2020-04-09   12:18:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Testtävling

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Onsdag 13 november 2019 kl. 09:30

Document
Entry List
SM/JSM (25m) 2020
Place: Munktellbadet Organizer: Svensk Simidrott & Eskilstuna SK
Pool: 25m Competition Date: Nov 13, 2019 to Nov 17, 2019
10 800m Frisim Damer
Sponsor: Eskilstuna-El
WR 7:59.34 Mireia Belmonte Garcia 1990 Spanien (ESP) Berlin (GER) 2013-08-10
WJ 7:59.44 Wang Jianjiahe 2002 Kina (CHN) Budapest (HUN) 2018-10-06
ER 7:59.34 Mireia Belmonte Garcia 1990 Spanien (ESP) Berlin (GER) 2013-08-10
EJ 8:11.99 JEB 1900 2015-01-01
NR 8:04.61 Lotte Friis 1988 Danmark (DEN) Berlin (GER) 2009-11-14
NJ 8:22.38 Lotte Friis 1988 Danmark (DEN) Wien (AUT) 2004-12-10
SR 8:19.28 Gabriella Fagundez 1985 SK Ran (SWE) Nimes (FRA) 2007-12-07
SJ 8:32.19 Louise Hansson 1996 Helsingborgs S (SWE) Helsingborg (SWE) 2015-01-26
MR 8:25.72 Gabriella Fagundez 1985 SK Ran (SWE) Jönköping (SWE) 2007-11-25
EM 8:35.20
FM: Hanna Eriksson (1999) 8:33.68 FJ: Hanna Eriksson (1999) 8:33.68
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 156 Hanna Eriksson 1999 Jönköpings Simsällskap SWE 8:33.68
2 285 Christine Ekman 1994 Simklubben Neptun SWE 8:38.00
3 434 Esther Rydbeck Nordén 2001 Täby Sim SWE 8:47.74
4 94 Lucie Hanquet 2003 Förening Göteborg Sim BEL 8:48.17
5 297 Tiffani Segerbrand 1999 Simklubben Neptun SWE 8:48.60
6 539 Olivia Hansson 2003 Kiviks Simklubb SWE 8:58.05
7 158 Annie Hegmegi 2003 Jönköpings Simsällskap SWE 9:00.98
8 337 Moa Karlsson 2002 Simklubben Poseidon SWE 9:01.68
9 216 Emma Magnusson 1998 Linköpings Allmänna SS SWE 9:02.64
10 433 Thilda Ström 2003 Täby Sim SWE 9:04.75
11 489 Malin Eklund 2001 Västerås Simsällskap SWE 9:05.73
12 261 Kristina Orban 2004 Malmö Kappsimningsklubb SWE 9:06.46
13 129 Sabina Alman 2003 Helsingborgs Simsällskap SWE 9:08.45
14 161 Alice Thörnros 2001 Jönköpings Simsällskap SWE 9:09.66
15 493 Elvira Mörtstrand 2003 Västerås Simsällskap SWE 9:10.11
16 467 Ebba Andersson 2001 Väsby Simsällskap SWE 9:10.73
17 61 Thilda Häll 2005 Simklubben Elfsborg SWE 9:12.10
18 188 Elin Johannesson 1999 Landskrona Simsällskap SWE 9:12.43
19 157 Agnes Arberg 2001 Jönköpings Simsällskap SWE 9:12.78
20 270 Ebba Olsson 2001 Mariestads Simsällskap SWE 9:13.32
21 59 Linn Thid 2003 Simklubben Elfsborg SWE 9:15.96
22 344 Mary Lagoguez 2001 Simklubben Poseidon SWE 9:16.21
23 93 Johanna Edgren 2004 Förening Göteborg Sim SWE 9:18.94
24 369 Sofia Henningsson 2004 Skövde Simsällskap SWE 9:19.10
25 300 Linnea Gyllberg 2000 Simklubben Neptun SWE 9:21.32
26 126 Telma Maltesjö 2002 Helsingborgs Simsällskap SWE 9:21.80
27 422 Mica Nolén 2004 Simklubben Triton SWE 9:23.05
28 99 Sara Nobrell 2002 Simklubben Hajen SWE 9:30.17
29 367 Linn Suchomel 2003 Skövde Simsällskap SWE 9:32.88
30 90 Pernilla Lindberg 1994 Förening Göteborg Sim SWE 9:34.32 S14
31 25 Tilde Anderberg-Richard 1999 Sjöbo Simsällskap SWE 9:36.08
2020-03-07 09:48:05 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner