Program for Tyresö knatte 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Tyresö simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 feb 2020 till den 15 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Bröstsim Fl 11oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
74 |
|
Lilly Dorch Juliusson |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
45.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
102 |
|
Alicia Melin |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
47.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Hedvig Kinnunen |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
47.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
73 |
|
Emilia Lindberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
47.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
84 |
|
Nadia Florczyk |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
50.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
164 |
|
Nadia Wigren |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
50.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
109 |
|
Edith Dinnesen |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
50.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
79 |
|
Emelie Stasiak |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
50.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
157 |
|
Hanna Holmström |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
51.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
76 |
|
Wilda Hellman |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
51.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
161 |
|
Linnea Glavas |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
51.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
143 |
|
Maja Bergström |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
51.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
31 |
|
Liv Hilbers Larsen |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
52.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
141 |
|
Lova Bergström |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
52.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
30 |
|
Linnea Ekstrand |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
52.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
162 |
|
Molly Moback |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
53.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
117 |
|
Alva Östberg |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
54.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
158 |
|
Ebba Månsson |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
54.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
142 |
|
Wilma Johem |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
54.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
77 |
|
Sofia Silver |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
55.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
80 |
|
Jessica Ritmberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
55.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
119 |
|
Linnea Melin |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
55.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
64 |
|
Juni Agerhäll |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
56.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
32 |
|
Lydia Hilbers Larsen |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
57.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
55 |
|
Sophia Malmgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
58.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
37 |
|
Saga Nilsson |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:02.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
125 |
|
Agnes Östberg |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:03.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
36 |
|
Minna Olsson |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
149 |
|
Rebecca Palmqvist |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:03.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
33 |
|
Lilly Hilbers Larsen |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:07.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
122 |
|
Leia Ekengren |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:08.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
120 |
|
Sofie Arnö |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:09.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
54 |
|
Greta Adamsson |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:13.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
121 |
|
Vera Brickner |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:15.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
126 |
|
Alva Lund |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:15.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
68 |
|
Stella Touma |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:19.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
201 |
|
Matilda Ireby |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
38 |
89 |
|
Janina Höjertz |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
170 |
|
Hilda Öhman |
2010 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
6 |
|
Sanna Elias |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
124 |
|
Ella Rosengren |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
60 |
|
Astrid Tegel |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
195 |
|
Wilma DAmico |
2011 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
44 |
153 |
|
Elly Fahlén |
2010 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
3 |
|
Lilja Moore |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
169 |
|
Ines Andersson |
2011 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
185 |
|
Vilma Karlsson |
2009 |
Hellas Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-14 19:35:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|