Program för Sandaredssprinten 2021
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sandaredsbadet |
Arrangör: |
Simklubben 1970 |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 sep 2021 till den 5 sep 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Frisim Damer A-C
|
Final 1 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
1 |
|
Natalie Dahlberg |
2006 |
S02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
2 |
|
Hedvig Granéli-Wedel |
2008 |
S02 |
46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Sanna Bodeklint |
2008 |
ELFSBORG |
41.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
4 |
|
Maria-Heleni Pantakidis |
2007 |
SK 1970 |
45.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
5 |
|
Isabella Yemane |
2008 |
S02 |
46.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
6 |
|
Clara Brask Bilen |
2008 |
S02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Frisim Damer A-C |
Final 2 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
1 |
|
Ellen Ahlqvist |
2008 |
SK 1970 |
40.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
2 |
|
Ingrid Högblom |
2008 |
S02 |
38.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
3 |
|
Agnes Emanuelsson |
2008 |
SK 1970 |
37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
4 |
|
Stella Sjölin |
2007 |
S02 |
37.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
5 |
|
Clara Landahl |
2008 |
S02 |
40.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
6 |
|
Molly Sjursen |
2008 |
GÖTEBORG |
40.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Frisim Damer A-C |
Final 3 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
1 |
|
Lilian Werner |
2008 |
S02 |
37.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Ellen Kemper |
2007 |
ANDERSTORP |
36.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
3 |
|
Filippa Halvardsson |
2007 |
S02 |
35.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
4 |
|
Mira Löfgren |
2005 |
SK ALINGSÅ |
36.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
5 |
|
Ida Hansson |
2005 |
SK 1970 |
36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
6 |
|
Molly Bodin |
2008 |
GÖTEBORG |
37.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Frisim Damer A-C |
Final 4 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1 |
|
Gabriella Jonsson |
2008 |
ELFSBORG |
35.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
2 |
|
Maja Dahlgren |
2007 |
S02 |
35.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
3 |
|
Clara Jonsson |
2006 |
FALKÖPING |
34.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
4 |
|
Clara Zettergren |
2008 |
ELFSBORG |
34.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
5 |
|
Ebba Kemper |
2004 |
ANDERSTORP |
35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
6 |
|
Anna-Maria Al Khoury |
2008 |
S02 |
35.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Frisim Damer A-C |
Final 5 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
1 |
|
Wilma Hansson |
2007 |
SK 1970 |
33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
2 |
|
Magdalena Ödman |
2008 |
ELFSBORG |
32.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
3 |
|
Saga Nikumaa |
2004 |
ELFSBORG |
32.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Ida Robertsson |
2007 |
ANDERSTORP |
32.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
5 |
|
Ida Jacobsson |
2007 |
S02 |
33.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
6 |
|
Alice Killius |
2007 |
S02 |
34.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Frisim Damer A-C |
Final 6 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
Klara Tallbäck |
2003 |
ANDERSTORP |
32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
2 |
|
Evelina Hallman |
2006 |
SK 1970 |
31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
3 |
|
Nirvana Cavka |
2004 |
ELFSBORG |
31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
4 |
|
Amalia Ödman |
2005 |
ELFSBORG |
31.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
5 |
|
Filippa Lind |
2004 |
FALKÖPING |
31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
6 |
|
Emma Böhrén |
2008 |
ELFSBORG |
32.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Frisim Damer A-C |
Final 7 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
1 |
|
Sarah Nilsson |
2003 |
ELFSBORG |
31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
2 |
|
Alma Berge Kleber |
2006 |
ELFSBORG |
31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Agnes Torén |
2003 |
ANDERSTORP |
30.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Amanda Mankinen Leonkrone |
2006 |
ELFSBORG |
30.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
5 |
|
Agnes Hörder |
2007 |
SK 1970 |
31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
6 |
|
Daniela Borg |
2007 |
SK ALINGSÅ |
31.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Frisim Damer A-C |
Final 8 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
1 |
|
Nellie Siversjö |
2006 |
ELFSBORG |
30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
2 |
|
Matilda Hörder |
2004 |
SK 1970 |
29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
3 |
|
Ella Westerlund |
2004 |
SK 1970 |
29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
4 |
|
Hannah Lilja |
2004 |
ELFSBORG |
29.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
5 |
|
Filippa Fritzson |
2005 |
SK 1970 |
30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
6 |
|
Teddie Esborn |
2003 |
ELFSBORG |
30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Frisim Damer A-C |
Final 9 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
1 |
|
Julia Jonsson |
2004 |
FALKÖPING |
28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
2 |
|
Linnea Andersson |
2003 |
SK 1970 |
28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
3 |
|
Amanda Böhrén |
2005 |
ELFSBORG |
27.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
4 |
|
Ella Flyckt |
2007 |
ELFSBORG |
28.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
5 |
|
Ellen Johansson |
2008 |
ELFSBORG |
28.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
6 |
|
Signe Wahlberg |
2005 |
ELFSBORG |
28.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-04 11:59:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.8 |
Licensierad till: Simklubben 1970 |
|
|
|
|