Ohjelma Masters SM (25m) 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Stenungsund Arena |
Arrangör: |
SSF och S77 Stenungsund |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 20 mar 2020 till den 22 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1500m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60-64 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
257 |
|
Lotta Örne |
1959 |
Kungsbacka Simsällskap |
SWE |
25:48.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55-59 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
247 |
|
Karin Elmberg |
1965 |
Kristianstads SLS |
SWE |
20:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
51 |
|
Eva Lofthus |
1964 |
Lørenskog-Rælingen KK |
NOR |
20:59.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
21 |
|
Ann-Louise Arktoft |
1964 |
Simklubben Neptun |
SWE |
22:50.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
591 |
|
Birgitta Gustafsson |
1963 |
Örebro Simallians |
SWE |
23:04.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
150 |
|
Unn Nordberg |
1965 |
Göteborg Sim |
SWE |
23:49.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50-54 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
27 |
|
Camilla Lagerfors |
1970 |
Simklubben Neptun |
SWE |
21:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
74 |
|
Gunilla Höög |
1968 |
Bollnäs Simsällskap |
SWE |
21:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
358 |
|
Katarina Hallerstedt |
1966 |
S 77 Stenungsund |
SWE |
22:02.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
608 |
|
Camilla Thuné |
1967 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
22:28.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
255 |
|
Helén Johansson |
1968 |
Kungsbacka Simsällskap |
SWE |
23:40.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
26 |
|
Margareth Timossi Brink |
1966 |
Simklubben Neptun |
SWE |
26:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
105 |
|
Kristina Fundberg |
1969 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
28:51.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45-49 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
530 |
|
Camilla Johansson Sponseller |
1974 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
20:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
101 |
|
Erika Meeker |
1975 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
21:54.98 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Annika Ericsson |
1974 |
Simklubben Neptun |
SWE |
22:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
166 |
|
Anna Sohlberg |
1974 |
Göteborg Sim |
SWE |
30:59.24 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
444 |
|
Ulrika Thuné |
1972 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40-44 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
466 |
|
Anette Schilling |
1979 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
21:02.92 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
616 |
|
Margareta Serednicka |
1976 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
22:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
589 |
|
Lisa Hjalmarsson |
1979 |
Örebro Simallians |
SWE |
24:42.01 |
|
|
|
|
|
|
|
35-39 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
642 |
|
Sofia Sundholm |
1982 |
IKSU Simning |
SWE |
23:00.01 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
130 |
|
Sara Persson |
1983 |
Göteborg Sim |
SWE |
24:22.44 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
463 |
|
Angelica Wahlstedt |
1982 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
26:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
30-34 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
169 |
|
Buket Kayalar Zeydanli |
1989 |
Göteborg Sim |
SWE |
27:07.53 |
|
|
|
|
|
|
|
25-29 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
127 |
|
Frida Bladin |
1993 |
Göteborg Sim |
SWE |
19:45.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-12 00:36:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|