2018-10-17   13:54:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarapid International 2010

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 100 m FRITT FL E 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
338  Bergkvist Emma  2000  SK STRÄNGN  AA5600  25 m  1:16.32   
310  Gordon Alexandra  2000  SS04  AN2800  25 m  1:16.58   
537  Jonsson Jenny  2000  TÄBY SIM  AF6400  25 m  1:28.46   
562  Alem Hermella  2000  POLISEN  AK1600  25 m  1:29.50   
241  Eriksson Mathilda  2001  UPPLANDS-B  AE2201  25 m  1:33.97   
29  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  1:39.35   
125  Reithner Hanna  2000  SKK  AJ7400  25 m  1:39.58   
502  Falk Liv  2000  ÅKERSBERGA  ai3400  25 m  1:48.31   
566  Balczar Felicia  2000  POLISEN  AG5800  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
2_S
Gren 2, 100 m FRITT PO E 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
442  Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  1:23.91   
719  Nurm Oskar  2000  POLISEN    25 m  1:27.84  EFT 
710  Skogman Måns  2001  SALTSJÖB  ad1701  25 m  1:28.65   
31  Kask Linus  2000  SALTSJÖB  AI2700  25 m  1:43.02   
444  Hadzialic Dennis  2000  SKURU IK  AG2900  25 m  2:00.62   
549  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
3_S
Gren 3, 200 m FRITT FL D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
618  Davidsen Karina  1998  Lambertset    25 m  2:31.69   
627  Løvberg Marte  1999  Lambertset    25 m  2:32.81   
341  Eriksson Lisa  1998  SK STRÄNGN  AN3898  25 m  2:34.18   
640  Rosmo Caroline  1998  Lambertset    25 m  2:36.55   
339  Beyermann Pamela  1998  SK STRÄNGN  AS4498  25 m  2:36.98   
340  Eriksson Anna  1999  SK STRÄNGN  AI0499  25 m  2:38.08   
204  Edlund Sofia  1998  TÄBY SIM  AI0498  25 m  2:39.20   
511  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  2:43.88   
328  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  25 m  2:44.38   
10  532  Grundin Lisa  1998  TÄBY SIM  AQ3898  25 m  2:45.92   
11  484  Öberg Lise  1998  SKURU IK  AT4498  25 m  2:46.32   
12  647  Øseth Marie  1998  Lambertset    25 m  2:47.89   
13  408  Fircks Linda von  1998  POLISEN  BD8298  25 m  2:51.61   
14  294  Adlerborn Caroline  1998  SS04  AR3498  25 m  2:53.44   
15  469  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  2:54.14   
16  84  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  2:56.42   
17  541  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  25 m  2:56.60   
18  151  Derwinger Julia  1998  TYRESÖ SS  AZ9698  25 m  2:56.61   
19  403  Pettersson Ida  1999  POLISEN  AP2699  25 m  2:57.46   
20  104  Hagström Louise  1998  SKK  AZ1898  25 m  2:58.12   
21  538  Korssell Caroline  1999  TÄBY SIM  AE0499  25 m  2:58.78   
22  474  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  3:00.08   
23  185  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  50 m  3:03.57   
24  542  Mikalsen Julia  1999  TÄBY SIM  AK1499  25 m  3:04.08   
25  267  Werner Alva  1998  WISBY SS  AE6498  25 m  3:06.46   
26  577  Rezene Sefanit  1998  POLISEN  AX4898  25 m  3:07.57   
27  570  Enström Josefin  1998  POLISEN  BC6498  25 m  3:10.17   
28  385  Cross Sabina  1998  HELLAS  AM1898  50 m  3:11.17   
29  695  Karlsson Marlene  1998  IFÅ    25 m  3:15.30   
30  109  Karlsson Alma  1999  SKK  AH8299  25 m  3:15.53   
31  454  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  3:17.09   
32  92  Abenius Ninni  1998  SKK  AZ8698  25 m  3:17.68   
33  596  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  3:18.84   
34  569  Doland Veronica  1998  POLISEN  AP1698  50 m  3:19.78   
35  510  Ingvarsson Malin  1998  SPÅRVÄGEN  AV1498  25 m  3:21.62   
36  103  Göransson Melina  1998  SKK  BF4898  25 m     
37  93  Andersson Carolina  1998  SKK  AZ7698  25 m     
38  116  Mehrstedt Susanna  1999  SKK  AU0899  25 m     
39  699  Loqvist Cajsa  1999  SÖDERTÖRN  AW4299  25 m     
40  108  Jacobsson Hanna  1999  SKK  AZ4299  25 m     
41  119  Näslund Sofia  1999  SKK  AZ5299  25 m     
42  129  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m     
43  580  Tillqvist-Larsson Wilma  1999  POLISEN  AZ0299  25 m     
44  578  Robdyee Sandra Eisa  1999  POLISEN  AP1699  25 m     
45  390  Thune Viktoria  1998  HELLAS  AH7898  25 m     
46  22  Norrby Rebecka  1998  HEMSE BK  AX9298  25 m     
47  540  Kuhry Zhanna  1998  TÄBY SIM  BF4698  25 m     
48  529  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m     
49  512  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m     
50  243  Hargsten Hanna  1999  UPPLANDS-B  AH8899  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
4_S
Gren 4, 200 m FRITT PO D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
238  Zhong Sean  1998  TÄBY SIM  AF2198  25 m  2:18.85   
461  Lulek William  1998  SKURU IK  AJ6998  25 m  2:27.30   
438  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  2:32.80   
228  Räisänen Daniel  1999  TÄBY SIM  AE0199  25 m  2:33.29   
406  Walsh Killian  1998  POLISEN  AG4198  25 m  2:35.43   
67  Kjellén Arvid  1998  SPÅRVÄGEN  AK7198  25 m  2:38.38   
400  Norberg Christian  1998  POLISEN  AD6398  50 m  2:39.19   
639  Richardsen Viktor Husø  1998  Lambertset    25 m  2:39.36   
631  Mørk Fridtjov  1998  Lambertset    25 m  2:42.39   
10  314  Fann Frederick Holmer  1998  SS04  AD3998  25 m  2:45.86   
11  122  Peterson Lukas  1998  SKK  AG8198  25 m  2:48.71   
12  533  Hambraeus Joel  1998  TÄBY SIM  AL8198  25 m  2:50.02   
13  343  Oosterveld Timo  1998  SK STRÄNGN  AC5398  25 m  2:51.30   
14  136  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  2:54.42   
15  551  Wowern William von  1999  TÄBY SIM  AE1199  25 m  2:55.20   
16  101  Gudehn Axel  1998  SKK  AL4398  25 m  2:59.29   
17  571  Ericsson Philip  1998  POLISEN  AI7998  50 m  3:03.94   
18  544  Nöu Daniel  1999  TÄBY SIM  AE9999  25 m  3:14.49   
19  Carlstedt Felix  1998  BOTK-RÖNN  AU5997  50 m  3:15.15   
20  564  Araya Adel  1998  POLISEN  AL5998  50 m  3:26.45   
21  18  Toma Elias  1998  BOTK-RÖNN  AN0798  25 m  3:29.73   
22  513  Peschel Alex  1998  SPÅRVÄGEN  AM5398  25 m  3:30.97   
23  34  Olsson Joakim  1998  SALTSJÖB  AH8998  25 m  3:35.88   
24  552  Zarrabi Mattin  1998  TÄBY SIM  AJ9998  25 m     
25  265  Thuresson Oskar  1999  WISBY SS  AB2399  25 m     
26  263  Strömbeck Oskar  1999  WISBY SS  AK1999  25 m     
27  95  Askling Olof  1999  SKK  AM7799  25 m     
28  545  Sande Erik Olsson  1999  TÄBY SIM  AE8999  25 m     
29  20  Niklasson Emrik  1998  HEMSE BK  AP9798  25 m     
30  127  Sandahl Kalle  1999  SKK  AM8799  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
5_S
Gren 5, 200 m FRITT FL C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
420  Vainio Rosa  1996  MiUS  96A495  25 m  2:12.74   
503  Nordberg Stina-Victoria  1996  Oslo IL    25 m  2:17.49   
325  Olsson Hanna  1996  SS04  AG9296  25 m  2:20.74   
616  Berggren Ada-Emilie Bekk  1996  Lambertset    25 m  2:22.23   
708  Suits Alice  1996  SKURU IK  BB9696  25 m  2:23.30  EFT 
256  Nyberg Sara  1996  WISBY SS  AF3696  25 m  2:23.40   
46  Edin Ida  1996  SPÅRVÄGEN  AS8896  25 m  2:24.30   
534  Hambraeus Åsa  1996  TÄBY SIM  BE5696  25 m  2:24.41   
72  Malmgren Lovisa  1997  SPÅRVÄGEN  AN4297  25 m  2:24.42   
10  547  Sangfelt Hanna  1997  TÄBY SIM  AC4497  25 m  2:28.34   
11  231  Timbäck Elin  1997  TÄBY SIM  AI9897  25 m  2:28.92   
12  135  Bouveng Matilda  1996  TUREBERG  AG6496  25 m  2:29.09   
13  463  Mcpheat Enya  1997  SKURU IK  AS4697  25 m  2:29.45   
14  88  Wallenbro Klara  1997  SPÅRVÄGEN  AS4897  25 m  2:29.76   
15  556  Bergström Rebecka  1997  SS04  AH1297  50 m  2:29.92   
16  300  Berndtson Hannah  1996  SS04  BI9696  25 m  2:29.96   
17  160  Härmat Linda  1996  TYRESÖ SS  AR6296  25 m  2:30.62   
18  395  Gidlöf Josefine  1997  POLISEN  BE2497  25 m  2:32.07   
19  453  Kimander Amanda  1997  SKURU IK  AQ3497  25 m  2:32.49   
20  630  Myhr Ida Amalie  1997  Lambertset    25 m  2:32.50   
21  623  Henanger Line  1997  Lambertset    25 m  2:32.52   
22  342  Fors Felicia  1996  SK STRÄNGN  BL6296  25 m  2:32.83   
23  275  Törnquist Freja  1997  ÅKERSBERGA  AG5697  25 m  2:33.49   
24  614  Avlund Ada Jakobsen  1997  Lambertset    25 m  2:33.95   
25  455  Lian Isabella  1996  SKURU IK  AY8296  25 m  2:34.35   
26  344  Porshagen Madeleine  1997  SK STRÄNGN  AG6897  25 m  2:34.61   
27  202  Bergh Madeleine  1996  TÄBY SIM  AZ7696  25 m  2:35.01   
28  393  Delfin Alice  1996  POLISEN  AO3296  25 m  2:36.39   
29  481  Sydow Sofia von  1997  SKURU IK  AH1697  25 m  2:36.54   
30  643  Solheim Emilie Nilsen  1997  Lambertset    25 m  2:37.21   
31  397  Lienert Claudia  1996  POLISEN  AT3896  25 m  2:37.61   
32  658  Kuhlins Saskia  1996  SPÅRVÄGEN  BA4496  50 m  2:37.77   
33  645  Stubdal Lotte  1997  Lambertset    25 m  2:38.18   
34  607  Virta Linda  1996  IFÅ  96A259  25 m  2:38.31   
35  642  Ruud Karla  1997  Lambertset    25 m  2:38.75   
36  166  Klingre Malin  1997  TYRESÖ SS  BC9897  25 m  2:42.70   
37  250  Gardarfve Fanny  1996  WISBY SS  AA4696  25 m  2:44.39   
38  683  Öster Josefin  1997  SÖDERTÖRN  AT0297  25 m  2:44.47   
39  296  Askari Anahit  1996  SS04  AZ4896  25 m  2:44.58   
40  357  Burt Ayleen  1997  POLISEN  BB5497  25 m  2:46.57   
41  320  Nordmark Louise  1996  SS04  AZ7896  50 m  2:46.86   
42  621  Hallingby Ylva  1997  Lambertset    25 m  2:48.57   
43  402  Pavicevic Daniela  1997  POLISEN  AQ5497  25 m  2:48.90   
44  268  Öhman Emma  1997  WISBY SS  AL8297  25 m  2:49.55   
45  619  Finstad Anna  1996  Lambertset    25 m  2:49.59   
46  625  Klepp Helene  1996  Lambertset    25 m  2:49.60   
47  595  Donning Ebba  1997  IFÅ  97A223  50 m  2:50.26   
48  352  Baser Selin  1996  POLISEN  BF6496  25 m  2:50.37   
49  299  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  2:50.46   
50  703  Waldheim Gerd  1996  SÖDERTÖRN  AU8496  25 m  2:50.97   
51  396  Grigorenko Nathalie  1997  POLISEN  BN3897  50 m  2:51.91   
52  63  Jansson Julia  1996  SPÅRVÄGEN  BK2496  25 m  2:52.68   
53  576  Munhzaya Anuka  1996  POLISEN  BT5296  50 m  2:54.52   
54  39  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  25 m  2:54.98   
55  247  Tärnroth Johanna  1996  UPPLANDS-B  AW5896  25 m  2:55.16   
56  605  Söderberg Mikaela  1996  IFÅ  96A765  25 m  2:55.74   
57  617  Dahl Kristine Fløystad  1997  Lambertset    25 m  2:56.63   
58  572  Hansson Hanna  1997  POLISEN  BF3297  50 m  2:57.09   
59  579  Tillqvist-Larsson Klara  1997  POLISEN  BL0897  50 m  3:00.41   
60  441  Glabik Sofia  1997  SKURU IK  BF4897  25 m  3:07.60   
61  598  Eker Nicole  1996  IFÅ  96B098  25 m  3:17.23   
62  638  Quach Victoria  1997  Lambertset    25 m  3:27.22   
63  505  Boje Ida  1997  SPÅRVÄGEN  BG7497  25 m  3:31.95   
64  21  Niklasson Vendla  1997  HEMSE BK  BM1297  25 m     
65  620  Fuglesang Elise Hagen  1997  Lambertset    25 m     
66  629  Makosi Julie Marie Atieno  1996  Lambertset    25 m     
67  602  Linde Mathilda  1997  IFÅ  97A928  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
6_S
Gren 6, 200 m FRITT PO C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
637  Porobic Armin  1996  Lambertset    25 m  2:09.60   
164  Jonsberg Niclas  1996  TYRESÖ SS  AS1596  25 m  2:11.47   
694  Myhrers Grunde  1996  Oslo IL    25 m  2:11.95   
372  Lönnberg Daniel  1996  POLISEN  AH9396  25 m  2:15.27   
439  Filipsson Tim  1996  SKURU IK  AH9196  25 m  2:16.02   
209  Ghahestani Shervin  1997  TÄBY SIM  AP5997  25 m  2:16.51   
375  Hammarlind Dennis Q  1996  POLISEN  AH0596  25 m  2:17.50   
429  Bååthe Axel  1997  SKURU IK  AQ6597  25 m  2:19.19   
336  Tisell Axel  1996  SS04  AD6596  25 m  2:20.14   
10  134  Bolle Henrik  1996  TUREBERG  AO3196  50 m  2:21.25   
11  47  Eriksson Patrik  1996  SPÅRVÄGEN  AM4596  50 m  2:23.70   
12  416  Paajanen Ari  1996  MiUS  96A502  25 m  2:24.98   
13  62  Höckerfelt Elias  1996  SPÅRVÄGEN  AL2196  25 m  2:25.30   
14  702  Stalberg David  1996  SÖDERTÖRN  AJ8596  25 m  2:27.67   
15  446  Hjärne Hannes  1997  SKURU IK  AF7797  25 m  2:27.68   
16  126  Rior Niklas  1997  SKK  AR4197  25 m  2:27.90   
17  451  Jansson Nisse  1997  SKURU IK  AH4797  25 m  2:30.74   
18  94  Ankarberg Ossian  1996  SKK  AX6196  25 m  2:30.75   
19  218  Kruthammar David  1997  TÄBY SIM  AN6197  25 m  2:31.26   
20  355  Blomquist Martin  1997  POLISEN  AS0797  25 m  2:32.37   
21  457  Lindberg Petter  1997  SKURU IK  AJ2797  25 m  2:32.95   
22  641  Rosmo Kristoffer  1996  Lambertset    25 m  2:34.72   
23  89  Wallenbro Kristoffer  1997  SPÅRVÄGEN  AN8197  25 m  2:35.29   
24  60  Holm-Reise David  1997  SPÅRVÄGEN  AI2397  25 m  2:36.22  EFT 
25  435  Ekholm Erland  1996  SKURU IK  AT7196  25 m  2:36.34   
26  636  Nygård Marius  1997  Lambertset    25 m  2:37.70   
27  262  Strömbeck Gustav  1997  WISBY SS  AM3397  25 m  2:38.64   
28  264  Thuresson Gustav  1997  WISBY SS  AG6597  50 m  2:39.31   
29  239  Åberg William  1997  TÄBY SIM  AF1597  25 m  2:39.37   
30  Groth Carl  1996  BOTK-RÖNN  AS6596  25 m  2:41.97   
31  261  Sjödahl Gustav  1996  WISBY SS  AL3996  25 m  2:44.69   
32  568  Andrade Cristian de  1996  POLISEN  AT6796  25 m  2:46.79   
33  422  Viitamies Eino  1997  MiUS  97A589  50 m  2:47.62   
34  387  Karlsson Viktor  1996  HELLAS  AK1996  50 m  2:48.89   
35  405  Svensson Marcus  1997  POLISEN  AP8997  25 m  2:48.98   
36  644  Strømmen Karl-Fredrik  1996  Lambertset    25 m  2:51.65   
37  394  Gabri Alexander  1997  POLISEN  AU5197  50 m  2:52.64   
38  458  Lindfors Charlie  1996  SKURU IK  AT1196  25 m  3:01.80   
39  252  Holmedahl Douglas  1997  WISBY SS  AG6397  50 m  3:02.35   
40  123  Pohl Alfred  1997  SKK  AQ4797  25 m  3:02.55   
41  Andersson Axel  1997  BOTK-RÖNN  AM4197  25 m  3:09.48   
42  559  Andersson Viktor  1996  SK STRÄNGN  AF5596  25 m  3:15.24   
43  120  Näslund Thomas  1997  SKK  AQ3797  25 m  3:16.83   
44  10  Kingdingstad-Spaak Tim  1997  BOTK-RÖNN  AT8597  50 m  3:25.12   
45  504  Alvgren Filip  1997  SPÅRVÄGEN  AQ2797  25 m  3:26.19   
46  260  Sjöberg Viktor  1997  WISBY SS  AG3597  25 m     
47  404  Svanberg Simon  1997  POLISEN  AW2197  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
7_S
Gren 7, 400 m FRITT FL B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
44  Bring Emma  1995  SPÅRVÄGEN  BG5695  25 m  4:52.14   
45  Cedergårdh Frida  1995  SPÅRVÄGEN  BG6695  25 m  4:54.15   
480  Sydow Hanna von  1994  SKURU IK  BB9694  25 m  5:02.36   
114  Lönnberg Danielle  1995  SKK  AH3695  25 m  5:02.37   
353  Bergkvist Sofia  1995  POLISEN  BB0695  25 m  5:05.92   
382  Walsh Hannah  1994  POLISEN  BL4694  25 m  5:07.14   
350  Arpvall Sara  1995  POLISEN  BA8295  25 m  5:13.97   
632  Nilsen Elisabeth  1994  Lambertset    25 m  5:15.63   
624  Karlsen Marthe  1994  Lambertset    25 m  5:16.35   
10  626  Lundgren Anna  1995  Lambertset    25 m  5:16.49   
11  266  Tinge Elin  1995  WISBY SS  BQ7295  25 m  5:17.91   
12  367  Hansson Emmeli  1995  POLISEN  AZ0295  50 m  5:25.31   
13  Heldring Lovisa  1995  BOTK-RÖNN  BL3695  25 m  5:25.38   
14  603  Lindholm Julia  1995  IFÅ  95A428  25 m  5:26.30   
15  257  Persson Matilda  1995  WISBY SS  AO7495  25 m  5:28.92   
16  418  Simola Linda  1995  MiUS  95A900  25 m  5:32.57   
17  115  Malmberg Lovisa  1995  SKK  AH9895  25 m  5:35.38   
18  259  Rogersdotter Love  1995  WISBY SS  AV5895  25 m  5:49.89   
19  600  Jansson Ida  1995  IFÅ  95B221  25 m  6:17.67   
20  Bengtsson Beatrice  1994  BOTK-RÖNN  BX2494  25 m  6:20.26   
21  391  Väntönen Minna  1995  HELLAS  AH5295  25 m  6:28.79   
22  609  Ingelstam Freja  1994  KANAANS SS  BZ0894  25 m     
23  113  Läckgren Petronella  1995  SKK  BF0295  25 m     
24  415  Nikitin Olga  1994  MiUS  94A634  25 m     
25  155  Lindqvist Tove Fransson  1995  TYRESÖ SS  BT5295  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
8_S
Gren 8, 400 m FRITT PO B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
83  Thorstrand Gustav  1994  SPÅRVÄGEN  AL2994  25 m  4:12.60   
37  Ali Ali Adel  1994  SPÅRVÄGEN  AZ5394  50 m  4:17.46   
38  Ali Haider Adel  1995  SPÅRVÄGEN  AY8395  50 m  4:25.87   
365  Gomez Anton  1995  POLISEN  BA2395  25 m  4:28.36   
64  Karlsson Adam  1994  SPÅRVÄGEN  AC7594  25 m  4:28.52   
661  Hedman Mattias  1994  SUNDSVALL  AM9594  25 m  4:28.54   
518  Lind David  1994  SÖDERTÖRN  AK6994  25 m  4:30.03   
649  Øvrebø Torbjørn  1994  Lambertset    25 m  4:33.89   
362  Ericsson Pontus  1995  POLISEN  BA3395  25 m  4:35.35   
10  413  Karvonen Tero  1994  MiUS  94A637  25 m  4:37.67   
11  309  Eriksson Max  1994  SS04  AS8594  25 m  4:38.09   
12  200  Assarsson Mikael  1994  TÄBY SIM  AW0994  25 m  4:39.04   
13  366  Gustafsson Robin  1995  POLISEN  BA4395  25 m  4:40.49   
14  437  Falk Jesper  1994  SKURU IK  AN3394  25 m  4:42.06   
15  622  Henanger Kristian  1994  Lambertset    25 m  4:43.63   
16  25  Bergman Fabian  1994  SALTSJÖB  AQ2194  25 m  4:45.02   
17  604  Manelius Frans  1995  IFÅ  95A859  25 m  4:47.26   
18  412  Hyrkkänen Juho  1994  MiUS  94A636  25 m  4:48.61   
19  102  Gudehn Felix  1995  SKK  AR1195  25 m  4:49.31   
20  555  Häggblad Wictor  1994  ÅKERSBERGA  AJ8194  25 m  4:49.48   
21  478  Uhlin Joakim  1994  SKURU IK  AN6394  25 m  4:54.47   
22  646  Tomren Jonas  1994  Lambertset    25 m  5:00.43   
23  347  Altin Love  1995  POLISEN  BA1395  50 m  5:00.94   
24  251  Hansson Rasmus  1995  WISBY SS  AL6995  25 m  5:06.16   
25  421  Valkonen Joni  1995  MiUS  95A819  25 m  5:07.17   
26  452  Jansson Patrik  1995  SKURU IK  AV3395  25 m  5:07.34   
27  380  Wall Theodor  1995  POLISEN  AN9395  25 m  5:10.77   
28  634  Nygård Didrik  1994  Lambertset    25 m  5:15.68   
29  414  Lahdenpää Veikka  1995  MiUS  95A356  25 m  5:19.10   
30  696  Albornoz Philip  1995  SÖDERTÖRN  AU9795  25 m  5:34.54   
31  411  Aherto Miika  1995  MiUS  95A377  25 m  5:34.58   
32  417  Raski Reino  1994  MiUS  94A339  25 m  5:53.73   
33  594  Andziulaitis Edgaras  1995  IFÅ    25 m  6:30.60   
34  156  Frogvall Dan  1995  TYRESÖ SS  BA6795  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
9_S
Gren 9, 400 m FRITT FL A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
214  Jacobson Sara  1993  TÄBY SIM  AM0493  25 m  4:36.11   
106  Huuva Renee  1990  SKK  AP0490  25 m  4:36.76   
322  Norrena Angelica  1991  SS04  AE8691  25 m  4:40.27   
348  Andersson Desirée  1990  POLISEN  AU3890  25 m  4:44.79   
111  Lindqvist Olivia  1993  SKK  AH4293  25 m  4:45.78   
419  Vainio Emmi  1993  MiUS  93A279  25 m  4:47.58   
303  Broberg Emma  1993  SS04  AL8693  25 m  4:49.85   
324  Näsman Linnea  1992  SS04  AV2692  25 m  4:50.40   
254  Juhlin Stina  1992  WISBY SS  AE0492  25 m  4:53.64   
10  317  Lindberg Jenny  1993  SS04  BR9493  25 m  4:57.16   
11  245  Lillqvist Jenna  1993  UPPLANDS-B  BV6493  25 m  5:07.26   
12  520  Sundin Malin  1992  SÖDERTÖRN  AV6892  25 m  5:07.79   
13  78  Pros Maria  1992  SPÅRVÄGEN  AZ4892  25 m  5:08.48   
14  706  Onegård Elin  1993  TYRESÖ SS  BD4893  50 m  5:09.85   
15  205  Ekmark Hedvig  1992  TÄBY SIM  AX0692  25 m  5:19.30   
16  318  Mörtberg Anna  1993  SS04  BR1693  25 m  6:03.66   
17  388  Lindberg Rebeca  1993  HELLAS  CF5293  25 m  6:28.25   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
10_S
Gren 10, 400 m FRITT PO A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
11  Konrad Christian  1989  BOTK-RÖNN  AG2589  25 m  4:06.19   
337  Wik Fredrik  1993  SS04  AW2793  25 m  4:10.04   
376  Hammarlind Joakim Q  1993  POLISEN  AM7593  25 m  4:12.79   
97  Björklund Philip  1992  SKK  AG2192  25 m  4:13.43   
138  Haglund Anders  1961  TUREBERG  AA8561  25 m  4:18.33   
124  Regnstrand Rasmus  1985  SKK  AD5585  50 m  4:18.59   
635  Nygård Kristian  1991  Lambertset    25 m  4:19.46   
709  Westergren Pelle  1985  SKK  aa9785  25 m  4:20.35  EFT 
248  Cederqvist Daniel  1986  WISBY SS  AE4986  25 m  4:21.87   
10  519  Persson Kristian  1993  SÖDERTÖRN  AI7193  25 m  4:22.64   
11  327  Sallhed Victor  1993  SS04  AX2793  25 m  4:25.22   
12  521  Winsa Ernst  1993  SÖDERTÖRN  AR4793  25 m  4:27.19   
13  628  Madsen Mathias  1992  Lambertset    25 m  4:29.60   
14  648  Øvern Aksel  1993  Lambertset    25 m  4:33.45   
15  249  Cederqvist Robin  1989  WISBY SS  AM8589  25 m  4:34.73   
16  253  Högberg Niclas  1992  WISBY SS  AF6992  25 m  4:36.34   
17  633  Nordahl Jonn Magnus  1993  Lambertset    25 m  4:38.05   
18  331  Söderström Philip  1993  SS04  AK2993  25 m  5:00.16   
19  450  Jansson Nicklas  1992  SKURU IK  AY5192  25 m  5:13.40   
20  410  Aherto Joona  1993  MiUS  93A233  25 m  5:25.90   
21  242  Fineman Fredrik  1991  UPPLANDS-B  AM3391  25 m     
22  212  Holmqvist Anton  1993  TÄBY SIM  BC5993  25 m     
23  23  Tingström Emil  1993  HEMSE BK  AZ9993  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
11_S
Gren 11, 50 m BRÖST FL E 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
502  Falk Liv  2000  ÅKERSBERGA  ai3400  25 m  44.34   
338  Bergkvist Emma  2000  SK STRÄNGN  AA5600  25 m  47.00   
537  Jonsson Jenny  2000  TÄBY SIM  AF6400  25 m  48.04   
310  Gordon Alexandra  2000  SS04  AN2800  25 m  49.59   
566  Balczar Felicia  2000  POLISEN  AG5800  25 m  51.24   
482  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  53.34   
241  Eriksson Mathilda  2001  UPPLANDS-B  AE2201  25 m  53.70   
29  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  54.00   
562  Alem Hermella  2000  POLISEN  AK1600  50 m  54.05   
10  436  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  54.22   
11  279  Billgren Maja  2000  ÄLVSJÖ AIK  AK4200  25 m  54.42   
12  24  Andreasen Julia  2000  SALTSJÖB  AO4800  25 m  55.06   
13  59  Henning Matilda  2000  SPÅRVÄGEN  AR6200  50 m  55.32   
14  283  Hägesten Matilda  2000  ÄLVSJÖ AIK  AF1400  25 m  55.75   
15  677  Shahmalekpour Tina  2001  SÖDERTÖRN  AI6601  25 m  56.41   
16  466  Nordegren Signe  2000  SKURU IK  AO6800  25 m  57.32   
17  525  Orr Josefine  2000  TYRESÖ SS  AJ4400  25 m  57.58   
18  82  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  59.03   
19  483  Öberg Erica  2001  SKURU IK  AL7801  25 m  1:02.42   
20  27  Busck Mimmi  2001  SALTSJÖB  AH0601  25 m  1:04.35   
21  711  Zemikal Saron  2000  POLISEN    25 m    EFT 
22  479  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m     
23  284  Jonsson Linnea  2000  ÄLVSJÖ AIK  AV1600  25 m     
24  650  Amouri Mirjam  2000  POLISEN    25 m     
25  125  Reithner Hanna  2000  SKK  AJ7400  25 m     
26  655  Ringblom Veronika  2000  POLISEN    25 m     
27  657  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  25 m     
28  26  Rietz Thea Boij Du  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m     
29  468  Norin Emma  2001  SKURU IK  AE4801  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
12_S
Gren 12, 50 m BRÖST PO E 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
549  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  47.64   
710  Skogman Måns  2001  SALTSJÖB  ad1701  25 m  52.02   
442  Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  52.05   
444  Hadzialic Dennis  2000  SKURU IK  AG2900  25 m  56.47   
55  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m  1:00.82   
73  Nyström Markus  2001  SPÅRVÄGEN  AE4701  25 m  1:02.38   
720  Andersson Erik  2001  POLISEN  AG6701  25 m    EFT 
653  Mogos Kiflom  2001  POLISEN    25 m     
285  Jonsson Pontus  2000  ÄLVSJÖ AIK  AM5300  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
13_S
Gren 13, 100 m BRÖST FL D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
207  Ewerbring Julia  1998  TÄBY SIM  AI8298  25 m  1:19.81   
340  Eriksson Anna  1999  SK STRÄNGN  AI0499  25 m  1:25.56   
339  Beyermann Pamela  1998  SK STRÄNGN  AS4498  25 m  1:26.03   
532  Grundin Lisa  1998  TÄBY SIM  AQ3898  25 m  1:27.05   
277  Östervall Maria  1998  ÅKERSBERGA  AD4498  25 m  1:27.44   
118  Nylander Ebba  1998  SKK  AV7898  25 m  1:29.05   
403  Pettersson Ida  1999  POLISEN  AP2699  25 m  1:29.45   
328  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  25 m  1:30.01   
321  Norén Sophia  1998  SS04  AN9698  25 m  1:30.07   
10  512  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  1:30.10   
11  640  Rosmo Caroline  1998  Lambertset    25 m  1:30.62   
12  627  Løvberg Marte  1999  Lambertset    25 m  1:30.68   
13  53  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  1:31.91   
14  201  Augustsson Julia  1998  TÄBY SIM  AI9298  25 m  1:32.05   
15  293  Häggblad Alva  1999  Ö-VIKS ASS  AK8899  25 m  1:32.32   
16  474  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  1:34.17   
17  445  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  1:34.32   
18  529  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m  1:34.78   
19  582  Mcdonald Ronja  1998  POLISEN  bh9898  25 m  1:35.10   
20  484  Öberg Lise  1998  SKURU IK  AT4498  25 m  1:35.24   
21  540  Kuhry Zhanna  1998  TÄBY SIM  BF4698  25 m  1:36.54   
22  315  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  50 m  1:36.55   
23  341  Eriksson Lisa  1998  SK STRÄNGN  AN3898  25 m  1:37.03   
24  332  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  1:37.23   
25  50  Franzén Alice  1998  SPÅRVÄGEN  AZ0898  25 m  1:37.42   
26  538  Korssell Caroline  1999  TÄBY SIM  AE0499  25 m  1:37.46   
27  104  Hagström Louise  1998  SKK  AZ1898  25 m  1:37.62   
28  93  Andersson Carolina  1998  SKK  AZ7698  25 m  1:37.66   
29  294  Adlerborn Caroline  1998  SS04  AR3498  25 m  1:38.16   
30  409  Törnqvist Elin  1998  TYRESÖ SS  AZ7898  25 m  1:39.03   
31  510  Ingvarsson Malin  1998  SPÅRVÄGEN  AV1498  25 m  1:40.70   
32  84  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  1:40.93   
33  98  Blomquist Julia  1998  SKK  AR8298  25 m  1:41.06   
34  469  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  1:41.18   
35  70  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  25 m  1:41.36   
36  570  Enström Josefin  1998  POLISEN  BC6498  25 m  1:42.03   
37  144  Vezzoli Beatrice  1998  TUREBERG  AR7498  50 m  1:42.67   
38  577  Rezene Sefanit  1998  POLISEN  AX4898  25 m  1:42.90   
39  17  Tannous Nicole  1998  BOTK-RÖNN  AY6298  25 m  1:43.61   
40  618  Davidsen Karina  1998  Lambertset    25 m  1:43.79   
41  541  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  25 m  1:44.43   
42  103  Göransson Melina  1998  SKK  BF4898  25 m  1:44.66   
43  185  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  1:44.73   
44  267  Werner Alva  1998  WISBY SS  AE6498  25 m  1:44.81   
45  184  Orr Johanna  1999  TYRESÖ SS  AR8899  25 m  1:45.24   
46  542  Mikalsen Julia  1999  TÄBY SIM  AK1499  25 m  1:45.90   
47  40  Andersson Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AR7298  25 m  1:46.82   
48  666  Eriksson Elin  1998  SÖDERTÖRN  AX2898  25 m  1:46.87   
49  681  Westerlund Lena  1998  SÖDERTÖRN  BB8298  50 m  1:47.02   
50  508  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  1:47.54   
51  506  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  25 m  1:47.80   
52  560  Fors Amanda  1998  SK STRÄNGN  AY2698  25 m  1:48.44   
53  92  Abenius Ninni  1998  SKK  AZ8698  25 m  1:48.49   
54  699  Loqvist Cajsa  1999  SÖDERTÖRN  AW4299  25 m  1:48.51   
55  188  Poutos Dimi  1999  TYRESÖ SS  AU9499  25 m  1:49.05   
56  116  Mehrstedt Susanna  1999  SKK  AU0899  25 m  1:49.84   
57  507  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  50 m  1:50.48   
58  14  Rundberg My  1999  BOTK-RÖNN  AL3699  25 m  1:50.51   
59  91  Wiberg Klara  1998  SPÅRVÄGEN  AO4298  25 m  1:50.58   
60  447  Holmberg Amanda  1998  SKURU IK  AR5498  25 m  1:50.68   
61  561  Hyllbrandt Amanda  1999  SK STRÄNGN  AY6899  25 m  1:50.78   
62  139  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  1:52.01   
63  48  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  1:52.43   
64  647  Øseth Marie  1998  Lambertset    25 m  1:53.68   
65  569  Doland Veronica  1998  POLISEN  AP1698  25 m  1:53.69   
66  580  Tillqvist-Larsson Wilma  1999  POLISEN  AZ0299  50 m  1:53.79   
67  109  Karlsson Alma  1999  SKK  AH8299  50 m  1:54.01   
68  77  Pernkrans Sandra  1999  SPÅRVÄGEN  BB0299  25 m  1:54.24   
69  390  Thune Viktoria  1998  HELLAS  AH7898  25 m  1:55.98   
70  574  Kuhner Sara  1999  POLISEN  BD8699  50 m  1:56.08   
71  596  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  1:56.22   
72  565  Asgedum Betty  1999  POLISEN  BD9699  50 m  2:00.35   
73  22  Norrby Rebecka  1998  HEMSE BK  AX9298  25 m  2:02.55   
74  56  Lindberg Olivia Good  1999  SPÅRVÄGEN  BA7899  50 m  2:04.24   
75  129  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  2:05.21   
76  243  Hargsten Hanna  1999  UPPLANDS-B  AH8899  25 m  2:16.21   
77  192  Sundberg Ellen  1998  TYRESÖ SS  BE0298  25 m     
78  578  Robdyee Sandra Eisa  1999  POLISEN  AP1699  25 m     
79  667  Hagström Jessica  1999  SÖDERTÖRN  AQ3499  25 m     
80  718  Berg Jessica  1998  POLISEN    25 m    EFT 
81  292  Öhlen Felicia  1998  ÄLVSJÖ AIK  BA7898  25 m     
82  528  Whitfield Hanna  1998  TYRESÖ SS  BD2298  25 m     
83  291  Wettergren Hedda  1999  ÄLVSJÖ AIK  AS6899  25 m     
84  278  Bergelv Emma  1999  ÄLVSJÖ AIK  BF3499  25 m     
85  433  Egnel Lovisa  1999  SKURU IK  AK4699  25 m     
86  119  Näslund Sofia  1999  SKK  AZ5299  25 m     
87  695  Karlsson Marlene  1998  IFÅ    25 m     
88  715  Jaensson Erica  1998  POLISEN    25 m    EFT 
89  182  Nyström Terése  1999  TYRESÖ SS  AR7899  25 m     
90  162  Johansson Frida  1998  TYRESÖ SS  BG2298  25 m     
91  157  Fröström Matilda  1999  TYRESÖ SS  AR0899  25 m     
92  146  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  25 m     
93  485  Österberg Alice  1999  SKURU IK  BB1699  25 m     
94  108  Jacobsson Hanna  1999  SKK  AZ4299  25 m     
95  76  Olthoff Ellen  1999  SPÅRVÄGEN  BA9899  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
14_S
Gren 14, 100 m BRÖST PO D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
211  Hedman Filip  1998  TÄBY SIM  AO1598  25 m  1:24.20   
228  Räisänen Daniel  1999  TÄBY SIM  AE0199  25 m  1:25.32   
461  Lulek William  1998  SKURU IK  AJ6998  25 m  1:26.44   
67  Kjellén Arvid  1998  SPÅRVÄGEN  AK7198  25 m  1:29.17   
438  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  1:30.14   
698  Filinau Alexej  1998  SÖDERTÖRN  AL3998  25 m  1:31.38   
631  Mørk Fridtjov  1998  Lambertset    25 m  1:34.01   
136  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  1:34.72   
522  Carlsson Anton  1998  TYRESÖ SS  AO3798  25 m  1:37.48   
10  639  Richardsen Viktor Husø  1998  Lambertset    25 m  1:38.75   
11  406  Walsh Killian  1998  POLISEN  AG4198  25 m  1:38.95   
12  697  Chong Kevin  1998  SÖDERTÖRN  AE9798  25 m  1:40.00   
13  551  Wowern William von  1999  TÄBY SIM  AE1199  25 m  1:40.59   
14  314  Fann Frederick Holmer  1998  SS04  AD3998  25 m  1:40.65   
15  533  Hambraeus Joel  1998  TÄBY SIM  AL8198  25 m  1:40.86   
16  407  Wilkman Dennis  1998  POLISEN  AE6198  25 m  1:40.88   
17  95  Askling Olof  1999  SKK  AM7799  25 m  1:41.69   
18  564  Araya Adel  1998  POLISEN  AL5998  25 m  1:42.55   
19  20  Niklasson Emrik  1998  HEMSE BK  AP9798  25 m  1:42.97   
20  122  Peterson Lukas  1998  SKK  AG8198  25 m  1:44.17   
21  552  Zarrabi Mattin  1998  TÄBY SIM  AJ9998  25 m  1:44.60   
22  170  Lund Alexander  1998  TYRESÖ SS  AL3198  25 m  1:46.55   
23  34  Olsson Joakim  1998  SALTSJÖB  AH8998  25 m  1:47.76   
24  343  Oosterveld Timo  1998  SK STRÄNGN  AC5398  25 m  1:48.76   
25  101  Gudehn Axel  1998  SKK  AL4398  25 m  1:48.77   
26  487  Ekström Jack Hyvén  1998  SKURU IK  ap1798  25 m  1:49.13   
27  571  Ericsson Philip  1998  POLISEN  AI7998  25 m  1:49.62   
28  545  Sande Erik Olsson  1999  TÄBY SIM  AE8999  25 m  1:49.70   
29  544  Nöu Daniel  1999  TÄBY SIM  AE9999  25 m  1:49.97   
30  265  Thuresson Oskar  1999  WISBY SS  AB2399  25 m  1:51.05   
31  523  Engstrand Martin  1999  TYRESÖ SS  AJ5199  25 m  1:51.88   
32  180  Nyman Jesper  1998  TYRESÖ SS  AP2598  25 m  1:53.83   
33  448  Hägg Hans  1998  SKURU IK  AO9798  25 m  1:53.96   
34  198  Österman Olle  1998  TYRESÖ SS  AQ2198  25 m  1:56.83   
35  263  Strömbeck Oskar  1999  WISBY SS  AK1999  25 m  1:56.98   
36  58  Hahn Victor  1999  SPÅRVÄGEN  AN0799  25 m  1:58.38   
37  669  Kallvikbacka Simon  1999  SÖDERTÖRN  AG8399  25 m  1:58.55   
38  174  Norman Oscar  1999  TYRESÖ SS  AK5599  25 m  1:59.00   
39  195  Wallmon Thimmy  1998  TYRESÖ SS  AK8198  25 m  1:59.15   
40  194  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  50 m  2:00.38   
41  673  Novevski Kristjan  1998  SÖDERTÖRN  AM0998  25 m  2:04.58   
42  61  Hägerlund Mikael  1999  SPÅRVÄGEN  AN1799  50 m  2:52.66   
43  66  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  25 m     
44  68  Larsson Ted  1999  SPÅRVÄGEN  AN3799  25 m     
45  81  Ahlström Daniel Sjöblom  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m     
46  150  Dahlén Alexander  1998  TYRESÖ SS  AR2998  25 m     
47  680  Wennberg-Adevik William  1999  SÖDERTÖRN  AI1399  25 m     
48  467  Nordegren Sixten  1998  SKURU IK  AS3998  25 m     
49  127  Sandahl Kalle  1999  SKK  AM8799  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
15_S
Gren 15, 100 m BRÖST FL C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
536  Johansson Emelie  1996  TÄBY SIM  AN2496  25 m  1:13.18   
539  Korssell Pauline  1997  TÄBY SIM  AI8897  25 m  1:17.53   
503  Nordberg Stina-Victoria  1996  Oslo IL    25 m  1:19.13   
42  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  50 m  1:20.40   
708  Suits Alice  1996  SKURU IK  BB9696  25 m  1:21.21  EFT 
455  Lian Isabella  1996  SKURU IK  AY8296  25 m  1:21.74   
325  Olsson Hanna  1996  SS04  AG9296  25 m  1:21.83   
463  Mcpheat Enya  1997  SKURU IK  AS4697  25 m  1:22.75   
46  Edin Ida  1996  SPÅRVÄGEN  AS8896  50 m  1:23.09   
10  54  Gardelin Erika  1997  SPÅRVÄGEN  AU1497  25 m  1:25.14   
11  623  Henanger Line  1997  Lambertset    25 m  1:25.38   
12  645  Stubdal Lotte  1997  Lambertset    25 m  1:25.85   
13  202  Bergh Madeleine  1996  TÄBY SIM  AZ7696  25 m  1:26.06   
14  619  Finstad Anna  1996  Lambertset    25 m  1:26.29   
15  256  Nyberg Sara  1996  WISBY SS  AF3696  25 m  1:26.61   
16  357  Burt Ayleen  1997  POLISEN  BB5497  25 m  1:26.87   
17  268  Öhman Emma  1997  WISBY SS  AL8297  25 m  1:26.95   
18  606  Thurin Julia  1996  IFÅ  96A121  25 m  1:26.97   
19  342  Fors Felicia  1996  SK STRÄNGN  BL6296  25 m  1:27.09   
20  231  Timbäck Elin  1997  TÄBY SIM  AI9897  25 m  1:27.19   
21  526  Poutos Nicki  1997  TYRESÖ SS  BD2297  25 m  1:27.82   
22  80  Sigvardsson Mikaela  1996  SPÅRVÄGEN  AV5496  25 m  1:27.95   
23  72  Malmgren Lovisa  1997  SPÅRVÄGEN  AN4297  25 m  1:28.08   
24  420  Vainio Rosa  1996  MiUS  96A495  25 m  1:29.08   
25  630  Myhr Ida Amalie  1997  Lambertset    25 m  1:30.62   
26  614  Avlund Ada Jakobsen  1997  Lambertset    25 m  1:31.01   
27  87  Wallén Malin  1997  SPÅRVÄGEN  AZ7897  25 m  1:31.12   
28  250  Gardarfve Fanny  1996  WISBY SS  AA4696  25 m  1:31.19   
29  658  Kuhlins Saskia  1996  SPÅRVÄGEN  BA4496  25 m  1:31.64   
30  607  Virta Linda  1996  IFÅ  96A259  25 m  1:32.75   
31  426  Blom Ulrika  1997  SKURU IK  AN1297  25 m  1:32.86   
32  298  Bagheri Diana  1997  SS04  AZ9697  25 m  1:33.22   
33  683  Öster Josefin  1997  SÖDERTÖRN  AT0297  25 m  1:33.70   
34  133  Älmeby Caroline  1996  SKK  AO8696  50 m  1:33.77   
35  481  Sydow Sofia von  1997  SKURU IK  AH1697  25 m  1:33.95   
36  643  Solheim Emilie Nilsen  1997  Lambertset    25 m  1:34.00   
37  642  Ruud Karla  1997  Lambertset    25 m  1:34.01   
38  402  Pavicevic Daniela  1997  POLISEN  AQ5497  25 m  1:34.18   
39  616  Berggren Ada-Emilie Bekk  1996  Lambertset    25 m  1:34.26   
40  300  Berndtson Hannah  1996  SS04  BI9696  25 m  1:34.26   
41  215  Jansson Elin  1997  TÄBY SIM  AO3297  25 m  1:34.69   
42  166  Klingre Malin  1997  TYRESÖ SS  BC9897  25 m  1:34.73   
43  220  Larsson-Udd Sofia  1996  TÄBY SIM  BE4696  25 m  1:34.79   
44  30  Herlitz Emilia  1997  SALTSJÖB  AP7497  25 m  1:35.57   
45  299  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  1:35.95   
46  344  Porshagen Madeleine  1997  SK STRÄNGN  AG6897  25 m  1:36.59   
47  199  Assarsson Johanna  1996  TÄBY SIM  BP0296  25 m  1:36.64   
48  74  Nyström Sara  1997  SPÅRVÄGEN  AZ8897  25 m  1:36.81   
49  305  Dufva Josefin  1997  SS04  BH5697  25 m  1:37.33   
50  320  Nordmark Louise  1996  SS04  AZ7896  25 m  1:37.99   
51  90  Westerberg Hanna  1997  SPÅRVÄGEN  BA1297  25 m  1:38.16   
52  705  Widmark Julia  1997  SÖDERTÖRN  AS8897  25 m  1:38.86   
53  297  Assadi Sepideh  1996  SS04  BK0296  25 m  1:38.99   
54  179  Starck Sofia Nyberg  1997  TYRESÖ SS  BJ6897  25 m  1:40.28   
55  441  Glabik Sofia  1997  SKURU IK  BF4897  25 m  1:40.38   
56  88  Wallenbro Klara  1997  SPÅRVÄGEN  AS4897  25 m  1:42.17   
57  165  Jägenstedt Nora  1997  TYRESÖ SS  BL3497  25 m  1:42.33   
58  389  Svensson Ulrica  1997  HELLAS  AA1697  25 m  1:42.48   
59  396  Grigorenko Nathalie  1997  POLISEN  BN3897  25 m  1:42.52   
60  221  Lundgren Julia  1997  TÄBY SIM  BJ0497  25 m  1:43.81   
61  486  Österberg Elin  1997  SKURU IK  BI7697  25 m  1:43.99   
62  572  Hansson Hanna  1997  POLISEN  BF3297  25 m  1:44.09   
63  629  Makosi Julie Marie Atieno  1996  Lambertset    25 m  1:44.21   
64  620  Fuglesang Elise Hagen  1997  Lambertset    25 m  1:44.62   
65  617  Dahl Kristine Fløystad  1997  Lambertset    25 m  1:45.33   
66  676  Shahmalekpour Elmira  1997  SÖDERTÖRN  BJ6297  25 m  1:45.57   
67  703  Waldheim Gerd  1996  SÖDERTÖRN  AU8496  25 m  1:45.68   
68  576  Munhzaya Anuka  1996  POLISEN  BT5296  50 m  1:45.78   
69  505  Boje Ida  1997  SPÅRVÄGEN  BG7497  25 m  1:46.02   
70  352  Baser Selin  1996  POLISEN  BF6496  25 m  1:46.42   
71  386  Custovic Ajla  1996  HELLAS  AP7696  25 m  1:47.11   
72  311  Hagberg Ellinor  1996  SS04  BI0896  25 m  1:47.19   
73  21  Niklasson Vendla  1997  HEMSE BK  BM1297  25 m  1:49.14   
74  247  Tärnroth Johanna  1996  UPPLANDS-B  AW5896  25 m  1:50.05   
75  217  Johansson Sofia  1997  TÄBY SIM  BJ9297  25 m  1:50.53   
76  638  Quach Victoria  1997  Lambertset    25 m  1:51.06   
77  605  Söderberg Mikaela  1996  IFÅ  96A765  25 m  1:52.05   
78  Eriksson Mikaela  1997  BOTK-RÖNN  BM0697  25 m  1:53.03   
79  625  Klepp Helene  1996  Lambertset    25 m  1:56.33   
80  598  Eker Nicole  1996  IFÅ  96B098  25 m  1:58.10   
81  39  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  50 m  1:58.19   
82  288  Svensson-Kåsarani Kanilla  1996  ÄLVSJÖ AIK  BS4296  25 m     
83  602  Linde Mathilda  1997  IFÅ  97A928  25 m     
84  176  Nunez Alexandra  1996  TYRESÖ SS  BR0896  25 m     
85  208  Fernqvist Sofia  1997  TÄBY SIM  BO2497  25 m     
86  148  Borgström Veronica  1996  TYRESÖ SS  BR1896  25 m     
87  149  Person Rebecca Catalan  1996  TYRESÖ SS  BR2896  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
16_S
Gren 16, 100 m BRÖST PO C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
117  Morgan Alexander  1996  SKK  AE9796  25 m  1:07.00   
694  Myhrers Grunde  1996  Oslo IL    25 m  1:11.83   
209  Ghahestani Shervin  1997  TÄBY SIM  AP5997  25 m  1:17.94   
637  Porobic Armin  1996  Lambertset    25 m  1:18.01   
47  Eriksson Patrik  1996  SPÅRVÄGEN  AM4596  25 m  1:18.44   
336  Tisell Axel  1996  SS04  AD6596  25 m  1:18.67   
439  Filipsson Tim  1996  SKURU IK  AH9196  25 m  1:19.27   
218  Kruthammar David  1997  TÄBY SIM  AN6197  25 m  1:19.33   
689  Petrov Henrik  1996  TYRESÖ SS  AI4996  25 m  1:19.79   
10  685  Forsblad Casper  1996  TYRESÖ SS  AK0196  25 m  1:19.93   
11  416  Paajanen Ari  1996  MiUS  96A502  25 m  1:20.79   
12  355  Blomquist Martin  1997  POLISEN  AS0797  25 m  1:21.01   
13  262  Strömbeck Gustav  1997  WISBY SS  AM3397  25 m  1:21.65   
14  375  Hammarlind Dennis Q  1996  POLISEN  AH0596  25 m  1:21.83   
15  530  Ericsson Oskar  1997  TÄBY SIM  AF9397  25 m  1:21.90   
16  457  Lindberg Petter  1997  SKURU IK  AJ2797  25 m  1:22.15   
17  641  Rosmo Kristoffer  1996  Lambertset    25 m  1:22.25   
18  51  Freiholtz Mattias  1996  SPÅRVÄGEN  AP4596  25 m  1:22.39   
19  62  Höckerfelt Elias  1996  SPÅRVÄGEN  AL2196  25 m  1:23.17   
20  435  Ekholm Erland  1996  SKURU IK  AT7196  25 m  1:23.79   
21  312  Haraldsson Jens  1996  SS04  AR8996  50 m  1:24.33   
22  559  Andersson Viktor  1996  SK STRÄNGN  AF5596  25 m  1:24.80   
23  702  Stalberg David  1996  SÖDERTÖRN  AJ8596  25 m  1:24.83   
24  69  Lüning Anton  1996  SPÅRVÄGEN  AO0996  25 m  1:25.19   
25  394  Gabri Alexander  1997  POLISEN  AU5197  25 m  1:26.25   
26  451  Jansson Nisse  1997  SKURU IK  AH4797  25 m  1:26.36   
27  429  Bååthe Axel  1997  SKURU IK  AQ6597  25 m  1:27.29   
28  134  Bolle Henrik  1996  TUREBERG  AO3196  50 m  1:28.10   
29  399  Nebay Arraya  1997  POLISEN  AS9597  25 m  1:28.13   
30  239  Åberg William  1997  TÄBY SIM  AF1597  25 m  1:28.87   
31  264  Thuresson Gustav  1997  WISBY SS  AG6597  25 m  1:29.82   
32  644  Strømmen Karl-Fredrik  1996  Lambertset    25 m  1:31.29   
33  65  Karlström Albin  1997  SPÅRVÄGEN  AJ4597  25 m  1:31.55   
34  252  Holmedahl Douglas  1997  WISBY SS  AG6397  25 m  1:32.63   
35  60  Holm-Reise David  1997  SPÅRVÄGEN  AI2397  25 m  1:33.60   
36  Groth Carl  1996  BOTK-RÖNN  AS6596  25 m  1:34.04   
37  568  Andrade Cristian de  1996  POLISEN  AT6796  25 m  1:34.28   
38  636  Nygård Marius  1997  Lambertset    25 m  1:34.76   
39  527  Thörnqvist Daniel  1996  TYRESÖ SS  AD6996  25 m  1:34.83   
40  704  Widmark Jonatan  1996  SÖDERTÖRN  AJ7596  25 m  1:36.00   
41  405  Svensson Marcus  1997  POLISEN  AP8997  50 m  1:36.10   
42  404  Svanberg Simon  1997  POLISEN  AW2197  25 m  1:36.67   
43  52  Freiholtz Oliver  1997  SPÅRVÄGEN  AK5797  25 m  1:38.28   
44  28  Fitger Gustav  1997  SALTSJÖB  AF6997  25 m  1:40.14   
45  271  Burebo Pontus  1996  ÅKERSBERGA  AE5396  50 m  1:41.25   
46  671  Mäkelä Markus  1996  SÖDERTÖRN  AK9396  25 m  1:42.51   
47  422  Viitamies Eino  1997  MiUS  97A589  25 m  1:42.58   
48  120  Näslund Thomas  1997  SKK  AQ3797  25 m  1:43.32   
49  89  Wallenbro Kristoffer  1997  SPÅRVÄGEN  AN8197  25 m  1:43.52   
50  123  Pohl Alfred  1997  SKK  AQ4797  25 m  1:43.85   
51  161  Jansson Marcus  1997  TYRESÖ SS  AV4397  25 m  1:44.20   
52  672  Novevski Antonio  1997  SÖDERTÖRN  AP7197  25 m  1:47.28   
53  504  Alvgren Filip  1997  SPÅRVÄGEN  AQ2797  25 m  1:49.73   
54  260  Sjöberg Viktor  1997  WISBY SS  AG3597  50 m  1:50.03   
55  509  Hedfors Daniel  1997  SPÅRVÄGEN  AU3197  25 m  1:51.36   
56  286  Månsson Lukas  1996  ÄLVSJÖ AIK  AQ2596  25 m  1:54.79   
57  458  Lindfors Charlie  1996  SKURU IK  AT1196  25 m     
58  434  Egnell Filip  1997  SKURU IK  AR4997  25 m     
59  261  Sjödahl Gustav  1996  WISBY SS  AL3996  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
17_S
Gren 17, 100 m BRÖST FL B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
415  Nikitin Olga  1994  MiUS  94A634  25 m  1:12.98   
175  Norrman Vendela  1995  TYRESÖ SS  AQ4495  25 m  1:15.31   
553  Åberg Louise  1995  TÄBY SIM  AM6895  25 m  1:16.72   
361  Ekman Christine  1994  POLISEN  AE8294  25 m  1:18.96   
465  Mörkdal Vendela  1995  SKURU IK  BG2895  25 m  1:19.67   
374  Ceccon Veronica Mattsson  1995  POLISEN  BA6295  25 m  1:20.41   
333  Thurfjell Julia  1994  SS04  BG3894  25 m  1:20.85   
624  Karlsen Marthe  1994  Lambertset    25 m  1:21.72   
257  Persson Matilda  1995  WISBY SS  AO7495  25 m  1:22.13   
10  45  Cedergårdh Frida  1995  SPÅRVÄGEN  BG6695  25 m  1:22.15   
11  79  Rahim Helin  1995  SPÅRVÄGEN  AM7895  25 m  1:23.25   
12  Heldring Lovisa  1995  BOTK-RÖNN  BL3695  25 m  1:23.56   
13  86  Wallén Cecilia  1995  SPÅRVÄGEN  BG5895  25 m  1:23.91   
14  99  Borén Sara  1995  SKK  AH2695  25 m  1:24.05   
15  367  Hansson Emmeli  1995  POLISEN  AZ0295  25 m  1:24.17   
16  224  Nygren-Ring Jennifer  1994  TÄBY SIM  BF5894  25 m  1:24.20   
17  232  Ulmgren Jennifer  1995  TÄBY SIM  BB5495  25 m  1:24.51   
18  329  Svensson Camilla  1995  SS04  AP3495  25 m  1:25.32   
19  713  Starkholm Avesta  1994  POLISEN  bg2494  25 m  1:25.52  EFT 
20  266  Tinge Elin  1995  WISBY SS  BQ7295  25 m  1:26.62   
21  96  Berg Astrid  1995  SKK  BW2495  25 m  1:26.73   
22  615  Avlund Eirin Jakobsen  1995  Lambertset    25 m  1:28.06   
23  701  Ring Beata  1995  SÖDERTÖRN  BU2895  25 m  1:29.31   
24  382  Walsh Hannah  1994  POLISEN  BL4694  25 m  1:29.95   
25  44  Bring Emma  1995  SPÅRVÄGEN  BG5695  25 m  1:30.24   
26  418  Simola Linda  1995  MiUS  95A900  50 m  1:34.10   
27  Bengtsson Beatrice  1994  BOTK-RÖNN  BX2494  25 m  1:34.61   
28  626  Lundgren Anna  1995  Lambertset    25 m  1:35.51   
29  326  Rior Jessika  1994  SS04  BO5494  25 m  1:36.26   
30  391  Väntönen Minna  1995  HELLAS  AH5295  25 m  1:37.62   
31  246  Owe Caroline  1995  UPPLANDS-B  BO1495  25 m  1:37.74   
32  244  Jakobsson Elin  1995  UPPLANDS-B  AF6295  25 m  1:38.06   
33  600  Jansson Ida  1995  IFÅ  95B221  25 m  1:38.33   
34  632  Nilsen Elisabeth  1994  Lambertset    25 m  1:38.87   
35  240  Erdhage Erika  1994  UPPLANDS-B  AN2894  25 m  1:39.09   
36  558  Stenmark Sara  1995  SS04  BL1895  25 m  1:41.85   
37  401  Orpana Amanda  1995  POLISEN  BC8495  25 m  1:42.52   
38  43  Boje Amalie  1995  SPÅRVÄGEN  BN4695  25 m  1:44.29   
39  259  Rogersdotter Love  1995  WISBY SS  AV5895  25 m  1:44.65   
40  603  Lindholm Julia  1995  IFÅ  95A428  25 m  1:46.54   
41  678  Sjöström Ellinor  1995  SÖDERTÖRN  BX0495  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
18_S
Gren 18, 100 m BRÖST PO B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
684  Andersson Christoffer  1994  TYRESÖ SS  AM3594  50 m  1:07.77   
550  Strand Ludvig  1994  TÄBY SIM  AE5794  25 m  1:08.06   
464  Mcpheat Lachlan  1994  SKURU IK  AT3994  25 m  1:09.29   
309  Eriksson Max  1994  SS04  AS8594  25 m  1:09.56   
83  Thorstrand Gustav  1994  SPÅRVÄGEN  AL2994  25 m  1:09.73   
365  Gomez Anton  1995  POLISEN  BA2395  25 m  1:10.23   
363  Hansson Joel Falk  1994  POLISEN  AT7394  25 m  1:10.41   
57  Gustafson Tobias  1994  SPÅRVÄGEN  AL8194  25 m  1:10.43   
25  Bergman Fabian  1994  SALTSJÖB  AQ2194  25 m  1:11.57   
10  41  Billquist Jesper  1994  SPÅRVÄGEN  AN8394  25 m  1:12.90   
11  75  Ojaste Daniel  1994  SPÅRVÄGEN  AT8794  25 m  1:12.93   
12  543  Nilsson Oskar  1995  TÄBY SIM  AD6595  25 m  1:12.94   
13  634  Nygård Didrik  1994  Lambertset    25 m  1:13.07   
14  347  Altin Love  1995  POLISEN  BA1395  25 m  1:13.84   
15  452  Jansson Patrik  1995  SKURU IK  AV3395  25 m  1:14.62   
16  518  Lind David  1994  SÖDERTÖRN  AK6994  25 m  1:15.46   
17  649  Øvrebø Torbjørn  1994  Lambertset    25 m  1:16.61   
18  71  Malmgren Christoffer  1994  SPÅRVÄGEN  AN9394  25 m  1:17.14   
19  601  Karlsson Björn  1995  IFÅ  95A188  25 m  1:17.94   
20  421  Valkonen Joni  1995  MiUS  95A819  25 m  1:18.40   
21  236  Westberg Calle  1995  TÄBY SIM  AT9795  25 m  1:18.95   
22  13  Rindå Tobias  1995  BOTK-RÖNN  AB8195  25 m  1:19.57   
23  251  Hansson Rasmus  1995  WISBY SS  AL6995  25 m  1:20.40   
24  412  Hyrkkänen Juho  1994  MiUS  94A636  25 m  1:20.43   
25  414  Lahdenpää Veikka  1995  MiUS  95A356  25 m  1:21.41   
26  413  Karvonen Tero  1994  MiUS  94A637  25 m  1:22.81   
27  646  Tomren Jonas  1994  Lambertset    25 m  1:23.93   
28  200  Assarsson Mikael  1994  TÄBY SIM  AW0994  25 m  1:24.55   
29  216  Johansson Samuel  1994  TÄBY SIM  BA3194  25 m  1:25.28   
30  599  Holmberg Anton  1995  IFÅ  95A125  25 m  1:26.44   
31  411  Aherto Miika  1995  MiUS  95A377  25 m  1:27.08   
32  604  Manelius Frans  1995  IFÅ  95A859  25 m  1:27.66   
33  700  Nazari Mahdi  1995  SÖDERTÖRN  BA6995  25 m  1:28.46   
34  172  Nordmark Filip  1995  TYRESÖ SS  BA5795  25 m  1:28.75   
35  351  Backman Christian  1995  POLISEN  AW6195  25 m  1:29.93   
36  16  Sund Kasper  1994  BOTK-RÖNN  AP9794  25 m  1:31.43   
37  622  Henanger Kristian  1994  Lambertset    25 m  1:32.00   
38  107  Hägglund Jakob  1995  SKK  AX0195  25 m  1:32.55   
39  557  Hultgren Gustav  1995  SS04  AX0395  25 m  1:32.75   
40  417  Raski Reino  1994  MiUS  94A339  50 m  1:33.90   
41  476  Sjölund Jack  1995  SKURU IK  AZ9795  25 m  1:35.52   
42  470  Novak Adam  1995  SKURU IK  BA4795  50 m  1:36.24   
43  696  Albornoz Philip  1995  SÖDERTÖRN  AU9795  25 m  1:38.98   
44  594  Andziulaitis Edgaras  1995  IFÅ    25 m  1:40.88   
45  178  Starck Christoffer Nyberg  1994  TYRESÖ SS  BA0794  25 m  1:43.89   
46  356  Burla Thomas  1994  POLISEN  BB1194  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
19_S
Gren 19, 100 m BRÖST FL A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
364  Forss Malin  1991  POLISEN  AG8691  25 m  1:14.09   
319  Nordin Carolina  1987  SS04  AL9287  25 m  1:14.45   
177  Nyberg Linnea  1991  TYRESÖ SS  BO6691  25 m  1:15.45   
223  Nordlinder Johanna  1992  TÄBY SIM  AM5292  25 m  1:16.38   
100  Finati Sara  1992  SKK  BR3892  25 m  1:16.56  EFT 
427  Bygdeman Ulrika  1993  SKURU IK  AR7893  25 m  1:17.15   
330  Svensson Jenny  1991  SS04  BF9291  25 m  1:18.08   
323  Nygren-Holland Veronica  1990  SS04  AE2690  25 m  1:18.13   
419  Vainio Emmi  1993  MiUS  93A279  25 m  1:19.04   
10  12  Konrad Nathali  1993  BOTK-RÖNN  AU4493  25 m  1:19.65   
11  348  Andersson Desirée  1990  POLISEN  AU3890  25 m  1:20.17   
12  379  Thulin Nicole  1992  POLISEN  BE8292  25 m  1:20.41   
13  318  Mörtberg Anna  1993  SS04  BR1693  25 m  1:20.80   
14  32  Lunusjkin Maria  1993  SALTSJÖB  BR0893  25 m  1:21.70   
15  349  Angberg Matilda  1990  POLISEN  BJ4890  25 m  1:22.30   
16  254  Juhlin Stina  1992  WISBY SS  AE0492  25 m  1:23.77   
17  691  Öhlin Amanda  1991  TYRESÖ SS  BL8291  50 m  1:24.86   
18  235  Wallmon Malin  1992  TÄBY SIM  BF2492  25 m  1:25.29   
19  230  Strömbäck Madeleine  1993  TÄBY SIM  AR9293  25 m  1:29.21   
20  245  Lillqvist Jenna  1993  UPPLANDS-B  BV6493  25 m  1:31.73   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
20_S
Gren 20, 100 m BRÖST PO A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
660  Dahlgren Johan  1986  SUNDSVALL  AB4986  25 m  1:04.66   
381  Wallin Anders  1979  POLISEN  AC8179  25 m  1:05.33   
248  Cederqvist Daniel  1986  WISBY SS  AE4986  25 m  1:05.68   
628  Madsen Mathias  1992  Lambertset    25 m  1:09.53   
612  Persson Arvid  1990  KANAANS SS  AI5990  25 m  1:09.79   
635  Nygård Kristian  1991  Lambertset    25 m  1:10.18   
171  Martinez Bryan  1991  TYRESÖ SS  AZ3391  25 m  1:10.85   
337  Wik Fredrik  1993  SS04  AW2793  25 m  1:11.11   
110  Lantto Patrik  1992  SKK  AL1792  25 m  1:11.31   
10  428  Bådholm Marcus  1991  SKURU IK  AQ8391  25 m  1:11.92   
11  369  Jonsson Niklas  1988  POLISEN  AM8188  25 m  1:14.46   
12  648  Øvern Aksel  1993  Lambertset    25 m  1:14.47   
13  249  Cederqvist Robin  1989  WISBY SS  AM8589  25 m  1:15.70   
14  313  Henriksson Gustav  1990  SS04  AJ3790  25 m  1:16.40   
15  253  Högberg Niclas  1992  WISBY SS  AF6992  25 m  1:16.43   
16  360  Ekhult Anton  1991  POLISEN  AH8191  25 m  1:16.86   
17  376  Hammarlind Joakim Q  1993  POLISEN  AM7593  25 m  1:16.89   
18  306  Ek Kristofer  1990  SS04  AE1590  25 m  1:17.01   
19  242  Fineman Fredrik  1991  UPPLANDS-B  AM3391  25 m  1:17.69   
20  450  Jansson Nicklas  1992  SKURU IK  AY5192  25 m  1:17.88   
21  227  Olsson Harald  1992  TÄBY SIM  AW1792  25 m  1:17.90   
22  331  Söderström Philip  1993  SS04  AK2993  25 m  1:20.80   
23  255  Lewin Marcus  1992  WISBY SS  AY8592  25 m  1:21.55   
24  378  Salomonsson Rasmus  1993  POLISEN  AP0193  25 m  1:22.28   
25  23  Tingström Emil  1993  HEMSE BK  AZ9993  25 m  1:24.83   
26  345  Aamer Karim  1992  POLISEN  AL3792  25 m  1:28.01   
27  371  Lindegren Niclas  1992  POLISEN  BB7192  25 m  1:29.68   
28  167  Kubat David  1992  TYRESÖ SS  AZ8992  25 m  1:29.73   
29  Carrenäs Oscar  1992  BOTK-RÖNN  BC6592  25 m  1:30.67   
30  633  Nordahl Jonn Magnus  1993  Lambertset    25 m  1:31.91   
31  410  Aherto Joona  1993  MiUS  93A233  25 m  1:36.06   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
21_S
Gren 21, 50 m RYGG FL E 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
338  Bergkvist Emma  2000  SK STRÄNGN  AA5600  25 m  39.48   
310  Gordon Alexandra  2000  SS04  AN2800  25 m  40.51   
537  Jonsson Jenny  2000  TÄBY SIM  AF6400  25 m  44.32   
59  Henning Matilda  2000  SPÅRVÄGEN  AR6200  25 m  44.52   
125  Reithner Hanna  2000  SKK  AJ7400  25 m  44.76   
502  Falk Liv  2000  ÅKERSBERGA  ai3400  25 m  45.55   
29  Hammar Astrid  2000  SALTSJÖB  AO8600  25 m  46.45   
562  Alem Hermella  2000  POLISEN  AK1600  25 m  47.21   
241  Eriksson Mathilda  2001  UPPLANDS-B  AE2201  25 m  47.21   
10  436  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  48.26   
11  650  Amouri Mirjam  2000  POLISEN    25 m  48.40   
12  283  Hägesten Matilda  2000  ÄLVSJÖ AIK  AF1400  25 m  48.44   
13  466  Nordegren Signe  2000  SKURU IK  AO6800  25 m  48.53   
14  566  Balczar Felicia  2000  POLISEN  AG5800  25 m  49.15   
15  482  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  50.10   
16  82  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  50.23   
17  279  Billgren Maja  2000  ÄLVSJÖ AIK  AK4200  25 m  51.56   
18  26  Rietz Thea Boij Du  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  53.22   
19  479  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  57.93   
20  145  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  25 m  58.33   
21  27  Busck Mimmi  2001  SALTSJÖB  AH0601  25 m  1:01.55   
22  284  Jonsson Linnea  2000  ÄLVSJÖ AIK  AV1600  25 m     
23  711  Zemikal Saron  2000  POLISEN    25 m    EFT 
24  655  Ringblom Veronika  2000  POLISEN    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
22_S
Gren 22, 50 m RYGG PO E 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
549  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  40.54   
442  Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  43.78   
55  Gaunitz Gustav  2001  SPÅRVÄGEN  AE3701  25 m  46.32   
710  Skogman Måns  2001  SALTSJÖB  ad1701  25 m  46.72   
720  Andersson Erik  2001  POLISEN  AG6701  25 m  47.84  EFT 
73  Nyström Markus  2001  SPÅRVÄGEN  AE4701  25 m  48.50   
444  Hadzialic Dennis  2000  SKURU IK  AG2900  25 m  49.63   
31  Kask Linus  2000  SALTSJÖB  AI2700  25 m  53.24   
285  Jonsson Pontus  2000  ÄLVSJÖ AIK  AM5300  25 m  53.25   
10  653  Mogos Kiflom  2001  POLISEN    25 m  54.96   
11  717  Lindqvist Konrad  2000  POLISEN    25 m    EFT 
12  190  Steinholtz Niklas  2000  TYRESÖ SS  AK4100  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
23_S
Gren 23, 100 m RYGG FL D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
204  Edlund Sofia  1998  TÄBY SIM  AI0498  25 m  1:17.50   
341  Eriksson Lisa  1998  SK STRÄNGN  AN3898  25 m  1:18.20   
618  Davidsen Karina  1998  Lambertset    25 m  1:19.49   
207  Ewerbring Julia  1998  TÄBY SIM  AI8298  25 m  1:19.92   
445  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  1:20.36   
627  Løvberg Marte  1999  Lambertset    25 m  1:21.92   
409  Törnqvist Elin  1998  TYRESÖ SS  AZ7898  25 m  1:22.89   
640  Rosmo Caroline  1998  Lambertset    25 m  1:23.12   
532  Grundin Lisa  1998  TÄBY SIM  AQ3898  25 m  1:23.45   
10  98  Blomquist Julia  1998  SKK  AR8298  25 m  1:23.97   
11  340  Eriksson Anna  1999  SK STRÄNGN  AI0499  25 m  1:25.02   
12  267  Werner Alva  1998  WISBY SS  AE6498  25 m  1:25.09   
13  321  Norén Sophia  1998  SS04  AN9698  25 m  1:25.15   
14  403  Pettersson Ida  1999  POLISEN  AP2699  25 m  1:25.49   
15  647  Øseth Marie  1998  Lambertset    25 m  1:25.58   
16  84  Tukonen Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AK7298  25 m  1:26.19   
17  328  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  25 m  1:26.45   
18  511  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  1:26.82   
19  454  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  1:27.17   
20  201  Augustsson Julia  1998  TÄBY SIM  AI9298  25 m  1:27.19   
21  339  Beyermann Pamela  1998  SK STRÄNGN  AS4498  25 m  1:27.40   
22  109  Karlsson Alma  1999  SKK  AH8299  25 m  1:27.56   
23  118  Nylander Ebba  1998  SKK  AV7898  25 m  1:27.69   
24  474  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  1:27.72   
25  53  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  1:27.83   
26  484  Öberg Lise  1998  SKURU IK  AT4498  25 m  1:28.38   
27  50  Franzén Alice  1998  SPÅRVÄGEN  AZ0898  25 m  1:28.56   
28  674  Reinholdz Anna  1999  SÖDERTÖRN  AQ6499  50 m  1:29.15   
29  91  Wiberg Klara  1998  SPÅRVÄGEN  AO4298  25 m  1:29.38   
30  408  Fircks Linda von  1998  POLISEN  BD8298  25 m  1:29.46   
31  277  Östervall Maria  1998  ÅKERSBERGA  AD4498  25 m  1:30.42   
32  538  Korssell Caroline  1999  TÄBY SIM  AE0499  25 m  1:31.26   
33  541  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  25 m  1:32.20   
34  469  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  1:32.26   
35  70  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  25 m  1:32.59   
36  185  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  1:33.51   
37  151  Derwinger Julia  1998  TYRESÖ SS  AZ9698  25 m  1:33.60   
38  294  Adlerborn Caroline  1998  SS04  AR3498  25 m  1:33.69   
39  512  Nilsson Julia  1999  SPÅRVÄGEN  AM0699  25 m  1:33.80   
40  40  Andersson Wilma  1998  SPÅRVÄGEN  AR7298  25 m  1:33.87   
41  139  Mickelsson Alva  1999  TUREBERG  AK3499  25 m  1:34.43   
42  104  Hagström Louise  1998  SKK  AZ1898  25 m  1:34.48   
43  542  Mikalsen Julia  1999  TÄBY SIM  AK1499  25 m  1:34.75   
44  116  Mehrstedt Susanna  1999  SKK  AU0899  25 m  1:35.52   
45  560  Fors Amanda  1998  SK STRÄNGN  AY2698  25 m  1:36.35   
46  540  Kuhry Zhanna  1998  TÄBY SIM  BF4698  25 m  1:36.38   
47  332  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  1:36.61   
48  666  Eriksson Elin  1998  SÖDERTÖRN  AX2898  25 m  1:37.47   
49  315  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  25 m  1:38.11   
50  596  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  1:38.46   
51  506  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  50 m  1:38.47   
52  510  Ingvarsson Malin  1998  SPÅRVÄGEN  AV1498  25 m  1:38.86   
53  569  Doland Veronica  1998  POLISEN  AP1698  25 m  1:39.22   
54  578  Robdyee Sandra Eisa  1999  POLISEN  AP1699  25 m  1:39.74   
55  92  Abenius Ninni  1998  SKK  AZ8698  25 m  1:40.23   
56  22  Norrby Rebecka  1998  HEMSE BK  AX9298  25 m  1:40.96   
57  48  Flood Matilda  1999  SPÅRVÄGEN  BA6899  25 m  1:41.35   
58  385  Cross Sabina  1998  HELLAS  AM1898  50 m  1:41.89   
59  577  Rezene Sefanit  1998  POLISEN  AX4898  50 m  1:42.88   
60  580  Tillqvist-Larsson Wilma  1999  POLISEN  AZ0299  25 m  1:43.62   
61  574  Kuhner Sara  1999  POLISEN  BD8699  25 m  1:44.17   
62  76  Olthoff Ellen  1999  SPÅRVÄGEN  BA9899  25 m  1:44.25   
63  508  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m  1:44.36   
64  565  Asgedum Betty  1999  POLISEN  BD9699  50 m  1:44.47   
65  561  Hyllbrandt Amanda  1999  SK STRÄNGN  AY6899  25 m  1:44.54   
66  570  Enström Josefin  1998  POLISEN  BC6498  50 m  1:44.70   
67  56  Lindberg Olivia Good  1999  SPÅRVÄGEN  BA7899  50 m  1:44.85   
68  507  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  25 m  1:45.33   
69  433  Egnel Lovisa  1999  SKURU IK  AK4699  25 m  1:46.57   
70  108  Jacobsson Hanna  1999  SKK  AZ4299  25 m  1:46.99   
71  119  Näslund Sofia  1999  SKK  AZ5299  25 m  1:47.80   
72  129  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  1:48.07   
73  529  Bergh Mikaela  1999  TÄBY SIM  AK5299  25 m  1:49.15   
74  582  Mcdonald Ronja  1998  POLISEN  bh9898  25 m  1:49.56   
75  699  Loqvist Cajsa  1999  SÖDERTÖRN  AW4299  25 m  1:51.13   
76  390  Thune Viktoria  1998  HELLAS  AH7898  50 m  1:51.96   
77  103  Göransson Melina  1998  SKK  BF4898  25 m  1:54.36   
78  77  Pernkrans Sandra  1999  SPÅRVÄGEN  BB0299  25 m  1:58.03   
79  695  Karlsson Marlene  1998  IFÅ    25 m     
80  287  Månsson Matilda  1999  ÄLVSJÖ AIK  AY6699  25 m     
81  291  Wettergren Hedda  1999  ÄLVSJÖ AIK  AS6899  25 m     
82  292  Öhlen Felicia  1998  ÄLVSJÖ AIK  BA7898  25 m     
83  716  Johansson Alexandra  1998  POLISEN    25 m    EFT 
84  447  Holmberg Amanda  1998  SKURU IK  AR5498  25 m     
85  718  Berg Jessica  1998  POLISEN    25 m    EFT 
86  14  Rundberg My  1999  BOTK-RÖNN  AL3699  25 m     
87  280  Blom Felicia  1998  ÄLVSJÖ AIK  BA4898  25 m     
88  656  Stenman Nikolina  1999  POLISEN  BD0899  25 m     
89  654  Ochank-Björk Alma  1999  POLISEN    25 m     
90  432  Duzmann Miranda  1998  SKURU IK  AZ9898  25 m     
91  93  Andersson Carolina  1998  SKK  AZ7698  25 m     
92  243  Hargsten Hanna  1999  UPPLANDS-B  AH8899  25 m     
93  163  Johansson Ida  1999  TYRESÖ SS  BF6499  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
24_S
Gren 24, 100 m RYGG PO D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
211  Hedman Filip  1998  TÄBY SIM  AO1598  25 m  1:11.46   
237  Willberg Carl-Åke  1998  TÄBY SIM  AG1398  25 m  1:13.59   
238  Zhong Sean  1998  TÄBY SIM  AF2198  25 m  1:15.93   
438  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  1:17.79   
461  Lulek William  1998  SKURU IK  AJ6998  25 m  1:18.10   
631  Mørk Fridtjov  1998  Lambertset    25 m  1:19.44   
228  Räisänen Daniel  1999  TÄBY SIM  AE0199  25 m  1:20.07   
406  Walsh Killian  1998  POLISEN  AG4198  25 m  1:20.43   
81  Ahlström Daniel Sjöblom  1998  SPÅRVÄGEN  AR0798  25 m  1:20.84   
10  67  Kjellén Arvid  1998  SPÅRVÄGEN  AK7198  25 m  1:23.28   
11  487  Ekström Jack Hyvén  1998  SKURU IK  ap1798  25 m  1:24.41   
12  343  Oosterveld Timo  1998  SK STRÄNGN  AC5398  25 m  1:24.53   
13  136  Eriksson Hugo  1999  TUREBERG  AB8599  25 m  1:24.64   
14  551  Wowern William von  1999  TÄBY SIM  AE1199  25 m  1:25.57   
15  407  Wilkman Dennis  1998  POLISEN  AE6198  25 m  1:25.79   
16  314  Fann Frederick Holmer  1998  SS04  AD3998  25 m  1:27.65   
17  639  Richardsen Viktor Husø  1998  Lambertset    25 m  1:27.84   
18  358  Bäckström Viktor  1998  POLISEN  AO8398  25 m  1:28.75   
19  697  Chong Kevin  1998  SÖDERTÖRN  AE9798  25 m  1:29.04   
20  101  Gudehn Axel  1998  SKK  AL4398  25 m  1:29.78   
21  400  Norberg Christian  1998  POLISEN  AD6398  25 m  1:30.31   
22  698  Filinau Alexej  1998  SÖDERTÖRN  AL3998  25 m  1:30.43   
23  533  Hambraeus Joel  1998  TÄBY SIM  AL8198  25 m  1:30.81   
24  20  Niklasson Emrik  1998  HEMSE BK  AP9798  25 m  1:31.30   
25  522  Carlsson Anton  1998  TYRESÖ SS  AO3798  25 m  1:31.79   
26  544  Nöu Daniel  1999  TÄBY SIM  AE9999  25 m  1:31.86   
27  189  Sköld Olle  1999  TYRESÖ SS  AK4599  25 m  1:32.04   
28  122  Peterson Lukas  1998  SKK  AG8198  25 m  1:32.17   
29  66  Kaufmann Alex  1999  SPÅRVÄGEN  AN2799  25 m  1:34.99   
30  513  Peschel Alex  1998  SPÅRVÄGEN  AM5398  25 m  1:35.66   
31  34  Olsson Joakim  1998  SALTSJÖB  AH8998  25 m  1:35.91   
32  664  Ballchand Kevin  1999  SÖDERTÖRN  AI6199  25 m  1:37.12   
33  564  Araya Adel  1998  POLISEN  AL5998  25 m  1:37.33   
34  545  Sande Erik Olsson  1999  TÄBY SIM  AE8999  25 m  1:38.58   
35  170  Lund Alexander  1998  TYRESÖ SS  AL3198  50 m  1:42.92   
36  127  Sandahl Kalle  1999  SKK  AM8799  25 m  1:44.77   
37  Carlstedt Felix  1998  BOTK-RÖNN  AU5997  25 m  1:45.41   
38  571  Ericsson Philip  1998  POLISEN  AI7998  25 m  1:45.88   
39  95  Askling Olof  1999  SKK  AM7799  25 m  1:45.92   
40  61  Hägerlund Mikael  1999  SPÅRVÄGEN  AN1799  25 m  1:46.21   
41  18  Toma Elias  1998  BOTK-RÖNN  AN0798  25 m  1:49.94   
42  265  Thuresson Oskar  1999  WISBY SS  AB2399  25 m  1:50.90   
43  263  Strömbeck Oskar  1999  WISBY SS  AK1999  25 m  1:55.67   
44  682  Wikell Emil  1999  SÖDERTÖRN  AK5799  25 m     
45  58  Hahn Victor  1999  SPÅRVÄGEN  AN0799  25 m     
46  652  Mehari Josef  1999  POLISEN  AO4999  25 m     
47  68  Larsson Ted  1999  SPÅRVÄGEN  AN3799  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  28 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  21:47 
 
25_S
Gren 25, 100 m RYGG FL C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
546  Sandäng Anna  1996  TÄBY SIM  AE2696  25 m  1:10.31   
534  Hambraeus Åsa  1996  TÄBY SIM  BE5696  25 m  1:12.12   
708  Suits Alice  1996  SKURU IK  BB9696  25 m  1:12.56  EFT 
420  Vainio Rosa  1996  MiUS  96A495  25 m  1:13.51   
547  Sangfelt Hanna  1997  TÄBY SIM  AC4497  25 m  1:13.56   
606  Thurin Julia  1996  IFÅ  96A121  25 m  1:13.92   
503  Nordberg Stina-Victoria  1996  Oslo IL    25 m  1:13.93   
300  Berndtson Hannah  1996  SS04  BI9696  25 m  1:14.44   
256  Nyberg Sara  1996  WISBY SS  AF3696  25 m  1:15.20   
10  630  Myhr Ida Amalie  1997  Lambertset    25 m  1:15.73   
11  658  Kuhlins Saskia  1996  SPÅRVÄGEN  BA4496  25 m  1:15.74   
12  453  Kimander Amanda  1997  SKURU IK  AQ3497  25 m  1:15.82   
13  481  Sydow Sofia von  1997  SKURU IK  AH1697  25 m  1:16.38   
14  463  Mcpheat Enya  1997  SKURU IK  AS4697  25 m  1:16.41   
15  135  Bouveng Matilda  1996  TUREBERG  AG6496  25 m  1:16.81   
16  160  Härmat Linda  1996  TYRESÖ SS  AR6296  25 m  1:17.03   
17  616  Berggren Ada-Emilie Bekk  1996  Lambertset    25 m  1:17.69   
18  80  Sigvardsson Mikaela  1996  SPÅRVÄGEN  AV5496  25 m  1:18.66   
19  87  Wallén Malin  1997  SPÅRVÄGEN  AZ7897  25 m  1:19.50   
20  30  Herlitz Emilia  1997  SALTSJÖB  AP7497  25 m  1:19.83   
21  342  Fors Felicia  1996  SK STRÄNGN  BL6296  25 m  1:20.55   
22  275  Törnquist Freja  1997  ÅKERSBERGA  AG5697  25 m  1:20.68   
23  607  Virta Linda  1996  IFÅ  96A259  25 m  1:20.69   
24  54  Gardelin Erika  1997  SPÅRVÄGEN  AU1497  25 m  1:21.06   
25  645  Stubdal Lotte  1997  Lambertset    25 m  1:21.20   
26  642  Ruud Karla  1997  Lambertset    25 m  1:21.21   
27  614  Avlund Ada Jakobsen  1997  Lambertset    25 m  1:21.42   
28  619  Finstad Anna  1996  Lambertset    25 m  1:21.52   
29  623  Henanger Line  1997  Lambertset    25 m  1:21.95   
30  395  Gidlöf Josefine  1997  POLISEN  BE2497  25 m  1:22.26   
31  88  Wallenbro Klara  1997  SPÅRVÄGEN  AS4897  25 m  1:22.40   
32  556  Bergström Rebecka  1997  SS04  AH1297  25 m  1:22.49   
33  166  Klingre Malin  1997  TYRESÖ SS  BC9897  25 m  1:23.02   
34  397  Lienert Claudia  1996  POLISEN  AT3896  25 m  1:23.03   
35  393  Delfin Alice  1996  POLISEN  AO3296  25 m  1:23.14   
36  63  Jansson Julia  1996  SPÅRVÄGEN  BK2496  25 m  1:23.95   
37  621  Hallingby Ylva  1997  Lambertset    25 m  1:24.51   
38  595  Donning Ebba  1997  IFÅ  97A223  25 m  1:24.51   
39  426  Blom Ulrika  1997  SKURU IK  AN1297  25 m  1:25.13   
40  683  Öster Josefin  1997  SÖDERTÖRN  AT0297  25 m  1:25.19   
41  320  Nordmark Louise  1996  SS04  AZ7896  25 m  1:25.28   
42  220  Larsson-Udd Sofia  1996  TÄBY SIM  BE4696  50 m  1:26.10   
43  250  Gardarfve Fanny  1996  WISBY SS  AA4696  25 m  1:26.38   
44  638  Quach Victoria  1997  Lambertset    25 m  1:26.50   
45  455  Lian Isabella  1996  SKURU IK  AY8296  25 m  1:26.66   
46  352  Baser Selin  1996  POLISEN  BF6496  25 m  1:26.72   
47  39  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  25 m  1:26.73   
48  431  Dahlstedt Ylva  1997  SKURU IK  AQ1497  25 m  1:26.89   
49  396  Grigorenko Nathalie  1997  POLISEN  BN3897  25 m  1:27.29   
50  344  Porshagen Madeleine  1997  SK STRÄNGN  AG6897  25 m  1:27.36   
51  576  Munhzaya Anuka  1996  POLISEN  BT5296  50 m  1:28.18   
52  643  Solheim Emilie Nilsen  1997  Lambertset    25 m  1:28.58   
53  173  Norman Linnea  1997  TYRESÖ SS  BJ5897  25 m  1:28.97   
54  226  Olsson Astrid  1997  TÄBY SIM  AY6897  25 m  1:29.41   
55  158  Grimborg Ellen  1997  TYRESÖ SS  BJ2897  25 m  1:29.87   
56  268  Öhman Emma  1997  WISBY SS  AL8297  25 m  1:30.42   
57  274  Söderqvist Ebba  1997  ÅKERSBERGA  BE6497  25 m  1:31.63   
58  298  Bagheri Diana  1997  SS04  AZ9697  25 m  1:31.78   
59  247  Tärnroth Johanna  1996  UPPLANDS-B  AW5896  25 m  1:32.39   
60  Andersson Ylva  1996  BOTK-RÖNN  BL9296  25 m  1:32.42   
61  389  Svensson Ulrica  1997  HELLAS  AA1697  25 m  1:32.68   
62  Eriksson Mikaela  1997  BOTK-RÖNN  BM0697  25 m  1:32.97   
63  90  Westerberg Hanna  1997  SPÅRVÄGEN  BA1297  25 m  1:33.97   
64  572  Hansson Hanna  1997  POLISEN  BF3297  25 m  1:34.62   
65  579  Tillqvist-Larsson Klara  1997  POLISEN  BL0897  25 m  1:34.87   
66  617  Dahl Kristine Fløystad  1997  Lambertset    25 m  1:35.45   
67  441  Glabik Sofia  1997  SKURU IK  BF4897  25 m  1:35.64   
68  269  Blomquist Agnes  1997  ÅKERSBERGA  AT7697  25 m  1:37.26   
69  505  Boje Ida  1997  SPÅRVÄGEN  BG7497  25 m  1:37.46   
70  605  Söderberg Mikaela  1996  IFÅ  96A765  25 m  1:37.86   
71  620  Fuglesang Elise Hagen  1997  Lambertset    25 m  1:38.89   
72  74  Nyström Sara  1997  SPÅRVÄGEN  AZ8897  25 m  1:39.19   
73  288  Svensson-Kåsarani Kanilla  1996  ÄLVSJÖ AIK  BS4296  25 m  1:39.40   
74  305  Dufva Josefin  1997  SS04  BH5697  50 m  1:40.65   
75  629  Makosi Julie Marie Atieno  1996  Lambertset    25 m  1:41.09   
76  598  Eker Nicole  1996  IFÅ  96B098  50 m  1:45.62   
77  486  Österberg Elin  1997  SKURU IK  BI7697  25 m  1:45.73   
78  21  Niklasson Vendla  1997  HEMSE BK  BM1297  25 m  1:49.77   
79  15  Sund Karolina  1997  BOTK-RÖNN  BB3697  50 m  1:51.06   
80  602  Linde Mathilda  1997  IFÅ  97A928  25 m     
81  149  Person Rebecca Catalan  1996  TYRESÖ SS  BR2896  25 m     
82  290  Wernberg Isa  1997  ÄLVSJÖ AIK  BN7697  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
26_S
Gren 26, 100 m RYGG PO C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
694  Myhrer Grunde  1996  Oslo IL    25 m  1:05.53   
530  Ericsson Oskar  1997  TÄBY SIM  AF9397  25 m  1:07.08   
117  Morgan Alexander  1996  SKK  AE9796  25 m  1:09.32   
209  Ghahestani Shervin  1997  TÄBY SIM  AP5997  25 m  1:11.14   
372  Lönnberg Daniel  1996  POLISEN  AH9396  25 m  1:13.27   
51  Freiholtz Mattias  1996  SPÅRVÄGEN  AP4596  25 m  1:13.56   
69  Lüning Anton  1996  SPÅRVÄGEN  AO0996  25 m  1:14.28   
375  Hammarlind Dennis Q  1996  POLISEN  AH0596  25 m  1:15.46   
47  Eriksson Patrik  1996  SPÅRVÄGEN  AM4596  25 m  1:16.10   
10  559  Andersson Viktor  1996  SK STRÄNGN  AF5596  25 m  1:17.09   
11  675  Reinholdz Erik  1997  SÖDERTÖRN  AF2397  25 m  1:18.03   
12  439  Filipsson Tim  1996  SKURU IK  AH9196  25 m  1:18.27   
13  429  Bååthe Axel  1997  SKURU IK  AQ6597  25 m  1:18.29   
14  457  Lindberg Petter  1997  SKURU IK  AJ2797  25 m  1:18.84   
15  336  Tisell Axel  1996  SS04  AD6596  25 m  1:19.48   
16  416  Paajanen Ari  1996  MiUS  96A502  25 m  1:21.22   
17  60  Holm-Reise David  1997  SPÅRVÄGEN  AI2397  25 m  1:21.27   
18  62  Höckerfelt Elias  1996  SPÅRVÄGEN  AL2196  50 m  1:21.49   
19  264  Thuresson Gustav  1997  WISBY SS  AG6597  25 m  1:21.68   
20  435  Ekholm Erland  1996  SKURU IK  AT7196  25 m  1:21.81   
21  405  Svensson Marcus  1997  POLISEN  AP8997  25 m  1:23.89   
22  399  Nebay Arraya  1997  POLISEN  AS9597  50 m  1:24.64   
23  52  Freiholtz Oliver  1997  SPÅRVÄGEN  AK5797  25 m  1:25.40   
24  89  Wallenbro Kristoffer  1997  SPÅRVÄGEN  AN8197  25 m  1:25.86   
25  422  Viitamies Eino  1997  MiUS  97A589  25 m  1:25.94   
26  568  Andrade Cristian de  1996  POLISEN  AT6796  25 m  1:25.96   
27  262  Strömbeck Gustav  1997  WISBY SS  AM3397  25 m  1:26.23   
28  219  Larsson Nils  1996  TÄBY SIM  AR7596  50 m  1:27.18   
29  451  Jansson Nisse  1997  SKURU IK  AH4797  25 m  1:27.27   
30  636  Nygård Marius  1997  Lambertset    25 m  1:27.84   
31  509  Hedfors Daniel  1997  SPÅRVÄGEN  AU3197  25 m  1:28.93   
32  504  Alvgren Filip  1997  SPÅRVÄGEN  AQ2797  25 m  1:28.98   
33  28  Fitger Gustav  1997  SALTSJÖB  AF6997  25 m  1:29.83   
34  387  Karlsson Viktor  1996  HELLAS  AK1996  25 m  1:31.55   
35  123  Pohl Alfred  1997  SKK  AQ4797  25 m  1:31.84   
36  Andersson Axel  1997  BOTK-RÖNN  AM4197  25 m  1:32.39   
37  458  Lindfors Charlie  1996  SKURU IK  AT1196  25 m  1:34.24   
38  261  Sjödahl Gustav  1996  WISBY SS  AL3996  25 m  1:35.08   
39  286  Månsson Lukas  1996  ÄLVSJÖ AIK  AQ2596  25 m  1:36.13   
40  120  Näslund Thomas  1997  SKK  AQ3797  25 m  1:38.07   
41  260  Sjöberg Viktor  1997  WISBY SS  AG3597  25 m  1:38.72   
42  252  Holmedahl Douglas  1997  WISBY SS  AG6397  25 m  1:41.25   
43  10  Kingdingstad-Spaak Tim  1997  BOTK-RÖNN  AT8597  25 m  1:50.19   
44  644  Strømmen Karl-Fredrik  1996  Lambertset    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
27_S
Gren 27, 100 m RYGG FL B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
85  Wahlström Emma  1994  SPÅRVÄGEN  AF9294  25 m  1:04.99   
425  Allberg Jessica  1995  SKURU IK  AY7895  25 m  1:05.28   
361  Ekman Christine  1994  POLISEN  AE8294  25 m  1:05.78   
152  Eklund Sara  1995  TYRESÖ SS  BC0495  25 m  1:09.53   
86  Wallén Cecilia  1995  SPÅRVÄGEN  BG5895  25 m  1:10.04   
480  Sydow Hanna von  1994  SKURU IK  BB9694  25 m  1:10.93   
548  Sangfelt Sara  1995  TÄBY SIM  AG0695  25 m  1:11.22   
121  Peterson Julia  1995  SKK  BC8895  25 m  1:11.70   
615  Avlund Eirin Jakobsen  1995  Lambertset    25 m  1:12.43   
10  45  Cedergårdh Frida  1995  SPÅRVÄGEN  BG6695  25 m  1:12.93   
11  266  Tinge Elin  1995  WISBY SS  BQ7295  25 m  1:13.77   
12  354  Blomquist Malin  1994  POLISEN  AI5694  25 m  1:15.19   
13  415  Nikitin Olga  1994  MiUS  94A634  25 m  1:15.75   
14  418  Simola Linda  1995  MiUS  95A900  25 m  1:16.26   
15  333  Thurfjell Julia  1994  SS04  BG3894  25 m  1:16.83   
16  115  Malmberg Lovisa  1995  SKK  AH9895  25 m  1:17.45   
17  374  Ceccon Veronica Mattsson  1995  POLISEN  BA6295  25 m  1:17.75   
18  524  Nyberg Emma  1995  TYRESÖ SS  AQ3495  25 m  1:17.81   
19  175  Norrman Vendela  1995  TYRESÖ SS  AQ4495  25 m  1:18.55   
20  257  Persson Matilda  1995  WISBY SS  AO7495  25 m  1:19.45   
21  43  Boje Amalie  1995  SPÅRVÄGEN  BN4695  25 m  1:19.98   
22  350  Arpvall Sara  1995  POLISEN  BA8295  25 m  1:20.14   
23  624  Karlsen Marthe  1994  Lambertset    25 m  1:20.79   
24  367  Hansson Emmeli  1995  POLISEN  AZ0295  50 m  1:21.64   
25  391  Väntönen Minna  1995  HELLAS  AH5295  25 m  1:23.96   
26  197  Zraly Alexandra  1995  TYRESÖ SS  BG3695  25 m  1:24.44   
27  603  Lindholm Julia  1995  IFÅ  95A428  25 m  1:24.60   
28  240  Erdhage Erika  1994  UPPLANDS-B  AN2894  25 m  1:24.99   
29  334  Tien Wilma  1995  SS04  BS1495  25 m  1:25.07   
30  401  Orpana Amanda  1995  POLISEN  BC8495  25 m  1:25.71   
31  259  Rogersdotter Love  1995  WISBY SS  AV5895  25 m  1:29.15   
32  244  Jakobsson Elin  1995  UPPLANDS-B  AF6295  25 m  1:31.59   
33  558  Stenmark Sara  1995  SS04  BL1895  25 m  1:32.63   
34  600  Jansson Ida  1995  IFÅ  95B221  25 m  1:39.72   
35  626  Lundgren Anna  1995  Lambertset    25 m  1:51.28   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
28_S
Gren 28, 100 m RYGG PO B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
64  Karlsson Adam  1994  SPÅRVÄGEN  AC7594  25 m  1:00.50   
25  Bergman Fabian  1994  SALTSJÖB  AQ2194  25 m  1:00.99   
518  Lind David  1994  SÖDERTÖRN  AK6994  25 m  1:04.70   
229  Sandäng Anton  1994  TÄBY SIM  AI9994  25 m  1:04.74   
413  Karvonen Tero  1994  MiUS  94A637  25 m  1:05.31   
37  Ali Ali Adel  1994  SPÅRVÄGEN  AZ5394  25 m  1:05.45   
71  Malmgren Christoffer  1994  SPÅRVÄGEN  AN9394  25 m  1:05.46   
365  Gomez Anton  1995  POLISEN  BA2395  25 m  1:05.48   
478  Uhlin Joakim  1994  SKURU IK  AN6394  25 m  1:05.48   
10  464  Mcpheat Lachlan  1994  SKURU IK  AT3994  25 m  1:05.93   
11  412  Hyrkkänen Juho  1994  MiUS  94A636  25 m  1:06.11   
12  622  Henanger Kristian  1994  Lambertset    25 m  1:07.26   
13  38  Ali Haider Adel  1995  SPÅRVÄGEN  AY8395  25 m  1:07.89   
14  555  Häggblad Wictor  1994  ÅKERSBERGA  AJ8194  25 m  1:08.79   
15  57  Gustafson Tobias  1994  SPÅRVÄGEN  AL8194  25 m  1:08.89   
16  270  Blomquist Anton  1995  ÅKERSBERGA  AK1995  25 m  1:09.04   
17  41  Billquist Jesper  1994  SPÅRVÄGEN  AN8394  25 m  1:09.39   
18  452  Jansson Patrik  1995  SKURU IK  AV3395  25 m  1:09.47   
19  599  Holmberg Anton  1995  IFÅ  95A125  25 m  1:10.23   
20  356  Burla Thomas  1994  POLISEN  BB1194  25 m  1:10.50   
21  362  Ericsson Pontus  1995  POLISEN  BA3395  25 m  1:10.55   
22  75  Ojaste Daniel  1994  SPÅRVÄGEN  AT8794  25 m  1:11.23   
23  363  Hansson Joel Falk  1994  POLISEN  AT7394  25 m  1:11.35   
24  649  Øvrebø Torbjørn  1994  Lambertset    25 m  1:11.44   
25  421  Valkonen Joni  1995  MiUS  95A819  25 m  1:12.26   
26  380  Wall Theodor  1995  POLISEN  AN9395  25 m  1:12.63   
27  272  Kjellberg Marcus  1994  ÅKERSBERGA  AH0594  25 m  1:12.95   
28  417  Raski Reino  1994  MiUS  94A339  25 m  1:13.18   
29  437  Falk Jesper  1994  SKURU IK  AN3394  25 m  1:13.20   
30  347  Altin Love  1995  POLISEN  BA1395  25 m  1:13.66   
31  233  Walde Oscar  1995  TÄBY SIM  AS5395  50 m  1:17.19   
32  359  Cherif Ousama  1994  POLISEN  AP8794  25 m  1:17.56   
33  634  Nygård Didrik  1994  Lambertset    25 m  1:17.90   
34  646  Tomren Jonas  1994  Lambertset    25 m  1:19.36   
35  206  Eriksson Calle  1995  TÄBY SIM  AY4995  25 m  1:19.94   
36  49  Fonseca Adilson  1995  SPÅRVÄGEN  AP0795  25 m  1:20.69   
37  594  Andziulaitis Edgaras  1995  IFÅ    25 m  1:23.39   
38  383  Bergman Herman  1995  HELLAS  AD0995  25 m  1:24.62   
39  696  Albornoz Philip  1995  SÖDERTÖRN  AU9795  25 m  1:26.31   
40  456  Lindberg Erik  1995  SKURU IK  AV7395  25 m  1:30.53   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
29_S
Gren 29, 100 m RYGG FL A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
308  Eriksson Linda  1991  SS04  AI4891  25 m  1:03.93   
349  Angberg Matilda  1990  POLISEN  BJ4890  25 m  1:06.21   
419  Vainio Emmi  1993  MiUS  93A279  25 m  1:06.82   
515  Andersson Ida  1989  SÖDERTÖRN  AR7289  25 m  1:08.64   
168  Larsson Rebecka  1992  TYRESÖ SS  BH4292  25 m  1:10.03   
32  Lunusjkin Maria  1993  SALTSJÖB  BR0893  25 m  1:11.29   
254  Juhlin Stina  1992  WISBY SS  AE0492  25 m  1:11.31   
105  Hamdi Camilla  1993  SKK  BK9293  25 m  1:11.83   
688  Olsson Linda  1992  TYRESÖ SS  AQ1492  25 m  1:12.38   
10  225  Ohlin Emma  1993  TÄBY SIM  BD6893  25 m  1:12.38   
11  230  Strömbäck Madeleine  1993  TÄBY SIM  AR9293  25 m  1:13.20   
12  427  Bygdeman Ulrika  1993  SKURU IK  AR7893  25 m  1:14.33   
13  245  Lillqvist Jenna  1993  UPPLANDS-B  BV6493  25 m  1:20.82   
14  388  Lindberg Rebeca  1993  HELLAS  CF5293  25 m  1:31.27   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
30_S
Gren 30, 100 m RYGG PO A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
313  Henriksson Gustav  1990  SS04  AJ3790  25 m  1:01.31   
373  Marcusson Anton  1989  POLISEN  AH7189  25 m  1:02.03   
253  Högberg Niclas  1992  WISBY SS  AF6992  25 m  1:02.05   
131  Thomée Lucas  1993  SKK  AE3193  25 m  1:02.06   
459  Lindström Niklas  1991  SKURU IK  AQ6991  25 m  1:03.07   
648  Øvern Aksel  1993  Lambertset    25 m  1:03.83   
611  Melin Matti  1991  KANAANS SS  AI0591  25 m  1:04.30   
327  Sallhed Victor  1993  SS04  AX2793  25 m  1:04.52   
376  Hammarlind Joakim Q  1993  POLISEN  AM7593  25 m  1:04.66   
10  304  Dahlin Henrik  1992  SS04  AE2192  25 m  1:04.86   
11  519  Persson Kristian  1993  SÖDERTÖRN  AI7193  25 m  1:05.63   
12  635  Nygård Kristian  1991  Lambertset    25 m  1:06.74   
13  97  Björklund Philip  1992  SKK  AG2192  25 m  1:07.70   
14  368  Portocar Enrique Helgeson  1993  POLISEN  AO3193  25 m  1:07.76   
15  337  Wik Fredrik  1993  SS04  AW2793  25 m  1:07.78   
16  633  Nordahl Jonn Magnus  1993  Lambertset    25 m  1:08.94   
17  306  Ek Kristofer  1990  SS04  AE1590  25 m  1:09.11   
18  331  Söderström Philip  1993  SS04  AK2993  25 m  1:09.84   
19  210  Granado-Persson Jonathan  1992  TÄBY SIM  BC8392  25 m  1:10.66   
20  273  Nilsson Kalle  1992  ÅKERSBERGA  AK6992  25 m  1:11.11   
21  610  Ingelstam Otis  1993  KANAANS SS  BB5793  25 m  1:12.25   
22  248  Cederqvist Daniel  1986  WISBY SS  AE4986  25 m  1:12.42   
23  378  Salomonsson Rasmus  1993  POLISEN  AP0193  25 m  1:15.51   
24  23  Tingström Emil  1993  HEMSE BK  AZ9993  25 m  1:18.08   
25  410  Aherto Joona  1993  MiUS  93A233  25 m  1:19.68   
26  345  Aamer Karim  1992  POLISEN  AL3792  25 m  1:22.44   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
31_S
Gren 31, 100 m FJÄRIL FL C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
420  Vainio Rosa  1996  MiUS  96A495  25 m  1:09.04   
231  Timbäck Elin  1997  TÄBY SIM  AI9897  25 m  1:13.94   
42  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  50 m  1:14.06   
708  Suits Alice  1996  SKURU IK  BB9696  25 m  1:14.54  EFT 
503  Nordberg Stina-Victoria  1996  Oslo IL    25 m  1:14.83   
460  Loftén Evelina  1996  SKURU IK  AY9296  25 m  1:15.03   
46  Edin Ida  1996  SPÅRVÄGEN  AS8896  25 m  1:15.46   
606  Thurin Julia  1996  IFÅ  96A121  25 m  1:16.34   
453  Kimander Amanda  1997  SKURU IK  AQ3497  25 m  1:16.82   
10  87  Wallén Malin  1997  SPÅRVÄGEN  AZ7897  25 m  1:17.30   
11  645  Stubdal Lotte  1997  Lambertset    25 m  1:18.08   
12  556  Bergström Rebecka  1997  SS04  AH1297  25 m  1:19.90   
13  357  Burt Ayleen  1997  POLISEN  BB5497  25 m  1:20.52   
14  30  Herlitz Emilia  1997  SALTSJÖB  AP7497  25 m  1:20.79   
15  630  Myhr Ida Amalie  1997  Lambertset    25 m  1:20.89   
16  135  Bouveng Matilda  1996  TUREBERG  AG6496  25 m  1:21.48   
17  256  Nyberg Sara  1996  WISBY SS  AF3696  25 m  1:22.55   
18  623  Henanger Line  1997  Lambertset    25 m  1:22.61   
19  463  Mcpheat Enya  1997  SKURU IK  AS4697  25 m  1:24.63   
20  614  Avlund Ada Jakobsen  1997  Lambertset    25 m  1:24.83   
21  455  Lian Isabella  1996  SKURU IK  AY8296  25 m  1:24.84   
22  619  Finstad Anna  1996  Lambertset    25 m  1:24.99   
23  402  Pavicevic Daniela  1997  POLISEN  AQ5497  25 m  1:25.19   
24  275  Törnquist Freja  1997  ÅKERSBERGA  AG5697  25 m  1:25.29   
25  88  Wallenbro Klara  1997  SPÅRVÄGEN  AS4897  25 m  1:26.45   
26  642  Ruud Karla  1997  Lambertset    25 m  1:26.72   
27  215  Jansson Elin  1997  TÄBY SIM  AO3297  25 m  1:27.16   
28  395  Gidlöf Josefine  1997  POLISEN  BE2497  25 m  1:27.80   
29  344  Porshagen Madeleine  1997  SK STRÄNGN  AG6897  25 m  1:28.01   
30  342  Fors Felicia  1996  SK STRÄNGN  BL6296  25 m  1:29.12   
31  658  Kuhlins Saskia  1996  SPÅRVÄGEN  BA4496  25 m  1:30.51   
32  616  Berggren Ada-Emilie Bekk  1996  Lambertset    25 m  1:30.63   
33  300  Berndtson Hannah  1996  SS04  BI9696  25 m  1:30.81   
34  63  Jansson Julia  1996  SPÅRVÄGEN  BK2496  25 m  1:33.07   
35  250  Gardarfve Fanny  1996  WISBY SS  AA4696  25 m  1:33.47   
36  481  Sydow Sofia von  1997  SKURU IK  AH1697  25 m  1:34.36   
37  426  Blom Ulrika  1997  SKURU IK  AN1297  25 m  1:34.55   
38  268  Öhman Emma  1997  WISBY SS  AL8297  25 m  1:36.62   
39  21  Niklasson Vendla  1997  HEMSE BK  BM1297  25 m  1:38.27   
40  621  Hallingby Ylva  1997  Lambertset    25 m  1:38.83   
41  389  Svensson Ulrica  1997  HELLAS  AA1697  25 m  1:41.39   
42  576  Munhzaya Anuka  1996  POLISEN  BT5296  25 m  1:41.53   
43  643  Solheim Emilie Nilsen  1997  Lambertset    25 m  1:42.13   
44  605  Söderberg Mikaela  1996  IFÅ  96A765  25 m  1:49.72   
45  617  Dahl Kristine Fløystad  1997  Lambertset    25 m  1:50.08   
46  74  Nyström Sara  1997  SPÅRVÄGEN  AZ8897  25 m  1:54.27   
47  305  Dufva Josefin  1997  SS04  BH5697  25 m     
48  441  Glabik Sofia  1997  SKURU IK  BF4897  25 m     
49  620  Fuglesang Elise Hagen  1997  Lambertset    25 m     
50  602  Linde Mathilda  1997  IFÅ  97A928  25 m     
51  54  Gardelin Erika  1997  SPÅRVÄGEN  AU1497  25 m     
52  629  Makosi Julie Marie Atieno  1996  Lambertset    25 m     
53  638  Quach Victoria  1997  Lambertset    25 m     
54  595  Donning Ebba  1997  IFÅ  97A223  25 m     
55  166  Klingre Malin  1997  TYRESÖ SS  BC9897  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
32_S
Gren 32, 100 m FJÄRIL PO C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
694  Myhrer Grunde  1996  Oslo IL    25 m  1:02.67   
117  Morgan Alexander  1996  SKK  AE9796  25 m  1:06.32   
439  Filipsson Tim  1996  SKURU IK  AH9196  25 m  1:09.59   
51  Freiholtz Mattias  1996  SPÅRVÄGEN  AP4596  25 m  1:09.64   
69  Lüning Anton  1996  SPÅRVÄGEN  AO0996  50 m  1:09.93   
372  Lönnberg Daniel  1996  POLISEN  AH9396  25 m  1:11.52   
218  Kruthammar David  1997  TÄBY SIM  AN6197  25 m  1:12.25   
209  Ghahestani Shervin  1997  TÄBY SIM  AP5997  25 m  1:12.27   
336  Tisell Axel  1996  SS04  AD6596  25 m  1:12.30   
10  62  Höckerfelt Elias  1996  SPÅRVÄGEN  AL2196  25 m  1:12.91   
11  60  Holm-Reise David  1997  SPÅRVÄGEN  AI2397  25 m  1:16.65   
12  126  Rior Niklas  1997  SKK  AR4197  25 m  1:17.77   
13  239  Åberg William  1997  TÄBY SIM  AF1597  25 m  1:19.86   
14  429  Bååthe Axel  1997  SKURU IK  AQ6597  25 m  1:19.86   
15  264  Thuresson Gustav  1997  WISBY SS  AG6597  25 m  1:21.50   
16  47  Eriksson Patrik  1996  SPÅRVÄGEN  AM4596  25 m  1:22.28   
17  451  Jansson Nisse  1997  SKURU IK  AH4797  25 m  1:22.70   
18  36  Strandt Andreas  1997  SALTSJÖB  AI5597  25 m  1:25.15   
19  94  Ankarberg Ossian  1996  SKK  AX6196  25 m  1:25.39   
20  52  Freiholtz Oliver  1997  SPÅRVÄGEN  AK5797  25 m  1:28.77   
21  375  Hammarlind Dennis Q  1996  POLISEN  AH0596  25 m  1:28.97   
22  262  Strömbeck Gustav  1997  WISBY SS  AM3397  25 m  1:29.31   
23  89  Wallenbro Kristoffer  1997  SPÅRVÄGEN  AN8197  25 m  1:29.83   
24  636  Nygård Marius  1997  Lambertset    25 m  1:32.66   
25  559  Andersson Viktor  1996  SK STRÄNGN  AF5596  25 m  1:39.46   
26  123  Pohl Alfred  1997  SKK  AQ4797  25 m  1:45.79   
27  568  Andrade Cristian de  1996  POLISEN  AT6796  25 m     
28  668  Jändel Viktor  1996  SÖDERTÖRN  AV6196  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
33_S
Gren 33, 100 m FJÄRIL FL B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
415  Nikitin Olga  1994  MiUS  94A634  25 m  1:08.44   
44  Bring Emma  1995  SPÅRVÄGEN  BG5695  25 m  1:08.80   
79  Rahim Helin  1995  SPÅRVÄGEN  AM7895  25 m  1:10.29   
354  Blomquist Malin  1994  POLISEN  AI5694  25 m  1:10.78   
615  Avlund Eirin Jakobsen  1995  Lambertset    25 m  1:12.98   
232  Ulmgren Jennifer  1995  TÄBY SIM  BB5495  25 m  1:13.21   
121  Peterson Julia  1995  SKK  BC8895  25 m  1:16.22   
114  Lönnberg Danielle  1995  SKK  AH3695  25 m  1:16.43   
175  Norrman Vendela  1995  TYRESÖ SS  AQ4495  25 m  1:16.91   
10  353  Bergkvist Sofia  1995  POLISEN  BB0695  25 m  1:16.91   
11  382  Walsh Hannah  1994  POLISEN  BL4694  25 m  1:18.42   
12  333  Thurfjell Julia  1994  SS04  BG3894  25 m  1:19.31   
13  626  Lundgren Anna  1995  Lambertset    25 m  1:19.77   
14  624  Karlsen Marthe  1994  Lambertset    25 m  1:20.65   
15  713  Starkholm Avesta  1994  POLISEN  bg2494  25 m  1:20.86  EFT 
16  257  Persson Matilda  1995  WISBY SS  AO7495  25 m  1:21.46   
17  608  Haverinen Susanna  1994  KANAANS SS  BP6894  25 m  1:25.92   
18  43  Boje Amalie  1995  SPÅRVÄGEN  BN4695  25 m  1:27.90   
19  259  Rogersdotter Love  1995  WISBY SS  AV5895  25 m  1:29.16   
20  244  Jakobsson Elin  1995  UPPLANDS-B  AF6295  25 m  1:29.83   
21  155  Lindqvist Tove Fransson  1995  TYRESÖ SS  BT5295  25 m  1:30.86   
22  113  Läckgren Petronella  1995  SKK  BF0295  25 m  1:31.47   
23  391  Väntönen Minna  1995  HELLAS  AH5295  25 m  1:31.96   
24  334  Tien Wilma  1995  SS04  BS1495  25 m  1:38.68   
25  361  Ekman Christine  1994  POLISEN  AE8294  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
34_S
Gren 34, 100 m FJÄRIL PO B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
41  Billquist Jesper  1994  SPÅRVÄGEN  AN8394  25 m  1:00.91   
25  Bergman Fabian  1994  SALTSJÖB  AQ2194  25 m  1:01.67   
83  Thorstrand Gustav  1994  SPÅRVÄGEN  AL2994  25 m  1:02.20   
649  Øvrebø Torbjørn  1994  Lambertset    25 m  1:03.53   
475  Ridderskans Sebastian  1994  SKURU IK  AR4994  25 m  1:03.98   
37  Ali Ali Adel  1994  SPÅRVÄGEN  AZ5394  25 m  1:04.10   
413  Karvonen Tero  1994  MiUS  94A637  25 m  1:05.73   
555  Häggblad Wictor  1994  ÅKERSBERGA  AJ8194  25 m  1:05.82   
229  Sandäng Anton  1994  TÄBY SIM  AI9994  25 m  1:05.83   
10  363  Hansson Joel Falk  1994  POLISEN  AT7394  25 m  1:05.90   
11  714  Hildebrant Conrad  1995  POLISEN  as9195  25 m  1:05.91  EFT 
12  543  Nilsson Oskar  1995  TÄBY SIM  AD6595  25 m  1:06.13   
13  309  Eriksson Max  1994  SS04  AS8594  25 m  1:07.59   
14  49  Fonseca Adilson  1995  SPÅRVÄGEN  AP0795  25 m  1:07.90   
15  71  Malmgren Christoffer  1994  SPÅRVÄGEN  AN9394  25 m  1:07.93   
16  622  Henanger Kristian  1994  Lambertset    25 m  1:09.10   
17  412  Hyrkkänen Juho  1994  MiUS  94A636  50 m  1:09.16   
18  362  Ericsson Pontus  1995  POLISEN  BA3395  25 m  1:10.10   
19  359  Cherif Ousama  1994  POLISEN  AP8794  25 m  1:10.71   
20  57  Gustafson Tobias  1994  SPÅRVÄGEN  AL8194  25 m  1:10.79   
21  437  Falk Jesper  1994  SKURU IK  AN3394  25 m  1:12.31   
22  75  Ojaste Daniel  1994  SPÅRVÄGEN  AT8794  50 m  1:12.83   
23  478  Uhlin Joakim  1994  SKURU IK  AN6394  25 m  1:13.49   
24  130  Talib Patrik  1995  SKK  AV6795  25 m  1:13.83   
25  634  Nygård Didrik  1994  Lambertset    25 m  1:13.87   
26  476  Sjölund Jack  1995  SKURU IK  AZ9795  25 m  1:14.10   
27  13  Rindå Tobias  1995  BOTK-RÖNN  AB8195  25 m  1:14.95   
28  272  Kjellberg Marcus  1994  ÅKERSBERGA  AH0594  25 m  1:15.14   
29  646  Tomren Jonas  1994  Lambertset    25 m  1:16.59   
30  142  Tofilovski Alexander  1994  TUREBERG  AN1794  50 m  1:18.68   
31  206  Eriksson Calle  1995  TÄBY SIM  AY4995  25 m  1:23.18   
32  554  Farkondeh Marcus  1995  ÅKERSBERGA  AY5595  25 m  1:24.76   
33  421  Valkonen Joni  1995  MiUS  95A819  25 m  1:26.27   
34  604  Manelius Frans  1995  IFÅ  95A859  50 m  1:34.57   
35  383  Bergman Herman  1995  HELLAS  AD0995  25 m  1:38.25   
36  411  Aherto Miika  1995  MiUS  95A377  25 m     
37  172  Nordmark Filip  1995  TYRESÖ SS  BA5795  25 m     
38  414  Lahdenpää Veikka  1995  MiUS  95A356  25 m     
39  137  Forsberg Emil  1995  TUREBERG  AR0595  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
35_S
Gren 35, 100 m FJÄRIL FL A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
346  Ahlin Michaela  1987  POLISEN  AQ4287  25 m  1:01.51   
515  Andersson Ida  1989  SÖDERTÖRN  AR7289  25 m  1:05.58   
223  Nordlinder Johanna  1992  TÄBY SIM  AM5292  25 m  1:09.23   
349  Angberg Matilda  1990  POLISEN  BJ4890  25 m  1:10.28   
427  Bygdeman Ulrika  1993  SKURU IK  AR7893  25 m  1:12.55   
517  Igelström Jessica  1992  SÖDERTÖRN  BT7892  25 m  1:12.89   
379  Thulin Nicole  1992  POLISEN  BE8292  25 m  1:12.94   
32  Lunusjkin Maria  1993  SALTSJÖB  BR0893  25 m  1:13.25   
143  Tärnström Jeanette  1987  TUREBERG  AP1487  25 m  1:13.84   
10  471  Lewin Hanna Pavlu  1993  SKURU IK  BV9493  25 m  1:14.36   
11  322  Norrena Angelica  1991  SS04  AE8691  25 m  1:15.04   
12  153  Feldwisch Veronika  1992  TYRESÖ SS  BC2892  25 m  1:15.41   
13  245  Lillqvist Jenna  1993  UPPLANDS-B  BV6493  25 m  1:18.69   
14  141  Postlind Elin  1992  TUREBERG  BK4492  25 m  1:18.79   
15  235  Wallmon Malin  1992  TÄBY SIM  BF2492  25 m  1:19.21   
16  388  Lindberg Rebeca  1993  HELLAS  CF5293  25 m  1:52.04   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
36_S
Gren 36, 100 m FJÄRIL PO A 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
376  Hammarlind Joakim Q  1993  POLISEN  AM7593  25 m  58.54   
327  Sallhed Victor  1993  SS04  AX2793  25 m  59.65   
213  Inde Niklas  1993  TÄBY SIM  AG0593  25 m  1:00.39   
424  Ringertz Svante  1992  LIDINGÖ SK  ak2392  25 m  1:00.46   
97  Björklund Philip  1992  SKK  AG2192  25 m  1:00.95   
369  Jonsson Niklas  1988  POLISEN  AM8188  25 m  1:01.64   
686  Häggström Rickard  1987  TYRESÖ SS  AD0587  25 m  1:01.65   
378  Salomonsson Rasmus  1993  POLISEN  AP0193  25 m  1:01.67   
128  Schönning Erik  1993  SKK  AW9793  25 m  1:01.89   
10  459  Lindström Niklas  1991  SKURU IK  AQ6991  25 m  1:02.16   
11  337  Wik Fredrik  1993  SS04  AW2793  25 m  1:02.20   
12  306  Ek Kristofer  1990  SS04  AE1590  25 m  1:02.74   
13  249  Cederqvist Robin  1989  WISBY SS  AM8589  25 m  1:03.33   
14  613  Prejner Magnus  1991  KANAANS SS  AU6991  25 m  1:05.72   
15  227  Olsson Harald  1992  TÄBY SIM  AW1792  25 m  1:07.12   
16  131  Thomée Lucas  1993  SKK  AE3193  50 m  1:07.23   
17  368  Portocar Enrique Helgeson  1993  POLISEN  AO3193  25 m  1:07.27   
18  313  Henriksson Gustav  1990  SS04  AJ3790  25 m  1:07.69   
19  428  Bådholm Marcus  1991  SKURU IK  AQ8391  25 m  1:07.84   
20  253  Högberg Niclas  1992  WISBY SS  AF6992  25 m  1:09.87   
21  255  Lewin Marcus  1992  WISBY SS  AY8592  25 m  1:10.11   
22  648  Øvern Aksel  1993  Lambertset    25 m  1:10.21   
23  635  Nygård Kristian  1991  Lambertset    25 m  1:11.69   
24  248  Cederqvist Daniel  1986  WISBY SS  AE4986  25 m  1:13.57   
25  633  Nordahl Jonn Magnus  1993  Lambertset    25 m  1:14.68   
26  331  Söderström Philip  1993  SS04  AK2993  50 m  1:16.55   
27  23  Tingström Emil  1993  HEMSE BK  AZ9993  25 m  1:20.19   
28  242  Fineman Fredrik  1991  UPPLANDS-B  AM3391  25 m  1:28.97   
29  Carrenäs Oscar  1992  BOTK-RÖNN  BC6592  25 m  1:29.83   
30  212  Holmqvist Anton  1993  TÄBY SIM  BC5993  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
37_S
Gren 37, 50 m FJÄRIL FL E 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
338  Bergkvist Emma  2000  SK STRÄNGN  AA5600  25 m  40.14   
310  Gordon Alexandra  2000  SS04  AN2800  25 m  40.94   
502  Falk Liv  2000  ÅKERSBERGA  ai3400  25 m  49.09   
566  Balczar Felicia  2000  POLISEN  AG5800  25 m  52.35   
562  Alem Hermella  2000  POLISEN  AK1600  25 m  53.39   
482  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m     
466  Nordegren Signe  2000  SKURU IK  AO6800  25 m     
436  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m     
283  Hägesten Matilda  2000  ÄLVSJÖ AIK  AF1400  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
38_S
Gren 38, 50 m FJÄRIL PO E 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
670  Marijanovic Anton  2000  SÖDERTÖRN  AG0100  50 m  41.33   
549  Simic Victor  2000  TÄBY SIM  AD5500  25 m  43.90   
442  Gustafsson Isak  2001  SKURU IK  AC8901  25 m  49.08   
665  Carlsäter Philip  2001  SÖDERTÖRN  AC5701  25 m     
444  Hadzialic Dennis  2000  SKURU IK  AG2900  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
39_S
Gren 39, 100 m FJÄRIL FL D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
207  Ewerbring Julia  1998  TÄBY SIM  AI8298  25 m  1:16.66   
618  Davidsen Karina  1998  Lambertset    25 m  1:20.12   
445  Hassler Anna  1998  SKURU IK  AK5298  25 m  1:23.37   
277  Östervall Maria  1998  ÅKERSBERGA  AD4498  25 m  1:25.15   
408  Fircks Linda von  1998  POLISEN  BD8298  25 m  1:25.23   
294  Adlerborn Caroline  1998  SS04  AR3498  25 m  1:28.57   
627  Løvberg Marte  1999  Lambertset    25 m  1:28.71   
53  Fährlin Agnes  1998  SPÅRVÄGEN  AR1498  25 m  1:29.47   
328  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  25 m  1:30.33   
10  640  Rosmo Caroline  1998  Lambertset    25 m  1:30.98   
11  341  Eriksson Lisa  1998  SK STRÄNGN  AN3898  25 m  1:32.45   
12  204  Edlund Sofia  1998  TÄBY SIM  AI0498  25 m  1:32.66   
13  474  Reichhuber Sarah  1998  SKURU IK  AY4298  25 m  1:33.39   
14  339  Beyermann Pamela  1998  SK STRÄNGN  AS4498  25 m  1:34.48   
15  469  Norin Johanna  1998  SKURU IK  AK6298  25 m  1:35.88   
16  109  Karlsson Alma  1999  SKK  AH8299  50 m  1:36.51   
17  267  Werner Alva  1998  WISBY SS  AE6498  25 m  1:38.14   
18  340  Eriksson Anna  1999  SK STRÄNGN  AI0499  25 m  1:38.38   
19  511  Lindahl Moa  1999  SPÅRVÄGEN  AM1699  25 m  1:40.03   
20  315  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  50 m  1:40.39   
21  454  Kimander Frida  1999  SKURU IK  AE1499  25 m  1:42.67   
22  332  Thor Therese  1998  SS04  AW2298  25 m  1:42.73   
23  17  Tannous Nicole  1998  BOTK-RÖNN  AY6298  50 m  1:44.92   
24  385  Cross Sabina  1998  HELLAS  AM1898  25 m  1:45.87   
25  507  Grenholm Elin  1999  SPÅRVÄGEN  AR2899  50 m  1:48.47   
26  22  Norrby Rebecka  1998  HEMSE BK  AX9298  25 m  1:49.10   
27  506  Bring Nina  1999  SPÅRVÄGEN  AR8699  50 m  1:51.21   
28  647  Øseth Marie  1998  Lambertset    25 m  1:52.52   
29  70  Malm Lina  1998  SPÅRVÄGEN  AO3298  25 m     
30  91  Wiberg Klara  1998  SPÅRVÄGEN  AO4298  25 m     
31  92  Abenius Ninni  1998  SKK  AZ8698  25 m     
32  93  Andersson Carolina  1998  SKK  AZ7698  25 m     
33  532  Grundin Lisa  1998  TÄBY SIM  AQ3898  25 m     
34  716  Johansson Alexandra  1998  POLISEN    25 m    EFT 
35  508  Hagmansson Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  AR3899  25 m     
36  541  Loid Sigrid  1999  TÄBY SIM  AF0499  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
40_S
Gren 40, 100 m FJÄRIL PO D 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
238  Zhong Sean  1998  TÄBY SIM  AF2198  25 m  1:11.85   
438  Filipsson Andre  1999  SKURU IK  AA9799  25 m  1:19.82   
551  Wowern William von  1999  TÄBY SIM  AE1199  25 m  1:23.17   
400  Norberg Christian  1998  POLISEN  AD6398  25 m  1:23.26   
228  Räisänen Daniel  1999  TÄBY SIM  AE0199  25 m  1:24.37   
67  Kjellén Arvid  1998  SPÅRVÄGEN  AK7198  25 m  1:24.90   
631  Mørk Fridtjov  1998  Lambertset    25 m  1:26.50   
461  Lulek William  1998  SKURU IK  AJ6998  25 m  1:26.96   
358  Bäckström Viktor  1998  POLISEN  AO8398  25 m  1:27.13   
10  639  Richardsen Viktor Husø  1998  Lambertset    25 m  1:31.31   
11  406  Walsh Killian  1998  POLISEN  AG4198  25 m  1:31.97   
12  122  Peterson Lukas  1998  SKK  AG8198  25 m  1:34.89   
13  343  Oosterveld Timo  1998  SK STRÄNGN  AC5398  25 m  1:39.74   
14  663  Abelsson Zack  1998  SÖDERTÖRN  AD4398  25 m  1:42.59   
15  571  Ericsson Philip  1998  POLISEN  AI7998  25 m  1:43.12   
16  20  Niklasson Emrik  1998  HEMSE BK  AP9798  25 m  1:43.30   
17  237  Willberg Carl-Åke  1998  TÄBY SIM  AG1398  25 m     
18  127  Sandahl Kalle  1999  SKK  AM8799  25 m     
19  314  Fann Frederick Holmer  1998  SS04  AD3998  25 m     
20  679  Tingbrand Wilmer  1998  SÖDERTÖRN  AM2998  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
41_S
Gren 41, 100 m FRITT FL C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
420  Vainio Rosa  1996  MiUS  96A495  25 m  1:01.09   
472  Lewin Marlene Pavlu  1997  SKURU IK  AH9497  25 m  1:01.30   
546  Sandäng Anna  1996  TÄBY SIM  AE2696  25 m  1:03.58   
503  Nordberg Stina-Victoria  1996  Oslo IL    25 m  1:03.95   
160  Härmat Linda  1996  TYRESÖ SS  AR6296  25 m  1:04.58   
256  Nyberg Sara  1996  WISBY SS  AF3696  25 m  1:05.12   
708  Suits Alice  1996  SKURU IK  BB9696  25 m  1:05.21  EFT 
72  Malmgren Lovisa  1997  SPÅRVÄGEN  AN4297  25 m  1:05.83   
42  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  25 m  1:05.97   
10  300  Berndtson Hannah  1996  SS04  BI9696  25 m  1:06.66   
11  616  Berggren Ada-Emilie Bekk  1996  Lambertset    25 m  1:06.78   
12  342  Fors Felicia  1996  SK STRÄNGN  BL6296  25 m  1:07.03   
13  606  Thurin Julia  1996  IFÅ  96A121  25 m  1:07.12   
14  46  Edin Ida  1996  SPÅRVÄGEN  AS8896  25 m  1:07.30   
15  135  Bouveng Matilda  1996  TUREBERG  AG6496  25 m  1:07.41   
16  460  Loftén Evelina  1996  SKURU IK  AY9296  25 m  1:07.71   
17  231  Timbäck Elin  1997  TÄBY SIM  AI9897  25 m  1:07.90   
18  463  Mcpheat Enya  1997  SKURU IK  AS4697  25 m  1:08.00   
19  630  Myhr Ida Amalie  1997  Lambertset    25 m  1:08.04   
20  453  Kimander Amanda  1997  SKURU IK  AQ3497  25 m  1:08.43   
21  88  Wallenbro Klara  1997  SPÅRVÄGEN  AS4897  25 m  1:08.54   
22  623  Henanger Line  1997  Lambertset    25 m  1:09.33   
23  344  Porshagen Madeleine  1997  SK STRÄNGN  AG6897  25 m  1:09.33   
24  397  Lienert Claudia  1996  POLISEN  AT3896  25 m  1:09.52   
25  30  Herlitz Emilia  1997  SALTSJÖB  AP7497  25 m  1:09.66   
26  556  Bergström Rebecka  1997  SS04  AH1297  25 m  1:09.97   
27  614  Avlund Ada Jakobsen  1997  Lambertset    25 m  1:10.26   
28  481  Sydow Sofia von  1997  SKURU IK  AH1697  25 m  1:10.28   
29  455  Lian Isabella  1996  SKURU IK  AY8296  25 m  1:10.47   
30  87  Wallén Malin  1997  SPÅRVÄGEN  AZ7897  25 m  1:10.48   
31  619  Finstad Anna  1996  Lambertset    25 m  1:10.78   
32  642  Ruud Karla  1997  Lambertset    25 m  1:10.80   
33  645  Stubdal Lotte  1997  Lambertset    25 m  1:10.94   
34  395  Gidlöf Josefine  1997  POLISEN  BE2497  25 m  1:10.95   
35  166  Klingre Malin  1997  TYRESÖ SS  BC9897  25 m  1:11.33   
36  712  Hagmansson Olivia  1996  SPÅRVÄGEN  BM7496  25 m  1:11.38  EFT 
37  215  Jansson Elin  1997  TÄBY SIM  AO3297  25 m  1:11.43   
38  393  Delfin Alice  1996  POLISEN  AO3296  25 m  1:11.51   
39  63  Jansson Julia  1996  SPÅRVÄGEN  BK2496  25 m  1:11.89   
40  54  Gardelin Erika  1997  SPÅRVÄGEN  AU1497  25 m  1:12.12   
41  643  Solheim Emilie Nilsen  1997  Lambertset    25 m  1:12.16   
42  296  Askari Anahit  1996  SS04  AZ4896  25 m  1:12.29   
43  396  Grigorenko Nathalie  1997  POLISEN  BN3897  25 m  1:12.48   
44  607  Virta Linda  1996  IFÅ  96A259  50 m  1:12.56   
45  683  Öster Josefin  1997  SÖDERTÖRN  AT0297  25 m  1:13.50   
46  268  Öhman Emma  1997  WISBY SS  AL8297  25 m  1:13.52   
47  250  Gardarfve Fanny  1996  WISBY SS  AA4696  25 m  1:13.56   
48  80  Sigvardsson Mikaela  1996  SPÅRVÄGEN  AV5496  25 m  1:13.65   
49  402  Pavicevic Daniela  1997  POLISEN  AQ5497  25 m  1:14.04   
50  320  Nordmark Louise  1996  SS04  AZ7896  50 m  1:14.72   
51  595  Donning Ebba  1997  IFÅ  97A223  50 m  1:15.63   
52  576  Munhzaya Anuka  1996  POLISEN  BT5296  25 m  1:16.93   
53  274  Söderqvist Ebba  1997  ÅKERSBERGA  BE6497  25 m  1:17.18   
54  398  Ceccon Jessica Mattsson  1996  POLISEN  BN1896  25 m  1:17.21   
55  39  Agnvall Aline  1997  SPÅRVÄGEN  BC6897  25 m  1:17.85   
56  431  Dahlstedt Ylva  1997  SKURU IK  AQ1497  25 m  1:18.03   
57  247  Tärnroth Johanna  1996  UPPLANDS-B  AW5896  25 m  1:18.64   
58  226  Olsson Astrid  1997  TÄBY SIM  AY6897  25 m  1:19.26   
59  221  Lundgren Julia  1997  TÄBY SIM  BJ0497  25 m  1:19.75   
60  621  Hallingby Ylva  1997  Lambertset    25 m  1:19.89   
61  617  Dahl Kristine Fløystad  1997  Lambertset    25 m  1:20.02   
62  Andersson Ylva  1996  BOTK-RÖNN  BL9296  25 m  1:20.28   
63  705  Widmark Julia  1997  SÖDERTÖRN  AS8897  25 m  1:20.49   
64  620  Fuglesang Elise Hagen  1997  Lambertset    25 m  1:20.91   
65  297  Assadi Sepideh  1996  SS04  BK0296  25 m  1:21.21   
66  703  Waldheim Gerd  1996  SÖDERTÖRN  AU8496  25 m  1:21.36   
67  629  Makosi Julie Marie Atieno  1996  Lambertset    25 m  1:21.38   
68  605  Söderberg Mikaela  1996  IFÅ  96A765  25 m  1:21.89   
69  572  Hansson Hanna  1997  POLISEN  BF3297  50 m  1:22.77   
70  288  Svensson-Kåsarani Kanilla  1996  ÄLVSJÖ AIK  BS4296  25 m  1:23.15   
71  638  Quach Victoria  1997  Lambertset    25 m  1:23.15   
72  598  Eker Nicole  1996  IFÅ  96B098  25 m  1:23.22   
73  579  Tillqvist-Larsson Klara  1997  POLISEN  BL0897  50 m  1:23.22   
74  676  Shahmalekpour Elmira  1997  SÖDERTÖRN  BJ6297  25 m  1:23.37   
75  74  Nyström Sara  1997  SPÅRVÄGEN  AZ8897  25 m  1:23.80   
76  90  Westerberg Hanna  1997  SPÅRVÄGEN  BA1297  25 m  1:24.09   
77  441  Glabik Sofia  1997  SKURU IK  BF4897  25 m  1:24.61   
78  21  Niklasson Vendla  1997  HEMSE BK  BM1297  25 m  1:25.14   
79  298  Bagheri Diana  1997  SS04  AZ9697  25 m  1:25.29   
80  173  Norman Linnea  1997  TYRESÖ SS  BJ5897  25 m  1:25.56   
81  269  Blomquist Agnes  1997  ÅKERSBERGA  AT7697  25 m  1:25.87   
82  305  Dufva Josefin  1997  SS04  BH5697  50 m  1:26.67   
83  311  Hagberg Ellinor  1996  SS04  BI0896  25 m  1:27.03   
84  486  Österberg Elin  1997  SKURU IK  BI7697  25 m  1:27.25   
85  Eriksson Mikaela  1997  BOTK-RÖNN  BM0697  25 m  1:28.30   
86  15  Sund Karolina  1997  BOTK-RÖNN  BB3697  25 m  1:29.10   
87  295  Al-Ani Helene  1997  SS04  BF3897  25 m  1:29.28   
88  505  Boje Ida  1997  SPÅRVÄGEN  BG7497  25 m  1:30.41   
89  602  Linde Mathilda  1997  IFÅ  97A928  25 m  1:31.50   
90  217  Johansson Sofia  1997  TÄBY SIM  BJ9297  25 m  1:34.73   
91  290  Wernberg Isa  1997  ÄLVSJÖ AIK  BN7697  25 m     
92  133  Älmeby Caroline  1996  SKK  AO8696  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
42_S
Gren 42, 100 m FRITT PO C 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
117  Morgan Alexander  1996  SKK  AE9796  25 m  55.41   
694  Myhrer Grunde  1996  Oslo IL    25 m  58.54   
51  Freiholtz Mattias  1996  SPÅRVÄGEN  AP4596  25 m  59.38   
372  Lönnberg Daniel  1996  POLISEN  AH9396  25 m  59.69   
375  Hammarlind Dennis Q  1996  POLISEN  AH0596  25 m  1:00.55   
209  Ghahestani Shervin  1997  TÄBY SIM  AP5997  25 m  1:01.08   
69  Lüning Anton  1996  SPÅRVÄGEN  AO0996  50 m  1:02.03   
439  Filipsson Tim  1996  SKURU IK  AH9196  25 m  1:02.78   
218  Kruthammar David  1997  TÄBY SIM  AN6197  25 m  1:03.13   
10  126  Rior Niklas  1997  SKK  AR4197  25 m  1:03.22   
11  355  Blomquist Martin  1997  POLISEN  AS0797  25 m  1:03.42   
12  62  Höckerfelt Elias  1996  SPÅRVÄGEN  AL2196  25 m  1:03.71   
13  47  Eriksson Patrik  1996  SPÅRVÄGEN  AM4596  25 m  1:03.77   
14  685  Forsblad Casper  1996  TYRESÖ SS  AK0196  25 m  1:04.66   
15  429  Bååthe Axel  1997  SKURU IK  AQ6597  25 m  1:04.84   
16  689  Petrov Henrik  1996  TYRESÖ SS  AI4996  25 m  1:05.22   
17  451  Jansson Nisse  1997  SKURU IK  AH4797  25 m  1:05.61   
18  435  Ekholm Erland  1996  SKURU IK  AT7196  25 m  1:05.87   
19  559  Andersson Viktor  1996  SK STRÄNGN  AF5596  25 m  1:06.35   
20  94  Ankarberg Ossian  1996  SKK  AX6196  25 m  1:06.65   
21  416  Paajanen Ari  1996  MiUS  96A502  50 m  1:06.99   
22  60  Holm-Reise David  1997  SPÅRVÄGEN  AI2397  25 m  1:07.18   
23  262  Strömbeck Gustav  1997  WISBY SS  AM3397  25 m  1:07.97   
24  264  Thuresson Gustav  1997  WISBY SS  AG6597  25 m  1:08.10   
25  239  Åberg William  1997  TÄBY SIM  AF1597  25 m  1:08.79   
26  52  Freiholtz Oliver  1997  SPÅRVÄGEN  AK5797  25 m  1:09.90   
27  457  Lindberg Petter  1997  SKURU IK  AJ2797  25 m  1:09.99   
28  Groth Carl  1996  BOTK-RÖNN  AS6596  25 m  1:10.07   
29  399  Nebay Arraya  1997  POLISEN  AS9597  25 m  1:10.18   
30  644  Strømmen Karl-Fredrik  1996  Lambertset    25 m  1:10.73   
31  405  Svensson Marcus  1997  POLISEN  AP8997  25 m  1:11.60   
32  668  Jändel Viktor  1996  SÖDERTÖRN  AV6196  50 m  1:11.98   
33  261  Sjödahl Gustav  1996  WISBY SS  AL3996  25 m  1:12.62   
34  675  Reinholdz Erik  1997  SÖDERTÖRN  AF2397  25 m  1:12.86   
35  252  Holmedahl Douglas  1997  WISBY SS  AG6397  25 m  1:13.93   
36  36  Strandt Andreas  1997  SALTSJÖB  AI5597  25 m  1:14.00   
37  422  Viitamies Eino  1997  MiUS  97A589  50 m  1:14.37   
38  89  Wallenbro Kristoffer  1997  SPÅRVÄGEN  AN8197  25 m  1:14.70   
39  387  Karlsson Viktor  1996  HELLAS  AK1996  25 m  1:14.93   
40  704  Widmark Jonatan  1996  SÖDERTÖRN  AJ7596  25 m  1:15.79   
41  203  Davallou Daniel  1997  TÄBY SIM  AP4997  25 m  1:15.81   
42  568  Andrade Cristian de  1996  POLISEN  AT6796  25 m  1:15.93   
43  636  Nygård Marius  1997  Lambertset    25 m  1:16.60   
44  260  Sjöberg Viktor  1997  WISBY SS  AG3597  25 m  1:16.93   
45  671  Mäkelä Markus  1996  SÖDERTÖRN  AK9396  25 m  1:17.57   
46  219  Larsson Nils  1996  TÄBY SIM  AR7596  50 m  1:20.24   
47  123  Pohl Alfred  1997  SKK  AQ4797  25 m  1:20.45   
48  509  Hedfors Daniel  1997  SPÅRVÄGEN  AU3197  25 m  1:20.50   
49  458  Lindfors Charlie  1996  SKURU IK  AT1196  25 m  1:23.08   
50  672  Novevski Antonio  1997  SÖDERTÖRN  AP7197  25 m  1:23.46   
51  Andersson Axel  1997  BOTK-RÖNN  AM4197  25 m  1:24.10   
52  434  Egnell Filip  1997  SKURU IK  AR4997  25 m  1:25.16   
53  286  Månsson Lukas  1996  ÄLVSJÖ AIK  AQ2596  25 m  1:26.69   
54  120  Näslund Thomas  1997  SKK  AQ3797  25 m  1:27.59   
55  504  Alvgren Filip  1997  SPÅRVÄGEN  AQ2797  25 m  1:29.93   
56  10  Kingdingstad-Spaak Tim  1997  BOTK-RÖNN  AT8597  25 m  1:32.50   
57  161  Jansson Marcus  1997  TYRESÖ SS  AV4397  25 m  1:34.72   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.22  Utskriftsdatum  30 oktober 2010 
Licensierad till: Polisens IF  Utskriftstid  12:04 
 
43_S
Gren 43, 100 m FRITT FL B 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
361  Ekman Christine  1994  POLISEN  AE8294  25 m  1:00.14   
85  Wahlström Emma  1994  SPÅRVÄGEN  AF9294  25 m  1:00.45   
45  Cedergårdh Frida  1995  SPÅRVÄGEN  BG6695  25 m  1:00.63   
79  Rahim Helin  1995  SPÅRVÄGEN  AM7895  25 m  1:01.95   
553  Åberg Louise  1995  TÄBY SIM  AM6895  25 m  1:02.24   
86  Wallén Cecilia  1995  SPÅRVÄGEN  BG5895  25 m  1:03.05   
415  Nikitin Olga  1994  MiUS  94A634  25 m  1:03.20   
181  Nyström Sara  1995  TYRESÖ SS  BT2295  25 m  1:03.55   
44  Bring Emma