖDERTÖRN | AU8496 | 25 m | 1:45.68 | |
68 | 576 | Munhzaya Anuka | 1996 | POLISEN | BT5296 | 50 m | 1:45.78 | |
69 | 505 | Boje Ida | 1997 | SPÅRVÄGEN | BG7497 | 25 m | 1:46.02 | |
70 | 352 | Baser Selin | 1996 | POLISEN | BF6496 | 25 m | 1:46.42 | |
71 | 386 | Custovic Ajla | 1996 | HELLAS | AP7696 | 25 m | 1:47.11 | |
72 | 311 | Hagberg Ellinor | 1996 | SS04 | BI0896 | 25 m | 1:47.19 | |
73 | 21 | Niklasson Vendla | 1997 | HEMSE BK | BM1297 | 25 m | 1:49.14 | |
74 | 247 | Tärnroth Johanna | 1996 | UPPLANDS-B | AW5896 | 25 m | 1:50.05 | |
75 | 217 | Johansson Sofia | 1997 | TÄBY SIM | BJ9297 | 25 m | 1:50.53 | |
76 | 638 | Quach Victoria | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:51.06 | ||
77 | 605 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 96A765 | 25 m | 1:52.05 | |
78 | 7 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 1:53.03 | |
79 | 625 | Klepp Helene | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:56.33 | ||
80 | 598 | Eker Nicole | 1996 | IFÅ | 96B098 | 25 m | 1:58.10 | |
81 | 39 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 50 m | 1:58.19 | |
82 | 288 | Svensson-Kåsarani Kanilla | 1996 | ÄLVSJÖ AIK | BS4296 | 25 m | ||
83 | 602 | Linde Mathilda | 1997 | IFÅ | 97A928 | 25 m | ||
84 | 176 | Nunez Alexandra | 1996 | TYRESÖ SS | BR0896 | 25 m | ||
85 | 208 | Fernqvist Sofia | 1997 | TÄBY SIM | BO2497 | 25 m | ||
86 | 148 | Borgström Veronica | 1996 | TYRESÖ SS | BR1896 | 25 m | ||
87 | 149 | Person Rebecca Catalan | 1996 | TYRESÖ SS | BR2896 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 16, 100 m BRÖST PO C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 117 | Morgan Alexander | 1996 | SKK | AE9796 | 25 m | 1:07.00 | |
2 | 694 | Myhrers Grunde | 1996 | Oslo IL | 25 m | 1:11.83 | ||
3 | 209 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 25 m | 1:17.94 | |
4 | 637 | Porobic Armin | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:18.01 | ||
5 | 47 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 25 m | 1:18.44 | |
6 | 336 | Tisell Axel | 1996 | SS04 | AD6596 | 25 m | 1:18.67 | |
7 | 439 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 1:19.27 | |
8 | 218 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 1:19.33 | |
9 | 689 | Petrov Henrik | 1996 | TYRESÖ SS | AI4996 | 25 m | 1:19.79 | |
10 | 685 | Forsblad Casper | 1996 | TYRESÖ SS | AK0196 | 25 m | 1:19.93 | |
11 | 416 | Paajanen Ari | 1996 | MiUS | 96A502 | 25 m | 1:20.79 | |
12 | 355 | Blomquist Martin | 1997 | POLISEN | AS0797 | 25 m | 1:21.01 | |
13 | 262 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 25 m | 1:21.65 | |
14 | 375 | Hammarlind Dennis Q | 1996 | POLISEN | AH0596 | 25 m | 1:21.83 | |
15 | 530 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 25 m | 1:21.90 | |
16 | 457 | Lindberg Petter | 1997 | SKURU IK | AJ2797 | 25 m | 1:22.15 | |
17 | 641 | Rosmo Kristoffer | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:22.25 | ||
18 | 51 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 25 m | 1:22.39 | |
19 | 62 | Höckerfelt Elias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AL2196 | 25 m | 1:23.17 | |
20 | 435 | Ekholm Erland | 1996 | SKURU IK | AT7196 | 25 m | 1:23.79 | |
21 | 312 | Haraldsson Jens | 1996 | SS04 | AR8996 | 50 m | 1:24.33 | |
22 | 559 | Andersson Viktor | 1996 | SK STRÄNGN | AF5596 | 25 m | 1:24.80 | |
23 | 702 | Stalberg David | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ8596 | 25 m | 1:24.83 | |
24 | 69 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 25 m | 1:25.19 | |
25 | 394 | Gabri Alexander | 1997 | POLISEN | AU5197 | 25 m | 1:26.25 | |
26 | 451 | Jansson Nisse | 1997 | SKURU IK | AH4797 | 25 m | 1:26.36 | |
27 | 429 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 25 m | 1:27.29 | |
28 | 134 | Bolle Henrik | 1996 | TUREBERG | AO3196 | 50 m | 1:28.10 | |
29 | 399 | Nebay Arraya | 1997 | POLISEN | AS9597 | 25 m | 1:28.13 | |
30 | 239 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 25 m | 1:28.87 | |
31 | 264 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 25 m | 1:29.82 | |
32 | 644 | Strømmen Karl-Fredrik | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:31.29 | ||
33 | 65 | Karlström Albin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AJ4597 | 25 m | 1:31.55 | |
34 | 252 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 25 m | 1:32.63 | |
35 | 60 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 25 m | 1:33.60 | |
36 | 8 | Groth Carl | 1996 | BOTK-RÖNN | AS6596 | 25 m | 1:34.04 | |
37 | 568 | Andrade Cristian de | 1996 | POLISEN | AT6796 | 25 m | 1:34.28 | |
38 | 636 | Nygård Marius | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:34.76 | ||
39 | 527 | Thörnqvist Daniel | 1996 | TYRESÖ SS | AD6996 | 25 m | 1:34.83 | |
40 | 704 | Widmark Jonatan | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ7596 | 25 m | 1:36.00 | |
41 | 405 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 50 m | 1:36.10 | |
42 | 404 | Svanberg Simon | 1997 | POLISEN | AW2197 | 25 m | 1:36.67 | |
43 | 52 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 1:38.28 | |
44 | 28 | Fitger Gustav | 1997 | SALTSJÖB | AF6997 | 25 m | 1:40.14 | |
45 | 271 | Burebo Pontus | 1996 | ÅKERSBERGA | AE5396 | 50 m | 1:41.25 | |
46 | 671 | Mäkelä Markus | 1996 | SÖDERTÖRN | AK9396 | 25 m | 1:42.51 | |
47 | 422 | Viitamies Eino | 1997 | MiUS | 97A589 | 25 m | 1:42.58 | |
48 | 120 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:43.32 | |
49 | 89 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 1:43.52 | |
50 | 123 | Pohl Alfred | 1997 | SKK | AQ4797 | 25 m | 1:43.85 | |
51 | 161 | Jansson Marcus | 1997 | TYRESÖ SS | AV4397 | 25 m | 1:44.20 | |
52 | 672 | Novevski Antonio | 1997 | SÖDERTÖRN | AP7197 | 25 m | 1:47.28 | |
53 | 504 | Alvgren Filip | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ2797 | 25 m | 1:49.73 | |
54 | 260 | Sjöberg Viktor | 1997 | WISBY SS | AG3597 | 50 m | 1:50.03 | |
55 | 509 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 25 m | 1:51.36 | |
56 | 286 | Månsson Lukas | 1996 | ÄLVSJÖ AIK | AQ2596 | 25 m | 1:54.79 | |
57 | 458 | Lindfors Charlie | 1996 | SKURU IK | AT1196 | 25 m | ||
58 | 434 | Egnell Filip | 1997 | SKURU IK | AR4997 | 25 m | ||
59 | 261 | Sjödahl Gustav | 1996 | WISBY SS | AL3996 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 17, 100 m BRÖST FL B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 415 | Nikitin Olga | 1994 | MiUS | 94A634 | 25 m | 1:12.98 | |
2 | 175 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 25 m | 1:15.31 | |
3 | 553 | Åberg Louise | 1995 | TÄBY SIM | AM6895 | 25 m | 1:16.72 | |
4 | 361 | Ekman Christine | 1994 | POLISEN | AE8294 | 25 m | 1:18.96 | |
5 | 465 | Mörkdal Vendela | 1995 | SKURU IK | BG2895 | 25 m | 1:19.67 | |
6 | 374 | Ceccon Veronica Mattsson | 1995 | POLISEN | BA6295 | 25 m | 1:20.41 | |
7 | 333 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 25 m | 1:20.85 | |
8 | 624 | Karlsen Marthe | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:21.72 | ||
9 | 257 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 25 m | 1:22.13 | |
10 | 45 | Cedergårdh Frida | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG6695 | 25 m | 1:22.15 | |
11 | 79 | Rahim Helin | 1995 | SPÅRVÄGEN | AM7895 | 25 m | 1:23.25 | |
12 | 9 | Heldring Lovisa | 1995 | BOTK-RÖNN | BL3695 | 25 m | 1:23.56 | |
13 | 86 | Wallén Cecilia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5895 | 25 m | 1:23.91 | |
14 | 99 | Borén Sara | 1995 | SKK | AH2695 | 25 m | 1:24.05 | |
15 | 367 | Hansson Emmeli | 1995 | POLISEN | AZ0295 | 25 m | 1:24.17 | |
16 | 224 | Nygren-Ring Jennifer | 1994 | TÄBY SIM | BF5894 | 25 m | 1:24.20 | |
17 | 232 | Ulmgren Jennifer | 1995 | TÄBY SIM | BB5495 | 25 m | 1:24.51 | |
18 | 329 | Svensson Camilla | 1995 | SS04 | AP3495 | 25 m | 1:25.32 | |
19 | 713 | Starkholm Avesta | 1994 | POLISEN | bg2494 | 25 m | 1:25.52 | EFT |
20 | 266 | Tinge Elin | 1995 | WISBY SS | BQ7295 | 25 m | 1:26.62 | |
21 | 96 | Berg Astrid | 1995 | SKK | BW2495 | 25 m | 1:26.73 | |
22 | 615 | Avlund Eirin Jakobsen | 1995 | Lambertset | 25 m | 1:28.06 | ||
23 | 701 | Ring Beata | 1995 | SÖDERTÖRN | BU2895 | 25 m | 1:29.31 | |
24 | 382 | Walsh Hannah | 1994 | POLISEN | BL4694 | 25 m | 1:29.95 | |
25 | 44 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 25 m | 1:30.24 | |
26 | 418 | Simola Linda | 1995 | MiUS | 95A900 | 50 m | 1:34.10 | |
27 | 4 | Bengtsson Beatrice | 1994 | BOTK-RÖNN | BX2494 | 25 m | 1:34.61 | |
28 | 626 | Lundgren Anna | 1995 | Lambertset | 25 m | 1:35.51 | ||
29 | 326 | Rior Jessika | 1994 | SS04 | BO5494 | 25 m | 1:36.26 | |
30 | 391 | Väntönen Minna | 1995 | HELLAS | AH5295 | 25 m | 1:37.62 | |
31 | 246 | Owe Caroline | 1995 | UPPLANDS-B | BO1495 | 25 m | 1:37.74 | |
32 | 244 | Jakobsson Elin | 1995 | UPPLANDS-B | AF6295 | 25 m | 1:38.06 | |
33 | 600 | Jansson Ida | 1995 | IFÅ | 95B221 | 25 m | 1:38.33 | |
34 | 632 | Nilsen Elisabeth | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:38.87 | ||
35 | 240 | Erdhage Erika | 1994 | UPPLANDS-B | AN2894 | 25 m | 1:39.09 | |
36 | 558 | Stenmark Sara | 1995 | SS04 | BL1895 | 25 m | 1:41.85 | |
37 | 401 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 25 m | 1:42.52 | |
38 | 43 | Boje Amalie | 1995 | SPÅRVÄGEN | BN4695 | 25 m | 1:44.29 | |
39 | 259 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 1:44.65 | |
40 | 603 | Lindholm Julia | 1995 | IFÅ | 95A428 | 25 m | 1:46.54 | |
41 | 678 | Sjöström Ellinor | 1995 | SÖDERTÖRN | BX0495 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 18, 100 m BRÖST PO B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 684 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 50 m | 1:07.77 | |
2 | 550 | Strand Ludvig | 1994 | TÄBY SIM | AE5794 | 25 m | 1:08.06 | |
3 | 464 | Mcpheat Lachlan | 1994 | SKURU IK | AT3994 | 25 m | 1:09.29 | |
4 | 309 | Eriksson Max | 1994 | SS04 | AS8594 | 25 m | 1:09.56 | |
5 | 83 | Thorstrand Gustav | 1994 | SPÅRVÄGEN | AL2994 | 25 m | 1:09.73 | |
6 | 365 | Gomez Anton | 1995 | POLISEN | BA2395 | 25 m | 1:10.23 | |
7 | 363 | Hansson Joel Falk | 1994 | POLISEN | AT7394 | 25 m | 1:10.41 | |
8 | 57 | Gustafson Tobias | 1994 | SPÅRVÄGEN | AL8194 | 25 m | 1:10.43 | |
9 | 25 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 1:11.57 | |
10 | 41 | Billquist Jesper | 1994 | SPÅRVÄGEN | AN8394 | 25 m | 1:12.90 | |
11 | 75 | Ojaste Daniel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AT8794 | 25 m | 1:12.93 | |
12 | 543 | Nilsson Oskar | 1995 | TÄBY SIM | AD6595 | 25 m | 1:12.94 | |
13 | 634 | Nygård Didrik | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:13.07 | ||
14 | 347 | Altin Love | 1995 | POLISEN | BA1395 | 25 m | 1:13.84 | |
15 | 452 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 1:14.62 | |
16 | 518 | Lind David | 1994 | SÖDERTÖRN | AK6994 | 25 m | 1:15.46 | |
17 | 649 | Øvrebø Torbjørn | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:16.61 | ||
18 | 71 | Malmgren Christoffer | 1994 | SPÅRVÄGEN | AN9394 | 25 m | 1:17.14 | |
19 | 601 | Karlsson Björn | 1995 | IFÅ | 95A188 | 25 m | 1:17.94 | |
20 | 421 | Valkonen Joni | 1995 | MiUS | 95A819 | 25 m | 1:18.40 | |
21 | 236 | Westberg Calle | 1995 | TÄBY SIM | AT9795 | 25 m | 1:18.95 | |
22 | 13 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 1:19.57 | |
23 | 251 | Hansson Rasmus | 1995 | WISBY SS | AL6995 | 25 m | 1:20.40 | |
24 | 412 | Hyrkkänen Juho | 1994 | MiUS | 94A636 | 25 m | 1:20.43 | |
25 | 414 | Lahdenpää Veikka | 1995 | MiUS | 95A356 | 25 m | 1:21.41 | |
26 | 413 | Karvonen Tero | 1994 | MiUS | 94A637 | 25 m | 1:22.81 | |
27 | 646 | Tomren Jonas | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:23.93 | ||
28 | 200 | Assarsson Mikael | 1994 | TÄBY SIM | AW0994 | 25 m | 1:24.55 | |
29 | 216 | Johansson Samuel | 1994 | TÄBY SIM | BA3194 | 25 m | 1:25.28 | |
30 | 599 | Holmberg Anton | 1995 | IFÅ | 95A125 | 25 m | 1:26.44 | |
31 | 411 | Aherto Miika | 1995 | MiUS | 95A377 | 25 m | 1:27.08 | |
32 | 604 | Manelius Frans | 1995 | IFÅ | 95A859 | 25 m | 1:27.66 | |
33 | 700 | Nazari Mahdi | 1995 | SÖDERTÖRN | BA6995 | 25 m | 1:28.46 | |
34 | 172 | Nordmark Filip | 1995 | TYRESÖ SS | BA5795 | 25 m | 1:28.75 | |
35 | 351 | Backman Christian | 1995 | POLISEN | AW6195 | 25 m | 1:29.93 | |
36 | 16 | Sund Kasper | 1994 | BOTK-RÖNN | AP9794 | 25 m | 1:31.43 | |
37 | 622 | Henanger Kristian | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:32.00 | ||
38 | 107 | Hägglund Jakob | 1995 | SKK | AX0195 | 25 m | 1:32.55 | |
39 | 557 | Hultgren Gustav | 1995 | SS04 | AX0395 | 25 m | 1:32.75 | |
40 | 417 | Raski Reino | 1994 | MiUS | 94A339 | 50 m | 1:33.90 | |
41 | 476 | Sjölund Jack | 1995 | SKURU IK | AZ9795 | 25 m | 1:35.52 | |
42 | 470 | Novak Adam | 1995 | SKURU IK | BA4795 | 50 m | 1:36.24 | |
43 | 696 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 1:38.98 | |
44 | 594 | Andziulaitis Edgaras | 1995 | IFÅ | 25 m | 1:40.88 | ||
45 | 178 | Starck Christoffer Nyberg | 1994 | TYRESÖ SS | BA0794 | 25 m | 1:43.89 | |
46 | 356 | Burla Thomas | 1994 | POLISEN | BB1194 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 19, 100 m BRÖST FL A |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 364 | Forss Malin | 1991 | POLISEN | AG8691 | 25 m | 1:14.09 | |
2 | 319 | Nordin Carolina | 1987 | SS04 | AL9287 | 25 m | 1:14.45 | |
3 | 177 | Nyberg Linnea | 1991 | TYRESÖ SS | BO6691 | 25 m | 1:15.45 | |
4 | 223 | Nordlinder Johanna | 1992 | TÄBY SIM | AM5292 | 25 m | 1:16.38 | |
5 | 100 | Finati Sara | 1992 | SKK | BR3892 | 25 m | 1:16.56 | EFT |
6 | 427 | Bygdeman Ulrika | 1993 | SKURU IK | AR7893 | 25 m | 1:17.15 | |
7 | 330 | Svensson Jenny | 1991 | SS04 | BF9291 | 25 m | 1:18.08 | |
8 | 323 | Nygren-Holland Veronica | 1990 | SS04 | AE2690 | 25 m | 1:18.13 | |
9 | 419 | Vainio Emmi | 1993 | MiUS | 93A279 | 25 m | 1:19.04 | |
10 | 12 | Konrad Nathali | 1993 | BOTK-RÖNN | AU4493 | 25 m | 1:19.65 | |
11 | 348 | Andersson Desirée | 1990 | POLISEN | AU3890 | 25 m | 1:20.17 | |
12 | 379 | Thulin Nicole | 1992 | POLISEN | BE8292 | 25 m | 1:20.41 | |
13 | 318 | Mörtberg Anna | 1993 | SS04 | BR1693 | 25 m | 1:20.80 | |
14 | 32 | Lunusjkin Maria | 1993 | SALTSJÖB | BR0893 | 25 m | 1:21.70 | |
15 | 349 | Angberg Matilda | 1990 | POLISEN | BJ4890 | 25 m | 1:22.30 | |
16 | 254 | Juhlin Stina | 1992 | WISBY SS | AE0492 | 25 m | 1:23.77 | |
17 | 691 | Öhlin Amanda | 1991 | TYRESÖ SS | BL8291 | 50 m | 1:24.86 | |
18 | 235 | Wallmon Malin | 1992 | TÄBY SIM | BF2492 | 25 m | 1:25.29 | |
19 | 230 | Strömbäck Madeleine | 1993 | TÄBY SIM | AR9293 | 25 m | 1:29.21 | |
20 | 245 | Lillqvist Jenna | 1993 | UPPLANDS-B | BV6493 | 25 m | 1:31.73 | |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 20, 100 m BRÖST PO A |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 660 | Dahlgren Johan | 1986 | SUNDSVALL | AB4986 | 25 m | 1:04.66 | |
2 | 381 | Wallin Anders | 1979 | POLISEN | AC8179 | 25 m | 1:05.33 | |
3 | 248 | Cederqvist Daniel | 1986 | WISBY SS | AE4986 | 25 m | 1:05.68 | |
4 | 628 | Madsen Mathias | 1992 | Lambertset | 25 m | 1:09.53 | ||
5 | 612 | Persson Arvid | 1990 | KANAANS SS | AI5990 | 25 m | 1:09.79 | |
6 | 635 | Nygård Kristian | 1991 | Lambertset | 25 m | 1:10.18 | ||
7 | 171 | Martinez Bryan | 1991 | TYRESÖ SS | AZ3391 | 25 m | 1:10.85 | |
8 | 337 | Wik Fredrik | 1993 | SS04 | AW2793 | 25 m | 1:11.11 | |
9 | 110 | Lantto Patrik | 1992 | SKK | AL1792 | 25 m | 1:11.31 | |
10 | 428 | Bådholm Marcus | 1991 | SKURU IK | AQ8391 | 25 m | 1:11.92 | |
11 | 369 | Jonsson Niklas | 1988 | POLISEN | AM8188 | 25 m | 1:14.46 | |
12 | 648 | Øvern Aksel | 1993 | Lambertset | 25 m | 1:14.47 | ||
13 | 249 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | AM8589 | 25 m | 1:15.70 | |
14 | 313 | Henriksson Gustav | 1990 | SS04 | AJ3790 | 25 m | 1:16.40 | |
15 | 253 | Högberg Niclas | 1992 | WISBY SS | AF6992 | 25 m | 1:16.43 | |
16 | 360 | Ekhult Anton | 1991 | POLISEN | AH8191 | 25 m | 1:16.86 | |
17 | 376 | Hammarlind Joakim Q | 1993 | POLISEN | AM7593 | 25 m | 1:16.89 | |
18 | 306 | Ek Kristofer | 1990 | SS04 | AE1590 | 25 m | 1:17.01 | |
19 | 242 | Fineman Fredrik | 1991 | UPPLANDS-B | AM3391 | 25 m | 1:17.69 | |
20 | 450 | Jansson Nicklas | 1992 | SKURU IK | AY5192 | 25 m | 1:17.88 | |
21 | 227 | Olsson Harald | 1992 | TÄBY SIM | AW1792 | 25 m | 1:17.90 | |
22 | 331 | Söderström Philip | 1993 | SS04 | AK2993 | 25 m | 1:20.80 | |
23 | 255 | Lewin Marcus | 1992 | WISBY SS | AY8592 | 25 m | 1:21.55 | |
24 | 378 | Salomonsson Rasmus | 1993 | POLISEN | AP0193 | 25 m | 1:22.28 | |
25 | 23 | Tingström Emil | 1993 | HEMSE BK | AZ9993 | 25 m | 1:24.83 | |
26 | 345 | Aamer Karim | 1992 | POLISEN | AL3792 | 25 m | 1:28.01 | |
27 | 371 | Lindegren Niclas | 1992 | POLISEN | BB7192 | 25 m | 1:29.68 | |
28 | 167 | Kubat David | 1992 | TYRESÖ SS | AZ8992 | 25 m | 1:29.73 | |
29 | 6 | Carrenäs Oscar | 1992 | BOTK-RÖNN | BC6592 | 25 m | 1:30.67 | |
30 | 633 | Nordahl Jonn Magnus | 1993 | Lambertset | 25 m | 1:31.91 | ||
31 | 410 | Aherto Joona | 1993 | MiUS | 93A233 | 25 m | 1:36.06 | |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 21, 50 m RYGG FL E |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 338 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 39.48 | |
2 | 310 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 40.51 | |
3 | 537 | Jonsson Jenny | 2000 | TÄBY SIM | AF6400 | 25 m | 44.32 | |
4 | 59 | Henning Matilda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR6200 | 25 m | 44.52 | |
5 | 125 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 44.76 | |
6 | 502 | Falk Liv | 2000 | ÅKERSBERGA | ai3400 | 25 m | 45.55 | |
7 | 29 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 46.45 | |
8 | 562 | Alem Hermella | 2000 | POLISEN | AK1600 | 25 m | 47.21 | |
9 | 241 | Eriksson Mathilda | 2001 | UPPLANDS-B | AE2201 | 25 m | 47.21 | |
10 | 436 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 48.26 | |
11 | 650 | Amouri Mirjam | 2000 | POLISEN | 25 m | 48.40 | ||
12 | 283 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AF1400 | 25 m | 48.44 | |
13 | 466 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 48.53 | |
14 | 566 | Balczar Felicia | 2000 | POLISEN | AG5800 | 25 m | 49.15 | |
15 | 482 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 50.10 | |
16 | 82 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 50.23 | |
17 | 279 | Billgren Maja | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AK4200 | 25 m | 51.56 | |
18 | 26 | Rietz Thea Boij Du | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 53.22 | |
19 | 479 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 57.93 | |
20 | 145 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 58.33 | |
21 | 27 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 1:01.55 | |
22 | 284 | Jonsson Linnea | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AV1600 | 25 m | ||
23 | 711 | Zemikal Saron | 2000 | POLISEN | 25 m | EFT | ||
24 | 655 | Ringblom Veronika | 2000 | POLISEN | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 22, 50 m RYGG PO E |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 549 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 40.54 | |
2 | 442 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 43.78 | |
3 | 55 | Gaunitz Gustav | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE3701 | 25 m | 46.32 | |
4 | 710 | Skogman Måns | 2001 | SALTSJÖB | ad1701 | 25 m | 46.72 | |
5 | 720 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | 47.84 | EFT |
6 | 73 | Nyström Markus | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE4701 | 25 m | 48.50 | |
7 | 444 | Hadzialic Dennis | 2000 | SKURU IK | AG2900 | 25 m | 49.63 | |
8 | 31 | Kask Linus | 2000 | SALTSJÖB | AI2700 | 25 m | 53.24 | |
9 | 285 | Jonsson Pontus | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AM5300 | 25 m | 53.25 | |
10 | 653 | Mogos Kiflom | 2001 | POLISEN | 25 m | 54.96 | ||
11 | 717 | Lindqvist Konrad | 2000 | POLISEN | 25 m | EFT | ||
12 | 190 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 23, 100 m RYGG FL D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 204 | Edlund Sofia | 1998 | TÄBY SIM | AI0498 | 25 m | 1:17.50 | |
2 | 341 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:18.20 | |
3 | 618 | Davidsen Karina | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:19.49 | ||
4 | 207 | Ewerbring Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI8298 | 25 m | 1:19.92 | |
5 | 445 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:20.36 | |
6 | 627 | Løvberg Marte | 1999 | Lambertset | 25 m | 1:21.92 | ||
7 | 409 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 1:22.89 | |
8 | 640 | Rosmo Caroline | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:23.12 | ||
9 | 532 | Grundin Lisa | 1998 | TÄBY SIM | AQ3898 | 25 m | 1:23.45 | |
10 | 98 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 1:23.97 | |
11 | 340 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:25.02 | |
12 | 267 | Werner Alva | 1998 | WISBY SS | AE6498 | 25 m | 1:25.09 | |
13 | 321 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 1:25.15 | |
14 | 403 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 1:25.49 | |
15 | 647 | Øseth Marie | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:25.58 | ||
16 | 84 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 1:26.19 | |
17 | 328 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 1:26.45 | |
18 | 511 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 1:26.82 | |
19 | 454 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 1:27.17 | |
20 | 201 | Augustsson Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI9298 | 25 m | 1:27.19 | |
21 | 339 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 1:27.40 | |
22 | 109 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:27.56 | |
23 | 118 | Nylander Ebba | 1998 | SKK | AV7898 | 25 m | 1:27.69 | |
24 | 474 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:27.72 | |
25 | 53 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:27.83 | |
26 | 484 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 1:28.38 | |
27 | 50 | Franzén Alice | 1998 | SPÅRVÄGEN | AZ0898 | 25 m | 1:28.56 | |
28 | 674 | Reinholdz Anna | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ6499 | 50 m | 1:29.15 | |
29 | 91 | Wiberg Klara | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO4298 | 25 m | 1:29.38 | |
30 | 408 | Fircks Linda von | 1998 | POLISEN | BD8298 | 25 m | 1:29.46 | |
31 | 277 | Östervall Maria | 1998 | ÅKERSBERGA | AD4498 | 25 m | 1:30.42 | |
32 | 538 | Korssell Caroline | 1999 | TÄBY SIM | AE0499 | 25 m | 1:31.26 | |
33 | 541 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:32.20 | |
34 | 469 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 1:32.26 | |
35 | 70 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 25 m | 1:32.59 | |
36 | 185 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 1:33.51 | |
37 | 151 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 25 m | 1:33.60 | |
38 | 294 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 25 m | 1:33.69 | |
39 | 512 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 1:33.80 | |
40 | 40 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 1:33.87 | |
41 | 139 | Mickelsson Alva | 1999 | TUREBERG | AK3499 | 25 m | 1:34.43 | |
42 | 104 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:34.48 | |
43 | 542 | Mikalsen Julia | 1999 | TÄBY SIM | AK1499 | 25 m | 1:34.75 | |
44 | 116 | Mehrstedt Susanna | 1999 | SKK | AU0899 | 25 m | 1:35.52 | |
45 | 560 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 1:36.35 | |
46 | 540 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | 1:36.38 | |
47 | 332 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 1:36.61 | |
48 | 666 | Eriksson Elin | 1998 | SÖDERTÖRN | AX2898 | 25 m | 1:37.47 | |
49 | 315 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:38.11 | |
50 | 596 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 1:38.46 | |
51 | 506 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 50 m | 1:38.47 | |
52 | 510 | Ingvarsson Malin | 1998 | SPÅRVÄGEN | AV1498 | 25 m | 1:38.86 | |
53 | 569 | Doland Veronica | 1998 | POLISEN | AP1698 | 25 m | 1:39.22 | |
54 | 578 | Robdyee Sandra Eisa | 1999 | POLISEN | AP1699 | 25 m | 1:39.74 | |
55 | 92 | Abenius Ninni | 1998 | SKK | AZ8698 | 25 m | 1:40.23 | |
56 | 22 | Norrby Rebecka | 1998 | HEMSE BK | AX9298 | 25 m | 1:40.96 | |
57 | 48 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:41.35 | |
58 | 385 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS | AM1898 | 50 m | 1:41.89 | |
59 | 577 | Rezene Sefanit | 1998 | POLISEN | AX4898 | 50 m | 1:42.88 | |
60 | 580 | Tillqvist-Larsson Wilma | 1999 | POLISEN | AZ0299 | 25 m | 1:43.62 | |
61 | 574 | Kuhner Sara | 1999 | POLISEN | BD8699 | 25 m | 1:44.17 | |
62 | 76 | Olthoff Ellen | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA9899 | 25 m | 1:44.25 | |
63 | 508 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 1:44.36 | |
64 | 565 | Asgedum Betty | 1999 | POLISEN | BD9699 | 50 m | 1:44.47 | |
65 | 561 | Hyllbrandt Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 1:44.54 | |
66 | 570 | Enström Josefin | 1998 | POLISEN | BC6498 | 50 m | 1:44.70 | |
67 | 56 | Lindberg Olivia Good | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA7899 | 50 m | 1:44.85 | |
68 | 507 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 25 m | 1:45.33 | |
69 | 433 | Egnel Lovisa | 1999 | SKURU IK | AK4699 | 25 m | 1:46.57 | |
70 | 108 | Jacobsson Hanna | 1999 | SKK | AZ4299 | 25 m | 1:46.99 | |
71 | 119 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 1:47.80 | |
72 | 129 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:48.07 | |
73 | 529 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 1:49.15 | |
74 | 582 | Mcdonald Ronja | 1998 | POLISEN | bh9898 | 25 m | 1:49.56 | |
75 | 699 | Loqvist Cajsa | 1999 | SÖDERTÖRN | AW4299 | 25 m | 1:51.13 | |
76 | 390 | Thune Viktoria | 1998 | HELLAS | AH7898 | 50 m | 1:51.96 | |
77 | 103 | Göransson Melina | 1998 | SKK | BF4898 | 25 m | 1:54.36 | |
78 | 77 | Pernkrans Sandra | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB0299 | 25 m | 1:58.03 | |
79 | 695 | Karlsson Marlene | 1998 | IFÅ | 25 m | |||
80 | 287 | Månsson Matilda | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | AY6699 | 25 m | ||
81 | 291 | Wettergren Hedda | 1999 | ÄLVSJÖ AIK | AS6899 | 25 m | ||
82 | 292 | Öhlen Felicia | 1998 | ÄLVSJÖ AIK | BA7898 | 25 m | ||
83 | 716 | Johansson Alexandra | 1998 | POLISEN | 25 m | EFT | ||
84 | 447 | Holmberg Amanda | 1998 | SKURU IK | AR5498 | 25 m | ||
85 | 718 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | 25 m | EFT | ||
86 | 14 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 25 m | ||
87 | 280 | Blom Felicia | 1998 | ÄLVSJÖ AIK | BA4898 | 25 m | ||
88 | 656 | Stenman Nikolina | 1999 | POLISEN | BD0899 | 25 m | ||
89 | 654 | Ochank-Björk Alma | 1999 | POLISEN | 25 m | |||
90 | 432 | Duzmann Miranda | 1998 | SKURU IK | AZ9898 | 25 m | ||
91 | 93 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | ||
92 | 243 | Hargsten Hanna | 1999 | UPPLANDS-B | AH8899 | 25 m | ||
93 | 163 | Johansson Ida | 1999 | TYRESÖ SS | BF6499 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 24, 100 m RYGG PO D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 211 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 25 m | 1:11.46 | |
2 | 237 | Willberg Carl-Åke | 1998 | TÄBY SIM | AG1398 | 25 m | 1:13.59 | |
3 | 238 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 25 m | 1:15.93 | |
4 | 438 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:17.79 | |
5 | 461 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 1:18.10 | |
6 | 631 | Mørk Fridtjov | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:19.44 | ||
7 | 228 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 1:20.07 | |
8 | 406 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 1:20.43 | |
9 | 81 | Ahlström Daniel Sjöblom | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 1:20.84 | |
10 | 67 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 25 m | 1:23.28 | |
11 | 487 | Ekström Jack Hyvén | 1998 | SKURU IK | ap1798 | 25 m | 1:24.41 | |
12 | 343 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:24.53 | |
13 | 136 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 1:24.64 | |
14 | 551 | Wowern William von | 1999 | TÄBY SIM | AE1199 | 25 m | 1:25.57 | |
15 | 407 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 1:25.79 | |
16 | 314 | Fann Frederick Holmer | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 1:27.65 | |
17 | 639 | Richardsen Viktor Husø | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:27.84 | ||
18 | 358 | Bäckström Viktor | 1998 | POLISEN | AO8398 | 25 m | 1:28.75 | |
19 | 697 | Chong Kevin | 1998 | SÖDERTÖRN | AE9798 | 25 m | 1:29.04 | |
20 | 101 | Gudehn Axel | 1998 | SKK | AL4398 | 25 m | 1:29.78 | |
21 | 400 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 25 m | 1:30.31 | |
22 | 698 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 1:30.43 | |
23 | 533 | Hambraeus Joel | 1998 | TÄBY SIM | AL8198 | 25 m | 1:30.81 | |
24 | 20 | Niklasson Emrik | 1998 | HEMSE BK | AP9798 | 25 m | 1:31.30 | |
25 | 522 | Carlsson Anton | 1998 | TYRESÖ SS | AO3798 | 25 m | 1:31.79 | |
26 | 544 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 25 m | 1:31.86 | |
27 | 189 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 1:32.04 | |
28 | 122 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 1:32.17 | |
29 | 66 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 1:34.99 | |
30 | 513 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 25 m | 1:35.66 | |
31 | 34 | Olsson Joakim | 1998 | SALTSJÖB | AH8998 | 25 m | 1:35.91 | |
32 | 664 | Ballchand Kevin | 1999 | SÖDERTÖRN | AI6199 | 25 m | 1:37.12 | |
33 | 564 | Araya Adel | 1998 | POLISEN | AL5998 | 25 m | 1:37.33 | |
34 | 545 | Sande Erik Olsson | 1999 | TÄBY SIM | AE8999 | 25 m | 1:38.58 | |
35 | 170 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 50 m | 1:42.92 | |
36 | 127 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 1:44.77 | |
37 | 5 | Carlstedt Felix | 1998 | BOTK-RÖNN | AU5997 | 25 m | 1:45.41 | |
38 | 571 | Ericsson Philip | 1998 | POLISEN | AI7998 | 25 m | 1:45.88 | |
39 | 95 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 1:45.92 | |
40 | 61 | Hägerlund Mikael | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN1799 | 25 m | 1:46.21 | |
41 | 18 | Toma Elias | 1998 | BOTK-RÖNN | AN0798 | 25 m | 1:49.94 | |
42 | 265 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 1:50.90 | |
43 | 263 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | 1:55.67 | |
44 | 682 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | ||
45 | 58 | Hahn Victor | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN0799 | 25 m | ||
46 | 652 | Mehari Josef | 1999 | POLISEN | AO4999 | 25 m | ||
47 | 68 | Larsson Ted | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN3799 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 28 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 21:47 |
Gren 25, 100 m RYGG FL C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 546 | Sandäng Anna | 1996 | TÄBY SIM | AE2696 | 25 m | 1:10.31 | |
2 | 534 | Hambraeus Åsa | 1996 | TÄBY SIM | BE5696 | 25 m | 1:12.12 | |
3 | 708 | Suits Alice | 1996 | SKURU IK | BB9696 | 25 m | 1:12.56 | EFT |
4 | 420 | Vainio Rosa | 1996 | MiUS | 96A495 | 25 m | 1:13.51 | |
5 | 547 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 25 m | 1:13.56 | |
6 | 606 | Thurin Julia | 1996 | IFÅ | 96A121 | 25 m | 1:13.92 | |
7 | 503 | Nordberg Stina-Victoria | 1996 | Oslo IL | 25 m | 1:13.93 | ||
8 | 300 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 1:14.44 | |
9 | 256 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 25 m | 1:15.20 | |
10 | 630 | Myhr Ida Amalie | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:15.73 | ||
11 | 658 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 1:15.74 | |
12 | 453 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 1:15.82 | |
13 | 481 | Sydow Sofia von | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 1:16.38 | |
14 | 463 | Mcpheat Enya | 1997 | SKURU IK | AS4697 | 25 m | 1:16.41 | |
15 | 135 | Bouveng Matilda | 1996 | TUREBERG | AG6496 | 25 m | 1:16.81 | |
16 | 160 | Härmat Linda | 1996 | TYRESÖ SS | AR6296 | 25 m | 1:17.03 | |
17 | 616 | Berggren Ada-Emilie Bekk | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:17.69 | ||
18 | 80 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 25 m | 1:18.66 | |
19 | 87 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 1:19.50 | |
20 | 30 | Herlitz Emilia | 1997 | SALTSJÖB | AP7497 | 25 m | 1:19.83 | |
21 | 342 | Fors Felicia | 1996 | SK STRÄNGN | BL6296 | 25 m | 1:20.55 | |
22 | 275 | Törnquist Freja | 1997 | ÅKERSBERGA | AG5697 | 25 m | 1:20.68 | |
23 | 607 | Virta Linda | 1996 | IFÅ | 96A259 | 25 m | 1:20.69 | |
24 | 54 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 25 m | 1:21.06 | |
25 | 645 | Stubdal Lotte | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:21.20 | ||
26 | 642 | Ruud Karla | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:21.21 | ||
27 | 614 | Avlund Ada Jakobsen | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:21.42 | ||
28 | 619 | Finstad Anna | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:21.52 | ||
29 | 623 | Henanger Line | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:21.95 | ||
30 | 395 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 1:22.26 | |
31 | 88 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 1:22.40 | |
32 | 556 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 25 m | 1:22.49 | |
33 | 166 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 1:23.02 | |
34 | 397 | Lienert Claudia | 1996 | POLISEN | AT3896 | 25 m | 1:23.03 | |
35 | 393 | Delfin Alice | 1996 | POLISEN | AO3296 | 25 m | 1:23.14 | |
36 | 63 | Jansson Julia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BK2496 | 25 m | 1:23.95 | |
37 | 621 | Hallingby Ylva | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:24.51 | ||
38 | 595 | Donning Ebba | 1997 | IFÅ | 97A223 | 25 m | 1:24.51 | |
39 | 426 | Blom Ulrika | 1997 | SKURU IK | AN1297 | 25 m | 1:25.13 | |
40 | 683 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 25 m | 1:25.19 | |
41 | 320 | Nordmark Louise | 1996 | SS04 | AZ7896 | 25 m | 1:25.28 | |
42 | 220 | Larsson-Udd Sofia | 1996 | TÄBY SIM | BE4696 | 50 m | 1:26.10 | |
43 | 250 | Gardarfve Fanny | 1996 | WISBY SS | AA4696 | 25 m | 1:26.38 | |
44 | 638 | Quach Victoria | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:26.50 | ||
45 | 455 | Lian Isabella | 1996 | SKURU IK | AY8296 | 25 m | 1:26.66 | |
46 | 352 | Baser Selin | 1996 | POLISEN | BF6496 | 25 m | 1:26.72 | |
47 | 39 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 1:26.73 | |
48 | 431 | Dahlstedt Ylva | 1997 | SKURU IK | AQ1497 | 25 m | 1:26.89 | |
49 | 396 | Grigorenko Nathalie | 1997 | POLISEN | BN3897 | 25 m | 1:27.29 | |
50 | 344 | Porshagen Madeleine | 1997 | SK STRÄNGN | AG6897 | 25 m | 1:27.36 | |
51 | 576 | Munhzaya Anuka | 1996 | POLISEN | BT5296 | 50 m | 1:28.18 | |
52 | 643 | Solheim Emilie Nilsen | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:28.58 | ||
53 | 173 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 25 m | 1:28.97 | |
54 | 226 | Olsson Astrid | 1997 | TÄBY SIM | AY6897 | 25 m | 1:29.41 | |
55 | 158 | Grimborg Ellen | 1997 | TYRESÖ SS | BJ2897 | 25 m | 1:29.87 | |
56 | 268 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 1:30.42 | |
57 | 274 | Söderqvist Ebba | 1997 | ÅKERSBERGA | BE6497 | 25 m | 1:31.63 | |
58 | 298 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 1:31.78 | |
59 | 247 | Tärnroth Johanna | 1996 | UPPLANDS-B | AW5896 | 25 m | 1:32.39 | |
60 | 3 | Andersson Ylva | 1996 | BOTK-RÖNN | BL9296 | 25 m | 1:32.42 | |
61 | 389 | Svensson Ulrica | 1997 | HELLAS | AA1697 | 25 m | 1:32.68 | |
62 | 7 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 1:32.97 | |
63 | 90 | Westerberg Hanna | 1997 | SPÅRVÄGEN | BA1297 | 25 m | 1:33.97 | |
64 | 572 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 1:34.62 | |
65 | 579 | Tillqvist-Larsson Klara | 1997 | POLISEN | BL0897 | 25 m | 1:34.87 | |
66 | 617 | Dahl Kristine Fløystad | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:35.45 | ||
67 | 441 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 25 m | 1:35.64 | |
68 | 269 | Blomquist Agnes | 1997 | ÅKERSBERGA | AT7697 | 25 m | 1:37.26 | |
69 | 505 | Boje Ida | 1997 | SPÅRVÄGEN | BG7497 | 25 m | 1:37.46 | |
70 | 605 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 96A765 | 25 m | 1:37.86 | |
71 | 620 | Fuglesang Elise Hagen | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:38.89 | ||
72 | 74 | Nyström Sara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ8897 | 25 m | 1:39.19 | |
73 | 288 | Svensson-Kåsarani Kanilla | 1996 | ÄLVSJÖ AIK | BS4296 | 25 m | 1:39.40 | |
74 | 305 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 50 m | 1:40.65 | |
75 | 629 | Makosi Julie Marie Atieno | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:41.09 | ||
76 | 598 | Eker Nicole | 1996 | IFÅ | 96B098 | 50 m | 1:45.62 | |
77 | 486 | Österberg Elin | 1997 | SKURU IK | BI7697 | 25 m | 1:45.73 | |
78 | 21 | Niklasson Vendla | 1997 | HEMSE BK | BM1297 | 25 m | 1:49.77 | |
79 | 15 | Sund Karolina | 1997 | BOTK-RÖNN | BB3697 | 50 m | 1:51.06 | |
80 | 602 | Linde Mathilda | 1997 | IFÅ | 97A928 | 25 m | ||
81 | 149 | Person Rebecca Catalan | 1996 | TYRESÖ SS | BR2896 | 25 m | ||
82 | 290 | Wernberg Isa | 1997 | ÄLVSJÖ AIK | BN7697 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 26, 100 m RYGG PO C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 694 | Myhrer Grunde | 1996 | Oslo IL | 25 m | 1:05.53 | ||
2 | 530 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 25 m | 1:07.08 | |
3 | 117 | Morgan Alexander | 1996 | SKK | AE9796 | 25 m | 1:09.32 | |
4 | 209 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 25 m | 1:11.14 | |
5 | 372 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 25 m | 1:13.27 | |
6 | 51 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 25 m | 1:13.56 | |
7 | 69 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 25 m | 1:14.28 | |
8 | 375 | Hammarlind Dennis Q | 1996 | POLISEN | AH0596 | 25 m | 1:15.46 | |
9 | 47 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 25 m | 1:16.10 | |
10 | 559 | Andersson Viktor | 1996 | SK STRÄNGN | AF5596 | 25 m | 1:17.09 | |
11 | 675 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 1:18.03 | |
12 | 439 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 1:18.27 | |
13 | 429 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 25 m | 1:18.29 | |
14 | 457 | Lindberg Petter | 1997 | SKURU IK | AJ2797 | 25 m | 1:18.84 | |
15 | 336 | Tisell Axel | 1996 | SS04 | AD6596 | 25 m | 1:19.48 | |
16 | 416 | Paajanen Ari | 1996 | MiUS | 96A502 | 25 m | 1:21.22 | |
17 | 60 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 25 m | 1:21.27 | |
18 | 62 | Höckerfelt Elias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AL2196 | 50 m | 1:21.49 | |
19 | 264 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 25 m | 1:21.68 | |
20 | 435 | Ekholm Erland | 1996 | SKURU IK | AT7196 | 25 m | 1:21.81 | |
21 | 405 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 25 m | 1:23.89 | |
22 | 399 | Nebay Arraya | 1997 | POLISEN | AS9597 | 50 m | 1:24.64 | |
23 | 52 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 1:25.40 | |
24 | 89 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 1:25.86 | |
25 | 422 | Viitamies Eino | 1997 | MiUS | 97A589 | 25 m | 1:25.94 | |
26 | 568 | Andrade Cristian de | 1996 | POLISEN | AT6796 | 25 m | 1:25.96 | |
27 | 262 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 25 m | 1:26.23 | |
28 | 219 | Larsson Nils | 1996 | TÄBY SIM | AR7596 | 50 m | 1:27.18 | |
29 | 451 | Jansson Nisse | 1997 | SKURU IK | AH4797 | 25 m | 1:27.27 | |
30 | 636 | Nygård Marius | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:27.84 | ||
31 | 509 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 25 m | 1:28.93 | |
32 | 504 | Alvgren Filip | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ2797 | 25 m | 1:28.98 | |
33 | 28 | Fitger Gustav | 1997 | SALTSJÖB | AF6997 | 25 m | 1:29.83 | |
34 | 387 | Karlsson Viktor | 1996 | HELLAS | AK1996 | 25 m | 1:31.55 | |
35 | 123 | Pohl Alfred | 1997 | SKK | AQ4797 | 25 m | 1:31.84 | |
36 | 2 | Andersson Axel | 1997 | BOTK-RÖNN | AM4197 | 25 m | 1:32.39 | |
37 | 458 | Lindfors Charlie | 1996 | SKURU IK | AT1196 | 25 m | 1:34.24 | |
38 | 261 | Sjödahl Gustav | 1996 | WISBY SS | AL3996 | 25 m | 1:35.08 | |
39 | 286 | Månsson Lukas | 1996 | ÄLVSJÖ AIK | AQ2596 | 25 m | 1:36.13 | |
40 | 120 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:38.07 | |
41 | 260 | Sjöberg Viktor | 1997 | WISBY SS | AG3597 | 25 m | 1:38.72 | |
42 | 252 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 25 m | 1:41.25 | |
43 | 10 | Kingdingstad-Spaak Tim | 1997 | BOTK-RÖNN | AT8597 | 25 m | 1:50.19 | |
44 | 644 | Strømmen Karl-Fredrik | 1996 | Lambertset | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 27, 100 m RYGG FL B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 85 | Wahlström Emma | 1994 | SPÅRVÄGEN | AF9294 | 25 m | 1:04.99 | |
2 | 425 | Allberg Jessica | 1995 | SKURU IK | AY7895 | 25 m | 1:05.28 | |
3 | 361 | Ekman Christine | 1994 | POLISEN | AE8294 | 25 m | 1:05.78 | |
4 | 152 | Eklund Sara | 1995 | TYRESÖ SS | BC0495 | 25 m | 1:09.53 | |
5 | 86 | Wallén Cecilia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5895 | 25 m | 1:10.04 | |
6 | 480 | Sydow Hanna von | 1994 | SKURU IK | BB9694 | 25 m | 1:10.93 | |
7 | 548 | Sangfelt Sara | 1995 | TÄBY SIM | AG0695 | 25 m | 1:11.22 | |
8 | 121 | Peterson Julia | 1995 | SKK | BC8895 | 25 m | 1:11.70 | |
9 | 615 | Avlund Eirin Jakobsen | 1995 | Lambertset | 25 m | 1:12.43 | ||
10 | 45 | Cedergårdh Frida | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG6695 | 25 m | 1:12.93 | |
11 | 266 | Tinge Elin | 1995 | WISBY SS | BQ7295 | 25 m | 1:13.77 | |
12 | 354 | Blomquist Malin | 1994 | POLISEN | AI5694 | 25 m | 1:15.19 | |
13 | 415 | Nikitin Olga | 1994 | MiUS | 94A634 | 25 m | 1:15.75 | |
14 | 418 | Simola Linda | 1995 | MiUS | 95A900 | 25 m | 1:16.26 | |
15 | 333 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 25 m | 1:16.83 | |
16 | 115 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 25 m | 1:17.45 | |
17 | 374 | Ceccon Veronica Mattsson | 1995 | POLISEN | BA6295 | 25 m | 1:17.75 | |
18 | 524 | Nyberg Emma | 1995 | TYRESÖ SS | AQ3495 | 25 m | 1:17.81 | |
19 | 175 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 25 m | 1:18.55 | |
20 | 257 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 25 m | 1:19.45 | |
21 | 43 | Boje Amalie | 1995 | SPÅRVÄGEN | BN4695 | 25 m | 1:19.98 | |
22 | 350 | Arpvall Sara | 1995 | POLISEN | BA8295 | 25 m | 1:20.14 | |
23 | 624 | Karlsen Marthe | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:20.79 | ||
24 | 367 | Hansson Emmeli | 1995 | POLISEN | AZ0295 | 50 m | 1:21.64 | |
25 | 391 | Väntönen Minna | 1995 | HELLAS | AH5295 | 25 m | 1:23.96 | |
26 | 197 | Zraly Alexandra | 1995 | TYRESÖ SS | BG3695 | 25 m | 1:24.44 | |
27 | 603 | Lindholm Julia | 1995 | IFÅ | 95A428 | 25 m | 1:24.60 | |
28 | 240 | Erdhage Erika | 1994 | UPPLANDS-B | AN2894 | 25 m | 1:24.99 | |
29 | 334 | Tien Wilma | 1995 | SS04 | BS1495 | 25 m | 1:25.07 | |
30 | 401 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 25 m | 1:25.71 | |
31 | 259 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 1:29.15 | |
32 | 244 | Jakobsson Elin | 1995 | UPPLANDS-B | AF6295 | 25 m | 1:31.59 | |
33 | 558 | Stenmark Sara | 1995 | SS04 | BL1895 | 25 m | 1:32.63 | |
34 | 600 | Jansson Ida | 1995 | IFÅ | 95B221 | 25 m | 1:39.72 | |
35 | 626 | Lundgren Anna | 1995 | Lambertset | 25 m | 1:51.28 | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 28, 100 m RYGG PO B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 64 | Karlsson Adam | 1994 | SPÅRVÄGEN | AC7594 | 25 m | 1:00.50 | |
2 | 25 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 1:00.99 | |
3 | 518 | Lind David | 1994 | SÖDERTÖRN | AK6994 | 25 m | 1:04.70 | |
4 | 229 | Sandäng Anton | 1994 | TÄBY SIM | AI9994 | 25 m | 1:04.74 | |
5 | 413 | Karvonen Tero | 1994 | MiUS | 94A637 | 25 m | 1:05.31 | |
6 | 37 | Ali Ali Adel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AZ5394 | 25 m | 1:05.45 | |
7 | 71 | Malmgren Christoffer | 1994 | SPÅRVÄGEN | AN9394 | 25 m | 1:05.46 | |
8 | 365 | Gomez Anton | 1995 | POLISEN | BA2395 | 25 m | 1:05.48 | |
9 | 478 | Uhlin Joakim | 1994 | SKURU IK | AN6394 | 25 m | 1:05.48 | |
10 | 464 | Mcpheat Lachlan | 1994 | SKURU IK | AT3994 | 25 m | 1:05.93 | |
11 | 412 | Hyrkkänen Juho | 1994 | MiUS | 94A636 | 25 m | 1:06.11 | |
12 | 622 | Henanger Kristian | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:07.26 | ||
13 | 38 | Ali Haider Adel | 1995 | SPÅRVÄGEN | AY8395 | 25 m | 1:07.89 | |
14 | 555 | Häggblad Wictor | 1994 | ÅKERSBERGA | AJ8194 | 25 m | 1:08.79 | |
15 | 57 | Gustafson Tobias | 1994 | SPÅRVÄGEN | AL8194 | 25 m | 1:08.89 | |
16 | 270 | Blomquist Anton | 1995 | ÅKERSBERGA | AK1995 | 25 m | 1:09.04 | |
17 | 41 | Billquist Jesper | 1994 | SPÅRVÄGEN | AN8394 | 25 m | 1:09.39 | |
18 | 452 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 1:09.47 | |
19 | 599 | Holmberg Anton | 1995 | IFÅ | 95A125 | 25 m | 1:10.23 | |
20 | 356 | Burla Thomas | 1994 | POLISEN | BB1194 | 25 m | 1:10.50 | |
21 | 362 | Ericsson Pontus | 1995 | POLISEN | BA3395 | 25 m | 1:10.55 | |
22 | 75 | Ojaste Daniel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AT8794 | 25 m | 1:11.23 | |
23 | 363 | Hansson Joel Falk | 1994 | POLISEN | AT7394 | 25 m | 1:11.35 | |
24 | 649 | Øvrebø Torbjørn | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:11.44 | ||
25 | 421 | Valkonen Joni | 1995 | MiUS | 95A819 | 25 m | 1:12.26 | |
26 | 380 | Wall Theodor | 1995 | POLISEN | AN9395 | 25 m | 1:12.63 | |
27 | 272 | Kjellberg Marcus | 1994 | ÅKERSBERGA | AH0594 | 25 m | 1:12.95 | |
28 | 417 | Raski Reino | 1994 | MiUS | 94A339 | 25 m | 1:13.18 | |
29 | 437 | Falk Jesper | 1994 | SKURU IK | AN3394 | 25 m | 1:13.20 | |
30 | 347 | Altin Love | 1995 | POLISEN | BA1395 | 25 m | 1:13.66 | |
31 | 233 | Walde Oscar | 1995 | TÄBY SIM | AS5395 | 50 m | 1:17.19 | |
32 | 359 | Cherif Ousama | 1994 | POLISEN | AP8794 | 25 m | 1:17.56 | |
33 | 634 | Nygård Didrik | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:17.90 | ||
34 | 646 | Tomren Jonas | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:19.36 | ||
35 | 206 | Eriksson Calle | 1995 | TÄBY SIM | AY4995 | 25 m | 1:19.94 | |
36 | 49 | Fonseca Adilson | 1995 | SPÅRVÄGEN | AP0795 | 25 m | 1:20.69 | |
37 | 594 | Andziulaitis Edgaras | 1995 | IFÅ | 25 m | 1:23.39 | ||
38 | 383 | Bergman Herman | 1995 | HELLAS | AD0995 | 25 m | 1:24.62 | |
39 | 696 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 1:26.31 | |
40 | 456 | Lindberg Erik | 1995 | SKURU IK | AV7395 | 25 m | 1:30.53 | |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 29, 100 m RYGG FL A |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 308 | Eriksson Linda | 1991 | SS04 | AI4891 | 25 m | 1:03.93 | |
2 | 349 | Angberg Matilda | 1990 | POLISEN | BJ4890 | 25 m | 1:06.21 | |
3 | 419 | Vainio Emmi | 1993 | MiUS | 93A279 | 25 m | 1:06.82 | |
4 | 515 | Andersson Ida | 1989 | SÖDERTÖRN | AR7289 | 25 m | 1:08.64 | |
5 | 168 | Larsson Rebecka | 1992 | TYRESÖ SS | BH4292 | 25 m | 1:10.03 | |
6 | 32 | Lunusjkin Maria | 1993 | SALTSJÖB | BR0893 | 25 m | 1:11.29 | |
7 | 254 | Juhlin Stina | 1992 | WISBY SS | AE0492 | 25 m | 1:11.31 | |
8 | 105 | Hamdi Camilla | 1993 | SKK | BK9293 | 25 m | 1:11.83 | |
9 | 688 | Olsson Linda | 1992 | TYRESÖ SS | AQ1492 | 25 m | 1:12.38 | |
10 | 225 | Ohlin Emma | 1993 | TÄBY SIM | BD6893 | 25 m | 1:12.38 | |
11 | 230 | Strömbäck Madeleine | 1993 | TÄBY SIM | AR9293 | 25 m | 1:13.20 | |
12 | 427 | Bygdeman Ulrika | 1993 | SKURU IK | AR7893 | 25 m | 1:14.33 | |
13 | 245 | Lillqvist Jenna | 1993 | UPPLANDS-B | BV6493 | 25 m | 1:20.82 | |
14 | 388 | Lindberg Rebeca | 1993 | HELLAS | CF5293 | 25 m | 1:31.27 | |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 30, 100 m RYGG PO A |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 313 | Henriksson Gustav | 1990 | SS04 | AJ3790 | 25 m | 1:01.31 | |
2 | 373 | Marcusson Anton | 1989 | POLISEN | AH7189 | 25 m | 1:02.03 | |
3 | 253 | Högberg Niclas | 1992 | WISBY SS | AF6992 | 25 m | 1:02.05 | |
4 | 131 | Thomée Lucas | 1993 | SKK | AE3193 | 25 m | 1:02.06 | |
5 | 459 | Lindström Niklas | 1991 | SKURU IK | AQ6991 | 25 m | 1:03.07 | |
6 | 648 | Øvern Aksel | 1993 | Lambertset | 25 m | 1:03.83 | ||
7 | 611 | Melin Matti | 1991 | KANAANS SS | AI0591 | 25 m | 1:04.30 | |
8 | 327 | Sallhed Victor | 1993 | SS04 | AX2793 | 25 m | 1:04.52 | |
9 | 376 | Hammarlind Joakim Q | 1993 | POLISEN | AM7593 | 25 m | 1:04.66 | |
10 | 304 | Dahlin Henrik | 1992 | SS04 | AE2192 | 25 m | 1:04.86 | |
11 | 519 | Persson Kristian | 1993 | SÖDERTÖRN | AI7193 | 25 m | 1:05.63 | |
12 | 635 | Nygård Kristian | 1991 | Lambertset | 25 m | 1:06.74 | ||
13 | 97 | Björklund Philip | 1992 | SKK | AG2192 | 25 m | 1:07.70 | |
14 | 368 | Portocar Enrique Helgeson | 1993 | POLISEN | AO3193 | 25 m | 1:07.76 | |
15 | 337 | Wik Fredrik | 1993 | SS04 | AW2793 | 25 m | 1:07.78 | |
16 | 633 | Nordahl Jonn Magnus | 1993 | Lambertset | 25 m | 1:08.94 | ||
17 | 306 | Ek Kristofer | 1990 | SS04 | AE1590 | 25 m | 1:09.11 | |
18 | 331 | Söderström Philip | 1993 | SS04 | AK2993 | 25 m | 1:09.84 | |
19 | 210 | Granado-Persson Jonathan | 1992 | TÄBY SIM | BC8392 | 25 m | 1:10.66 | |
20 | 273 | Nilsson Kalle | 1992 | ÅKERSBERGA | AK6992 | 25 m | 1:11.11 | |
21 | 610 | Ingelstam Otis | 1993 | KANAANS SS | BB5793 | 25 m | 1:12.25 | |
22 | 248 | Cederqvist Daniel | 1986 | WISBY SS | AE4986 | 25 m | 1:12.42 | |
23 | 378 | Salomonsson Rasmus | 1993 | POLISEN | AP0193 | 25 m | 1:15.51 | |
24 | 23 | Tingström Emil | 1993 | HEMSE BK | AZ9993 | 25 m | 1:18.08 | |
25 | 410 | Aherto Joona | 1993 | MiUS | 93A233 | 25 m | 1:19.68 | |
26 | 345 | Aamer Karim | 1992 | POLISEN | AL3792 | 25 m | 1:22.44 | |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 31, 100 m FJÄRIL FL C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 420 | Vainio Rosa | 1996 | MiUS | 96A495 | 25 m | 1:09.04 | |
2 | 231 | Timbäck Elin | 1997 | TÄBY SIM | AI9897 | 25 m | 1:13.94 | |
3 | 42 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 50 m | 1:14.06 | |
4 | 708 | Suits Alice | 1996 | SKURU IK | BB9696 | 25 m | 1:14.54 | EFT |
5 | 503 | Nordberg Stina-Victoria | 1996 | Oslo IL | 25 m | 1:14.83 | ||
6 | 460 | Loftén Evelina | 1996 | SKURU IK | AY9296 | 25 m | 1:15.03 | |
7 | 46 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 25 m | 1:15.46 | |
8 | 606 | Thurin Julia | 1996 | IFÅ | 96A121 | 25 m | 1:16.34 | |
9 | 453 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 1:16.82 | |
10 | 87 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 1:17.30 | |
11 | 645 | Stubdal Lotte | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:18.08 | ||
12 | 556 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 25 m | 1:19.90 | |
13 | 357 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 1:20.52 | |
14 | 30 | Herlitz Emilia | 1997 | SALTSJÖB | AP7497 | 25 m | 1:20.79 | |
15 | 630 | Myhr Ida Amalie | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:20.89 | ||
16 | 135 | Bouveng Matilda | 1996 | TUREBERG | AG6496 | 25 m | 1:21.48 | |
17 | 256 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 25 m | 1:22.55 | |
18 | 623 | Henanger Line | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:22.61 | ||
19 | 463 | Mcpheat Enya | 1997 | SKURU IK | AS4697 | 25 m | 1:24.63 | |
20 | 614 | Avlund Ada Jakobsen | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:24.83 | ||
21 | 455 | Lian Isabella | 1996 | SKURU IK | AY8296 | 25 m | 1:24.84 | |
22 | 619 | Finstad Anna | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:24.99 | ||
23 | 402 | Pavicevic Daniela | 1997 | POLISEN | AQ5497 | 25 m | 1:25.19 | |
24 | 275 | Törnquist Freja | 1997 | ÅKERSBERGA | AG5697 | 25 m | 1:25.29 | |
25 | 88 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 1:26.45 | |
26 | 642 | Ruud Karla | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:26.72 | ||
27 | 215 | Jansson Elin | 1997 | TÄBY SIM | AO3297 | 25 m | 1:27.16 | |
28 | 395 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 1:27.80 | |
29 | 344 | Porshagen Madeleine | 1997 | SK STRÄNGN | AG6897 | 25 m | 1:28.01 | |
30 | 342 | Fors Felicia | 1996 | SK STRÄNGN | BL6296 | 25 m | 1:29.12 | |
31 | 658 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 1:30.51 | |
32 | 616 | Berggren Ada-Emilie Bekk | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:30.63 | ||
33 | 300 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 1:30.81 | |
34 | 63 | Jansson Julia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BK2496 | 25 m | 1:33.07 | |
35 | 250 | Gardarfve Fanny | 1996 | WISBY SS | AA4696 | 25 m | 1:33.47 | |
36 | 481 | Sydow Sofia von | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 1:34.36 | |
37 | 426 | Blom Ulrika | 1997 | SKURU IK | AN1297 | 25 m | 1:34.55 | |
38 | 268 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 1:36.62 | |
39 | 21 | Niklasson Vendla | 1997 | HEMSE BK | BM1297 | 25 m | 1:38.27 | |
40 | 621 | Hallingby Ylva | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:38.83 | ||
41 | 389 | Svensson Ulrica | 1997 | HELLAS | AA1697 | 25 m | 1:41.39 | |
42 | 576 | Munhzaya Anuka | 1996 | POLISEN | BT5296 | 25 m | 1:41.53 | |
43 | 643 | Solheim Emilie Nilsen | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:42.13 | ||
44 | 605 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 96A765 | 25 m | 1:49.72 | |
45 | 617 | Dahl Kristine Fløystad | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:50.08 | ||
46 | 74 | Nyström Sara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ8897 | 25 m | 1:54.27 | |
47 | 305 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 25 m | ||
48 | 441 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 25 m | ||
49 | 620 | Fuglesang Elise Hagen | 1997 | Lambertset | 25 m | |||
50 | 602 | Linde Mathilda | 1997 | IFÅ | 97A928 | 25 m | ||
51 | 54 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 25 m | ||
52 | 629 | Makosi Julie Marie Atieno | 1996 | Lambertset | 25 m | |||
53 | 638 | Quach Victoria | 1997 | Lambertset | 25 m | |||
54 | 595 | Donning Ebba | 1997 | IFÅ | 97A223 | 25 m | ||
55 | 166 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 32, 100 m FJÄRIL PO C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 694 | Myhrer Grunde | 1996 | Oslo IL | 25 m | 1:02.67 | ||
2 | 117 | Morgan Alexander | 1996 | SKK | AE9796 | 25 m | 1:06.32 | |
3 | 439 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 1:09.59 | |
4 | 51 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 25 m | 1:09.64 | |
5 | 69 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 50 m | 1:09.93 | |
6 | 372 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 25 m | 1:11.52 | |
7 | 218 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 1:12.25 | |
8 | 209 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 25 m | 1:12.27 | |
9 | 336 | Tisell Axel | 1996 | SS04 | AD6596 | 25 m | 1:12.30 | |
10 | 62 | Höckerfelt Elias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AL2196 | 25 m | 1:12.91 | |
11 | 60 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 25 m | 1:16.65 | |
12 | 126 | Rior Niklas | 1997 | SKK | AR4197 | 25 m | 1:17.77 | |
13 | 239 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 25 m | 1:19.86 | |
14 | 429 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 25 m | 1:19.86 | |
15 | 264 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 25 m | 1:21.50 | |
16 | 47 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 25 m | 1:22.28 | |
17 | 451 | Jansson Nisse | 1997 | SKURU IK | AH4797 | 25 m | 1:22.70 | |
18 | 36 | Strandt Andreas | 1997 | SALTSJÖB | AI5597 | 25 m | 1:25.15 | |
19 | 94 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 25 m | 1:25.39 | |
20 | 52 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 1:28.77 | |
21 | 375 | Hammarlind Dennis Q | 1996 | POLISEN | AH0596 | 25 m | 1:28.97 | |
22 | 262 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 25 m | 1:29.31 | |
23 | 89 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 1:29.83 | |
24 | 636 | Nygård Marius | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:32.66 | ||
25 | 559 | Andersson Viktor | 1996 | SK STRÄNGN | AF5596 | 25 m | 1:39.46 | |
26 | 123 | Pohl Alfred | 1997 | SKK | AQ4797 | 25 m | 1:45.79 | |
27 | 568 | Andrade Cristian de | 1996 | POLISEN | AT6796 | 25 m | ||
28 | 668 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 33, 100 m FJÄRIL FL B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 415 | Nikitin Olga | 1994 | MiUS | 94A634 | 25 m | 1:08.44 | |
2 | 44 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 25 m | 1:08.80 | |
3 | 79 | Rahim Helin | 1995 | SPÅRVÄGEN | AM7895 | 25 m | 1:10.29 | |
4 | 354 | Blomquist Malin | 1994 | POLISEN | AI5694 | 25 m | 1:10.78 | |
5 | 615 | Avlund Eirin Jakobsen | 1995 | Lambertset | 25 m | 1:12.98 | ||
6 | 232 | Ulmgren Jennifer | 1995 | TÄBY SIM | BB5495 | 25 m | 1:13.21 | |
7 | 121 | Peterson Julia | 1995 | SKK | BC8895 | 25 m | 1:16.22 | |
8 | 114 | Lönnberg Danielle | 1995 | SKK | AH3695 | 25 m | 1:16.43 | |
9 | 175 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 25 m | 1:16.91 | |
10 | 353 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 25 m | 1:16.91 | |
11 | 382 | Walsh Hannah | 1994 | POLISEN | BL4694 | 25 m | 1:18.42 | |
12 | 333 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 25 m | 1:19.31 | |
13 | 626 | Lundgren Anna | 1995 | Lambertset | 25 m | 1:19.77 | ||
14 | 624 | Karlsen Marthe | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:20.65 | ||
15 | 713 | Starkholm Avesta | 1994 | POLISEN | bg2494 | 25 m | 1:20.86 | EFT |
16 | 257 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 25 m | 1:21.46 | |
17 | 608 | Haverinen Susanna | 1994 | KANAANS SS | BP6894 | 25 m | 1:25.92 | |
18 | 43 | Boje Amalie | 1995 | SPÅRVÄGEN | BN4695 | 25 m | 1:27.90 | |
19 | 259 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 1:29.16 | |
20 | 244 | Jakobsson Elin | 1995 | UPPLANDS-B | AF6295 | 25 m | 1:29.83 | |
21 | 155 | Lindqvist Tove Fransson | 1995 | TYRESÖ SS | BT5295 | 25 m | 1:30.86 | |
22 | 113 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 1:31.47 | |
23 | 391 | Väntönen Minna | 1995 | HELLAS | AH5295 | 25 m | 1:31.96 | |
24 | 334 | Tien Wilma | 1995 | SS04 | BS1495 | 25 m | 1:38.68 | |
25 | 361 | Ekman Christine | 1994 | POLISEN | AE8294 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 34, 100 m FJÄRIL PO B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 41 | Billquist Jesper | 1994 | SPÅRVÄGEN | AN8394 | 25 m | 1:00.91 | |
2 | 25 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 1:01.67 | |
3 | 83 | Thorstrand Gustav | 1994 | SPÅRVÄGEN | AL2994 | 25 m | 1:02.20 | |
4 | 649 | Øvrebø Torbjørn | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:03.53 | ||
5 | 475 | Ridderskans Sebastian | 1994 | SKURU IK | AR4994 | 25 m | 1:03.98 | |
6 | 37 | Ali Ali Adel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AZ5394 | 25 m | 1:04.10 | |
7 | 413 | Karvonen Tero | 1994 | MiUS | 94A637 | 25 m | 1:05.73 | |
8 | 555 | Häggblad Wictor | 1994 | ÅKERSBERGA | AJ8194 | 25 m | 1:05.82 | |
9 | 229 | Sandäng Anton | 1994 | TÄBY SIM | AI9994 | 25 m | 1:05.83 | |
10 | 363 | Hansson Joel Falk | 1994 | POLISEN | AT7394 | 25 m | 1:05.90 | |
11 | 714 | Hildebrant Conrad | 1995 | POLISEN | as9195 | 25 m | 1:05.91 | EFT |
12 | 543 | Nilsson Oskar | 1995 | TÄBY SIM | AD6595 | 25 m | 1:06.13 | |
13 | 309 | Eriksson Max | 1994 | SS04 | AS8594 | 25 m | 1:07.59 | |
14 | 49 | Fonseca Adilson | 1995 | SPÅRVÄGEN | AP0795 | 25 m | 1:07.90 | |
15 | 71 | Malmgren Christoffer | 1994 | SPÅRVÄGEN | AN9394 | 25 m | 1:07.93 | |
16 | 622 | Henanger Kristian | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:09.10 | ||
17 | 412 | Hyrkkänen Juho | 1994 | MiUS | 94A636 | 50 m | 1:09.16 | |
18 | 362 | Ericsson Pontus | 1995 | POLISEN | BA3395 | 25 m | 1:10.10 | |
19 | 359 | Cherif Ousama | 1994 | POLISEN | AP8794 | 25 m | 1:10.71 | |
20 | 57 | Gustafson Tobias | 1994 | SPÅRVÄGEN | AL8194 | 25 m | 1:10.79 | |
21 | 437 | Falk Jesper | 1994 | SKURU IK | AN3394 | 25 m | 1:12.31 | |
22 | 75 | Ojaste Daniel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AT8794 | 50 m | 1:12.83 | |
23 | 478 | Uhlin Joakim | 1994 | SKURU IK | AN6394 | 25 m | 1:13.49 | |
24 | 130 | Talib Patrik | 1995 | SKK | AV6795 | 25 m | 1:13.83 | |
25 | 634 | Nygård Didrik | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:13.87 | ||
26 | 476 | Sjölund Jack | 1995 | SKURU IK | AZ9795 | 25 m | 1:14.10 | |
27 | 13 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 1:14.95 | |
28 | 272 | Kjellberg Marcus | 1994 | ÅKERSBERGA | AH0594 | 25 m | 1:15.14 | |
29 | 646 | Tomren Jonas | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:16.59 | ||
30 | 142 | Tofilovski Alexander | 1994 | TUREBERG | AN1794 | 50 m | 1:18.68 | |
31 | 206 | Eriksson Calle | 1995 | TÄBY SIM | AY4995 | 25 m | 1:23.18 | |
32 | 554 | Farkondeh Marcus | 1995 | ÅKERSBERGA | AY5595 | 25 m | 1:24.76 | |
33 | 421 | Valkonen Joni | 1995 | MiUS | 95A819 | 25 m | 1:26.27 | |
34 | 604 | Manelius Frans | 1995 | IFÅ | 95A859 | 50 m | 1:34.57 | |
35 | 383 | Bergman Herman | 1995 | HELLAS | AD0995 | 25 m | 1:38.25 | |
36 | 411 | Aherto Miika | 1995 | MiUS | 95A377 | 25 m | ||
37 | 172 | Nordmark Filip | 1995 | TYRESÖ SS | BA5795 | 25 m | ||
38 | 414 | Lahdenpää Veikka | 1995 | MiUS | 95A356 | 25 m | ||
39 | 137 | Forsberg Emil | 1995 | TUREBERG | AR0595 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 35, 100 m FJÄRIL FL A |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 346 | Ahlin Michaela | 1987 | POLISEN | AQ4287 | 25 m | 1:01.51 | |
2 | 515 | Andersson Ida | 1989 | SÖDERTÖRN | AR7289 | 25 m | 1:05.58 | |
3 | 223 | Nordlinder Johanna | 1992 | TÄBY SIM | AM5292 | 25 m | 1:09.23 | |
4 | 349 | Angberg Matilda | 1990 | POLISEN | BJ4890 | 25 m | 1:10.28 | |
5 | 427 | Bygdeman Ulrika | 1993 | SKURU IK | AR7893 | 25 m | 1:12.55 | |
6 | 517 | Igelström Jessica | 1992 | SÖDERTÖRN | BT7892 | 25 m | 1:12.89 | |
7 | 379 | Thulin Nicole | 1992 | POLISEN | BE8292 | 25 m | 1:12.94 | |
8 | 32 | Lunusjkin Maria | 1993 | SALTSJÖB | BR0893 | 25 m | 1:13.25 | |
9 | 143 | Tärnström Jeanette | 1987 | TUREBERG | AP1487 | 25 m | 1:13.84 | |
10 | 471 | Lewin Hanna Pavlu | 1993 | SKURU IK | BV9493 | 25 m | 1:14.36 | |
11 | 322 | Norrena Angelica | 1991 | SS04 | AE8691 | 25 m | 1:15.04 | |
12 | 153 | Feldwisch Veronika | 1992 | TYRESÖ SS | BC2892 | 25 m | 1:15.41 | |
13 | 245 | Lillqvist Jenna | 1993 | UPPLANDS-B | BV6493 | 25 m | 1:18.69 | |
14 | 141 | Postlind Elin | 1992 | TUREBERG | BK4492 | 25 m | 1:18.79 | |
15 | 235 | Wallmon Malin | 1992 | TÄBY SIM | BF2492 | 25 m | 1:19.21 | |
16 | 388 | Lindberg Rebeca | 1993 | HELLAS | CF5293 | 25 m | 1:52.04 | |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 36, 100 m FJÄRIL PO A |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 376 | Hammarlind Joakim Q | 1993 | POLISEN | AM7593 | 25 m | 58.54 | |
2 | 327 | Sallhed Victor | 1993 | SS04 | AX2793 | 25 m | 59.65 | |
3 | 213 | Inde Niklas | 1993 | TÄBY SIM | AG0593 | 25 m | 1:00.39 | |
4 | 424 | Ringertz Svante | 1992 | LIDINGÖ SK | ak2392 | 25 m | 1:00.46 | |
5 | 97 | Björklund Philip | 1992 | SKK | AG2192 | 25 m | 1:00.95 | |
6 | 369 | Jonsson Niklas | 1988 | POLISEN | AM8188 | 25 m | 1:01.64 | |
7 | 686 | Häggström Rickard | 1987 | TYRESÖ SS | AD0587 | 25 m | 1:01.65 | |
8 | 378 | Salomonsson Rasmus | 1993 | POLISEN | AP0193 | 25 m | 1:01.67 | |
9 | 128 | Schönning Erik | 1993 | SKK | AW9793 | 25 m | 1:01.89 | |
10 | 459 | Lindström Niklas | 1991 | SKURU IK | AQ6991 | 25 m | 1:02.16 | |
11 | 337 | Wik Fredrik | 1993 | SS04 | AW2793 | 25 m | 1:02.20 | |
12 | 306 | Ek Kristofer | 1990 | SS04 | AE1590 | 25 m | 1:02.74 | |
13 | 249 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | AM8589 | 25 m | 1:03.33 | |
14 | 613 | Prejner Magnus | 1991 | KANAANS SS | AU6991 | 25 m | 1:05.72 | |
15 | 227 | Olsson Harald | 1992 | TÄBY SIM | AW1792 | 25 m | 1:07.12 | |
16 | 131 | Thomée Lucas | 1993 | SKK | AE3193 | 50 m | 1:07.23 | |
17 | 368 | Portocar Enrique Helgeson | 1993 | POLISEN | AO3193 | 25 m | 1:07.27 | |
18 | 313 | Henriksson Gustav | 1990 | SS04 | AJ3790 | 25 m | 1:07.69 | |
19 | 428 | Bådholm Marcus | 1991 | SKURU IK | AQ8391 | 25 m | 1:07.84 | |
20 | 253 | Högberg Niclas | 1992 | WISBY SS | AF6992 | 25 m | 1:09.87 | |
21 | 255 | Lewin Marcus | 1992 | WISBY SS | AY8592 | 25 m | 1:10.11 | |
22 | 648 | Øvern Aksel | 1993 | Lambertset | 25 m | 1:10.21 | ||
23 | 635 | Nygård Kristian | 1991 | Lambertset | 25 m | 1:11.69 | ||
24 | 248 | Cederqvist Daniel | 1986 | WISBY SS | AE4986 | 25 m | 1:13.57 | |
25 | 633 | Nordahl Jonn Magnus | 1993 | Lambertset | 25 m | 1:14.68 | ||
26 | 331 | Söderström Philip | 1993 | SS04 | AK2993 | 50 m | 1:16.55 | |
27 | 23 | Tingström Emil | 1993 | HEMSE BK | AZ9993 | 25 m | 1:20.19 | |
28 | 242 | Fineman Fredrik | 1991 | UPPLANDS-B | AM3391 | 25 m | 1:28.97 | |
29 | 6 | Carrenäs Oscar | 1992 | BOTK-RÖNN | BC6592 | 25 m | 1:29.83 | |
30 | 212 | Holmqvist Anton | 1993 | TÄBY SIM | BC5993 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 37, 50 m FJÄRIL FL E |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 338 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 40.14 | |
2 | 310 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 40.94 | |
3 | 502 | Falk Liv | 2000 | ÅKERSBERGA | ai3400 | 25 m | 49.09 | |
4 | 566 | Balczar Felicia | 2000 | POLISEN | AG5800 | 25 m | 52.35 | |
5 | 562 | Alem Hermella | 2000 | POLISEN | AK1600 | 25 m | 53.39 | |
6 | 482 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | ||
7 | 466 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | ||
8 | 436 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | ||
9 | 283 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AF1400 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 38, 50 m FJÄRIL PO E |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 670 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 50 m | 41.33 | |
2 | 549 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 43.90 | |
3 | 442 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 49.08 | |
4 | 665 | Carlsäter Philip | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5701 | 25 m | ||
5 | 444 | Hadzialic Dennis | 2000 | SKURU IK | AG2900 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 39, 100 m FJÄRIL FL D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 207 | Ewerbring Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI8298 | 25 m | 1:16.66 | |
2 | 618 | Davidsen Karina | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:20.12 | ||
3 | 445 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:23.37 | |
4 | 277 | Östervall Maria | 1998 | ÅKERSBERGA | AD4498 | 25 m | 1:25.15 | |
5 | 408 | Fircks Linda von | 1998 | POLISEN | BD8298 | 25 m | 1:25.23 | |
6 | 294 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 25 m | 1:28.57 | |
7 | 627 | Løvberg Marte | 1999 | Lambertset | 25 m | 1:28.71 | ||
8 | 53 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:29.47 | |
9 | 328 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 1:30.33 | |
10 | 640 | Rosmo Caroline | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:30.98 | ||
11 | 341 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:32.45 | |
12 | 204 | Edlund Sofia | 1998 | TÄBY SIM | AI0498 | 25 m | 1:32.66 | |
13 | 474 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:33.39 | |
14 | 339 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 1:34.48 | |
15 | 469 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 1:35.88 | |
16 | 109 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 50 m | 1:36.51 | |
17 | 267 | Werner Alva | 1998 | WISBY SS | AE6498 | 25 m | 1:38.14 | |
18 | 340 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:38.38 | |
19 | 511 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 1:40.03 | |
20 | 315 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 1:40.39 | |
21 | 454 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 1:42.67 | |
22 | 332 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 1:42.73 | |
23 | 17 | Tannous Nicole | 1998 | BOTK-RÖNN | AY6298 | 50 m | 1:44.92 | |
24 | 385 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS | AM1898 | 25 m | 1:45.87 | |
25 | 507 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 50 m | 1:48.47 | |
26 | 22 | Norrby Rebecka | 1998 | HEMSE BK | AX9298 | 25 m | 1:49.10 | |
27 | 506 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 50 m | 1:51.21 | |
28 | 647 | Øseth Marie | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:52.52 | ||
29 | 70 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 25 m | ||
30 | 91 | Wiberg Klara | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO4298 | 25 m | ||
31 | 92 | Abenius Ninni | 1998 | SKK | AZ8698 | 25 m | ||
32 | 93 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | ||
33 | 532 | Grundin Lisa | 1998 | TÄBY SIM | AQ3898 | 25 m | ||
34 | 716 | Johansson Alexandra | 1998 | POLISEN | 25 m | EFT | ||
35 | 508 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | ||
36 | 541 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 40, 100 m FJÄRIL PO D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 25 m | 1:11.85 | |
2 | 438 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:19.82 | |
3 | 551 | Wowern William von | 1999 | TÄBY SIM | AE1199 | 25 m | 1:23.17 | |
4 | 400 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 25 m | 1:23.26 | |
5 | 228 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 1:24.37 | |
6 | 67 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 25 m | 1:24.90 | |
7 | 631 | Mørk Fridtjov | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:26.50 | ||
8 | 461 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 1:26.96 | |
9 | 358 | Bäckström Viktor | 1998 | POLISEN | AO8398 | 25 m | 1:27.13 | |
10 | 639 | Richardsen Viktor Husø | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:31.31 | ||
11 | 406 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 1:31.97 | |
12 | 122 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 1:34.89 | |
13 | 343 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:39.74 | |
14 | 663 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 25 m | 1:42.59 | |
15 | 571 | Ericsson Philip | 1998 | POLISEN | AI7998 | 25 m | 1:43.12 | |
16 | 20 | Niklasson Emrik | 1998 | HEMSE BK | AP9798 | 25 m | 1:43.30 | |
17 | 237 | Willberg Carl-Åke | 1998 | TÄBY SIM | AG1398 | 25 m | ||
18 | 127 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | ||
19 | 314 | Fann Frederick Holmer | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | ||
20 | 679 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 41, 100 m FRITT FL C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 420 | Vainio Rosa | 1996 | MiUS | 96A495 | 25 m | 1:01.09 | |
2 | 472 | Lewin Marlene Pavlu | 1997 | SKURU IK | AH9497 | 25 m | 1:01.30 | |
3 | 546 | Sandäng Anna | 1996 | TÄBY SIM | AE2696 | 25 m | 1:03.58 | |
4 | 503 | Nordberg Stina-Victoria | 1996 | Oslo IL | 25 m | 1:03.95 | ||
5 | 160 | Härmat Linda | 1996 | TYRESÖ SS | AR6296 | 25 m | 1:04.58 | |
6 | 256 | Nyberg Sara | 1996 | WISBY SS | AF3696 | 25 m | 1:05.12 | |
7 | 708 | Suits Alice | 1996 | SKURU IK | BB9696 | 25 m | 1:05.21 | EFT |
8 | 72 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 25 m | 1:05.83 | |
9 | 42 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 25 m | 1:05.97 | |
10 | 300 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 1:06.66 | |
11 | 616 | Berggren Ada-Emilie Bekk | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:06.78 | ||
12 | 342 | Fors Felicia | 1996 | SK STRÄNGN | BL6296 | 25 m | 1:07.03 | |
13 | 606 | Thurin Julia | 1996 | IFÅ | 96A121 | 25 m | 1:07.12 | |
14 | 46 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 25 m | 1:07.30 | |
15 | 135 | Bouveng Matilda | 1996 | TUREBERG | AG6496 | 25 m | 1:07.41 | |
16 | 460 | Loftén Evelina | 1996 | SKURU IK | AY9296 | 25 m | 1:07.71 | |
17 | 231 | Timbäck Elin | 1997 | TÄBY SIM | AI9897 | 25 m | 1:07.90 | |
18 | 463 | Mcpheat Enya | 1997 | SKURU IK | AS4697 | 25 m | 1:08.00 | |
19 | 630 | Myhr Ida Amalie | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:08.04 | ||
20 | 453 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 1:08.43 | |
21 | 88 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 1:08.54 | |
22 | 623 | Henanger Line | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:09.33 | ||
23 | 344 | Porshagen Madeleine | 1997 | SK STRÄNGN | AG6897 | 25 m | 1:09.33 | |
24 | 397 | Lienert Claudia | 1996 | POLISEN | AT3896 | 25 m | 1:09.52 | |
25 | 30 | Herlitz Emilia | 1997 | SALTSJÖB | AP7497 | 25 m | 1:09.66 | |
26 | 556 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 25 m | 1:09.97 | |
27 | 614 | Avlund Ada Jakobsen | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:10.26 | ||
28 | 481 | Sydow Sofia von | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 1:10.28 | |
29 | 455 | Lian Isabella | 1996 | SKURU IK | AY8296 | 25 m | 1:10.47 | |
30 | 87 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 1:10.48 | |
31 | 619 | Finstad Anna | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:10.78 | ||
32 | 642 | Ruud Karla | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:10.80 | ||
33 | 645 | Stubdal Lotte | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:10.94 | ||
34 | 395 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 1:10.95 | |
35 | 166 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 1:11.33 | |
36 | 712 | Hagmansson Olivia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BM7496 | 25 m | 1:11.38 | EFT |
37 | 215 | Jansson Elin | 1997 | TÄBY SIM | AO3297 | 25 m | 1:11.43 | |
38 | 393 | Delfin Alice | 1996 | POLISEN | AO3296 | 25 m | 1:11.51 | |
39 | 63 | Jansson Julia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BK2496 | 25 m | 1:11.89 | |
40 | 54 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 25 m | 1:12.12 | |
41 | 643 | Solheim Emilie Nilsen | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:12.16 | ||
42 | 296 | Askari Anahit | 1996 | SS04 | AZ4896 | 25 m | 1:12.29 | |
43 | 396 | Grigorenko Nathalie | 1997 | POLISEN | BN3897 | 25 m | 1:12.48 | |
44 | 607 | Virta Linda | 1996 | IFÅ | 96A259 | 50 m | 1:12.56 | |
45 | 683 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 25 m | 1:13.50 | |
46 | 268 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 1:13.52 | |
47 | 250 | Gardarfve Fanny | 1996 | WISBY SS | AA4696 | 25 m | 1:13.56 | |
48 | 80 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 25 m | 1:13.65 | |
49 | 402 | Pavicevic Daniela | 1997 | POLISEN | AQ5497 | 25 m | 1:14.04 | |
50 | 320 | Nordmark Louise | 1996 | SS04 | AZ7896 | 50 m | 1:14.72 | |
51 | 595 | Donning Ebba | 1997 | IFÅ | 97A223 | 50 m | 1:15.63 | |
52 | 576 | Munhzaya Anuka | 1996 | POLISEN | BT5296 | 25 m | 1:16.93 | |
53 | 274 | Söderqvist Ebba | 1997 | ÅKERSBERGA | BE6497 | 25 m | 1:17.18 | |
54 | 398 | Ceccon Jessica Mattsson | 1996 | POLISEN | BN1896 | 25 m | 1:17.21 | |
55 | 39 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 1:17.85 | |
56 | 431 | Dahlstedt Ylva | 1997 | SKURU IK | AQ1497 | 25 m | 1:18.03 | |
57 | 247 | Tärnroth Johanna | 1996 | UPPLANDS-B | AW5896 | 25 m | 1:18.64 | |
58 | 226 | Olsson Astrid | 1997 | TÄBY SIM | AY6897 | 25 m | 1:19.26 | |
59 | 221 | Lundgren Julia | 1997 | TÄBY SIM | BJ0497 | 25 m | 1:19.75 | |
60 | 621 | Hallingby Ylva | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:19.89 | ||
61 | 617 | Dahl Kristine Fløystad | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:20.02 | ||
62 | 3 | Andersson Ylva | 1996 | BOTK-RÖNN | BL9296 | 25 m | 1:20.28 | |
63 | 705 | Widmark Julia | 1997 | SÖDERTÖRN | AS8897 | 25 m | 1:20.49 | |
64 | 620 | Fuglesang Elise Hagen | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:20.91 | ||
65 | 297 | Assadi Sepideh | 1996 | SS04 | BK0296 | 25 m | 1:21.21 | |
66 | 703 | Waldheim Gerd | 1996 | SÖDERTÖRN | AU8496 | 25 m | 1:21.36 | |
67 | 629 | Makosi Julie Marie Atieno | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:21.38 | ||
68 | 605 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 96A765 | 25 m | 1:21.89 | |
69 | 572 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 50 m | 1:22.77 | |
70 | 288 | Svensson-Kåsarani Kanilla | 1996 | ÄLVSJÖ AIK | BS4296 | 25 m | 1:23.15 | |
71 | 638 | Quach Victoria | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:23.15 | ||
72 | 598 | Eker Nicole | 1996 | IFÅ | 96B098 | 25 m | 1:23.22 | |
73 | 579 | Tillqvist-Larsson Klara | 1997 | POLISEN | BL0897 | 50 m | 1:23.22 | |
74 | 676 | Shahmalekpour Elmira | 1997 | SÖDERTÖRN | BJ6297 | 25 m | 1:23.37 | |
75 | 74 | Nyström Sara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ8897 | 25 m | 1:23.80 | |
76 | 90 | Westerberg Hanna | 1997 | SPÅRVÄGEN | BA1297 | 25 m | 1:24.09 | |
77 | 441 | Glabik Sofia | 1997 | SKURU IK | BF4897 | 25 m | 1:24.61 | |
78 | 21 | Niklasson Vendla | 1997 | HEMSE BK | BM1297 | 25 m | 1:25.14 | |
79 | 298 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 1:25.29 | |
80 | 173 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 25 m | 1:25.56 | |
81 | 269 | Blomquist Agnes | 1997 | ÅKERSBERGA | AT7697 | 25 m | 1:25.87 | |
82 | 305 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 50 m | 1:26.67 | |
83 | 311 | Hagberg Ellinor | 1996 | SS04 | BI0896 | 25 m | 1:27.03 | |
84 | 486 | Österberg Elin | 1997 | SKURU IK | BI7697 | 25 m | 1:27.25 | |
85 | 7 | Eriksson Mikaela | 1997 | BOTK-RÖNN | BM0697 | 25 m | 1:28.30 | |
86 | 15 | Sund Karolina | 1997 | BOTK-RÖNN | BB3697 | 25 m | 1:29.10 | |
87 | 295 | Al-Ani Helene | 1997 | SS04 | BF3897 | 25 m | 1:29.28 | |
88 | 505 | Boje Ida | 1997 | SPÅRVÄGEN | BG7497 | 25 m | 1:30.41 | |
89 | 602 | Linde Mathilda | 1997 | IFÅ | 97A928 | 25 m | 1:31.50 | |
90 | 217 | Johansson Sofia | 1997 | TÄBY SIM | BJ9297 | 25 m | 1:34.73 | |
91 | 290 | Wernberg Isa | 1997 | ÄLVSJÖ AIK | BN7697 | 25 m | ||
92 | 133 | Älmeby Caroline | 1996 | SKK | AO8696 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 42, 100 m FRITT PO C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 117 | Morgan Alexander | 1996 | SKK | AE9796 | 25 m | 55.41 | |
2 | 694 | Myhrer Grunde | 1996 | Oslo IL | 25 m | 58.54 | ||
3 | 51 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 25 m | 59.38 | |
4 | 372 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 25 m | 59.69 | |
5 | 375 | Hammarlind Dennis Q | 1996 | POLISEN | AH0596 | 25 m | 1:00.55 | |
6 | 209 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 25 m | 1:01.08 | |
7 | 69 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 50 m | 1:02.03 | |
8 | 439 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 1:02.78 | |
9 | 218 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 1:03.13 | |
10 | 126 | Rior Niklas | 1997 | SKK | AR4197 | 25 m | 1:03.22 | |
11 | 355 | Blomquist Martin | 1997 | POLISEN | AS0797 | 25 m | 1:03.42 | |
12 | 62 | Höckerfelt Elias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AL2196 | 25 m | 1:03.71 | |
13 | 47 | Eriksson Patrik | 1996 | SPÅRVÄGEN | AM4596 | 25 m | 1:03.77 | |
14 | 685 | Forsblad Casper | 1996 | TYRESÖ SS | AK0196 | 25 m | 1:04.66 | |
15 | 429 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 25 m | 1:04.84 | |
16 | 689 | Petrov Henrik | 1996 | TYRESÖ SS | AI4996 | 25 m | 1:05.22 | |
17 | 451 | Jansson Nisse | 1997 | SKURU IK | AH4797 | 25 m | 1:05.61 | |
18 | 435 | Ekholm Erland | 1996 | SKURU IK | AT7196 | 25 m | 1:05.87 | |
19 | 559 | Andersson Viktor | 1996 | SK STRÄNGN | AF5596 | 25 m | 1:06.35 | |
20 | 94 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 25 m | 1:06.65 | |
21 | 416 | Paajanen Ari | 1996 | MiUS | 96A502 | 50 m | 1:06.99 | |
22 | 60 | Holm-Reise David | 1997 | SPÅRVÄGEN | AI2397 | 25 m | 1:07.18 | |
23 | 262 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 25 m | 1:07.97 | |
24 | 264 | Thuresson Gustav | 1997 | WISBY SS | AG6597 | 25 m | 1:08.10 | |
25 | 239 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 25 m | 1:08.79 | |
26 | 52 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 25 m | 1:09.90 | |
27 | 457 | Lindberg Petter | 1997 | SKURU IK | AJ2797 | 25 m | 1:09.99 | |
28 | 8 | Groth Carl | 1996 | BOTK-RÖNN | AS6596 | 25 m | 1:10.07 | |
29 | 399 | Nebay Arraya | 1997 | POLISEN | AS9597 | 25 m | 1:10.18 | |
30 | 644 | Strømmen Karl-Fredrik | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:10.73 | ||
31 | 405 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 25 m | 1:11.60 | |
32 | 668 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 50 m | 1:11.98 | |
33 | 261 | Sjödahl Gustav | 1996 | WISBY SS | AL3996 | 25 m | 1:12.62 | |
34 | 675 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 1:12.86 | |
35 | 252 | Holmedahl Douglas | 1997 | WISBY SS | AG6397 | 25 m | 1:13.93 | |
36 | 36 | Strandt Andreas | 1997 | SALTSJÖB | AI5597 | 25 m | 1:14.00 | |
37 | 422 | Viitamies Eino | 1997 | MiUS | 97A589 | 50 m | 1:14.37 | |
38 | 89 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 25 m | 1:14.70 | |
39 | 387 | Karlsson Viktor | 1996 | HELLAS | AK1996 | 25 m | 1:14.93 | |
40 | 704 | Widmark Jonatan | 1996 | SÖDERTÖRN | AJ7596 | 25 m | 1:15.79 | |
41 | 203 | Davallou Daniel | 1997 | TÄBY SIM | AP4997 | 25 m | 1:15.81 | |
42 | 568 | Andrade Cristian de | 1996 | POLISEN | AT6796 | 25 m | 1:15.93 | |
43 | 636 | Nygård Marius | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:16.60 | ||
44 | 260 | Sjöberg Viktor | 1997 | WISBY SS | AG3597 | 25 m | 1:16.93 | |
45 | 671 | Mäkelä Markus | 1996 | SÖDERTÖRN | AK9396 | 25 m | 1:17.57 | |
46 | 219 | Larsson Nils | 1996 | TÄBY SIM | AR7596 | 50 m | 1:20.24 | |
47 | 123 | Pohl Alfred | 1997 | SKK | AQ4797 | 25 m | 1:20.45 | |
48 | 509 | Hedfors Daniel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU3197 | 25 m | 1:20.50 | |
49 | 458 | Lindfors Charlie | 1996 | SKURU IK | AT1196 | 25 m | 1:23.08 | |
50 | 672 | Novevski Antonio | 1997 | SÖDERTÖRN | AP7197 | 25 m | 1:23.46 | |
51 | 2 | Andersson Axel | 1997 | BOTK-RÖNN | AM4197 | 25 m | 1:24.10 | |
52 | 434 | Egnell Filip | 1997 | SKURU IK | AR4997 | 25 m | 1:25.16 | |
53 | 286 | Månsson Lukas | 1996 | ÄLVSJÖ AIK | AQ2596 | 25 m | 1:26.69 | |
54 | 120 | Näslund Thomas | 1997 | SKK | AQ3797 | 25 m | 1:27.59 | |
55 | 504 | Alvgren Filip | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ2797 | 25 m | 1:29.93 | |
56 | 10 | Kingdingstad-Spaak Tim | 1997 | BOTK-RÖNN | AT8597 | 25 m | 1:32.50 | |
57 | 161 | Jansson Marcus | 1997 | TYRESÖ SS | AV4397 | 25 m | 1:34.72 | |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 43, 100 m FRITT FL B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 361 | Ekman Christine | 1994 | POLISEN | AE8294 | 25 m | 1:00.14 | |
2 | 85 | Wahlström Emma | 1994 | SPÅRVÄGEN | AF9294 | 25 m | 1:00.45 | |
3 | 45 | Cedergårdh Frida | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG6695 | 25 m | 1:00.63 | |
4 | 79 | Rahim Helin | 1995 | SPÅRVÄGEN | AM7895 | 25 m | 1:01.95 | |
5 | 553 | Åberg Louise | 1995 | TÄBY SIM | AM6895 | 25 m | 1:02.24 | |
6 | 86 | Wallén Cecilia | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5895 | 25 m | 1:03.05 | |
7 | 415 | Nikitin Olga | 1994 | MiUS | 94A634 | 25 m | 1:03.20 | |
8 | 181 | Nyström Sara | 1995 | TYRESÖ SS | BT2295 | 25 m | 1:03.55 | |
9 | 44 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 50 m | 1:04.02 | |
10 | 382 | Walsh Hannah | 1994 | POLISEN | BL4694 | 25 m | 1:04.04 | |
11 | 152 | Eklund Sara | 1995 | TYRESÖ SS | BC0495 | 25 m | 1:04.08 | |
12 | 535 | Hellström Jessica | 1994 | TÄBY SIM | BM3694 | 25 m | 1:04.13 | |
