2020-02-23   05:25:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP2 2019-2020, Eslöv

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag pass 1 start 09.00

Document
Heatlista
UGP 2 Skåne-Blekinge
Plats: Karlsrobadet Arrangör: Skånesim/Eslövs Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020
Gren 3, 100m Bröstsim Damer
Final 1 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
09:47
Anm tid
Start ca:
1 25m
151 2 Merjem Mustajbasic 2007 POSEIDON 25m
255 3 Felicia Leo 2006 YSTADS SS 25m
120 4 Filippa Dihle 2003 SK LÖDDE 25m
5 25m
6 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 2 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:49
1 25m
159 2 Aylin Rosengren 2007 POSEIDON 1:50.44 25m
227 3 Tora Häll 2005 SK SYDSIM 1:46.28 50m
157 4 Freja Havelius 2007 POSEIDON 1:47.14 25m
167 5 Signe Isacsson 2007 POSEIDON 1:52.41 25m
6 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 3 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:51
162 1 Ingrid Nilsson 2007 POSEIDON 1:43.42 25m
224 2 Frida Isaksson 2005 SK SYDSIM 1:43.26 50m
215 3 Matilda Kryger 2007 SJÖBO SS 1:42.31 25m
9 4 Jenny Rappe 2007 ESLÖVS SS 1:42.97 25m
254 5 Tindra Karlsson 2006 YSTADS SS 1:43.26 25m
160 6 Giuliana Cibinetto 2007 POSEIDON 1:45.13 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 4 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:53
115 1 Hanna Svensson 2006 LANDSKRONA 1:39.79 25m
4 2 Klara Hansson 2006 ESLÖVS SS 1:39.71 25m
105 3 Thowe Eliasson 2006 LANDSKRONA 1:38.61 25m
311 4 Luna Simonsson 2005 RINGSJÖ SK 1:39.47 25m
312 5 Ida Håkansson 2007 ESLÖVS SS 1:39.71 25m
240 6 Vilma Lundblad 2006 VELLINGE-N 1:41.15 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 5 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:56
164 1 Mia Ljungholm 2007 POSEIDON 1:38.08 25m
113 2 Linnea Mårtensson 2006 LANDSKRONA 1:37.37 25m
127 3 Nelly Gustavsson 2004 SK LÖDDE 1:35.34 25m
299 4 Freja Härstedt 2007 TRELLEBORG 1:37.07 25m
236 5 Miki Prior 2006 VELLINGE-N 1:38.00 25m
117 6 Julia Palm 2006 LANDSKRONA 1:38.42 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 6 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
09:58
261 1 Elsa Lundstedt 2007 YSTADS SS 1:33.44 25m
222 2 Emilia Sandström 2004 SK SYDSIM 1:32.93 25m
155 3 Isabelle Hallencreutz 2007 POSEIDON 1:32.45 25m
165 4 Tyra Ekeberg 2007 POSEIDON 1:32.61 25m
228 5 Ella Bodell 2005 SK SYDSIM 1:33.25 25m
150 6 Sofie Khan-Amidy 2007 POSEIDON 1:33.95 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 7 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:00
Anm tid
Start ca:
260 1 Tindra Alstierna 2006 YSTADS SS 1:28.96 25m
315 2 Alice Devinder 2004 VELLINGE-N 1:27.15 25m
124 3 Emma Martinsson 2004 SK LÖDDE 1:26.71 25m
220 4 Jennie Christiansen 2004 SK SYDSIM 1:27.00 25m
250 5 Nellie Emilsson 2005 YSTADS SS 1:28.53 25m
298 6 Sanna Westerberg 2004 TRELLEBORG 1:29.37 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 8 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:02
2 1 Ella Andersson 2006 ESLÖVS SS 1:24.63 25m
208 2 Emilia Kryger 2004 SJÖBO SS 1:24.14 25m
107 3 Isabella Djuric 2004 LANDSKRONA 1:21.94 25m
233 4 Julia Primetta 2006 VELLINGE-N 1:22.57 25m
116 5 Emma Maric 2007 LANDSKRONA 1:24.32 25m
297 6 Tova Kjellberg 2004 TRELLEBORG 1:24.69 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 9 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:04
109 1 Amanda Blomkvist 2007 LANDSKRONA 1:21.68 25m
118 2 Julia Nilsson 2004 SK LÖDDE 1:21.43 25m
300 3 Erma Duratovic 2005 TRELLEBORG 1:20.81 25m
145 4 Hanna Masoumi 2007 POSEIDON 1:21.17 25m
111 5 Maja Jensen 2006 LANDSKRONA 1:21.60 25m
257 6 Linn Martinsson 2004 YSTADS SS 1:21.93 25m
Gren 3, 100m Bröstsim Damer Final 10 (10)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:05
305 1 Julia Olsson 2004 KIVIKS SK 1:20.17 25m
207 2 Cassandra Malmström 2005 SJÖBO SS 1:18.49 25m
96 3 Emma Hassling 2004 LANDSKRONA 1:14.19 25m
293 4 Alicia Sjögren 2005 TRELLEBORG 1:17.48 25m
93 5 Tilde Röiseth 2003 LANDSKRONA 1:19.06 25m
310 6 Isabella Hua 2007 RINGSJÖ SK 1:20.78 25m
2020-01-24 21:07:40 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Eslövs Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner