Program for Kronborg Open 2020
Below are all entry- and startlists shown by session.
Fredag Aften
Løb 101, 200m Medley Damer |
Sponsor: REMA 1000 Helsingør |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 435 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 2:28.27 | |
2 | 257 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 50 m | 2:28.90 | |
3 | 323 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 50 m | 2:32.51 | |
4 | 720 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 50 m | 2:32.67 | |
5 | 244 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 2:33.15 | |
6 | 446 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 2:33.20 | |
7 | 246 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 50 m | 2:35.20 | |
8 | 443 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 2:35.44 | |
9 | 438 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 2:35.46 | |
10 | 205 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 2:37.94 | |
11 | 209 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 2:38.88 | |
12 | 203 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 2:38.96 | |
13 | 326 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 50 m | 2:39.46 | |
14 | 218 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 50 m | 2:39.81 | |
15 | 723 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 50 m | 2:40.46 | |
16 | 721 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 50 m | 2:40.86 | |
17 | 317 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 50 m | 2:41.55 | |
18 | 702 | Walløe Nadia | 2007 | MK 31 | 0702AD | 50 m | 2:41.87 | |
19 | 463 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 50 m | 2:42.60 | |
20 | 587 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 50 m | 2:43.53 | |
21 | 448 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 2:43.69 | |
22 | 541 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 50 m | 2:43.72 | |
23 | 449 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 2:43.74 | |
24 | 221 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 50 m | 2:44.10 | |
25 | 445 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 50 m | 2:44.74 | |
26 | 126 | Luc Vicky | 2007 | KSLS | AJ6607 | 50 m | 2:45.14 | |
27 | 440 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 2:45.70 | |
28 | 439 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 2:46.18 | |
29 | 680 | Højlund Sarah | 2006 | MK 31 | 0684AH | 50 m | 2:46.79 | |
30 | 324 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | 2:47.38 | |
31 | 321 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 50 m | 2:47.50 | |
32 | 325 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 50 m | 2:47.70 | |
33 | 461 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 2:48.19 | |
34 | 678 | Rasmussen Johanna | 2006 | MK 31 | 0632AG | 50 m | 2:48.54 | |
35 | 464 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 2:48.67 | |
36 | 465 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 50 m | 2:48.74 | |
37 | 433 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 50 m | 2:49.08 | |
38 | 235 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 50 m | 2:49.26 | |
39 | 462 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 50 m | 2:49.60 | |
40 | 724 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 50 m | 2:50.20 | |
41 | 679 | Zastrojevic Maja | 2006 | MK 31 | 0646AE | 50 m | 2:50.78 | |
42 | 538 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 50 m | 2:51.19 | |
43 | 695 | Hansen Caroline | 2007 | MK 31 | 0784AG | 50 m | 2:51.90 | |
44 | 253 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | 2:52.00 | |
45 | 404 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 2:52.00 | |
46 | 694 | Bjerre Caroline | 2007 | MK 31 | 0772AM | 50 m | 2:53.14 | |
47 | 550 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 50 m | 2:53.49 | |
48 | 252 | Lind-Christensen Laura Weng | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 50 m | 2:53.55 | |
49 | 139 | Wahlund Isabella | 2006 | KSLS | AT9406 | 50 m | 2:53.77 | |
50 | 315 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 50 m | 2:53.86 | |
51 | 247 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 50 m | 2:54.03 | |
52 | 241 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 2:54.22 | |
53 | 548 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 50 m | 2:54.37 | |
54 | 458 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 50 m | 2:54.84 | |
55 | 546 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 50 m | 2:55.19 | |
56 | 403 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 50 m | 2:55.79 | |
57 | 243 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 50 m | 2:56.39 | |
58 | 696 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | MK 31 | 0708AF | 50 m | 2:57.13 | |
59 | 444 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 2:57.25 | |
60 | 220 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 50 m | 2:57.53 | |
61 | 455 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 50 m | 2:57.76 | |
62 | 472 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 50 m | 2:57.99 | |
63 | 236 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 50 m | 2:59.49 | |
64 | 456 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 50 m | 2:59.65 | |
65 | 434 | Lukowski Clara Dam | 2007 | HOVEDSTAD | 0748AT | 50 m | 3:00.07 | |
66 | 551 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 50 m | 3:01.59 | |
67 | 373 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 50 m | 3:01.74 | |
68 | 552 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 50 m | 3:01.82 | |
69 | 399 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 50 m | 3:02.29 | |
70 | 466 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 3:02.38 | |
71 | 254 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 3:03.84 | |
72 | 549 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 50 m | 3:04.27 | |
73 | 452 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 3:05.39 | |
74 | 725 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 50 m | 3:06.26 | |
75 | 222 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SLAGELSE | 0794AK | 50 m | 3:06.40 | |
76 | 219 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 50 m | 3:08.97 | |
77 | 471 | Karlsmark Iben | 2007 | HERLEV | 0716AJ | 50 m | 3:09.96 | |
78 | 698 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | MK 31 | 0788AO | 50 m | 3:10.52 | |
79 | 697 | Kestenholz Emma | 2007 | MK 31 | 0798AO | 50 m | 3:11.46 | |
80 | 539 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 50 m | 3:13.47 | |
81 | 292 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 50 m | 3:13.91 | |
82 | 459 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 50 m | 3:18.06 | |
83 | 700 | Jacobsen Maya | 2007 | MK 31 | 0754AQ | 50 m | 3:26.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 06 marts 2020 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:33 |