Ohjelma A6 cup 2010
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag 22 maj 2010
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
A6 Cup |
|
Udskriftsdato |
22 maj 2010 |
|
|
Stævne by |
Jyllinge |
|
Udskriftstidspunkt |
08:36 |
|
|
Arrangør |
A6 |
|
|
|
|
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (12) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
2 |
Fie Hansen |
1999 |
9924AC |
A6 |
|
25m |
|
18 |
3 |
Sofie Hong Yo Grøndal |
1999 |
|
A6 |
|
25m |
|
32 |
4 |
Sofie Krogsgaard |
1999 |
9976AN |
A6 |
|
25m |
|
467 |
5 |
Sarah Brylov |
1997 |
|
MK 31 |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
449 |
1 |
Laura Hartz |
1998 |
|
HERLEV |
|
25m |
|
57 |
2 |
Ida-Sofia Bech Wehne |
2001 |
|
A6 |
|
25m |
|
59 |
3 |
Louise Winsley |
1998 |
|
A6 |
|
25m |
|
28 |
4 |
Sofie Kepp Jensen |
2002 |
|
A6 |
|
25m |
|
31 |
5 |
Maria Kofoed |
1999 |
9946AQ |
A6 |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
407 |
1 |
Sophia H. Sundgreen |
1999 |
9958AJ |
GI40HERMES |
|
25m |
2:21.27 |
178 |
2 |
Louise Nicolaisen |
1998 |
9884AQ |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:19.93 |
171 |
3 |
Lærke Holm Junge |
2000 |
0064AC |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:11.46 |
44 |
4 |
Sebine Møller |
1999 |
9948AG |
A6 |
|
25m |
2:12.53 |
45 |
5 |
Kamilla Neve |
2000 |
0082AE |
A6 |
|
25m |
2:21.11 |
12 |
6 |
Marie Carmel |
2000 |
0028AE |
A6 |
|
25m |
3:13.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
182 |
1 |
Nathasja Odgaard Thomsen |
2000 |
0004AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:09.70 |
113 |
2 |
Katrine Normann Olesen |
1998 |
|
HOLBÆK |
|
25m |
2:04.95 |
366 |
3 |
Christine Greisen |
2000 |
0046AD |
GI40HERMES |
|
25m |
2:03.93 |
58 |
4 |
My Weitling |
2000 |
0032AA |
A6 |
|
25m |
2:04.49 |
388 |
5 |
Ida Sophie Ahm |
2001 |
0122AB |
GI40HERMES |
|
25m |
2:06.67 |
26 |
6 |
Caroline Skov Jensen |
1998 |
9826AO |
A6 |
|
25m |
2:10.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
13 |
1 |
Sofie Carmel |
1997 |
9762AN |
A6 |
|
25m |
2:00.21 |
86 |
2 |
Pernille Lynge Hansen |
1997 |
9702AS |
ODSHERRED |
|
25m |
1:59.62 |
443 |
3 |
Maja Leth Bang |
1999 |
9942AI |
HERLEV |
|
50m |
1:56.88 |
401 |
4 |
Josefine Strand Nielsen |
2000 |
0048AI |
GI40HERMES |
|
25m |
1:57.09 |
455 |
5 |
Emily Krontoft |
1998 |
9858AI |
HERLEV |
|
25m |
1:59.74 |
82 |
6 |
Astrid Dyremose Kestner |
2000 |
0008AB |
A6 |
|
25m |
2:02.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
60 |
1 |
Sarah Wohlert |
1998 |
9862AJ |
A6 |
|
25m |
1:53.61 |
241 |
2 |
Nadia Hansen |
1999 |
|
DRAGSHOLM |
|
25m |
1:50.12 |
204 |
3 |
Katrine Hvid |
1998 |
9882AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:49.43 |
354 |
4 |
Nina Leisted Bertelsen |
2000 |
0076AD |
GI40HERMES |
|
25m |
1:49.73 |
27 |
5 |
Julie Kepp Jensen |
2000 |
0042AA |
A6 |
|
25m |
1:51.35 |
347 |
6 |
Karen Mørch |
1998 |
9846AK |
MK 31 |
|
25m |
1:54.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
29 |
1 |
Alberte Kjærsgaard |
2001 |
0102AA |
A6 |
|
25m |
1:47.98 |
450 |
2 |
Asta Therese Jepsen |
1998 |
9802AJ |
HERLEV |
|
25m |
1:44.21 |
363 |
3 |
Lea Othmar Haskiel |
1999 |
9938AE |
GI40HERMES |
|
25m |
1:43.64 |
40 |
4 |
Isabel Mass |
1998 |
9848AA |
A6 |
|
25m |
1:44.16 |
100 |
5 |
Karoline Bødker |
1997 |
9726AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:47.83 |
362 |
6 |
Julie Thunø Rasmussen |
1998 |
9836AP |
GI40HERMES |
|
25m |
1:49.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
102 |
1 |
Cille Dreyer |
1997 |
9828AO |
HOLBÆK |
|
25m |
1:42.74 |
133 |
2 |
Laura Dahl |
1998 |
9824AN |
ROSKILDE |
|
25m |
1:40.24 |
99 |
3 |
Laura Buchwald |
1998 |
|
HOLBÆK |
|
25m |
1:39.99 |
206 |
4 |
Nikoline Kjeldsen |
1998 |
9884AT |
GLADSAXE |
|
25m |
1:40.22 |
414 |
5 |
Sara Koefod Steffensen |
1999 |
9916AE |
GI40HERMES |
|
25m |
1:41.20 |
112 |
6 |
Louise Lynæs |
1997 |
|
HOLBÆK |
|
25m |
1:42.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Frederikke Hansen |
1998 |
9844AE |
HOLBÆK |
|
25m |
1:38.52 |
356 |
2 |
Anna Fixdahl |
1997 |
9726AW |
GI40HERMES |
|
25m |
1:36.92 |
196 |
3 |
Siri Christensen |
1997 |
9708AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:34.85 |
80 |
4 |
Anna Jensen |
1995 |
9514AO |
A6 |
|
25m |
1:35.16 |
227 |
5 |
Stine Lærke Strøm |
1999 |
9962AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:38.14 |
221 |
6 |
Lisa Sawada Petersen |
1998 |
9862AT |
GLADSAXE |
|
25m |
1:39.51 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
47 |
1 |
Ida Olsson |
1996 |
9656AK |
A6 |
|
25m |
1:34.43 |
190 |
2 |
Sofie Witthøft |
1997 |
9794AG |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:33.03 |
118 |
3 |
Emma Vanggård |
1996 |
9646AF |
HOLBÆK |
|
25m |
1:27.02 |
329 |
4 |
Signe Rasmussen |
1995 |
9516AG |
RINGSTED |
|
25m |
1:29.17 |
231 |
5 |
Cirkeline Østerby |
1997 |
9796AL |
GLADSAXE |
|
25m |
1:33.51 |
96 |
6 |
Therese Bagge Rasmussen |
1996 |
9664AV |
ODSHERRED |
|
25m |
1:34.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
207 |
1 |
Kamilla Larsen |
1996 |
9636AQ |
GLADSAXE |
|
25m |
1:26.80 |
72 |
2 |
Frederikke Matthiassen |
1996 |
9676AB |
A6 |
|
25m |
1:26.24 |
466 |
3 |
Yasmin Saud |
1994 |
9476AE |
HERLEV |
|
25m |
1:23.52 |
168 |
4 |
Stine Damgaard |
1995 |
9514AF |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:24.08 |
175 |
5 |
Natasja Holte Larsen |
1995 |
9518AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:26.36 |
186 |
6 |
Louise Uglebjerg |
1994 |
9472AG |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:26.85 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
393 |
1 |
Mathilde Huss-Hansen |
1994 |
9488AF |
GI40HERMES |
|
25m |
1:19.37 |
69 |
2 |
Charlotte Jensen |
1992 |
9262AL |
A6 |
|
25m |
1:13.39 |
396 |
3 |
Julie Leth-Espensen |
1992 |
9274AF |
GI40HERMES |
|
25m |
1:09.19 |
74 |
4 |
Sofie Seheim |
1991 |
9174AF |
A6 |
|
25m |
1:10.90 |
66 |
5 |
Line Hedmann Jacobsen |
1993 |
9374AA |
A6 |
|
25m |
1:16.93 |
73 |
6 |
Melizza Petersen |
1994 |
9486AK |
A6 |
|
25m |
1:20.36 |
Oprettet af WinGrodan 1.17.12 |
Udskriftsdato |
22 maj 2010 |
Licens til Jyllinge Gundsømagle IF A6 |
Udskriftstidspunkt |
08:36 |
|