Startliste for Haslev Vinter Cup 2020
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Seedede heat Løb 17
|
Stævne navn |
Haslev Vinter Cup 2020 |
|
Udskriftsdato |
11 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Haslev |
|
Udskriftstidspunkt |
09:28 |
|
|
Arrangør |
Haslev Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
11 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 17, 50m Rygsvømning Damer |
Finaler (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
Laura Hoffmann |
2006 |
0662AZ |
RINGSTED |
|
25m |
|
252 |
3 |
Sahra Warberg |
2008 |
0850AT |
SHS-STEVNS |
|
25m |
|
166 |
4 |
Anna Baad Clausen |
2007 |
0742AU |
HASLEV |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
81 |
1 |
Rosa Sørensen |
2010 |
1096AH |
KØGE |
|
25m |
|
253 |
2 |
Sandra Fly Nielsen |
2005 |
0582BC |
SHS-STEVNS |
|
25m |
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
177 |
4 |
Amalie Badensø |
2009 |
0984BD |
HASLEV |
|
25m |
|
190 |
5 |
Rosa Winther Gregersen |
2009 |
0930BF |
HASLEV |
|
25m |
|
189 |
6 |
Isabella Johansson |
2007 |
0718BA |
HASLEV |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
18 |
1 |
Alberte Hjarbæk |
2010 |
1060AF |
SLAGELSE |
|
25m |
1:12.50 |
44 |
2 |
Emma Dejløw Sonne |
2011 |
1110AD |
RINGSTED |
|
25m |
1:07.84 |
21 |
3 |
Laura Keller Thorgrimson |
2010 |
1088AE |
SLAGELSE |
|
25m |
1:02.57 |
40 |
4 |
Alma C. Thaysen |
2011 |
1108AD |
RINGSTED |
|
25m |
1:06.26 |
24 |
5 |
Rosa Pico |
2010 |
1038AA |
SLAGELSE |
|
25m |
1:10.23 |
15 |
6 |
Freja Fodge |
2008 |
0814AW |
SLAGELSE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
68 |
1 |
Ela Narin Bas |
2010 |
1094AH |
KØGE |
|
25m |
1:00.35 |
72 |
2 |
Hannah Borgstrøm |
2009 |
0996AF |
KØGE |
|
25m |
58.60 |
41 |
3 |
Asanka Tissera |
2010 |
1096AI |
RINGSTED |
|
25m |
58.24 |
74 |
4 |
Lucca Kiding |
2011 |
1186AA |
KØGE |
|
25m |
58.53 |
51 |
5 |
Lærke Neya Jørgensen |
2010 |
1098AI |
RINGSTED |
|
25m |
1:00.04 |
183 |
6 |
Ida Hartz Johnsen |
2008 |
0886AU |
HASLEV |
|
25m |
1:00.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
14 |
1 |
Sara Poulsgaard Sværke |
2009 |
0954AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
56.38 |
178 |
2 |
Agnes Thøfner |
2009 |
0948AB |
HASLEV |
|
25m |
55.53 |
50 |
3 |
Julie Guul |
2008 |
0858AC |
RINGSTED |
|
25m |
53.14 |
63 |
4 |
Andrea Vig Lauritsen |
2010 |
1038AC |
KØGE |
|
25m |
54.59 |
52 |
5 |
Mejse Nielsen |
2008 |
0880AT |
RINGSTED |
|
25m |
55.67 |
65 |
6 |
Caroline Elisabeth Moris |
2010 |
1092AH |
KØGE |
|
25m |
58.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
233 |
1 |
Chilli Nordahl Thompson |
2008 |
0880AU |
SHS-STEVNS |
|
25m |
51.44 |
48 |
2 |
Jasmin Fleur Jørgensen |
2007 |
0770AY |
RINGSTED |
|
25m |
50.94 |
185 |
3 |
Madeleine Schou |
2008 |
0848AS |
HASLEV |
|
25m |
50.84 |
71 |
4 |
Frida Koch |
2010 |
1022AB |
KØGE |
|
25m |
50.92 |
66 |
5 |
Caya Kvisgaard |
2010 |
1046AC |
KØGE |
|
25m |
51.33 |
49 |
6 |
Jóhanna Johansen |
2008 |
0878AT |
RINGSTED |
|
25m |
52.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
284 |
1 |
Victoria Amalie Mouritzen |
2009 |
0938AF |
SLAGELSE |
|
25m |
49.56 |
64 |
2 |
Anna Novak |
2010 |
1032AB |
KØGE |
|
25m |
49.15 |
70 |
3 |
Elisabeth Toft Kristensen |
2009 |
0924AF |
KØGE |
|
25m |
48.39 |
73 |
4 |
Josefine Frigast la Cour |
2010 |
1012AB |
KØGE |
|
25m |
48.87 |
67 |
5 |
Caroline Ploug Høyer |
2009 |
0926AG |
KØGE |
|
25m |
49.40 |
13 |
6 |
Rosa Sofie Wismarch Mørch |
2009 |
0976AH |
SLAGELSE |
|
25m |
49.63 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
243 |
1 |
Liva Sandholt-Nielsen |
2006 |
0668AN |
SHS-STEVNS |
|
25m |
48.18 |
106 |
2 |
Frederikke Schwaner-Hanse |
2008 |
0878AN |
KØGE |
|
25m |
46.63 |
140 |
3 |
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
0942AI |
HOLBÆK |
|
25m |
46.41 |
80 |
4 |
Nora Stølsgård |
2010 |
1036AC |
KØGE |
|
25m |
46.52 |
276 |
5 |
Nanna Hessner |
2007 |
0764AU |
VÆRLØSE |
|
25m |
47.78 |
77 |
6 |
Melina Ertman |
2011 |
1176AA |
KØGE |
|
25m |
48.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
255 |
1 |
SIF Winther-Jensen |
2004 |
0476AT |
SHS-STEVNS |
|
25m |
45.99 |
218 |
2 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
40.10 |
269 |
3 |
Martha Bødker Thomsen |
2005 |
0586AH |
VÆRLØSE |
|
25m |
36.61 |
125 |
4 |
Rebekka Roed |
2007 |
0732AA |
KØGE |
|
25m |
36.99 |
79 |
5 |
Nia Sommer |
2010 |
1074AA |
KØGE |
|
25m |
45.51 |
212 |
6 |
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
0716AS |
VATCPH-STT |
|
25m |
46.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
90 |
1 |
Olivia Møller |
2004 |
0452AF |
KØGE |
|
25m |
34.39 |
85 |
2 |
Melanie Degner |
2000 |
0098AC |
KØGE |
|
25m |
33.10 |
95 |
3 |
Amalie Wichmann Larsen |
2005 |
0564AB |
KØGE |
|
25m |
29.82 |
113 |
4 |
Benedicte Them Jensen |
2004 |
0454AA |
KØGE |
|
25m |
31.29 |
111 |
5 |
Sophia Christensen |
2003 |
0326BD |
KØGE |
|
25m |
33.87 |
94 |
6 |
Line Nøhr Petersen |
2003 |
0378AI |
KØGE |
|
25m |
35.24 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
11 januar 2020 |
Licens til Haslev Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
09:28 |
|