Program för Tyresö knatte 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Insim 09.05-09.45
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Tyresö simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 feb 2020 till den 15 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Bröstsim Po 11oy
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Anton Åkerström |
2009 |
LIDINGÖ SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
2 |
|
Ruben Eneroth |
2009 |
HELLAS SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
3 |
|
Charlie Moback Uusimäki |
2011 |
ÖSMO SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
4 |
|
Victor Behring |
2011 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
5 |
|
Philip Panagiotidis |
2009 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
6 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Carl Joseph Michel |
2009 |
LIDINGÖ SK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Bröstsim Po 11oy |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
SPÅRVÄGEN |
1:07.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
2 |
|
Hampus Nygren |
2010 |
ÖSMO SS |
1:03.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
3 |
|
Henry Svenarud |
2010 |
SALTSJÖB |
1:03.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
4 |
|
Theo Aster |
2009 |
ÖSMO SS |
1:02.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
5 |
|
Emil Corlevi |
2009 |
LIDINGÖ SK |
1:03.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
6 |
|
Nils Lindfors |
2009 |
ÖSMO SS |
1:03.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
7 |
|
Arman Rana |
2012 |
ÅKERSBERGA |
1:07.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
8 |
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
SPÅRVÄGEN |
1:17.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Bröstsim Po 11oy |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
1 |
|
Kasper Florczyk |
2011 |
SÖDERTÖRN |
1:01.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
2 |
|
Tim Hermelin |
2010 |
TUREBERG |
59.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
3 |
|
Viggo Stenbacka |
2009 |
SÖDERTÖRN |
55.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
4 |
|
Andreas Kvist |
2009 |
ÖSMO SS |
53.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
5 |
|
Thomas Döös |
2009 |
TYRESÖ SS |
55.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
6 |
|
Douglas Hanikat |
2011 |
SÖDERTÖRN |
56.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
7 |
|
Linus Salminen |
2010 |
SPÅRVÄGEN |
1:00.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
8 |
|
Haobo Zhao |
2010 |
TUREBERG |
1:01.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Bröstsim Po 11oy |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
1 |
|
Philip Stasiak |
2010 |
SÖDERTÖRN |
52.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
2 |
|
Viggo Hanikat |
2009 |
SÖDERTÖRN |
47.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
3 |
|
Eric Björkholm |
2009 |
SKURU IK |
47.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Vasilis Maximilian Rosenqvist |
2009 |
SALTSJÖB |
45.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
5 |
|
Robin Andersson |
2009 |
ÖSMO SS |
47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
6 |
|
Simon Hamzehnejad |
2009 |
SÖDERTÖRN |
47.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
7 |
|
Martin Oskarsson |
2009 |
ÖSMO SS |
51.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
8 |
|
Erik Broms |
2009 |
TUREBERG |
52.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-15 09:09:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|