2020-04-09   14:07:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Testtävling

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Onsdag 13 november 2019 kl. 09:30

Document
Entry List
SM/JSM (25m) 2020
Place: Munktellbadet Organizer: Svensk Simidrott & Eskilstuna SK
Pool: 25m Competition Date: Nov 13, 2019 to Nov 17, 2019
3 100m Medley Herrar
Sponsor: Sörmlandsidrotten
WR 50.26 Vladimir Morozov 1992 Ryssland (RUS) Eindhoven (NED) 2018-09-28
WJ 50.63 Kliment Kolesnikov 2001 Ryssland (RUS) Hangzhou (CHN) 2018-12-14
ER 50.26 Vladimir Morozov 1992 Ryssland (RUS) Eindhoven (NED) 2018-09-28
EJ 50.63 Kliment Kolesnikov 2000 Ryssland (RUS) Hangzhou (CHN) 2018-12-14
NR 52.51 Simon Sjödin 1986 Sverige (SWE) Istanbul (TUR) 2012-12-15
NJ 53.73 Sverre Naess 1992 Norge (NOR) Istanbul (TUR) 2009-12-12
SR 52.51 Simon Sjödin 1986 SK Neptun (SWE) Istanbul (TUR) 2012-12-15
SJ 54.31 Sebastian Holmberg 1991 Täby Sim (SWE) Stockholm (SWE) 2011-11-24
MR 52.89 Simon Sjödin 1986 SK Neptun (SWE) Eriksdalsbadet (SWE) 2018-11-14
EM 53.92
FM: Simon Sjödin (1986) 52.89 FJ: Robin Hansom (2001) 54.87
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 287 Simon Sjödin 1986 Simklubben Neptun SWE 52.89
2 375 Robin Hanson 2001 Spårvägen Simförening SWE 54.87
3 293 Fabian Bergman 1994 Simklubben Neptun SWE 55.44
4 109 Stefan Varga 2000 Helsingborgs Simsällskap SWE 55.74
5 187 Emil Hassling 2000 Landskrona Simsällskap SWE 55.82
6 218 Tom Andersson 1998 Linköpings Allmänna SS SWE 56.99
7 536 Dennis Wilkman 1998 Stockholmspolisens IF SF SWE 57.28
8 391 Björn Seeliger 2000 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 57.33
9 486 Linus Kanth 1991 Västerås Simsällskap SWE 57.46
10 414 Klaudius  Schreck 2001 Södertörns Simsällskap SWE 57.67
11 178 Oskar Johansson 1993 Kungsbacka Simsällskap SWE 57.83
12 116 Daniel Fischer 2002 Helsingborgs Simsällskap SWE 58.16
13 447 Jonatan Carlsson 2001 Föreningen Varbergs Sim SWE 58.18
14 514 Johan Hennert 2001 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 58.28
15 220 Gustav Henell 1999 Linköpings Allmänna SS SWE 58.29
16 377 Jonas Malmring 2001 Spårvägen Simförening SWE 58.94
17 298 Karl Gustav Gérnyi 1999 Simklubben Neptun SWE 59.04
18 336 Victor Bergstrand 2000 Simklubben Poseidon SWE 59.05
19 455 Erik Stensson 2002 Värnamo Simsällskap SWE 59.12
20 277 Alvin Välkki 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap SWE 59.16
21 325 Victor Lovinge 2000 Norrköpings Kappsimningsklubb SWE 59.35
22 121 Albin Edvardsson 2000 Helsingborgs Simsällskap SWE 59.54
23 53 Elliot Olsson 1999 Simklubben Elfsborg SWE 59.59
24 87 Jakob Källquist 2001 Gävle Simsällskap SWE 59.65
25 113 John Brolin 2002 Helsingborgs Simsällskap SWE 59.98
26 340 Nils Wergeland 2002 Simklubben Poseidon SWE 1:00.20
2020-03-07 09:47:27 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner