Program for K-Supermarket Talviuinnit
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-Supermarket Talviuinnit
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Nurmijärven Uinti ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
tammi 18, 2020 to tammi 18, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
54 |
|
Siiri Einiö |
Gladius Kirkkonummi |
2003 |
03A357 |
25m |
26.20 |
|
|
|
|
|
2 |
69 |
|
Alina Antila |
Nurmijärven Uinti |
2004 |
04A829 |
25m |
27.06 |
|
|
|
|
|
3 |
65 |
|
Aino Koskelo |
Nurmijärven Uinti |
2005 |
05A053 |
25m |
27.98 |
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Ella-Maija Syväniemi |
Gladius Kirkkonummi |
2004 |
04A654 |
25m |
28.40 |
|
|
|
|
|
5 |
44 |
|
Ninni From |
Simmis Wanda ry |
1988 |
88A150 |
25m |
28.71 |
|
|
|
|
|
6 |
64 |
|
Cinja Åvist |
Nurmijärven Uinti |
2003 |
03A121 |
25m |
29.05 |
|
|
|
|
|
7 |
72 |
|
Laura Saarela |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A748 |
25m |
30.60 |
|
|
|
|
|
8 |
61 |
|
Peppi Eskola |
Gladius Kirkkonummi |
2005 |
05A552 |
25m |
30.69 |
|
|
|
|
|
9 |
95 |
|
Milja Korhonen |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A588 |
25m |
31.92 |
|
|
|
|
|
10 |
101 |
|
Emma Tissari |
Nurmijärven Uinti |
2007 |
07A884 |
25m |
32.74 |
|
|
|
|
|
11 |
94 |
|
Eveliina Puustjärvi |
Simmis Wanda ry |
1985 |
85A181 |
25m |
33.37 |
LAT |
|
12 |
97 |
|
Hertta Katajisto |
Nurmijärven Uinti |
2007 |
07A374 |
25m |
34.77 |
|
|
|
|
|
13 |
42 |
|
Marjut Hyvönen |
Keravan Uimarit |
1966 |
66A045 |
25m |
36.47 |
|
|
|
|
|
14 |
102 |
|
Nea Mäkelä |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06B126 |
25m |
37.00 |
|
|
|
|
|
15 |
100 |
|
Lotte Borremans |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08A470 |
25m |
38.55 |
|
|
|
|
|
16 |
71 |
|
Tiina Kämäräinen |
Nurmijärven Uinti |
1978 |
78A130 |
25m |
38.58 |
|
|
|
|
|
17 |
24 |
|
Diana Levchenko |
Hyvinkään Uimaseura |
2008 |
08A753 |
25m |
39.30 |
|
|
|
|
|
18 |
39 |
|
Melania Smirnova |
Järvenpään Uintiklubi ry |
2010 |
10A395 |
25m |
42.31 |
|
|
|
|
|
19 |
29 |
|
Lumi-Tuulikki Parkkonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2009 |
09A624 |
25m |
44.42 |
|
|
|
|
|
20 |
83 |
|
Ilona Antila |
Nurmijärven Uinti |
2010 |
10A391 |
25m |
46.59 |
|
|
|
|
|
21 |
103 |
|
Lotta Fonsén |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06B127 |
25m |
47.01 |
|
|
|
|
|
22 |
26 |
|
Susanne Elonen |
Hyvinkään Uimaseura |
2011 |
11A096 |
25m |
48.03 |
|
|
|
|
|
23 |
82 |
|
Mette Borremans |
Nurmijärven Uinti |
2011 |
11A154 |
25m |
48.38 |
|
|
|
|
|
24 |
78 |
|
Iitu Olbert |
Nurmijärven Uinti |
2010 |
10A217 |
25m |
50.18 |
|
|
|
|
|
25 |
27 |
|
Amanda Kokkinen |
Hyvinkään Uimaseura |
2011 |
11A097 |
25m |
54.31 |
|
|
|
|
|
26 |
106 |
|
Sana Kanerva |
Nurmijärven Uinti |
2009 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
113 |
|
Silja Rinkiö |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
08B077 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
111 |
|
Sana Kanerva |
Nurmijärven Uinti |
2009 |
09A818 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
108 |
|
Silja Rinkiö |
Nurmijärven Uinti |
2008 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
96 |
|
Benita Roine |
Nurmijärven Uinti |
2006 |
06A616 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-17 17.42.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|