2020-02-26   04:11:12
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Olsbergs Mitt i Prick 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 4X50m Frisim Mixed 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
69  Jönköpings Simsällskap  2008  JÖNKÖPING    25 m  2:17.03   
108  Oskarshamns Simsällskap  2008  OSKARSHAMN    25 m  2:31.47   
70  Jönköpings Simsällskap Lag 2  2008  JÖNKÖPING    25 m  2:34.92   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
2_S
Gren 2, 100m Frisim Damer 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
16  Hedqvist Jazmina  2002  JÖNKÖPING  AQ5402  25 m  59.77   
115  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  1:03.25   
84  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  1:03.30   
80  Andersson Alina  2007  NÄSSJÖ  AI5607  25 m  1:03.71   
26  Johannesson Alva  2005  JÖNKÖPING  BC2605  25 m  1:05.30   
131  Claesén Alva  2004  VÄSTERVIK  BG7404  25 m  1:05.39   
86  Stefanovic Vera  2006  OSKARSHAMN  AF4806  25 m  1:06.91   
18  Johnsson Evelina  2004  JÖNKÖPING  AO8404  25 m  1:08.57   
29  Cosic Alma  2006  JÖNKÖPING  AS1206  25 m  1:09.44   
10  91  Almquist Julia  2007  OSKARSHAMN  AD4407  25 m  1:09.45   
11  132  Sundell Tilda  2005  VÄSTERVIK  AT8205  25 m  1:09.68   
12  79  Persson Sjölander My  2007  NÄSSJÖ  AD9407  25 m  1:09.76   
13  77  Rångeby Mathilda  2007  NÄSSJÖ  AA5207  25 m  1:10.11   
14  20  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  1:10.70   
15  27  Isomaa Isabella  2007  JÖNKÖPING  AG0207  25 m  1:10.77   
16  17  Andersson Tilda  2006  JÖNKÖPING  AA9206  25 m  1:11.38   
17  48  Sistek Ajla  2006  JÖNKÖPING  BM7606  25 m  1:11.39   
18  78  Jansson Ella  2007  NÄSSJÖ  AA5607  25 m  1:12.31   
19  22  Bergqvist Emma  2007  JÖNKÖPING  AB9407  25 m  1:12.48   
20  120  Eringfeldt-Lager Wilma  2005  HVETLANDA  BR4405  25 m  1:13.06   
21  24  Liljekvist Lina  2006  JÖNKÖPING  AL8806  25 m  1:13.12   
22  28  Ristl Wilma  2006  JÖNKÖPING  AP8806  25 m  1:13.32   
23  Robertsson Ida  2007  ANDERSTORP  AZ1807  25 m  1:13.69   
24  90  Lagström Alfrida  2006  OSKARSHAMN  AK4406  25 m  1:15.30   
25  116  Henrysson Ida  2007  HVETLANDA  AB2807  25 m  1:15.57   
26  25  Florin Tilde  2006  JÖNKÖPING  AP2806  25 m  1:16.82   
27  63  Beard Alva  2006  JÖNKÖPING  BS8006  25 m  1:17.81   
28  104  Wallin My  2006  OSKARSHAMN  BU5606  25 m  1:17.89   
29  109  Silvander Wilma  2003  TRANÅS SS  BU6203  25 m  1:20.04   
30  133  Malminger Selma  2007  VÄSTERVIK  AU1807  25 m  1:20.05   
31  38  Sandberg Hanna  2007  JÖNKÖPING  AP2407  25 m  1:20.41   
32  119  Ottosson Sara  2003  HVETLANDA  CA9603  25 m  1:20.52   
33  11  Selander Nora  2005  EKSJÖ SLS  BK8405  25 m  1:20.66   
34  99  Askebring Meja  2007  OSKARSHAMN  BH2207  25 m  1:21.84   
35  54  Lagö Vilma  2006  JÖNKÖPING  BO4606  25 m  1:23.40   
36  117  Johansson Linn  2007  HVETLANDA  AD5607  25 m  1:24.60   
37  42  Johansson Magnusson Ronja  2007  JÖNKÖPING  AU8607  25 m  1:24.69   
38  12  Specht Leonie  2004  EKSJÖ SLS  BW1404  25 m  1:29.03   
39  10  Hultqvist Maya  2004  EKSJÖ SLS  BN7404  50 m  1:29.88   
40  33  Leandersson Emma  2007  JÖNKÖPING  AK6207  25 m  1:30.48   
41  50  Andone Elena  2007  JÖNKÖPING  AZ8807  25 m  1:33.69   
42  30  Curt Adla  2007  JÖNKÖPING  AI8207  25 m  1:34.01   
43  118  Alsäter Ella  2007  HVETLANDA  AF9807  25 m  1:39.53   
44  121  Svensson Saga  2007  HVETLANDA  BA5807  25 m  1:50.46   
45  Karlsson Lisa  2006  EKSJÖ SLS    25 m     
46  110  Ahlm Vera  2006  TRANÅS SS  BS7806  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
3_S
Gren 3, 100m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
129  Ohlsén Erik  2000  VÄSTERVIK  AF4300  25 m  50.93   
130  Öberg Felix  2001  VÄSTERVIK  AS9301  25 m  57.53   
89  Lagström Fabian  2004  OSKARSHAMN  AP8504  25 m  58.21   
114  Florez Sebastian  2004  HVETLANDA  AH8504  25 m  58.27   
87  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  59.35   
21  Lindström Jacob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  25 m  1:03.28   
83  Uhre Isac  2005  OSKARSHAMN  AB8505  25 m  1:05.26   
81  Andelius Markus  2007  NÄSSJÖ  AI8307  25 m  1:06.41   
23  Sandstedt Felix  2007  JÖNKÖPING  AB7307  25 m  1:07.07   
10  82  Lagström Ossian  2003  OSKARSHAMN  AH0303  25 m  1:07.44   
11  85  Olsson-Lindqvist Didrik  2006  OSKARSHAMN  AC9306  25 m  1:09.60   
12  Bjärsholm Emil  2007  ANDERSTORP  AM0107  25 m  1:09.95   
13  39  Kramer Jakob  2007  JÖNKÖPING  AG2507  25 m  1:10.19   
14  88  Löfgren Ludvig  2006  OSKARSHAMN  AD9506  25 m  1:10.67   
15  44  Leo Viktor  2007  JÖNKÖPING  AJ0107  25 m  1:14.22   
16  13  Specht Lukas  2005  EKSJÖ SLS  AS2705  25 m  1:15.28   
17  Hägg Axel  2007  ANDERSTORP  AM6107  25 m  1:15.39   
18  19  Stjärnås Viggo  2006  JÖNKÖPING  AA9506  25 m  1:16.01   
19  34  Johansson Joel  2006  JÖNKÖPING  AM8306  25 m  1:16.46   
20  66  Håkansson Edwin  2007  JÖNKÖPING  AS1707  25 m  1:18.18   
21  59  Lutgård Olle  2007  JÖNKÖPING  AP1907  25 m  1:19.61   
22  65  Håkansson Anton  2007  JÖNKÖPING  AS1507  25 m  1:22.79   
23  35  Falk Felix  2007  JÖNKÖPING  AG5107  25 m  1:24.17   
24  37  Wilhelmsson Eric  2006  JÖNKÖPING  AO3106  25 m  1:24.51   
25  134  Aldrin Hjalmar  2007  VÄSTERVIK  AP9907  25 m  1:26.85   
26  31  Nukovic Adis  2007  JÖNKÖPING  AD9307  25 m  1:26.93   
27  36  Röme Teodor  2006  JÖNKÖPING  AO1106  25 m  1:30.53   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
4_S
Gren 4, 50m Frisim Damer 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
32  Sainz Ester  2008  JÖNKÖPING  AC8808  25 m  31.60   
92  Olsson - Lindqvist Fidelie  2008  OSKARSHAMN  AC6608  25 m  32.72   
55  Viberg Lily  2008  JÖNKÖPING  AQ6608  25 m  34.65   
93  Karlsson Josefine  2008  OSKARSHAMN  AE2408  25 m  35.48   
53  Andersson Isabelle  2008  JÖNKÖPING  AN9608  25 m  35.87   
49  Pantzar Ebba  2009  JÖNKÖPING  AE4609  25 m  36.56   
61  Sistek Samira  2008  JÖNKÖPING  AX6808  25 m  37.12   
94  Almquist Felicia  2010  OSKARSHAMN  AA9210  25 m  38.58   
51  Cosic Selma  2008  JÖNKÖPING  AN1808  25 m  38.60   
10  47  Soltész Gréta  2008  JÖNKÖPING  AM5408  25 m  38.62   
11  62  Ljungberg Leah  2008  JÖNKÖPING  AX7008  25 m  38.62   
12  46  Davis Estelle  2008  JÖNKÖPING  AL1608  25 m  38.65   
13  67  Lindblom Siri  2008  JÖNKÖPING  AZ9808  25 m  39.23   
14  52  Svensson Tuva  2009  JÖNKÖPING  AE7609  25 m  39.60   
15  135  Weidmert Kaia  2008  VÄSTERVIK  AX9808  25 m  41.48   
16  102  Kling Astrid  2010  OSKARSHAMN  AE6410  25 m  41.67   
17  57  Soldesjö Sofia  2009  JÖNKÖPING  AG8809  25 m  41.91   
18  68  Eisfeld Alexandra  2009  JÖNKÖPING  AQ0409  25 m  44.52   
19  45  Elgh Jadie  2009  JÖNKÖPING  AC5409  25 m  44.72   
20  60  Rubensson Lova  2008  JÖNKÖPING  AX6608  25 m  45.94   
21  97  Revelj Elwyn  2010  OSKARSHAMN  AC7610  25 m  47.85   
22  101  Kemgren Py  2008  OSKARSHAMN  AW5208  25 m  52.15   
23  112  Luong Hanna  2008  TRANÅS SS  BB7008  25 m  52.78   
24  96  Hammarberg Ebba  2010  OSKARSHAMN  AB0410  25 m  53.94   
25  103  Wallin Anja  2011  OSKARSHAMN  AB3411  25 m  58.41   
26  126  Hedtjärn Hedvig  2010  HVETLANDA  BT1000  25 m  1:00.90   
27  125  Kvist Thea  2010  HVETLANDA  AH6610  25 m  1:14.23   
28  Sjöblom Titus Bodil  2009  EKSJÖ SLS    25 m     
29  Hjälmdahl Ines  2009  EKSJÖ SLS    25 m     
30  Windisch Stella  2009  EKSJÖ SLS    25 m     
31  113  Berglund Miranda  2009  TRANÅS SS  AV4009  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
5_S
Gren 5, 50m Frisim Herrar 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
40  Grinnemo Theodor  2008  JÖNKÖPING  AC6908  25 m  32.15   
41  Leijon Bobo  2008  JÖNKÖPING  AE2508  25 m  36.24   
111  Wahrby Anton  2008  TRANÅS SS  AO8708  25 m  36.70   
Bjärsholm Joel  2009  ANDERSTORP  AG2909  25 m  38.68   
95  Hedman Carl  2009  OSKARSHAMN  AC5109  25 m  38.76   
43  Kramer Ruben  2009  JÖNKÖPING  AB1509  25 m  41.11   
58  Johansson Olof  2009  JÖNKÖPING  AE3709  25 m  41.38   
15  Rydén Hugo  2010  EKSJÖ SLS  AI3310  25 m  42.88   
123  Alsäter Henry  2009  HVETLANDA  AE4709  25 m  43.39   
10  98  Askebring Alvin  2010  OSKARSHAMN  AB6510  25 m  44.90   
11  124  Flink Gustav  2008  HVETLANDA  AL3508  25 m  45.12   
12  128  Fröding Olle  2010  HVETLANDA  AG0310  25 m  1:01.77   
13  Hägg Hjalmar  2010  ANDERSTORP  AI4910  25 m     
14  14  Larsson Johan  2008  EKSJÖ SLS  AR8908  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
6_S
Gren 6, 100m Fjärilsim Damer 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
86  Stefanovic Vera  2006  OSKARSHAMN  AF4806  25 m  1:09.48   
131  Claesén Alva  2004  VÄSTERVIK  BG7404  25 m  1:09.84   
16  Hedqvist Jazmina  2002  JÖNKÖPING  AQ5402  25 m  1:10.12   
80  Andersson Alina  2007  NÄSSJÖ  AI5607  25 m  1:15.04   
132  Sundell Tilda  2005  VÄSTERVIK  AT8205  25 m  1:16.20   
115  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  1:16.50   
77  Rångeby Mathilda  2007  NÄSSJÖ  AA5207  25 m  1:18.38   
17  Andersson Tilda  2006  JÖNKÖPING  AA9206  25 m  1:19.04   
79  Persson Sjölander My  2007  NÄSSJÖ  AD9407  25 m  1:21.73   
10  84  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  1:22.39   
11  78  Jansson Ella  2007  NÄSSJÖ  AA5607  25 m  1:23.09   
12  18  Johnsson Evelina  2004  JÖNKÖPING  AO8404  25 m  1:24.14   
13  27  Isomaa Isabella  2007  JÖNKÖPING  AG0207  25 m  1:24.66   
14  90  Lagström Alfrida  2006  OSKARSHAMN  AK4406  25 m  1:26.81   
15  48  Sistek Ajla  2006  JÖNKÖPING  BM7606  25 m  1:29.89   
16  26  Johannesson Alva  2005  JÖNKÖPING  BC2605  25 m  1:30.31   
17  29  Cosic Alma  2006  JÖNKÖPING  AS1206  25 m  1:31.14   
18  22  Bergqvist Emma  2007  JÖNKÖPING  AB9407  25 m  1:32.55   
19  42  Johansson Magnusson Ronja  2007  JÖNKÖPING  AU8607  25 m  1:33.75   
20  91  Almquist Julia  2007  OSKARSHAMN  AD4407  25 m  1:35.35   
21  63  Beard Alva  2006  JÖNKÖPING  BS8006  25 m  1:36.14   
22  104  Wallin My  2006  OSKARSHAMN  BU5606  25 m  1:36.24   
23  11  Selander Nora  2005  EKSJÖ SLS  BK8405  25 m  1:39.43   
24  25  Florin Tilde  2006  JÖNKÖPING  AP2806  25 m  1:40.94   
25  54  Lagö Vilma  2006  JÖNKÖPING  BO4606  25 m  1:43.23   
26  38  Sandberg Hanna  2007  JÖNKÖPING  AP2407  25 m  1:44.28   
27  33  Leandersson Emma  2007  JÖNKÖPING  AK6207  25 m  1:44.34   
28  109  Silvander Wilma  2003  TRANÅS SS  BU6203  25 m  1:44.85   
29  10  Hultqvist Maya  2004  EKSJÖ SLS  BN7404  25 m  1:45.33   
30  28  Ristl Wilma  2006  JÖNKÖPING  AP8806  25 m  1:47.73   
31  20  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  1:50.47   
32  99  Askebring Meja  2007  OSKARSHAMN  BH2207  25 m  1:52.53   
33  24  Liljekvist Lina  2006  JÖNKÖPING  AL8806  25 m  1:55.43   
34  12  Specht Leonie  2004  EKSJÖ SLS  BW1404  25 m  2:00.33   
35  30  Curt Adla  2007  JÖNKÖPING  AI8207  25 m  2:04.72   
36  Robertsson Ida  2007  ANDERSTORP  AZ1807  25 m     
37  50  Andone Elena  2007  JÖNKÖPING  AZ8807  25 m     
38  110  Ahlm Vera  2006  TRANÅS SS  BS7806  25 m     
39  116  Henrysson Ida  2007  HVETLANDA  AB2807  25 m     
40  120  Eringfeldt-Lager Wilma  2005  HVETLANDA  BR4405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
7_S
Gren 7, 100m Fjärilsim Herrar 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
129  Ohlsén Erik  2000  VÄSTERVIK  AF4300  25 m  55.32   
130  Öberg Felix  2001  VÄSTERVIK  AS9301  25 m  1:02.89   
89  Lagström Fabian  2004  OSKARSHAMN  AP8504  25 m  1:05.20   
87  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  1:05.32   
114  Florez Sebastian  2004  HVETLANDA  AH8504  25 m  1:18.03   
21  Lindström Jacob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  25 m  1:19.03   
23  Sandstedt Felix  2007  JÖNKÖPING  AB7307  25 m  1:19.70   
81  Andelius Markus  2007  NÄSSJÖ  AI8307  25 m  1:24.73   
82  Lagström Ossian  2003  OSKARSHAMN  AH0303  25 m  1:26.63   
10  85  Olsson-Lindqvist Didrik  2006  OSKARSHAMN  AC9306  25 m  1:28.93   
11  44  Leo Viktor  2007  JÖNKÖPING  AJ0107  25 m  1:34.36   
12  Hägg Axel  2007  ANDERSTORP  AM6107  25 m  1:34.98   
13  Bjärsholm Emil  2007  ANDERSTORP  AM0107  25 m  1:39.09   
14  83  Uhre Isac  2005  OSKARSHAMN  AB8505  25 m  1:41.68   
15  31  Nukovic Adis  2007  JÖNKÖPING  AD9307  25 m  1:43.75   
16  34  Johansson Joel  2006  JÖNKÖPING  AM8306  25 m  1:43.84   
17  66  Håkansson Edwin  2007  JÖNKÖPING  AS1707  25 m  1:45.10   
18  19  Stjärnås Viggo  2006  JÖNKÖPING  AA9506  25 m  1:50.06   
19  88  Löfgren Ludvig  2006  OSKARSHAMN  AD9506  25 m  1:51.35   
20  65  Håkansson Anton  2007  JÖNKÖPING  AS1507  25 m  1:55.99   
21  13  Specht Lukas  2005  EKSJÖ SLS  AS2705  25 m     
22  35  Falk Felix  2007  JÖNKÖPING  AG5107  25 m     
23  36  Röme Teodor  2006  JÖNKÖPING  AO1106  25 m     
24  37  Wilhelmsson Eric  2006  JÖNKÖPING  AO3106  25 m     
25  39  Kramer Jakob  2007  JÖNKÖPING  AG2507  25 m     
26  59  Lutgård Olle  2007  JÖNKÖPING  AP1907  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
8_S
Gren 8, 50m Fjärilsim Damer 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
32  Sainz Ester  2008  JÖNKÖPING  AC8808  25 m  37.62   
92  Olsson - Lindqvist Fidelie  2008  OSKARSHAMN  AC6608  25 m  37.86   
93  Karlsson Josefine  2008  OSKARSHAMN  AE2408  25 m  39.04   
55  Viberg Lily  2008  JÖNKÖPING  AQ6608  25 m  40.62   
53  Andersson Isabelle  2008  JÖNKÖPING  AN9608  25 m  42.78   
62  Ljungberg Leah  2008  JÖNKÖPING  AX7008  25 m  42.98   
52  Svensson Tuva  2009  JÖNKÖPING  AE7609  25 m  43.09   
135  Weidmert Kaia  2008  VÄSTERVIK  AX9808  50 m  45.62   
51  Cosic Selma  2008  JÖNKÖPING  AN1808  25 m  46.09   
10  47  Soltész Gréta  2008  JÖNKÖPING  AM5408  25 m  46.14   
11  60  Rubensson Lova  2008  JÖNKÖPING  AX6608  25 m  47.19   
12  61  Sistek Samira  2008  JÖNKÖPING  AX6808  25 m  47.82   
13  94  Almquist Felicia  2010  OSKARSHAMN  AA9210  25 m  48.00   
14  67  Lindblom Siri  2008  JÖNKÖPING  AZ9808  25 m  49.39   
15  49  Pantzar Ebba  2009  JÖNKÖPING  AE4609  25 m  49.84   
16  102  Kling Astrid  2010  OSKARSHAMN  AE6410  25 m  49.87   
17  46  Davis Estelle  2008  JÖNKÖPING  AL1608  25 m  53.14   
18  45  Elgh Jadie  2009  JÖNKÖPING  AC5409  25 m  1:02.17   
19  57  Soldesjö Sofia  2009  JÖNKÖPING  AG8809  25 m     
20  68  Eisfeld Alexandra  2009  JÖNKÖPING  AQ0409  25 m     
21  96  Hammarberg Ebba  2010  OSKARSHAMN  AB0410  25 m     
22  97  Revelj Elwyn  2010  OSKARSHAMN  AC7610  25 m     
23  101  Kemgren Py  2008  OSKARSHAMN  AW5208  25 m     
24  112  Luong Hanna  2008  TRANÅS SS  BB7008  25 m     
25  113  Berglund Miranda  2009  TRANÅS SS  AV4009  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
9_S
Gren 9, 50m Fjärilsim Herrar 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
40  Grinnemo Theodor  2008  JÖNKÖPING  AC6908  25 m  38.16   
111  Wahrby Anton  2008  TRANÅS SS  AO8708  25 m  42.63   
95  Hedman Carl  2009  OSKARSHAMN  AC5109  25 m  44.60   
58  Johansson Olof  2009  JÖNKÖPING  AE3709  25 m  47.13   
Bjärsholm Joel  2009  ANDERSTORP  AG2909  25 m  48.81   
41  Leijon Bobo  2008  JÖNKÖPING  AE2508  25 m  48.93   
14  Larsson Johan  2008  EKSJÖ SLS  AR8908  25 m     
15  Rydén Hugo  2010  EKSJÖ SLS  AI3310  25 m     
43  Kramer Ruben  2009  JÖNKÖPING  AB1509  25 m     
10  98  Askebring Alvin  2010  OSKARSHAMN  AB6510  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
10_S
Gren 10, 100m Ryggsim Herrar 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
129  Ohlsén Erik  2000  VÄSTERVIK  AF4300  25 m  1:00.38   
130  Öberg Felix  2001  VÄSTERVIK  AS9301  25 m  1:04.16   
87  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  1:05.38   
89  Lagström Fabian  2004  OSKARSHAMN  AP8504  25 m  1:07.24   
114  Florez Sebastian  2004  HVETLANDA  AH8504  25 m  1:16.40   
83  Uhre Isac  2005  OSKARSHAMN  AB8505  25 m  1:18.57   
23  Sandstedt Felix  2007  JÖNKÖPING  AB7307  25 m  1:19.54   
Bjärsholm Emil  2007  ANDERSTORP  AM0107  25 m  1:20.02   
21  Lindström Jacob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  25 m  1:20.32   
10  82  Lagström Ossian  2003  OSKARSHAMN  AH0303  25 m  1:21.73   
11  39  Kramer Jakob  2007  JÖNKÖPING  AG2507  25 m  1:24.86   
12  81  Andelius Markus  2007  NÄSSJÖ  AI8307  25 m  1:25.07   
13  85  Olsson-Lindqvist Didrik  2006  OSKARSHAMN  AC9306  25 m  1:28.91   
14  Hägg Axel  2007  ANDERSTORP  AM6107  25 m  1:29.28   
15  88  Löfgren Ludvig  2006  OSKARSHAMN  AD9506  25 m  1:29.89   
16  35  Falk Felix  2007  JÖNKÖPING  AG5107  25 m  1:30.67   
17  44  Leo Viktor  2007  JÖNKÖPING  AJ0107  25 m  1:31.46   
18  34  Johansson Joel  2006  JÖNKÖPING  AM8306  25 m  1:32.80   
19  36  Röme Teodor  2006  JÖNKÖPING  AO1106  25 m  1:37.28   
20  19  Stjärnås Viggo  2006  JÖNKÖPING  AA9506  25 m  1:37.61   
21  13  Specht Lukas  2005  EKSJÖ SLS  AS2705  25 m  1:38.40   
22  37  Wilhelmsson Eric  2006  JÖNKÖPING  AO3106  25 m  1:39.14   
23  66  Håkansson Edwin  2007  JÖNKÖPING  AS1707  25 m  1:40.85   
24  134  Aldrin Hjalmar  2007  VÄSTERVIK  AP9907  25 m  1:42.43   
25  31  Nukovic Adis  2007  JÖNKÖPING  AD9307  25 m  1:42.46   
26  59  Lutgård Olle  2007  JÖNKÖPING  AP1907  25 m  1:42.72   
27  65  Håkansson Anton  2007  JÖNKÖPING  AS1507  25 m  1:43.87   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
11_S
Gren 11, 100m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
132  Sundell Tilda  2005  VÄSTERVIK  AT8205  25 m  1:12.27   
80  Andersson Alina  2007  NÄSSJÖ  AI5607  25 m  1:13.82   
16  Hedqvist Jazmina  2002  JÖNKÖPING  AQ5402  25 m  1:13.89   
91  Almquist Julia  2007  OSKARSHAMN  AD4407  25 m  1:14.83   
20  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  1:15.63   
26  Johannesson Alva  2005  JÖNKÖPING  BC2605  25 m  1:15.66   
115  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  1:15.98   
86  Stefanovic Vera  2006  OSKARSHAMN  AF4806  25 m  1:16.67   
84  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  1:16.85   
10  77  Rångeby Mathilda  2007  NÄSSJÖ  AA5207  25 m  1:18.88   
11  131  Claesén Alva  2004  VÄSTERVIK  BG7404  25 m  1:19.94   
12  18  Johnsson Evelina  2004  JÖNKÖPING  AO8404  25 m  1:21.86   
13  29  Cosic Alma  2006  JÖNKÖPING  AS1206  25 m  1:23.28   
14  79  Persson Sjölander My  2007  NÄSSJÖ  AD9407  25 m  1:23.93   
15  17  Andersson Tilda  2006  JÖNKÖPING  AA9206  25 m  1:24.30   
16  78  Jansson Ella  2007  NÄSSJÖ  AA5607  25 m  1:25.20   
17  116  Henrysson Ida  2007  HVETLANDA  AB2807  25 m  1:26.25   
18  28  Ristl Wilma  2006  JÖNKÖPING  AP8806  25 m  1:26.35   
19  27  Isomaa Isabella  2007  JÖNKÖPING  AG0207  25 m  1:26.48   
20  48  Sistek Ajla  2006  JÖNKÖPING  BM7606  25 m  1:27.41   
21  22  Bergqvist Emma  2007  JÖNKÖPING  AB9407  25 m  1:27.59   
22  90  Lagström Alfrida  2006  OSKARSHAMN  AK4406  25 m  1:27.63   
23  Robertsson Ida  2007  ANDERSTORP  AZ1807  25 m  1:28.12   
24  25  Florin Tilde  2006  JÖNKÖPING  AP2806  25 m  1:31.29   
25  99  Askebring Meja  2007  OSKARSHAMN  BH2207  25 m  1:32.35   
26  109  Silvander Wilma  2003  TRANÅS SS  BU6203  25 m  1:33.35   
27  24  Liljekvist Lina  2006  JÖNKÖPING  AL8806  25 m  1:33.75   
28  10  Hultqvist Maya  2004  EKSJÖ SLS  BN7404  25 m  1:33.79   
29  54  Lagö Vilma  2006  JÖNKÖPING  BO4606  25 m  1:35.95   
30  63  Beard Alva  2006  JÖNKÖPING  BS8006  25 m  1:36.00   
31  104  Wallin My  2006  OSKARSHAMN  BU5606  25 m  1:36.34   
32  42  Johansson Magnusson Ronja  2007  JÖNKÖPING  AU8607  25 m  1:37.04   
33  38  Sandberg Hanna  2007  JÖNKÖPING  AP2407  25 m  1:37.92   
34  133  Malminger Selma  2007  VÄSTERVIK  AU1807  25 m  1:39.61   
35  33  Leandersson Emma  2007  JÖNKÖPING  AK6207  25 m  1:40.60   
36  11  Selander Nora  2005  EKSJÖ SLS  BK8405  25 m  1:42.89   
37  50  Andone Elena  2007  JÖNKÖPING  AZ8807  25 m  1:44.13   
38  12  Specht Leonie  2004  EKSJÖ SLS  BW1404  25 m  1:48.40   
39  30  Curt Adla  2007  JÖNKÖPING  AI8207  25 m  1:50.73   
40  Karlsson Lisa  2006  EKSJÖ SLS    25 m     
41  110  Ahlm Vera  2006  TRANÅS SS  BS7806  25 m     
42  120  Eringfeldt-Lager Wilma  2005  HVETLANDA  BR4405  25 m     
43  121  Svensson Saga  2007  HVETLANDA  BA5807  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
12_S
Gren 12, 50m Ryggsim Herrar 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
40  Grinnemo Theodor  2008  JÖNKÖPING  AC6908  25 m  38.73   
41  Leijon Bobo  2008  JÖNKÖPING  AE2508  25 m  42.45   
Bjärsholm Joel  2009  ANDERSTORP  AG2909  25 m  43.58   
58  Johansson Olof  2009  JÖNKÖPING  AE3709  25 m  43.96   
95  Hedman Carl  2009  OSKARSHAMN  AC5109  25 m  45.32   
111  Wahrby Anton  2008  TRANÅS SS  AO8708  25 m  46.27   
43  Kramer Ruben  2009  JÖNKÖPING  AB1509  25 m  48.42   
15  Rydén Hugo  2010  EKSJÖ SLS  AI3310  25 m  51.32   
98  Askebring Alvin  2010  OSKARSHAMN  AB6510  25 m  53.21   
10  128  Fröding Olle  2010  HVETLANDA  AG0310  25 m  57.27   
11  Hägg Hjalmar  2010  ANDERSTORP  AI4910  25 m     
12  14  Larsson Johan  2008  EKSJÖ SLS  AR8908  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
13_S
Gren 13, 50m Ryggsim Damer 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
92  Olsson - Lindqvist Fidelie  2008  OSKARSHAMN  AC6608  25 m  37.69   
32  Sainz Ester  2008  JÖNKÖPING  AC8808  25 m  38.74   
49  Pantzar Ebba  2009  JÖNKÖPING  AE4609  25 m  40.39   
93  Karlsson Josefine  2008  OSKARSHAMN  AE2408  25 m  41.11   
61  Sistek Samira  2008  JÖNKÖPING  AX6808  25 m  42.09   
55  Viberg Lily  2008  JÖNKÖPING  AQ6608  25 m  42.35   
53  Andersson Isabelle  2008  JÖNKÖPING  AN9608  25 m  42.39   
67  Lindblom Siri  2008  JÖNKÖPING  AZ9808  25 m  43.93   
62  Ljungberg Leah  2008  JÖNKÖPING  AX7008  25 m  44.12   
10  51  Cosic Selma  2008  JÖNKÖPING  AN1808  25 m  45.37   
11  52  Svensson Tuva  2009  JÖNKÖPING  AE7609  25 m  47.15   
12  45  Elgh Jadie  2009  JÖNKÖPING  AC5409  25 m  47.31   
13  94  Almquist Felicia  2010  OSKARSHAMN  AA9210  25 m  47.32   
14  102  Kling Astrid  2010  OSKARSHAMN  AE6410  25 m  47.72   
15  47  Soltész Gréta  2008  JÖNKÖPING  AM5408  25 m  48.03   
16  60  Rubensson Lova  2008  JÖNKÖPING  AX6608  25 m  48.43   
17  46  Davis Estelle  2008  JÖNKÖPING  AL1608  25 m  49.29   
18  135  Weidmert Kaia  2008  VÄSTERVIK  AX9808  25 m  49.34   
19  97  Revelj Elwyn  2010  OSKARSHAMN  AC7610  25 m  50.24   
20  57  Soldesjö Sofia  2009  JÖNKÖPING  AG8809  25 m  50.48   
21  101  Kemgren Py  2008  OSKARSHAMN  AW5208  25 m  54.34   
22  68  Eisfeld Alexandra  2009  JÖNKÖPING  AQ0409  25 m  57.66   
23  96  Hammarberg Ebba  2010  OSKARSHAMN  AB0410  25 m  1:00.01   
24  126  Hedtjärn Hedvig  2010  HVETLANDA  BT1000  25 m  1:04.71   
25  Sjöblom Titus Bodil  2009  EKSJÖ SLS    25 m     
26  Hjälmdahl Ines  2009  EKSJÖ SLS    25 m     
27  Windisch Stella  2009  EKSJÖ SLS    25 m     
28  112  Luong Hanna  2008  TRANÅS SS  BB7008  25 m     
29  113  Berglund Miranda  2009  TRANÅS SS  AV4009  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
14_S
Gren 14, 100m Bröstsim Herrar 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
129  Ohlsén Erik  2000  VÄSTERVIK  AF4300  25 m  1:07.30   
130  Öberg Felix  2001  VÄSTERVIK  AS9301  25 m  1:16.50   
87  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  1:16.60   
89  Lagström Fabian  2004  OSKARSHAMN  AP8504  25 m  1:17.87   
114  Florez Sebastian  2004  HVETLANDA  AH8504  25 m  1:18.80   
23  Sandstedt Felix  2007  JÖNKÖPING  AB7307  25 m  1:24.01   
82  Lagström Ossian  2003  OSKARSHAMN  AH0303  25 m  1:31.76   
83  Uhre Isac  2005  OSKARSHAMN  AB8505  25 m  1:32.84   
88  Löfgren Ludvig  2006  OSKARSHAMN  AD9506  25 m  1:33.12   
10  21  Lindström Jacob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  25 m  1:34.50   
11  36  Röme Teodor  2006  JÖNKÖPING  AO1106  25 m  1:35.02   
12  34  Johansson Joel  2006  JÖNKÖPING  AM8306  25 m  1:35.35   
13  35  Falk Felix  2007  JÖNKÖPING  AG5107  25 m  1:37.32   
14  39  Kramer Jakob  2007  JÖNKÖPING  AG2507  25 m  1:37.70   
15  85  Olsson-Lindqvist Didrik  2006  OSKARSHAMN  AC9306  25 m  1:37.86   
16  Hägg Axel  2007  ANDERSTORP  AM6107  25 m  1:38.22   
17  19  Stjärnås Viggo  2006  JÖNKÖPING  AA9506  25 m  1:40.35   
18  13  Specht Lukas  2005  EKSJÖ SLS  AS2705  25 m  1:42.96   
19  81  Andelius Markus  2007  NÄSSJÖ  AI8307  25 m  1:44.06   
20  134  Aldrin Hjalmar  2007  VÄSTERVIK  AP9907  25 m  1:46.77   
21  37  Wilhelmsson Eric  2006  JÖNKÖPING  AO3106  25 m  1:49.51   
22  59  Lutgård Olle  2007  JÖNKÖPING  AP1907  25 m  1:52.24   
23  66  Håkansson Edwin  2007  JÖNKÖPING  AS1707  25 m  1:52.34   
24  31  Nukovic Adis  2007  JÖNKÖPING  AD9307  25 m  1:54.68   
25  44  Leo Viktor  2007  JÖNKÖPING  AJ0107  25 m  1:55.26   
26  65  Håkansson Anton  2007  JÖNKÖPING  AS1507  25 m  1:58.63   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
15_S
Gren 15, 100m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
16  Hedqvist Jazmina  2002  JÖNKÖPING  AQ5402  25 m  1:14.24   
29  Cosic Alma  2006  JÖNKÖPING  AS1206  25 m  1:24.78   
131  Claesén Alva  2004  VÄSTERVIK  BG7404  25 m  1:25.29   
132  Sundell Tilda  2005  VÄSTERVIK  AT8205  25 m  1:25.65   
79  Persson Sjölander My  2007  NÄSSJÖ  AD9407  25 m  1:25.87   
115  Haraldsson Linnea  2005  HVETLANDA  AG6605  25 m  1:26.34   
22  Bergqvist Emma  2007  JÖNKÖPING  AB9407  25 m  1:27.46   
86  Stefanovic Vera  2006  OSKARSHAMN  AF4806  25 m  1:28.27   
28  Ristl Wilma  2006  JÖNKÖPING  AP8806  25 m  1:28.93   
10  91  Almquist Julia  2007  OSKARSHAMN  AD4407  25 m  1:29.25   
11  20  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  25 m  1:29.41   
12  84  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  1:29.87   
13  48  Sistek Ajla  2006  JÖNKÖPING  BM7606  25 m  1:32.16   
14  78  Jansson Ella  2007  NÄSSJÖ  AA5607  25 m  1:33.05   
15  80  Andersson Alina  2007  NÄSSJÖ  AI5607  25 m  1:34.01   
16  26  Johannesson Alva  2005  JÖNKÖPING  BC2605  25 m  1:35.75   
17  18  Johnsson Evelina  2004  JÖNKÖPING  AO8404  25 m  1:36.11   
18  11  Selander Nora  2005  EKSJÖ SLS  BK8405  25 m  1:36.33   
19  27  Isomaa Isabella  2007  JÖNKÖPING  AG0207  25 m  1:36.75   
20  63  Beard Alva  2006  JÖNKÖPING  BS8006  25 m  1:37.44   
21  90  Lagström Alfrida  2006  OSKARSHAMN  AK4406  25 m  1:37.45   
22  38  Sandberg Hanna  2007  JÖNKÖPING  AP2407  25 m  1:39.73   
23  77  Rångeby Mathilda  2007  NÄSSJÖ  AA5207  25 m  1:40.20   
24  25  Florin Tilde  2006  JÖNKÖPING  AP2806  25 m  1:40.31   
25  Robertsson Ida  2007  ANDERSTORP  AZ1807  25 m  1:40.61   
26  24  Liljekvist Lina  2006  JÖNKÖPING  AL8806  25 m  1:41.83   
27  116  Henrysson Ida  2007  HVETLANDA  AB2807  50 m  1:42.05   
28  133  Malminger Selma  2007  VÄSTERVIK  AU1807  25 m  1:42.52   
29  42  Johansson Magnusson Ronja  2007  JÖNKÖPING  AU8607  25 m  1:44.46   
30  10  Hultqvist Maya  2004  EKSJÖ SLS  BN7404  25 m  1:44.52   
31  99  Askebring Meja  2007  OSKARSHAMN  BH2207  25 m  1:45.03   
32  54  Lagö Vilma  2006  JÖNKÖPING  BO4606  25 m  1:46.78   
33  30  Curt Adla  2007  JÖNKÖPING  AI8207  25 m  1:48.24   
34  109  Silvander Wilma  2003  TRANÅS SS  BU6203  25 m  1:49.67   
35  104  Wallin My  2006  OSKARSHAMN  BU5606  25 m  1:50.98   
36  50  Andone Elena  2007  JÖNKÖPING  AZ8807  25 m  1:51.56   
37  119  Ottosson Sara  2003  HVETLANDA  CA9603  25 m  1:51.84   
38  121  Svensson Saga  2007  HVETLANDA  BA5807  25 m  1:52.06   
39  12  Specht Leonie  2004  EKSJÖ SLS  BW1404  25 m  1:52.27   
40  33  Leandersson Emma  2007  JÖNKÖPING  AK6207  25 m  1:57.57   
41  Karlsson Lisa  2006  EKSJÖ SLS    25 m     
42  17  Andersson Tilda  2006  JÖNKÖPING  AA9206  25 m     
43  110  Ahlm Vera  2006  TRANÅS SS  BS7806  25 m     
44  117  Johansson Linn  2007  HVETLANDA  AD5607  25 m     
45  118  Alsäter Ella  2007  HVETLANDA  AF9807  25 m     
46  120  Eringfeldt-Lager Wilma  2005  HVETLANDA  BR4405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
16_S
Gren 16, 50m Bröstsim Herrar 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
40  Grinnemo Theodor  2008  JÖNKÖPING  AC6908  25 m  45.94   
43  Kramer Ruben  2009  JÖNKÖPING  AB1509  25 m  47.44   
95  Hedman Carl  2009  OSKARSHAMN  AC5109  25 m  49.53   
Bjärsholm Joel  2009  ANDERSTORP  AG2909  25 m  50.28   
41  Leijon Bobo  2008  JÖNKÖPING  AE2508  25 m  50.51   
58  Johansson Olof  2009  JÖNKÖPING  AE3709  25 m  57.26   
15  Rydén Hugo  2010  EKSJÖ SLS  AI3310  25 m  59.39   
98  Askebring Alvin  2010  OSKARSHAMN  AB6510  25 m  1:01.79   
Hägg Hjalmar  2010  ANDERSTORP  AI4910  25 m     
10  14  Larsson Johan  2008  EKSJÖ SLS  AR8908  25 m     
11  111  Wahrby Anton  2008  TRANÅS SS  AO8708  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
17_S
Gren 17, 50m Bröstsim Damer 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
47  Soltész Gréta  2008  JÖNKÖPING  AM5408  25 m  43.91   
32  Sainz Ester  2008  JÖNKÖPING  AC8808  25 m  44.50   
93  Karlsson Josefine  2008  OSKARSHAMN  AE2408  25 m  45.68   
102  Kling Astrid  2010  OSKARSHAMN  AE6410  25 m  46.35   
53  Andersson Isabelle  2008  JÖNKÖPING  AN9608  25 m  46.94   
92  Olsson - Lindqvist Fidelie  2008  OSKARSHAMN  AC6608  25 m  48.33   
55  Viberg Lily  2008  JÖNKÖPING  AQ6608  25 m  48.51   
51  Cosic Selma  2008  JÖNKÖPING  AN1808  25 m  48.58   
46  Davis Estelle  2008  JÖNKÖPING  AL1608  25 m  49.02   
10  61  Sistek Samira  2008  JÖNKÖPING  AX6808  25 m  49.81   
11  49  Pantzar Ebba  2009  JÖNKÖPING  AE4609  25 m  49.96   
12  135  Weidmert Kaia  2008  VÄSTERVIK  AX9808  25 m  51.44   
13  94  Almquist Felicia  2010  OSKARSHAMN  AA9210  25 m  51.61   
14  68  Eisfeld Alexandra  2009  JÖNKÖPING  AQ0409  25 m  51.69   
15  62  Ljungberg Leah  2008  JÖNKÖPING  AX7008  25 m  52.23   
16  45  Elgh Jadie  2009  JÖNKÖPING  AC5409  25 m  53.08   
17  52  Svensson Tuva  2009  JÖNKÖPING  AE7609  25 m  53.39   
18  97  Revelj Elwyn  2010  OSKARSHAMN  AC7610  25 m  53.74   
19  67  Lindblom Siri  2008  JÖNKÖPING  AZ9808  25 m  55.38   
20  57  Soldesjö Sofia  2009  JÖNKÖPING  AG8809  25 m  55.70   
21  101  Kemgren Py  2008  OSKARSHAMN  AW5208  25 m  57.72   
22  60  Rubensson Lova  2008  JÖNKÖPING  AX6608  25 m  58.64   
23  127  Porarinsdottir Ryan Rebecka  2008  HVETLANDA  BD9208  25 m  59.67   
24  125  Kvist Thea  2010  HVETLANDA  AH6610  25 m  1:01.84   
25  122  Nilsson Saga  2009  HVETLANDA  AI9809  25 m  1:02.20   
26  103  Wallin Anja  2011  OSKARSHAMN  AB3411  25 m  1:05.31   
27  96  Hammarberg Ebba  2010  OSKARSHAMN  AB0410  25 m  1:07.02   
28  126  Hedtjärn Hedvig  2010  HVETLANDA  BT1000  25 m  1:18.70   
29  Sjöblom Titus Bodil  2009  EKSJÖ SLS    25 m     
30  Hjälmdahl Ines  2009  EKSJÖ SLS    25 m     
31  Windisch Stella  2009  EKSJÖ SLS    25 m     
32  112  Luong Hanna  2008  TRANÅS SS  BB7008  25 m     
33  113  Berglund Miranda  2009  TRANÅS SS  AV4009  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 
18_S
Gren 18, 4X100m Frisim Mixed 
 
Sponsor: Olsbergs 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
136  Västerviks Simsällskap  2000  VÄSTERVIK    25 m  4:03.53   
105  Oskarshamns Simsällskap  2004  OSKARSHAMN    25 m  4:07.77   
71  Jönköpings Simsällskap  2002  JÖNKÖPING    25 m  4:17.26   
106  Oskarshamns Simsällskap Lag 2  2003  OSKARSHAMN    25 m  4:36.26   
72  Jönköpings Simsällskap Lag 2  2007  JÖNKÖPING    25 m  4:44.12   
73  Jönköpings Simsällskap Lag 3  2005  JÖNKÖPING    25 m  4:54.29   
107  Oskarshamns Simsällskap Lag 3  2006  OSKARSHAMN    25 m  5:00.00   
75  Jönköpings Simsällskap Lag 5  2006  JÖNKÖPING    25 m  5:02.19   
74  Jönköpings Simsällskap Lag 4  2006  JÖNKÖPING    25 m  5:03.38   
10  76  Jönköpings Simsällskap Lag 6  2006  JÖNKÖPING    25 m  5:18.32   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.14  Utskriftsdatum  20 februari 2020 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  10:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner