Program for Gislesimmet 2020 - INSTÄLLD
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 20, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 115 | Nilsson Matilda | 2004 | JÖNKÖPING | AD0804 | 25 m | 32.28 | EFT |
2 | 90 | Ihreborn Hilma | 2005 | VÄRNAMO SS | AW7205 | 25 m | 33.30 | |
3 | 84 | Bälter Siri | 2004 | VÄRNAMO SS | AB6804 | 25 m | 33.87 | |
4 | 77 | Haraldsson Ella | 2003 | HVETLANDA | AH5603 | 25 m | 34.57 | |
5 | 91 | Nichitelea Mara | 2006 | VÄRNAMO SS | AM3406 | 25 m | 34.67 | |
6 | 79 | Haraldsson Linnea | 2005 | HVETLANDA | AG6605 | 25 m | 34.77 | |
7 | 5 | Torén Agnes | 2003 | ANDERSTORP | BE2603 | 25 m | 35.60 | |
8 | 4 | Jingmark Jennifer | 2003 | ANDERSTORP | AO0603 | 25 m | 36.02 | |
9 | 24 | Engqvist Elin | 2005 | JÖNKÖPING | AK8405 | 25 m | 36.05 | |
10 | 7 | Tallbäck Klara | 2003 | ANDERSTORP | BQ5203 | 25 m | 36.54 | |
11 | 32 | Johannesson Alva | 2005 | JÖNKÖPING | BC2605 | 25 m | 36.68 | |
12 | 85 | Stensson Ella | 2005 | VÄRNAMO SS | AC1605 | 25 m | 36.74 | |
13 | 62 | Thom Ida | 2007 | SMÅLANDSST | AF8407 | 25 m | 38.02 | |
14 | 58 | Seppälä Annie | 2004 | SMÅLANDSST | BD6804 | 25 m | 38.24 | |
15 | 61 | Eriksson Majken | 2005 | SMÅLANDSST | AV9605 | 25 m | 38.44 | |
16 | 37 | Sainz Ester | 2008 | JÖNKÖPING | AC8808 | 25 m | 38.74 | |
17 | 6 | Kemper Ebba | 2004 | ANDERSTORP | BA6404 | 25 m | 39.16 | |
18 | 26 | Bergqvist Emma | 2007 | JÖNKÖPING | AB9407 | 25 m | 39.26 | |
19 | 19 | Andersson Tilda | 2006 | JÖNKÖPING | AA9206 | 50 m | 39.30 | |
20 | 49 | Sistek Ajla | 2006 | JÖNKÖPING | BM7606 | 25 m | 39.49 | |
21 | 94 | Törefors Saga | 2006 | VÄRNAMO SS | BD8206 | 25 m | 39.84 | |
22 | 63 | Oguni Noe | 2005 | SMÅLANDSST | BL7805 | 25 m | 40.03 | |
23 | 96 | Dahlberg Elsa | 2008 | VÄRNAMO SS | AL8608 | 25 m | 40.06 | |
24 | 52 | Viberg Lily | 2008 | JÖNKÖPING | AQ6608 | 25 m | 40.30 | |
25 | 12 | Robertsson Ida | 2007 | ANDERSTORP | AZ1807 | 25 m | 40.87 | |
26 | 34 | Ristl Wilma | 2006 | JÖNKÖPING | AP8806 | 25 m | 40.88 | |
27 | 20 | Johnsson Evelina | 2004 | JÖNKÖPING | AO8404 | 50 m | 40.94 | |
28 | 55 | Beard Alva | 2006 | JÖNKÖPING | BS8006 | 25 m | 41.49 | |
29 | 51 | Lagö Vilma | 2006 | JÖNKÖPING | BO4606 | 25 m | 41.77 | |
30 | 53 | Sistek Hana | 2006 | JÖNKÖPING | BO4806 | 25 m | 41.94 | |
31 | 31 | Florin Tilde | 2006 | JÖNKÖPING | AP2806 | 25 m | 42.35 | |
32 | 97 | Cvitanovic Anna | 2008 | VÄRNAMO SS | AN6608 | 25 m | 42.81 | |
33 | 98 | Anghelescu Daria | 2007 | VÄRNAMO SS | AZ5807 | 25 m | 42.88 | |
34 | 9 | Darvelid Hilda | 2006 | ANDERSTORP | AW7806 | 25 m | 42.95 | |
35 | 65 | Eriksson Lotten | 2008 | SMÅLANDSST | AJ4208 | 25 m | 42.96 | |
36 | 29 | Liljekvist Lina | 2006 | JÖNKÖPING | AL8806 | 25 m | 43.33 | |
37 | 50 | Cosic Selma | 2008 | JÖNKÖPING | AN1808 | 25 m | 43.43 | |
38 | 16 | Bard Edith | 2009 | ANDERSTORP | AO9809 | 25 m | 43.53 | |
39 | 64 | Nilsson Saga | 2008 | SMÅLANDSST | AG1208 | 25 m | 43.76 | |
40 | 42 | Sandberg Hanna | 2007 | JÖNKÖPING | AP2407 | 25 m | 43.97 | |
41 | 67 | Klarén Alva | 2008 | SMÅLANDSST | AL8808 | 25 m | 44.43 | |
42 | 8 | Kemper Ellen | 2007 | ANDERSTORP | AI6207 | 25 m | 45.33 | |
43 | 46 | Johansson Magnusson Ronja | 2007 | JÖNKÖPING | AU8607 | 25 m | 45.34 | |
44 | 38 | Leandersson Emma | 2007 | JÖNKÖPING | AK6207 | 25 m | 45.39 | |
45 | 48 | Soltész Gréta | 2008 | JÖNKÖPING | AM5408 | 25 m | 47.94 | |
46 | 99 | Johansson Felicia | 2007 | VÄRNAMO SS | BA2207 | 25 m | 51.49 | |
47 | 101 | Jarl Vera | 2007 | VÄRNAMO SS | BH5207 | 25 m | 51.71 | |
48 | 119 | Dahlberg Vera | 2010 | VÄRNAMO SS | AI8410 | 25 m | 55.55 | EFT |
49 | 2 | Addas Sima | 2008 | ANDERSTORP | 50 m | |||
50 | 3 | Addas Diana | 2005 | ANDERSTORP | 50 m | |||
51 | 68 | Moatasem Lin | 2008 | SMÅLANDSST | AQ5608 | 50 m | ||
52 | 70 | Kucharczyk Victoria | 2011 | SMÅLANDSST | AC1611 | 50 m | ||
53 | 103 | Marascu Alisha | 2010 | VÄRNAMO SS | AK6410 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 11 mars 2020 |
Licensierad till: Värnamo Simsällskap | Utskriftstid | 21:57 |