Program for Stockholm Summergames 50 metersbassäng
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 114
|
Tävling |
Stockholms Summergames 2010 |
|
Utskriftsdatum |
02 juli 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:12 |
|
|
Arrangör |
Polisen IF , Simsektionen Stockholm |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
2010-07-01 |
|
|
|
|
Gren 114, 200 m MEDLEY GIRLS DE |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
HK |
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
479 |
2 |
Moa Lindahl |
1999 |
AM1699 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
232 |
3 |
Ebba Bjurman |
1999 |
AE7299 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
231 |
4 |
Katarina Korpe |
1999 |
AK7299 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
447 |
5 |
Malin Krohn |
1998 |
AP8698 |
SUNDSVALL |
|
50m |
|
460 |
6 |
Julia Nilsson |
1999 |
AM0699 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
425 |
7 |
Linnéa Palmqvist |
1998 |
AG3698 |
SALA SS |
|
50m |
|
237 |
8 |
Dersim Esmaelzadeh |
1999 |
AN6299 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
HK |
Bassäng |
Tid |
|
396 |
1 |
Melina Olsson |
1998 |
AA4200 |
MÄRSTA SS |
|
50m |
|
599 |
2 |
Sarah Wallin |
2000 |
ah9800 |
GÄVLE SS |
|
50m |
|
246 |
3 |
Mimmi Söderström |
2000 |
AL9400 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
283 |
4 |
Emilie Karon´-Klefbom |
1998 |
AR9298 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
4:01.13 |
392 |
5 |
Olivia Rudqvist |
2000 |
AA2600 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:44.99 |
453 |
6 |
Elina Söderblom |
1999 |
AH7299 |
SUNDSVALL |
|
50m |
3:45.76 |
133 |
7 |
Sophia Norén |
1998 |
AN9698 |
SS04 |
|
50m |
|
224 |
8 |
Sara Jeppsson |
1999 |
AH0299 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
242 |
9 |
Astrid Albertsson |
2000 |
AF5400 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
398 |
10 |
Emma Wahlund |
1998 |
AB5298 |
MÄRSTA SS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
HK |
Bassäng |
Tid |
|
241 |
1 |
Malin Bernmark |
1998 |
AP3698 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:39.89 |
132 |
2 |
Rebecca Höglind |
1998 |
AL7898 |
SS04 |
|
25m |
3:27.35 |
244 |
3 |
Sofia Björnfot |
1998 |
BC6298 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:19.41 |
130 |
4 |
Therese Thor |
1998 |
AW2298 |
SS04 |
|
25m |
3:14.72 |
591 |
5 |
Vilde Kvenshagen Gimse |
1998 |
|
Tromsø SK |
|
50m |
3:13.67 |
446 |
6 |
Frida Hedlund |
1999 |
AG5699 |
SUNDSVALL |
|
25m |
3:13.85 |
454 |
7 |
Viktoria Terosdotter |
1998 |
AV2298 |
SUNDSVALL |
|
50m |
3:16.72 |
259 |
8 |
Malene Throndsen |
1998 |
|
Vestkant |
|
25m |
3:25.00 |
103 |
9 |
Rebekka Lund Danielsen |
1999 |
|
Oslo IL |
|
25m |
3:38.68 |
471 |
10 |
Nina Bring |
1999 |
AR8699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:40.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
HK |
Bassäng |
Tid |
|
445 |
1 |
Hanna Ekengren |
1998 |
AO3898 |
SUNDSVALL |
|
25m |
3:12.08 |
264 |
2 |
Benedikte Øverland |
1999 |
|
Vestkant |
|
25m |
3:07.30 |
131 |
3 |
Tiffani Segerbrand |
1999 |
AI0699 |
SS04 |
|
25m |
3:04.50 |
462 |
4 |
Agnes Fährlin |
1998 |
AR1498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:57.00 |
399 |
5 |
Helene Andersen |
1998 |
|
Karasjok |
|
50m |
2:51.61 |
255 |
6 |
Emilie Lie Mathisen |
1998 |
|
Vestkant |
|
25m |
2:55.75 |
463 |
7 |
Alice Franzén |
1998 |
AZ0898 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:03.00 |
129 |
8 |
Caroline Adlerborn |
1998 |
AR3498 |
SS04 |
|
25m |
3:04.89 |
759 |
9 |
Linda von Fircks |
1998 |
BD8298 |
POLISEN |
|
50m |
3:09.24 |
448 |
10 |
Amelia Lundblom |
1999 |
AF3499 |
SUNDSVALL |
|
25m |
3:12.64 |
Skapad av WinGrodan 1.18.00 |
Utskriftsdatum |
02 juli 2010 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
08:12 |
|