Program för Karpsimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Karpsimmet 201017 |
|
Utskriftsdatum |
17 oktober 2020 |
|
|
Tävlingsort |
Perstorp |
|
Utskriftstid |
10:25 |
|
|
Arrangör |
Kappsimningsklubben Karpen |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
17 oktober 2020 |
|
|
|
|
Gren 17, 50m Ryggsim Flickor 11-12 |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
2 |
Engla Persson |
2008 |
|
KSLS |
|
25m |
|
8 |
3 |
Ebba Bachstätter |
2009 |
|
KK KARPEN |
|
25m |
|
152 |
4 |
Clara Landmyr |
2009 |
|
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
75 |
1 |
Emilia Szabó |
2009 |
AR1209 |
KSLS |
|
25m |
1:01.17 |
62 |
2 |
Julia Thorsén |
2008 |
AM7808 |
KSLS |
|
50m |
58.32 |
5 |
3 |
Ebba Reslow-Plym |
2008 |
AP5408 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
56.49 |
133 |
4 |
Moa Söberg |
2009 |
AD3609 |
RSK |
|
25m |
57.68 |
41 |
5 |
Ellie Nilsson |
2008 |
AU7208 |
KLIPPAN |
|
25m |
59.33 |
90 |
6 |
Alice Bengtsson |
2009 |
AY4409 |
KSLS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
136 |
1 |
Elise Henriksson |
2009 |
AI3209 |
RSK |
|
25m |
52.66 |
142 |
2 |
Ida Johansson |
2009 |
AX7409 |
RSK |
|
25m |
50.07 |
39 |
3 |
Billie Åstrand |
2009 |
AG4209 |
KLIPPAN |
|
50m |
49.36 |
119 |
4 |
Frida Mårtensson |
2009 |
AH2609 |
SK TRITON |
|
25m |
49.63 |
3 |
5 |
Kajsa Hansson |
2008 |
AE0808 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
50.64 |
81 |
6 |
Noelle Månsson Hultgren |
2009 |
AS2609 |
KSLS |
|
25m |
54.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
36 |
1 |
Katarina Paulsson |
2008 |
AL5608 |
KLIPPAN |
|
25m |
46.42 |
71 |
2 |
Lee Strunk |
2009 |
AM9009 |
KSLS |
|
25m |
45.11 |
117 |
3 |
Ellen Åsberg |
2009 |
AH2809 |
SK TRITON |
|
25m |
43.97 |
64 |
4 |
Sofie Persson |
2008 |
AM9808 |
KSLS |
|
25m |
44.59 |
4 |
5 |
Tilda Folkesson |
2009 |
AC1409 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
45.88 |
61 |
6 |
Giada Riva |
2008 |
AL6608 |
KSLS |
|
25m |
47.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
67 |
1 |
Ella Thim |
2009 |
AI0609 |
KSLS |
|
25m |
41.53 |
125 |
2 |
Lilly Renlund |
2009 |
AJ9209 |
VELLINGE-N |
|
25m |
40.40 |
60 |
3 |
Tilda Widerfors |
2008 |
AK4608 |
KSLS |
|
25m |
38.93 |
130 |
4 |
Ella Nyman |
2009 |
AN0409 |
VELLINGE-N |
|
25m |
39.20 |
82 |
5 |
Alicia Dahlerus |
2009 |
AU3609 |
KSLS |
|
25m |
40.75 |
69 |
6 |
Molly Ohlsson-Zärnholm |
2008 |
AW7208 |
KSLS |
|
25m |
42.15 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
17 oktober 2020 |
Licensierad till: Kappsimningsklubben Karpen |
Utskriftstid |
10:25 |
|