Program för Swim For Life 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Citadellbadet |
Arrangör: |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 22 aug 2020 till den 23 aug 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Frisim Damer
|
Final 1 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
309 |
3 |
|
Lilly Frost |
2008 |
VELLINGE-N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
4 |
|
Emilia Ljunggren |
2005 |
SK TRITON |
3:56.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
5 |
|
Ida Håkansson |
2007 |
ESLÖVS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Frisim Damer |
Final 2 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
363 |
1 |
|
Selma Isaksson |
2007 |
SK SYDSIM |
3:24.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
2 |
|
Elsa Mårtensson |
2008 |
SK HAJEN |
3:03.13 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
3 |
|
Elin Malmgren |
2007 |
LANDSKRONA |
2:59.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
338 |
4 |
|
Patricia Pitula |
2008 |
KLIPPAN |
2:57.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Edith Eriksson |
2007 |
SK HAJEN |
2:57.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
370 |
6 |
|
Sofia Sjögren |
2006 |
VELLINGE-N |
3:02.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
365 |
7 |
|
Annie Persson |
2007 |
SK SYDSIM |
3:23.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Frisim Damer |
Final 3 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
368 |
1 |
|
Tyra Johansson |
2008 |
SK SYDSIM |
2:53.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
2 |
|
Isabelle Hallencreutz |
2007 |
POSEIDON |
2:48.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
3 |
|
Anna Contis Pavel |
2006 |
SK HAJEN |
2:46.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
4 |
|
Nirma Bååth |
2008 |
VELLINGE-N |
2:43.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
5 |
|
Sofie Khan-Amidy |
2007 |
POSEIDON |
2:45.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
6 |
|
Hanna Masoumi |
2007 |
POSEIDON |
2:46.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
7 |
|
Matilda Ravn Rehnström |
2008 |
VELLINGE-N |
2:50.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
371 |
8 |
|
Celine Holman |
2006 |
VELLINGE-N |
2:55.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Frisim Damer |
Final 4 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
1 |
|
Mia Ljungholm |
2007 |
POSEIDON |
2:42.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
2 |
|
Ella Zetterström |
2005 |
POSEIDON |
2:40.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Livia Landmyr |
2006 |
ESLÖVS SS |
2:37.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
|
Ella Andersson |
2006 |
ESLÖVS SS |
2:34.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
5 |
|
Mia Kajic |
2006 |
POSEIDON |
2:36.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
6 |
|
Ellen Egard |
2003 |
SK HAJEN |
2:37.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
7 |
|
Tyra Mårtensson |
2006 |
SK HAJEN |
2:42.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
8 |
|
Linnea Mårtensson |
2006 |
LANDSKRONA |
2:42.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Frisim Damer |
Final 5 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
1 |
|
Julia Almquist |
2007 |
SK TRITON |
2:29.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
2 |
|
Hedda Toth |
2007 |
POSEIDON |
2:28.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
344 |
3 |
|
Freja Malmgren |
2007 |
S 71 |
2:27.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
4 |
|
Clara Andersson |
2007 |
LANDSKRONA |
2:25.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
5 |
|
Klara Pantev |
2005 |
HS |
2:25.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
6 |
|
Anna Jörgensen |
2007 |
SK TRITON |
2:27.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
7 |
|
Linnea Costa Caesar |
2006 |
POSEIDON |
2:29.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
8 |
|
Wilma Wigren-Laine |
2005 |
POSEIDON |
2:32.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Frisim Damer |
Final 6 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
1 |
|
Olivia Pantzar |
2004 |
SK HAJEN |
2:24.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
|
Izabelle Agrell |
2006 |
HS |
2:23.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
360 |
3 |
|
Lovisa Yngvesson |
2004 |
SK SYDSIM |
2:21.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
4 |
|
Sally Persson |
2006 |
HS |
2:21.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
5 |
|
Maja Jensen |
2006 |
LANDSKRONA |
2:21.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
345 |
6 |
|
Rebecka Ungureanu |
2004 |
S 71 |
2:21.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
7 |
|
Fanny Hess |
2004 |
LANDSKRONA |
2:24.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
8 |
|
Alma Palmö |
2006 |
HS |
2:25.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Frisim Damer |
Final 7 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
1 |
|
Lova Persson |
2004 |
SK HAJEN |
2:20.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
|
Tova Siversson |
2005 |
LANDSKRONA |
2:19.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
3 |
|
Kajsa Söderholm |
2004 |
VELLINGE-N |
2:19.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
4 |
|
Ida Nordberg |
2006 |
POSEIDON |
2:17.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
5 |
|
Sofia Lund |
2003 |
POSEIDON |
2:17.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
359 |
6 |
|
Maja Kiceec |
2006 |
SK SYDSIM |
2:19.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
7 |
|
Isabell Tretinjak |
2003 |
SK HAJEN |
2:19.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
8 |
|
Emma Maric |
2007 |
LANDSKRONA |
2:20.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Frisim Damer |
Final 8 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
1 |
|
Tyra Öhlin |
2004 |
SK TRITON |
2:15.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
2 |
|
Carolina Åsberg |
2002 |
POSEIDON |
2:14.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
3 |
|
Moa Ekberg |
2006 |
LANDSKRONA |
2:13.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
4 |
|
Vanessa Johansson |
2006 |
POSEIDON |
2:12.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
5 |
|
Kerstin Cederlund |
2006 |
HS |
2:12.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
6 |
|
Ella Berg |
2006 |
HS |
2:13.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
7 |
|
Viktoria Dellhede |
2003 |
LANDSKRONA |
2:15.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
8 |
|
Frida Jansson |
2006 |
POSEIDON |
2:17.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Frisim Damer |
Final 9 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
1 |
|
Boel Bergquist |
2003 |
POSEIDON |
2:10.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
2 |
|
Ella Gutenwik |
2004 |
SK HAJEN |
2:08.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
3 |
|
Elin Melin |
2000 |
POSEIDON |
2:06.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
4 |
|
Hanna Bergman |
2001 |
POSEIDON |
1:58.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
5 |
|
Tyra Littorin |
2004 |
HS |
2:06.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
6 |
|
Moa Karlsson |
2002 |
POSEIDON |
2:07.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
7 |
|
Vega Vollmer |
2005 |
HS |
2:09.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
8 |
|
Freja Werker |
2003 |
SK HAJEN |
2:12.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-08-21 20:00:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|