Ohjelma UGP3 2019-2020, Eskilstuna (50m-bassäng)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Ungdoms GP 3 (50m) 2019-2020 Eskilstuna
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 7 mar 2020 till den 8 mar 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Ungdoms-GP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
3 |
|
Thea Eriksson |
2006 |
SK ENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
4 |
|
Ellen Lindskog |
2007 |
ÖSA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
5 |
|
Elvira Wiell |
2007 |
SALA SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
6 |
|
Elise Käck |
2006 |
VAIK SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
0 |
|
Signe Grundemar |
2006 |
UPSALA S |
3:23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
1 |
|
Agnes Gustafsson |
2007 |
ESKILSTUNA |
3:16.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
2 |
|
Hilda Karlsson |
2007 |
ÅMÅLS SS |
3:14.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
3 |
|
Linnea Glantz |
2007 |
UPSALA S |
3:12.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
286 |
4 |
|
Ingrid Hiding |
2006 |
ÖSA |
3:10.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
5 |
|
Lora Encheva |
2004 |
STRÄNGNÄS |
3:11.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
6 |
|
Hedvig Eriksson |
2006 |
BORLÄNGE |
3:13.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
7 |
|
Maj Grimnell |
2007 |
UPSALA S |
3:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
8 |
|
Tindra Bärgård |
2006 |
SK ENA |
3:20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
9 |
|
Elna Zetterberg |
2007 |
SK ENA |
3:41.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
0 |
|
Emilia Tallberg |
2006 |
KARLSTAD |
3:09.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
1 |
|
Ella Andersson |
2007 |
UPSALA S |
3:09.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Melina Abrishami |
2006 |
BORLÄNGE |
3:06.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
3 |
|
Linnéa Fredriksson |
2004 |
KATRINEHOL |
3:03.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
4 |
|
Tyra Jacobsson |
2005 |
HK SIM |
3:00.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
5 |
|
Alice Bergström |
2004 |
KARLSKO SF |
3:01.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
6 |
|
Louise Pallas |
2006 |
UPSALA S |
3:05.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
7 |
|
Tea Wetterbom |
2006 |
UPSALA S |
3:08.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
8 |
|
Selma Pettersson |
2007 |
ÖSA |
3:09.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
9 |
|
Terese Lundberg |
2004 |
VÄSTERÅS |
3:10.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
0 |
|
Anni Uljas |
2007 |
UPSALA S |
2:59.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Ebba Axelsson |
2006 |
BORLÄNGE |
2:57.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
2 |
|
Vilma Thorpman |
2006 |
ÅMÅLS SS |
2:53.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
3 |
|
Elin Finne |
2007 |
BÅLSTA SK |
2:52.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
4 |
|
Kajsa Franzén |
2004 |
UPSALA S |
2:50.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
5 |
|
Sigrid Bengtsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
2:52.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
6 |
|
Linneá Therus |
2005 |
KARLSKO SF |
2:53.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
7 |
|
Matilda Nilsson |
2004 |
HARNÄS SKU |
2:53.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
8 |
|
Ellen Roos |
2005 |
ESKILSTUNA |
2:58.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
9 |
|
Tilde Halldan |
2005 |
SÄFFLE SS |
2:59.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
0 |
|
Alva Stadell |
2006 |
UPSALA S |
2:49.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
1 |
|
Hilma Wahlström |
2006 |
UPSALA S |
2:48.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
2 |
|
Mia Larsson |
2006 |
KARLSKO SF |
2:47.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
3 |
|
Alice Nordén |
2003 |
LINDESBERG |
2:47.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
4 |
|
Runa Eriksson |
2005 |
HK SIM |
2:47.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
218 |
5 |
|
Ida Svensson |
2006 |
UPSALA S |
2:47.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
6 |
|
Erika Svennberg |
2005 |
ÖSA |
2:47.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
7 |
|
Amanda Johansson |
2005 |
KARLSTAD |
2:47.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
8 |
|
Isabelle Persson |
2004 |
SKURU IK |
2:49.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
9 |
|
Ebba Lundqvist |
2007 |
UPSALA S |
2:49.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
0 |
|
Filippa Karlsson |
2004 |
KATRINEHOL |
2:45.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
1 |
|
Alva Granzell |
2006 |
KARLSTAD |
2:44.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
2 |
|
Malva Morell |
2004 |
UPSALA S |
2:42.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
3 |
|
Nike Söderström |
2007 |
UPSALA S |
2:40.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
4 |
|
Cecilia Brunzell |
2006 |
VÄSTERÅS |
2:38.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
5 |
|
Miranda Wahlstedt |
2006 |
KARLSTAD |
2:40.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
6 |
|
Alma Norgren |
2004 |
BÅLSTA SK |
2:42.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
7 |
|
Amanda Orban |
2005 |
SÄFFLE SS |
2:44.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
8 |
|
Alva Marhold |
2007 |
UPSALA S |
2:44.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
9 |
|
Alice Roos |
2007 |
ESKILSTUNA |
2:47.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
0 |
|
Hanna Stolt |
2004 |
GÄVLE SS |
2:37.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
284 |
1 |
|
Filippa Sjöholm Sundström |
2003 |
ÖSA |
2:37.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
2 |
|
Anna Jönsson |
2003 |
SANDVIKEN |
2:36.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
3 |
|
Saga Boråker |
2004 |
SANDVIKEN |
2:35.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
4 |
|
Wilda Furberg |
2003 |
VÄSTERÅS |
2:33.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
5 |
|
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
SÄFFLE SS |
2:34.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
6 |
|
Sara Sjölander |
2006 |
KARLSTAD |
2:35.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
7 |
|
Junie Mattsson |
2007 |
GÄVLE SS |
2:37.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
8 |
|
Minea Dautbegovic |
2004 |
KARLSTAD |
2:37.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
9 |
|
Emily Sandberg |
2004 |
BÅLSTA SK |
2:38.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
0 |
|
Ebba Locken |
2006 |
SÄFFLE SS |
2:33.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
1 |
|
Josefina Näsén |
2005 |
ÖSA |
2:30.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
241 |
2 |
|
Emilia Boberg |
2002 |
VÄSTERÅS |
2:28.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
3 |
|
Joline Bakken |
2005 |
KARLSTAD |
2:26.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
4 |
|
Lisa Nystrand |
2006 |
SALA SS |
2:16.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
314 |
5 |
|
Julia Holmberg |
2002 |
VÄSTERÅS |
2:24.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
6 |
|
Sarah von der Burg |
2004 |
VÄSTERÅS |
2:28.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
7 |
|
Clara Gustavson |
2003 |
KARLSTAD |
2:29.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
8 |
|
Moa Kvarnlöf |
2004 |
SANDVIKEN |
2:32.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
9 |
|
Clara Frykberg |
2005 |
UPSALA S |
2:33.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-03-07 13:47:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|