2020-04-04   11:11:43
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Region Syd Turnering 3

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

22-02-2020

7_S
Løb 7, 200m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
73  Elsgaard Elias Marius  2004  ESBJERG  0451AI  25 m  1:59.77   
116  Thomsen Christian Damborg  2005  DELTA  0503AG  25 m  2:05.20   
31  Nielsen Mathias Marbæk  2004  ESBJERG  0435AE  25 m  2:10.46   
103  Poulsen Peter Rom  2005  ERRITSØ  0593AJ  25 m  2:12.65   
57  Drachmann Alexander  2005  ESBJERG  0567AF  25 m  2:15.31   
228  Wolgast Malthe Elias  2006  VEJLE  0631AB  25 m  2:18.95   
270  Funder Sofus  2005  VEJLE  0543AL  25 m  2:18.96   
254  Olsen Nikolai Uekermann  2006  VEJLE  0655AF  25 m  2:19.75   
61  Madsen Frederik Møhring  2007  ESBJERG  0713AD  25 m  2:27.39   
10  102  Baun-Nielsen Magnus M.  2005  ERRITSØ  0595AK  25 m  2:31.97   
11  253  Hartmann Moritz  2007  VEJLE  0763AA  25 m  2:32.55   
12  88  Heeb Jakob  2001  ESBJERG  0141AR  25 m  2:43.84   
13  244  Schwartz Mads Emil  2008  VEJLE  0891AA  25 m  2:45.07   
14  264  Juel Simon  2006  VEJLE  0681AE  25 m  2:45.26   
15  135  Thomsen Phillip  2007  DELTA  0779AM  25 m  2:46.15   
16  222  Jørgensen Frederik  2008  VEJLE  0819AG  25 m  2:49.24   
17  134  Søe Oliver  2009  DELTA  0923AD  25 m  2:53.28   
18  42  Paschke Simon  2007  ESBJERG  0761AN  25 m  2:53.82   
19  204  Lassen Andreas Lang  2007  VEJLE  0779AB  25 m  2:54.86   
20  Bøgedal Jeppe Bech  2008  ESBJERG  0819AF  25 m  2:57.77   
21  43  Nissum Simon  2008  ESBJERG  0865AG  25 m  2:59.33   
22  265  Christensen Simon  2009  VEJLE  0901AB  25 m  2:59.60   
23  12  Andersen Jonas Staghøj  2010  ESBJERG  1011AD  25 m  3:01.82   
24  216  Christensen Christian  2007  VEJLE  0737AL  25 m  3:09.95   
25  250  Thomsen Mikkel Kallestrup  2007  VEJLE  0779AI  25 m  3:12.04   
26  10  Ciarcinski Jakub  2007  ESBJERG  0789AM  25 m  3:13.59   
27  177  Kuettel Oliver  2009  SØNDERBORG  0993AF  25 m  3:14.51   
28  19  Drachmann Sebastian  2008  ESBJERG  0841AL  25 m  3:15.56   
29  186  Grønholt Marcus  2005  VEJEN  0575AO  25 m  3:19.04   
30  208  Juel Asger  2009  VEJLE  0939AB  25 m  3:43.02   
31  104  Thy Rasmus  2007  ERRITSØ  0741AQ  25 m     
32  113  Thomsen Benjamin  2008  DELTA  0837AN  25 m     
33  120  Hylle-Wiig Elias  2008  DELTA  0841AN  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 februar 2020 
Licens til Esbjerg Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark