Program for ESK Klubmesterskab 2020, del 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 5
|
Stvne navn |
ESK Klubmesterskab 2020, del 1 |
|
Udskriftsdato |
04 september 2020 |
|
|
Stvne by |
Esbjerg |
|
Udskriftstidspunkt |
16:07 |
|
|
Arrangr |
Esbjerg Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
04 september 2020 |
|
|
|
|
Lb 5, 50m Brystsvmning Damer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2 |
Mathilde Mathiasen |
2010 |
1010AN |
ESBJERG |
|
25m |
1:30.04 |
30 |
3 |
Sofie Fur Lisby |
2010 |
1036AJ |
ESBJERG |
|
25m |
1:12.19 |
29 |
4 |
Silje Sofie Sig Heiberg |
2010 |
1008AN |
ESBJERG |
|
25m |
1:19.57 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
2 |
Vigga Frida Geisler Overgaard |
2011 |
1186AD |
ESBJERG |
|
25m |
1:05.00 |
58 |
3 |
Emma Rasmussen |
2010 |
1016AM |
ESBJERG |
|
25m |
1:05.00 |
26 |
4 |
Jemima Patterson |
2011 |
1110AG |
ESBJERG |
|
25m |
1:05.00 |
109 |
5 |
Silke Grene |
2011 |
1136AH |
ESBJERG |
|
25m |
1:10.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
Signe Sejr Bentsen |
2010 |
1074AF |
ESBJERG |
|
25m |
1:01.13 |
23 |
3 |
Frida Agerskov |
2009 |
0944BC |
ESBJERG |
|
25m |
1:00.87 |
19 |
4 |
Sasha Lee T Srensen |
2010 |
1070AF |
ESBJERG |
|
25m |
1:00.93 |
22 |
5 |
Bell Mller-Jacobsen |
2010 |
1068AE |
ESBJERG |
|
25m |
1:04.07 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
Josefine Bay |
2008 |
0876AP |
ESBJERG |
|
25m |
59.46 |
31 |
3 |
Thea Aggerholm |
2009 |
0974AI |
ESBJERG |
|
25m |
58.93 |
8 |
4 |
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
1080AI |
ESBJERG |
|
25m |
59.01 |
4 |
5 |
Amalie Haals Jensen |
2009 |
0962BC |
ESBJERG |
|
25m |
1:00.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
Alberte Hansen |
2009 |
0906AI |
ESBJERG |
|
25m |
56.14 |
24 |
3 |
Ida Riddersholm |
2009 |
0918BC |
ESBJERG |
|
25m |
51.83 |
99 |
4 |
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
0904AG |
ESBJERG |
|
25m |
54.30 |
103 |
5 |
Naya Davidsen |
2008 |
0838AR |
ESBJERG |
|
25m |
56.51 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
Mille Nrskov Kaltoft |
2009 |
0916AE |
ESBJERG |
|
25m |
48.54 |
90 |
3 |
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
0876AN |
ESBJERG |
|
25m |
46.16 |
110 |
4 |
Olivia MacArtney |
2008 |
0892AH |
ESBJERG |
|
25m |
46.18 |
53 |
5 |
Anna Bjerrum Mller |
2004 |
0436AL |
ESBJERG |
|
25m |
51.37 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
2 |
Rosa Ella Kjems |
2008 |
0882AH |
ESBJERG |
|
25m |
44.26 |
71 |
3 |
Astrid Gregersen |
2005 |
0508AS |
ESBJERG |
|
25m |
40.20 |
102 |
4 |
Caroline Slbech Larsen |
2009 |
0954AG |
ESBJERG |
|
25m |
43.05 |
61 |
5 |
Carolina Schlander |
2007 |
0764AP |
ESBJERG |
|
25m |
46.06 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
2 |
Victoria Underbjerg |
2004 |
0448AK |
ESBJERG |
|
25m |
39.33 |
67 |
3 |
Marie Zou Jensen |
2005 |
0516AO |
ESBJERG |
|
25m |
35.98 |
33 |
4 |
Millie Mller |
2007 |
0768AD |
ESBJERG |
|
25m |
36.34 |
70 |
5 |
Laura Worm Glsner |
2006 |
0614AN |
ESBJERG |
|
25m |
40.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
2 |
Sofie A. Wolf |
2006 |
0686AF |
ESBJERG |
|
25m |
35.52 |
74 |
3 |
Astrid Nielsen |
2002 |
0276AO |
ESBJERG |
|
25m |
31.02 |
68 |
4 |
Amalie Staghj Andersen |
2004 |
0466AK |
ESBJERG |
|
25m |
32.99 |
55 |
5 |
Kathrine Weide |
2004 |
0402AO |
ESBJERG |
|
25m |
35.90 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
04 september 2020 |
Licens til Esbjerg Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
16:07 |
|