Ohjelma UGP2 2019-2020, Stockholm - Torvalla
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Stockholms Simförbund |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
400m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
156 |
|
Felicia Östlund |
Spårvägen Simförening |
2002 |
BD6202 |
25m |
4:32.86 |
|
|
|
|
|
2 |
71 |
|
Isabel Teglöf |
Simklubben Neptun |
2003 |
AZ3203 |
25m |
4:32.89 |
|
|
|
|
|
3 |
267 |
|
Zeline Bengtson |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BE8203 |
25m |
4:41.82 |
|
|
|
|
|
4 |
221 |
|
Elvira Lönnberg Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AD9606 |
25m |
4:42.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
332 |
|
Ella Törnqvist |
Tyresö Simsällskap |
2003 |
AQ1603 |
25m |
4:44.69 |
|
|
|
|
|
6 |
266 |
|
Elin Lundgren |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AW2603 |
25m |
4:44.82 |
|
|
|
|
|
7 |
73 |
|
Iris Martinsson |
Simklubben Neptun |
2005 |
AF3405 |
25m |
4:45.61 |
|
|
|
|
|
8 |
168 |
|
Wilma Eld |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AS5205 |
25m |
4:46.08 |
|
|
|
|
|
9 |
264 |
|
Alwa Widmark |
Södertörns Simsällskap |
2002 |
AN4402 |
25m |
4:46.69 |
|
|
|
|
|
10 |
410 |
|
Mia Samuelsson |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AV7205 |
25m |
4:50.83 |
|
|
|
|
|
11 |
94 |
|
Ingrid Lund |
Simklubben Neptun |
2006 |
AG8206 |
25m |
4:52.94 |
|
|
|
|
|
12 |
403 |
|
Hedda Sköld |
Wisby Simsällskap |
2002 |
AM0402 |
25m |
4:53.60 |
|
|
|
|
|
13 |
274 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BO9803 |
25m |
4:54.63 |
|
|
|
|
|
14 |
19 |
|
Malva Eriksson |
Gustavsbergs Simsällskap |
2006 |
AA8406 |
25m |
4:55.73 |
|
|
|
|
|
15 |
229 |
|
Vida Haesert |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AN0206 |
25m |
4:56.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
293 |
|
Filippa Hanikat |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AK7207 |
25m |
4:59.58 |
|
|
|
|
|
17 |
412 |
|
Emma Persson |
Wisby Simsällskap |
2006 |
BD1206 |
25m |
5:00.50 |
|
|
|
|
|
18 |
270 |
|
Rebecka Axelmalm |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BG7603 |
25m |
5:02.95 |
|
|
|
|
|
19 |
405 |
|
Nella Silfwergård |
Wisby Simsällskap |
2004 |
BE4604 |
25m |
5:04.87 |
|
|
|
|
|
20 |
303 |
|
Juni Stenbacka |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AV7607 |
25m |
5:08.58 |
|
|
|
|
|
21 |
82 |
|
Clara Unden |
Simklubben Neptun |
2004 |
AW6404 |
25m |
5:08.59 |
|
|
|
|
|
22 |
485 |
|
Fiona Karlsson |
Ösmo Simsällskap |
2004 |
AE6404 |
25m |
5:13.92 |
|
|
|
|
|
23 |
510 |
|
Emilia Lingman |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BI3806 |
25m |
5:17.96 |
|
|
|
|
|
24 |
95 |
|
Melanie Blix Grimaldi |
Simklubben Neptun |
2005 |
AQ8605 |
25m |
5:19.99 |
|
|
|
|
|
25 |
188 |
|
Stella Egmar |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AW9806 |
25m |
5:20.18 |
|
|
|
|
|
26 |
121 |
|
Amelia Gustafsson |
Simklubben Neptun |
2006 |
BB0606 |
25m |
5:21.18 |
|
|
|
|
|
27 |
241 |
|
Elise Karlsson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
BA4607 |
25m |
5:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
174 |
|
Jennifer Geaney |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AS9805 |
25m |
5:24.04 |
|
|
|
|
|
29 |
502 |
|
Cecilia Krans |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
BL4805 |
50m |
5:24.04 |
|
|
|
|
|
30 |
240 |
|
Ellen Bystedt |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AY2207 |
25m |
5:24.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
70 |
|
Else Jomaa |
Simklubben Neptun |
2004 |
AK1204 |
25m |
5:24.77 |
|
|
|
|
|
32 |
181 |
|
Agnes Thunberg |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AD8807 |
25m |
5:25.91 |
|
|
|
|
|
33 |
228 |
|
Anna Eklöf |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AD9807 |
25m |
5:27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
488 |
|
Meja Thunvall |
Ösmo Simsällskap |
2006 |
AG9206 |
25m |
5:30.49 |
|
|
|
|
|
35 |
487 |
|
Agnes Öhman |
Ösmo Simsällskap |
2006 |
AG2406 |
25m |
5:30.54 |
|
|
|
|
|
36 |
486 |
|
Freja Vesterlund |
Ösmo Simsällskap |
2006 |
AA7606 |
25m |
5:31.13 |
|
|
|
|
|
37 |
341 |
|
Freya Ebert Westerberg |
Tyresö Simsällskap |
2005 |
BB3805 |
50m |
5:33.48 |
|
|
|
|
|
38 |
311 |
|
Tilja Stålnacke |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
BW4205 |
25m |
5:35.91 |
|
|
|
|
|
39 |
195 |
|
Frida Loqvist |
Spårvägen Simförening |
2006 |
BB6806 |
25m |
5:36.01 |
|
|
|
|
|
40 |
170 |
|
Lola Hjort Mowitz |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AI8406 |
25m |
5:36.13 |
|
|
|
|
|
41 |
24 |
|
Bonnie Tham |
Gustavsbergs Simsällskap |
2006 |
BG5406 |
50m |
5:37.36 |
|
|
|
|
|
42 |
282 |
|
Maja Frejd |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
BL8404 |
25m |
5:44.34 |
|
|
|
|
|
43 |
545 |
|
Nerejda Zakeri |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
AZ5405 |
25m |
5:45.24 |
|
|
|
|
|
44 |
588 |
|
Ebba Gradevik-Laurell |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2006 |
BS4806 |
25m |
5:50.46 |
|
|
|
|
|
45 |
561 |
|
Alice Sjödén-Sikström |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
BM0806 |
25m |
5:54.65 |
|
|
|
|
|
46 |
584 |
|
Lisa Uddeholt |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AX6405 |
25m |
6:06.46 |
EFT |
|
47 |
314 |
|
Nora Hodneland |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
BJ5807 |
25m |
6:19.53 |
|
|
|
|
|
48 |
243 |
|
Ellen Gustafsson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
BI3407 |
25m |
6:29.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
546 |
|
Anna Dimitriou |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AN7606 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
25 |
|
Felicia Westerdahl |
Gustavsbergs Simsällskap |
2006 |
BK0806 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
525 |
|
Moa Karlsson |
Hellas Simklubb |
2005 |
BE8205 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-25 08:07:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|