Program for Pikkujoulukisat
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Jakso 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tampereen uintikeskus |
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
marras 21, 2020 to marras 21, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Selkäuinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 and younger |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
11 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:23.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
389 |
|
Max Wiksten |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
1:29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
79 |
|
Nikita Zuravljov |
2008 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.96 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
TaTu Tampere |
|
1:32.86 |
|
|
|
86 |
|
Daniil Tirronen |
2008 |
FIN |
|
|
7 |
|
|
|
|
Uinti Tampere |
|
1:35.52 |
|
|
|
285 |
|
Elias Eironen |
2008 |
FIN |
|
|
8 |
|
|
|
|
Uinti Tampere |
|
1:37.41 |
|
|
|
297 |
|
Eeli Lehtinen |
2009 |
FIN |
|
|
9 |
|
|
|
|
Uinti Tampere |
|
1:39.43 |
|
|
|
307 |
|
Matias Haapala |
2009 |
FIN |
|
|
10 |
|
|
|
|
Uinti Tampere |
|
1:41.16 |
|
|
|
324 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
FIN |
|
|
11 |
|
|
|
|
Nurmijärven Uinti |
|
1:42.53 |
|
|
|
386 |
|
Eemeli Kuusisto |
2009 |
FIN |
|
|
12 |
|
|
|
|
Uinti Tampere |
|
1:46.27 |
|
|
|
300 |
|
Alex Isotalo |
2009 |
FIN |
|
|
13 |
|
|
|
|
Loimaan Uimaseura |
|
1:53.60 |
|
|
|
374 |
|
Tuomas Lumme |
2008 |
FIN |
|
|
14 |
|
|
|
|
TaTu Tampere |
|
1:54.81 |
|
|
|
95 |
|
Eemeli Pennanen |
2009 |
FIN |
|
|
15 |
|
|
|
|
TaTu Tampere |
|
1:56.36 |
|
|
|
83 |
|
Justus Tikkanen |
2010 |
FIN |
|
|
16 |
|
|
|
|
TaTu Tampere |
|
|
|
|
|
106 |
|
Rasmus Kautto |
2009 |
FIN |
|
|
17 |
|
|
|
|
TaTu Tampere |
|
|
|
|
|
101 |
|
Timi Niemi |
2012 |
FIN |
|
|
13-14 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
284 |
|
Petter Kaskela |
2007 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:22.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
84 |
|
Leo Lehtonen |
2006 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Elmeri Lajolinna |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
87 |
|
Niklas Kallio |
2007 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
98 |
|
Pyry Nieminen |
2007 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:33.28 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
Uinti Tampere |
|
1:33.87 |
|
|
|
195 |
|
Veeti Heittokangas |
2006 |
FIN |
|
|
7 |
|
|
|
|
Loimaan Uimaseura |
|
1:51.57 |
|
|
|
377 |
|
Taavi Mattila |
2006 |
FIN |
|
|
15 and older |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
29 |
|
Petja Yritys |
1993 |
TaTu Tampere |
FIN |
55.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
197 |
|
Akseli Liukkonen |
2005 |
Uinti Tampere |
FIN |
1:07.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
51 |
|
Oskar Tuominen |
2004 |
TaTu Tampere |
FIN |
1:07.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
405 |
|
Niilo Suhonen |
2004 |
Kampuksen Plaani |
FIN |
1:11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-20 18.32.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|