2020-08-05   10:19:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus Kesärollot

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Entry List
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
0 50m Freestyle Valmentajat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 93 Anni Savolainen Cetus Espoo FIN
2 97 Ville Lauslahti Cetus Espoo FIN
3 94 Mirka Mettinen Cetus Espoo FIN
4 96 Ella Aalto Cetus Espoo FIN
5 95 Jere Ruhonen Cetus Espoo FIN
2020-08-02 15.39.18 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
1 50m Perhosuinti Tytöt
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 43 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo FIN 40.88
2 24 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo FIN 41.69
3 68 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo FIN 43.47
4 28 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo FIN 46.04
5 55 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo FIN 46.17
6 41 Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo FIN 47.30
7 15 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo FIN 48.37
8 22 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo FIN 48.39
9 23 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo FIN 48.54
10 32 Leonie Hildén 2008 Cetus Espoo FIN 48.61
11 33 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo FIN 48.93
12 42 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo FIN 49.11
13 12 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo FIN 51.82
14 52 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo FIN 51.84
15 54 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo FIN 52.05
16 56 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo FIN 52.69
17 17 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo FIN 52.96
18 18 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo FIN 52.98
19 38 Eerika Miettinen 2010 Cetus Espoo FIN 53.33
20 29 Kaisli Ruha 2010 Cetus Espoo FIN 53.52
21 37 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo FIN 55.42
22 20 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo FIN 56.40
23 34 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo FIN 1:00.18
24 26 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo FIN 1:02.40
25 11 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo FIN 1:03.62
26 51 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo FIN
27 65 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo FIN
28 31 Alma Mänttäri 2009 Cetus Espoo FIN
29 76 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo FIN
30 27 Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo FIN
31 60 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo FIN
2020-08-02 15.39.16 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
2 50m Perhosuinti Pojat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 57 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo FIN 43.13
2 40 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo FIN 44.79
3 19 Atte Malinen 2008 Cetus Espoo FIN 48.32
4 69 Onni Harja 2008 Cetus Espoo FIN 49.91
5 21 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo FIN 56.16
6 63 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo FIN 1:01.49
7 13 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo FIN 1:02.48
8 72 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo FIN
9 25 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo FIN
10 30 Thomas  Brutel 2008 Cetus Espoo FIN
11 39 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo FIN
12 16 Eino Välimäki 2009 Cetus Espoo FIN
2020-08-02 15.39.17 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
3 50m Selkäuinti Tytöt
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 7 Peppi Siirtola 2002 Cetus Espoo FIN 29.77
2 10 Aada Rissanen 2004 Cetus Espoo FIN 31.89
3 24 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo FIN 42.96
4 20 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo FIN 43.65
5 55 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo FIN 45.13
6 15 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo FIN 45.20
7 18 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo FIN 45.26
8 33 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo FIN 45.48
9 51 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo FIN 45.55
10 68 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo FIN 45.95
11 56 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo FIN 46.15
12 52 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo FIN 46.47
13 54 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo FIN 46.51
14 43 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo FIN 46.68
15 38 Eerika Miettinen 2010 Cetus Espoo FIN 46.68
16 42 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo FIN 46.96
17 17 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo FIN 47.00
18 32 Leonie Hildén 2008 Cetus Espoo FIN 48.07
19 60 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo FIN 48.22
20 23 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo FIN 48.82
21 28 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo FIN 49.03
22 22 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo FIN 49.21
23 53 Aura Goodacre 2009 Cetus Espoo FIN 49.79
24 34 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo FIN 49.85
25 12 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo FIN 49.95
26 29 Kaisli Ruha 2010 Cetus Espoo FIN 49.98
27 65 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo FIN 50.28
28 41 Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo FIN 50.70
29 37 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo FIN 51.93
30 35 Anya Merilä 2009 Cetus Espoo FIN 52.98
31 64 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo FIN 54.52
32 11 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo FIN 55.32
33 27 Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo FIN 55.43
34 26 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo FIN 57.53
35 31 Alma Mänttäri 2009 Cetus Espoo FIN 59.61
36 92 Kia Kallio 2009 Cetus Espoo FIN
37 88 Matilda Wuorio 2009 Cetus Espoo FIN
38 85 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo FIN
39 77 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo FIN
40 76 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo FIN
2020-08-02 15.39.17 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
4 50m Selkäuinti Pojat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 4 Roni Kallström 2001 Cetus Espoo FIN 26.37
2 6 Eetu Alitalo 1999 Cetus Espoo FIN 26.98
3 13 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo FIN 41.88
4 69 Onni Harja 2008 Cetus Espoo FIN 43.66
5 57 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo FIN 45.25
6 19 Atte Malinen 2008 Cetus Espoo FIN 45.91
7 40 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo FIN 46.28
8 25 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo FIN 46.57
9 36 Onni-Aaron Lind 2008 Cetus Espoo FIN 47.02
10 16 Eino Välimäki 2009 Cetus Espoo FIN 48.17
11 21 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo FIN 48.22
12 14 Nooa Koskela 2009 Cetus Espoo FIN 48.68
13 63 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo FIN 51.30
14 70 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo FIN 52.20
15 39 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo FIN 52.30
16 72 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo FIN 55.52
17 30 Thomas  Brutel 2008 Cetus Espoo FIN 55.68
18 89 Daniel Gültekin 2009 Cetus Espoo FIN
19 91 Oskari Mökkönen 2010 Cetus Espoo FIN
20 87 Oliver Tavilahti 2009 Cetus Espoo FIN
2020-08-02 15.39.17 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
5 50m Rintauinti Tytöt
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 17 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo FIN 46.63
2 28 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo FIN 48.52
3 15 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo FIN 48.76
4 76 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo FIN 49.25
5 42 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo FIN 50.33
6 43 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo FIN 51.17
7 12 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo FIN 51.24
8 18 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo FIN 51.24
9 33 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo FIN 52.39
10 54 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo FIN 53.29
11 34 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo FIN 53.33
12 27 Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo FIN 54.16
13 77 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo FIN 54.37
14 24 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo FIN 55.08
15 55 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo FIN 55.15
16 20 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo FIN 55.32
17 68 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo FIN 55.53
18 29 Kaisli Ruha 2010 Cetus Espoo FIN 55.55
19 53 Aura Goodacre 2009 Cetus Espoo FIN 56.29
20 31 Alma Mänttäri 2009 Cetus Espoo FIN 57.63
21 23 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo FIN 57.74
22 64 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo FIN 57.75
23 51 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo FIN 58.12
24 37 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo FIN 58.67
25 65 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo FIN 59.08
26 22 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo FIN 59.16
27 11 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo FIN 59.64
28 56 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo FIN 59.81
29 32 Leonie Hildén 2008 Cetus Espoo FIN 1:00.26
30 59 Isabel Oravainen 2010 Cetus Espoo FIN 1:00.81
31 52 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo FIN 1:00.82
32 60 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo FIN 1:02.72
33 38 Eerika Miettinen 2010 Cetus Espoo FIN 1:02.85
34 48 Lilli Häyrynen 2010 Cetus Espoo FIN 1:04.11
35 41 Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo FIN 1:04.93
36 26 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo FIN 1:06.97
37 92 Kia Kallio 2009 Cetus Espoo FIN LATE
38 75 Maja Mocilnikar 2009 Cetus Espoo FIN
39 90 Elmi Kallio 2011 Cetus Espoo FIN
2020-08-02 15.39.17 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
6 50m Rintauinti Pojat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1 Miika Pentti 1997 Cetus Espoo FIN 29.67
2 8 Verneri Viisanen 2002 Cetus Espoo FIN 30.93
3 25 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo FIN 51.11
4 13 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo FIN 53.58
5 16 Eino Välimäki 2009 Cetus Espoo FIN 54.26
6 40 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo FIN 54.30
7 21 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo FIN 54.60
8 14 Nooa Koskela 2009 Cetus Espoo FIN 54.68
9 78 Eelis Nyholm 2008 Cetus Espoo FIN 56.10
10 19 Atte Malinen 2008 Cetus Espoo FIN 56.21
11 67 Taavi  Tedresaar 2008 Cetus Espoo FIN 56.40
12 70 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo FIN 56.41
13 30 Thomas  Brutel 2008 Cetus Espoo FIN 56.75
14 36 Onni-Aaron Lind 2008 Cetus Espoo FIN 57.32
15 39 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo FIN 57.96
16 69 Onni Harja 2008 Cetus Espoo FIN 58.93
17 63 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo FIN 59.26
18 61 Noa Kojonen 2009 Cetus Espoo FIN 1:00.47
19 47 Ilkka Rantanen 2008 Cetus Espoo FIN 1:04.34
20 72 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo FIN 1:05.37
21 57 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo FIN
22 86 firat burak böke 2008 Cetus Espoo FIN
2020-08-02 15.39.18 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
7 50m Vapaauinti Tytöt
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 68 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo FIN 37.47
2 43 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo FIN 37.97
3 42 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo FIN 37.98
4 24 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo FIN 38.32
5 15 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo FIN 38.50
6 28 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo FIN 38.91
7 41 Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo FIN 39.21
8 33 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo FIN 39.40
9 27 Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo FIN 39.43
10 32 Leonie Hildén 2008 Cetus Espoo FIN 39.57
11 22 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo FIN 39.81
12 17 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo FIN 40.31
13 18 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo FIN 40.58
14 56 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo FIN 41.17
15 76 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo FIN 41.50
16 55 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo FIN 41.91
17 23 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo FIN 41.96
18 12 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo FIN 42.23
19 34 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo FIN 42.24
20 64 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo FIN 42.82
21 60 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo FIN 43.05
22 20 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo FIN 43.59
23 51 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo FIN 43.80
24 29 Kaisli Ruha 2010 Cetus Espoo FIN 44.64
25 77 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo FIN 44.92
26 65 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo FIN 45.18
27 26 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo FIN 45.26
28 53 Aura Goodacre 2009 Cetus Espoo FIN 45.29
29 38 Eerika Miettinen 2010 Cetus Espoo FIN 45.96
30 45 Saaga Vesterbacka 2010 Cetus Espoo FIN 46.96
31 75 Maja Mocilnikar 2009 Cetus Espoo FIN 47.14
32 52 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo FIN 47.42
33 54 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo FIN 47.95
34 11 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo FIN 48.90
35 31 Alma Mänttäri 2009 Cetus Espoo FIN 50.72
36 46 Ella Lehtimäki 2009 Cetus Espoo FIN 50.84
37 58 Essi Silvasti 2010 Cetus Espoo FIN 52.59
38 73 Eden Maoz 2009 Cetus Espoo FIN 53.62
39 37 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo FIN 57.93
40 50 Aura Kouri 2009 Cetus Espoo FIN 58.15
41 92 Kia Kallio 2009 Cetus Espoo FIN
42 83 Aino Salminen 2011 Cetus Espoo FIN
43 79 Aada Taipale 2011 Cetus Espoo FIN
44 88 Matilda Wuorio 2009 Cetus Espoo FIN
45 90 Elmi Kallio 2011 Cetus Espoo FIN
46 85 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo FIN
47 84 Ella Åström 2010 Cetus Espoo FIN
48 81 Taimi Saarela 2011 Cetus Espoo FIN
49 98 Heikkinen Venla 2010 Cetus Espoo FIN
2020-08-02 15.39.18 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
8 50m Vapaauinti Pojat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 5 Joel Knaapi 2001 Cetus Espoo FIN 24.24
2 9 Mihail Khanoukaev 2002 Cetus Espoo FIN 25.95
3 69 Onni Harja 2008 Cetus Espoo FIN 36.23
4 13 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo FIN 38.17
5 74 Onni Österberg 2009 Cetus Espoo FIN 38.96
6 40 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo FIN 39.68
7 19 Atte Malinen 2008 Cetus Espoo FIN 40.84
8 57 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo FIN 41.26
9 67 Taavi  Tedresaar 2008 Cetus Espoo FIN 42.44
10 71 Alvar Rintamäki 2008 Cetus Espoo FIN 42.75
11 63 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo FIN 42.89
12 14 Nooa Koskela 2009 Cetus Espoo FIN 43.05
13 36 Onni-Aaron Lind 2008 Cetus Espoo FIN 43.13
14 66 Inokentij Kucharev 2009 Cetus Espoo FIN 43.42
15 16 Eino Välimäki 2009 Cetus Espoo FIN 44.22
16 70 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo FIN 44.37
17 78 Eelis Nyholm 2008 Cetus Espoo FIN 44.47
18 44 Jimi Malkki 2009 Cetus Espoo FIN 45.29
19 30 Thomas  Brutel 2008 Cetus Espoo FIN 45.73
20 49 Paul Pasonen 2009 Cetus Espoo FIN 45.98
21 47 Ilkka Rantanen 2008 Cetus Espoo FIN 46.41
22 39 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo FIN 46.43
23 62 Axel Paananen 2010 Cetus Espoo FIN 47.51
24 21 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo FIN 48.61
25 25 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo FIN 48.96
26 82 Max Leal 2012 Cetus Espoo FIN
27 89 Daniel Gültekin 2009 Cetus Espoo FIN
28 91 Oskari Mökkönen 2010 Cetus Espoo FIN
29 72 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo FIN
30 80 Jaro Pyrhönen 2010 Cetus Espoo FIN
31 87 Oliver Tavilahti 2009 Cetus Espoo FIN
32 86 firat burak böke 2008 Cetus Espoo FIN
2020-08-02 15.39.18 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
9 50m Rintauinti Masters
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 3 Lauri Malk 1937 Cetus Espoo FIN 40.78
2020-08-02 15.39.18 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner