2020-04-04   14:30:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tyresö knatte 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Insim 09.05-09.45

Document
Heatlista
Tyresö Knatte
Plats: Arrangör: Tyresö simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 15 feb 2020 till den 15 feb 2020
Gren 7, 100m Medley Fl 12oy
Final 1 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:48
Anm tid
Start ca:
1
7 2 Ida Yao 2008 LIDINGÖ SK
117 3 Alva Östberg 2010 TUREBERG
68 4 Stella Touma 2009 SKK
65 5 Amanda Toverud 2008 SKK
187 6 Adéle Karlsson 2008 HELLAS SK
7
8
Gren 7, 100m Medley Fl 12oy Final 2 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:50
72 1 Emilia Säther 2008 SKK
3 2 Lilja Moore 2009 LIDINGÖ SK
158 3 Ebba Månsson 2009 ÖSMO SS 1:55.73
77 4 Sofia Silver 2010 SÖDERTÖRN 1:49.90
22 5 Isabelle Moshref 2008 SALTSJÖB 1:49.95
161 6 Linnea Glavas 2011 ÖSMO SS
183 7 Ester Jordelius 2008 HELLAS SK
196 8 Lovisa DAmico 2008 LIDINGÖ SK
Gren 7, 100m Medley Fl 12oy Final 3 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:53
66 1 Ebba Nilsson 2008 SKK 1:48.79
162 2 Molly Moback 2009 ÖSMO SS 1:48.48
63 3 Annie Donaldsson 2008 SKK 1:44.89
30 4 Linnea Ekstrand 2009 SALTSJÖB 1:43.33
76 5 Wilda Hellman 2009 SÖDERTÖRN 1:44.12
79 6 Emelie Stasiak 2009 SÖDERTÖRN 1:46.84
23 7 Emelie Hedqvist 2008 SALTSJÖB 1:48.50
157 8 Hanna Holmström 2009 ÖSMO SS 1:49.41
Gren 7, 100m Medley Fl 12oy Final 4 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:55
64 1 Juni Agerhäll 2009 SKK 1:42.37
84 2 Nadia Florczyk 2010 SÖDERTÖRN 1:41.42
69 3 Isabel Behring 2008 SKK 1:39.85
41 4 Linnea Björkholm 2008 SKURU IK 1:37.00
74 5 Lilly Dorch Juliusson 2009 SÖDERTÖRN 1:38.14
109 6 Edith Dinnesen 2009 TUREBERG 1:40.88
112 7 Lea Holkedahl 2008 TUREBERG 1:42.31
164 8 Nadia Wigren 2009 ÖSMO SS 1:43.17
Gren 7, 100m Medley Fl 12oy Final 5 (5)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:58
Anm tid
Start ca:
26 1 Hedvig Kinnunen 2009 SALTSJÖB 1:36.82
20 2 Cornelia Svenarud 2008 SALTSJÖB 1:30.07
19 3 Anna Maria Olympia Rosenqvist 2008 SALTSJÖB 1:27.96
96 4 Tea Hermelin 2008 TUREBERG 1:23.98
95 5 Emma Arnö 2008 TUREBERG 1:25.47
107 6 Elvira Wänman 2008 TUREBERG 1:29.69
73 7 Emilia Lindberg 2010 SÖDERTÖRN 1:34.65
134 8 Felicia Tiippana-Henriksson 2008 TYRESÖ SS 1:36.83
2020-02-15 09:09:45 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Västerås Tidtagning

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner