2020-03-28   14:43:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tyresö knatte 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 Insim 09.05-09.45

Document
Heatlista
Tyresö Knatte
Plats: Arrangör: Tyresö simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 15 feb 2020 till den 15 feb 2020
Gren 1, 50m Bröstsim Fl 11oy
Final 1 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:00
Anm tid
Start ca:
1
2
185 3 Vilma Karlsson 2009 HELLAS SK
3 4 Lilja Moore 2009 LIDINGÖ SK
169 5 Ines Andersson 2011 ÖSMO SS
6
7
8
Gren 1, 50m Bröstsim Fl 11oy Final 2 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:02
153 1 Elly Fahlén 2010 ÖSMO SS
60 2 Astrid Tegel 2010 SPÅRVÄGEN
146 3 Viola Thulin 2009 TYRESÖ SS
170 4 Hilda Öhman 2010 ÖSMO SS
6 5 Sanna Elias 2009 LIDINGÖ SK
124 6 Ella Rosengren 2009 TUREBERG
195 7 Wilma DAmico 2011 LIDINGÖ SK
8
Gren 1, 50m Bröstsim Fl 11oy Final 3 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:03
68 1 Stella Touma 2009 SKK 1:19.87
121 2 Vera Brickner 2012 TUREBERG 1:15.25
122 3 Leia Ekengren 2010 TUREBERG 1:08.91
149 4 Rebecca Palmqvist 2009 TYRESÖ SS 1:03.69
33 5 Lilly Hilbers Larsen 2009 SALTSJÖB 1:07.26
54 6 Greta Adamsson 2011 SPÅRVÄGEN 1:13.12
126 7 Alva Lund 2011 TUREBERG 1:15.36
89 8 Janina Höjertz 2010 TUREBERG
Gren 1, 50m Bröstsim Fl 11oy Final 4 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:05
125 1 Agnes Östberg 2012 TUREBERG 1:03.07
55 2 Sophia Malmgren 2010 SPÅRVÄGEN 58.75
64 3 Juni Agerhäll 2009 SKK 56.76
142 4 Wilma Johem 2009 TYRESÖ SS 54.96
77 5 Sofia Silver 2010 SÖDERTÖRN 55.04
32 6 Lydia Hilbers Larsen 2009 SALTSJÖB 57.19
37 7 Saga Nilsson 2010 SALTSJÖB 1:02.37
36 8 Minna Olsson 2010 SALTSJÖB 1:03.60
Gren 1, 50m Bröstsim Fl 11oy Final 5 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
10:07
Anm tid
Start ca:
117 1 Alva Östberg 2010 TUREBERG 54.13
30 2 Linnea Ekstrand 2009 SALTSJÖB 52.88
31 3 Liv Hilbers Larsen 2009 SALTSJÖB 52.58
76 4 Wilda Hellman 2009 SÖDERTÖRN 51.47
161 5 Linnea Glavas 2011 ÖSMO SS 51.54
141 6 Lova Bergström 2009 TYRESÖ SS 52.71
162 7 Molly Moback 2009 ÖSMO SS 53.90
158 8 Ebba Månsson 2009 ÖSMO SS 54.59
Gren 1, 50m Bröstsim Fl 11oy Final 6 (6)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
10:09
79 1 Emelie Stasiak 2009 SÖDERTÖRN 50.85
164 2 Nadia Wigren 2009 ÖSMO SS 50.31
73 3 Emilia Lindberg 2010 SÖDERTÖRN 47.87
74 4 Lilly Dorch Juliusson 2009 SÖDERTÖRN 45.39
26 5 Hedvig Kinnunen 2009 SALTSJÖB 47.59
84 6 Nadia Florczyk 2010 SÖDERTÖRN 50.01
109 7 Edith Dinnesen 2009 TUREBERG 50.67
157 8 Hanna Holmström 2009 ÖSMO SS 51.42
2020-02-15 09:09:42 Resultathantering: WinGrodan 2.5 Licensierad till: Västerås Tidtagning

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner