Program for Danish Open 2021 - Stævne 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danish Open 2021 Stævne 1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og STT |
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
17. apr 2021 to 21. apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
59.69 |
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
|
Bellahøj, Danmark |
24-03-2012 |
|
|
|
58.73 |
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
|
London, GBR |
19-05-2016 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
142 |
|
Liva Palmund |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:01.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Julie Krøyer Svendsen |
2002 |
GTI - Ishøj |
DEN |
1:01.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
158 |
|
Karoline Sørensen |
2002 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:01.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
66 |
|
Victoria Bierre |
2000 |
Herlev Svømning |
DEN |
1:01.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
139 |
|
Sofie Hansen |
2002 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:02.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
137 |
|
Sara Sylvest |
2000 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:02.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
20 |
|
Julie Stampe |
2002 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:02.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
88 |
|
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
47 |
|
Ella Korre Stenholt |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:03.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
138 |
|
Signhild Joensen |
2000 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:03.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
82 |
|
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:03.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
164 |
|
Lærke Rask Sander |
2002 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
1:04.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
99 |
|
Melanie Eggertsen |
2002 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:04.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
87 |
|
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
2002 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:04.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
58 |
|
Mille C. Berg |
2001 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:04.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
119 |
|
Fenja Romanski |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:04.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
128 |
|
Alma Heyn Stage |
2004 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:04.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
45 |
|
Falka Tind |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:04.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
126 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:04.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
7 |
|
Katrine Bonefeld |
2004 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:04.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
28 |
|
Amalie Wichmann Larsen |
2005 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
97 |
|
Ida Jacobsen |
2005 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:05.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
51 |
|
Esther Else Grubert |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:05.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
55 |
|
Rebecca Petersen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:05.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
48 |
|
Anna Brandt Nielsen |
1998 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:06.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2021 18:01.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|