Program för Tyresö knatte 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2 Insim 15.00-15.45
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Tyresö simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 feb 2020 till den 15 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m Ryggsim Fl 12
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
1 |
|
Tuva Jervaeus |
2008 |
SKURU IK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
2 |
|
Alva Lindwall |
2008 |
HELLAS SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
3 |
|
Astrid Beijnoff |
2008 |
HELLAS SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
4 |
|
Isabelle Moshref |
2008 |
SALTSJÖB |
58.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
5 |
|
Adéle Karlsson |
2008 |
HELLAS SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
6 |
|
Ester Jordelius |
2008 |
HELLAS SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
7 |
|
Freja Backman |
2008 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
8 |
|
Emilia Säther |
2008 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m Ryggsim Fl 12 |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
1 |
|
Nora Schäder Johansson |
2008 |
LIDINGÖ SK |
52.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
2 |
|
Agnes Nyqvist |
2008 |
TUREBERG |
50.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Emelie Hedqvist |
2008 |
SALTSJÖB |
50.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
4 |
|
Ellen Rönnkvist |
2008 |
SS04 |
48.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
5 |
|
Ida Anderberg |
2008 |
SS04 |
50.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
6 |
|
Annie Donaldsson |
2008 |
SKK |
50.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
7 |
|
Moa Olsson |
2008 |
SALTSJÖB |
52.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
8 |
|
Amanda Toverud |
2008 |
SKK |
58.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 50m Ryggsim Fl 12 |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
1 |
|
Lea Holkedahl |
2008 |
TUREBERG |
48.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
2 |
|
Felicia Tiippana-Henriksson |
2008 |
TYRESÖ SS |
44.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
3 |
|
Emma Arnö |
2008 |
TUREBERG |
40.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Cornelia Svenarud |
2008 |
SALTSJÖB |
38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
5 |
|
Tea Hermelin |
2008 |
TUREBERG |
39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
6 |
|
Linnea Björkholm |
2008 |
SKURU IK |
43.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
7 |
|
Ebba Nilsson |
2008 |
SKK |
46.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
8 |
|
Isabel Behring |
2008 |
SKK |
48.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-15 15:40:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|