2020-02-23   10:36:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Bäckers Cup 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
1 200m Medley Herrar
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
No participants
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 56 Ektoras Vasileios Blithikiotis 2008 Karlstads Simsällskap SWE 2:53.60
2 48 Oskar Mathisen 2009 Karlstads Simsällskap SWE
3 24 Liam Gustafsson 2009 Grums Simsällskap SWE
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 42 Lex Albringer 2007 Karlstads Simsällskap SWE 2:31.57
2 84 Hayk Hakobyan 2006 Åmåls Simsällskap SWE 2:46.31
3 46 Erik Bjurenhed 2006 Karlstads Simsällskap SWE 2:59.03
4 43 Alexander Albringer 2007 Karlstads Simsällskap SWE 3:05.39
5 45 Johan Pellfolk 2007 Karlstads Simsällskap SWE 3:16.29
6 18 Joel Andersson 2007 Grums Simsällskap SWE 3:28.82
7 16 Vilhelm Otnem 2007 Grums Simsällskap SWE 3:29.18 EFT
8 14 Casper Larsson 2006 Grums Simsällskap SWE 3:29.51 L
9 55 Aron Widström 2007 Karlstads Simsällskap SWE
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 82 Robin Lundahl 2004 Åmåls Simsällskap SWE
2020-02-20 15:50:51 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
2 200m Medley Damer
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Karlstads Simsällskap
57 Nefeli Maria Blithikiotis 2011 SWE
2 Grums Simsällskap
17 Maja Englund 2010 SWE
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 13 Moa Englund 2008 Grums Simsällskap SWE 3:18.65
2 21 Ebbastina Gunnberg 2008 Grums Simsällskap SWE 3:32.76 L
3 47 Isabelle Bohlemark 2008 Karlstads Simsällskap SWE
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 49 Nellie Westerlund 2007 Karlstads Simsällskap SWE 2:49.12
2 80 Thea Eriksson 2006 Åmåls Simsällskap SWE 2:57.24
3 15 Ella Bäcker 2007 Grums Simsällskap SWE 2:57.79
4 44 Emilia  Tallberg 2006 Karlstads Simsällskap SWE 3:00.57
5 79 Cornelia Sörqvist 2007 Åmåls Simsällskap SWE 3:01.65
6 19 Wilma Jonsson 2007 Grums Simsällskap SWE 3:14.00
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 12 Anna Busacca Hjärtquist 2005 Grums Simsällskap SWE 2:42.01
2020-02-20 15:50:55 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
3 50m Ryggsim Herrar
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Säffle Simsällskap 53.08
77 Robert Mulikov 2010 SWE
2 Kristinehamns Simsällskap 1:09.10
67 Viktor Glawing 2011 SWE
3 Grums Simsällskap
29 Herman Otnem 2011 SWE
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 83 Vile Ericsson 2009 Åmåls Simsällskap SWE 42.23
2 4 Einar Lunde 2009 Deje Simsällskap SWE 50.41
3 Karlstads Simsällskap 54.88
54 Hugo Stenmark 2009 SWE
4 Deje Simsällskap 56.47
8 Jonathan Stenbäck 2009 SWE
5 Säffle Simsällskap 58.92
76 Lukas Andersson 2009 SWE
6 Grums Simsällskap 59.69
26 Anton Grimberg 2009 SWE
7 Karlstads Simsällskap
40 William Emmesjö 2009 SWE
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 84 Hayk Hakobyan 2006 Åmåls Simsällskap SWE 36.64
2 14 Casper Larsson 2006 Grums Simsällskap SWE 38.48
3 55 Aron Widström 2007 Karlstads Simsällskap SWE 41.59
4 50 Zander Holmgren 2007 Karlstads Simsällskap SWE 43.13
5 18 Joel Andersson 2007 Grums Simsällskap SWE 46.05
6 58 Gustav Borgström 2007 Karlstads Simsällskap SWE 52.17
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 11 Edvin Axelsson 2004 Grums Simsällskap SWE 34.71
2 82 Robin Lundahl 2004 Åmåls Simsällskap SWE 38.50
2020-02-20 15:50:55 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
4 50m Ryggsim Damer
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Karlstads Simsällskap 41.82
57 Nefeli Maria Blithikiotis 2011 SWE
2 Grums Simsällskap 45.35
17 Maja Englund 2010 SWE
3 Åmåls Simsällskap 49.66
85 Mathilda Sörqvist 2010 SWE
4 Åmåls Simsällskap 54.08
86 Lillian Honoré 2010 SWE
5 Grums Simsällskap 55.14
22 Elly Andersson 2011 SWE
6 73 Frida Weghammar Säffle Simsällskap 56.31
2010 SWE
7 72 Nellie Leander Säffle Simsällskap 59.49
2010 SWE
8 31 Mira Anderberg Grums Simsällskap
2011 SWE
9 32 Lina Stöfeld Grums Simsällskap
2010 SWE
10 25 Filippa Larsson Grums Simsällskap
2011 SWE
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Grums Simsällskap 39.28
23 Yosra Al Shaikh 2008 SWE
2 Grums Simsällskap 39.80
13 Moa Englund 2008 SWE
3 Karlstads Simsällskap 41.04
47 Isabelle Bohlemark 2008 SWE
4 Karlstads Simsällskap 43.31
51 Elin Wilde 2008 SWE
5 Grums Simsällskap 45.20
21 Ebbastina Gunnberg 2008 SWE
6 Säffle Simsällskap 48.09
74 Lavinia Thörner 2008 SWE
7 Karlstads Simsällskap 59.07
59 Lea Hultqvist 2009 SWE
8 Grums Simsällskap 59.72
27 Ellen Nordquist 2009 SWE
9 Grums Simsällskap 1:09.10
33 Stina Harneman 2009 SWE
10 Karlstads Simsällskap
39 Thea Kustmark 2009 SWE
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 49 Nellie Westerlund 2007 Karlstads Simsällskap SWE 37.41
2 79 Cornelia Sörqvist 2007 Åmåls Simsällskap SWE 37.99
3 Grums Simsällskap 38.79
15 Ella Bäcker 2007 SWE
4 Grums Simsällskap 39.37
20 Ellen Aronsson 2007 SWE
5 Åmåls Simsällskap 40.32
81 Hilda Karlsson 2007 SWE
6 Grums Simsällskap
30 Tyra Jaurnell 2007 SWE
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 12 Anna Busacca Hjärtquist 2005 Grums Simsällskap SWE 36.10
2 71 Ruslana Hasselberg 2004 Melleruds Simklubb SWE 44.51 L
3 70 Nora Forsdahl 2005 Melleruds Simklubb SWE 50.05
4 2 Aurora Tabara 2004 Deje Simsällskap SWE 56.95
2020-02-20 15:50:56 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
5 200m Ryggsim Herrar
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
No participants
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 56 Ektoras Vasileios Blithikiotis 2008 Karlstads Simsällskap SWE
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 42 Lex Albringer 2007 Karlstads Simsällskap SWE 2:40.59
2 43 Alexander Albringer 2007 Karlstads Simsällskap SWE 3:04.13
3 46 Erik Bjurenhed 2006 Karlstads Simsällskap SWE 3:18.56 L
4 45 Johan Pellfolk 2007 Karlstads Simsällskap SWE 3:37.51 L
5 16 Vilhelm Otnem 2007 Grums Simsällskap SWE
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
No participants
2020-02-20 15:50:56 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
6 200m Ryggsim Damer
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
No participants
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
No participants
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 44 Emilia  Tallberg 2006 Karlstads Simsällskap SWE 3:09.94
2 80 Thea Eriksson 2006 Åmåls Simsällskap SWE
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 1 Isabelle Asp 2001 Deje Simsällskap SWE
2020-02-20 15:50:56 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
7 50m Bröstsim Herrar
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Säffle Simsällskap 1:04.27
77 Robert Mulikov 2010 SWE
2 Kristinehamns Simsällskap
67 Viktor Glawing 2011 SWE
3 Deje Simsällskap
6 Petter Lunde 2011 SWE
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 56 Ektoras Vasileios Blithikiotis 2008 Karlstads Simsällskap SWE 37.57
2 24 Liam Gustafsson 2009 Grums Simsällskap SWE 50.81
3 Karlstads Simsällskap 57.88
61 Jakob Stjernlöf 2009 SWE
4 Karlstads Simsällskap 1:02.13
54 Hugo Stenmark 2009 SWE
5 Säffle Simsällskap 1:02.93
76 Lukas Andersson 2009 SWE
6 Grums Simsällskap 1:05.54
26 Anton Grimberg 2009 SWE
7 Karlstads Simsällskap
40 William Emmesjö 2009 SWE
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 50 Zander Holmgren 2007 Karlstads Simsällskap SWE 49.66
2 53 Anton Lundman 2006 Karlstads Simsällskap SWE 53.26
3 16 Vilhelm Otnem 2007 Grums Simsällskap SWE 56.57
4 58 Gustav Borgström 2007 Karlstads Simsällskap SWE 1:02.71
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 11 Edvin Axelsson 2004 Grums Simsällskap SWE 35.32
2020-02-20 15:50:56 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
8 50m Bröstsim Damer
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Karlstads Simsällskap 45.77
57 Nefeli Maria Blithikiotis 2011 SWE
2 Åmåls Simsällskap 53.01
85 Mathilda Sörqvist 2010 SWE
3 Grums Simsällskap 57.34
25 Filippa Larsson 2011 SWE L
4 Åmåls Simsällskap 57.66
86 Lillian Honoré 2010 SWE
5 Grums Simsällskap 59.37
17 Maja Englund 2010 SWE
6 22 Elly Andersson Grums Simsällskap 59.50
2011 SWE
7 73 Frida Weghammar Säffle Simsällskap 1:02.22
2010 SWE
8 72 Nellie Leander Säffle Simsällskap 1:02.91
2010 SWE
9 7 Robyn Ogestad Deje Simsällskap 1:06.54
2011 SWE
10 31 Mira Anderberg Grums Simsällskap
2011 SWE
11 32 Lina Stöfeld Grums Simsällskap
2010 SWE
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Grums Simsällskap 44.52
13 Moa Englund 2008 SWE
2 Karlstads Simsällskap 48.09
47 Isabelle Bohlemark 2008 SWE
3 Grums Simsällskap 49.07
23 Yosra Al Shaikh 2008 SWE
4 Karlstads Simsällskap 50.80
52 Lowa Bakken 2008 SWE
5 Säffle Simsällskap 55.61
74 Lavinia Thörner 2008 SWE
6 Grums Simsällskap 1:04.31
27 Ellen Nordquist 2009 SWE
7 Åmåls Simsällskap
78 Lina Hakobyan 2009 SWE
8 Grums Simsällskap
33 Stina Harneman 2009 SWE
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 49 Nellie Westerlund 2007 Karlstads Simsällskap SWE 40.21
2 15 Ella Bäcker 2007 Grums Simsällskap SWE 41.55
3 80 Thea Eriksson 2006 Åmåls Simsällskap SWE 41.93
4 Åmåls Simsällskap 43.63
79 Cornelia Sörqvist 2007 SWE
5 Grums Simsällskap 45.21
20 Ellen Aronsson 2007 SWE
6 Grums Simsällskap 46.02
19 Wilma Jonsson 2007 SWE
7 Åmåls Simsällskap 51.00
81 Hilda Karlsson 2007 SWE
8 Grums Simsällskap
30 Tyra Jaurnell 2007 SWE
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 87 Emelie Larsson 2000 Simklubben Solsta SWE 39.83
2 70 Nora Forsdahl 2005 Melleruds Simklubb SWE 50.78
3 10 Diona Begiri 2005 Filipstads Simklubb SWE
4 71 Ruslana Hasselberg 2004 Melleruds Simklubb SWE
2020-02-20 15:50:56 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
9 200m Bröstsim Herrar
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
No participants
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 48 Oskar Mathisen 2009 Karlstads Simsällskap SWE
2 8 Jonathan Stenbäck 2009 Deje Simsällskap SWE
3 83 Vile Ericsson 2009 Åmåls Simsällskap SWE
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 14 Casper Larsson 2006 Grums Simsällskap SWE 2:55.55
2 42 Lex Albringer 2007 Karlstads Simsällskap SWE 3:00.17
3 43 Alexander Albringer 2007 Karlstads Simsällskap SWE 3:21.88
4 45 Johan Pellfolk 2007 Karlstads Simsällskap SWE 3:39.12
5 18 Joel Andersson 2007 Grums Simsällskap SWE 3:42.65
6 55 Aron Widström 2007 Karlstads Simsällskap SWE 4:02.49
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 82 Robin Lundahl 2004 Åmåls Simsällskap SWE 3:09.52 L
2020-02-20 15:50:56 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
10 200m Bröstsim Damer
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
No participants
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 21 Ebbastina Gunnberg 2008 Grums Simsällskap SWE 3:45.53
2 59 Lea Hultqvist 2009 Karlstads Simsällskap SWE
3 51 Elin Wilde 2008 Karlstads Simsällskap SWE
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 44 Emilia  Tallberg 2006 Karlstads Simsällskap SWE 3:24.69
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
No participants
2020-02-20 15:50:57 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
11 50m Frisim Herrar
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Säffle Simsällskap 45.38
77 Robert Mulikov 2010 SWE
2 Kristinehamns Simsällskap 58.93
67 Viktor Glawing 2011 SWE
3 Kristinehamns Simsällskap 1:15.58
68 Albin Glawing 2013 SWE
4 Grums Simsällskap
29 Herman Otnem 2011 SWE
5 Kristinehamns Simsällskap
69 Jakob Ehinger 2011 SWE
6 6 Petter Lunde Deje Simsällskap
2011 SWE
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Åmåls Simsällskap 35.52
83 Vile Ericsson 2009 SWE
2 Karlstads Simsällskap 35.59
48 Oskar Mathisen 2009 SWE
3 Deje Simsällskap 44.58
4 Einar Lunde 2009 SWE
4 Säffle Simsällskap 44.80
76 Lukas Andersson 2009 SWE
5 Karlstads Simsällskap 46.16
54 Hugo Stenmark 2009 SWE
6 Grums Simsällskap 46.74
26 Anton Grimberg 2009 SWE
7 Deje Simsällskap 54.26
8 Jonathan Stenbäck 2009 SWE
8 Karlstads Simsällskap
40 William Emmesjö 2009 SWE
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 43 Alexander Albringer 2007 Karlstads Simsällskap SWE 34.20
2 16 Vilhelm Otnem 2007 Grums Simsällskap SWE 34.30
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 11 Edvin Axelsson 2004 Grums Simsällskap SWE 27.16
2 82 Robin Lundahl 2004 Åmåls Simsällskap SWE 32.81
2020-02-20 15:50:57 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
12 50m Frisim Damer
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Karlstads Simsällskap 35.15
57 Nefeli Maria Blithikiotis 2011 SWE
2 Åmåls Simsällskap 45.56
85 Mathilda Sörqvist 2010 SWE
3 Åmåls Simsällskap 46.34
86 Lillian Honoré 2010 SWE
4 Säffle Simsällskap 47.12
73 Frida Weghammar 2010 SWE
5 Säffle Simsällskap 47.69
72 Nellie Leander 2010 SWE
6 22 Elly Andersson Grums Simsällskap 48.21
2011 SWE
7 25 Filippa Larsson Grums Simsällskap 54.73
2011 SWE
8 5 Esther Lunde Deje Simsällskap
2014 SWE
9 41 Lily Emmesjö Karlstads Simsällskap
2010 SWE
10 32 Lina Stöfeld Grums Simsällskap
2010 SWE
11 31 Mira Anderberg Grums Simsällskap
2011 SWE
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Karlstads Simsällskap 33.34
47 Isabelle Bohlemark 2008 SWE
2 Grums Simsällskap 34.56
21 Ebbastina Gunnberg 2008 SWE
3 Karlstads Simsällskap 36.94
51 Elin Wilde 2008 SWE
4 Karlstads Simsällskap 39.04
52 Lowa Bakken 2008 SWE
5 Säffle Simsällskap 41.02
74 Lavinia Thörner 2008 SWE
6 Grums Simsällskap 54.00
27 Ellen Nordquist 2009 SWE
7 Åmåls Simsällskap
78 Lina Hakobyan 2009 SWE
8 Grums Simsällskap
33 Stina Harneman 2009 SWE
9 Karlstads Simsällskap
39 Thea Kustmark 2009 SWE
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 15 Ella Bäcker 2007 Grums Simsällskap SWE 31.26
2 79 Cornelia Sörqvist 2007 Åmåls Simsällskap SWE 33.04
3 Grums Simsällskap 33.70
20 Ellen Aronsson 2007 SWE
4 Åmåls Simsällskap 34.59
81 Hilda Karlsson 2007 SWE
5 Grums Simsällskap 47.76
28 Nelly Björlin 2007 SWE
6 Grums Simsällskap
30 Tyra Jaurnell 2007 SWE
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 87 Emelie Larsson 2000 Simklubben Solsta SWE 33.19
2 71 Ruslana Hasselberg 2004 Melleruds Simklubb SWE 34.88
3 70 Nora Forsdahl 2005 Melleruds Simklubb SWE 38.31
4 2 Aurora Tabara 2004 Deje Simsällskap SWE 48.11
5 10 Diona Begiri 2005 Filipstads Simklubb SWE
2020-02-20 15:50:57 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
13 200m Frisim Herrar
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
No participants
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 56 Ektoras Vasileios Blithikiotis 2008 Karlstads Simsällskap SWE 2:34.99
2 24 Liam Gustafsson 2009 Grums Simsällskap SWE
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 42 Lex Albringer 2007 Karlstads Simsällskap SWE 2:17.59
2 84 Hayk Hakobyan 2006 Åmåls Simsällskap SWE 2:27.45
3 14 Casper Larsson 2006 Grums Simsällskap SWE 2:48.32
4 50 Zander Holmgren 2007 Karlstads Simsällskap SWE 2:50.92
5 55 Aron Widström 2007 Karlstads Simsällskap SWE 2:53.19
6 45 Johan Pellfolk 2007 Karlstads Simsällskap SWE 3:00.79
7 18 Joel Andersson 2007 Grums Simsällskap SWE 3:04.12
8 53 Anton Lundman 2006 Karlstads Simsällskap SWE
9 58 Gustav Borgström 2007 Karlstads Simsällskap SWE
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
No participants
2020-02-20 15:50:57 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
14 200m Frisim Damer
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Grums Simsällskap 3:40.00
17 Maja Englund 2010 SWE
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 13 Moa Englund 2008 Grums Simsällskap SWE 3:10.00
2 23 Yosra Al Shaikh 2008 Grums Simsällskap SWE
3 59 Lea Hultqvist 2009 Karlstads Simsällskap SWE
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 80 Thea Eriksson 2006 Åmåls Simsällskap SWE 2:30.11
2 44 Emilia  Tallberg 2006 Karlstads Simsällskap SWE 2:33.20
3 49 Nellie Westerlund 2007 Karlstads Simsällskap SWE 2:34.74
4 19 Wilma Jonsson 2007 Grums Simsällskap SWE 2:51.25
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 12 Anna Busacca Hjärtquist 2005 Grums Simsällskap SWE 2:14.88
2020-02-20 15:50:57 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
15 25m Fjärilsim Herrar
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Säffle Simsällskap 33.62
77 Robert Mulikov 2010 SWE
2 Kristinehamns Simsällskap
68 Albin Glawing 2013 SWE
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 54 Hugo Stenmark 2009 Karlstads Simsällskap SWE 23.24
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 16 Vilhelm Otnem 2007 Grums Simsällskap SWE 19.59
2 14 Casper Larsson 2006 Grums Simsällskap SWE 20.23
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
No participants
2020-02-20 15:50:58 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
16 25m Fjärilsim Damer
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Karlstads Simsällskap 18.29
57 Nefeli Maria Blithikiotis 2011 SWE
2 Grums Simsällskap 24.81
22 Elly Andersson 2011 SWE
3 Åmåls Simsällskap 25.05
85 Mathilda Sörqvist 2010 SWE
4 Säffle Simsällskap 25.88
73 Frida Weghammar 2010 SWE
5 Säffle Simsällskap 33.53
72 Nellie Leander 2010 SWE
6 25 Filippa Larsson Grums Simsällskap
2011 SWE
7 86 Lillian Honoré Åmåls Simsällskap
2010 SWE
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Karlstads Simsällskap 17.35
47 Isabelle Bohlemark 2008 SWE
2 Karlstads Simsällskap 19.90
51 Elin Wilde 2008 SWE
3 Säffle Simsällskap 21.24
74 Lavinia Thörner 2008 SWE
4 Karlstads Simsällskap
52 Lowa Bakken 2008 SWE
5 Åmåls Simsällskap
78 Lina Hakobyan 2009 SWE
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 81 Hilda Karlsson 2007 Åmåls Simsällskap SWE 21.50
2 28 Nelly Björlin 2007 Grums Simsällskap SWE 27.06
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 1 Isabelle Asp 2001 Deje Simsällskap SWE 17.75
2 71 Ruslana Hasselberg 2004 Melleruds Simklubb SWE
3 70 Nora Forsdahl 2005 Melleruds Simklubb SWE
4 10 Diona Begiri 2005 Filipstads Simklubb SWE
2020-02-20 15:50:58 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
17 100m Fjärilsim Herrar
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
No participants
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 24 Liam Gustafsson 2009 Grums Simsällskap SWE 1:54.61
2 48 Oskar Mathisen 2009 Karlstads Simsällskap SWE
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 42 Lex Albringer 2007 Karlstads Simsällskap SWE 1:14.11
2 84 Hayk Hakobyan 2006 Åmåls Simsällskap SWE 1:15.48
3 43 Alexander Albringer 2007 Karlstads Simsällskap SWE 1:33.97
4 45 Johan Pellfolk 2007 Karlstads Simsällskap SWE 1:38.65
5 55 Aron Widström 2007 Karlstads Simsällskap SWE 1:40.36
6 18 Joel Andersson 2007 Grums Simsällskap SWE 1:42.93
7 50 Zander Holmgren 2007 Karlstads Simsällskap SWE
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 11 Edvin Axelsson 2004 Grums Simsällskap SWE 1:27.04
2020-02-20 15:50:58 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
18 100m Fjärilsim Damer
Sponsor: Bäckers Träning HB
10 och yngre
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Grums Simsällskap
17 Maja Englund 2010 SWE
11-12 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 13 Moa Englund 2008 Grums Simsällskap SWE 1:33.59
2 21 Ebbastina Gunnberg 2008 Grums Simsällskap SWE 1:42.90
3 23 Yosra Al Shaikh 2008 Grums Simsällskap SWE
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 49 Nellie Westerlund 2007 Karlstads Simsällskap SWE 1:23.48
2 44 Emilia  Tallberg 2006 Karlstads Simsällskap SWE 1:28.37
3 15 Ella Bäcker 2007 Grums Simsällskap SWE
4 20 Ellen Aronsson 2007 Grums Simsällskap SWE
5 79 Cornelia Sörqvist 2007 Åmåls Simsällskap SWE
15-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 12 Anna Busacca Hjärtquist 2005 Grums Simsällskap SWE 1:13.00
2020-02-20 15:50:58 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet
Document
Startlista
Bäckers Cup 2020
Plats: Grums Bad- och Sporthall Arrangör: Grums Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 feb 2020 till den 23 feb 2020
19 4x50m Frisim Mixed
Sponsor: Bäckers Träning HB
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 34 Grums Simsällskap lag 1 2004 Grums Simsällskap SWE 2:19.78
2 35 Grums Simsällskap lag 2 2007 Grums Simsällskap SWE 2:20.09
3 36 Grums Simsällskap lag 3 2007 Grums Simsällskap SWE 2:20.54
4 65 Karlstads Simsällskap lag 4 2000 Karlstads Simsällskap SWE
5 38 Grums Simsällskap lag 5 2011 Grums Simsällskap SWE
6 9 Deje Simsällskap 2009 Deje Simsällskap SWE
7 66 Karlstads Simsällskap lag 5 2000 Karlstads Simsällskap SWE
8 63 Karlstads Simsällskap lag 2 2000 Karlstads Simsällskap SWE
9 62 Karlstads Simsällskap lag 1 2000 Karlstads Simsällskap SWE
10 37 Grums Simsällskap lag 4 2009 Grums Simsällskap SWE
11 64 Karlstads Simsällskap lag 3 2000 Karlstads Simsällskap SWE
2020-02-20 15:50:59 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner