Program för Aquarapid International 2010
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
AQUARAPID International 2010 |
|
Utskriftsdatum |
30 oktober 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Eriksdalsbadet |
|
Utskriftstid |
08:18 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF - Simidrott |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 oktober 2010 |
|
|
|
|
Gren 5, 200 m FRITT FL C |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
602 |
4 |
Mathilda Linde |
1997 |
97A928 |
IFÅ |
|
25m |
|
629 |
5 |
Julie Marie Atieno Makosi |
1996 |
|
Lambertset |
|
25m |
|
21 |
6 |
Vendla Niklasson |
1997 |
BM1297 |
HEMSE BK |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
505 |
1 |
Ida Boje |
1997 |
BG7497 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:31.95 |
598 |
2 |
Nicole Eker |
1996 |
96B098 |
IFÅ |
|
25m |
3:17.23 |
579 |
3 |
Klara Tillqvist-Larsson |
1997 |
BL0897 |
POLISEN |
|
50m |
3:00.41 |
617 |
4 |
Kristine Fløystad Dahl |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:56.63 |
247 |
5 |
Johanna Tärnroth |
1996 |
AW5896 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
2:55.16 |
605 |
6 |
Mikaela Söderberg |
1996 |
96A765 |
IFÅ |
|
25m |
2:55.74 |
572 |
7 |
Hanna Hansson |
1997 |
BF3297 |
POLISEN |
|
50m |
2:57.09 |
441 |
8 |
Sofia Glabik |
1997 |
BF4897 |
SKURU IK |
|
25m |
3:07.60 |
638 |
9 |
Victoria Quach |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
3:27.22 |
620 |
10 |
Elise Hagen Fuglesang |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
576 |
1 |
Anuka Munhzaya |
1996 |
BT5296 |
POLISEN |
|
50m |
2:54.52 |
396 |
2 |
Nathalie Grigorenko |
1997 |
BN3897 |
POLISEN |
|
50m |
2:51.91 |
352 |
3 |
Selin Baser |
1996 |
BF6496 |
POLISEN |
|
25m |
2:50.37 |
625 |
4 |
Helene Klepp |
1996 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:49.60 |
268 |
5 |
Emma Öhman |
1997 |
AL8297 |
WISBY SS |
|
25m |
2:49.55 |
619 |
6 |
Anna Finstad |
1996 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:49.59 |
595 |
7 |
Ebba Donning |
1997 |
97A223 |
IFÅ |
|
50m |
2:50.26 |
703 |
8 |
Gerd Waldheim |
1996 |
AU8496 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:50.97 |
63 |
9 |
Julia Jansson |
1996 |
BK2496 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:52.68 |
39 |
10 |
Aline Agnvall |
1997 |
BC6897 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:54.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
621 |
1 |
Ylva Hallingby |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:48.57 |
357 |
2 |
Ayleen Burt |
1997 |
BB5497 |
POLISEN |
|
25m |
2:46.57 |
683 |
3 |
Josefin Öster |
1997 |
AT0297 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:44.47 |
166 |
4 |
Malin Klingre |
1997 |
BC9897 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:42.70 |
607 |
5 |
Linda Virta |
1996 |
96A259 |
IFÅ |
|
25m |
2:38.31 |
642 |
6 |
Karla Ruud |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:38.75 |
250 |
7 |
Fanny Gardarfve |
1996 |
AA4696 |
WISBY SS |
|
25m |
2:44.39 |
296 |
8 |
Anahit Askari |
1996 |
AZ4896 |
SS04 |
|
25m |
2:44.58 |
320 |
9 |
Louise Nordmark |
1996 |
AZ7896 |
SS04 |
|
50m |
2:46.86 |
402 |
10 |
Daniela Pavicevic |
1997 |
AQ5497 |
POLISEN |
|
25m |
2:48.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
658 |
1 |
Saskia Kuhlins |
1996 |
BA4496 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:37.77 |
643 |
2 |
Emilie Nilsen Solheim |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:37.21 |
393 |
3 |
Alice Delfin |
1996 |
AO3296 |
POLISEN |
|
25m |
2:36.39 |
455 |
4 |
Isabella Lian |
1996 |
AY8296 |
SKURU IK |
|
25m |
2:34.35 |
275 |
5 |
Freja Törnquist |
1997 |
AG5697 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:33.49 |
614 |
6 |
Ada Jakobsen Avlund |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:33.95 |
202 |
7 |
Madeleine Bergh |
1996 |
AZ7696 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:35.01 |
481 |
8 |
Sofia von Sydow |
1997 |
AH1697 |
SKURU IK |
|
25m |
2:36.54 |
397 |
9 |
Claudia Lienert |
1996 |
AT3896 |
POLISEN |
|
25m |
2:37.61 |
645 |
10 |
Lotte Stubdal |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:38.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
623 |
1 |
Line Henanger |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:32.52 |
453 |
2 |
Amanda Kimander |
1997 |
AQ3497 |
SKURU IK |
|
25m |
2:32.49 |
160 |
3 |
Linda Härmat |
1996 |
AR6296 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:30.62 |
556 |
4 |
Rebecka Bergström |
1997 |
AH1297 |
SS04 |
|
50m |
2:29.92 |
463 |
5 |
Enya Mcpheat |
1997 |
AS4697 |
SKURU IK |
|
25m |
2:29.45 |
88 |
6 |
Klara Wallenbro |
1997 |
AS4897 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:29.76 |
300 |
7 |
Hannah Berndtson |
1996 |
BI9696 |
SS04 |
|
25m |
2:29.96 |
395 |
8 |
Josefine Gidlöf |
1997 |
BE2497 |
POLISEN |
|
25m |
2:32.07 |
630 |
9 |
Ida Amalie Myhr |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:32.50 |
342 |
10 |
Felicia Fors |
1996 |
BL6296 |
SK STRÄNGN |
|
25m |
2:32.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
231 |
1 |
Elin Timbäck |
1997 |
AI9897 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:28.92 |
534 |
2 |
Åsa Hambraeus |
1996 |
BE5696 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:24.41 |
256 |
3 |
Sara Nyberg |
1996 |
AF3696 |
WISBY SS |
|
25m |
2:23.40 |
616 |
4 |
Ada-Emilie Bekk Berggren |
1996 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:22.23 |
420 |
5 |
Rosa Vainio |
1996 |
96A495 |
MiUS |
|
25m |
2:12.74 |
503 |
6 |
Stina-Victoria Nordberg |
1996 |
|
Oslo IL |
|
25m |
2:17.49 |
708 |
7 |
Alice Suits |
1996 |
BB9696 |
SKURU IK |
|
25m |
2:23.30 |
46 |
8 |
Ida Edin |
1996 |
AS8896 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:24.30 |
547 |
9 |
Hanna Sangfelt |
1997 |
AC4497 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:28.34 |
135 |
10 |
Matilda Bouveng |
1996 |
AG6496 |
TUREBERG |
|
25m |
2:29.09 |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 |
Utskriftsdatum |
30 oktober 2010 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
08:18 |
|