Startliste for Hessun Vinstat 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Aurajoen Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 12, 2020 to syys 12, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
192 |
|
Erika Bergström |
1996 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
32.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Saana Vähämaa |
2002 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
34.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
98 |
|
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
97 |
|
Matilda Laitinen |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Ella Nore |
2002 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
96 |
|
Anni Hyttinen |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
37.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100 |
|
Ella Alanko |
2003 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
37.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
12 |
|
Enni Huttunen |
2005 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
38.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
141 |
|
Sara Elomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
38.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
137 |
|
Veera Knuutila |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
39.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
129 |
|
Miisa Järvinen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
39.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
255 |
|
Rahma Ezzat |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
40.32 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
13 |
112 |
|
Linnea Koski |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
40.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
119 |
|
Aino Suomalainen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
14 |
|
viivi Elonen |
2008 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
169 |
|
Nea Nirhamo |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
40.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
17 |
|
Wilma Turpeinen |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
41.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
168 |
|
Venla Holma |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
41.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
128 |
|
Roosa Junnila |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
41.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
117 |
|
Emilie Sjösten |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
41.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
11 |
|
Erin Heinikangas |
2007 |
Rauman Uimaseura |
FIN |
41.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
111 |
|
Ronja Vilska |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
41.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
152 |
|
Linnea Ström |
2003 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
42.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
19 |
|
Roosa Lahti |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
42.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
138 |
|
Saga Räikkönen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
43.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
125 |
|
Saara Pakomäki |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
43.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
153 |
|
Aino Norrdal |
2006 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
139 |
|
Lotta Luotola |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
47.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
27 |
|
Ada Riquelme Mac Donald |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
47.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
209 |
|
Iiris Paloposki |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
47.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
3 |
|
Julia Belov |
2007 |
Porin Uimaseura |
FIN |
50.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
134 |
|
Yasemin Yilmaz |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
50.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
132 |
|
Nella Imponen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
50.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
35 |
|
Annika Andersen |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
51.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
21 |
|
Elsa Koskinen |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
52.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
34 |
|
Selma Mäenpää |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
53.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
57 |
|
Emmi Pekanheimo |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
54.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
208 |
|
Amelie Halkosaari |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
55.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
229 |
|
Eevi Klaara Orenshtein |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
55.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
165 |
|
Olivia Vanne |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
57.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
2 |
|
Helmi Rantala |
2010 |
Porin Uimaseura |
FIN |
57.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
225 |
|
Alina Niittymäki |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
58.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
211 |
|
Laura Toivonen |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
59.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
56 |
|
Iida Korpi |
2012 |
Åbo Simklubb |
FIN |
59.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
4 |
|
Miia Kallio |
2011 |
Porin Uimaseura |
FIN |
1:00.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
158 |
|
Ella Ääri |
2011 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:02.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
176 |
|
Netta Kivelä |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
1:02.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
58 |
|
Kiira Rantanen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:02.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
72 |
|
Aino Rauta |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:02.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
76 |
|
Maya Bergström |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:02.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
217 |
|
Sofia Ahvas |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:03.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
228 |
|
Nea Niemi |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:05.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
221 |
|
Anna Liljeberg |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:08.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
71 |
|
Fanni Blom |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:09.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
177 |
|
Eveliina Salo |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
1:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
73 |
|
Eva Riquelme Mac Donald |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
222 |
|
Inkeri Rinnola |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
224 |
|
Nea Pippola |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
63 |
|
Elli Kiviluoto |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
77 |
|
Edith Syrjänen |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
70 |
|
Sofia Wigelius |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
242 |
|
Iina Raitaluoma |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
82 |
|
Tilda Kautto |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
233 |
|
Venla Pentikäinen |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
75 |
|
Aino-Maria Laakso |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
65 |
|
Janessa Pihlava |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
236 |
|
Peppi Viljanen |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
64 |
|
Josefine Nordman |
2011 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
191 |
|
Aava Salmiosalo |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
79 |
|
Lova Sofia Elisabeth Sandberg |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
252 |
|
Sanni Knuutila |
1997 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
72 |
232 |
|
Veera Vilhelma Kiukkonen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
81 |
|
Thekla Sewón |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
78 |
|
Elsa Engström |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
237 |
|
Aino-Ilona Lehtonen |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-12 10.54.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
|