Program för UGP2 2019-2020, Eslöv
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag pass 1 start 09.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Karlsrobadet |
Arrangör: |
Skånesim/Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer
|
Final 1 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
1 |
|
Tora Häll |
2005 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
2 |
|
Tilde Röiseth |
2003 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
3 |
|
Emma Martinsson |
2004 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
4 |
|
Elsa Lundstedt |
2007 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
293 |
5 |
|
Alicia Sjögren |
2005 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
6 |
|
Elin Lundberg |
2003 |
KIVIKS SK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Final 2 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
1 |
|
Signe Isacsson |
2007 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
2 |
|
Merjem Mustajbasic |
2007 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
3 |
|
Ingrid Nilsson |
2007 |
POSEIDON |
3:15.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
4 |
|
Giuliana Cibinetto |
2007 |
POSEIDON |
3:20.53 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
5 |
|
Tyra Ekeberg |
2007 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
6 |
|
Jenny Rappe |
2007 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Final 3 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
1 |
|
Matilda Kryger |
2007 |
SJÖBO SS |
3:12.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
2 |
|
Hanna Svensson |
2006 |
LANDSKRONA |
2:56.75 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
3 |
|
Julia Palm |
2006 |
LANDSKRONA |
2:50.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
4 |
|
Nelly Gustavsson |
2004 |
SK LÖDDE |
2:51.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
5 |
|
Isabelle Hallencreutz |
2007 |
POSEIDON |
3:01.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
6 |
|
Freja Havelius |
2007 |
POSEIDON |
3:14.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Final 4 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Livia Landmyr |
2006 |
ESLÖVS SS |
2:46.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Ella Andersson |
2006 |
ESLÖVS SS |
2:45.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
3 |
|
Emilia Sandström |
2004 |
SK SYDSIM |
2:45.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
4 |
|
Tindra Alstierna |
2006 |
YSTADS SS |
2:45.37 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
5 |
|
Sofie Khan-Amidy |
2007 |
POSEIDON |
2:45.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
6 |
|
Linnea Mårtensson |
2006 |
LANDSKRONA |
2:46.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Final 5 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Linnea Larsson |
2007 |
ESLÖVS SS |
2:44.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
2 |
|
Thowe Eliasson |
2006 |
LANDSKRONA |
2:43.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
3 |
|
Luna Simonsson |
2005 |
RINGSJÖ SK |
2:41.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
4 |
|
Vilma Lundblad |
2006 |
VELLINGE-N |
2:42.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
5 |
|
Elize Jönsson |
2006 |
YSTADS SS |
2:43.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
6 |
|
Mia Ljungholm |
2007 |
POSEIDON |
2:45.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Final 6 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
1 |
|
Miki Prior |
2006 |
VELLINGE-N |
2:37.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
2 |
|
Hedda Baxmann |
2006 |
VELLINGE-N |
2:35.52 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
3 |
|
Julia Primetta |
2006 |
VELLINGE-N |
2:32.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
4 |
|
Nellie Björkqvist |
2007 |
SJÖBO SS |
2:34.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
5 |
|
Yasmine Strandh |
2006 |
LANDSKRONA |
2:37.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
6 |
|
Freja Härstedt |
2007 |
TRELLEBORG |
2:38.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Final 7 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
1 |
|
Maja Rödin |
2006 |
VELLINGE-N |
2:31.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
2 |
|
Nellie Emilsson |
2005 |
YSTADS SS |
2:30.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
3 |
|
Sanna Westerberg |
2004 |
TRELLEBORG |
2:28.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
4 |
|
Hedda Toth |
2007 |
POSEIDON |
2:28.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
5 |
|
Felicia Leo |
2006 |
YSTADS SS |
2:30.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
6 |
|
Clara Andersson |
2007 |
LANDSKRONA |
2:32.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Final 8 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
1 |
|
Moa Ekberg |
2006 |
LANDSKRONA |
2:25.09 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
2 |
|
Sofie Jönsson |
2007 |
SJÖBO SS |
2:24.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
3 |
|
Julia Nilsson |
2004 |
SK LÖDDE |
2:24.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
4 |
|
Tilde Klehn |
2004 |
SK LÖDDE |
2:24.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
5 |
|
Fanny Hess |
2004 |
LANDSKRONA |
2:24.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
6 |
|
Jennie Christiansen |
2004 |
SK SYDSIM |
2:27.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Final 9 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
1 |
|
Linn Martinsson |
2004 |
YSTADS SS |
2:23.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
2 |
|
Filippa Dihle |
2003 |
SK LÖDDE |
2:22.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
3 |
|
Lovisa Yngvesson |
2004 |
SK SYDSIM |
2:21.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
4 |
|
Isabella Djuric |
2004 |
LANDSKRONA |
2:21.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
5 |
|
Tova Kjellberg |
2004 |
TRELLEBORG |
2:22.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
6 |
|
My Pettersson |
2006 |
LANDSKRONA |
2:24.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Final 10 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
1 |
|
Ella Bodell |
2005 |
SK SYDSIM |
2:20.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
2 |
|
Maja Kiceec |
2006 |
SK SYDSIM |
2:19.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
3 |
|
Isabel Smideberg |
2004 |
SK LÖDDE |
2:17.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
4 |
|
Emy Ek |
2003 |
SJÖBO SS |
2:18.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
5 |
|
Tova Siversson |
2005 |
LANDSKRONA |
2:20.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
6 |
|
Isabelle Persson-Giribaldi |
2005 |
LANDSKRONA |
2:21.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Final 11 (11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
1 |
|
Erma Duratovic |
2005 |
TRELLEBORG |
2:14.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
2 |
|
Clara Steen |
2003 |
SJÖBO SS |
2:11.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
3 |
|
Olivia Hansson |
2003 |
KIVIKS SK |
2:02.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
4 |
|
Thea Brünjes |
2004 |
KIVIKS SK |
2:07.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
305 |
5 |
|
Julia Olsson |
2004 |
KIVIKS SK |
2:13.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
6 |
|
Emelie Ek-Värn |
2004 |
LANDSKRONA |
2:16.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-24 21:07:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|