2020-04-06   11:26:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Simmis Arena Meet

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1, Prelims Saturday 9:00

Document
Entry List
Bergen Swim Festival 2020
Place: AdO Arena Organizer: Bergensklubbene
Pool: 50m Competition Date: Mar 28, 2020 to Mar 30, 2020
2 100m Freestyle Men
Sponsor: Bergen Kommune
WR 46.91 Cesar Cielo 1987 Brazil (BRA) Rome (ITA) 30.07.2009
BSF 48.78 Pieter Timmers 1988 AdO Arena (NOR) 05.04.2019
NOR 49.65 Markus Lie 1995 Budapest (HUN) 26.07.2017
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 554 Philip Heintz 1991 SV Nikar Heidelberg GER 46.96
2 556 Josha Salchow 1999 SV Nikar Heidelberg GER 49.30
3 916 Niksja Stojkovski 1994 Bærumsvømmerne NOR 49.67
4 936 Artem Selin 2002 Nübad-FLIPPER e. V: GER 49.97
5 811 Konrad Czerniak 1989 Neckarsulmer Sport-Union GER 50.02
6 842 Markus Lie 1995 Bergensvømmerne NOR 50.15
7 818 Aleksi Schmid 1996 Neckarsulmer Sport-Union GER 50.25
8 16 Robin Grünberger 1998 Team Tirol AUT 50.30
9 19 Alexander Knabl 1995 Team Tirol AUT 50.41
10 902 Tomoe Zenimoto Hvas 2000 Bærumsvømmerne NOR 50.46
11 903 Nicholas Lia 2001 Bærumsvømmerne NOR 50.49
12 782 Sigurd Holten Bøen 1997 OI Svømming NOR 51.42
13 906 Simon Moe 2001 Bærumsvømmerne NOR 51.63
14 775 Mattis Grindalen Svendsen 2000 Kongstensvømmerne NOR 51.79
15 897 Christian Groth Dyrkorn 2001 Bærumsvømmerne NOR 52.15
16 860 Sondre Saltnes Urdal 1999 Bergensvømmerne NOR 52.55
17 615 Henrik Hermandsen Veiberg 2001 Lambertseter SK NOR 52.56
18 152 Erik Årsland Gidskehaug 1997 Stavanger SK NOR 52.70
19 503 Sander Klev 2000 Asker SK NOR 52.88
20 14 Simon Bucher 2000 Team Tirol AUT 52.91
21 1023 Johannes Hope 1999 Team Sør/KSA NOR 53.04
22 24 Luis Kurz 2002 Team Tirol AUT 53.19
23 1098 Gard Øvergaard 1996 Sjøstjerna SLK NOR 53.27
24 850 Sindre Pleym Olsen 2000 Bergensvømmerne NOR 53.33
25 180 Simon Slettevold 2002 Stavanger SK NOR 53.36
26 833 Arild Kristiansen Degerstrøm 2000 Bergensvømmerne NOR 53.67
27 806 Torbjørn Udjus 1993 OI Svømming NOR 53.72
28 542 Aleksander Henning Grønfur 2003 Karmøy SK NOR 53.84
29 65 Jørgen Mikkelsen Bakke 2001 Vestkantsvømmerne NOR 53.95
30 724 Viktor Forafonov 2002 Drøbak-Frogn IL NOR 53.97
31 831 Trym Døssland Bjerkvik 2000 Bergensvømmerne NOR 53.99
32 1025 Birk Lee Johansen 2002 Team Sør/KSA NOR 54.04
33 1101 Ole Steinbråten 2001 Glitre SK/Gol NOR 54.09
34 25 Pascal Lebeda 2003 Team Tirol AUT 54.13
35 692 Sofian el Mousaoui 2003 SK Speed NOR 54.19
36 849 Bendik Pleym Olsen 2002 Bergensvømmerne NOR 54.24
37 695 Daniel Farahani 1998 SK Speed NOR 54.33
38 432 Vetle Vikestad Løseth 2004 Aalesunds SLK NOR 54.34
39 911 Espen Elias Nordeng Refstie 2002 Bærumsvømmerne NOR 54.46
40 568 Helje Stadaas 2004 Moss SK NOR 54.51
41 559 Brage Ree Bakken 2003 Bryne SK NOR 54.78
42 1011 Trym Vejlgaard Sørensen 2001 Glitre SK/BK NOR 54.88
43 946 Bjørnar Grytnes Laskerud 2004 Sunndal SLK NOR 54.88
44 20 Peter Konzet 1997 Team Tirol AUT 54.98
45 177 Fabian Shoghl 2003 Stavanger SK NOR 55.11
46 1045 Eirik Karlsen 2001 Eid SK NOR 55.14
47 178 Andreas Sigvaldsen 2006 Stavanger SK NOR 55.16
48 901 Mathias Rike Holmann 2004 Bærumsvømmerne NOR 55.20
49 659 Balder Sollesnes Holum 2003 Bergens SC NOR 55.28
50 778 Magnus Reinholdt Belsvik 2002 OI Svømming NOR 55.32
51 958 Martin Holteberg 2003 Team Sør/Far NOR 55.68
52 727 Mons Eirik Bjerkan 2001 Team Sør/MSK NOR 55.69
53 871 Harald-Georg Dahlsett Hansen 2002 Sortland SLK NOR 55.73
54 807 Joshua Joel David Welschof 1999 OI Svømming NOR 55.75
55 27 Moritz Nigg 2000 Team Tirol AUT 55.80
56 971 Mathias Somogyi Hoseth 2003 Ullensakersvømmerne NOR 55.91
57 731 Theodor Myklebusthaug 2001 Glitre SK/MSK NOR 55.95
58 935 Sebastian Amundsen 2004 Hamar IL NOR 55.99
59 21 Florian Korber-Perner 2004 Team Tirol AUT 56.03
60 1035 Odin Hildebrandt-Paulin 2003 Stord symjing NOR 56.11
61 1026 Andreas Håbesland Klausen 2002 Team Sør/KSA NOR 56.16
62 511 Kristian Fisketjøn Nilsen 2001 Asker SK NOR 56.22
63 967 Christoffer Hammer 2002 Ullensakersvømmerne NOR 56.26
64 1086 Emil Mathias Roli Sørensen 2004 Lørenskog/Rælingen NOR 56.33
65 798 Marius Nygaard 1997 OI Svømming NOR 56.34
66 670 Per Tinius Mowinckel 1998 Bergens SC NOR 56.41
67 29 Leon Opatril 2003 Team Tirol AUT 56.41
68 171 Stian Aleksander F. Pettersen 2003 Stavanger SK NOR 56.43
69 514 Joakim Tronstad 2003 Asker SK NOR 56.43
70 546 Stian Munkejord 2001 Karmøy SK NOR 56.47
71 993 Ole Peder Uthus Solum 1999 Trondhjems SLK NOR 56.50
72 144 Jørund Kalvenes Drengstig 2002 Stavanger SK NOR 56.57
73 784 Adam Fedorcsak 2001 OI Svømming NOR 56.60
74 996 Emil Vindvik 1999 Trondhjems SLK NOR 56.69
75 527 August Heggenhougen
Leikvam
2003 Glitre SK/DSK NOR 56.70
76 550 Magnus Jåtten Frisinn SK 56.70
2004 NOR
77 791 Isac Benoni Lieng OI Svømming 56.78
2002 NOR
78 132 Rune Vigdal Hæg Glitre SK/ØESK 56.81
2002 NOR
79 759 Emil Sander Danielsen Kongstensvømmerne 56.85
2002 NOR
80 858 Simon Teetzmann Bergensvømmerne 56.93
2002 NOR
81 795 Axel Sebastian Karal Melberg OI Svømming 57.00
2005 NOR
82 589 Isak Heggestad Sandefjord SK 57.03
2000 NOR
83 722 Vetle Leander A. Øksendal Varodd SK 57.08
2003 NOR
84 802 Adam Christian Skare OI Svømming 57.11
2003 NOR
85 960 Alexey Koryachko Johansen Karasjok SK 57.30
2003 NOR
86 1007 Sebastian Furan Markussen Glitre SK/BK 57.33
2003 NOR
87 917 Kristian Dmitri Swakhoven Bærumsvømmerne 57.35
2003 NOR
88 1009 Theo Munz-Kløve Glitre SK/BK 57.43
2003 NOR
89 506 Oscar Lars Christian Megård Asker SK 57.48
2004 NOR
90 212 Emil Austevoll Harlem Os SK 57.52
2005 NOR
91 854 Øystein Rongevær Slyngstadli Bergensvømmerne 57.55
2001 NOR
92 862 Eirik Pagani Vavik 2001 Bergensvømmerne NOR 57.57
93 619 Lars Erik Berland 1999 Sandnes SLK NOR 57.66
94 77 Kristian Øksnes Myntevik 2001 Vestkantsvømmerne NOR 57.66
95 945 Bendik Botten 2004 Sunndal SLK NOR 57.78
96 743 Lucas Rennesund 2002 Poseidon NOR 57.83
97 1046 Daniel Vindfjell 2004 Eid SK NOR 57.86
98 949 Eskil Andreassen Nerdal 2002 Sunndal SLK NOR 58.02
99 934 Mario Sommerseth-Martinez 2004 Tromsø SK NOR 58.02
100 632 Linus Klepp Vik 2001 Sandnes SLK NOR 58.03
101 478 Mikael Neslin Olsen 2004 Finnsnes SK NOR 58.17
102 427 Eirik Norvoll Bjørnevik 2001 Aalesunds SLK NOR 58.20
103 893 Martin KriÅ¡tofík 1998 Považskobystrický plavecký oddiel SVK 58.23
104 924 Martin Aalstad Laakso 2001 Hamar IL NOR 58.24
105 964 Sebastian Eriksen 2003 Ullensakersvømmerne NOR 58.33
106 965 Oskar Farkas 2005 Ullensakersvømmerne NOR 58.34
107 864 Peter Walløe 2002 Bergensvømmerne NOR 58.45
108 716 Sondre Skuland Haugen 2003 Varodd SK NOR 58.48
109 969 Haakon Handegaard 2003 Ullensakersvømmerne NOR 58.48
110 959 Lucas Setekleiv Paturel 2004 Team Sør/Far NOR 58.59
111 456 Håkon Walsø Finnøen 2004 Glitre SK/RSK NOR 58.59
112 828 Edvard Mustaparta 2002 Harstad SK NOR 58.60
113 691 Jonas She Cheung 2005 SK Speed NOR 58.68
114 1015 Oskar Erklev 2005 Team Sør/VSLK NOR 58.74
115 865 Sebastian Warncke-Wang 2002 Bergensvømmerne NOR 58.75
116 172 Magnus Ravndal 1999 Stavanger SK NOR 58.86
117 199 Tobias Aleksander Olsen 2004 Mysen SK NOR 58.91
118 758 Mats-Andrè Andreassen 2004 Team Sør/GRI NOR 58.92
119 742 Julian Rennesund 2004 Poseidon NOR 58.93
120 635 Christoffer Gujord Høvik 2002 Kristiansund SK NOR 58.95
121 1080 Neheathan Nagaseelan 2002 Lørenskog/Rælingen NOR 58.96
122 26 Pascal Mähr 2002 Team Tirol AUT 59.02
123 468 Herman Riis Langhammer 2005 Ås IL NOR 59.04
124 463 Torkil Eldegard Heie 2000 Ås IL NOR 59.05
125 909 Filip August Fossum Olaussen 2000 Bærumsvømmerne NOR 59.12
126 838 Jonas Thorbjørnsen Hinna 2003 Bergensvømmerne NOR 59.13
127 719 Joakim Luktvassli Pedersen 2002 Varodd SK NOR 59.14
128 1039 Iver Thoresen Malme 2001 Stord symjing NOR 59.14
129 1118 Eskil Solberg Holm 2004 Karmøy SK NOR 59.17
130 746 Andreas Imislund Aamodt 2003 Poseidon NOR 59.28
131 638 Knut Fredrik Sogn 2004 Kristiansund SK NOR 59.30
132 596 Tor Jakob Vatnedal 2002 Sandefjord SK NOR 59.30
133 567 Henrik Pettersen 2002 Moss SK NOR 59.36
134 980 Reinert Solheim Erland 2004 Førde IL Symjing NOR 59.44
135 499 Thomas Joachim Efskind 2004 Asker SK NOR 59.49
136 665 Kasper Krohn-Dale 2002 Bergens SC NOR 59.53
137 582 Sander Sand 2004 Triton Lillestrøm NOR 59.56
138 59 Magnus Odland 2002 Haugesund SK NOR 59.61
139 107 Tom Solbakken 2002 Åstveit SK NOR 59.65
140 760 Oliver Danielsen 2005 Kongstensvømmerne NOR 59.68
141 800 Håkon Rye Pedersen 2005 OI Svømming NOR 59.72
142 625 Fredrik Holm 2003 Sandnes SLK NOR 59.73
143 703 Herman Røed 2005 SK Speed NOR 59.77
144 927 Erik Eilertsen 2004 Tromsø SK NOR 59.97
145 752 Joakim F Petersen 2004 Malvik IL NOR 59.97
146 1000 Oscar Nilsen Hostvedt 2005 Bergkameratene NOR 59.99
147 590 Karsten Hernæss 2004 Sandefjord SK NOR 1:00.02
148 55 Keilani Len Eritsland Loren 2003 Haugesund SK NOR 1:00.02
149 501 Aksel Smeby Iden 2005 Asker SK NOR 1:00.15
150 60 Kristian Olaisen 2004 Haugesund SK NOR 1:00.22
151 515 Kristian Tronstad 2006 Asker SK NOR 1:00.23
152 12 Martin Kregnes Søstuen 2002 Elverum Svømming NOR 1:00.27
153 755 Markus Øyangen 2003 Malvik IL NOR 1:00.30
154 434 Sverre Sandanger Myklebust 2003 Aalesunds SLK NOR 1:00.30
155 1020 Sondre Reiersen 2001 Skien SK NOR 1:00.31
156 793 Noah Jake Lockhart 2003 OI Svømming NOR 1:00.33
157 988 Maxim Sergeevich Gorodkov 2005 Trondhjems SLK NOR 1:00.34
158 981 Simen Furesund Grimeland 2004 Førde IL Symjing NOR 1:00.51
159 195 Andreas Eibakk 2003 Mysen SK NOR 1:00.54
160 621 Steffen French 2005 Sandnes SLK NOR 1:00.56
161 10 Matias Sveen Larsen 2006 Elverum Svømming NOR 1:00.63
162 1095 Jonah Haug Vandenhove 2003 Sjøstjerna SLK NOR 1:00.64
163 991 Simen Løvås 2003 Trondhjems SLK NOR 1:00.64
164 1033 Didrik Gudding 2005 Stord symjing NOR 1:00.65
165 880 Isak Pareli Svendheim 2003 Bodø SK NOR 1:00.70
166 1090 Jørgen Solvang Engeseth 2003 Sjøstjerna SLK NOR 1:00.73
167 1081 Nilacsan Nagaseelan 2004 Lørenskog/Rælingen NOR 1:00.77
168 142 Jonathan Andres Calderon 2005 Stavanger SK NOR 1:00.79
169 1019 Christian Lysø Sølyst 2003 Skien SK NOR 1:00.95
170 847 Ask Moum 2003 Bergensvømmerne NOR 1:01.01
171 640 Espen Aleksander Visnes 2004 Kristiansund SK NOR 1:01.01
172 859 Mathias Saltnes Urdal 2003 Bergensvømmerne NOR 1:01.06
173 637 Filip Louka 2003 Kristiansund SK NOR 1:01.15
174 932 Ingve Joakim Karlsen 2004 Tromsø SK NOR 1:01.19
175 983 Henrik Stubhaug 2003 Førde IL Symjing NOR 1:01.20
176 866 Nikodem Artur Wiktorowicz 2003 Bergensvømmerne NOR 1:01.33
177 197 Benjamin Mosling 2002 Mysen SK NOR 1:01.34
178 490 Erlend Linde-Nielsen 2005 Tønsberg SK NOR 1:01.35
179 776 Jørgen Andreas E. Søstrand 2004 Kongstensvømmerne NOR 1:01.36
180 196 Ivan Johansen 2003 Mysen SK NOR 1:01.46
181 889 William I. Pereira-Nielsen 2006 Øyane SK NOR 1:01.56
182 133 Martin Kratzsch 2003 Øvre Eiker SK NOR 1:01.65
183 999 Kasper Morseth Hallerud 2003 Bergkameratene NOR 1:01.65
184 736 Carl Leon Magnusson 2005 Poseidon NOR 1:01.67
185 636 Ivan Kevic 2005 Kristiansund SK NOR 1:01.70
186 206 Jonas Johansen 2002 Vestbyen IL Trondheim NOR 1:01.80
187 78 Eirik Nornes Nesse 2004 Vestkantsvømmerne NOR 1:01.88
188 879 Jostein Olav Madsen 2004 Bodø SK NOR 1:01.90
189 1082 Knut Zachrisson Prestegarden 2006 Lørenskog/Rælingen NOR 1:01.91
190 1042 Tønnes Valvik Tønnessen 2005 Stord symjing NOR 1:01.91
191 151 Ulrik Peter Franz 2005 Stavanger SK NOR 1:01.95
192 543 Johan Instebø 2004 Karmøy SK NOR 1:01.96
193 978 Christian Toussi 2005 Ullensakersvømmerne NOR 1:01.99
194 757 Anton Mårtensson 2005 Grimstad SK NOR 1:02.04
195 95 Adrian Roll-Christiansen 2004 BS/Åstveit NOR 1:02.05
196 834 Henrik Hodne Eliassen 2004 Bergensvømmerne NOR 1:02.08
197 495 Fredrik Christopher Almnes 2005 Asker SK NOR 1:02.15
198 42 Endre Teikari Bøe 2005 Haugesund SK NOR 1:02.20
199 928 Aleksander Fjeldstad 2005 Tromsø SK NOR 1:02.21
200 972 Michael Jansen 2005 Ullensakersvømmerne NOR 1:02.37
201 770 Christian Fredrik Offenberg 2005 Kongstensvømmerne NOR 1:02.38
202 595 Alf Valdes 2003 Sandefjord SK NOR 1:02.42
203 136 Sondre Antonsen 2004 Stavanger SK NOR 1:02.45
204 215 Even Derit Haarstad 2004 Os SK NOR 1:02.80
205 72 Joseph Haakon Muki Kititi 2003 Vestkantsvømmerne NOR 1:02.94
206 832 Anders Rye Brekkhus 2003 Bergensvømmerne NOR 1:03.01
207 957 Erlend Tregde 2002 Farsund SK NOR 1:03.05
208 676 Ghanesh Rajkumar 2005 Bergens SC NOR 1:03.14
209 111 Alexander Kouji Bajo 2005 Bergen SLK NOR 1:03.17
210 951 Jonas Kurset Smistad 2006 Sunndal SLK NOR 1:03.19
211 761 Markus Nicolai Isaksen Fjeld 2004 Kongstensvømmerne NOR 1:03.26
212 154 Erlend Vorland Hertervik 2005 Stavanger SK NOR 1:03.26
213 491 Oliver Arntsen Mosand 2004 Tønsberg SK NOR 1:03.30
214 474 Espen Bøyum 2006 Sarpsborg IL NOR 1:03.34
215 1104 Benjamin Blom 2004 Arna SLK NOR 1:03.37
216 43 Thorvald Hagland Børseth 2005 Haugesund SK NOR 1:03.51
217 639 Barnabas Tolnai 2006 Kristiansund SK NOR 1:03.52
218 730 Kristoffer Syvertsen 2003 Team Sør/MSK NOR 1:03.65
219 976 Magnus Rygh Simonsen 2006 Ullensakersvømmerne NOR 1:03.89
220 500 William Torstveit Hansen 2005 Asker SK NOR 1:03.90
221 766 Jonas Skivik Jørgensen 2005 Kongstensvømmerne NOR 1:04.04
222 728 Amund Helleren Haugstad 2004 Team Sør/MSK NOR 1:04.08
223 1077 Sivert Hammerstad 2005 Lørenskog/Rælingen NOR 1:04.34
224 159 Aksel Krüger-Larsen 2006 Stavanger SK NOR 1:04.41
225 645 Jesper Rasløv Harestad 2001 Randaberg IL NOR 1:04.41
226 461 Johannes Glosli 2002 Ås IL NOR 1:04.43
227 725 Noah Skar 2005 Mandal SK NOR 1:04.61
228 485 Magnus Bjørndal Christensen 2005 Tønsberg SK NOR 1:04.65
229 878 Petter Daniel Hanssen
Lillejord
2003 Bodø SK NOR 1:04.70
230 430 Andres Nikolas Kobbevik 2005 Aalesunds SLK NOR 1:04.81
231 781 Carl Jonathan Blydt-Hansen 2003 OI Svømming NOR 1:04.85
232 182 Thomas Småvik 2006 Stavanger SK NOR 1:05.03
233 689 Isak Emilian Arnesen 2006 SK Speed NOR 1:05.03
234 593 Endre Molland 2005 Sandefjord SK NOR 1:05.07
235 585 Jørgen Berggren 2003 Sandefjord SK NOR 1:05.14
236 587 Tormod Blikra-Karlsen 2005 Sandefjord SK NOR 1:05.25
237 210 Arn Nordvåg Torske 2003 Vestbyen IL Trondheim NOR 1:05.29
238 436 Storm Strømsholm Pedersen 2006 Aalesunds SLK NOR 1:05.34
239 512 Felix Richard Stavnes 2006 Asker SK NOR 1:05.34
240 669 Kasper Cornelius Mowinckel 2005 Bergens SC NOR 1:05.52
241 950 Hans Olav Kurset Smistad 2002 Sunndal SLK NOR 1:05.56
242 507 Mathice Johannes Remmelt
Mezzera
2004 Asker SK NOR 1:05.56
243 948 Oliver Kjørnes Gundersen 2004 Sunndal SLK NOR 1:05.63
244 1049 Jørund Alstad 2004 Delfana NOR 1:05.77
245 496 Linus Høviskeland Backen 2004 Asker SK NOR 1:05.79
246 985 Ask Yifei Baldersheim 2005 Trondhjems SLK NOR 1:06.12
247 97 Leander Warncke-Wang 2005 BS/Åstveit NOR 1:06.19
248 91 William Bru  Waardal 2002 Vestkantsvømmerne NOR 1:06.24
249 1041 Oskar Råen 2004 Stord symjing NOR 1:06.30
250 1070 Trym Stendalen 2005 Delfana NOR 1:06.33
251 1050 Torgil Alstad 2003 Delfana NOR 1:06.37
252 116 Daniel Rumenov Marinov 2007 Bergen SLK NOR 1:06.45
253 157 Daniel Nicholas A. Kjellsen 2007 Stavanger SK NOR 1:06.47
254 181 Birk Kalvenes Slutås 2006 Stavanger SK NOR 1:06.66
255 1089 Kasper Winsnes 2005 Lørenskog/Rælingen NOR 1:06.90
256 690 Pelle Basmo Bjerkli 2006 SK Speed NOR 1:06.96
257 166 Mats Lea Monslaup 2005 Stavanger SK NOR 1:06.99
258 700 Phillip A. Munro-Omdahl 2006 SK Speed NOR 1:07.05
259 574 Fredrik Magnus Holmberg
Dahle
2007 Triton Lillestrøm NOR 1:07.07
260 1072 Even Saltnes Urdal 2006 Delfana NOR 1:07.19
261 710 Alexander Wang 2006 SK Speed NOR 1:07.35
262 141 Viljar Gripsgård Bergslien 2005 Stavanger SK NOR 1:07.53
263 1084 Oliver Bauer Skymoen 2006 Lørenskog/Rælingen NOR 1:07.55
264 1055 Eiliv August Backer Grøttum 2005 Delfana NOR 1:07.70
265 591 Sindre Aleksander Holme
Søfting
2005 Sandefjord SK NOR 1:07.73
266 891 Sebastian Rosnes 2006 Øyane SK NOR 1:07.84
267 696 Pedram Heydari 2005 SK Speed NOR 1:07.86
268 580 Kenneth Minh-Thang Nguyen 2005 Triton Lillestrøm NOR 1:08.00
269 79 Stian Nornes Nesse 2004 Vestkantsvømmerne NOR 1:08.02
270 1058 Sebastian Isaksen 2007 Delfana NOR 1:08.07
271 160 Ewan André Lambton 2006 Stavanger SK NOR 1:08.14
272 707 Benjamin Einar G. Trumpy 2006 SK Speed NOR 1:08.15
273 1056 Åsmund Sunde Henriksen 2006 Delfana NOR 1:08.41
274 754 Robin Rapp Simonsen
Vennatrø
2001 Malvik IL NOR 1:09.17
275 877 Ferdinand Jystad Bodø SK 1:09.29
2003 NOR
276 102 Anders Helland Åstveit SK 1:09.40
2005 NOR
277 1062 Kristoffer Krey Delfana 1:09.43
2007 NOR
278 103 Eirik Alexander Håkansson Åstveit SK 1:09.48
2006 NOR
279 1100 Martin Tøn Frøystein Voss IL 1:09.76
2006 NOR
280 150 Morris Franz Stavanger SK 1:10.04
2004 NOR
281 184 Thomas Wilhelmsen Steen Stavanger SK 1:10.08
2007 NOR
282 680 Ole Hestad Thunæs Bergens SC 1:10.17
2007 NOR
283 756 Tobias Aaen Malvik IL 1:10.19
2003 NOR
284 890 Rio Nesse Roberts Øyane SK 1:10.34
2006 NOR
285 473 Leon Østmark-Ellefsen Ås IL 1:10.39
2005 NOR
286 1096 Oliver Constantine Werner Sjøstjerna SLK 1:10.58
2007 NOR
287 110 Håkon Aae Åstveit SK 1:10.74
2004 NOR
288 751 Elias F Petersen Malvik IL 1:11.02
2006 NOR
289 47 Håvard Hoell 2007 Haugesund SK NOR 1:11.08
290 1115 Vegard Skar Øgaard 2002 Arna SLK NOR 1:11.20
291 1066 Oliver James T. Robinson 2007 Delfana NOR 1:11.27
292 1048 Tarjei Aksnes 2005 Delfana NOR 1:11.57
293 219 Noah Håkonsund Milazzo 2006 Os SK NOR 1:11.95
294 1001 Oliver Kjøniksen 2005 Bergkameratene NOR 1:11.96
295 220 Sondre Førde Valle 2006 Os SK NOR 1:13.11
2020-03-09 00.03.59 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Bergens Svømme & Livredningsklub

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner