Program för UGP2 2019-2020, Eslöv
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag pass 1 start 09.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Karlsrobadet |
Arrangör: |
Skånesim/Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
2 |
|
Ariv Deolalikar |
2007 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
3 |
|
Albin Wikström |
2007 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
4 |
|
Maximilian Silow |
2007 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
2 |
|
Arthur Ekman |
2007 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
3 |
|
Tim Edelberg |
2007 |
POSEIDON |
3:56.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
4 |
|
Anton Witzell |
2004 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
5 |
|
Bruno Lindqvist |
2004 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
1 |
|
Fayzan Alam |
2005 |
SK SYDSIM |
3:36.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
2 |
|
Benjamin Andersson Medhanie |
2007 |
POSEIDON |
3:27.32 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
3 |
|
Ruslan Dzhamalov |
2007 |
POSEIDON |
3:20.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
4 |
|
Marcus Riis |
2004 |
LANDSKRONA |
3:24.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
5 |
|
Oliver Björk |
2007 |
SK LÖDDE |
3:29.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
6 |
|
Adam Lindsjö |
2005 |
VELLINGE-N |
3:40.18 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
1 |
|
Jonatan Bååth |
2006 |
VELLINGE-N |
3:09.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
2 |
|
Benjamin Huasson |
2007 |
RINGSJÖ SK |
3:01.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
3 |
|
Alexander Nilsson |
2003 |
SJÖBO SS |
3:00.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
4 |
|
Philip Primetta |
2002 |
VELLINGE-N |
3:01.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
5 |
|
Theo Muscalu |
2007 |
POSEIDON |
3:03.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
6 |
|
Sebastian Nilsson |
2006 |
SJÖBO SS |
3:10.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
1 |
|
Ludvig Hoff |
2005 |
LANDSKRONA |
2:43.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
2 |
|
Anthon Huasson |
2004 |
RINGSJÖ SK |
2:32.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
309 |
3 |
|
Vincent Hua |
2004 |
RINGSJÖ SK |
2:31.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
248 |
4 |
|
Aron Persson |
2004 |
YSTADS SS |
2:32.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
5 |
|
Erik Komstedt |
2005 |
SK SYDSIM |
2:43.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
6 |
|
Viggo Thomsen |
2004 |
LANDSKRONA |
2:55.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-24 21:07:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|