Program för UGP2 2019-2020, Stockholm - Torvalla
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Stockholms Simförbund |
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 25, 2020 to Jan 26, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 200m Bröstsim Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
2 |
|
Filippa Lock |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
3 |
|
Nike Johnston |
2005 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
309 |
4 |
|
Chanel Matilainen |
2007 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
556 |
5 |
|
Clementina Orsi |
2006 |
SPIF SF |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
6 |
|
Matilda Lobendahl |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 200m Bröstsim Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
1 |
|
Smilla Palmborg |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
2 |
|
Felicia Westerdahl |
2006 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
3 |
|
Anna Malmring |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
4 |
|
Julia Hellberg |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
3:47.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
543 |
5 |
|
Sara Wattad |
2006 |
SPIF SF |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
565 |
6 |
|
Mia Subotic |
2007 |
SPIF SF |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
357 |
7 |
|
Emmy Skånstad Fant |
2007 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
568 |
8 |
|
Sadie Caputo |
2006 |
SPIF SF |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 200m Bröstsim Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
504 |
1 |
|
Lova Deilert |
2006 |
SS04 |
3:37.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
314 |
2 |
|
Nora Hodneland |
2007 |
SÖDERTÖRN |
3:21.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
3 |
|
Oliwia Lange |
2004 |
SÖDERTÖRN |
3:15.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
507 |
4 |
|
Linn Lynch |
2005 |
SS04 |
3:12.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
5 |
|
Alva Herlitz |
2005 |
SKK |
3:14.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
6 |
|
Lovisa Lindberg |
2007 |
SÖDERTÖRN |
3:20.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
500 |
7 |
|
Emma Wärn |
2004 |
SS04 |
3:31.99 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
509 |
8 |
|
Anna Gomez |
2007 |
SS04 |
3:38.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 200m Bröstsim Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
1 |
|
Saga Lööf |
2005 |
SK NEPTUN |
3:09.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
2 |
|
Johanna Granhällen |
2002 |
SPÅRVÄGEN |
3:08.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
3 |
|
Lisa Danfelter |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
3:07.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
4 |
|
Marit Seeliger |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
3:05.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
485 |
5 |
|
Fiona Karlsson |
2004 |
ÖSMO SS |
3:07.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
487 |
6 |
|
Agnes Öhman |
2006 |
ÖSMO SS |
3:08.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
501 |
7 |
|
Felicia Rydsheim |
2005 |
SS04 |
3:08.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
8 |
|
Isabelle Sandström |
2007 |
GUSTAVSBER |
3:10.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 200m Bröstsim Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
1 |
|
Engla Blanco |
2006 |
SK NEPTUN |
3:02.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
2 |
|
Alina Färm |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
2:58.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
3 |
|
Alice Stenbeck |
2006 |
SK NEPTUN |
2:54.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
4 |
|
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
SK NEPTUN |
2:53.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
5 |
|
Iris Martinsson |
2005 |
SK NEPTUN |
2:53.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
6 |
|
Clara Teljstedt |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
2:56.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
7 |
|
Li Elveskog |
2004 |
SK NEPTUN |
2:58.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
8 |
|
Emilia Tshibanda |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
3:03.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 200m Bröstsim Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
1 |
|
Julia Ottosson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
2:49.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
333 |
2 |
|
Emma Parsons |
2002 |
TYRESÖ SS |
2:46.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
3 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
2:43.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
4 |
|
Emelie Fast |
2004 |
SÖDERTÖRN |
2:34.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
5 |
|
Isabelle Brodd |
2003 |
SK NEPTUN |
2:34.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
6 |
|
Ella Gunnarsson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
2:44.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
338 |
7 |
|
Alicia Söderlind |
2005 |
TYRESÖ SS |
2:47.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
8 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
GUSTAVSBER |
2:50.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-26 08:12:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|