Program för Ungdoms GP3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 20, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 349 | Robertsson Julia | 1995 | VÄSBY SS | AM9295 | 25 m | 2:23.75 | |
2 | 95 | Dahlberg Jonna | 1995 | SK NEPTUN | AP9895 | 25 m | 2:24.61 | |
3 | 60 | Ackerstierna Erica | 1992 | SK ENA | BR6692 | 25 m | 2:29.10 | |
4 | 148 | Gustafsson Linnea | 1993 | SÖDERTÖRN | AM8893 | 50 m | 2:30.24 | |
5 | 236 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 25 m | 2:31.71 | |
6 | 332 | Bäck Mikaela | 1995 | VÄSBY SS | AE9895 | 25 m | 2:31.77 | |
7 | 145 | Eriksson Jessica | 1993 | SÖDERTÖRN | AT2293 | 50 m | 2:33.58 | |
8 | 191 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 25 m | 2:33.65 | |
9 | 353 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 25 m | 2:33.98 | |
10 | 351 | Sjösten Emma | 1996 | VÄSBY SS | AG2496 | 25 m | 2:34.70 | |
11 | 341 | Hellström Isabell | 1994 | VÄSBY SS | AF7894 | 25 m | 2:35.18 | |
12 | 352 | Snekkenes Victoria | 1994 | VÄSBY SS | AE2894 | 25 m | 2:35.34 | |
13 | 482 | Lunusjkin Maria | 1993 | SALTSJÖB | BR0893 | 25 m | 2:35.43 | |
14 | 314 | Juhlin Stina | 1992 | WISBY SS | AE0492 | 25 m | 2:35.50 | |
15 | 336 | Frisk-Garcia Victoria | 1994 | VÄSBY SS | AX5894 | 25 m | 2:35.82 | |
16 | 392 | Näsman Linnea | 1992 | SS04 | AV2692 | 50 m | 2:35.99 | |
17 | 2 | Bygdeman Ulrika | 1993 | SKURU IK | AR7893 | 25 m | 2:36.63 | |
18 | 331 | Bäck Emelie | 1996 | VÄSBY SS | AE4696 | 25 m | 2:37.70 | |
19 | 513 | Rahim Helin | 1995 | SPÅRVÄGEN | AM7895 | 25 m | 2:38.35 | |
20 | 393 | Olsson Hanna | 1996 | SS04 | AG9296 | 50 m | 2:38.45 | |
21 | 27 | Lewin Marlene Pavlu | 1997 | SKURU IK | AH9497 | 25 m | 2:38.52 | |
22 | 356 | Wiiand Agnes | 1997 | VÄSBY SS | AM1497 | 25 m | 2:38.61 | |
23 | 119 | Nelin Olivia | 1995 | SK NEPTUN | BE1695 | 50 m | 2:38.90 | |
24 | 96 | Eneström Emmy | 1996 | SK NEPTUN | AR3296 | 50 m | 2:39.93 | |
25 | 493 | Bring Emma | 1995 | SPÅRVÄGEN | BG5695 | 25 m | 2:40.15 | |
26 | 288 | Sangfelt Sara | 1995 | TÄBY SIM | AG0695 | 25 m | 2:40.49 | |
27 | 369 | Ståhle Alice | 1997 | VÄSTERÅS | AW1697 | 25 m | 2:41.18 | |
28 | 177 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 2:41.65 | |
29 | 360 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 2:41.71 | |
30 | 30 | Sjöberg Mathilda | 1995 | SKURU IK | BH1495 | 50 m | 2:43.15 | |
31 | 292 | Ulmgren Jennifer | 1995 | TÄBY SIM | BB5495 | 25 m | 2:43.95 | |
32 | 346 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 2:44.59 | |
33 | 216 | Rylander Helena | 1993 | TUREBERG | AY3893 | 25 m | 2:44.74 | |
34 | 239 | Nyström Sara | 1995 | TYRESÖ SS | BT2295 | 50 m | 2:45.09 | |
35 | 365 | Löfgren Amanda | 1997 | VÄSTERÅS | AY0897 | 25 m | 2:45.25 | |
36 | 253 | Arksand Elsa | 1996 | TÄBY SIM | AU1896 | 50 m | 2:45.31 | |
37 | 287 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 25 m | 2:45.70 | |
38 | 452 | Thulin Nicole | 1992 | POLISEN | BE8292 | 25 m | 2:46.60 | |
39 | 411 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 25 m | 2:46.93 | |
40 | 58 | Toll Annika | 1996 | DANDERYD | AU6896 | 25 m | 2:48.10 | |
41 | 494 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 2:48.84 | |
42 | 67 | Vuori Viktoria | 1995 | SK ENA | AK7895 | 25 m | 2:49.66 | |
43 | 279 | Lundström Anna-Cecilia | 1994 | TÄBY SIM | AX6294 | 25 m | 2:49.71 | |
44 | 400 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 50 m | 2:49.97 | |
45 | 361 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 2:49.98 | |
46 | 272 | Korssell Christine | 1995 | TÄBY SIM | BJ0495 | 25 m | 2:50.45 | |
47 | 210 | Bouveng Matilda | 1996 | TUREBERG | AG6496 | 25 m | 2:50.62 | |
48 | 509 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 2:50.86 | |
49 | 583 | Määttä Olivia | 1993 | SÖDERTÄLJE | AW3493 | 50 m | 2:50.95 | |
50 | 123 | Schumacher Josefine | 1995 | SK NEPTUN | BC9495 | 50 m | 2:51.19 | |
51 | 20 | Mcpheat Enya | 1997 | SKURU IK | AS4697 | 25 m | 2:51.35 | |
52 | 200 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 50 m | 2:51.99 | |
53 | 168 | Magnenat Caroline | 1996 | SÖDERTÖRN | AU4496 | 25 m | 2:52.06 | |
54 | 321 | Tinge Elin | 1995 | WISBY SS | BQ7295 | 25 m | 2:52.11 | |
55 | 519 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 50 m | 2:52.16 | |
56 | 380 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 50 m | 2:52.47 | |
57 | 53 | Gunnarsson Alice | 1996 | DANDERYD | BH9496 | 25 m | 2:52.48 | |
58 | 434 | Hortobagyi-Wester Melissa | 1993 | POLISEN | BN2493 | 50 m | 2:52.54 | |
59 | 591 | Strannerud Moa | 1993 | SÖDERTÄLJE | BC9293 | 50 m | 2:52.56 | |
60 | 294 | Wallmon Malin | 1992 | TÄBY SIM | BF2492 | 25 m | 2:52.57 | |
61 | 474 | Svarfvar Katja | 1996 | NORRTÄLJE | AW8296 | 25 m | 2:53.71 | |
62 | 306 | Hedman Elsa | 1996 | UPSALA S | BB3896 | 25 m | 2:53.83 | |
63 | 506 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 2:54.01 | |
64 | 357 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 2:54.72 | |
65 | 258 | Edlund Sofia | 1998 | TÄBY SIM | AI0498 | 25 m | 2:54.77 | |
66 | 550 | Beyermann Pamela | 1998 | STRÄNGNÄS | AS4498 | 25 m | 2:55.32 | |
67 | 36 | Sydow Sofia von | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 2:55.65 | |
68 | 543 | Rydberg Linnéa | 1994 | SKK | BK7493 | 25 m | 2:55.72 | |
69 | 572 | Kolmbäck Isa | 1996 | SÖDERTÄLJE | AJ1496 | 50 m | 2:55.83 | |
70 | 375 | Österberg Moa | 1994 | ÅKERSBERGA | BP1294 | 25 m | 2:55.85 | |
71 | 514 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 25 m | 2:55.91 | |
72 | 451 | Söderberg Linn | 1994 | POLISEN | AZ3294 | 50 m | 2:56.38 | |
73 | 302 | Edlert Mari | 1995 | UPSALA S | AX6695 | 25 m | 2:56.41 | |
74 | 11 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 2:56.45 | |
75 | 164 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 50 m | 2:57.31 | |
76 | 291 | Timbäck Elin | 1997 | TÄBY SIM | AI9897 | 50 m | 2:57.55 | |
77 | 426 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 2:57.60 | |
78 | 462 | Alstermark Fanny | 1998 | NORRTÄLJE | AP3298 | 25 m | 2:57.66 | |
79 | 347 | Narebo Linnea | 1997 | VÄSBY SS | AW0897 | 25 m | 2:57.93 | |
80 | 582 | Mattsson-Coll Sandra | 1997 | SÖDERTÄLJE | AG0697 | 50 m | 2:58.64 | |
81 | 560 | Engsoo Viktoria | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ1696 | 50 m | 2:59.33 | |
82 | 252 | Zraly Alexandra | 1995 | TYRESÖ SS | BG3695 | 25 m | 2:59.56 | |
83 | 57 | Sundman Linnéa | 1996 | DANDERYD | AX0896 | 25 m | 2:59.66 | |
84 | 334 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 2:59.94 | |
85 | 460 | Alfredsson Line | 1995 | NORRTÄLJE | BB7495 | 50 m | 3:01.47 | |
86 | 213 | Borg Nanna Nissar - | 1996 | TUREBERG | AQ0896 | 25 m | 3:01.72 | |
87 | 303 | Fjällmyr Ida-Karin | 1995 | UPSALA S | AD0895 | 25 m | 3:02.10 | |
88 | 590 | Stille Saga | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ5896 | 50 m | 3:03.39 | |
89 | 584 | Nilsson Karin | 1994 | SÖDERTÄLJE | AO6294 | 50 m | 3:03.47 | |
90 | 465 | Jacobi Michelle | 1997 | NORRTÄLJE | AU6897 | 25 m | 3:04.33 | |
91 | 520 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 3:04.89 | |
92 | 329 | Borell Emelie | 1995 | VÄSBY SS | AR5695 | 25 m | 3:04.93 | |
93 | 228 | Heuer Anna | 1997 | TYRESÖ SS | BK2297 | 25 m | 3:05.18 | |
94 | 492 | Boje Amalie | 1995 | SPÅRVÄGEN | BN4695 | 50 m | 3:05.25 | |
95 | 54 | Hegardt Filippa | 1998 | DANDERYD | AI2898 | 25 m | 3:06.53 | |
96 | 82 | Thune Rebecka | 1994 | HELLAS | BP5494 | 25 m | 3:06.76 | |
97 | 131 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 3:06.93 | |
98 | 278 | Lundeborg Frida | 1994 | TÄBY SIM | BZ9694 | 25 m | 3:07.44 | |
99 | 246 | Thörnqvist Victoria | 1995 | TYRESÖ SS | AQ1495 | 25 m | 3:07.79 | |
100 | 466 | Jansson Miranda | 1997 | NORRTÄLJE | BI2497 | 25 m | 3:08.84 | |
101 | 301 | Carlsson Linnéa | 1998 | UPSALA S | AC8298 | 25 m | 3:09.64 | |
102 | 378 | Askari Anahit | 1996 | SS04 | AZ4896 | 50 m | 3:11.23 | |
103 | 217 | Rylander Katarina | 1993 | TUREBERG | AU4693 | 25 m | 3:11.28 | |
104 | 214 | Olsson Anna | 1997 | TUREBERG | AU6297 | 50 m | 3:11.47 | |
105 | 481 | Herlitz Emilia | 1997 | SALTSJÖB | AP7497 | 25 m | 3:11.95 | |
106 | 473 | Rüdén Rebecca | 1997 | NORRTÄLJE | AW3497 | 50 m | 3:13.04 | |
107 | 122 | Rönn Amanda | 1997 | SK NEPTUN | BE4697 | 25 m | 3:14.41 | |
108 | 459 | Fircks Linda von | 1998 | POLISEN | BD8298 | 25 m | 3:14.70 | |
109 | 100 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 3:14.76 | |
110 | 201 | Waldheim Gerd | 1996 | SÖDERTÖRN | AU8496 | 25 m | 3:14.98 | |
111 | 472 | Persson Emma | 1997 | NORRTÄLJE | AQ8697 | 50 m | 3:15.51 | |
112 | 254 | Assarsson Johanna | 1996 | TÄBY SIM | BP0296 | 25 m | 3:15.54 | |
113 | 5 | Dahlstedt Ylva | 1997 | SKURU IK | AQ1497 | 25 m | 3:15.99 | |
114 | 186 | Ring Beata | 1995 | SÖDERTÖRN | BU2895 | 25 m | 3:18.40 | |
115 | 125 | Takman Felicia | 1997 | SK NEPTUN | BH2697 | 25 m | 3:21.15 | |
116 | 103 | Jegebo Isabella | 1997 | SK NEPTUN | BF6897 | 25 m | 3:23.31 | |
117 | 322 | Werner Alva | 1998 | WISBY SS | AE6498 | 25 m | 3:23.37 | |
118 | 566 | Häggh Evelina | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS5296 | 50 m | 3:24.04 | |
119 | 396 | Stenmark Sara | 1995 | SS04 | BL1895 | 50 m | 3:26.38 | |
120 | 50 | Tannous Nicole | 1998 | BOTK-RÖNN | AY6298 | 50 m | 3:26.78 | |
121 | 206 | Wänerfjord Elinor | 1996 | SÖDERTÖRN | BD5496 | 25 m | 3:33.10 | |
122 | 49 | Särås Moa | 1997 | BOTK-RÖNN | BL0497 | 50 m | 3:44.31 | |
123 | 114 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 3:51.10 | |
124 | 105 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 3:52.74 | |
125 | 47 | Rundberg My | 1999 | BOTK-RÖNN | AL3699 | 50 m | ||
126 | 248 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 50 m | ||
127 | 395 | Sevh Tuba | 1995 | SS04 | AP4495 | 50 m | ||
128 | 428 | Grigorenko Nathalie | 1997 | POLISEN | BN3897 | 50 m | ||
129 | 441 | Munhzaya Anuka | 1996 | POLISEN | BT5296 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.00 | Utskriftsdatum | 11 juni 2010 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 15:08 |