Program för FaluSkinsGames 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 24/2 Klockan 14.45 (Insim kl. 13.30-14.30)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lugnet simhall |
Arrangör: |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 feb 2020 till den 23 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 200m Frisim Herrar
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Orkla |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
3 |
|
Vilgot Johansson |
2009 |
SANDVIKEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
4 |
|
Oskar Johannesson |
2008 |
GÄVLE SS |
3:09.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
5 |
|
Algot Rådman |
2006 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 200m Frisim Herrar |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
2 |
|
Filip Jaworski Lindström |
2008 |
HARNÄS SKU |
3:02.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Alex Kalinichenko |
2003 |
BORLÄNGE |
2:53.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
4 |
|
Albin Glaas |
2006 |
HARNÄS SKU |
2:37.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
5 |
|
Axel Pagard |
2006 |
HARNÄS SKU |
2:44.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
6 |
|
Anton Löfgren |
2006 |
LUDVIKA SS |
3:00.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 200m Frisim Herrar |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
1 |
|
Isac Forsman |
2006 |
VAIK SK |
2:35.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
2 |
|
Alfred Gustafsson |
2005 |
LUDVIKA SS |
2:34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
3 |
|
Melvin Norlén |
2005 |
VÄSTERÅS |
2:26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
4 |
|
Oliver Blomberg |
2003 |
FALUN |
2:19.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
5 |
|
Oscar Westman |
2005 |
FALUN |
2:21.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
6 |
|
David Cederlöf |
2006 |
LUDVIKA SS |
2:33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
7 |
|
Thor Pedro |
2005 |
VÄSTERÅS |
2:35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 200m Frisim Herrar |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
1 |
|
Olle Halvarsson |
2006 |
VÄSTERÅS |
2:18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
2 |
|
Måns Rydergren |
2003 |
VÄSTERÅS |
2:17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
|
Ludvig Rasmuson |
2001 |
SK NEPTUN |
2:14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Daniel Ruijs |
2004 |
BORLÄNGE |
2:11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Olle Wikholm |
2004 |
GÄVLE SS |
2:12.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
6 |
|
Axel Furuhall |
2004 |
SÖDERHAMN |
2:15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
7 |
|
Linus von Hofsten |
2006 |
FALUN |
2:17.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 200m Frisim Herrar |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
1 |
|
Max Antonsson |
2004 |
VÄSTERÅS |
2:09.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
2 |
|
Jonathan Holmberg |
2000 |
VÄSTERÅS |
2:05.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
3 |
|
Gellert Szabo |
2001 |
VÄSTERÅS |
2:04.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Jakob Rasmuson |
2003 |
SK NEPTUN |
1:54.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
5 |
|
Adam Carlsson |
2001 |
GÄVLE SS |
2:02.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
6 |
|
Danny Simaleza |
2005 |
GÄVLE SS |
2:04.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
7 |
|
Hugo Swanson |
2006 |
GÄVLE SS |
2:06.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-23 13:59:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
|
|
|
|