2020-02-22   14:33:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
2 50m Selkäuinti Miehet
14 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 331 Lev Vlasov TaTu Tampere 50m 34.62
2007 07A017
2 36 Amos Mäkilä Simmis Grani 50m 36.77
2007 07A308
3 735 Aaro Imppola Uinti Hyvinkää 50m 37.42
2006 06A298
4 333 Kalle Heinonen TaTu Tampere 50m 38.65
2006 06A105
5 626 Jesse Uutela Uinti Tampere 2008 08A672 50m 40.09
6 93 Nuutti Kerkkänen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A200 50m 40.18
7 226 Osmo Räikkälä Kankaanpään Uimarit 2006 06A961 50m 40.44
8 92 Topias Partinen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A119 50m 40.57
9 207 Iiro Viskari Hämeenlinnan Uimaseura 2007 07A819 50m 40.63
10 242 Juho Kallio Porin Uimaseura 2007 07A032 50m 41.25
11 342 Tero Soukka TaTu Tampere 2007 07A110 50m 42.03
12 42 Joona Korte Simmis Grani 2007 07A803 50m 42.13
13 94 Jesse Saarinen Joensuun Uimaseura ry 2006 06A463 50m 42.41
14 686 Joel Alfthan Uinti Tampere 2008 08A989 50m 43.21
15 687 Luka Alfthan Uinti Tampere 2007 07B107 50m 43.29
16 753 Kenneth Keiv Kalevi Ujumiskool 2010 50m 43.42
17 674 Aapo Pajunen Uinti Tampere 2008 08A918 50m 43.62
18 358 Nikita Zuravljov TaTu Tampere 2008 08A127 50m 44.00
19 632 Matias Suutala Uinti Tampere 2008 08A665 50m 44.35
20 343 Vili Niemi TaTu Tampere 2006 06A329 50m 44.41
21 364 Niklas Kallio TaTu Tampere 2007 07A377 50m 45.02
22 533 Veeti Heittokangas Uinti Tampere 2006 06A104 50m 45.33
23 361 Eetu Nissinen TaTu Tampere 2008 08A123 50m 46.71
24 634 Elias Eironen Uinti Tampere 2008 08A570 50m 46.76
25 739 Eero Tarkiainen Uinti Hyvinkää 2006 06A553 50m 47.24
26 653 Adam Bazhyna Uinti Tampere 2010 10A184 50m 47.34
27 607 Aapo Harjula Uinti Tampere 2007 07A604 50m 47.90
28 648 Eeli Lehtinen Uinti Tampere 2009 09A487 50m 47.97
29 324 Ferdinand Backman TaTu Tampere 2006 06A021 50m 48.18
30 214 Niko Aaltonen Hämeenlinnan Uimaseura 2009 09A437 50m 48.25
31 34 Aarni Rahkonen Simmis Grani 2009 09A030 50m 48.55
32 601 Hugo Rossi Uinti Tampere 2008 08A250 50m 48.86
33 357 Maxim Zuravljov TaTu Tampere 2009 09A039 50m 49.18
34 668 Rafael Mouna Uinti Tampere 2006 06B181 50m 49.32
35 363 Daniil Tirronen TaTu Tampere 2008 08A174 50m 49.41
36 679 Atte Katajisto Uinti Tampere 2009 09A663 50m 49.48
37 347 Joa Siltakoski TaTu Tampere 2007 07A187 50m 49.70
38 635 Ossi Nevalainen Uinti Tampere 2008 08A625 50m 50.44
39 658 Matias Haapala Uinti Tampere 2009 09A518 50m 51.01
40 272 Fran Klaric Porin Uimaseura 2009 09A467 50m 51.15
41 367 Alex Hamilton TaTu Tampere 2006 06A910 50m 51.38
42 372 Touko Hokkanen TaTu Tampere 2008 08A499 50m 51.85
43 650 Pontus Pyykkö Uinti Tampere 2011 11A063 50m 51.97
44 647 Eliel Grönroos Uinti Tampere 2009 09A486 50m 52.00
45 624 Sisu Toiva Uinti Tampere 2009 09A400 50m 52.91
46 663 Joonatan Niemi Uinti Tampere 2008 08A868 50m 52.94
47 149 Santeri Palvanen Lahden Uimaseura 2009 09A370 50m 53.00
48 217 Niklas Göransson Hämeenlinnan Uimaseura 2008 08A797 50m 53.97
49 605 Konsta Iskala Uinti Tampere 2006 06A852 50m 54.22
50 683 Markus Cook Uinti Tampere 2009 09A696 50m 54.30
51 651 Alex Isotalo Uinti Tampere 2009 09A480 50m 54.31
52 341 Elias Suominen TaTu Tampere 2008 08A033 50m 55.75
53 660 Daniel Kuidunen Uinti Tampere 2009 09A570 50m 55.89
54 661 Leo Tähtinen Uinti Tampere 2008 08A867 50m 57.28
55 637 Oskari Jalonen Uinti Tampere 2008 08A591 50m 58.41
56 669 Lauri Toivola Uinti Tampere 2010 10A327 50m 1:00.79
57 670 Leevi Kivinen Uinti Tampere 2008 08A910 50m 1:11.41
58 767 Justus Tikkanen TaTu Tampere 2010 10A002 50m
59 40 Carl-Victor Nykvist Simmis Grani 2007 07A732 50m
60 697 Niklas Silfver Uinti Tampere 2006 06B246 50m
61 43 Artur Hakala Simmis Grani 2009 09A294 50m
62 698 Luka Heikkuri Uinti Tampere 2009 09A825 50m
63 696 Justus Uutela Uinti Tampere 2010 10A521 50m
64 692 Oiva Katiska Uinti Tampere 2008 08B064 50m
65 768 Kiri Karttunen TaTu Tampere 2009 09A167 50m
66 762 Eemeli Pennanen TaTu Tampere 2009 09A169 50m
67 665 Lasse Jokiniemi Uinti Tampere 2007 07B045 50m
68 694 Lenni Väänänen Uinti Tampere 2009 09A806 50m
69 773 Timi Niemi TaTu Tampere 2012 12A005 50m
15-16 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 403 Aapo Kinnunen Åbo Simklubb 2004 04A250 50m 29.24
2 551 Antte Säilä Uinti Tampere 2004 04A883 50m 30.75
3 334 Konsta Kallio TaTu Tampere 2004 04A610 50m 31.33
4 418 Jaakko Pihlava Åbo Simklubb 2004 04A845 50m 32.12
5 508 Samuel Sainio Uinti Tampere 2005 05A041 50m 32.59
6 286 Joonas Arponen Rauman Uimaseura 2005 05A559 50m 32.75
7 241 Juho Törmä Porin Uimaseura 2005 05A183 50m 32.85
8 83 Konsta Kauppinen Joensuun Uimaseura ry 2005 05A260 50m 32.89
9 415 Eero Mäenpää Åbo Simklubb 2005 05A377 50m 32.90
10 194 Joni Routamo Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A486 50m 34.34
11 14 Alexander Nyman Riihimäen Uimaseura 2004 04A275 50m 34.47
12 197 Osmo Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura 2004 04A814 50m 34.83
13 229 Jesse Anoschkin Pihlavan Työväen Urheilijat 2004 04A730 50m 35.40
14 311 Akseli Kotti TaTu Tampere 2004 04A009 50m 35.43
15 155 Veeti Vilén Mikkelin Uimaseura 2004 04A930 50m 35.61
16 564 Ivan Chupakhin Uinti Tampere 2005 05A628 50m 35.64
17 432 Topi Salminen Nokian Pyry 2004 04A856 50m 35.75
18 148 Elias Molodtsov Lahden Uimaseura 2005 05B088 50m 35.83
19 86 Frans Riekki Joensuun Uimaseura ry 2005 05A475 50m 38.90
20 562 Henrik  Leinonen Uinti Tampere 2005 05A619 50m 40.23
21 362 Luukas Kallio TaTu Tampere 2005 05A856 50m 42.62
22 541 Kasper Kaskela Uinti Tampere 2004 04A761 50m 43.17
23 203 Miko Salmi Hämeenlinnan Uimaseura 2005 05A936 50m 43.20
24 195 Eelis Wiberg Hämeenlinnan Uimaseura 2004 04A788 50m 43.39
25 553 Aapo Koivuniemi Uinti Tampere 2004 04A890 50m 44.61
26 600 Luukas Kallio Uinti Tampere 2005 05B025 50m 44.92
27 349 Tuomas Kallio TaTu Tampere 2005 05A806 50m
28 688 Saku Schrader Uinti Tampere 2004 04B357 50m
29 608 Alvin Helenius Uinti Tampere 2004 04B261 50m
17-18 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 69 Niklas Hatakka Cetus Espoo 2003 03A534 50m 27.54
2 488 Tatu Hapuoja Uinti Tampere 2003 03A010 50m 28.24
3 5 Daniil Boldhskov Swimming Club-WaKiS 2002 50m 28.50
4 397 Santeri Herpola Åbo Simklubb 2003 03A188 50m 28.68
5 316 Elias Laine TaTu Tampere 2002 02A521 50m 29.08
6 490 Akseli Hakala Uinti Tampere 2003 03A023 50m 29.64
7 505 Visa Kotiniitty Uinti Tampere 2003 03A284 50m 29.69
8 240 Lauri-Luukas Jäntti Porin Uimaseura 2002 02A816 50m 30.10
9 402 Eemil Kankare Åbo Simklubb 2003 03A474 50m 30.90
10 23 Perttu Järvinen Riihimäen Uimaseura 2003 03A819 50m 31.63
11 501 Urho Lyytinen Uinti Tampere 2003 03A229 50m 31.94
12 498 Joona Kortteinen Uinti Tampere 2003 03A195 50m 32.16
13 72 Eemeli Nylund Heinolan Isku 2003 03A915 50m 32.30
14 192 Otto Ahvonen Hämeenlinnan Uimaseura 2003 03A671 50m 34.97
15 9 Ville Savulahti Riihimäen Uimaseura 2003 03A086 50m 35.68
16 513 Antti Toivonen Uinti Tampere 2003 03A479 50m 43.23
17 70 Matias Rasinmäki Cetus Espoo 2003 03A961 50m
19 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 297 Roope Kastarinen TaTu Tampere 1994 94A478 50m 26.15
2 48 Roni Kallström Cetus Espoo 2001 01A092 50m 26.32
3 295 Petja Yritys TaTu Tampere 1993 93A330 50m 27.09
4 110 Mikael Niklas Laakso Kouvolan Uimarit 1997 97A008 50m 27.25
5 74 Roope Eiserbeck Joensuun Uimaseura ry 1999 99A294 50m 27.60
6 486 Joona Korhonen Uinti Tampere 2000 00A464 50m 28.34
7 299 Juho Eerola TaTu Tampere 1995 95A753 50m 28.78
8 49 Anton Nuottajärvi Cetus Espoo 2000 00A294 50m 28.94
9 73 Miika Tolvanen Joensuun Uimaseura ry 1996 96A432 50m 30.10
10 186 Timi Torkkel Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A015 50m 31.15
11 189 Lenni Kukkonen Hämeenlinnan Uimaseura 2001 01A961 50m 38.26
2020-01-21 21:45:55 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: TaTU Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner