2020-02-22   16:56:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
8 100m Rintauinti Miehet
14 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 340 Sebastian Sojolin TaTu Tampere 50m 1:20.85
2006 06A292
2 436 Casper Kvist Nokian Pyry 50m 1:22.08
2006 06A352
3 137 Denis Katunov Lahden Uimaseura 50m 1:23.19
2006 06A164
4 202 Ilmari Partanen Hämeenlinnan Uimaseura 50m 1:26.23
2006 06A612
5 448 Luka Hirvonen Nokian Pyry 2006 06A887 50m 1:26.26
6 575 Sami Schrader Uinti Tampere 2006 06A494 50m 1:26.99
7 160 Akseli Kellman Mikkelin Uimaseura 2007 07A621 50m 1:27.10
8 540 Väinö Pitkänen Uinti Tampere 2006 06A199 50m 1:27.12
9 94 Jesse Saarinen Joensuun Uimaseura ry 2006 06A463 50m 1:28.84
10 589 Tobias Syrjä Uinti Tampere 2006 06A554 50m 1:31.39
11 29 Onni Rahkonen Simmis Grani 2007 07A079 50m 1:32.06
12 409 Frans Sandblom Åbo Simklubb 2006 06A101 50m 1:33.06
13 177 Lauri Jumppanen Seinäjoen Uimarit -58 ry 2007 07A543 50m 1:34.07
14 175 Oskari Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry 2007 07A495 50m 1:34.40
15 226 Osmo Räikkälä Kankaanpään Uimarit 2006 06A961 50m 1:36.44
16 259 Benjamin Salo Porin Uimaseura 2006 06A781 50m 1:36.77
17 91 Aapo Mononen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A081 50m 1:39.61
18 560 Rasmus Ruotoistenmäki Uinti Tampere 2006 06A320 50m 1:39.92
19 212 Aleksi Luopajärvi Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06B090 50m 1:40.14
20 32 Patrik Ventus Simmis Grani 2007 07A204 50m 1:40.17
21 424 Linus Korin Åbo Simklubb 2006 06A619 50m 1:41.53
22 178 Oskari Juntti Seinäjoen Uimarit -58 ry 2008 08A342 50m 1:42.97
23 632 Matias Suutala Uinti Tampere 2008 08A665 50m 1:46.74
24 576 Severi Roihankorpi Uinti Tampere 2006 06A492 50m 1:47.31
25 625 Timofey Matveev Uinti Tampere 2006 06B056 50m 1:48.53
26 42 Joona Korte Simmis Grani 2007 07A803 50m 1:50.30
27 292 Daniel Przado Rauman Uimaseura 2008 08A638 50m 1:50.97
28 173 Luka Hemminki Seinäjoen Uimarit -58 ry 2008 08A090 50m 1:54.63
29 635 Ossi Nevalainen Uinti Tampere 2008 08A625 50m 1:54.72
30 41 Eero Hedemäki Simmis Grani 2008 08A452 50m 1:55.02
31 357 Maxim Zuravljov TaTu Tampere 2009 09A039 50m 1:55.72
32 687 Luka Alfthan Uinti Tampere 2007 07B107 50m 1:59.08
33 363 Daniil Tirronen TaTu Tampere 2008 08A174 50m 1:59.09
34 214 Niko Aaltonen Hämeenlinnan Uimaseura 2009 09A437 50m 2:01.08
35 347 Joa Siltakoski TaTu Tampere 2007 07A187 50m 2:01.61
36 358 Nikita Zuravljov TaTu Tampere 2008 08A127 50m 2:02.56
37 372 Touko Hokkanen TaTu Tampere 2008 08A499 50m 2:04.50
38 34 Aarni Rahkonen Simmis Grani 2009 09A030 50m 2:04.89
39 271 Eino Luhtanen Porin Uimaseura 2008 08A729 50m 2:05.44
40 634 Elias Eironen Uinti Tampere 2008 08A570 50m 2:07.80
41 674 Aapo Pajunen Uinti Tampere 2008 08A918 50m
42 768 Kiri Karttunen TaTu Tampere 2009 09A167 50m
43 762 Eemeli Pennanen TaTu Tampere 2009 09A169 50m
44 686 Joel Alfthan Uinti Tampere 2008 08A989 50m
45 773 Timi Niemi TaTu Tampere 2012 12A005 50m
46 456 Onni Matti Elmeri Savolainen Nokian Pyry 2008 08A506 50m
47 767 Justus Tikkanen TaTu Tampere 2010 10A002 50m
48 367 Alex Hamilton TaTu Tampere 2006 06A910 50m
15-16 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 128 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura 2004 04A223 50m 1:07.51
2 16 Onni Äijälä Riihimäen Uimaseura 2004 04A344 50m 1:10.73
3 508 Samuel Sainio Uinti Tampere 2005 05A041 50m 1:11.67
4 321 Niilo Kilpeläinen TaTu Tampere 2004 04A174 50m 1:11.68
5 313 Pavel Pankratov TaTu Tampere 2004 04A029 50m 1:12.92
6 138 Jesse Hyppönen Lahden Uimaseura 2004 04A842 50m 1:13.96
7 124 Taavi Backman Lahden Uimaseura 2004 04A048 50m 1:15.29
8 125 Aapo Koskinen Lahden Uimaseura 2004 04A115 50m 1:15.36
9 325 Joona Saloniemi TaTu Tampere 2004 04A304 50m 1:17.01
10 519 Daniel Kontula Uinti Tampere 2005 05A152 50m 1:18.10
11 230 Lauri-Matti Huhtasalo Pihlavan Työväen Urheilijat 2004 04A872 50m 1:18.86
12 241 Juho Törmä Porin Uimaseura 2005 05A183 50m 1:20.41
13 551 Antte Säilä Uinti Tampere 2004 04A883 50m 1:21.08
14 143 Topias Tynjä Lahden Uimaseura 2005 05A627 50m 1:23.66
15 311 Akseli Kotti TaTu Tampere 2004 04A009 50m 1:23.97
16 286 Joonas Arponen Rauman Uimaseura 2005 05A559 50m 1:23.97
17 146 Antero Ruban Lahden Uimaseura 2004 04B114 50m 1:25.10
18 145 Miko Virtanen Lahden Uimaseura 2005 05A764 50m 1:25.84
19 26 Valtteri Niemimuukko Riihimäen Uimaseura 2005 05A561 50m 1:26.53
20 588 Leevi Luoma Uinti Tampere 2005 05A842 50m 1:27.40
21 139 Riku Huuhka Lahden Uimaseura 2005 05A549 50m 1:27.53
22 365 Markus Popov TaTu Tampere 2005 05B014 50m 1:27.88
23 206 Timi Louhe Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05B109 50m 1:32.64
24 349 Tuomas Kallio TaTu Tampere 2005 05A806 50m 1:33.94
25 148 Elias Molodtsov Lahden Uimaseura 2005 05B088 50m 1:34.00
26 578 Alex Lehtola Uinti Tampere 2005 05A840 50m 1:35.26
27 738 Joel Lipponen Uinti Hyvinkää 2004 04B103 50m 1:36.06
17-18 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 62 Verneri Viisanen Cetus Espoo 2002 02A281 50m 1:05.12
2 63 Mihail Khanoukaev Cetus Espoo 2002 02A241 50m 1:06.17
3 64 Luukas Vainio Cetus Espoo 2003 03A099 50m 1:06.62
4 402 Eemil Kankare Åbo Simklubb 2003 03A474 50m 1:09.90
5 498 Joona Kortteinen Uinti Tampere 2003 03A195 50m 1:11.39
6 495 Wäinö Koskinen Uinti Tampere 2002 02A267 50m 1:12.26
7 489 Jere Broman Uinti Tampere 2002 02A116 50m 1:13.80
8 227 Justus Hilaja Pihlavan Työväen Urheilijat 2002 02A070 50m 1:13.88
9 9 Ville Savulahti Riihimäen Uimaseura 2003 03A086 50m 1:14.47
10 130 Eetu Palvanen Lahden Uimaseura 2003 03A507 50m 1:15.05
11 228 Akseli Ylikoski Pihlavan Työväen Urheilijat 2002 02A113 50m 1:15.82
12 122 Eetu Koskinen Lahden Uimaseura 2002 02A250 50m 1:16.16
13 133 Jonne Isoranta Lahden Uimaseura 2003 03A748 50m 1:16.52
14 501 Urho Lyytinen Uinti Tampere 2003 03A229 50m 1:16.69
15 72 Eemeli Nylund Heinolan Isku 2003 03A915 50m 1:16.97
16 505 Visa Kotiniitty Uinti Tampere 2003 03A284 50m 1:17.59
17 23 Perttu Järvinen Riihimäen Uimaseura 2003 03A819 50m 1:18.16
18 134 Julius Airas Lahden Uimaseura 2003 03A835 50m 1:20.76
19 120 Jasu Ovaskainen Lahden Uimaseura 2002 02A038 50m
19 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 110 Mikael Niklas Laakso Kouvolan Uimarit 1997 97A008 50m 1:03.95
2 73 Miika Tolvanen Joensuun Uimaseura ry 1996 96A432 50m 1:04.56
3 315 Jyri Lähde TaTu Tampere 1996 96B234 50m 1:04.85
4 492 Jakob Sievers Uinti Tampere 2000 00A730 50m 1:07.78
5 111 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit 2001 01A663 50m 1:08.65
6 74 Roope Eiserbeck Joensuun Uimaseura ry 1999 99A294 50m 1:08.89
2020-01-21 21:45:59 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: TaTU Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner