Program for European Junior Championships
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Event 20, 50m Breaststroke Men |
CR: Akexander TRIZNOV 27.34 2009-07-10 |
# | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | Vollmer Bastian | 1993 | GER | 50 m | 28.51 | ||
2 | Blazys Vaidotas | 1992 | LTU | 50 m | 28.52 | ||
3 | Fraschi Matteo | 1992 | ITA | 50 m | 28.58 | ||
4 | Rabeisen Thomas | 1992 | FRA | 50 m | 28.59 | ||
5 | Lobanov Anton | 1992 | RUS | 50 m | 28.62 | ||
6 | Samilidis Panagiotis | 1993 | GRE | 50 m | 28.70 | ||
7 | Karpouzlis Ioannis | 1992 | GRE | 50 m | 28.72 | ||
8 | Nikolaev Andrey | 1992 | RUS | 50 m | 28.74 | ||
9 | Lehn Christian vom | 1992 | GER | 50 m | 28.84 | ||
10 | Tudosie Razvan Mihai | 1992 | ROU | 50 m | 28.96 | ||
11 | Blednykh Anton | 1992 | RUS | 50 m | 29.01 | ||
12 | Mucha Kacper | 1992 | POL | 50 m | 29.03 | ||
13 | Ganiel Imri | 1992 | ISR | 50 m | 29.17 | ||
14 | Kozlovskij Igor | 1992 | LTU | 50 m | 29.20 | ||
15 | Parakhin Yaroslav | 1992 | UKR | 50 m | 29.21 | ||
16 | Wald Eric | 1992 | GER | 50 m | 29.27 | ||
17 | Capitaine Thibaut | 1993 | FRA | 50 m | 29.29 | ||
18 | Smeenge Roy | 1993 | NED | 50 m | 29.44 | ||
19 | Capan Ivan | 1992 | CRO | 50 m | 29.45 | ||
20 | Bizzarri Flavio | 1993 | ITA | 50 m | 29.46 | ||
21 | Pacholczyk Mateusz | 1992 | POL | 50 m | 29.58 | ||
22 | Kostin Oleg | 1992 | RUS | 50 m | 29.67 | ||
23 | Shumkov Lachezar | 1992 | BUL | 50 m | 29.67 | ||
24 | Shahaff Yahav | 1993 | ISR | 50 m | 29.69 | ||
25 | Eser Kemal Erce | 1993 | TUR | 50 m | 29.90 | ||
26 | Vacval Daniel | 1992 | SVK | 50 m | 29.91 | ||
27 | Perisic Dejan | 1993 | SRB | 50 m | 29.92 | ||
28 | Vaimann Timo | 1992 | EST | 50 m | 30.02 | ||
29 | Steeples Christopher | 1992 | GBR | 50 m | 30.03 | ||
30 | Szabo Stanislav | 1992 | SVK | 50 m | 30.16 | ||
31 | Kaeser Yannick | 1992 | SUI | 50 m | 30.19 | ||
32 | Klarskov Morten | 1992 | DEN | 50 m | 30.21 | ||
33 | Mattsson Matti | 1993 | FIN | 50 m | 30.24 | ||
34 | Degtjarjov Pjotr | 1993 | EST | 50 m | 30.26 | ||
35 | Aaltomaa Sami | 1992 | FIN | 50 m | 30.28 | ||
36 | Tomic Kristijan | 1992 | CRO | 50 m | 30.45 | ||
37 | Kokarevs Dmitrijs | 1992 | LAT | 50 m | 30.59 | ||
38 | Petrovski Damjan | 1993 | MKD | 50 m | 30.65 | ||
39 | Koch Gulliver | 1992 | SWE | 50 m | 30.67 | ||
40 | Tazans Uldis | 1993 | LAT | 50 m | 30.73 | ||
41 | Palosaari Robert | 1992 | SWE | 50 m | 30.82 | ||
42 | Mauron Yves | 1992 | SUI | 50 m | 31.03 | ||
43 | Dietrich Johannes | 1993 | AUT | 50 m | 31.05 | ||
44 | Rozhkov Olexiy | 1993 | UKR | 50 m | 31.37 | ||
45 | Parker Joseph | 1993 | GBR | 50 m | 31.41 | ||
46 | Galin Tudor | 1992 | MOL | 50 m | |||
47 | Naess Sverre | 1992 | NOR | 50 m | |||
Generated by WinGrodan 1.18.13 | Print Date | 13 July 2010 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap | Print Time | 23:45 |