Program för Sandaredssprinten 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3 Insim: 07:30 1:a start kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sandaredsbadet |
Arrangör: |
Simklubben 1970 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 sep 2021 till den 5 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
100m Medley Damer D-F |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
152 |
|
Mimmi Falk |
2009 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:26.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
256 |
|
Ronja Kylen |
2009 |
Simklubben Alingsås |
SWE |
1:26.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Edith Bard |
2009 |
Anderstorps Simsällskap |
SWE |
1:28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
25 |
|
Clara Hansson |
2009 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
75 |
|
Tilda Flyckt |
2010 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
267 |
|
Ida Berlin |
2009 |
Simklubben Alingsås |
SWE |
1:30.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
160 |
|
Clara Carlén |
2009 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
269 |
|
Nora Larsen Valkama |
2009 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:33.80 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
9 |
158 |
|
Elin Olsson |
2009 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:33.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
162 |
|
Ffion Rhys |
2009 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100 |
|
Maja Englund |
2010 |
Grums Simsällskap |
SWE |
1:34.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
154 |
|
Leia Johansson |
2010 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
96 |
|
Alicia Nyberg |
2009 |
Falköpings Simsällskap |
SWE |
1:37.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
221 |
|
Agnes Abrahamsson |
2009 |
Simklubben 1970 |
SWE |
1:40.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
163 |
|
Ebba Andersson Hjelm |
2009 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:40.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
161 |
|
Sofia Olsson |
2009 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
1:43.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
79 |
|
Penny Norrlander |
2010 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:43.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
48 |
|
Vera Strömberg |
2010 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:44.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
262 |
|
Angelika Borg |
2010 |
Simklubben Alingsås |
SWE |
1:46.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
258 |
|
Elsa Pettersson |
2011 |
Simklubben Alingsås |
SWE |
1:47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
55 |
|
Alva Dahlqvist |
2009 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:48.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
121 |
|
Filippa Oom |
2010 |
Kungsbacka Simsällskap |
SWE |
1:50.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
1 |
|
Nelly Zetterdahl |
2010 |
Alingsås SLS |
SWE |
1:52.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
151 |
|
Leena Mainardis |
2010 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
20 |
|
Ella Malm |
2009 |
Anderstorps Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
118 |
|
Julia Jensen |
2010 |
Göteborg Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
70 |
|
Tuva Skoglind |
2011 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
144 |
|
Ida Ingvarsson |
2010 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
132 |
|
Julia Rosman |
2010 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
180 |
|
Kara Mary Anne Brorson |
2009 |
Simklubben S02 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
153 |
|
Marika Söderlund Larsson |
2010 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
200 |
|
Imra Axelsson |
2009 |
Simklubben S02 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
264 |
|
Majken Malmvall |
2009 |
Simklubben Alingsås |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
128 |
|
Annika Bohatsch |
2011 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
143 |
|
Cornelia Zander |
2010 |
Kungälvs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-01 22:35:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben 1970 |
|
|
|
|