13 | 121 | Peterson Julia | 1995 | SKK | BC8895 | 25 m | 1:04.42 | |
14 | 626 | Lundgren Anna | 1995 | Lambertset | 25 m | 1:04.69 | ||
15 | 354 | Blomquist Malin | 1994 | POLISEN | AI5694 | 25 m | 1:05.01 | |
16 | 114 | Lönnberg Danielle | 1995 | SKK | AH3695 | 25 m | 1:05.05 | |
17 | 266 | Tinge Elin | 1995 | WISBY SS | BQ7295 | 25 m | 1:05.29 | |
18 | 175 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 25 m | 1:05.30 | |
19 | 548 | Sangfelt Sara | 1995 | TÄBY SIM | AG0695 | 50 m | 1:05.31 | |
20 | 615 | Avlund Eirin Jakobsen | 1995 | Lambertset | 25 m | 1:05.60 | ||
21 | 418 | Simola Linda | 1995 | MiUS | 95A900 | 25 m | 1:05.75 | |
22 | 115 | Malmberg Lovisa | 1995 | SKK | AH9895 | 25 m | 1:05.98 | |
23 | 333 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 25 m | 1:06.42 | |
24 | 480 | Sydow Hanna von | 1994 | SKURU IK | BB9694 | 25 m | 1:06.46 | |
25 | 96 | Berg Astrid | 1995 | SKK | BW2495 | 25 m | 1:07.05 | |
26 | 524 | Nyberg Emma | 1995 | TYRESÖ SS | AQ3495 | 25 m | 1:07.20 | |
27 | 713 | Starkholm Avesta | 1994 | POLISEN | bg2494 | 25 m | 1:07.20 | EFT |
28 | 353 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 25 m | 1:07.39 | |
29 | 624 | Karlsen Marthe | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:07.44 | ||
30 | 609 | Ingelstam Freja | 1994 | KANAANS SS | BZ0894 | 25 m | 1:07.72 | |
31 | 335 | Tillberg Johanna | 1995 | SS04 | BK7895 | 25 m | 1:09.08 | |
32 | 350 | Arpvall Sara | 1995 | POLISEN | BA8295 | 25 m | 1:09.66 | |
33 | 367 | Hansson Emmeli | 1995 | POLISEN | AZ0295 | 25 m | 1:10.14 | |
34 | 257 | Persson Matilda | 1995 | WISBY SS | AO7495 | 25 m | 1:10.95 | |
35 | 608 | Haverinen Susanna | 1994 | KANAANS SS | BP6894 | 25 m | 1:11.53 | EFT |
36 | 603 | Lindholm Julia | 1995 | IFÅ | 95A428 | 25 m | 1:11.72 | |
37 | 240 | Erdhage Erika | 1994 | UPPLANDS-B | AN2894 | 25 m | 1:11.73 | |
38 | 155 | Lindqvist Tove Fransson | 1995 | TYRESÖ SS | BT5295 | 25 m | 1:11.94 | |
39 | 334 | Tien Wilma | 1995 | SS04 | BS1495 | 25 m | 1:12.15 | |
40 | 113 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 1:12.68 | |
41 | 465 | Mörkdal Vendela | 1995 | SKURU IK | BG2895 | 25 m | 1:12.71 | |
42 | 197 | Zraly Alexandra | 1995 | TYRESÖ SS | BG3695 | 25 m | 1:14.38 | |
43 | 391 | Väntönen Minna | 1995 | HELLAS | AH5295 | 25 m | 1:14.62 | |
44 | 316 | Joelsson Therese | 1995 | SS04 | BW1495 | 25 m | 1:14.82 | |
45 | 401 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 25 m | 1:15.62 | |
46 | 259 | Rogersdotter Love | 1995 | WISBY SS | AV5895 | 25 m | 1:16.67 | |
47 | 558 | Stenmark Sara | 1995 | SS04 | BL1895 | 25 m | 1:16.93 | |
48 | 600 | Jansson Ida | 1995 | IFÅ | 95B221 | 25 m | 1:19.62 | |
49 | 4 | Bengtsson Beatrice | 1994 | BOTK-RÖNN | BX2494 | 25 m | 1:19.71 | |
50 | 246 | Owe Caroline | 1995 | UPPLANDS-B | BO1495 | 25 m | 1:23.35 | |
51 | 678 | Sjöström Ellinor | 1995 | SÖDERTÖRN | BX0495 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 44, 100 m FRITT PO B |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 37 | Ali Ali Adel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AZ5394 | 25 m | 55.69 | |
2 | 83 | Thorstrand Gustav | 1994 | SPÅRVÄGEN | AL2994 | 25 m | 55.76 | |
3 | 229 | Sandäng Anton | 1994 | TÄBY SIM | AI9994 | 25 m | 56.06 | |
4 | 475 | Ridderskans Sebastian | 1994 | SKURU IK | AR4994 | 25 m | 56.25 | |
5 | 684 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 50 m | 56.77 | |
6 | 64 | Karlsson Adam | 1994 | SPÅRVÄGEN | AC7594 | 25 m | 56.83 | |
7 | 25 | Bergman Fabian | 1994 | SALTSJÖB | AQ2194 | 25 m | 57.38 | |
8 | 38 | Ali Haider Adel | 1995 | SPÅRVÄGEN | AY8395 | 25 m | 57.43 | |
9 | 518 | Lind David | 1994 | SÖDERTÖRN | AK6994 | 25 m | 57.72 | |
10 | 362 | Ericsson Pontus | 1995 | POLISEN | BA3395 | 25 m | 57.88 | |
11 | 543 | Nilsson Oskar | 1995 | TÄBY SIM | AD6595 | 25 m | 57.94 | |
12 | 363 | Hansson Joel Falk | 1994 | POLISEN | AT7394 | 25 m | 58.89 | |
13 | 57 | Gustafson Tobias | 1994 | SPÅRVÄGEN | AL8194 | 25 m | 58.91 | |
14 | 430 | Dahlstedt Love | 1994 | SKURU IK | AW0394 | 25 m | 59.00 | |
15 | 270 | Blomquist Anton | 1995 | ÅKERSBERGA | AK1995 | 25 m | 59.05 | |
16 | 437 | Falk Jesper | 1994 | SKURU IK | AN3394 | 25 m | 59.47 | |
17 | 555 | Häggblad Wictor | 1994 | ÅKERSBERGA | AJ8194 | 25 m | 59.50 | |
18 | 649 | Øvrebø Torbjørn | 1994 | Lambertset | 25 m | 59.53 | ||
19 | 365 | Gomez Anton | 1995 | POLISEN | BA2395 | 25 m | 59.54 | |
20 | 347 | Altin Love | 1995 | POLISEN | BA1395 | 25 m | 59.69 | |
21 | 413 | Karvonen Tero | 1994 | MiUS | 94A637 | 25 m | 59.78 | |
22 | 452 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 59.87 | |
23 | 356 | Burla Thomas | 1994 | POLISEN | BB1194 | 25 m | 1:00.03 | |
24 | 71 | Malmgren Christoffer | 1994 | SPÅRVÄGEN | AN9394 | 25 m | 1:00.08 | |
25 | 200 | Assarsson Mikael | 1994 | TÄBY SIM | AW0994 | 25 m | 1:00.09 | |
26 | 75 | Ojaste Daniel | 1994 | SPÅRVÄGEN | AT8794 | 25 m | 1:00.16 | |
27 | 478 | Uhlin Joakim | 1994 | SKURU IK | AN6394 | 25 m | 1:00.17 | |
28 | 622 | Henanger Kristian | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:00.21 | ||
29 | 412 | Hyrkkänen Juho | 1994 | MiUS | 94A636 | 50 m | 1:00.76 | |
30 | 714 | Hildebrant Conrad | 1995 | POLISEN | as9195 | 25 m | 1:00.95 | EFT |
31 | 309 | Eriksson Max | 1994 | SS04 | AS8594 | 25 m | 1:01.72 | |
32 | 13 | Rindå Tobias | 1995 | BOTK-RÖNN | AB8195 | 25 m | 1:01.94 | |
33 | 49 | Fonseca Adilson | 1995 | SPÅRVÄGEN | AP0795 | 25 m | 1:02.00 | |
34 | 421 | Valkonen Joni | 1995 | MiUS | 95A819 | 50 m | 1:02.27 | |
35 | 272 | Kjellberg Marcus | 1994 | ÅKERSBERGA | AH0594 | 50 m | 1:02.83 | |
36 | 599 | Holmberg Anton | 1995 | IFÅ | 95A125 | 25 m | 1:03.11 | |
37 | 604 | Manelius Frans | 1995 | IFÅ | 95A859 | 25 m | 1:03.41 | |
38 | 359 | Cherif Ousama | 1994 | POLISEN | AP8794 | 25 m | 1:03.43 | |
39 | 276 | Wågström Victor | 1994 | ÅKERSBERGA | AY0394 | 25 m | 1:03.47 | |
40 | 137 | Forsberg Emil | 1995 | TUREBERG | AR0595 | 25 m | 1:03.92 | |
41 | 417 | Raski Reino | 1994 | MiUS | 94A339 | 50 m | 1:04.13 | |
42 | 380 | Wall Theodor | 1995 | POLISEN | AN9395 | 25 m | 1:04.38 | |
43 | 206 | Eriksson Calle | 1995 | TÄBY SIM | AY4995 | 25 m | 1:04.44 | |
44 | 634 | Nygård Didrik | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:04.49 | ||
45 | 646 | Tomren Jonas | 1994 | Lambertset | 25 m | 1:04.74 | ||
46 | 130 | Talib Patrik | 1995 | SKK | AV6795 | 25 m | 1:04.98 | |
47 | 476 | Sjölund Jack | 1995 | SKURU IK | AZ9795 | 25 m | 1:05.93 | |
48 | 142 | Tofilovski Alexander | 1994 | TUREBERG | AN1794 | 50 m | 1:06.43 | |
49 | 411 | Aherto Miika | 1995 | MiUS | 95A377 | 25 m | 1:06.43 | |
50 | 414 | Lahdenpää Veikka | 1995 | MiUS | 95A356 | 25 m | 1:06.52 | |
51 | 456 | Lindberg Erik | 1995 | SKURU IK | AV7395 | 25 m | 1:06.79 | |
52 | 233 | Walde Oscar | 1995 | TÄBY SIM | AS5395 | 50 m | 1:06.81 | |
53 | 216 | Johansson Samuel | 1994 | TÄBY SIM | BA3194 | 25 m | 1:08.38 | |
54 | 172 | Nordmark Filip | 1995 | TYRESÖ SS | BA5795 | 25 m | 1:08.98 | |
55 | 696 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 1:09.04 | |
56 | 554 | Farkondeh Marcus | 1995 | ÅKERSBERGA | AY5595 | 25 m | 1:09.21 | |
57 | 594 | Andziulaitis Edgaras | 1995 | IFÅ | 25 m | 1:09.74 | ||
58 | 470 | Novak Adam | 1995 | SKURU IK | BA4795 | 25 m | 1:09.99 | |
59 | 307 | Engström Viktor | 1995 | SS04 | AS4795 | 25 m | 1:13.24 | |
60 | 383 | Bergman Herman | 1995 | HELLAS | AD0995 | 50 m | 1:16.18 | |
61 | 107 | Hägglund Jakob | 1995 | SKK | AX0195 | 50 m | 1:25.75 | |
62 | 156 | Frogvall Dan | 1995 | TYRESÖ SS | BA6795 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 45, 100 m FRITT FL A |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 346 | Ahlin Michaela | 1987 | POLISEN | AQ4287 | 50 m | 59.13 | |
2 | 308 | Eriksson Linda | 1991 | SS04 | AI4891 | 25 m | 59.34 | |
3 | 106 | Huuva Renee | 1990 | SKK | AP0490 | 25 m | 59.80 | |
4 | 214 | Jacobson Sara | 1993 | TÄBY SIM | AM0493 | 25 m | 1:00.01 | |
5 | 319 | Nordin Carolina | 1987 | SS04 | AL9287 | 25 m | 1:00.62 | |
6 | 423 | Johansson Mathilda | 1991 | LIDINGÖ SK | CB2491 | 25 m | 1:00.69 | |
7 | 322 | Norrena Angelica | 1991 | SS04 | AE8691 | 25 m | 1:00.78 | |
8 | 143 | Tärnström Jeanette | 1987 | TUREBERG | AP1487 | 25 m | 1:01.26 | |
9 | 324 | Näsman Linnea | 1992 | SS04 | AV2692 | 25 m | 1:01.46 | |
10 | 168 | Larsson Rebecka | 1992 | TYRESÖ SS | BH4292 | 25 m | 1:02.06 | |
11 | 317 | Lindberg Jenny | 1993 | SS04 | BR9493 | 25 m | 1:02.16 | |
12 | 419 | Vainio Emmi | 1993 | MiUS | 93A279 | 25 m | 1:02.45 | |
13 | 100 | Finati Sara | 1992 | SKK | BR3892 | 25 m | 1:02.47 | |
14 | 32 | Lunusjkin Maria | 1993 | SALTSJÖB | BR0893 | 25 m | 1:03.18 | |
15 | 688 | Olsson Linda | 1992 | TYRESÖ SS | AQ1492 | 25 m | 1:03.31 | |
16 | 132 | Wetterborg Johanna | 1992 | SKK | BC0892 | 25 m | 1:03.32 | |
17 | 349 | Angberg Matilda | 1990 | POLISEN | BJ4890 | 25 m | 1:03.57 | |
18 | 348 | Andersson Desirée | 1990 | POLISEN | AU3890 | 25 m | 1:03.58 | |
19 | 254 | Juhlin Stina | 1992 | WISBY SS | AE0492 | 25 m | 1:03.62 | |
20 | 471 | Lewin Hanna Pavlu | 1993 | SKURU IK | BV9493 | 25 m | 1:04.07 | |
21 | 323 | Nygren-Holland Veronica | 1990 | SS04 | AE2690 | 25 m | 1:04.40 | |
22 | 427 | Bygdeman Ulrika | 1993 | SKURU IK | AR7893 | 25 m | 1:04.42 | |
23 | 517 | Igelström Jessica | 1992 | SÖDERTÖRN | BT7892 | 25 m | 1:04.61 | |
24 | 691 | Öhlin Amanda | 1991 | TYRESÖ SS | BL8291 | 25 m | 1:04.72 | |
25 | 364 | Forss Malin | 1991 | POLISEN | AG8691 | 25 m | 1:04.91 | |
26 | 225 | Ohlin Emma | 1993 | TÄBY SIM | BD6893 | 25 m | 1:05.06 | |
27 | 520 | Sundin Malin | 1992 | SÖDERTÖRN | AV6892 | 25 m | 1:05.36 | |
28 | 141 | Postlind Elin | 1992 | TUREBERG | BK4492 | 25 m | 1:05.49 | |
29 | 245 | Lillqvist Jenna | 1993 | UPPLANDS-B | BV6493 | 25 m | 1:05.68 | |
30 | 78 | Pros Maria | 1992 | SPÅRVÄGEN | AZ4892 | 25 m | 1:07.31 | |
31 | 153 | Feldwisch Veronika | 1992 | TYRESÖ SS | BC2892 | 25 m | 1:07.91 | |
32 | 205 | Ekmark Hedvig | 1992 | TÄBY SIM | AX0692 | 25 m | 1:08.10 | |
33 | 235 | Wallmon Malin | 1992 | TÄBY SIM | BF2492 | 25 m | 1:10.87 | |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 46, 100 m FRITT PO A |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 97 | Björklund Philip | 1992 | SKK | AG2192 | 25 m | 53.61 | |
2 | 376 | Hammarlind Joakim Q | 1993 | POLISEN | AM7593 | 25 m | 53.97 | |
3 | 381 | Wallin Anders | 1979 | POLISEN | AC8179 | 25 m | 54.11 | |
4 | 373 | Marcusson Anton | 1989 | POLISEN | AH7189 | 25 m | 54.56 | |
5 | 138 | Haglund Anders | 1961 | TUREBERG | AA8561 | 25 m | 54.64 | |
6 | 377 | Salomonsson Joel | 1993 | POLISEN | AP1193 | 25 m | 54.71 | |
7 | 369 | Jonsson Niklas | 1988 | POLISEN | AM8188 | 25 m | 55.11 | |
8 | 273 | Nilsson Kalle | 1992 | ÅKERSBERGA | AK6992 | 25 m | 55.69 | |
9 | 248 | Cederqvist Daniel | 1986 | WISBY SS | AE4986 | 25 m | 55.83 | |
10 | 128 | Schönning Erik | 1993 | SKK | AW9793 | 25 m | 55.99 | |
11 | 521 | Winsa Ernst | 1993 | SÖDERTÖRN | AR4793 | 25 m | 56.04 | |
12 | 368 | Portocar Enrique Helgeson | 1993 | POLISEN | AO3193 | 25 m | 56.07 | |
13 | 327 | Sallhed Victor | 1993 | SS04 | AX2793 | 25 m | 56.67 | |
14 | 612 | Persson Arvid | 1990 | KANAANS SS | AI5990 | 25 m | 56.82 | |
15 | 249 | Cederqvist Robin | 1989 | WISBY SS | AM8589 | 25 m | 57.09 | |
16 | 112 | Lindström Oscar | 1992 | SKK | AT1992 | 25 m | 57.32 | |
17 | 519 | Persson Kristian | 1993 | SÖDERTÖRN | AI7193 | 25 m | 57.34 | |
18 | 253 | Högberg Niclas | 1992 | WISBY SS | AF6992 | 25 m | 57.53 | |
19 | 304 | Dahlin Henrik | 1992 | SS04 | AE2192 | 25 m | 57.60 | |
20 | 213 | Inde Niklas | 1993 | TÄBY SIM | AG0593 | 25 m | 57.63 | |
21 | 648 | Øvern Aksel | 1993 | Lambertset | 25 m | 57.66 | ||
22 | 613 | Prejner Magnus | 1991 | KANAANS SS | AU6991 | 25 m | 57.79 | EFT |
23 | 635 | Nygård Kristian | 1991 | Lambertset | 25 m | 57.82 | ||
24 | 210 | Granado-Persson Jonathan | 1992 | TÄBY SIM | BC8392 | 25 m | 57.84 | |
25 | 131 | Thomée Lucas | 1993 | SKK | AE3193 | 25 m | 57.95 | |
26 | 212 | Holmqvist Anton | 1993 | TÄBY SIM | BC5993 | 25 m | 58.05 | |
27 | 313 | Henriksson Gustav | 1990 | SS04 | AJ3790 | 25 m | 58.12 | |
28 | 378 | Salomonsson Rasmus | 1993 | POLISEN | AP0193 | 25 m | 58.44 | |
29 | 633 | Nordahl Jonn Magnus | 1993 | Lambertset | 25 m | 58.72 | ||
30 | 611 | Melin Matti | 1991 | KANAANS SS | AI0591 | 25 m | 58.90 | |
31 | 171 | Martinez Bryan | 1991 | TYRESÖ SS | AZ3391 | 25 m | 59.27 | |
32 | 516 | Gustafsson Johan | 1991 | SÖDERTÖRN | AM5991 | 25 m | 59.31 | |
33 | 227 | Olsson Harald | 1992 | TÄBY SIM | AW1792 | 25 m | 1:00.14 | |
34 | 440 | Fransson Michael | 1991 | SKURU IK | AV6191 | 25 m | 1:00.44 | |
35 | 610 | Ingelstam Otis | 1993 | KANAANS SS | BB5793 | 25 m | 1:02.20 | |
36 | 255 | Lewin Marcus | 1992 | WISBY SS | AY8592 | 25 m | 1:02.22 | |
37 | 331 | Söderström Philip | 1993 | SS04 | AK2993 | 25 m | 1:02.29 | |
38 | 449 | Hägg Tomas | 1964 | SKURU IK | AA4764 | 25 m | 1:02.67 | |
39 | 6 | Carrenäs Oscar | 1992 | BOTK-RÖNN | BC6592 | 25 m | 1:03.65 | |
40 | 428 | Bådholm Marcus | 1991 | SKURU IK | AQ8391 | 25 m | 1:03.76 | |
41 | 450 | Jansson Nicklas | 1992 | SKURU IK | AY5192 | 25 m | 1:04.24 | |
42 | 410 | Aherto Joona | 1993 | MiUS | 93A233 | 25 m | 1:05.27 | |
43 | 23 | Tingström Emil | 1993 | HEMSE BK | AZ9993 | 25 m | 1:05.56 | |
44 | 345 | Aamer Karim | 1992 | POLISEN | AL3792 | 25 m | 1:06.75 | |
45 | 242 | Fineman Fredrik | 1991 | UPPLANDS-B | AM3391 | 25 m | 1:06.89 | |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 47, 50 m FRITT FL E |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 310 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 34.32 | |
2 | 338 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 34.78 | |
3 | 502 | Falk Liv | 2000 | ÅKERSBERGA | ai3400 | 25 m | 38.99 | |
4 | 537 | Jonsson Jenny | 2000 | TÄBY SIM | AF6400 | 25 m | 39.47 | |
5 | 562 | Alem Hermella | 2000 | POLISEN | AK1600 | 25 m | 39.63 | |
6 | 241 | Eriksson Mathilda | 2001 | UPPLANDS-B | AE2201 | 25 m | 40.61 | |
7 | 82 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 41.34 | |
8 | 283 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AF1400 | 25 m | 41.46 | |
9 | 566 | Balczar Felicia | 2000 | POLISEN | AG5800 | 50 m | 42.09 | |
10 | 466 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 42.18 | |
11 | 436 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 42.34 | |
12 | 650 | Amouri Mirjam | 2000 | POLISEN | 25 m | 42.78 | ||
13 | 482 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 43.16 | |
14 | 24 | Andreasen Julia | 2000 | SALTSJÖB | AO4800 | 25 m | 44.35 | |
15 | 483 | Öberg Erica | 2001 | SKURU IK | AL7801 | 25 m | 45.81 | |
16 | 473 | Reichhuber Emma | 2000 | SKURU IK | 25 m | 47.68 | ||
17 | 468 | Norin Emma | 2001 | SKURU IK | AE4801 | 25 m | 48.59 | |
18 | 443 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SKURU IK | AB5203 | 25 m | 49.89 | |
19 | 677 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 50.92 | |
20 | 479 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 51.46 | |
21 | 27 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 54.30 | |
22 | 145 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 54.34 | |
23 | 711 | Zemikal Saron | 2000 | POLISEN | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 48, 50 m FRITT PO E |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 670 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 36.82 | |
2 | 442 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 36.84 | |
3 | 549 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 37.01 | |
4 | 665 | Carlsäter Philip | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5701 | 25 m | 38.55 | |
5 | 444 | Hadzialic Dennis | 2000 | SKURU IK | AG2900 | 25 m | 41.57 | |
6 | 720 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | 43.20 | EFT |
7 | 73 | Nyström Markus | 2001 | SPÅRVÄGEN | AE4701 | 25 m | 44.08 | |
8 | 653 | Mogos Kiflom | 2001 | POLISEN | 25 m | 47.92 | ||
9 | 285 | Jonsson Pontus | 2000 | ÄLVSJÖ AIK | AM5300 | 25 m | 48.62 | |
10 | 190 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 25 m | 51.18 | |
11 | 717 | Lindqvist Konrad | 2000 | POLISEN | 25 m | EFT | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 49, 100 m FRITT FL D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 204 | Edlund Sofia | 1998 | TÄBY SIM | AI0498 | 25 m | 1:08.63 | |
2 | 207 | Ewerbring Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI8298 | 25 m | 1:08.70 | |
3 | 341 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:09.13 | |
4 | 640 | Rosmo Caroline | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:09.65 | ||
5 | 445 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:09.67 | |
6 | 618 | Davidsen Karina | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:10.09 | ||
7 | 627 | Løvberg Marte | 1999 | Lambertset | 25 m | 1:11.21 | ||
8 | 340 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:11.48 | |
9 | 277 | Östervall Maria | 1998 | ÅKERSBERGA | AD4498 | 25 m | 1:11.67 | |
10 | 532 | Grundin Lisa | 1998 | TÄBY SIM | AQ3898 | 25 m | 1:12.33 | |
11 | 328 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 1:12.74 | |
12 | 201 | Augustsson Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI9298 | 25 m | 1:12.94 | |
13 | 403 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 1:13.92 | |
14 | 293 | Häggblad Alva | 1999 | Ö-VIKS ASS | AK8899 | 25 m | 1:14.10 | |
15 | 408 | Fircks Linda von | 1998 | POLISEN | BD8298 | 25 m | 1:14.43 | |
16 | 339 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 1:15.34 | |
17 | 50 | Franzén Alice | 1998 | SPÅRVÄGEN | AZ0898 | 25 m | 1:15.69 | |
18 | 118 | Nylander Ebba | 1998 | SKK | AV7898 | 25 m | 1:15.92 | |
19 | 647 | Øseth Marie | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:15.94 | ||
20 | 53 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 1:15.95 | |
21 | 484 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 1:16.03 | |
22 | 409 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 1:16.70 | |
23 | 511 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 1:17.06 | |
24 | 91 | Wiberg Klara | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO4298 | 25 m | 1:17.55 | |
25 | 538 | Korssell Caroline | 1999 | TÄBY SIM | AE0499 | 25 m | 1:17.87 | |
26 | 541 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:17.98 | |
27 | 193 | Tolkatcheva Maria | 1998 | TYRESÖ SS | AR6698 | 25 m | 1:18.06 | |
28 | 294 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 25 m | 1:18.09 | |
29 | 267 | Werner Alva | 1998 | WISBY SS | AE6498 | 25 m | 1:18.09 | |
30 | 109 | Karlsson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:18.53 | |
31 | 540 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | 1:18.58 | |
32 | 512 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 1:18.77 | |
33 | 185 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 1:19.35 | |
34 | 474 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:20.54 | |
35 | 681 | Westerlund Lena | 1998 | SÖDERTÖRN | BB8298 | 25 m | 1:21.12 | |
36 | 70 | Malm Lina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AO3298 | 50 m | 1:21.16 | |
37 | 469 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 1:21.77 | |
38 | 542 | Mikalsen Julia | 1999 | TÄBY SIM | AK1499 | 25 m | 1:21.78 | |
39 | 454 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 1:22.09 | |
40 | 98 | Blomquist Julia | 1998 | SKK | AR8298 | 25 m | 1:22.14 | |
41 | 104 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:22.60 | |
42 | 332 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 1:23.62 | |
43 | 40 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 1:24.25 | |
44 | 560 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 1:24.51 | |
45 | 17 | Tannous Nicole | 1998 | BOTK-RÖNN | AY6298 | 25 m | 1:24.65 | |
46 | 506 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 1:24.80 | |
47 | 48 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:25.07 | |
48 | 93 | Andersson Carolina | 1998 | SKK | AZ7698 | 25 m | 1:25.17 | |
49 | 92 | Abenius Ninni | 1998 | SKK | AZ8698 | 25 m | 1:25.19 | |
50 | 116 | Mehrstedt Susanna | 1999 | SKK | AU0899 | 25 m | 1:25.62 | |
51 | 569 | Doland Veronica | 1998 | POLISEN | AP1698 | 25 m | 1:26.77 | |
52 | 596 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 1:27.07 | |
53 | 674 | Reinholdz Anna | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ6499 | 50 m | 1:27.08 | |
54 | 561 | Hyllbrandt Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 1:27.12 | |
55 | 695 | Karlsson Marlene | 1998 | IFÅ | 25 m | 1:27.28 | ||
56 | 146 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | AU0699 | 25 m | 1:27.45 | |
57 | 577 | Rezene Sefanit | 1998 | POLISEN | AX4898 | 25 m | 1:27.56 | |
58 | 510 | Ingvarsson Malin | 1998 | SPÅRVÄGEN | AV1498 | 25 m | 1:27.70 | |
59 | 570 | Enström Josefin | 1998 | POLISEN | BC6498 | 50 m | 1:27.84 | |
60 | 574 | Kuhner Sara | 1999 | POLISEN | BD8699 | 25 m | 1:27.94 | |
61 | 477 | Sundermeyer Olivia | 1998 | SKURU IK | AH0698 | 25 m | 1:28.78 | |
62 | 315 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 50 m | 1:28.87 | |
63 | 56 | Lindberg Olivia Good | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA7899 | 25 m | 1:28.98 | |
64 | 186 | Pantulin Anna | 1998 | TYRESÖ SS | BC2298 | 25 m | 1:29.24 | |
65 | 129 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:29.71 | |
66 | 385 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS | AM1898 | 25 m | 1:29.84 | |
67 | 507 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 50 m | 1:30.07 | |
68 | 22 | Norrby Rebecka | 1998 | HEMSE BK | AX9298 | 25 m | 1:30.62 | |
69 | 508 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 1:30.75 | |
70 | 447 | Holmberg Amanda | 1998 | SKURU IK | AR5498 | 25 m | 1:30.99 | |
71 | 529 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 1:31.51 | |
72 | 578 | Robdyee Sandra Eisa | 1999 | POLISEN | AP1699 | 50 m | 1:32.01 | |
73 | 139 | Mickelsson Alva | 1999 | TUREBERG | AK3499 | 25 m | 1:33.33 | |
74 | 433 | Egnel Lovisa | 1999 | SKURU IK | AK4699 | 25 m | 1:33.88 | |
75 | 77 | Pernkrans Sandra | 1999 | SPÅRVÄGEN | BB0299 | 25 m | 1:33.89 | |
76 | 183 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 1:34.54 | |
77 | 108 | Jacobsson Hanna | 1999 | SKK | AZ4299 | 25 m | 1:34.55 | |
78 | 699 | Loqvist Cajsa | 1999 | SÖDERTÖRN | AW4299 | 25 m | 1:35.24 | |
79 | 390 | Thune Viktoria | 1998 | HELLAS | AH7898 | 25 m | 1:35.42 | |
80 | 580 | Tillqvist-Larsson Wilma | 1999 | POLISEN | AZ0299 | 50 m | 1:35.52 | |
81 | 565 | Asgedum Betty | 1999 | POLISEN | BD9699 | 50 m | 1:36.73 | |
82 | 432 | Duzmann Miranda | 1998 | SKURU IK | AZ9898 | 25 m | 1:37.45 | |
83 | 119 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 1:39.40 | |
84 | 243 | Hargsten Hanna | 1999 | UPPLANDS-B | AH8899 | 25 m | 1:45.95 | |
85 | 147 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 25 m | ||
86 | 182 | Nyström Terése | 1999 | TYRESÖ SS | AR7899 | 25 m | ||
87 | 582 | Mcdonald Ronja | 1998 | POLISEN | bh9898 | 25 m | ||
88 | 188 | Poutos Dimi | 1999 | TYRESÖ SS | AU9499 | 25 m | ||
89 | 654 | Ochank-Björk Alma | 1999 | POLISEN | 25 m | |||
90 | 667 | Hagström Jessica | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ3499 | 25 m | ||
91 | 192 | Sundberg Ellen | 1998 | TYRESÖ SS | BE0298 | 25 m | ||
92 | 280 | Blom Felicia | 1998 | ÄLVSJÖ AIK | BA4898 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |
Gren 50, 100 m FRITT PO D |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 25 m | 1:03.46 | |
2 | 237 | Willberg Carl-Åke | 1998 | TÄBY SIM | AG1398 | 25 m | 1:04.07 | |
3 | 211 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 25 m | 1:04.76 | |
4 | 461 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 1:07.11 | |
5 | 228 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 1:07.24 | |
6 | 438 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:07.98 | |
7 | 406 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 1:09.62 | |
8 | 67 | Kjellén Arvid | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7198 | 50 m | 1:10.69 | |
9 | 400 | Norberg Christian | 1998 | POLISEN | AD6398 | 25 m | 1:10.78 | |
10 | 631 | Mørk Fridtjov | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:10.89 | ||
11 | 407 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 1:13.11 | |
12 | 136 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 50 m | 1:13.25 | |
13 | 698 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 1:13.30 | |
14 | 639 | Richardsen Viktor Husø | 1998 | Lambertset | 25 m | 1:13.45 | ||
15 | 679 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 1:13.97 | |
16 | 314 | Fann Frederick Holmer | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 1:13.99 | |
17 | 551 | Wowern William von | 1999 | TÄBY SIM | AE1199 | 25 m | 1:14.60 | |
18 | 697 | Chong Kevin | 1998 | SÖDERTÖRN | AE9798 | 25 m | 1:14.91 | |
19 | 663 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 25 m | 1:16.10 | |
20 | 358 | Bäckström Viktor | 1998 | POLISEN | AO8398 | 25 m | 1:17.05 | |
21 | 533 | Hambraeus Joel | 1998 | TÄBY SIM | AL8198 | 25 m | 1:17.33 | |
22 | 122 | Peterson Lukas | 1998 | SKK | AG8198 | 25 m | 1:17.56 | |
23 | 343 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:17.68 | |
24 | 81 | Ahlström Daniel Sjöblom | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 1:18.08 | |
25 | 20 | Niklasson Emrik | 1998 | HEMSE BK | AP9798 | 25 m | 1:19.04 | |
26 | 522 | Carlsson Anton | 1998 | TYRESÖ SS | AO3798 | 25 m | 1:19.32 | |
27 | 487 | Ekström Jack Hyvén | 1998 | SKURU IK | ap1798 | 25 m | 1:20.43 | |
28 | 544 | Nöu Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE9999 | 25 m | 1:21.48 | |
29 | 187 | Pantzar Sebastian | 1999 | TYRESÖ SS | AL1999 | 25 m | 1:21.88 | |
30 | 552 | Zarrabi Mattin | 1998 | TÄBY SIM | AJ9998 | 25 m | 1:22.21 | |
31 | 545 | Sande Erik Olsson | 1999 | TÄBY SIM | AE8999 | 25 m | 1:23.08 | |
32 | 571 | Ericsson Philip | 1998 | POLISEN | AI7998 | 25 m | 1:23.16 | |
33 | 564 | Araya Adel | 1998 | POLISEN | AL5998 | 25 m | 1:24.76 | |
34 | 5 | Carlstedt Felix | 1998 | BOTK-RÖNN | AU5997 | 25 m | 1:25.00 | |
35 | 198 | Österman Olle | 1998 | TYRESÖ SS | AQ2198 | 25 m | 1:25.62 | |
36 | 170 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 50 m | 1:25.77 | |
37 | 669 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 1:26.43 | |
38 | 682 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 50 m | 1:26.45 | |
39 | 721 | Karlsson Mikael | 1998 | BOTK-RÖNN | aq0198 | 25 m | 1:27.59 | |
40 | 95 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 1:28.44 | |
41 | 194 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 50 m | 1:28.60 | |
42 | 66 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 50 m | 1:29.07 | |
43 | 513 | Peschel Alex | 1998 | SPÅRVÄGEN | AM5398 | 25 m | 1:29.47 | |
44 | 189 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 1:30.08 | |
45 | 127 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 1:31.40 | |
46 | 18 | Toma Elias | 1998 | BOTK-RÖNN | AN0798 | 25 m | 1:33.01 | |
47 | 523 | Engstrand Martin | 1999 | TYRESÖ SS | AJ5199 | 50 m | 1:33.11 | |
48 | 265 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 1:33.43 | |
49 | 448 | Hägg Hans | 1998 | SKURU IK | AO9798 | 25 m | 1:33.96 | |
50 | 61 | Hägerlund Mikael | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN1799 | 50 m | 1:36.75 | |
51 | 664 | Ballchand Kevin | 1999 | SÖDERTÖRN | AI6199 | 25 m | 1:36.85 | |
52 | 154 | Flores Johan | 1999 | TYRESÖ SS | AJ6199 | 25 m | 1:37.92 | |
53 | 673 | Novevski Kristjan | 1998 | SÖDERTÖRN | AM0998 | 25 m | 1:41.92 | |
54 | 180 | Nyman Jesper | 1998 | TYRESÖ SS | AP2598 | 25 m | 1:42.69 | |
55 | 263 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | 1:46.97 | |
56 | 680 | Wennberg-Adevik William | 1999 | SÖDERTÖRN | AI1399 | 25 m | ||
57 | 68 | Larsson Ted | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN3799 | 25 m | ||
58 | 467 | Nordegren Sixten | 1998 | SKURU IK | AS3998 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF | Utskriftstid | 12:04 |