Program för Roslagsmästerskapen 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Insim 08:00-08:50
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Damer
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
1 |
|
Vilma Rejås |
2007 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
2 |
|
Belma Obradovac |
2005 |
NORRTÄLJE |
1:55.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
3 |
|
Beatrice Haddleton |
2007 |
ÅKERSBERGA |
1:45.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
4 |
|
Matilda Elofsson |
2007 |
TÄBY SIM |
1:39.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
5 |
|
Astrid Enbom |
2006 |
TÄBY SIM |
1:39.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
6 |
|
Amelia Fricker |
2007 |
ÅSF |
1:46.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
7 |
|
Matilda Von Scherling |
2007 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
8 |
|
Embla Thorgrimsdottir |
2006 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Damer |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
1 |
|
Milou Rönnbro |
2006 |
ÅKERSBERGA |
1:39.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
2 |
|
Ella Bäckman |
2005 |
ÅSF |
1:31.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
3 |
|
Lisa Palo |
2004 |
ÅKERSBERGA |
1:31.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
4 |
|
Tindra Sjöström |
2005 |
ÅSF |
1:30.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
5 |
|
Tyra Hållinder |
2007 |
NORRTÄLJE |
1:30.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
6 |
|
Molly Ju |
2007 |
TÄBY SIM |
1:31.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
7 |
|
Edna Obradovac |
2007 |
NORRTÄLJE |
1:36.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
8 |
|
Sara Norman Widell |
2006 |
NORRTÄLJE |
1:39.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Damer |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
1 |
|
Amanda Lindberg |
2006 |
TÄBY SIM |
1:28.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
2 |
|
Julia Eriksson |
2005 |
ÅSF |
1:28.21 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
3 |
|
Embla Stendrake |
2005 |
ÅKERSBERGA |
1:27.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
4 |
|
Leah Schöneberg |
2004 |
NORRTÄLJE |
1:25.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
5 |
|
Nova Larsson |
2007 |
ÅSF |
1:27.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
6 |
|
Bea Hellborg |
2006 |
TÄBY SIM |
1:27.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
7 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
TÄBY SIM |
1:28.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
8 |
|
Denise Frejd |
2003 |
ÅKERSBERGA |
1:29.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Damer |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
1 |
|
Hanna Wickström |
2007 |
DANDERYD |
1:23.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
2 |
|
Signe Kling |
2005 |
ÅKERSBERGA |
1:22.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
3 |
|
Viola Blomberg |
2007 |
NORRTÄLJE |
1:21.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
4 |
|
Olivia Allert |
2007 |
TÄBY SIM |
1:20.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Ebba Rosander |
2005 |
DANDERYD |
1:20.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
6 |
|
Linnea Wiberg |
2006 |
TÄBY SIM |
1:21.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
7 |
|
Emma Olsson Sande |
2005 |
TÄBY SIM |
1:23.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
232 |
8 |
|
Frida Wilmo Johansson |
2004 |
SS04 |
1:24.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Damer |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
1 |
|
Hanna Gong |
2007 |
TÄBY SIM |
1:20.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
2 |
|
Elina Szeplaky |
2004 |
ÅKERSBERGA |
1:20.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
3 |
|
Nicole Dvali |
2007 |
TÄBY SIM |
1:19.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
4 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
TÄBY SIM |
1:18.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
5 |
|
Nora Lundberg |
2003 |
ÅKERSBERGA |
1:19.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
6 |
|
Alice Davies |
2004 |
TÄBY SIM |
1:19.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
7 |
|
Lova Åhlén |
2004 |
NORRTÄLJE |
1:20.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
8 |
|
Ella Olsson |
2004 |
ÅKERSBERGA |
1:20.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Damer |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1 |
|
Felicia Malkan-Juvelin |
2005 |
DANDERYD |
1:17.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
2 |
|
Hannah Haux |
2004 |
TÄBY SIM |
1:17.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Rebecka Barkvall |
2007 |
DANDERYD |
1:16.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
4 |
|
Tuva Lundberg |
2006 |
TÄBY SIM |
1:15.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
5 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
TÄBY SIM |
1:16.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
6 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
TÄBY SIM |
1:16.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
7 |
|
Clara Westerdahl |
2005 |
TÄBY SIM |
1:17.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
8 |
|
Nora Rönnbro |
2004 |
ÅKERSBERGA |
1:17.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Damer |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
1 |
|
Louise Franks |
2005 |
TÄBY SIM |
1:14.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
2 |
|
Rose Li |
2006 |
TÄBY SIM |
1:13.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
3 |
|
Jessica Lindholm |
2001 |
ÅSF |
1:12.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
4 |
|
Linnea Sjöström |
2005 |
NORRTÄLJE |
1:09.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
5 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
NORRTÄLJE |
1:12.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
6 |
|
Amanda Björklund |
2006 |
TÄBY SIM |
1:12.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
7 |
|
Ellen Woivalin |
2001 |
ÅSF |
1:13.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
8 |
|
Filippa Bonorden |
2005 |
DANDERYD |
1:15.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-01 08:40:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|