Program for SM/JSM 2010
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
SM/JSM 2010 |
|
Utskriftsdatum |
15 juli 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
13:02 |
|
|
Arrangör |
SSF/Malmö KK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 juli 2010 |
|
|
|
|
Gren 10, 50m Ryggsim Herrar |
Finaler (2) |
Sponsor: Team Gamewi |
Världsrekord Seniorer: Liam Tancock (1985) 24.04 2009-08-02 |
Europarekord Seniorer: Liam Tancock (1900) 24.04 2009-08-02 |
SR: Pontus Renholm (1986) 25.46 2008-07-16 |
SR Juniorer: Niklas Borin (1989) 26.46 2009-07-04 |
|
Heat B (2) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Niclas Granström |
1990 |
AI0390 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
28.34 |
445 |
2 |
Sebastian Holmberg |
1991 |
AG9391 |
TÄBY SIM |
|
50m |
28.28 |
433 |
3 |
Tobias Karlsson |
1991 |
AD5991 |
TUREBERG |
|
50m |
28.28 |
262 |
4 |
Michael Kostesic |
1986 |
AD5186 |
NKK |
|
50m |
27.86 |
489 |
5 |
Martin Nilsson |
1993 |
AL6793 |
VÄSBY SS |
|
50m |
28.07 |
269 |
6 |
Stefan Stojmenovic |
1993 |
AR6593 |
NKK |
|
50m |
28.28 |
166 |
7 |
Mikael Ramkvist |
1988 |
AF5988 |
SK LÖDDE |
|
50m |
28.29 |
268 |
8 |
Nikola Stojmenovic |
1988 |
AE1988 |
NKK |
|
50m |
28.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
145 |
1 |
Carl Holmertz |
1990 |
AF3190 |
LASS |
|
50m |
27.78 |
464 |
2 |
Pontus Palmqvist |
1991 |
AV7391 |
VARBERG |
|
50m |
27.75 |
185 |
3 |
Jeremy Peter |
1988 |
AQ5988 |
MKK |
|
50m |
27.36 |
432 |
4 |
Niklas Borin |
1989 |
AD5189 |
TUREBERG |
|
50m |
26.97 |
247 |
5 |
Alexander Nyström |
1990 |
AG1590 |
SK NEPTUN |
|
50m |
27.20 |
131 |
6 |
Robin Henriksson |
1987 |
AH1787 |
SK LAXEN |
|
50m |
27.56 |
362 |
7 |
Konstantin Sundin |
1987 |
AE9987 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
27.78 |
64 |
8 |
Jonas Ulfskans |
1986 |
AD8986 |
HS |
|
50m |
27.83 |
Skapad av WinGrodan 1.18.13 |
Utskriftsdatum |
15 juli 2010 |
Licensierad till: IC Control AB |
Utskriftstid |
13:02 |
|